Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?

Goto down 
+29
Anwiel
bareness
janicag
sonca12
dzajnisko
calla
Kaja
SkreechTina
Kristine
Madlen
Zizi
nikita
bookika
sisel
keksiiq
aryana7
funny
ivan2321
LenkaX22
Silvia
Samabel
Katka
Chrystelle
Night Angel
Kika
zoehart
dion-fortune
janka410
Sarinka
33 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorSpráva
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 35
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 Empty29.03.08 22:32

Dobrý dený program.. Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 316745 Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 284389
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
bookika
Winchester
Winchester
bookika


Počet príspevkov : 1748
Age : 31
Bydlisko : Košice
Registration date : 05.12.2007

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 Empty01.04.08 6:43

tak aj som posldne dni zmenila zvyky, a cez tyzden vstavam o stvrt na sest alebo pol siestej, zapnem si forum, naranujkujem sa, pripravim do skoly a na 7.40 padam na autobus do skoly. spat chodim okolo pol jednej, takze spm ako vidite velmi malo Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil no a cez vikendy az okolo tej tretej, ale vtedy dospavam do pol jednej, kym ma rodicica nevykopu z postele Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 733500 Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 733500

a za pc som vzdy, ked pri nom nesedi niekto z mojich dvoch Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 335560
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/chicazd
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 35
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 Empty01.04.08 14:56

Ešte ráno sem skočíš? Tak to sa ti divím, že sa ti chce... Very Happy
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
bookika
Winchester
Winchester
bookika


Počet príspevkov : 1748
Age : 31
Bydlisko : Košice
Registration date : 05.12.2007

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 Empty01.04.08 17:22

to uz iba vacsinou kontrolujem ci sa nieco dolezite neudilo v noci Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 316745 Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 316745 Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 316745 a vzdy ked rano pridem, tak som tu sama az do 8 Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 316745 Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 316745 vy ste ale sedmospaci Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 284389 Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 284389 Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 316745
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/chicazd
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 Empty01.04.08 19:51

tak to já bych ráno tak brzo nevstávala ani za nic....jenže v pondělí mám od sedmi a bus mi jezdí dost blbě, takže v pondělí ráno aspoň straším na školním počítači....nějak si to ráno zpříjemnit musím lol!
Návrat hore Goto down
nikita
Crossroads demon
Crossroads demon
nikita


Počet príspevkov : 313
Age : 38
Bydlisko : za zrkadlom
Nálada : need more coffee!!!
Registration date : 08.03.2008

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 Empty01.04.08 20:52

no tak zapájam sa aj ja:

cez týždeň vstávam podľa toho aký mám rozvrh, čo v praxi vyzerá asi že keď sú cviká a prednášky o 8.00, 10.00 alebo 11.00 to mi budík zvoní o 6.00, to nie že by som bola ranné vtáča, to sa potrebujem prebrať a aj to sa nie vždy podarí Sleep Sleep a keď mám nultú (o 7.20!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - zabiť toho kto vymyslel nulté, to je týranie študentov) tak to aby som aspoň vyzerala bdelo budík drnčí o 5.25.... no prosto ja som zodpovedný a spoľahlivý študent... viem už sa bežím hanbiť do kúta Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 666500
no spávať chodím, keď obe ručičky hodín blikajú na 12-tke ak nie aj neskôr, či je pondelok alebo sobota. no a cez víkend nie je šanca žeby som z postele spadla skôr ako o 12.00 hoci sa v poslednej dobe začínam prekonávať a leziem odtiaľ už o 11.30 Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 99937 Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 99937
no ale musím vám povedať, že ja sa tak do 17.00 len preberám, nech vstanem o ktorejkoľvek hodine a môj mozog až vtedy začína pracovať na plné obrátky. a potom mi je ľúto že o polnoci musím späť do postele Sad Sad

a s tým počítačom, po tomto lete už mám konečne svoj a môžem tu byť kedykoľvek sa mi len páči 601 601 601 ale väčšinou sa umyjem a najem a až potom zapínam tento pekelný stroj. a to chceknem moje známe stránky (maily, chaty....) a vrhám sa do písania ff (xi to si do drdolu vlasom pichnem veeeeľký štetec - aby držal - a ťukám a ťukám a ťukám....) a občas odbieham sem na fórum. a samozrejme mam nonstop zapnuté icq a večer kecám s kamošom v london. jedlo za pc je už samozrejmosťou. ale jasné, že keď známi zavolajú na záťah tak viem vypnúť a ísť sa zabaviť s nimi, takže až taký psychopatický maniak nie som.
to ale nemám na brata: ten vstane ani oči poriadne nerozlepí, v pyžame zapína pc, potom si ide naliať krv do kofeinu a umyť sa sadá za komp.
takže tak...
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 35
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 Empty01.04.08 23:27

Že sedmospáči, ja posteľ milujem a vyliezam z nej len preto, že musím.. Laughing takže ťa obdivujem, že sa ti sem chce ráno chodiť, to vysvetľuje, prečo si vždy prvá, kto vidí novú epizódu.. Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 284389 Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 316745
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
bookika
Winchester
Winchester
bookika


Počet príspevkov : 1748
Age : 31
Bydlisko : Košice
Registration date : 05.12.2007

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 Empty02.04.08 7:18

no vidis, ma to aj svetlu stranku Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 316745 Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 316745 Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 316745 mam akysi primat Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 316745 Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 316745
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/chicazd
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 Empty02.04.08 8:39

ja som tu rano iba ked mam nultu, alebo zacinam neskor Very Happy ked mam nultu tak preto, ze vstavam skorej a vzdy som akosi hotova skor ako predpokladam a tak nemam, co robit, tak zbehnem tu Very Happy no a ked zacinam neskor ako dnes, tak je to to iste Very Happy proste mam extra time, ktory najradsej stravim tu a samozrejme s kavickou lol! a dnes som mala nultu, teraz som zase doma, lebo mam az tretiu, takze som tu uz druhykrat Very Happy ale inak tiez velmi velmi milujem spinkanie a ak by sa dalo, tak vobec z postele cele doobeda nevstanem Very Happy
Návrat hore Goto down
LenkaX22
Winchester
Winchester
LenkaX22


Počet príspevkov : 1639
Age : 39
Bydlisko : Sereď
Nálada : look at me.... i´m happy :D
Registration date : 03.12.2007

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 Empty02.04.08 13:05

jaaaaaaj tak o posteli mi nieco hovorte..postel je moje druhe JA... hehe..mam cely tyzden PN,takze som doma a Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 261136 liecim sa Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 261136 ...no a keby ma dnes mam neskopla z postele o dvanastej tak este doteraz spim ... a pri pc som kazdu volnu chvilku,pokial pri nom nie je brat,alebo mama... ale aj tak pri nom stravim najviac casu tusim ja.. Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 49896
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 Empty02.04.08 17:52

postel..... večer se zuby nehty bráním, abych šla spát, ale jak zalehnu, tak mě z ní nikdo nedostane a spala bych a do ..no prostě co nejdýl lol!
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 Empty06.04.08 17:26

Chodievam spať neskoro a keď ma do postele unavené spolubývajúce na intráku alebo doma mama naženú skôr, tak trávim čas v tme s mobilom a buď si v ňom čítam poviedky alebo sa hrám. Skôr ako o 23:00 nezaspím a vstávam okolo 9:00 (tento semester máme školu až od 10:00) za to v prvom semestri som vstávala 6:00 a spávať sa chodilo aj tak až okolo 0:00. Človek si na to časom zvykne

PC?
Ja volám PC - najlepší priateľ človeka. Na intráku beží odkedy prídem na izbu, až kým nejdem spať. Doma sa oň delím s 2-mi bratmi, ale nie náhodou mi braček hovorí, že som závislák. Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 G423801
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 35
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 Empty06.04.08 19:40

Tak ten tvoj smajlík na konci ma dostal.. Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 316745 Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 316745 Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 316745 Myslím, že závislák nie si sama.. Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 284389
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
LenkaX22
Winchester
Winchester
LenkaX22


Počet príspevkov : 1639
Age : 39
Bydlisko : Sereď
Nálada : look at me.... i´m happy :D
Registration date : 03.12.2007

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 Empty06.04.08 20:25

zizi ten smailik na konci nema chybu Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 49896 Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 49896 presne tak,suhlasim so sarinkou,myslim,ze nas je tu trosku viac ..ale len trosku Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 261136 Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 49896
Návrat hore Goto down
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 Empty07.04.08 17:40

Jak vidím, tak jsem se tady ještě vůbec nezapojila do diskuze.... 603 603
Já se k počítači většinou dostávám až tak nějak večer a když tu zasednu, tak se mi potom těžko odchází, protože tu mám stále co dělat. Přes pracovní dny, mě rodiče ženou brzo vypínat pc, ale když je víkend nechce se mi spát, tak není pro mě problém tu sedět třeba do jedné hodiny... :shame: Přes den většinou na toto vysedávání moc času nemám, to chodím ven nebo mám nějaký ten kroužek Very Happy
Ovšem, když se musím učit do školy, tak je to jiná. Jelikož mám počítač v pokoji, tak mě to dost zmáhá nahodit si forum nebo nějaké jiné stránky a v pauzách se na ně dívat. Ostatně tak jako dneska Very Happy Tak se může stát, že jsem přihlášená skoro celé odpoledne, ale do diskuze se zapojím jen sem tam Very Happy
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
bookika
Winchester
Winchester
bookika


Počet príspevkov : 1748
Age : 31
Bydlisko : Košice
Registration date : 05.12.2007

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 Empty07.04.08 18:07

podobne je to aj so mnou 603 603 same recicky ze idem sa ucit Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 595650 a nakoniec zapnem forum, a ked sa ani velmi nezapajam, tak len citam a citam a ucenie.... Sleep Sleep
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/chicazd
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 Empty07.04.08 18:15

Já se u toho stíhám i učit, ale trvá to déle než kdybych se soustředila jen na učení Very Happy No jo, když ono to tak láká, jak sedím za stolem a vidím monitor hned vedle Very Happy
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
Kristine
Winchester
Winchester
Kristine


Počet príspevkov : 1538
Age : 34
Bydlisko : Považská Bystrica
Nálada : always great :)
Registration date : 05.01.2008

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 Empty07.04.08 18:37

tak také učenie veľmi dobre poznám... 603 603 603 sadnem si, rozložím si pred seba papiere a zošity a za chvílu už som na fóre Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 316745 Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 316745 Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 316745 a keď ide niekto okolo, tak sa náramne tvárim, ako pilne študujem Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 316745 Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 316745 :shame: no ale človek si nepomôže Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 284389 603
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 Empty07.04.08 20:26

affraid A sakra, ja som tu ešte napísala affraid 603 Tak jo, už to idem napraviť....Mám laptop, takže nemusím sa biť o miesto za compom...Keď vstanem, vždy okrem kúpelky sú moje prvé kroky na počítač, že Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 261136 pozerám firemné veci, učím sa a Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 595650 Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 261136 no veď to poznáte....Raz som si spravila maratón a kvôli jednej anime, ktorá mala 24 častí som nespala celých 20 hodín. Našťastie to bol akurát nový rok, takže som mohla ponocovať a aj keď som išla do izby Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 261136 akože Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 261136 späť, tak som si len dala spiaci režim a len čo som zavrela dvere som pozerala znova....O kruhoch pod očami ani nemusím hovoriť Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 968235 Takže myslím, že aj ja patrím do krúžku závislákov na nete a hlavne na compe a samozrejme že najhlavnejšie na SN a HP a anime a.....okey, radšej končím Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 968235
Návrat hore Goto down
sisel
Žltočočko
Žltočočko
sisel


Počet príspevkov : 754
Age : 34
Bydlisko : Žilina
Nálada : skúškové obdobie :D
Registration date : 12.03.2008

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 Empty08.04.08 20:05

asi vam to vela nehovori, ale vcera som stravil asi 4 hodiny hranim Quake 3: Arena lol!
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 35
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 Empty08.04.08 20:15

Ja som kedysi pri hre Sims presedela hodiny, hodiny, hodiny, ani neviem, koľko...teraz ma to už nebere..
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
bookika
Winchester
Winchester
bookika


Počet príspevkov : 1748
Age : 31
Bydlisko : Košice
Registration date : 05.12.2007

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 Empty08.04.08 21:20

to moja sesternica je priam posadnuta sims Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 99937 Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 99937 tiez to hrala nekonecne hodiny od rana do vecera. a najsmiesnejsie bolo, ze jej jedinou prioritou bolo mat co najvacsiu domacnost s co najvyssim poctom malych deti Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 99937 Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 99937
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/chicazd
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 Empty08.04.08 21:20

sisel: Môj zlatý, ešte za čias sivej PS, keď som nemala pamäťovku, som hrala jednu hru až do konca cca 8 hodín....To, že rodičov šlaktrafovalo celý deň, ani nehovorím, ale najhoršie na tom bolo, že som zúrila keď mu ju chceli vypnúť, bo hrať to zas od znova.....
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 Empty08.04.08 21:23

Sims.... to byla droga pro kamarádku...mě to nikdy nějak pořádně nebralo..... přišlo mi to až příliš zdlouhavý a stejně jsem si ten dům chtěla vždycky vyzdobit úplně jinak, než bylo v možnostech lol!
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 35
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 Empty08.04.08 22:17

Ja som sa na Sims strašne namotala ešte v dobe, keď som sa mala učiť na prímačky na strednú, no namiesto učenia som drtila a stavala a stavala..a aj tak mi potom to decko prišla zobrať sociálka.. Laughing
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Sponsored content





Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 3 Empty

Návrat hore Goto down
 
Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?
Návrat hore 
Strana 3 z 6Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Off topic :: Spovednica-
Prejdi na: