Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody

Goto down 
+38
Night Angel
tauria
Lucy86
Laskonka
str8tking
mummy
kattie
Husitka
janka410
SNlois
kaja666
Dzowika4
Soniq
cleo
janicag
Klenotka
lentilka
calla
Faith
Madlen
Mystic
lenkka
Zizi
Anwiel
sisel
CrazyD
bookika
funny
Kristine
Hiro666
nikita
Kaja
Samabel
dion-fortune
Sarinka
Silvia
Weronička
SkreechTina
42 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 20  Next
AutorSpráva
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 3 Empty01.09.08 0:45

Zdá sa mi, že som o tom videla film, ale celkovo King je skvelý autor knížiek, čo som počula Wink
Inak, môžem poctivo povedať, že knihy už asi 2 roky nikde inde neobjednávam, iba u Martinusa. Keď som si od nich kupovala komix Watchmen, teda vlastne knihu, napísala som tam do rámčeka, že to treba špeci zabaliť a poštou mi došla neskutočne veľká obálka a kniha bola tak starostlivo zabalená, že som v duchu ďakovala tomu, čo si dal tú námahu a urobil tak, ako som tam napísala k objednávke Razz
Návrat hore Goto down
Hiro666
Crossroads demon
Crossroads demon
Hiro666


Počet príspevkov : 562
Age : 36
Bydlisko : Michalovce
Nálada : good
Registration date : 28.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 3 Empty01.09.08 8:30

Aj ja rad kupujem cez martinus.sk, Este rad kupujem cez brloh.sk
Návrat hore Goto down
nikita
Crossroads demon
Crossroads demon
nikita


Počet príspevkov : 313
Age : 38
Bydlisko : za zrkadlom
Nálada : need more coffee!!!
Registration date : 08.03.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 3 Empty01.09.08 10:56

ja som čítala od Kinga len jednu knihu, ale veľmi ma nebavila. čo sa týka Cintorína domácich zvieratok (myslím, že taký je slovenský preklad) tak som videla film (staršiu verziu) a asi aj pokračovanie a boli teda husté - v jednom si zahral aj Stephen (kňaza) Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 3 316745
ale chcem si od neho prečítať Zelenú míľu a Osvietenie, tak uvidíme, čo aké to bude.

inak, ak ste niekto videli film A walk to remember, tak je aj knižka. no bohužiaľ len originál, ešte ju nik nepreložil do češtiny či slovenčiny, tak hold musím počkať, alebo prečítať po anglicky, alebo sama preložiť Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 3 284389 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 3 316745 hih... (inak je to spisovateľ Nicholas Sparks a asi 3 knihy mu už sfilmovali)

no a čo sa týka nakupovania, tak ja rada presnorím kníhkupectvo a odchádzam aj s piatimi knihami odtiaľ. a najlepšie pre mňa sú ArtForum, Svet kníh a Panta Rei - mam tam 10% zľavu na ISIC a teraz keď som v Prahe a objavila som tu NeoLuxor, tak som v siedmom nebi. totiž to tu v Čechách majú na knihy len 9% daň a ešte berú aj ISIC zľavy, čiže knihy tu kupujem DOSLOVA za babku a nesmierne im to závidím Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 3 80513 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 3 80513 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 3 80513 . som šla na návštevu domov a aby som v kufri nevláčila asi 5 kilo literatúry, tak som to doniesla bratovi, že: na a ber domov ty! aký bol nadšený, že aké dobré tituly som kúpila. jednu knihu zhltol za 2 dni. no jop, ja viem vybrať.
Návrat hore Goto down
Kristine
Winchester
Winchester
Kristine


Počet príspevkov : 1538
Age : 34
Bydlisko : Považská Bystrica
Nálada : always great :)
Registration date : 05.01.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 3 Empty01.09.08 12:40

tak King má veru veľmi dobré knihy Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil nedávno som čítala Zelenú míľu a bolo to vážne skvelé 704 film je urobený tiež dobre ale kniha je kniha a tie pocity sa do filmu až tak preniesť bohužial nedajú 603
a na Cintorín domácich zvieratoch sa tiež chystám lol!
mám do neho stiahnutých asi 61 kníh, ale akosi na ne nemám stále čas Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 3 202744 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 3 202744 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 3 202744 ale postupne sa tým určite prehryziem
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 3 Empty01.09.08 14:00

Cintorin domacich zvierat? to by som si chcela aj ja precitat... vlastne ja by som si vseobecne rada precitala nejaku knihu od Kinga 603
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 3 Empty01.09.08 14:03

Tu knihu bych si taky chtěla přečíst. Very Happy
Já jsem včera konečně po dlouhé době dočetla Na východ od ráje od Steinbecka... asi od poloviny mě ta knížka strašně přestala bavit a nemohla jsem se tím prokousat. Sleep Sleep
Teď chci dočíst Dívčí hrob od Jefferyho Deavera, potřebuju něco odlehčujícího. 703
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 3 Empty01.09.08 14:18

no, ja sa chystam v najblizsich dnoch objednavat tu P.S. I love you cez martinus, aj ked je len v anglictine,ale mne to nevadi. A co spominala Nikita, ta A walk to remember, tu mi ospevovala kamaratka, ze je velmi dobra, takze tu si idem objednat tiez...
od Kinga som citala tusim len dve knihy,ale Zelenu milu by som si rada precitala, bohuzial, u nas v kniznici dokopy nic nemame
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
Kristine
Winchester
Winchester
Kristine


Počet príspevkov : 1538
Age : 34
Bydlisko : Považská Bystrica
Nálada : always great :)
Registration date : 05.01.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 3 Empty01.09.08 14:30

ak by sme mali záujem mohla by som vám tie knihy od Kinga niekam hodiť... Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 3 999804 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 3 999804 síce aj ja mám radšej ked mám knihu pekne doma a držím ju v ruke, ale v prípade núdze :geek: 601
len je to vo formáte Pdb a na to treba program, aby ste to otvorili Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 3 202744 ale to by ste asi zvládli lol! ako chcete..
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 3 Empty01.09.08 14:54

Kristine a ake je to dlhe? lebo ja neznasam citanie na PC, lebo ma z toho bolia oci,takze by som si to vytlacila Wink
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
Kristine
Winchester
Winchester
Kristine


Počet príspevkov : 1538
Age : 34
Bydlisko : Považská Bystrica
Nálada : always great :)
Registration date : 05.01.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 3 Empty01.09.08 15:13

Faith: noooo...ak nerada čítaš knihy na PC tak to asi nebude nič pre teba...sú to proste normálne knihy, normálna dĺžka...napr. konkrétne Cintorín má až 380 strán 603 603 a čo som len tak náhodne pozrela na ostatné, bolo to tak od tých 200 až 270...ale možno keby si si to hodila do Wordu bolo by to menej (alebo viac scratch )...vážne neviem..takže myslím, že to by si asi netlačila...no a Zelenú míľu mám vo Worde a tá má 190 strán... Suspect
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 3 Empty01.09.08 15:21

Kristine hm, mozno by som to aj riskla, ked je to take dobre Wink
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
Kristine
Winchester
Winchester
Kristine


Počet príspevkov : 1538
Age : 34
Bydlisko : Považská Bystrica
Nálada : always great :)
Registration date : 05.01.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 3 Empty01.09.08 15:30

ok...ja sa ti to pokúsim hodiť na uložisko, ak sa mu dnes uráči a bude fungovať lol! ale chceš všetky alebo len ten cintorín a zelenú míľu??či ako??? scratch 603 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 3 316745
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 3 Empty01.09.08 15:49

Tak já se hlásím o ten Řbitov zvířátek 603 lol!
A nemusíš spěchat, abys to sem hodila...ještě musím dočíst tu jednu knížku.... a kdo ví, jestli se nenajde ještě něco ve školní četbě Suspect
Návrat hore Goto down
Kristine
Winchester
Winchester
Kristine


Počet príspevkov : 1538
Age : 34
Bydlisko : Považská Bystrica
Nálada : always great :)
Registration date : 05.01.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 3 Empty01.09.08 15:57

no ja sa nenáhlim...ale kedže uložisko má zase dovolenku, tak by mi to bola aj tak prd platné Suspect Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 3 316745
a ozaj Faith, ešte som zabudla napísať, že je to v čestine...dúfam, že nevadí Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 3 999804
Samabel: teba sa asi nejdem pýtať, či ti čestina nevadí, že? Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 3 999804 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 3 316745 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 3 316745 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 3 316745
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 3 Empty01.09.08 15:59

Kristine: Si děláš srandu???? Suspect Suspect Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 3 71174
Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 3 99937 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 3 99937 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 3 99937
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 3 Empty01.09.08 16:09

Čítať knihy cez pc nie je to pravé orechové, čítala som tak posledného Pottera a bolo to dosť na nič... Rolling Eyes
Neviete, či sa na martinus nedajú poslať nejaké tipy na knihy alebo tak, skúsila by som im tam poslať, či by nemohli objednať alebo tak aj knihy o SN, to by bolo úplne super...
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 3 Empty01.09.08 16:52

Kristine nevadi Laughing ten cintorin aj tu milu. diky moc vopred Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 3 103511
Sarinka dnes som tam hladala a objednavala a pri tom som premyslala, ze by tam mohli byt aj tie knihy... urcite im skus napisat, myslim, ze by sa to oplatilo
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 3 Empty01.09.08 17:32

Už som našla kantakt, tak tam idem napísať, ale vyzerajú byť také dosť seriózne internetové kníhkupectvo, takže by z toho snáď niečo mohlo byť... Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 3 260605 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 3 260605
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 3 Empty01.09.08 17:40

drzim palce a potom daj vediet,ako to dopadlo, ze si pripravim prachy Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 3 284389
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 3 Empty01.09.08 21:33

Sarinka: Nevadí...já to risknu i jako četbu na pc... a když prvích deset stránke nezafunguje, tak zajdu do knihovny a budu doufat, že tam tu knihu budou mít... ale vzhledem k tomu, že v poslední době jsem hledala v knihkupectvích hlavně dvě určitý knížky a neměli ani jednu, tak bych na to štěstí moc nesázela... těch knihkupectví jse pokaždé prolezla asi 6 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 3 583517
Návrat hore Goto down
Kristine
Winchester
Winchester
Kristine


Počet príspevkov : 1538
Age : 34
Bydlisko : Považská Bystrica
Nálada : always great :)
Registration date : 05.01.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 3 Empty05.09.08 21:24

no takže trvalo mi to trošku dlhšie ale predsa Rolling Eyes 603

Stephen King - Zelená míla a Cintorín zvieratiek

kód:
http://www.ulozisko.sk/81564/Stephen_King.rar
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 3 Empty09.09.08 16:28

Dnes ráno mi to prišlo.... Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 3 170639 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 3 170639 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 3 170639 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 3 170639 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 3 170639
Idem objednávať, dámy....neviem, ako vy.... Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 3 325299 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 3 325299

citácia :
Dobry den,

posielame Vam cenovu ponuku a dobu dodania titulov ktoré súvisia s americkým seriálom Supernatural, napr.

Supernatural: The Official Companion Season 1, cena - 475 ,- sk 3-4 týždne

Supernatural: The Official Companion Season 2, cena - 475 ,- sk 3-4 týždne

- Supernatural: Nevermore a pod. Všetky v anglickom jazyku. cena - 475 ,- sk vyjde Feb-2009

Prosim informujte nas o Vasom rozhodnuti.


Bože, ja som taká happy, som vedela, že cez martinus to pôjde... cheers cheers
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 3 Empty09.09.08 17:04

Sarinka: To je skvělý...těším se s tebou Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 3 325299 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 3 325299
Kristine: Děkujuuuuuuuu!!! 702
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 3 Empty09.09.08 18:54

Kristine dikes cheers len co budem mat opraveny novy PC, tak si to precitam Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 3 284389

Sarinka to vazne???????? to je parada!!! to aj ja si musim objednat!!! som happy Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 3 258431 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 3 258431
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 3 Empty09.09.08 19:08

sarinka: tak to fičím objednať aj ja Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 3 325299 toto je super správa Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 3 325299
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 3 Empty

Návrat hore Goto down
 
Kniha - kamarátka do pohody i nepohody
Návrat hore 
Strana 3 z 20Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 20  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Off topic :: Čo nás baví-
Prejdi na: