Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Supernatural na Wikipedii

Goto down 
+18
SNlois
Samabel
evetka
LenkaX22
Silvia
janka410
Madlen
Faith
Sarinka
Kaja
SkreechTina
Soniq
CrazyD
Chrystelle
dion-fortune
dzajnisko
Anwiel
bookika
22 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23, 24  Next
AutorSpráva
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 21 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 21 Empty23.10.08 18:10

Chrys, tak já se vrhnu na ty překlady z odvysílaných dílů 4. série... přes prázky by se měla najít čas Wink
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 21 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 21 Empty23.10.08 20:35

Super, Madlen! Jsi poklad! Supernatural na Wikipedii - Stránka 21 103511 Supernatural na Wikipedii - Stránka 21 469569
Návrat hore Goto down
SNlois
Winchester
Winchester
SNlois


Počet príspevkov : 3035
Age : 32
Bydlisko : Jablonec nad Nisou
Nálada : po každe epizodě na Bohnice a tady na foru na prášky na uklidnění...:D
Registration date : 11.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 21 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 21 Empty02.11.08 17:17

jej Madlenko pěkné překlady a tedy musím říct že jsem až dostala záchvat smíchu když jsem četla popis epizody yellow fever, který vypadá jak kdyby ta epizoda byla infarktové napínavá a vážná a přitom to byla ta největší rozbíječka 4 serie Supernatural na Wikipedii - Stránka 21 99937 Supernatural na Wikipedii - Stránka 21 99937 Supernatural na Wikipedii - Stránka 21 99937 Supernatural na Wikipedii - Stránka 21 99937
Návrat hore Goto down
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 21 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 21 Empty07.11.08 21:15

No hej, taky jsem si říkala Smile ale ono to na mě tak působilo v tom popisu, tak jsem to i tak přeložila Smile
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 21 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 21 Empty14.11.08 9:08

Baby, inak teraz po odvysielaní epky 4x03 by sme mali pomeniť trochu veci ohľade Johna a potom aj Mary, ak ju bude niekto robiť (teda myslím to obsadenie a tak ) 603
Madlen: Diki, že si sa na to pozrela a preložila to Supernatural na Wikipedii - Stránka 21 214863 Supernatural na Wikipedii - Stránka 21 214863 Supernatural na Wikipedii - Stránka 21 214863
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 21 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 21 Empty03.01.09 22:08

Na svk wiki sme dostali správu, že:

citácia :
Ahoj! Bol by som rád, ak by si/ste premenili vo svojom obľúbenom seriáli Hrozba z temnoty jeho zoznam epizód na šablónu {{epizóda}}. Odpozeraj/te si to od stránok napríklad ako zoznam epizód seriálu Dr. House, zoznam epizód seriálu Fringe a pod. Dík za spoluprácu Wink --wwOOterdp 19:02, 10. november 2008 (UTC)

Smradi, máme ju krajšiu a musíme ju meniť Suspect Pozriem sa na to v priebehu tohoto mesiaca. Chrys, tebe na cz wiki nič také nedošlo? Supernatural na Wikipedii - Stránka 21 807248

Potom sa ešte pohrám aj s tou peknou modrou tabuľkou pod zoznaom, kde sa potom pekne preklikáva na iné veci
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 21 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 21 Empty03.01.09 22:18

Shocked Tý jo, to jsou trapky. Evil or Very Mad Mně zatím nic nepřišlo a jak jsem se tak dívala, ani u nás žádná taková šablona nefunguje. Nevím, proč vám to nutí...vím, že by se neměly používat externí šablony, to bych chápala, ale pokud žádnou nemáme, nevím, proč ji tam strkat, když tam ty jejich bludy nepotřebujeme. Supernatural na Wikipedii - Stránka 21 202744 Supernatural na Wikipedii - Stránka 21 202744 Místo toho, aby byli rádi, že se snažíme zprostředkovat informace pro ostatní, tak nám do toho kecají co a jak dělat. Supernatural na Wikipedii - Stránka 21 873139 Co takhle kdyby si to udělali sami, když jsou tak chytří? Supernatural na Wikipedii - Stránka 21 107729
Co kdybys tam hodila dotaz, z jakého důvodu tu šablonu požadují? Supernatural na Wikipedii - Stránka 21 43228
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 21 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 21 Empty03.01.09 22:23

Chrys: Asi je to preto, aby sme nevytŕčali z davu našou (tvojou Wink ) dokonalou tabuľkou. Ako som pozerala tie iné zoznamy, človeče, ja v tom nevidím rozdiel, no možno v rozmeroch, ale to je tak akurát všetko confused tak nechápem, čo majú za problém
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 21 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 21 Empty08.03.09 12:22

Doplnila jsem epizody 4. série až do konce, tedy zkompletovala tabulku, názvy mám zatím jen do 19. epizody a dívala jsem se, že na SK wiki je ještě nemáte, tak se chci zeptat, jestli to mám upravit i u vás nebo se o to postaráte sami. Pokud byste neměli momentálně čas, tak u mě není problém to udělat. Wink A ještě vám tam nefunguje odkaz v té úvodní tabulce na 4. sérii (když se na 4 klikne, nenaskočí daná série). Wink Ostatní fungují.
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 21 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 21 Empty06.08.09 13:19

už sa tu dlho nič nerobilo, tak mi napadlo, že keďže sú prázdniny, tak viacerí máme viac voľného času ako obyčajne, tak či by sme neskúsili, zase niečo spraviť pre tú wikipediu 603
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 21 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 21 Empty06.08.09 14:41

Ja sa pridávam Very Happy Niečo by sa veru mohlo..
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 21 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 21 Empty06.08.09 16:03

tie hlavné postavy by sa mohli dokončiť a tiež profily hercov Supernatural na Wikipedii - Stránka 21 934194 toho jensena by som trebárs spravila ja a sonka, ako sa to už dávnejšie dohadovalo, nie? a ostatní to už tuším mali podelené tiež... skrátka trebalo by sa do toho opäť pustiť 603
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 21 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 21 Empty06.08.09 19:55

Ja som mala písať Deanove falošné mená v epkách. Takže to môžem podopisovať zo 4 sérky??
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 21 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 21 Empty07.08.09 6:46

Pozriem sa, v akom stave sa nachádza naše svk SN a potom by som sem hneď hodila nejaké info. Je pravda, že v maily som už nebola skoro roky Supernatural na Wikipedii - Stránka 21 934194 Supernatural na Wikipedii - Stránka 21 934194 tak to idem napraviť Smile
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 21 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 21 Empty11.08.09 16:43

Já jsem se konečně dokopala k tomu, abych přidala do Epizod i 5. sérii, už to tam vypadalo vážně trapně, když ji za chvíli začnou vysílat a ani zmínka o ní. Supernatural na Wikipedii - Stránka 21 934194 Laughing Zatím jsem dala jen názvy několika kapitol. Ještě nemám přeložené ty popisy k posledním čtyřem epkám 4. série. Sad

Jo a taky jsem upravila větu v prvním odstavci v úvodu stránky Lovci duchů, protože tam stálo, že se natáčí 4. série. Takže jsem to přesala na pátou a opravila i datum začátku vysílání. Tak si to tam kdyžtak taky opravte. Wink
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 21 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 21 Empty12.08.09 13:00

môžem sa spýtať, že či by ste mi ešte raz neposlali tú e-mail adresu a heslo 603 ja som ho už zabudla....

tiež sa chcem spýtať, že či tam môžem hodiť pár vecí ako napríklad toho deana, ktorý je už napísaný v úlohach alebo musím počkať na tinu, aby to tam dala ona?
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 21 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 21 Empty13.08.09 7:16

Taaakže, here we go again Supernatural na Wikipedii - Stránka 21 934194

Po vzhliadnutí úvodnej stránky by bolo dobré, ak by sa niekto podujal na obsah 4 série, ktorý nám tam chýba. Ďalej by bol dobré, a by si niekto vzal na dokončenie/vytvorenie články o Kolte a Roadhous-e.

Čo sa postáv týka, presnejšie Sama a Deana, kde už máme o nich tu niečo napísané, bolo by dobrí vedieť, že či táto finálna verzia /okrem informácií o nich/ môže byť, alebo by sme tam pridali ešte niečo. Pôjde sa podľa stránky o Johnovi, alebo sa budeme riadiť tou ANG WIKI? Zatiaľ som tam dala aspoň tabuľku a nejaké to rozdelenie, ale napíšete teda, ako by ste to chceli ďalej.

Chrys: Tvojej wiki stránky som sa zatiaľ nedotkla, inak je to super prepísané Wink /myslím tú hlavnú stránku/

EDIT: Ešte je tu jedna BIG prosba na nejakého editora, alebo ako to nazvať, niečo ako na sledovanie a doplnenie infošiek zo 4 série /ako napríklad o Johnovi, ak keď je mi to nechutne proti srsti, budem musieť doplniť toho Adama ako jeho dieťa/ plus Dean, meno herca z After school special a tak podobne. Ak by to vedel nejako niekto zosumarizovať a napísať, aby sme to potom vedeli doplniť k tým našim postavám.
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

Supernatural na Wikipedii - Stránka 21 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 21 Empty13.08.09 7:50

Tinka o Kolte som mala prednášku, môžem preposlať Smile
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 21 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 21 Empty13.08.09 8:11

Fay: Paráda, môžeš potom celý svoj článok hodiť do topicu "wikpedie úkoly" kde by sme to všetci skukli, prípadne niečo ešte doplnili alebo tak Wink Ešte raz diki Wink

Stránky Deana a Sama sú vytvorené, teda hlavne tabuľka a podobne, enjoy! Wink
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 21 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 21 Empty13.08.09 9:43

oki super Twisted Evil môžem teda poprosiť heslo a meno cez pm ešte raz? a ja už zajtra odchádzam a dnes nestíham, ale kľudne môžem skúsiť napísať obsah 4 serky, pokiaľ sa na to nikto dovtedy nepodujme 603 skúsim aj nájsť veci, čo už treba opraviť, ale tak pokiaľ máte niekto čas, kľudne do toho Wink ja budem schopná niečo robiť až v utorok 603

len potom by som možno potrebovala help cez skype alebo tak od tiny alebo chrys, že ako presne tá wiki funguje, aby som tam niečo nedokafrala... všetko si to skúsim naštudovať, ale pre istotu 603
Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

Supernatural na Wikipedii - Stránka 21 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 21 Empty13.08.09 12:18

Ať klikám, jak klikám, tak tam není ani štěk o Koblížkovi. Evil or Very Mad Jsem zdrcena. Supernatural na Wikipedii - Stránka 21 806497 Pokud byste chtěli v tomto ohledu helfnout, stačí říct.
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 21 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 21 Empty13.08.09 14:02

603 No jo, koblížek se objevil v době, kdy se nikomu nechtělo na wiki ani máknout, takže asi tak. 603 Laughing Všechny informace ze 4. série se musejí hold postupně doplnit. Supernatural na Wikipedii - Stránka 21 404917 Hned jak budu mít tu správnou náladu (kdo ví, kdy to bude, ale snad brzy 603 ), projdu znovu celou wiki dopodrobna a uvidím, co všechno tam chybí. Ty články, co se tam te´d mají dávat musejí napřed projít kontrolou, jako vždy, jen teď nějak nejsou lidi, když tu ani Samabel není. Sad A nechci, aby se na wiki objevily nějaké chyby....ať už v infomarcích nebo po gramatické stránce. To by byl docela trapas. 603

Samozřejmě pokud budeš tak hodná, Panthera, a něco o Castielovi napíšeš, bylo by to super! cheers Kdyžtak to pak hoď do těch úkolů, až to budeš mít hotové, abysme na to mohli kouknout.
Stejně tak Fay s Koltem. Supernatural na Wikipedii - Stránka 21 214863 Supernatural na Wikipedii - Stránka 21 92299
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 21 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 21 Empty13.08.09 14:53

Panthera: jj, cass tam ešte chýba, toho som nestihla ešte pridať, ale určite sa bude na tom pracovať Wink Ak budeš o ňom písať, v pohode sa inšpiruj AJ wiki, kde už je myslím niečo o ňom napísané.

Chrys: Skúsila by som sa nejako popýtať báb, ktoré by nám helfli so schválením, korekciou a prípadným doplnením článku?

Dion: Za cca sekundu pošlem v PM-ke heslo aj na mail a aj na wiki Wink Ono naštudovať to tam, to by nestačil ani rok, ale tak 2-3 dni v kuse a potom budeš mať problém písať inak ako v html code Razz Razz

Dnes večer ešte popracujem na tej tabuľke s epkami, ktorú som teda tiež dávno nedoplňovala 603
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 21 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 21 Empty14.08.09 10:09

Pardon za 2 príspevky pod sebou, ale asi sme na SK WIKI šliapli niekomu na otlak, lebo pri začínajúcom článku o Deanovi sa nám niekto vyhráža zmazaním, ako ho urýchlene nedokončíme. Zatiaľ tam teda hodím všetko, čo sa napísalo o ňom v článku od Dion, ale sakra, štve ma tento prístup Evil or Very Mad Evil or Very Mad Kreténi, ten článok čo tam bol predtým nemal ani normal úpravu, bolo to písané ako sloh, my tam dáme aj tabuľku a zaujímavé infos a už sa tam nejaký kretén ozýva!! Evil or Very Mad Pardon za toľko kreténov v tomto príspevku, ale som proste naštvaná..... 603

EDIT: Tým som chcela povedať, že tam musíme dať článok ešte pred chválením a úpravou tu na fóre, ale tak v rámci záchrany Deana na Wiki to potom budeme upravovať Wink
Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

Supernatural na Wikipedii - Stránka 21 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 21 Empty14.08.09 10:44

Blbové vždy převládají, to je životní pravda. Very Happy
Sepíšu tedy něco o Koblize i andělech a jak to budu mít, pošlu to někomu z vás. Nicméně to zase tak rychle nebude. Very Happy
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
Sponsored content





Supernatural na Wikipedii - Stránka 21 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 21 Empty

Návrat hore Goto down
 
Supernatural na Wikipedii
Návrat hore 
Strana 21 z 24Choď na stránku : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23, 24  Next
 Similar topics
-
» Supernatural na CW
» 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester
» ABC Supernatural
» 02x01 In My Time Of Dying

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Supernatural-
Prejdi na: