Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody

Goto down 
+38
Night Angel
tauria
Lucy86
Laskonka
str8tking
mummy
kattie
Husitka
janka410
SNlois
kaja666
Dzowika4
Soniq
cleo
janicag
Klenotka
lentilka
calla
Faith
Madlen
Mystic
lenkka
Zizi
Anwiel
sisel
CrazyD
bookika
funny
Kristine
Hiro666
nikita
Kaja
Samabel
dion-fortune
Sarinka
Silvia
Weronička
SkreechTina
42 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 20  Next
AutorSpráva
calla
Winchester
Winchester
calla


Počet príspevkov : 1082
Age : 31
Bydlisko : Taká malá dedinka v BB kraji
Registration date : 25.06.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 8 Empty30.12.08 14:18

kaja666 jasne. daj adresu a posielam Wink
Návrat hore Goto down
kaja666
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
kaja666


Počet príspevkov : 250
Age : 30
Nálada : hm....
Registration date : 07.12.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 8 Empty30.12.08 14:27

calla kaja661993@azet.sk

dion-fortune tie videá sú super Very Happy zvlásť to druhé aj keď mi prezradilo trochu deja dopredu, ale to prežijem...krásne video 702
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 8 Empty30.12.08 14:29

hmm no ja mám tiež všetky knihy, ale len v anj, takže ak má niekto záujem tu sú:
Twilight
kód:
http://www.ulozisko.sk/115984/Meyer__Stephenie_-_Twilight_1_-_Twilight.pdf
New Moon
kód:
http://www.ulozisko.sk/115983/Meyer__Stephenie_-_Twilight_2_-_New_Moon.pdf
Eclipse
kód:
http://www.ulozisko.sk/115985/Meyer__Stephenie_-_Twilight_3_-_Eclipse.pdf
Breaking Dawn
kód:
http://www.ulozisko.sk/115986/Meyer__Stephenie_-_Twilight_4_-_Breaking_Dawn.pdf

plus viem zohnať aj audio books v anj ak by bol záujem.

kaja666:
tak sry 603
Návrat hore Goto down
kaja666
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
kaja666


Počet príspevkov : 250
Age : 30
Nálada : hm....
Registration date : 07.12.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 8 Empty30.12.08 14:33

áááále.stali sa už aj horšie veci Laughing a pridaj aj tie audio books, ak môžeš.jasné že je o ne záujem Wink aspoň z mojej strany.takejto ponuke sa nedá odolať...
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 8 Empty30.12.08 14:38

okey akurát som to začala sťahovať, tak až to budem mať a podarí sa mi to upnúť tak to sem hodím Wink
Návrat hore Goto down
kaja666
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
kaja666


Počet príspevkov : 250
Age : 30
Nálada : hm....
Registration date : 07.12.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 8 Empty30.12.08 14:40

dion-fortune : ok.už sa neviem dočkať Very Happy

calla : ďakujem ďakujem ďakujem I love you už sa od počítača asi nepohnem study
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 8 Empty30.12.08 14:48

no audio books majú všetky spolu 1.13 gb, takže ešte to chvíľku potrvá, predsa len nemám svoj výkonný pc, ale len segrin celkom slušný pc, takže zhruba 2-3 hodinky ak vydržíte, tak tu budú audio books.

plus, tu je midnight sun:
kód:
http://ulozisko.sk/115990/midnightsun_partialdraft3.pdf
zdroj: stepheniemeyer.com
Návrat hore Goto down
kaja666
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
kaja666


Počet príspevkov : 250
Age : 30
Nálada : hm....
Registration date : 07.12.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 8 Empty30.12.08 14:53

a to midnight sun je kniha z pohľadu edwarda alebo...?o čom je?
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 8 Empty30.12.08 14:56

kaja666: midnight sun je twilight z edwardovho pohľadu, ale ešte nie je dokončený 603

inak našla som aj české ebooks, tak ich idem zkompletizovať a hodím vám to sem.
Návrat hore Goto down
kaja666
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
kaja666


Počet príspevkov : 250
Age : 30
Nálada : hm....
Registration date : 07.12.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 8 Empty30.12.08 15:03

wow.musí to byť dobrá kniha.akurát včera večer ako som zaspávala som rozmýšľala, že z edwardovho pohľadu by to bolo tiež zaujímavé Laughing škoda len, že ešte nie je dokončená...určite si ju prečítam
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 8 Empty30.12.08 15:11

no hej tá kniha nemá chybu, mne sa strašne páčila 702

no oki český amatérsky preklad:
Stmívaní
kód:
http://ulozisko.sk/115998/SM_IS1_Stmivani.rar
Novy mesic
kód:
http://ulozisko.sk/116000/SM_IS2_Novy_mesic.rar

neviem, kto to preložil, keďže pri mojom zdroji pôvodný zdroj uvedený nebol

edit:

Breaking Dawn v češtine

kód:
http://www.letterwolf.over.cz/
choďte do translation na pravo, zatiaľ obsahuje 29 kapitol

Midnight Sun v češtine
kód:
http://www.edwardcullen.kx.cz/index1.htm
choďte do midnight sun v strede hore pod hlavným bannerom
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 8 Empty30.12.08 16:05

Dion audio books by fakt bodli, bola by som ti za ne nesmierne vdacna Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 8 103511
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 8 Empty30.12.08 16:25

okey, este asi hodinku Wink stay tune! Laughing
Návrat hore Goto down
calla
Winchester
Winchester
calla


Počet príspevkov : 1082
Age : 31
Bydlisko : Taká malá dedinka v BB kraji
Registration date : 25.06.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 8 Empty30.12.08 17:23

kaja666 rado sa stalo Wink
dion jej krásne dakujem za odkaz na Midnight sun. Mala som iba prvé dve kapitoly a tam ich je 10 Very Happy
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 8 Empty30.12.08 17:33

nz Wink

uz mam tie audio books, len na ulozisko to neupnem, lebo mi to chce len po jednom klipe a to sa neoplati, tak neviem kam to chcete? megaupload?
Návrat hore Goto down
kaja666
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
kaja666


Počet príspevkov : 250
Age : 30
Nálada : hm....
Registration date : 07.12.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 8 Empty30.12.08 17:39

myslím, že to je jedno Very Happy ale megaupload je u mňa v pohode...
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 8 Empty30.12.08 19:31

okey, po menších komplikáciách, ale predsa:

Twilight- Audio Books-eng

kód:
http://ulozisko.sk/116062/Stephanie_Meyer_-_Twilight_Saga_(Book_1_of_3)_-_Twilight.rar

ostatné pridám postupne sem, hneď ako ich upnem Wink
Návrat hore Goto down
kaja666
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
kaja666


Počet príspevkov : 250
Age : 30
Nálada : hm....
Registration date : 07.12.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 8 Empty30.12.08 20:06

jééééj.ďakujem Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 8 92299 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 8 92299 je niečo čo by si nedokázala?? Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 8 177401
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 8 Empty30.12.08 20:18

kaja666: takých je veľa vecí Laughing ale nz, už upujem 2, len to vieš, ide to strašne pomaly, ale ak to nepadne, tak snáď to do 2 hodín bude Rolling Eyes

hľadala som aj tú trojku v češtine, ale našla som len odkazy na fórum, kde by to malo byť, lenže mňa tam nepustí, lebo nie som registrovaná a regovať sa teda ani nejdem, tak zatiaľ vám to neviem poskytnúť, iba ak by ste veľmi chceli, tak vám môžem dať ten odkaz na to fórum a môžte sa skúsiť prihlásiť, ale ja teda neviem na 100% či to tam je alebo nie Rolling Eyes

no a slovenské ebooks som nenašla No ale ja každopádne odporúčam originál a aj slovenský preklad je dobrý. český som nečítala ani oficiálny, ani neoficiálny, tak neviem posúdiť, ale doma mám súmrak aj nov a myslím, že boli dobre preložené podľa originálu Wink
Návrat hore Goto down
SNlois
Winchester
Winchester
SNlois


Počet príspevkov : 3035
Age : 32
Bydlisko : Jablonec nad Nisou
Nálada : po každe epizodě na Bohnice a tady na foru na prášky na uklidnění...:D
Registration date : 11.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 8 Empty30.12.08 21:56

jejjj koukám tady se debatuje o Twilight Very Happy:D bože víte akoste mě na to namotali kedže sme boli na tom meetu takže ked sem to dostala k vánocum tak sem začala číst..no první knihu jsem do večera slupla pak jsem šla na ten první díl do kina a tak jsem zo toho nemohl (NE z toho filmu to z tý knížky) že som si ještě ten den do 2 do rána četla new moon..no a to jsem zkončila další den (neboli ještě ten den ked se vezme že bylo 2 ráno což je už další den) odpoledne a hned jsem pokračovala třetím který jsem dočetla další den ráno..takže taková dvou denní twilight projíždka Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 8 99937 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 8 99937 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 8 99937 no bylo to perfektní ale nevím jestli budu mít žaludek číst znova neww moon...tedy až do nějaké 290 strany kdy už se tam začíná objevovat edward..cullenovi atd. --a hlavní důvod je tedy ten že NEBUDU MÍT ŽALUDEK NA TOHO ČOKLA PRAŠIVÝHO..PSA HNUSNÝHO...BLECHU MARNIVOU A PODVÁDIVOU
opravdu jsem v tom eclipse nepochopila jak to mohla Bella edwardovi udělat..jako chápete Edwardovi vtělení krásy, dokonalosti, upřímnosti, lásky, čístého..všecho.., neposkvrněnosti, prostě ten co by z někoho nikdy nedělal otroka jeho slov jako to udělal Jacob z Bely..kdyby ji totiž ten pes doopravdy miloval nechal by ji být s tím koho miluje ona..nechal by ji aby byla štastná když viděl jak umírá bez Edwarda že je pro ni víc než život...kdyby prostě byl co k čemu tak by ji nechal a nedělal tyhle nechutárny..fakt sem bulela až z toho jak mi bylo Edwarda líto...živě jsem si představovala jeho bolest..i když to tam nebylo přímo napsaný..myslím že hodně lidí vicítili že ted si kvůli belle není jistý..není jistý ohledně jejdiné nejdůležitější věci v jeho životě...Jestli si Bella myslí, že udělala správně že si vybrala správně..protože i kdyby veděl (což doufám že ví) že on Edward je pro ni ten pravý tak kdyby se rozhodla pro toho čokla nechal by ji jít kdyby si myslel že to tak chce...

no prostě nepolíbili by ste ho Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 8 430869 nezbožnovali byste ho Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 8 998745 Edward je prostě pojem Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 8 891817
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 8 Empty30.12.08 22:14

New Moon-Audio books-eng
kód:
http://ulozisko.sk/116115/Stephanie_Meyer_-_Twilight_Saga_(Book_2_of_3)_-_New_Moon.rar

ostatné zajtra Wink
Návrat hore Goto down
Kaja
Winchester
Winchester
Kaja


Počet príspevkov : 1232
Registration date : 07.01.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: ,,,,,,,,,,,,,,,   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 8 Empty30.12.08 22:45

Tak ja som tiež už prečítala 2 časti. Teda 2 knihy. Laughing
Nov a Súmrak, čo sa Twilightu týka. Práve pred chvíľkou som dočítala Nov, tiež som tieto knihy dostala k Vianociam.
Sú veľmi hrubé, ale našťastie su tam pismena také veľké, že sa to až tak ťažko nečíta. Myslela som si, že mi to bude trvať dlhšie. Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 8 312566
Je to skvelé, veľmi sa mi páči celý dej, obľúbila som si mnoho postáv, tak ako som si ich ja predstavila, teda Edward i Bella vyzerajú ako i vo filme, tých som nemenila, ale ostatných sa už nedalo, kedže film som nevidela, takže už su tam podľa mojich predstav, takže som zvedavá a teším sa na film, ktorý nemá veľmi dobrý ohlas, ale aj tak sa teším a hlavne na to ako budem z mnohých prekvapená. Aj ked už niektorých som videla a veľmi sa mi ich herecká podoba nepozdávala, tak ale teší sa.
Mne sa praveže páčilo, že Edward tam nebol tak dlho, v druhej serii, a objavil sa až na konci, ako postavu ho mám veľmi rada, ale vdaka tomu dostala táto druhá časť úplne iný rozmer a každý mohol v napätí očákavať,
či sa vôbedz Edward vráti alebo sa už nikdy nevráti, alebo či sa mu niečo stalo alebo nie. Super Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 8 312566
Návrat hore Goto down
lentilka
Winchester
Winchester
lentilka


Počet príspevkov : 2175
Age : 44
Registration date : 15.04.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 8 Empty30.12.08 23:53

dion-fortune vďaka že si to dala na úložisko Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 8 92299 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 8 92299 baby toľko o tých knihách básnite že som si ich stiahla tak sa do nich pustím som zvedavá Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 8 Empty31.12.08 0:03

Dion si queen, diky moc Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 8 103511
Kaja film nema dobry ohlas? skor by som povedala, ze naopak Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 8 999804


Naposledy upravil Faith dňa 31.12.08 9:17, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
kaja666
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
kaja666


Počet príspevkov : 250
Age : 30
Nálada : hm....
Registration date : 07.12.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 8 Empty31.12.08 8:51

ja som si kukla asi tak polovicu filmu a veľmi sa mi nepáčil.ale to bolo len také zbehlé pozretie.kniha je omnoho omnoho omnoho lepšia.film je taký hŕ hŕ hŕ.v knihe tam všetko opisujú a kým sa dali dokopy ubehlo veľa strán, kým vo filme som kukla a už sa spolu rozprávali Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 8 Empty

Návrat hore Goto down
 
Kniha - kamarátka do pohody i nepohody
Návrat hore 
Strana 8 z 20Choď na stránku : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 20  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Off topic :: Čo nás baví-
Prejdi na: