Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody

Goto down 
+38
Night Angel
tauria
Lucy86
Laskonka
str8tking
mummy
kattie
Husitka
janka410
SNlois
kaja666
Dzowika4
Soniq
cleo
janicag
Klenotka
lentilka
calla
Faith
Madlen
Mystic
lenkka
Zizi
Anwiel
sisel
CrazyD
bookika
funny
Kristine
Hiro666
nikita
Kaja
Samabel
dion-fortune
Sarinka
Silvia
Weronička
SkreechTina
42 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20  Next
AutorSpráva
sisel
Žltočočko
Žltočočko
sisel


Počet príspevkov : 754
Age : 34
Bydlisko : Žilina
Nálada : skúškové obdobie :D
Registration date : 12.03.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 15 Empty02.04.09 19:00

"Drasticky děsivý Dexter".... nie je to v originali "Darkly dreaming Dexter"?
a mas to v cestine? lebo ja som si to stiahol cez torrent po anglicky
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 15 Empty02.04.09 19:28

Jo, to je přesně ta kniha. U nás vyšly v češtině všechny 3 díly a všechny tři už mám doma. Jen zbývá si najít čas k tomu, abych si je přečetla.

Zrovna jsem koukala, kolik knížek jsem si zařadila do přihrádky -"chci si to přečíst" a docela jsem se lekla, jak vysoké číslo mi vyšlo. Shocked Laughing
Návrat hore Goto down
sisel
Žltočočko
Žltočočko
sisel


Počet príspevkov : 754
Age : 34
Bydlisko : Žilina
Nálada : skúškové obdobie :D
Registration date : 12.03.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 15 Empty02.04.09 19:48

ja tie knihy chcem!!! Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 15 80513 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 15 202744 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 15 80513
Návrat hore Goto down
nikita
Crossroads demon
Crossroads demon
nikita


Počet príspevkov : 313
Age : 38
Bydlisko : za zrkadlom
Nálada : need more coffee!!!
Registration date : 08.03.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 15 Empty02.04.09 20:02

keď som bola v Prahe, tak som si tieto knihy kúpila, respektíve som ich kúpila bratovi, ale stopro si ich prečítam aj ja. no ja/my máme len Drastický dojemný Dexter (2. diel) a Dexter v temnotách (3. diel), lebo 1. diel bol vypredaný a dotlač sa nechystala. teda aspoň doteraz. Martinus.sk ho už mááááááááááááááááááááááá Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 15 258431 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 15 258431 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 15 258431
kód:
http://www.martinus.sk/knihy/autor/Jeff-Lindsay/
a v roku 2009 by mal vyjsť 4. diel v angličtine a bude sa volať Dexter By Design
tak ja len toľko... páááá... zatím Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 15 43228
Návrat hore Goto down
kaja666
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
kaja666


Počet príspevkov : 250
Age : 30
Nálada : hm....
Registration date : 07.12.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 15 Empty02.04.09 21:02

sisel napísal:
ja tie knihy chcem!!! Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 15 80513 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 15 202744 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 15 80513

keď mi pošleš mail môžem ti ich poslať Wink

samabel : ja som na tom tak isto. už mám vyhliadnutých toľko kníh, že neviem kedy ich prečítam. momentálne čítam pani bovaryovú, kedže je to klasika a ja som to ešte nečítala Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 15 934194
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 15 Empty02.04.09 21:24

ja mám tiež kopec kníh, ktoré na mňa čakajú vrátane brisingr 603 proste nie je čas na čítanie No ale tak shakespeara mám našťastie prečítaného celého Laughing
Návrat hore Goto down
kaja666
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
kaja666


Počet príspevkov : 250
Age : 30
Nálada : hm....
Registration date : 07.12.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 15 Empty03.04.09 13:40

ja som od shakespeara čítala len hamleta a aj to len v aute cestou na výlet Laughing

ja som už brisingr prečítala a mne sa zdá najslabší z tých troch kníh. v celej knihe sa dokopy nič nestalo ( až na konci to začalo..) a celá kniha je skôr zameraná na politiku ako na bitky a vzdelávanie ako v minulých knihách. ale čo sa tam odhalilo bol
Spoiler:
Návrat hore Goto down
Husitka
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
Husitka


Počet príspevkov : 266
Age : 46
Bydlisko : In my most daring dreams...
Nálada : Všechno, jen ne normální.
Registration date : 06.02.2009

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 15 Empty03.04.09 15:35

Hiro: Knížku jsem četla a myslím si, že je velmi podobná filmu, i když samozřejmě pár odlišností by se našlo, např. jak se přišlo na to, kdo to ve skutečnosti udělal.
Návrat hore Goto down
Weronička
Winchester
Winchester
Weronička


Počet príspevkov : 2213
Age : 32
Bydlisko : momentálne ani sama netuším...
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 15 Empty05.04.09 17:59

No ja som akurat docitala knihu od Dana Browna-Da Vinciho Kod a musim povedat ze je to super kniha Twisted Evil Twisted Evil zapacila sa mi tak isto ako aj Anjeli a demoni hned si aj idem stiahnut film a trosku to aspon porovnam...a uz sa aj tesin na filmove spracovanie Anjeli a Demoni malo by to vyjst uz tento rok Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 15 170639
Návrat hore Goto down
Hiro666
Crossroads demon
Crossroads demon
Hiro666


Počet príspevkov : 562
Age : 36
Bydlisko : Michalovce
Nálada : good
Registration date : 28.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 15 Empty05.04.09 23:12

Ja ma rad knihy od Dana Browna . Ma doma vsetky jeho 4 knihy. Zaujimalo by ma kedy konecne vyjde jeho 5 kniha v poradi
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 15 Empty05.04.09 23:20

Ja som práve začala čítať Anjeli a Démoni a celkom fajn zatiaľ Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 15 430869
Návrat hore Goto down
Weronička
Winchester
Winchester
Weronička


Počet príspevkov : 2213
Age : 32
Bydlisko : momentálne ani sama netuším...
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 15 Empty06.04.09 20:32

Hiro666 Ako vlastne idu tie jeho knihy v poradi???.... Question

cleo no parada,...je to vazne super citannie....dufam ze sa bude pacit....ja som naprv mala zmatok z tych odbornych nazvov, take krkolomne to bolo ale potom Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 15 998745 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 15 284389 potom napis ze ako sa pacilo Wink
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 15 Empty06.04.09 20:49

Andělé a démoni jsou podle mě lepší kniha než Da Vinciho kód... vím, že hodně lidem se líbí víc právě ten DVkód, ale já jsem byla s Anděly a démony nejmíň o třídu spokojenější.
Je tam sice víc informací týkajících se náboženství apod., čemuž zase tolik neholduju, ale ve finále mi to ani nevadilo... prostě to bylo celé napsané skvěle.
Návrat hore Goto down
Weronička
Winchester
Winchester
Weronička


Počet príspevkov : 2213
Age : 32
Bydlisko : momentálne ani sama netuším...
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 15 Empty06.04.09 21:00

Samabel ja s tebou suhlasim aj mne sa viaceej pacili Anjeli a Demoni. Twisted Evil ..bolo to take viac napinave take ine a lepsie ako Da Vinciho kod...ale aj ten bol dobry... Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 15 312566
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 15 Empty06.04.09 21:17

mne sa najviac zo všetkých jeho kníh páčili anjeli a démoni, ale všetky mám rada 603
Návrat hore Goto down
Weronička
Winchester
Winchester
Weronička


Počet príspevkov : 2213
Age : 32
Bydlisko : momentálne ani sama netuším...
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 15 Empty06.04.09 21:26

Aj u mna zatial vedie tato kniha no som zvedava na filmove spracovanie....ma uz byt tento rok... 704
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 15 Empty06.04.09 21:28

Nečítali ste niekto knihu Veža bláznov? Od Andrzej Sapkowski?
Návrat hore Goto down
Hiro666
Crossroads demon
Crossroads demon
Hiro666


Počet príspevkov : 562
Age : 36
Bydlisko : Michalovce
Nálada : good
Registration date : 28.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 15 Empty06.04.09 23:40

Weronička: podla roku vydania

Digitálna pevnosť
Bod klamu
Anjeli a démoni
Da Vinciho kód

Posledne dve knihy maju z hlavneho hrdinu Robert Langdona
Momentalne ma rozpisany titul Šalamounův klíč
Cleo: ja som precital celu tzv husitcku trilogiu od Andrzej Sapkowski
Pokial sa ty pacil prvy diel ,tak myslim ,ze budes spokojna zo zvysnimy dvoma
Návrat hore Goto down
Weronička
Winchester
Winchester
Weronička


Počet príspevkov : 2213
Age : 32
Bydlisko : momentálne ani sama netuším...
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 15 Empty07.04.09 9:44

Hiro Dakujem vlemi pekne. Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 15 103511 ...no ja som zacala Anjelmi a demonmi a da vinciho kod a teraz by som chcela Bod Klamu si precitat....a myslim ze na amrtinuse maju vsetky 4 knihy za dobru cenu...uz davno som si to chcela objednat...No mne sa velmi pacilo ked bol ten Robert Langdon hl. hrdina....som si ho oblibila.... Twisted Evil
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 35
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 15 Empty07.04.09 18:06

Tak ja mám momentálne rozčítanú knihu "Jedenásť minút" od Paula Coelha a musím sa priznať, že je to proste ohromná kniha, strašne sa mi páči jeho spôsob písania a chystám sa od neho objednať ďalšie tituly, jednoznačne môj obľúbený autor momentálne... Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 15 177401 Tiež som dofinišovala knihu Supernatural: Nevermore a bola proste úžasná, pripadala som si, akoby som sledovala epizódu, bol tam humor, napätie, starí dobrí Winchesterovci (kniha sa dejovo odohráva medzi epizódami 02x08 a 02x09)...proste všetko, keď budem mať čas, tak snáď aj také review spíšem, následne sa chystám na Supernatural: Bone key.... Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 15 284389
Btw, čítali ste niekto "Majster šarkanov" od Khaled Hosseini? Počula som na tú knihu len samé chvály a aj na autora, tak sa chcem presvedčiť, či je to ozaj tak... Very Happy
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 15 Empty07.04.09 22:16

Sarinka: To neznám. K Paulovi jsem se nedostala a Nevermore mám poctivě přečtený Twisted Evil

Od Dana Browna bych si ráda přečetla ještě nějakou další knihu, kdo jste četl ještě něco víc než Anděle a démony ...co je podle vás hooodně dobré?
Návrat hore Goto down
Weronička
Winchester
Winchester
Weronička


Počet príspevkov : 2213
Age : 32
Bydlisko : momentálne ani sama netuším...
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 15 Empty08.04.09 20:47

Samabel ja som od Dana Browna okrem Anjeli a Demoni citala iba Da Vinciho Kod no je to super citanie je tak tiez Robert Langdon takze sa mi to pacilo Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 15 312566 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 15 312566 ...a uz sa chystam aj na Bod Klamu... Twisted Evil
Návrat hore Goto down
Hiro666
Crossroads demon
Crossroads demon
Hiro666


Počet príspevkov : 562
Age : 36
Bydlisko : Michalovce
Nálada : good
Registration date : 28.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 15 Empty09.04.09 20:34

Ludia pokial sa Vam paci serial True Blood /Pravá krev
Tak na martinuse je moznost si kupyt knihu podla ktorej bol natoceny tento serial

kód:
http://www.martinus.sk/?uItem=63995


Este pripomeniem ze druha seria True Blood sa zacne od 14. júna.
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 15 Empty10.04.09 10:06

Okey, trošku oneskorene, ale najprv načnem tému Twilight a spol. Vďaka funny som mala všetky 4 časti v češtine a vo word formáte a aj tak trochu som bola k tomu donútená to čítať a preto aj ten môj názor bude nooo.....Prvá kniha OK, tajomno, romantika, nebezpečenstvo atď, páčilo sa mi to. Druhá kniha ma nudila a to v tom štýle, že Bella je fajn holka, ale niektoré veci som vedela dávno dopredu ako to ona pochopila a prišlo mi to, že autorka potrebuje zaplniť pár stránok niečím. Trojka bola už o niečo pružnejšia a ten koniec som brala. Idem nejako "zožrať" aj 4 diel a som teda zvedavá, ale celkový efekt.....Ako je to fajn, ale je to naozaj Rome and Juliet v čiernom. Mám tam svoje obľúbené postavičky a niektoré veci, ktoré sa tam spomenuli boli naozaj pekné myšlienkovo, ale neradila by som to do mojich top books. Pardon confused

Čo sa týka Anjelov a Démonov, to je naozaj best knižka, veľmi zaujímavé to bolo z toho pohľadu odhaľovania ohľade náboženstva a tie eneagramy, to bolo niečo a ten koniec, ako dovi dopo, som sa pristihla, ako som aj niekedy aj ja sama zadýchaná, ako sa tam aj oniv tej knihe naháňali Smile

Prednedávnom som si náhodne objednala jednu knihu z "červenej knižnice" od autorky Robin Schoneovej - The love Guru a aj keď bola celá kniha doslova nabitá sexom, boli tam spomenuté veľmi zaujímavé myšlienky ohľade partnerstva, života a hlavne teda milovania. Nadchla ma tá kniha a zaradila som si ju už k obľúbenej J. Lindseyovej Smile
Návrat hore Goto down
Hiro666
Crossroads demon
Crossroads demon
Hiro666


Počet príspevkov : 562
Age : 36
Bydlisko : Michalovce
Nálada : good
Registration date : 28.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 15 Empty22.04.09 21:45

Ja mam momentalne rocitany titul
Terror od Dana Simmonse

kód:
http://www.fantasyplanet.cz/clanek.asp?id=2653
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 15 Empty

Návrat hore Goto down
 
Kniha - kamarátka do pohody i nepohody
Návrat hore 
Strana 15 z 20Choď na stránku : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Off topic :: Čo nás baví-
Prejdi na: