Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody

Goto down 
+38
Night Angel
tauria
Lucy86
Laskonka
str8tking
mummy
kattie
Husitka
janka410
SNlois
kaja666
Dzowika4
Soniq
cleo
janicag
Klenotka
lentilka
calla
Faith
Madlen
Mystic
lenkka
Zizi
Anwiel
sisel
CrazyD
bookika
funny
Kristine
Hiro666
nikita
Kaja
Samabel
dion-fortune
Sarinka
Silvia
Weronička
SkreechTina
42 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 20  Next
AutorSpráva
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 9 Empty31.12.08 9:15

kaja ja ked som pozerala prvykrat film, tak som bola sklamana, no teraz ho uz viem naspamat a nezda sa mi az taky zly. ked si porovnam sfilmovanie Harryho Pottera este Wink ved Twilight je uz aj tak dost dlhy, takze sa necudujem, ze tam kopec veci nebolo, hoci som sa rozculovala na meete Laughing ale mas pravdu, ze sceny rychlo skacu z jedneho do druheho, je tam par veci pozmenenych (hlavne ta kniha Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 9 449740 a to, ze ked vystupila z auta, tak ju nemala!!! Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 9 487389 ) ale ked si to tak zhrniem, tak som spokojna. aj s obsadenim. teda ja osobne a celosvetovo zaznamenal film velikansky uspech
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 9 Empty31.12.08 11:06

dobré ráno všetkým Laughing práve som vstala a dala upovať eclipse audio book, tak hneď ako to bude, vám sem hodím aj link.

film Twilight: no ja som sa už tuším niekde na túto tému vyjadrovala, asi vo filmoch neviem, ale keďže to tu rozoberáte tak sa vyjadrím ešte raz. Musím sa priznať, že som sa vždy veľmi kriticky pozerala na filmy natočené podľa kníh, pretože vždy boli pre mňa veľkým sklamaním. nech už ide o knihu akúkoľvek vždy je lepšia ako film natočený podľa nej- výnimkou je snáď len LOTR, ale aj o tom by sa dalo polemizovať. Keby totiž Tolkien zbytočne neopisoval tú prírodu na 10strán, tak ba aj LOTR bol lepší ako film. No postupne som si uvedomila, že film nemôžem posudzovať podľa toho ako super je kniha napísaná. Videla som DaVinciho kód, Fontánu, Parfum-príbeh vraha, PS I Love You... všetko natočené podľa knižných predloh a všetky filmy sa mi páčili, i keď knihy boli lepšie. Uvedomila som si preto, že sa na film proste musím pozerať akoby som knihu nečítala. Je ľahké vyčítať, čo všetko bolo v knihe lepšie, no zamyslime sa nad tým... napr. taká jasperova schopnosť. ako by ste natočili iba miernu zmenu pocitov tak, aby to aj tí, ktorí nevedia o čo ide pochopili? alebo keď mal edward prestať dýchať? ako natočíte takú scénu? navyše ak by bol film natočený presne do bodky podľa knihy, tak by mal najmenej 5 hodín a to je proste príliš veľa. Je veľa vecí, ktoré boli vo filme Twilight inak ako v knihe, mnoho vecí mi tam chýbalo a mnohé by som asi natočila inak, ale celkovo na mňa film urobil dobrý dojem. Ak som sa "odosobnila" a prestala myslieť na to, čo všetko bolo v knihe, tak som si film ozaj vychutnala. Ono písať je vždy ľahšie... nie ste obmedzený rozpočtom, rozsahom strán ani ničím podobným. Nevieme prečo tam boli tie scény, ktoré tam boli. Možno to súviselo s tým, čo sa im lepšie nátačalo a ja myslím, že väčšina dôležitých momentov tam bola a príbeh bol celkom zaujímavý. Páčilo sa mi spracovanie, i keď ako som vravela na začiatku film sa nikdy nevyrovná knihe.

Jacob Black: no včera sa nám SNlois riadne rozčertila na túto osobu 603 musím povedať, že mne teda AŽ tak zase nevadil. Fakt spravil hnusné veci, ale veď tak bol to mladý chalan a zúfalo sa snažil udržať si svoju lásku. Ja ho viem pochopiť. Je pravda, že edward by sa tak asi nesprával a to je dôvod, pre ktorý ho mám oveľa radšej a je mojou úplne najobľúbenejšou postavou celej knihy, ale tak zoberte si, že je o takmer 100rokov starší, takže by mal byť aj rozumnejší. Nikto nie je neomylný. Ani Edward si nemal myslieť, že opustiť Belu je to najlepšie riešenie, ale bohužiaľ, všetci robíme chyby. Aj Jacob ich pár spravil a hoci som sa naňho aj ja hnevala, po niekoľkonásobnom prečítaní všetkých kníh ho dokážem lepšie pochopiť a myslím, že príbehu dal veľa. bez neho by to nebolo ono a ja ho mám svojím spôsobom rada 603

ps: rozhodla som sa, že vám sem hodím aj soundtracky z filmu, takže keď ich upnem, máte ich tu. Wink

edit:

Eclipse-Audio Books-eng
kód:
http://ulozisko.sk/116221/Stephanie_Meyer_-_Twilight_Saga_(Book_3_of_3)_-_Eclipse.rar

plus toto je pieseň, o ktorej sa uvažovalo ako bellinej uspávanke. nakoniec sa ňou nestala, ale mne sa veľmi páči a na YT je veľa videí z Twilightu práve na túto pieseň, takže som vám ju upla tiež.

Yiruma-River flows in you
kód:
http://ulozisko.sk/116222/(piano)_Yiruma_-_River_flows_i.mp3
Návrat hore Goto down
Weronička
Winchester
Winchester
Weronička


Počet príspevkov : 2213
Age : 32
Bydlisko : momentálne ani sama netuším...
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 9 Empty31.12.08 12:53

no takze ako vidim ste sa tu pekne rozpisali o Twilight sage...no musim sa pridat aj ja....nas mily Jezisko mi doniesol dve knihy Sumrak a Nov...samozrejme nemozem sa od nich odtrhnut Sumrak uz mam precitany a akurat citam Nov a vcera som si aj pozrela film....uuuplne ma to dostalo....kokso a filmik bol tiez fajny ale chybalo mi tam zopar scen co boli v knihe napr. tie viac Edwarda a Bellu ja viem ze potom by ten film bol prilis dlhy a nemohli tam dat uplne vsetko z nihy...no film sa mi celkove luuubil..... Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 9 430869 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 9 430869
a ozaj chcela som sa spytat ze ci je uz aj Eclipse v sk jazyku...kedze po aj az tak dobre neviem????.....bo by som si chcela uz kupit aj tuto knihu...no este neviem ci uz je.... Question Question Question
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 9 Empty31.12.08 12:59

Weronička: už som to tu raz písala:
citácia :

citácia :
Zatmenie, tretí diel Twilight ságy, by mal vyjsť v máji 2009. V tomto období vyjde aj slovenská verzia ďalšieho titulu Stephenie Meyerovej, ktorý sa v angličtine nazýva The Host. Vydanie posledného dielu Twilight ságy (Breaking Dawn) je naplánované na október - november 2009 a jeho názov by mal byť Úsvit, ale nie je to ešte potvrdené. Všetky tieto skvelé knihy vydáva TATRAN.


takže v máji by malo byť eclipse a v októbri breaking dawn.

takže ešte to nie je No

ps: cca za 15 minút budú soundtracky Wink
Návrat hore Goto down
janicag
Winchester
Winchester
janicag


Počet príspevkov : 1301
Age : 37
Bydlisko : Spišská Nová Ves
Nálada : ...sick and tired...
Registration date : 23.08.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 9 Empty31.12.08 13:22

dion-fortune napísal:

Eclipse-Audio Books-eng
kód:
http://ulozisko.sk/116221/Stephanie_Meyer_-_Twilight_Saga_(Book_3_of_3)_-_Eclipse.rar

Dionka Dakujeeem!! Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 9 92299 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 9 177401
Návrat hore Goto down
http://community.livejournal.com/sa_tvojih_usana/
Weronička
Winchester
Winchester
Weronička


Počet príspevkov : 2213
Age : 32
Bydlisko : momentálne ani sama netuším...
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 9 Empty31.12.08 14:27

dionka dakujem ti....iste som to tu prehliadla...vela ste toho tu popisali....tak este raz diiiiky... Smile
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 9 Empty31.12.08 16:38

Weronička: nemáš zač Wink

no a ja mám pre vás poslednú knihu audio:

Breaking Dawn- Audio Books- eng
kód:
http://ulozisko.sk/116272/Stephanie_Meyer_-_Twilight_Saga_(Book_4_of_4)_-_Breaking_Dawn.rar

ps: máte záujem ešte o niečo?
Návrat hore Goto down
kaja666
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
kaja666


Počet príspevkov : 250
Age : 30
Nálada : hm....
Registration date : 07.12.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 9 Empty31.12.08 17:20

ja som úplne spokojná.je toho omnoho viac ako som čakala Very Happy

konečne som dočítala twilight.je to naozaj perfektná kniha.ten koniec bol dobrý.fakt som čakala, že edward ju zmení na upíra, no ale nestalo sa...už som začala čítať dvojku a hneď 1.kapitola a bela sa poreže pri celej upírskej rodinke.to sa môže stať len jej Wink a pozrela som si film znova (ešte stále nie celý) a keď som zabudla na fakt, že som čítala knihu a nemám k tomu filmu titulky (rozumela som celkom dobre až na niekoľko detailov) tak sa mi ten film celkom páčil.nemôžem si pomôcť, ale robert je naozaj krásny 702
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 9 Empty31.12.08 17:47

Spoiler:
Laughing

ale tak dúfam, že aspoň niečo z toho, čo som vám sem dala bude k niečomu dobré, a že to využijete.


Naposledy upravil dion-fortune dňa 31.12.08 18:42, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
kaja666
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
kaja666


Počet príspevkov : 250
Age : 30
Nálada : hm....
Registration date : 07.12.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 9 Empty31.12.08 18:28

NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!teraz už viem, že ju zmení na upíra Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 9 202744 všetko napätie je preč bounce no čo už.aj tak som to očakávala Cool
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 9 Empty31.12.08 18:41

affraid ježiši prepáč doors už budem ticho 603
Návrat hore Goto down
Hiro666
Crossroads demon
Crossroads demon
Hiro666


Počet príspevkov : 562
Age : 36
Bydlisko : Michalovce
Nálada : good
Registration date : 28.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 9 Empty31.12.08 21:22

Ja osobne ma k Twilightu neuveritelny odpor Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 9 1319
Vobec ma nezaujima kniha . Takisto nechcem vidiet film
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 9 Empty31.12.08 22:03

Knížka neni zas tak strašná, ale ten fiml!!! Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 9 1319
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 9 Empty31.12.08 22:08

Ako píše Anwiel knižky sú celkom oka ale film Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 9 1319 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 9 71174 btw videli ste herca ktorý mal povôdne hrať Edwarda?
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 9 Empty31.12.08 22:10

Neviděla, ale nic horšího už snad ani nemůžebýt...
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
kaja666
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
kaja666


Počet príspevkov : 250
Age : 30
Nálada : hm....
Registration date : 07.12.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 9 Empty31.12.08 22:11

nevidela, ale tento je dobrý.na upíra sa mi hodí...

btw už mám za sebou začiatok new moon a musím povedať : ČOŽE?! edward odišiel?? Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 9 512176 nič horšie sa nemohlo stať Sad bez neho to nie je ono a tie belline pocity...je to také smutné Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 9 71416
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 9 Empty01.01.09 14:32

o moj boze!!!! ja nedycham!!! citam Eclipse a on....
Spoiler:
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 9 Empty01.01.09 16:07

Faith:

Spoiler:
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 9 Empty01.01.09 16:25

Dion
Spoiler:
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 9 Empty01.01.09 17:23


Faith:
kde presne si v eclipse? nieže ti do spoileru napíšem spoiler Laughing

Spoiler:
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 9 Empty01.01.09 19:29

tu je už celá Breaking Dawn v cz

kód:
http://www.hellshare.com/240214/4._cas_Breaking_Dawn.doc/
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 9 Empty01.01.09 20:53

Dion
Spoiler:
momentalne som skoncila na tej kapitole, co ju poziadal o ruku, ked su v ich dome Wink chcem to uz ale dnes docitat.
cleo presne to mam doma... nie je to nic moc, ale vzdy lepsie, ako to predtym Wink
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 9 Empty01.01.09 21:06

Spoiler:

kód:
http://www.stepheniemeyer.com/pdf/nm_extras_rosalie.pdf
+ som to upla aj v cz (keď už to tu je tak sorry, nechce sa mi hladať)
kód:
http://uloz.to/1110519/Telefonát z pohledu Edwarda Cullena.doc
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 9 Empty01.01.09 21:41

cleo: Shocked to som teda ešte nečítala a wow affraid akože je to perfektné.... škoda, že toho nie je viac Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 9 71416

faith:
Spoiler:
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 9 Empty01.01.09 21:48

jj škoda že toho není viac...inak mám aj všetkých 12 kapitol midnight sun v sk keby niekto chcel...
Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 9 Twilightparodybyruthaerfy3.th
Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 9 316745


Naposledy upravil cleo dňa 01.01.09 21:59, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 9 Empty

Návrat hore Goto down
 
Kniha - kamarátka do pohody i nepohody
Návrat hore 
Strana 9 z 20Choď na stránku : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 20  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Off topic :: Čo nás baví-
Prejdi na: