Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 05x20 The Devil You Know

Goto down 
+11
Lex
Sarinka
Hiro666
dzajnisko
cleo
Fay
Panthera
wiktoriano
Zizi
dion-fortune
str8tking
15 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

05x20 The Devil You Know - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x20 The Devil You Know   05x20 The Devil You Know - Stránka 2 Empty04.05.10 22:07

Sam tým Brady's odkazoval na jeden TV seriál čo chodil v US o jednej veľkej rodine.. volá sa to Brady Bunch.. on mu potom predsa odpovedal že oni nie sú ako Huxtable - tým myslí Cosby Show
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
JMMM
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
JMMM


Počet príspevkov : 208
Age : 36
Bydlisko : Slovensko, Zem, Slnečná sústava, Mliečna cesta, Vesmír: Svet, kde nadprirodzeno má svoje čaro
Nálada : daždivá
Registration date : 21.11.2009

05x20 The Devil You Know - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x20 The Devil You Know   05x20 The Devil You Know - Stránka 2 Empty05.05.10 9:08

Až tak ďaleko moje znalosti amerických seriálov nesiahajú Laughing. Ale ďakujem za vysvetlenie. 05x20 The Devil You Know - Stránka 2 103511
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

05x20 The Devil You Know - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x20 The Devil You Know   05x20 The Devil You Know - Stránka 2 Empty05.05.10 9:39

nie je zač.. to vieš, profesionálna deformácia 603
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
Ellen
Žltočočko
Žltočočko
Ellen


Počet príspevkov : 694
Age : 53
Bydlisko : SR
Nálada : hope never dies...
Registration date : 23.03.2008

05x20 The Devil You Know - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x20 The Devil You Know   05x20 The Devil You Know - Stránka 2 Empty05.05.10 22:06

Ešte som zabudla, čo mi v tomto dieli vadilo. To, ako Dean povedal, že Crowleymu verí. Nie, že ho potrebuje, alebo že jeho ponuku chce využiť, ale "že mu verí". Evil or Very Mad
To mi pripadalo voči Samovi ako podraz. Veď koľko krát mu vyhadzoval na oči, že veril Ruby a len nedávno mu dal najavo, že už začína veriť aj jemu. A teraz Crowley? Ani sa nečudujem Samovi, že hneď siahol po fľaške. Aj keď ten rozhovor cez telefon medzi Samom a Bobbym, pri ktorom obaja poťahovali z fľašky bol fakt dobrý. Laughing Laughing
Strašne by som chcela vedieť, ako mienia dostať Lucifera späť do tej klietky. Ja by som navrhovala, aby bol Sam volavkou. Aspoň by to bolo napínavé. Very Happy
Návrat hore Goto down
majtika01
Pocestný duch
Pocestný duch
majtika01


Počet príspevkov : 50
Bydlisko : Dunajska Streda
Nálada : I'm okay my sweetheart ... :-D tik, tikt, tik...BUM
Registration date : 09.01.2010

05x20 The Devil You Know - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x20 The Devil You Know   05x20 The Devil You Know - Stránka 2 Empty14.05.10 15:31

Zaujímavá epka ( nebude mojim trhákom, ale dalo sa, veľa vecí sa v nej zase objasnilo a nových vecí sa vynorilo )...no som celkom zvedavá, ako to skončí s Bobom...a Crowley...iný frajer...Lúbilo sa mi, ako sa najedoval...čistá elegancia...pohľad ojeb....ča a obchodníka v jednom. Presne vedel, ako ma s Deanom jednať, aby ho dostal tam, kam potrebuje. No neverím mu ani za mák...toto ešte zle dopadne aj keď tvrdí, že je na ich strane, ako sa to vezme...On je na vlastnej strane, len sa potrebuje za niekoho skryť...Proste BUSINESS je BUSINESS. Dôležité je, že si zachráni svoj pekný a skvele vyzerajúci ZADOK a jeho obľúbený oblek zostane bezo škvrny. 05x20 The Devil You Know - Stránka 2 449740

No Sam začína mať na mále...neviem, prečo začínam mať ten pocit, že sa schyľuje k najhoršiemu Question Question Question
Návrat hore Goto down
Sponsored content





05x20 The Devil You Know - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x20 The Devil You Know   05x20 The Devil You Know - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
05x20 The Devil You Know
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» 05x20 The Devil You Know
» 05x20 The Devil You Know
» DEVIL IS WATCHING OVER YOU

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Piata séria-
Prejdi na: