Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody

Goto down 
+38
Night Angel
tauria
Lucy86
Laskonka
str8tking
mummy
kattie
Husitka
janka410
SNlois
kaja666
Dzowika4
Soniq
cleo
janicag
Klenotka
lentilka
calla
Faith
Madlen
Mystic
lenkka
Zizi
Anwiel
sisel
CrazyD
bookika
funny
Kristine
Hiro666
nikita
Kaja
Samabel
dion-fortune
Sarinka
Silvia
Weronička
SkreechTina
42 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20  Next
AutorSpráva
Husitka
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
Husitka


Počet príspevkov : 266
Age : 46
Bydlisko : In my most daring dreams...
Nálada : Všechno, jen ne normální.
Registration date : 06.02.2009

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 14 Empty13.02.09 22:52

dion: Já jsem to kupovala přes Amazon, stejně jako DVD. Už abych mohla dokoupit i ta DVD a ten třetí Companion. Pitomá krize. Evil or Very Mad
Návrat hore Goto down
Klenotka
Pocestný duch
Pocestný duch
Klenotka


Počet príspevkov : 61
Age : 41
Registration date : 06.11.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 14 Empty13.02.09 22:59

Anwiel napísal:
Husitka: He, tak to já až udělam tuhle hroznou věc, nazývanou maturita, tak si seženu všechny ty knížky, který chci a nemam na ně čas...

Jestli jdeš na vysokou, tak nebudeš mít čas ani po maturitě Very Happy Wink

Od Dana Browna jsem četla jen DaVinci Code a líbilo se mi to - mou feministickou část duše potěšila kritika vztahu církve k ženám - a jako agnostika kritika církve samotné Very Happy

Tolkiena miluju. To musí asi každý, kdo rád fantasy.

I když já mám o něco radši urban-fantasy, takže Neil Gaiman a v současnosti Garth Nix. To sice není urban fantasy, ale je to blízko Very Happy
Návrat hore Goto down
http://www.sga-project.com/
nikita
Crossroads demon
Crossroads demon
nikita


Počet príspevkov : 313
Age : 38
Bydlisko : za zrkadlom
Nálada : need more coffee!!!
Registration date : 08.03.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 14 Empty13.02.09 23:06

ja som čítala práve Pravidlá muštárne od Irvinga a neskutočne sa mi tá kniha páčila. ešte asi ďalšie tri dni som o tej knihe rozmýšľala, nevedela som ju dostať z hlavy a to sa mi pri knihe ešte nestalo, dovtedy, teda kým som nenatrafila na Stephenie Meyer. myslím, že som videla aj film, ale pamätám si ho len tak zbežne a útržkovito, ale kniha ma fakt dojala - mám na mysli Pravidlá (aby nedošlo k nedorozumeniam Smile )
Návrat hore Goto down
kattie
Pocestný duch
Pocestný duch
kattie


Počet príspevkov : 46
Age : 33
Bydlisko : Ostrava
Registration date : 21.02.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 14 Empty13.02.09 23:10

citácia :
z toho zážitku u tej ľahkej ženy som nemohla to bola brutalita
nápodobně Smile taková vražda v přímém přenosu Smile
Spousta lidí Irvinga odsuzuje za to, že píše v podstatě pořád o tom samém (jeho hlavní postavy jsou buď spisovatelé, nebo jsou trochu "podivínští"), že nezapomene zakomponovat medvědy a souboje... ale já nevím, mně se to na něm právě líbí Laughing. Stejně jako se mi líbí (i když to je trochu drastické) s jakým ledovým klidem oznamuje, že někdo zemřel (třeba právě v Hotelu, jak spadlo to letadlo... Smile ). Prostě tady byli a už tu nejsou. Tečka. Very Happy
Klenotka Neila Gaimana mám taky ráda. Miluju knížku Dobrá znamení, kterou napsal s Pratchettem Smile .
Návrat hore Goto down
lentilka
Winchester
Winchester
lentilka


Počet príspevkov : 2175
Age : 44
Registration date : 15.04.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 14 Empty13.02.09 23:21

kattie
citácia :
s jakým ledovým klidem oznamuje, že někdo zemřel (třeba právě v Hotelu, jak spadlo to letadlo...
hej a ten pes tam ako si ho predstavoval som nevedela či sa mám smiať alebo revať z tých zážitkov s ním

inak ja jeho postavy zbožňujem všetci sú podivný nejako iný vymykajú sa zo všetkých priemerov málo kto ich akceptuje sú skrátka zaujímave Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 14 430869 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 14 430869 a že píše o spisovateľoch veď to mi nevadí môže to omietal donekonečna tie akože ich dielka čo tam dáva Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 14 430869 affraid affraid no mne by tam tí medvedi už aj chýbali a že stále o tom istom to som si nevšimla vždy nájde ešte nejakého podivína ktorý tam nebol Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 14 430869 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 14 430869 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 14 430869

nikita
citácia :
a som čítala práve Pravidlá muštárne od Irvinga a neskutočne sa mi tá kniha páčila. ešte asi ďalšie tri dni som o tej knihe rozmýšľala,
hej tak sa do nej asi pustím uvidím Very Happy
Návrat hore Goto down
kattie
Pocestný duch
Pocestný duch
kattie


Počet príspevkov : 46
Age : 33
Bydlisko : Ostrava
Registration date : 21.02.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 14 Empty13.02.09 23:31

lentilka, ten pes byl vážně úžasný... Laughing Já jsem nemohla z toho, jak tam umřel ten děda, když na něj vypadl z té skříně. Sice to bylo spíše k pláči, ale jak to Irving popsal... já jen nejdřív jako cože?? Shocked a pak jen Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 14 316745 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 14 316745
Taky mi nevadí, že se opakuje. Jsem zvědavá, jaká bude ta jeho další knížka... Smile
Návrat hore Goto down
lentilka
Winchester
Winchester
lentilka


Počet príspevkov : 2175
Age : 44
Registration date : 15.04.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 14 Empty13.02.09 23:39

kattie
citácia :
Jsem zvědavá, jaká bude ta jeho další knížka...
aj ja čo tam zase bude Very Happy Very Happy

no ten pes tam bol perfektný a z toho mena že Smútok to sa nedalo ako sa s tím pohrával Very Happy Twisted Evil a ten ich hotel tie upevnené stoličky a trpaslíci a ten ich brat a tá kuchárka a ten halloween a policajt s tým osvetlením a potom viedeň a tie postavi tam v hoteli Shocked Very Happy Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 14 430869 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 14 430869 no čo ti budem hovoriť veď vieš jednoducho to bolo Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 14 214863 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 14 214863 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 14 214863
Návrat hore Goto down
kattie
Pocestný duch
Pocestný duch
kattie


Počet príspevkov : 46
Age : 33
Bydlisko : Ostrava
Registration date : 21.02.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 14 Empty13.02.09 23:44

Mně se ještě strašně líbila ta ženská, která se převlíkala za medvěda Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 14 99937 No vidím to tak, že po té knížce zase brzo sáhnu... Very Happy
Návrat hore Goto down
lentilka
Winchester
Winchester
lentilka


Počet príspevkov : 2175
Age : 44
Registration date : 15.04.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 14 Empty13.02.09 23:54

no to hej ona bola niečo extra Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 14 312566 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 14 312566
to hej asi aj ja Very Happy Very Happy už ani nepočítam po koľký krát Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 14 99937
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 14 Empty21.02.09 0:54

Ja som práve dočítala knihu Marley and me. Ja mám doma takého istého Marleyho takže mi to občas pripadalo ako keby som to písala ja. Laughing Ale pri konci som ju musela pár krát odložiť, pretože som cez slzy nevidela a kapesníky sa rýchlo míňali. Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 14 568939 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 14 568939 Je to veľmi pekne napísane a teším sa na film.
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 14 Empty21.02.09 10:14

Zrovna sem si pučila knížku Lord of the ring v angličtině!!! Sou to všechny díly v jedný knížce, tak je to hrozně tlustý, ale člověk by neřek, jak se česká a anglická verze liší... Jako obsah je stejnej, ale ty věty sou někdy vážně úplně jinak napsaný... Shocked
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 14 Empty21.02.09 14:51

Čítal tu niekto niečo od Paula Coelha? Počula som na neho len samé chvály, som si teraz objednala Jedenásť minút a chystám sa aj Veronika sa rozhodla zomrieť, tak či to tu už voľakto čítal...
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Anonymný
Anonymný




Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 14 Empty21.02.09 15:44

citácia :
Čítal tu niekto niečo od Paula Coelha?
ja som čítala ale Alchymistu 603
Návrat hore Goto down
Dzowika4
Crossroads demon
Crossroads demon
Dzowika4


Počet príspevkov : 464
Age : 30
Bydlisko : Martin
Nálada : je mi viac než fajn :D:D:D:D
Registration date : 23.08.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 14 Empty21.02.09 21:45

ľudia tá kniha sumrak to lepšie som nič nečítala ešte proste fakt na tom fičím a film je dobrý tiež až na to že nemohli tam všetko dať Evil or Very Mad newadí proste to ten edward za dobrý upír som s toho hotová 603 702
Návrat hore Goto down
Weronička
Winchester
Winchester
Weronička


Počet príspevkov : 2213
Age : 32
Bydlisko : momentálne ani sama netuším...
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 14 Empty21.02.09 21:55

dzowika waaa. Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 14 325299 ...som ti vravela....ze je super Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 14 312566 ...no skoda ze neni vo filme vsetko z knihy ale to by sa nedalo no vsetko hlavnet am je no ksodaz e tam nedali to so zistovanim tej krvnej skupiny... Evil or Very Mad
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 14 Empty21.02.09 22:02

dzowika: jééj ďalšia duša, čo podľahla mánií zvanej twilight Laughing

veru to s tou krvnou skupinou Sad
Návrat hore Goto down
kattie
Pocestný duch
Pocestný duch
kattie


Počet príspevkov : 46
Age : 33
Bydlisko : Ostrava
Registration date : 21.02.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 14 Empty21.02.09 22:57

Já se musím přiznat, že jsem té mánii taky propadla Very Happy Twilight jsem začala číst před pár dny a už mi zbývá jen pár stránek. Ta knížka mě úplně dostala, skoro se od ní nemůžu odtrhnout Laughing. Asi brzy navštívím knihkupectví a pořídím si i další díly Smile
Film jsem bohužel v kinech prošvihla, což mě docela štve, protože bych ho ráda porovnala s knižní předlohou.
Návrat hore Goto down
Weronička
Winchester
Winchester
Weronička


Počet príspevkov : 2213
Age : 32
Bydlisko : momentálne ani sama netuším...
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 14 Empty21.02.09 23:12

kattie urcite si zozen aj pokracovanie....sice dvoja neni az taka dobra ako jednotka...no bude sa ti pacit... Twisted Evil Twisted Evil
a afilm urcite bude na dvd a na nete je uz taktiez hodeny...sice v horsej kvalite ale da sa to pozerat Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 14 312566
Návrat hore Goto down
kattie
Pocestný duch
Pocestný duch
kattie


Počet príspevkov : 46
Age : 33
Bydlisko : Ostrava
Registration date : 21.02.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 14 Empty21.02.09 23:26

Weronička díky za doporučení. Zítra naběhnu do obchodu, jinak nebudu mít v pondělí ve škole co číst Laughing.
Už jsem se po tom filmu na netu dívala, ale nic jsem nenašla... No Ještě to zkusím, třeba jsem něco přehlídla..
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 14 Empty23.02.09 20:18

Do Brisingru už jsem se dala i já. Zatím jsem asi v polovině. Zajímavě to má vymyšlené chlapec. Smile
Styl jeho psaní mi vůbec nevadí... a druhý díl úplně zbožňuju...skvěle dějově zvládnuté a taky- příznivce torturingu jako jsem já si přišel na své a to dosytosti. Twisted Evil 702 603 702

Dan Brown - Mám za sebou Anděle a démony i Šifru... no, Andělé mě oslovily více... přišly mi neotřelejší a zajímavější... a řekla bych, že i děsivější.

Mám ráda Terryho Goodkinda... zvlášť prvních několik knížek z jeho xxlogie je poutavých. Hlavní postava Roberta mi je velice sympatická. 702
... první knížka od něj, co jsem četla byl asi 12. nebo dokonce 13. díl téhle velké ságy... což jsem tehdy vůbec netušila... ale ten začátek knihy - no to bylo pro mě Twisted Evil 603 ... pak jsem nemohla jinak, než si sehnat úplný začátek, abych věděla, o čem to vlastně skutečně je.
Některé z těch knížek mi potom přišly takové moc rozvláčné, ale to je hold, když někdo napíše tolik dílů jednoho příběhu.
Návrat hore Goto down
Husitka
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
Husitka


Počet príspevkov : 266
Age : 46
Bydlisko : In my most daring dreams...
Nálada : Všechno, jen ne normální.
Registration date : 06.02.2009

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 14 Empty13.03.09 23:19

Já teď čtu Neklid od Jefferyho Deavera (myslím, že napsal i knihu, podle které pak natočili film Sběratel kostí), a zatím se mi to líbí. Už jsem od něj četla i jiné knihy, a myslím si, že píše skvělé detektivky a thrillery.
Návrat hore Goto down
kaja666
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
kaja666


Počet príspevkov : 250
Age : 30
Nálada : hm....
Registration date : 07.12.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 14 Empty14.03.09 9:06

Čítal niekto z vás knihu od Jeffa Lindsaya Drasticky desivý Dexter? Lebo ju mám v pc a neviem či sa mi to oplatí čítať Question

samabel : Brisingr práve čítam aj ja a som niekde za polovicou. Celkom dobrá kniha, ale mne sa viac páčil Eragon a Eldest... Ale ešte som ju nedočítala takže to nemôžem tvrdiť s istotou ( spolužiak vraví, že na posledných 150 stranách je najlepšia ). Takže uvidíme Wink
Návrat hore Goto down
Husitka
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
Husitka


Počet príspevkov : 266
Age : 46
Bydlisko : In my most daring dreams...
Nálada : Všechno, jen ne normální.
Registration date : 06.02.2009

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 14 Empty22.03.09 22:00

Husitka napísal:
Já teď čtu Neklid od Jefferyho Deavera (myslím, že napsal i knihu, podle které pak natočili film Sběratel kostí), a zatím se mi to líbí. Už jsem od něj četla i jiné knihy, a myslím si, že píše skvělé detektivky a thrillery.

Tak už jsem za polovinou, a je to vážně moc dobře napsaná kniha. Hlavně ty popisy myšlení paranoidního schizofrenika jsou strašně zajímavý. Už se nemůžu dočkat, jak to dopadne. 603
Návrat hore Goto down
Hiro666
Crossroads demon
Crossroads demon
Hiro666


Počet príspevkov : 562
Age : 36
Bydlisko : Michalovce
Nálada : good
Registration date : 28.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 14 Empty02.04.09 17:40

Dnes som si kupil knihu King Stephen : Zelená míle- som zvedavy ako sa bude lisit od filmu. A ci bude so knihou spokojny podobne ako so filmou.
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 14 Empty02.04.09 18:55

Drasticky děsivého Dextera mám doma, ale ještě jsem neměla šanci si tu knihu přečíst. Kamarádka četla všechny tři díly a říkala, že to je moc dobré.
Momentálně čtu Shakespeara a takové věci, co by se mohly hodit u maturity, takže z oddechové beletrie nic.

Brisingr mám rozečtený do půlky, ale musela jsem to přerušit a raději si dočtu to, co potřebuju.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 14 Empty

Návrat hore Goto down
 
Kniha - kamarátka do pohody i nepohody
Návrat hore 
Strana 14 z 20Choď na stránku : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Off topic :: Čo nás baví-
Prejdi na: