Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Which way now?

Goto down 
+21
wiktoriano
SNAdeline
milleniumfalcon
Kristine
Soniq
Jimmy
keksiiq
SkreechTina
Ettie
Blanka
bookika
jana7413
Silvia
Samabel
dion-fortune
Madlen
SNlois
janka410
LenkaX22
Chrystelle
Sarinka
25 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorSpráva
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Which way now? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Which way now?   Which way now? - Stránka 3 Empty20.01.08 14:49

jůů já už se vážně tak těším Which way now? - Stránka 3 170639 ...Sarinka to jsem vážně napjatá, jak to bude dál Shocked
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Which way now? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Which way now?   Which way now? - Stránka 3 Empty25.01.08 23:16

Tak zajtra večer sem snáď hodím tretiu časť..stále to nemám prepísané v PC a ešte nejaké časti chcem doladiť...takže uvidíme, slečny.. Which way now? - Stránka 3 284389
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
SNlois
Winchester
Winchester
SNlois


Počet príspevkov : 3035
Age : 32
Bydlisko : Jablonec nad Nisou
Nálada : po každe epizodě na Bohnice a tady na foru na prášky na uklidnění...:D
Registration date : 11.12.2007

Which way now? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Which way now?   Which way now? - Stránka 3 Empty25.01.08 23:26

tak tedka definitely neusnu..je to hotový...asi si počkám do 0:01 a jak to tu nebudeeee Which way now? - Stránka 3 99937 Which way now? - Stránka 3 99937 Which way now? - Stránka 3 99937 Which way now? - Stránka 3 99937 ne dobře do zítra vydržím ale už se moc těším.už sem dnes přemýšlela i nad tím že si nechám poslat triko v předu s nápisem I Which way now? - Stránka 3 430869 SN a vzadu Which way now? ten blend pod tím a menším písmem pod tím BY Sarinka...heh Which way now? - Stránka 3 99937 Which way now? - Stránka 3 99937 Which way now? - Stránka 3 99937
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Which way now? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Which way now?   Which way now? - Stránka 3 Empty25.01.08 23:35

tak toto je ozaj dobry napad SNlois Very Happy znie to uzasne, ja z teba vazne nemozem Which way now? - Stránka 3 99937 Which way now? - Stránka 3 99937 Which way now? - Stránka 3 99937 ale tak to tu budem aj ja zajtra nasackovana cakat na dalsi diel ako blba, ale to sa uz proste neda vydrzat Wink
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Which way now? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Which way now?   Which way now? - Stránka 3 Empty26.01.08 12:06

jéééé, jak já se těším.......to jsem zvědavá, co sis pro nás zase připravila Which way now? - Stránka 3 258431 Which way now? - Stránka 3 258431
Návrat hore Goto down
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

Which way now? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Which way now?   Which way now? - Stránka 3 Empty26.01.08 12:14

Už se nemůžu dočkat, celá netrpělivá jsem Which way now? - Stránka 3 202744 Já se tááák těším Which way now? - Stránka 3 170639
Návrat hore Goto down
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

Which way now? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Which way now?   Which way now? - Stránka 3 Empty26.01.08 12:55

Jáááá jsem taky celá netrpělivá, na novou část. Which way now? - Stránka 3 258431 Tahle povídka patří mezi ty nejlepší, které jsem četla. Which way now? - Stránka 3 177401
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Which way now? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Which way now?   Which way now? - Stránka 3 Empty26.01.08 13:12

Zase to tady svítí a zase nic! Which way now? - Stránka 3 80513 Which way now? - Stránka 3 202744 Which way now? - Stránka 3 202744 Já se z toho zblázním, tohle mi nemůžete dělat holky, takový šoky nebo mě budete mít na svědomí..... Which way now? - Stránka 3 202744 Which way now? - Stránka 3 202744 Which way now? - Stránka 3 364896 Which way now? - Stránka 3 994403 Which way now? - Stránka 3 99937 Which way now? - Stránka 3 99937 Which way now? - Stránka 3 99937
Návrat hore Goto down
SNlois
Winchester
Winchester
SNlois


Počet príspevkov : 3035
Age : 32
Bydlisko : Jablonec nad Nisou
Nálada : po každe epizodě na Bohnice a tady na foru na prášky na uklidnění...:D
Registration date : 11.12.2007

Which way now? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Which way now?   Which way now? - Stránka 3 Empty26.01.08 13:56

přesně janni já už sem vklouzávám jak nadržený mamut že si to konečně přečtu a ted...asi 10 nových příspěvků od vás a povídka nikde..to to se může stát jen mě Which way now? - Stránka 3 316745 Which way now? - Stránka 3 316745 Which way now? - Stránka 3 316745 Which way now? - Stránka 3 316745 jinak dion....sem ráda že se ti t lbíí Which way now? - Stránka 3 316745 Which way now? - Stránka 3 316745 Which way now? - Stránka 3 316745 ale už byste mohli s tím že ze mě nemůžete přastat se začnu červenat holky..vždyt jste mě ještě ani neviděli Which way now? - Stránka 3 284389 Which way now? - Stránka 3 284389 Which way now? - Stránka 3 316745 Which way now? - Stránka 3 316745 Which way now? - Stránka 3 316745 Which way now? - Stránka 3 316745 ne toto sem nenapsala, tenhle příspěvek tu vůbec nenní a vy ho nevidíte je to jasné ano.... Which way now? - Stránka 3 316745 Which way now? - Stránka 3 316745


Naposledy upravil dňa 26.01.08 15:52, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Which way now? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Which way now?   Which way now? - Stránka 3 Empty26.01.08 15:46

ááá koukám, že máš u příspěvků podobný problém jako já SNlois.....taky něco napíšeš a pak bys to radši neuveřejňovala Which way now? - Stránka 3 99937

ááá už se tak těším na večer Which way now? - Stránka 3 325299
Návrat hore Goto down
SNlois
Winchester
Winchester
SNlois


Počet príspevkov : 3035
Age : 32
Bydlisko : Jablonec nad Nisou
Nálada : po každe epizodě na Bohnice a tady na foru na prášky na uklidnění...:D
Registration date : 11.12.2007

Which way now? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Which way now?   Which way now? - Stránka 3 Empty26.01.08 15:53

Samabel: ano ano máme to stejnééé Which way now? - Stránka 3 99937 Which way now? - Stránka 3 99937 Which way now? - Stránka 3 99937 to je neskutečný...tady na tomhle foru máme snad všichni stejný mozek Which way now? - Stránka 3 99937 Which way now? - Stránka 3 99937
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Which way now? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Which way now?   Which way now? - Stránka 3 Empty27.01.08 1:25

Tak ste sa dočkali, tretia časť je na svete. Len pred chvíľou som ju dopísala, dokonca som kvôli tomu ani nešla pozerať SN, tak si to vážte.. Which way now? - Stránka 3 284389 Which way now? - Stránka 3 518608 Indžoj ríding.. Which way now? - Stránka 3 673161 Za preklepy sa vopred ospravedlňujem, no chápete veľa hodín a biele pozadie k tomu a hneď mi hrabe... Which way now? - Stránka 3 862204

Tretia časť


Dni ubiehali pomaly. Slnko vychádzalo a zapadlo a on tam už takmer týždeň bezvládne ležal. Jedného dňa však konečne otvoril oči.
„Kde som to?“
Hoci bol v bezvedomí šesť dní, vyzeral unavene a zničene. Bolela ho každá časť na tele. Hlavu mu išlo roztrhnúť a hrudník si takmer necítil. S námahou sa posadil na posteľ. Zmätene sa rozhliadol navôkol a popritom si držal hlavu a ubolený hrudník. Zrazu ho však pochytil hrozný pocit a jeho myseľ sa sústredila na jednu jedinú vec.
„Sam, bože, Sam!“
Prudko vstal, no v tom okamihu sa mu ihneď začala krútiť hlava a začal pomaly strácať pôdu pod nohami. Rukou sa chytil okraja postele a snažil sa podopierať.
„Okamžite polož ten svoj zadok späť na posteľ.“
Z vedľajšej miestnosti vyšiel Bobby a s prísnym výrazom na Deana hľadel. Dean očakával kohokoľvek, len nie jeho.
„Bobby? Bobby? Ale ako?“
„Všetko ti porozprávam, no najskôr si sadni. Vyzeráš strašne. Počkaj, prinesiem ti niečo teplé do žalúdka.
Bobby na malý moment zmizol v kuchyni a o chvíľu sa dorútil s tanierom horúcej polievky. Položil tanier na menší stolík vedľa postele a prisadol si k Deanovi.
„Bobby, ja tu nemôžem len tak sedieť, keď môj brat...“
Dean vetu nedokončil. Bál sa, že keď vysloví svoju najhoršiu obavu, stane sa pre neho skutočnosťou. Stále dúfal, že to bola len hrozná nočná mora, ktorá sa každú chvíľu skončí. On sa zobudí a všetko bude v poriadku.
„Ako som sa sem vôbec dostal?“ spýtal sa Dean vyhýbavo, aby tak odpútal pozornosť od načatého.
„Našiel som ťa ležať v tom lese. Najskôr som volal Samovi, potom tebe. Keďže ste ani jeden nedvíhal telefón, dostal som strach. Podľa signálu z tvojho mobilu som ťa ľahko vystopoval a musím povedať, Dean, veľa nechýbalo a prišiel by som neskoro. Mal si však veľké šťastie, že guľka nezasiahla žiadny dôležitý orgán.“
„To nemalo so šťastím nič spoločné. Ona nechcela trafiť, pretože keby chcela, trafila by,“ prerušil ho Dean.
„Dean, viem, že nechceš, aby som s tým začínal, ale čo sa to tam, do pekla, stalo?“
„Bobby, ja...ani neviem. Teda viem, len tomu nerozumiem. Nerozumiem, prečo to spravil.“
„Kto spravil čo? A kde si nechal Sama?“
Dean sklonil hlavu, kiež by tak vedel. Naposledy, keď ho videl, pozeral na neho, akoby bol nejaký ohavný hmyz, ktorý treba vyhubiť. Nenávisť, jeho oči boli plné nenávisti.
„Bobby, stalo sa niečo hrozné. Ja ani neviem, ako to povedať, no musíme niečo podniknúť, a to čo najskôr.“
„Dean, ako môžeme niečo podniknúť, keď ja ani neviem, čo sa stalo.“
Dean sa zhlboka nadýchol. Nádych mu privodil bodavú bolesť v hrudníku a aj napriek tomu, že sa ju snažil potláčať, na tvári sa mu zračil bolestný úškrn.
„Ja bol som...bol som si trocha prevetrať hlavu. Zrazu sa ma však zmocnil zvláštny pocit, že niečo nie je v poriadku. Najskôr som sa Samovi pokúšal dovolať, no bezúspešne. Rýchlo som sa vrátil do motela, ale ani tam som ho nenašiel, akoby sa prepadol pod zem, dokonca si v izbe nechal mobil a vstavil by som sa, že to bolo náročky. Vtedy som pochopil, že to neveští nič dobré. Vybehol som von. Stál som tam a zúfalo pozeral navôkol. Nevedel som, kam mám ísť. Cítil som sa rovnako, ak nie horšie ako vtedy, keď zmizol a sám veľmi dobre vieš, čo sa potom stalo. Zrazu som na zemi uvidel jeho šľapaje, ktoré viedli do lesa. Bobby, pohľad, ktorý sa mi o chvíľu naskytol bol jednoducho neopísateľný. Stál uprostred nejakého kruhu, okolo neho boli akísi traja chlapi a napravo stála tá suka Ruby. Vedel som, že jej nemám dôverovať a Sam jej priam slepo veril a teraz...“
Dean sa opäť zahľadel do zeme. Pokúšal sa tak nazbierať odvahu, aby mohol Bobbymu porozprávať tú najhoršiu časť.
„Potom, čo tá štetka svojimi kecami privolala nejakého démona...ona, ona... ho bodla, Bobby...bodla ho priamo do srdca.“
Po týchto slovách sa už Dean nedokázal pretvarovať a po líci mu začali stekať slzy. Sťažka prehltol a pokračoval.
„Počul som ho kričať od bolesti. Videl som, ako sa zrútil k zemi a zostal tam nehybne ležať. Ten čierny dym (démon) do neho vstúpil. Bobby, vieš, čo to znamená? Vieš to?“
Bobby na Deana len neveriacky hľadel. Nevedel, čo má povedať, ako ho upokojiť. Pre neho samého to bol poriadny šok. Sama pokladal za syna, ktorého nikdy nemal.
„Dean, nemuselo to byť priamo do srdca. Možno sa ti to len marilo. Možno si dobre nevidel,“ snažil sa ho upokojiť Bobby.
„Nie, som si viac než istý, že to bolo do srdca. Ty si ho nepočul ten krik,“ vyhŕkol zo seba Dean. Rukou si utrel uslzené oči. Brada sa mu triasla a z očí sa mu znova a znova hrnuli potoky sĺz.
„Znova som ho sklamal, neochránil. Ako som to mohol dopustiť. Všetko to vyšlo navnivoč,“ zamumlal nezrozumiteľne akoby pre seba.
„Dovolil som mu, aby sa pre mňa obetoval. Ja som ten, ktorý celý svoj život venoval jemu, môj život patrí jemu a bez váhania by som ho vymenil za ten jeho. Ja sa o neho mám starať a ochraňovať ho, sľúbil som to otcovi. Zlyhal som, môj život už nemá cenu.“
„Dean, to nehovor, každý ľudský život je neoceniteľný. Veď sa na seba pozri. Koľko ľudí si zachránil, koľko životov vďaka tebe nevyhaslo.“
„Ale nezachránil som ten najcennejší život, život môjho brata, znova...ZNOVA!“ skríkol Dean a rukou udrel do stolíka pri posteli. Aj keď mu tento úder privodil obrovskú bolesť, bolo mu to jedno. Bolesť, ktorú mu spôsobovala rana bola nič oproti tomu, ako ho bolela bratova strata a fakt, že opäť zlyhal.
„Určite sa bude dať ešte niečo spraviť. Neboj sa, nájdem spôsob, ako tvojmu bratovi pomôcť, hlavne sa upokoj,“ prehovoril odrazu Bobby.
Veľmi dobre si však uvedomoval, že klame nielen seba, ale aj Deana. Vedel, že jediné, čo Sama udržuje pri živote je démon. Ak ho vyženú, Sam zomrie.
V miestnosti nastalo ticho. Len z haly sa ozývalo tikanie starých drevených hodín. Zrazu sa však Bobby postavil a podišiel k obrovskej knižnici, ktorá lemovala celú západnú stenu obývačky. Tá ju pripomínala len naoko. Všade bola poukladaná hromada rôznych kníh, papierov či zvitkov. Bobby stúpil na malý rebrík a vyšiel na tretí schodík. Načiahol sa za tmavomodrou knihou so zlatým nápisom a sadol si na gauč. Otvoril knihu a začal v nej nervózne listovať. Po chvíľke zastal a začal čítať jednu z jej dvojstránok. Hltal jeden riadok za druhým a popritom zmrašťoval čelo, akoby sa snažil všetky informácie narýchlo natesnať do hlavy.
Dean sa pomaly zodvihol z postele, prešiel do obývačky a prisadol si k Bobbymu.
„Dean, ako ten nôž vyzeral?“
„Bola to zlato-červená dýka, ale nie som si istý. Prečo sa pýtaš?“
„Pretože som zrejme zistil, čo sa v tom lese stalo a je možné, že nájdem aj spôsob, ako Samovi pomôcť.“
„Ako?“ spýtal sa Dean s nadšením v hlase.
„Ten nôž, ktorý si mi opísal je veľmi starý a vzácny. Domnieval som sa, že neexistuje. Nielen ja, nikto ho v živote nevidel na vlastné oči a každý si myslel, že je to len legenda. Musím povedať, že pekne živá legenda. Pred stáročiami bol ukutý z rýdzeho zlata. Legenda vraví, že patril Dumainovi, vtedajšiemu panovníkovi. Bol krutý a bezcitný. Všetci sa ho báli a nikto sa mu neodvážil postaviť do cesty. Jeho jedinou prioritou bolo ovládnutie sveta. Raz v noci sa ním prišiel jeden chlapík, cudzinec. Ponúkal mu pomoc. Vraj vie o niečom, čo mu pomôže a s čím ho zaručene nik neporazí. Jeho slová Dumaina ohúrili a jeho pomoc bez akýchkoľvek námietok prijal. Chlapík sa na niekoľko týždňov vytratil. Tak ako prvýkrát, aj potom sa znova sčista-jasna zjavil v jeho komnate a z vrecka vytiahol nôž, zlato-červenú dýku. Bola prekrásna. Čepeľ mala dokonale vybrúsenú a rukoväť bola pokrytá červenou haďou kožou. Jej nablýskané ostrie sa odrážalo od svetla sviečok a Dumain bol ohúrený. Ba viac, mal pocit, že ho dýka k sebe volá. Cudzinec vystrel ruky a podal dýku Dumainovi. Dumain dýku vzal do rúk a niekoľko minút sa kochal pohľadom na jej vycibrený dizajn. Jeho tajomný pohľad a iskričky v očiach však neveštili nič dobré. Zrazu dýku schmatol a celou silou ňou cudzinca bodol priamo do srdca. Bál sa totiž, že ju chlapík bude chcieť späť a táto myšlienka ho vyslovene desila, pretože mal pocit, že bola dýka súdená jemu a nikomu inému. Cudzinec skríkol od bolesti. Jeho krik sa však behom chvíľky pomaly menil na smiech. Cudzinec si dýku vyrval z tela a začal sa Dumainovi vysmievať, že spravil presne to, čo čakal. Jeho oči sa sfarbili na žlto, bol to démon – Azazel. Schytil dýku a celou silou ju vrazil Dumainovi do srdca. Z démonovho tela vyšiel čierny dym a cez ranu vstúpil do Dumaina. Telo cudzinca sa zmenilo na prach a zmizlo. Dumain sa postavil a začal sa hlasno a neúnavne smiať.
Nasledovalo obdobie, ktoré nikto nenazval inak než obdobie temnoty. Ľudia záhadne zomierali a mizli. Hovorilo sa o hromadných posadnutiach a tiež, že v celej krajine vypuklo peklo. Myslím, že to nebolo myslené len obrazne. O niekoľko rokov neskôr prišiel do krajiny záhadný cudzinec- starec zahalený v šedom plášti. Zopár dní sa ukrýval v miestnom hostinci v jednej dedine. Raz večer sa však z hostinca vytratil a vybral sa priamo za Dumainom. Vytiahol ho z postele a snažil sa z neho démona vyhnať. Ten sa mu však len vysmial a odhodil starca do kúta miestnosti. Starec sa však pozviechal a spoza opasku vytiahol nôž- modro-striebornú dýku. Začal odriekať zaklínadlo, ktoré démona oslabovalo. Podišiel k Dumainovi a celou silou ho bodol do srdca. Duša démona sa z jeho tela presunula do Dumainovej dýky, ktorú mal schovanú pod posteľou a začala vibrovať. Starec podišiel k dýke a vzal ju do rúk. Nevšimol si, že časť démonovej duše unikla oblokom a keď to spozoroval, bolo už príliš neskoro. S vedomím, že už démon aj tak nikoho neohrozí, pretože je prislabý, odišiel a vzal dýku so sebou. Keďže ju nemohol zničiť, až do svojej smrti ju ukrýval na nejakom tajnom mieste. Odvtedy o nej už nikto nikdy nepočul. Vyvrcholenie tohto príbehu je však najšokujúcejšie. Starec totiž nebol nik iný ako Dumainov brat Damien, v tej dobe všetkými považovaný za čudáka a čarodejníka. V skutočnosti bol jeden z prvých lovcov. Vďaka nemu sa proti zlu rozhodli postaviť aj ďalší. Vznikali prvé skupinky lovcov, ktorí sa ukrývali hlboko v lese, pretože ich tam vtedajší ľud vyhnal. Pre nich boli jednoducho čarodejníci, ktorí holdujú čiernej mágii. Aj vtedy platilo pravidlo, že čomu ľudia nerozumejú, toho sa boja ako čert kríža.“


Naposledy upravil dňa 28.01.08 2:18, celkom upravené 4 krát.
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Which way now? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Which way now?   Which way now? - Stránka 3 Empty27.01.08 1:26

Zvyšná časť tretej časti, ten zmrd sa tu so mnou háda, že je to mám pridlhé, tak som to musela rozdeliť...Cool Rozsahom som prekonala dĺžku prvej časti, tak snáď sa bude lúbiť a keď nie, vybavíme si to vonku...Which way now? - Stránka 3 449740 Which way now? - Stránka 3 316745

„Dean, poznal som tento príbeh už veľmi dlho, no nikdy som mu neprikladal veľkú pozornosť, zrejme som mal.“
„Bo-Bobby, chceš mi tým povedať, že mám Sama zabiť? To je tvoja predstava pomoci?“ Deanov hlas sa chvel.
„Nič také som nepovedal. Len som ti vyrozprával príbeh a je len na tebe, ako sa k nemu postavíš. No musíš pripustiť, že to všetko sedí. Časť duše, ktorá unikla posadla najbližšieho človeka a prahla po pomste a moci. Azazel veľmi dobre vedel, že tá časť jeho duše, ktorá bola uväznená v dýke je príliš mocná a obyčajný človek jej ľahko podľahne. Preto hľadal vhodného hostiteľa. Keďže mu to s Dumainom nevyšlo a jeho pôvodné telo začalo pod ťarchou toľkej moci odumierať, musel hľadať veľmi obozretne. Sam sa stal jeho najvhodnejším objektom, jeho budúcim hostiteľom. To, čo si vtedy pri pekelnej bráne zabil, bol len zlomok jeho duše. Jej zabitím si mu plány neprekazil. Sama mal poisteného už od začiatku. Dean, Sam je teraz najmocnejším démonom, aký to kedy bol. Tu už žiadne vyháňanie nepomôže. Jediným možným svetielkom nádeje je druhá dýka, no tá je tiež len legendou. Nikto ju nikdy na vlastné oči nevidel. Je mi veľmi ľúto, čo teraz poviem, no osud tvojho brata už nie je ani v tvojich, ani v mojich rukách.“
Deana opäť zabolela rana. Po tejto správe mu začalo srdce prudko biť, akoby chcelo vyskočiť. Jeho tvár zbledla a chvíľkami sa zdalo, že Dean skolabuje. Chcel sa nadýchnuť, no namiesto toho začal vydávať len akési chrapľavé zvuky. Bobbyho ho rýchlo odviedol k posteli a pomohol mu ľahnúť si.
„Vezmi si túto tabletku na spanie. Stále si veľmi slabý a rana bola hlboká, chvíľu potrvá, kým sa zahojí.“
Podal Deanovi tableku a pohár vody. Dean sa tomu nijako nebránil. Chcel čo najskôr zaspať, aby mohol čo najrýchlejšie utiecť z tejto hrozivej reality. O pár minút už Dean nevnímal okolie a hlboko zaspal. Bobby sa rozhodol zájsť za známymi a niečo ešte vyzistiť. Pred odchodom sa ešte otočil k Deanovi: „Je mi to ľúto, Dean. Viem, čo pre teba tvoj brat znamená.“
V očiach sa mu zaleskli slzy a pobral sa na odchod.
Deanova myseľ však len tak ľahko nemohla zabudnúť a spolu s jeho podvedomím ho trápila aj počas spánku.
Ocitol sa na akomsi neznámom mieste. Bola to obrovská záhrada. Všade navôkol ju obklopovali staré vŕby a zvädnuté kríky ruží. Zrazu Dean zbadal niekoľko malých náhrobných kameňov, ktoré sa nachádzali presne uprostred záhrady. Okolo nich nebolo nič, dokonca ani tráva. Dean opatrne podišiel k náhrobkom a prechádzal pomedzi ne. Na každom z nich bolo niečo vyryté. Sklonil sa a začal si nápisy čítať: „Mary Winchester, John Winchester.“ Napokon podišiel k tretiemu: „Sam Winchester – milovaný syn, brat a priateľ.“
„Tak sa ti podarilo zabiť celú svoju rodinu, gratulujem, podal si výkon súci obdivu,“ ozval sa zrazu niečí hlas.
Dean sa strhol a otočil sa smerom, odkiaľ hlas prichádzal. Pri studni zarastenej brečtanom stála vysoká postava zahalená do čierneho habitu. Na hlave mala kapucňu, a tak Dean nemohol rozoznať, kto sa mu pod rúškom noci prihovára. Postava prešla popri studni a pomaly sa blížila k Deanovi. Jej chôdza pôsobila ladne, no zároveň zvláštne desivo.
„Viem, prečo si sem prišiel.“
„Kto si?“ prehovoril zrazu Dean.
„Ale Dean, čo ma nespoznávaš?“
Keď už bola postava od Deana vzdialená asi na dva kroky, zastala. Stiahla si čiernu kapucňu a odkryla Deanovi svoju identitu.
„Sam?“ zvolal Dean šokovane.
Sam sa škodoradostne uškrnul. Jeho oči boli žlté a pohľad chladnejší než ľad.
„A čo si čakal zajačika Bunnyho a jeho kamarátov,“ vysmieval sa mu Sam.
„Ty nie si môj brat!“
„Oh, tak to máš pravdu, som len to, čo z neho zostalo. Tak vykonaj to, prečo si sem prišiel.“
Sam siahol do čierneho habitu, vytiahol modro-striebornú dýku a podal ju Deanovi. Ten začal ustupovať dozadu, až napokon narazil do náhrobného kameňa, na ktorom bolo vyryté Samovo meno.
„Len sa pozri. Nechceš sa mi pomstiť? Zabil som ho. Každú sekundu kričal od bolesti a volal tvoje meno.“
„Klameš. Nič z toho nie je skutočné. Je to len zlý sen,“ zúfalo vykrikoval Dean.
„Tak sa zobuď,“ dodal ironicky Sam.
Podišiel až k Deanovi a nasilu mu vtesnal nôž do ruky.
„Sprav to, ty slaboch. Mohol som si myslieť, že na to nemáš gule. Radšej dovolíš, aby zomierali tisícky nevinných ľudí. Sprav to, sprav to!“
Dean znova začal ustupovať dozadu a krútil pritom hlavou na znak nesúhlasu. Sam ho schmatol za ruku, v ktorej držal dýku.
„No tak, sprav konečne niečo užitočné, aspoň raz v živote budeš na niečo dobrý.“
Dean sa vytrhol z jeho zovretia. Chcel dýku odhodiť, no niečo mu to nechcelo dovoliť. Nejaká vnútorná sila, proti ktorej nemohol bojovať. Nemohol ju ovládať a nútila ho, aby spravil čosi, na čo by inak ani nepomyslel.
„Je to osud, ktorému sa nemôžeš postaviť, ani proti nemu bojovať, Dean. Sprav to, sprav to, sprav to,“ snažil sa ho vyprovokovať Sam.
Zrazu Dean pocítil nejaký zvláštny vnútorný tlak, zovrel dýku a vrazil ju Samovi priamo do srdca. Bránil sa, nechcel to spraviť, no nemohol tomu nijako zabrániť, nech sa snažil akokoľvek.
Sam začal kričať. Z jeho tela vyšiel čierny dym a stratil sa v nedohľadne. Sam sa zrútil k zemi. Schmatol nôž a vyrval si to z tela. Pozrel sa na Deana, ktorý stále stál na tom istom mieste ako prikovaný, plakal a uprene na Sama hľadel.
„Ako si mohol, Dean? Ako si mohol zabiť vlastného brata?“
Po týchto slovách Sam zostal nehybne ležať. Jeho telo zahalila hustá hmla. Keď o chvíľku zmizla, na mieste, kde predtým ležal Sam, zostal len čierny habit.
„Ja som to nechcel spraviť,“ kričal Dean.
Podišiel k čiernemu habitu, kľakol si na zem a začal ho zvierať.
„Nie, nie, toto nemôže byť skutočnosť. Nemôže!“
Zdvihol hlavu a pozrel sa na náhrobný kameň so Samovým menom.
„Nieeee...“
Dean sa strhol zo sna. Vonku bola tma a všade vládlo ticho. Rukami si pretrel tvár a napil sa vody. Opatrne sa postavil a prešiel do vedľajšej miestnosti. Začal sa po nej nervózne prechádzať a popritom prehadzoval veci. Zrazu zastal. Na stole pri hromade akýchsi kníh našiel, čo hľadal – kolt. Schytil ho, popadol bundu a vyšiel von. Bobbyho pes Rumsfeld zúrivo štekal, akoby sa snažil Bobbyho privolať, aby Deanovi zabránil v tom, čo sa chystá urobiť. Deanova rana pulzovala bolesťou. On si to však nevšímal, nasadol do impaly a šliapol na plyn.
Počas cesty mal problémy s riadením. Občas sa mu zahmlievalo pred očami, no vždy sa mu podarilo spamätať. Hnaný neskonalou túžbou bratovi nejako pomôcť dorazil do neďalekého skladiska. Z kufra vybral tašku, popadol kolt a otcov denník a namieril si to dovnútra. V jednej z miestností nakreslil na zem symbol, ktorý slúžil na vyvolanie démona a do jeho stredu položil Samov mobil. Dúfal, že sa mu tak podarí rituál ešte viac nasmerovať na Sama. Z otcovho denníka začal odriekavať zaklínadlo. Po chvíli Dean začul kroky, ktoré sa pomaly približovali, niekto prichádzal...


Pokračovanie po reklame... Which way now? - Stránka 3 198137


Naposledy upravil dňa 28.01.08 2:21, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Which way now? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Which way now?   Which way now? - Stránka 3 Empty27.01.08 2:05

wow dobre pokracko cela som z toho na nervy dufam, ze conevidiet bude dalsie, ale tak tymto rozsahom si ma dorazila, fakt klobuk dolu Which way now? - Stránka 3 312566 Which way now? - Stránka 3 312566 Which way now? - Stránka 3 214863 Which way now? - Stránka 3 214863 Which way now? - Stránka 3 949816 Which way now? - Stránka 3 949816 Which way now? - Stránka 3 430869 Which way now? - Stránka 3 430869 ja ani nemam slov, toto je uzasna poviedka, takze dufam, ze este stale mas inspiraciu a co nevidiet tu bude dalsia cast Very Happy
Návrat hore Goto down
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

Which way now? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Which way now?   Which way now? - Stránka 3 Empty27.01.08 9:47

OMG,OMG Which way now? - Stránka 3 87642 Which way now? - Stránka 3 87642 Which way now? - Stránka 3 87642 já nemůžu ani chytit dech -ty vo.e to je super. Teda Sarinko tak tohle je něco Which way now? - Stránka 3 312566 Which way now? - Stránka 3 312566 Which way now? - Stránka 3 214863 Which way now? - Stránka 3 214863 Which way now? - Stránka 3 214863 Which way now? - Stránka 3 214863 Tak super napsaný, ten děj,to je vážně nádhera jak to máš vymyšlený Which way now? - Stránka 3 949816 Which way now? - Stránka 3 949816 Which way now? - Stránka 3 214863 Which way now? - Stránka 3 177401 Which way now? - Stránka 3 430869 Which way now? - Stránka 3 430869 No a teda ta délka dneska,to je něco affraid
No chudáček Dean, strašná realita a ten sen Which way now? - Stránka 3 677692 Which way now? - Stránka 3 677692 Which way now? - Stránka 3 199226 Which way now? - Stránka 3 199226 No a to co ted dělá Which way now? - Stránka 3 677692 A miluju Bobbyho, já věřím že Deanovi pomůže Which way now? - Stránka 3 177401

Já bych se strašně přimlouvala za to,že ta reklama už byla dost dlouhá a mohlo by se pokračovat Which way now? - Stránka 3 261136 Teda skončit to tak napínavě zase. Prosííím nenech nás dlouho čekat Which way now? - Stránka 3 260605 Which way now? - Stránka 3 260605 Which way now? - Stránka 3 260605 Já se strašně těším na pokráčko Which way now? - Stránka 3 170639
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Which way now? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Which way now?   Which way now? - Stránka 3 Empty27.01.08 10:53

Nenávidím reklamy! Which way now? - Stránka 3 202744 Which way now? - Stránka 3 202744 Which way now? - Stránka 3 202744 Which way now? - Stránka 3 80513 Which way now? - Stránka 3 80513 Which way now? - Stránka 3 80513
Teda Sarinka, já fakt vůbec nenacházím slova, abych popsala svoje pocity.....Já jsem u toho brečela jak malá a byla jsem ráda, že jsem sama doma... Which way now? - Stránka 3 377283 Which way now? - Stránka 3 568939 Which way now? - Stránka 3 568939 Which way now? - Stránka 3 568939 Which way now? - Stránka 3 568939 Fakt brilantní práce a navíc ta délka..... Which way now? - Stránka 3 87642 Which way now? - Stránka 3 87642 Which way now? - Stránka 3 87642 Which way now? - Stránka 3 87642 A teď mám úplně hrůzu z toho, jak to bude pokračovat, brečím jen na to pomyslím.... Which way now? - Stránka 3 568939 Which way now? - Stránka 3 80513 Which way now? - Stránka 3 364896 Which way now? - Stránka 3 364896 Which way now? - Stránka 3 364896 Já se musím jít nějak vzpamatovat, asi nebudu schopná ani uvařit oběd......... Which way now? - Stránka 3 87642 Which way now? - Stránka 3 87642
Strašně moc děkuji za tohle úžasné pokračování! Which way now? - Stránka 3 170639 Which way now? - Stránka 3 170639 Which way now? - Stránka 3 170639 Which way now? - Stránka 3 214863 Which way now? - Stránka 3 214863 Which way now? - Stránka 3 430869
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Which way now? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Which way now?   Which way now? - Stránka 3 Empty27.01.08 12:00

tééééda Which way now? - Stránka 3 677692 Which way now? - Stránka 3 677692 .......... ty jsi se zase vyřádila Which way now? - Stránka 3 677692 Which way now? - Stránka 3 677692 .........no ale je to moc zajímavě a pěkně vymyšlený Very Happy Which way now? - Stránka 3 949816 Which way now? - Stránka 3 949816 Which way now? - Stránka 3 949816 Which way now? - Stránka 3 312566 Which way now? - Stránka 3 312566

no já se táááák těším na pokračování po reklamě lol! Which way now? - Stránka 3 806497
a délkově je to taky dobrý....... no jsem zvědavá, co udělá Dean dál......jééé, chudáček, ten se zase tolik trápí Which way now? - Stránka 3 364896 Which way now? - Stránka 3 364896

moc hezký Which way now? - Stránka 3 325299 Which way now? - Stránka 3 949816 Which way now? - Stránka 3 949816 Which way now? - Stránka 3 214863
Návrat hore Goto down
LenkaX22
Winchester
Winchester
LenkaX22


Počet príspevkov : 1639
Age : 39
Bydlisko : Sereď
Nálada : look at me.... i´m happy :D
Registration date : 03.12.2007

Which way now? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Which way now?   Which way now? - Stránka 3 Empty27.01.08 12:48

waaaaaaaaaw...tak to je vaaazne skvele pokracovanie.. Which way now? - Stránka 3 214863 Which way now? - Stránka 3 214863 stalo to za to,pockat si... a ta dlzka ..teeeda to je nieco.... Which way now? - Stránka 3 312566 Which way now? - Stránka 3 312566 skoda,ze je zasa reklama a musime cakat... Which way now? - Stránka 3 202744 Which way now? - Stránka 3 202744 ale uz sa vazne tesim na pokracovanie..
Návrat hore Goto down
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

Which way now? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Which way now?   Which way now? - Stránka 3 Empty27.01.08 17:00

Skvělé pokračování!! Já nemám slov, nádherná povídka Which way now? - Stránka 3 949816 Which way now? - Stránka 3 949816 Which way now? - Stránka 3 312566 Which way now? - Stránka 3 214863 Which way now? - Stránka 3 214863 Taky se přimouvám za to, aby reklama nebyla moc dlouhá!!!! Je to prostě úžasný, jak někdo může tak krásně psát!!! Which way now? - Stránka 3 325299 Which way now? - Stránka 3 170639 Nenech nás čekat dlouho, prosím!!! Which way now? - Stránka 3 769418 Which way now? - Stránka 3 333351
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Which way now? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Which way now?   Which way now? - Stránka 3 Empty27.01.08 19:22

Ďakujem všetkým za krásne slová, Which way now? - Stránka 3 430869 Which way now? - Stránka 3 177401 neviem vám povedať, kedy bude štvorka, no ako som hovorila aj predtým, pokúsim sa čo najskôr...táto časť by mala byť viac action na rozdiel od tejto vysvetľovacej...s určitosťou vám ale môžem prezradiť, že poviedka bude mať päť častí, resp. zatiaľ to mám tak premyslené, možno ich bude viac, no menej určite nie...Ešte by som chcela dodať, že ta dýka prvá má byť zlato-červená, všimla som si, že som tam potom písala zlato-čierna, ale to už mi šibalo.. Which way now? - Stránka 3 284389
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
SNlois
Winchester
Winchester
SNlois


Počet príspevkov : 3035
Age : 32
Bydlisko : Jablonec nad Nisou
Nálada : po každe epizodě na Bohnice a tady na foru na prášky na uklidnění...:D
Registration date : 11.12.2007

Which way now? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Which way now?   Which way now? - Stránka 3 Empty27.01.08 20:38

ou sarinka děkuju si anděl takhle krásně to vylepšit..děkujji žes nic neudělalal Deanovi a možná při troše fantazie by mohlo vyjít uplné a skvělé Samovo nezabití..ach už se mi rojí nápad tak doufám že to tak nějak bude...juhu fakt nádhera...hele napiš někdy knížku a vydej jí..vyděláš majlan a já se budu moct pyšnit že tě znám Which way now? - Stránka 3 99937 Which way now? - Stránka 3 99937 Which way now? - Stránka 3 99937 Which way now? - Stránka 3 99937 Which way now? - Stránka 3 99937 krásné moc krásné Which way now? - Stránka 3 170639 Which way now? - Stránka 3 170639
Návrat hore Goto down
SNlois
Winchester
Winchester
SNlois


Počet príspevkov : 3035
Age : 32
Bydlisko : Jablonec nad Nisou
Nálada : po každe epizodě na Bohnice a tady na foru na prášky na uklidnění...:D
Registration date : 11.12.2007

Which way now? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Which way now?   Which way now? - Stránka 3 Empty17.02.08 10:58

SArinka můžu se zeptat..jestli bude další část? já na to pořád čekám..a už sem strašně napnutá....neboj na tvoji povídku jsmme vůbec nezanevřeli a teda alespon mě strašně mrzí že není další část...já su tak napnutááá Suspect Suspect affraid Which way now? - Stránka 3 886945 Which way now? - Stránka 3 886945 Which way now? - Stránka 3 886945 Which way now? - Stránka 3 886945
Návrat hore Goto down
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

Which way now? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Which way now?   Which way now? - Stránka 3 Empty17.02.08 14:46

Přidávám se taky k SNlois, taky netrpělivě vyhlížím další část a ono pořád nic.... Sad Which way now? - Stránka 3 71416
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Which way now? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Which way now?   Which way now? - Stránka 3 Empty17.02.08 15:20

Teraz, ako sú tie nové diely, sa veľmi nestíham tomu venovať, ale po 03x12 bude opäť na nejaký čas "kľud", tak sa vrhnem na ďalšiu časť a sľubujem, že bude dlhá, keď tak dlho musíte čakať.. Wink
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
jana7413
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
jana7413


Počet príspevkov : 289
Age : 31
Bydlisko : Bratislava
Registration date : 15.12.2007

Which way now? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Which way now?   Which way now? - Stránka 3 Empty17.02.08 15:27

Which way now? - Stránka 3 316745 Which way now? - Stránka 3 316745 Which way now? - Stránka 3 316745 oki Which way now? - Stránka 3 170639
Návrat hore Goto down
http://www.hcslovan.sk/
Sponsored content





Which way now? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Which way now?   Which way now? - Stránka 3 Empty

Návrat hore Goto down
 
Which way now?
Návrat hore 
Strana 3 z 7Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Fanfiction :: Rozpísané poviedky-
Prejdi na: