Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody

Goto down 
+38
Night Angel
tauria
Lucy86
Laskonka
str8tking
mummy
kattie
Husitka
janka410
SNlois
kaja666
Dzowika4
Soniq
cleo
janicag
Klenotka
lentilka
calla
Faith
Madlen
Mystic
lenkka
Zizi
Anwiel
sisel
CrazyD
bookika
funny
Kristine
Hiro666
nikita
Kaja
Samabel
dion-fortune
Sarinka
Silvia
Weronička
SkreechTina
42 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Next
AutorSpráva
lenkka
Winchester
Winchester
lenkka


Počet príspevkov : 2352
Age : 36
Bydlisko : kdekoľvek s mojim supermanom
Nálada : predsvadobná
Registration date : 06.07.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 2 Empty09.08.08 23:27

No ja som P.S. Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 2 891817 prečítala tak pred týždňom. Som veľmi rada že som si tu knižku kúpila. Naozaj sa len veľmi okrajovo podobá filmu ale to nevadi. mna najviac rocitlivelo keď Gerry prišiel do tej cestovky. Bohužial som sa nemohla schovať pretože som tu knižku čítala v robote za kasou. revala som a ľudia pozerali na mna ako na šialenu ale no čo už. Túto kižku vrelo doporuujem. Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 2 891817 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 2 891817 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 2 891817 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 2 891817 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 2 891817
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 2 Empty10.08.08 15:07

Tak a je to tu. Dnes som doslova spapkala posledné slová P. S. I Love You. Aj napriek tomu, že je kniha veľmi odlišná ako film, tak bola skvelá. Dokonca sa to dá brať aj ako úplne odlišný príbeh. Možno som stále dúfala, že sa na konci objaví náš filmový William ale aj bez neho to bolo krásne. Táto kniha obsahuje vety pri ktorých sa budete smiať, vnímať obyčajný život obyčajného človeka a tiež vety, pri ktorých vyplačete oceán sĺz.
A príbeh splnil to, čo sa píše na obale - P. S. Miluju tě je něžný, zábavný a nečekaně romantický román, jejž si čtenáři uchovají v srdci a v mysli ještě dlouho poté, co otočí poslední stránku.
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 2 Empty10.08.08 15:13

no ja som P.S. I love you este necitala, ale asi si to zozeniem, ked to vsetci chvalite Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 2 999804

zizi: no v eldestovi bude viac o roranovi-bratranocovi eragona a tiez sa dozvieme sok o murthagovi. neviem sa dockat brisingeru a musim sa priznat, ze aj mna ta zmena nazvu prekvapila, ale nevadi, hlavne uz aby tu bola kniha, bo na nu cakam uz asi tri roky Laughing Laughing Laughing
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 2 Empty10.08.08 15:19

dion: ty pokušiteľka. Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 2 518608 No tak ja sa k Eldestovi teda čo najskôr vrátim 603 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 2 430869
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 2 Empty10.08.08 15:22

zizi: prepac Laughing ale tak ja milujem fantasy a tato sa mi velmi pacila 603 603 603 fakt som zvedava ako sa to skonci Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 2 328356
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 2 Empty10.08.08 15:35

dion: Jasné v pohode. Ja som najskôr jednotku videla sfilmovanú a potom som sa rozhodla si to prečítať a vtedy som si dala sľub, že Eldesta sfilmovaného vidieť radšej nechcem. Knižky sú lepšie. Čo lepšie sú super Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 2 258431 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 2 258431 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 2 258431 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 2 258431
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 2 Empty10.08.08 17:19

Zizi: no ja som to najprv citala ked som videla ten film affraid affraid affraid akoze konkurenciu mu uz asi len HP robi Laughing Laughing Laughing fakt ten film strasne dokafrali. ale tak zafira bola pekne pocitacovo spravena a nie ako tie draky v HP 4, ktore mali 2 nohy! ale tak to bolo asi jedine plus filmu Laughing Laughing Laughing a samozrejme fakt, ze navnadil na precitanie knihy, ktora je 100krat lepsia Very Happy
Návrat hore Goto down
Mystic
Pocestný duch
Pocestný duch
Mystic


Počet príspevkov : 148
Age : 34
Bydlisko : Senica
Registration date : 24.07.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 2 Empty11.08.08 9:42

jejda, ja som našla ďalších fans odkazu... musím sa pripojiť k ohováraniu filmu, ktorý bol fakt fakt fakt otrasný, ale knihy sú bohovské. ja tiez uz nedockavo cakam na treti diel a ako som tak priebezne citala tie spoilery, tak by to mal byt celkom slusny narez:D
Návrat hore Goto down
http://www.mysterygirl.xf.cz
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 2 Empty11.08.08 11:21

ja som spoilery velmi necitala a preto sa tesim ako mala, lebo fatk chcem vediet ako to dopadne a co bude ta eragonova 'zbran' ako sa vyvinie vztah s roranom a murthagom a proste vsetko no Laughing Laughing Laughing fakt som velmi nazhavena na dalsiu cast.
Návrat hore Goto down
Mystic
Pocestný duch
Pocestný duch
Mystic


Počet príspevkov : 148
Age : 34
Bydlisko : Senica
Registration date : 24.07.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 2 Empty11.08.08 11:46

mna uz len stve, ze potom budem muset dalsie neviem kolke roky cakat aj na stvorku...
Návrat hore Goto down
http://www.mysterygirl.xf.cz
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 2 Empty11.08.08 21:21

dion: Mne sa film páčil veľmi. Najmä ako píšeš Zafira (keď bola malá bola roztomilá). No samozrejme ten film sa mi páčil len do chvíle, kým sa mi nedostala pod ruku kniha. Vtedy sa moje nadšenie z neho úplne vytratilo a zostala som verná knižnej podobe Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 2 99937 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 2 99937

Mystic: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 2 999804 Teraz som si neni istá, ale nemá to byť len trilógia? Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 2 999804 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 2 999804
Návrat hore Goto down
Mystic
Pocestný duch
Pocestný duch
Mystic


Počet príspevkov : 148
Age : 34
Bydlisko : Senica
Registration date : 24.07.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 2 Empty12.08.08 8:49

Zizi> mala to byt trilogia, ale sa to paolini rozhodol rozdeli na styri casti, aby mohol napisat vsetko co si planoval...
Návrat hore Goto down
http://www.mysterygirl.xf.cz
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 2 Empty12.08.08 11:17

Já se k vám přidávám ... Eldesta jsem dostala k vánocům (aniž bych četla Eragona) a protože jsem nechtěla, aby mi spousta věcí unikala, tak jsem si iniciativně jela pořídit Eragona a musím říct, že se mi to vážně líbilo... pak jsem vrhla na Eldest ..nejdřív jsem si říkala, páni, to je ještě tlustší, než první díl ... ale přečetla jsem ho vážně rychle, protože ten druhý díl se mi líbil ještě víc, než první.
(speciální zpráva pro dion - mám takový dojem, že za to taky může ten klasický obraz trpícího hrdiny - ach, když ho tam přepadávaly ty záchvaty kvůli tomu zlému kouzlu 603 603 603 ... koukám, že tonefunguje jen u SN 603 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 2 232827 ... ale nevzdal se a bojoval, jak nejlíp mohl - to bylo drsný, jak šel vždycky bojvat s tím elfem a ten ho skoro hned skolil k zemi (aspoň ze začátku) )

... ale tedy, že má být ještě čtvrtá kniha, to jsem netušila Shocked .. no, to máte pravdu...bude mu to trvat, než jí napíše Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 2 87642


Naposledy upravil Samabel dňa 12.08.08 11:35, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 2 Empty12.08.08 11:30

jj aj ja som počula, že sa to má rozdeliť, nebola som si istá či sa to teda taks praví, ale fuuha Rolling Eyes na jednu stranu ma to teší, bo bude viac čítania a na druhú mam nervy, bo jemu to zase určite bude trvať Laughing

samabel:
bože presne Laughing Laughing Laughing no ja nemôžem. ale tak fakt, že aj ja som bola úplne hotová z toho ako ho bolel ten chrbát a špeciálne jeden záchvat vtedy v tom jeho domčeku, keď sa k nemu nevedela zafira dostať Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 2 430869 okey musím sa skľudniť Laughing
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 2 Empty12.08.08 12:32

dion: Teda to je děsný ...vlastně bych použila slovíčko CREEPY Laughing 603 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 2 316745 ... protože přesně tahle situace v tom domku - to byla jedna z těch nej Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 2 284389 :shame: :shame: ....OMG Shame on me! :shame:

Doufám, že se mi ta další knížka dostane pod ruku co nejdřív, protože Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 2 707500 ...jo a oni vlastně budou zachraňovat tu roranovu milou Katrinu, že? To bude taky dost dobrý Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 2 284389
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 2 Empty12.08.08 15:08

Mystic: Tak to je super. To som vážne netušila. Ako vraví dion, aspoň bude čo čítať 601 601 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 2 733500 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 2 733500
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 2 Empty12.08.08 15:13

Samabel: no mali by a aj murthaga musia doriešiť a atď.

a heh no hej ten záchvat 603 603 603 nie si jediná, čo by sa mala hanbiť :shame: asi som už trvalo poznačená torturingom lebo mne sa to teda páčilo tiež 603
Návrat hore Goto down
Weronička
Winchester
Winchester
Weronička


Počet príspevkov : 2213
Age : 32
Bydlisko : momentálne ani sama netuším...
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 2 Empty13.08.08 17:30

ahoj baby ja som sa chcela spytat na tu knizku Cecelie Ahernovej - P.S. I Love You....tie co ste to citali ste to mali v originale alebo po slovenky bo chcela by som si tuto knizku kupit....a neviem ci sa d a kupit len v originale alebo je aj po slovensky..pliiiis help me.....DIKY:.... Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 2 214863 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 2 214863
Návrat hore Goto down
nikita
Crossroads demon
Crossroads demon
nikita


Počet príspevkov : 313
Age : 38
Bydlisko : za zrkadlom
Nálada : need more coffee!!!
Registration date : 08.03.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 2 Empty13.08.08 22:25

Weronička: ja som sa túto knižku snažila nájsť na nete, ale po slovensky som ju nenašla myslím, ale v češtine je. no a potom originál. inak som to hľadala na martinuse a ešte v českom eshope kníh neoluxor.cz tak sa skús pozrieť tam niekde
Návrat hore Goto down
Weronička
Winchester
Winchester
Weronička


Počet príspevkov : 2213
Age : 32
Bydlisko : momentálne ani sama netuším...
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 2 Empty13.08.08 23:40

nikita dakujem velmi pekne.. Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 2 214863 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 2 214863 ..pokusim sa kuknut tam....ja by som ju velmi chcela....no a ozik nevies mi poradit teda nejaky dobry roman...alebo nejaku super knihu na citanie???? confused
Návrat hore Goto down
nikita
Crossroads demon
Crossroads demon
nikita


Počet príspevkov : 313
Age : 38
Bydlisko : za zrkadlom
Nálada : need more coffee!!!
Registration date : 08.03.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 2 Empty14.08.08 12:15

Weronička: nooooo ja by som ti poradila, nooo len neviem, či by aj teba zaujali, lebo nepoznám tvoj vkus. ale mne sa neskutočne páčila kniha od Johna Irvinga: Pravidlá muštárne; podľa nej je robený aj film, ten sa síce od knihy líši ale je tiež dobrý (spisovateľ spolupracoval na scenári, ale cosi vypustil, aby nepreťahoval veľmi dej a tak) potom aj Parfum, príbeh vraha je dosť zaujímavý (samozrejme lepší než film, podľa môjho názoru; ako je to asi vždy pri adaptáciach) a úplne totálne som sa zamilovala, len som si prečítala prvú kapitolku, do takej krátkej poviedky od spisovateľa Mika Waltari (severská literatúra) a poviedka sa volá Plavovláska. je so SQWELÁ poviedka, ani nie dlhá a keď som ju začala čítať, vôbec som nevedela, čo sa stane na ďalšie stránke a ani som nedokázala odhadnúť, ako to celé skončí. on napísal takto 4 poviedky, lebo inak píše rozsiahle historické romány. ale tie poviedky má super. sú to: Plavovláska/Už nikdy nebude zítra (to sú 2 poviedky v jednej knižke), Cizinec přicházi, Dohra. nie sú dlhé, síce som čítala len tú Plavovlásku a ešte začiatok Už nikdy nebude zítra, ale teda ja ich odporúčam. to prečítate na jeden hlt...
ak ma ešte niečo dobré napadne tak dám vedieť...
momentálne čítam knihu o Edith Piaf, ktorú napísala jej sestra Simone Berteautová [Simón Bertótová - fonetická výslovnosť] a je to tiež skvelé počteníčko
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 2 Empty15.08.08 0:07

Weronička napísal:
ahoj baby ja som sa chcela spytat na tu knizku Cecelie Ahernovej - P.S. I Love You....tie co ste to citali ste to mali v originale alebo po slovenky bo chcela by som si tuto knizku kupit....a neviem ci sa d a kupit len v originale alebo je aj po slovensky..pliiiis help me.....DIKY:.... Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 2 214863 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 2 214863

Presne ako písala nikita. Táto knižka sa dá na Slovensku zohnať zatiaľ len v českej verzií, ale je proste skvelá. Našla som ju na internete vo formáte PDF ale zatiaľ bohužial len v anglickej verzií. Myslím, že internetový obchod martinus to ale istí, takže ak máš chuť objednávaj. Je to skutočne skvelý román. 603 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 2 430869 703
Návrat hore Goto down
Hiro666
Crossroads demon
Crossroads demon
Hiro666


Počet príspevkov : 562
Age : 36
Bydlisko : Michalovce
Nálada : good
Registration date : 28.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 2 Empty31.08.08 16:26

Ja som v poslednej dobe docital
od King Stephen knihu
Řbitov zviřátek
Spoiler:
Podla mna je to vyborna horrova kniha. A pokial ma niekto rad tohto autora tak odporucam si ju precitat.
Návrat hore Goto down
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 2 Empty31.08.08 18:40

Sylar, Řbitov zvířátek bych si chtěla přečíst už hodně dlouho, ale nějak se mi ještě nepovedlo si tuto knihu setkat No Dokonce ani v knihovně ne! Jinak od Kinga jsem četla Prokletí Salermu a To, obě byly skvělé Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 2 312566
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 2 Empty31.08.08 18:51

Ja som si teraz jednu knihu cez martinus.sk objednala, ale si ma teraz Syler tak namotal, že asi viem, ktorá bude ďalšia, navyše tam stojí len 261 sk, čo je úplne super cena...
Zbožňujem horory a hororové knihy ešte viac... cheers
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Sponsored content





Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Kniha - kamarátka do pohody i nepohody
Návrat hore 
Strana 2 z 20Choď na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Off topic :: Čo nás baví-
Prejdi na: