Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?

Goto down 
+29
Anwiel
bareness
janicag
sonca12
dzajnisko
calla
Kaja
SkreechTina
Kristine
Madlen
Zizi
nikita
bookika
sisel
keksiiq
aryana7
funny
ivan2321
LenkaX22
Silvia
Samabel
Katka
Chrystelle
Night Angel
Kika
zoehart
dion-fortune
janka410
Sarinka
33 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorSpráva
Silvia
Winchester
Winchester
Silvia


Počet príspevkov : 1268
Bydlisko : Bardejov
Nálada : FINALLY!!! Adié žltočočko,vitaj Winchester!
Registration date : 30.11.2007

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 2 Empty18.12.07 23:54

tak medzi PC maniakov sa hrdo pridávam aj ja.Aj ked máme doma počítač len rok a dovtedy som bola odkázaná len na net-kaviarne neviem si výhody netu vynachváliť (i ked občas dostávam záchvatové stavy ked mi padne sieť Twisted Evil Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 2 555452 )
Ja vstávam cez týžden o pol siedmej no ako každý v sobotu a nedeľu je tento čas relatívny.Relatívny preto,lebo ked ide nová časť sťahujem ju v sobotu hned po polnoci z piatka na sobotu,pretože by som nevydržala až do rána. Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 2 258431 A koľko času no,ja sa kvôli bratom dostanem na počítač vždy až okolo siedmej večer,mimo nedele vtedy mám počítač pre seba už od jednej poobede.Čo už tento "režim je hrozná vec Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 2 202744 Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 2 202744
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 2 Empty19.12.07 1:19

Joj, tak to ťa ľutujem, Silvi. Keď chcem ísť ku pc, poviem bratovi vypadni a je to... Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 2 99937 Občas sa, samozrejme, "bijeme" o pc, no aj tak tam v poslednom čase sedím viac... Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 2 170639
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 2 Empty19.12.07 18:03

Jéžíš, tyhle boje o PC jsou hrozný...naštěští o Vánocích budu mít hotový nový pokojíček, tak až se tam nastěhuju, tak PC půjde se mnou a ostatní se budou muset spokojit s tím druhým křápem, co se nějakým omylem nazývá počítač Laughing Laughing
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 2 Empty19.12.07 21:53

no ja mam nastastie vlastny a v mojej rodine nie je vela takych, ktori by prejavili zaujem o net-to len ja som zavislacka. takze obycajne neokupujem len moj pc, ale aj sestrin-stahujem 24 hodin 7 dni v tyzdni a to ani neviem ze co Rolling Eyes no tak ale sestricke to obycajne nevadi este ma len 10 takze ta na net chodi sa len pohrat na superhrach alebo take nieco, no som skratka sastne dievatko Smile
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 2 Empty19.12.07 22:23

Sarinka napísal:
Joj, tak to ťa ľutujem, Silvi. Keď chcem ísť ku pc, poviem bratovi vypadni a je to... Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 2 99937
Tak tohle nemá chybu. Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 2 99937 Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 2 99937

df, to máš fakt super. Mně na PC taky nikdo neleze, ale pro změnu na něj nemám tolik času, co bych potřebovala. Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 2 316745
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 2 Empty19.12.07 22:36

no tak toho casu neni nikdy dost ze? ale tak ja casto robim viac veci naraz ako ze som tu a popritom pobehujem po izbe a snazim sa napratat vstky moje veci do kufra a potom sem zase zbehnem daco napisem a zase spat k baleniu a atd...
Návrat hore Goto down
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 2 Empty19.12.07 22:45

No tak já mám jediné štěstí,že mám fakt pc sama pro sebe Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 2 325299 A asi bych to sezení u něj měla trošku omezit,ale to prostě nejde :shame:
Ale i snaha se cení,že jo Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 2 316745
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 2 Empty19.12.07 22:48

no to hej- snaha je najdolezitejsia, ja sa snazim uz roky Wink
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 2 Empty20.12.07 13:50

U mě to začlo být se sezením kritický až od tohohle podzimu...předtím jsem se držela, ale teď už to nejde :shame:
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 2 Empty20.12.07 18:57

no vsetci sme kedysi zacinali a pozri ako to s nami dopadlo....
Návrat hore Goto down
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 2 Empty20.12.07 19:12

No a jak kdyby toho nebylo i tak dost,tak nám Willo a Sarinka vytvoří tohle forum a už je to ale totálně v háji a já už se přestávám snažit to omezovat Rolling Eyes Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 2 99937 Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 2 99937
Prostě si myslím,že nám už opravdu asi není pomoci Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 2 170639
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 2 Empty20.12.07 20:21

Janka: o tom už ani nemusíš přemýšlet....to je jistý Laughing
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 2 Empty20.12.07 20:54

Neriešte, dámy, proste sme banda psychopatov... Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 2 316745 Ja to už kašlem, sedím si tu ako dlho chcem a mám úplne v paži, čo si kto myslí, no nie.. Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 2 284389 Predsa nebudem pozerať v telke nejakú trápny Ordináciu v ružovej záhrade, ktorá sa tvári ako kvázi seriál či iné podobne somariny.. Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 2 404917
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 2 Empty20.12.07 22:21

no tak to hej sarinka ale vies aj ucit sa cas od casu treba a tiez jest a upratat a vonka na chvilu ist a atd. no ale tak mas pravdu sme banda psychopatov takze sa neucime nejeme ani vonka nejdeme len sa tu vzdy stretneme a mozgy si vymyvame, ale ved tak co viac mozme chciet? sn nam uz navzdy v srdciach bude horiet Wink boze ako si dnes rymujem-co sa stalo, to aby som basnicku sla napisat Very Happy
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 2 Empty20.12.07 22:51

Čas od času sa vážne treba učiť, aspoň sa pozrieť, čo berieme... Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 2 316745 Jesť sa dá aj popri tom a na čerstvý vzduch sa dá zájsť so psom alebo si otvoriť okno... Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 2 99937
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 2 Empty20.12.07 22:55

no to hej okno to vzdy isti Cool ale aj tak moje ocka su uz na tom pekne zle vdaka tomu mojmu lenoseniu pred pc ach jaj jaj
Návrat hore Goto down
LenkaX22
Winchester
Winchester
LenkaX22


Počet príspevkov : 1639
Age : 39
Bydlisko : Sereď
Nálada : look at me.... i´m happy :D
Registration date : 03.12.2007

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 2 Empty21.01.08 22:10

tak rozvyrym tu trosku prach,uz tu davno nikto nebol ...
musiim s vami uplne suhlasit,ze sa neoplati sediet pred telkou,ved aj tak tam nic nie je..len kraviny a trapne slovenske serialy....na nete a hlavne tu na fore je vzdy lepsie ... strasne dobre sa tu zabavim a hlavne nasmejem ... a k tym zavislakom sa musim pripocitat aj ja :oops: :oops: ,lebo od kedy mame pocitac,tak sa mi nejako rychlo kazi zrak a netusim,cim to je Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 2 49896 ... no ved uznajte,v praci pri pc a na nete 8 hodin,pridem domov a hned zapinam pc a zasa dalsie hodiny na nete... Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 2 862204 Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 2 862204 ..


aaaaa este som zabudla, k tomu vstavaniu... tak to ja zasa cez tyzden vstavam o 5.40 a spat chodim okolo jedenastej .. no ale za to cez vikend si to veru vynahradim a taham do pol dvanastej Sleep Sleep a samozrejme do rana ranicka som hore

(s gramatikou nie som kamoska) Laughing
Návrat hore Goto down
ivan2321
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
ivan2321


Počet príspevkov : 290
Age : 42
Bydlisko : Sereď
Nálada : v pohode
Registration date : 16.12.2007

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: LenkaX22   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 2 Empty06.02.08 21:46

A nezabudni povedať že v nedelu bývaš v pižame asi do pol štvrtej.

EDIT: Ja cez týždeň vstávam keď mám rannú o štvrtej a idem spať okolo pol jedenástej.Keď mám poobednú tak vstávam o pol desiatej a idem spať medzi druhou a pol štvrtou.Cez víkend vstávam a idem spať ako kedy.Takže to závisí od okolností.

*Přesunula jsem ti tvůj druhý příspěvěk, který jsi měl pod tímto, sem do "editu". Janna
Návrat hore Goto down
funny
Pocestný duch
Pocestný duch
funny


Počet príspevkov : 98
Registration date : 05.02.2008

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 2 Empty06.02.08 22:17

fúha.... ja začnem od konca....veľa, veľa a veľa lol! už je zo mňa Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 2 280742 niekedy......a kedy vstávam? kedy chcem ak nič nejdem vybaviť do mesta a alebo nechodím po doktoroch, nepracujem, nikto ma nechce Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 2 71416 Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 2 71416 Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 2 71416
Návrat hore Goto down
aryana7
Pocestný duch
Pocestný duch
aryana7


Počet príspevkov : 87
Registration date : 01.02.2008

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 2 Empty10.02.08 20:30

no ja skolopovinna cez tyzden vstavam podla toho na kolku hodinu idem ale cez vikend a prazdniny vstavam tak okolo 11...pokial ide o cas ktory travim pri pc...no ehm viac nez dost 603
Návrat hore Goto down
keksiiq
Crossroads demon
Crossroads demon
keksiiq


Počet príspevkov : 344
Age : 34
Registration date : 27.02.2008

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 2 Empty29.03.08 2:24

No myslím,že tu sú viaceré závislé prípady že baby? 601
Ja neviem ja som za PC furt a do rána..či je škola či nie..do 2-3 normálka..Ale to jedine ked neni brat doma lol! ..to sa musím vždy nenápadne Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 2 666500 inak by bolo Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 2 812801
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 2 Empty29.03.08 16:14

Fúha, tak to ťa obdivujem, to sa ti asi potom ťažko vstáva, keď ideš do školy, či nie.. 703
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
keksiiq
Crossroads demon
Crossroads demon
keksiiq


Počet príspevkov : 344
Age : 34
Registration date : 27.02.2008

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 2 Empty29.03.08 16:25

Vieš čo už ani nie akosi som si zvykla 702
Akurát ma bolieva hlava.
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 2 Empty29.03.08 16:30

A to koľko potom spíš, ja by som bola po dvoch dňoch mŕtva, keď som chodila na strednú spávala som tak päť hodín a potom keď som prišla domov zo školy, hneď som si šla schrupnúť.. Very Happy
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
sisel
Žltočočko
Žltočočko
sisel


Počet príspevkov : 754
Age : 34
Bydlisko : Žilina
Nálada : skúškové obdobie :D
Registration date : 12.03.2008

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 2 Empty29.03.08 17:31

eh ani som nevedel ze tu taka tema je.
no tak teda ja vstavam normlne cez tyzden do skoly o 5:00, ked idem vo stvrtok na nultu, tak vstavam o 4:00. spat chodim o 23:00. cez vikend chodim spat ako sa mi chce, vacsibnou okolo 2:00, a vstavam pravidelne sam od seba okolo 8:00
a pri PC sedim vzdy ked sa da, co v praxi znamena, ze pridemk domov, zapnem PC, zohrejem si obed, a najem sa pri PC. ked oco pride domov skor ako ja, tak si tam uz sadnut nemozem, lebo tam sedi on. Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 2 812801
ale pravidelne okolo 20:00 od PC vypadnem, trosku sa ucim, a potom idem ku kamosovi, ktory sedi pri PC a spolu fajcime vodnu fajku afro
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?
Návrat hore 
Strana 2 z 6Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Off topic :: Spovednica-
Prejdi na: