Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Supernatural na Wikipedii

Goto down 
+18
SNlois
Samabel
evetka
LenkaX22
Silvia
janka410
Madlen
Faith
Sarinka
Kaja
SkreechTina
Soniq
CrazyD
Chrystelle
dion-fortune
dzajnisko
Anwiel
bookika
22 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24  Next
AutorSpráva
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 22 Empty14.08.09 12:09

Kokos akože majú dosť fakt ,aby sa *****!!! Supernatural na Wikipedii - Stránka 22 555452 úplne trápny sú Supernatural na Wikipedii - Stránka 22 1319 no tak ja môžem tie falošné mená podopisovať ??? alebo niečo nové alebo ako ?? Prosím o rozkazy Laughing
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 22 Empty14.08.09 12:38

WTF? Shocked O co mu jako jde? Proč se do toho ten Rádiológ plete? Shocked Mám chuť mu tam napsat dotaz, proč tam tu šablonu dal. Suspect Nejspíš se zrovna nudil. Supernatural na Wikipedii - Stránka 22 43228 Jak jsem se dívala, zajímá se nejvíc o medicínu, tak proč se tentuje někam, co ani není jeho parketa? Supernatural na Wikipedii - Stránka 22 141995

Tina, někoho by to chtělo sehnat, kdo je dobrý v gramatice a tak vůbec.....Ono kolikrát není těžký něco napsat, ale z vlastní zkušenosti vím, že když jsme se třeba na nějaký článek podívali s evetkou a Sambel, po 10. přečtení jsme pořád nacházeli chyby, které jsme předtím neviděli. 603 Supernatural na Wikipedii - Stránka 22 934194 Laughing Opakující se slova, nesmyslné věty a podobně. Jasně, že perfektní ty články být nemusejí, ale přece jen, abysme si zbytečně netrhali ostudu. Někteří lidé jsou na tohle dost citliví. Navíc na wikipedii se nesmí zbytečně často editovat. Takže je nejlepší napřed články pořádně dát dohromady a pak to tam vložit všechno najednou. Wink

Já bohužel kromě Samabel a evetky o nikom nevím, kdo by byl ochotný a dobrý v češtině. No
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 22 Empty01.09.09 13:41

Tak ale už vážne ma na tej wiki začínajú štvať a idem napísať tomu chlapíkovi, čo nám vždy vedel odpovedať. Dala som na článok o Deanovi šablónu, že sa na nej pracuje, a dojde nejaký moron, vyhodí ju a zase tam dá šablónu, kde oizdá, že je to moc krátke. Môže mi niekto vážne vysvetliť, v čom je problém? Supernatural na Wikipedii - Stránka 22 202744

Takže ak by so mohla poprosiť, Zizi, hodila by si mi sem zo svojho článku čo máš, nech to prejdeme a nejako doplníme alebo zmeníme Supernatural na Wikipedii - Stránka 22 769418 ?

O Samovi skoro nič nemám a anerobia také problémy ako pri Deanovi, kde som čoto narýchlo dala, aby sa nepovedalo, ale hlavne že ta pitlovina predtým vôbec nemala ani hlavu, ani pätu Supernatural na Wikipedii - Stránka 22 87642

EDIT: čo sa kvázy rozkazov týka, tak by bolo dobré, ak by sa niekto pozrel na obsah na 4 sériu, článok o Kolte, Roadhouse a Bobbyho vrakovisku (nové, čo som si dovolila pridať, podľa aj wiki), plus ak by mal niekto chuť popracovať na článku k samostatnej stránke "Postavy zo seriálu Supernatural" a poprípade, ak by sa niekomu chcelo, dali by sme tam sekciu "Zaujímavé fakty" a dali by sa tam nejaké infošky aj zo stránky alebo niečo podobné. To je z hlavnej stránky asi všetko 603


Naposledy upravil SkreechTina dňa 01.09.09 13:47, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 22 Empty01.09.09 13:47

Chrystelle: Ohledně té české wikipedie... mám se teda něčeho ujmout, abychom zase něco dali trochu dohromady? Jen nevím, co je v přípravě, co je potřeba zkontrolovat a jak to s tím vůbec je.

Abych si pak aspoň orientačně na to vyhradila čas nebo tak.
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 22 Empty01.09.09 18:58

Tak já bych řekla, že je toho na práci tolik, že je úplně jedno, čím se začne, všechno je potřeba. Supernatural na Wikipedii - Stránka 22 316745

Ale asi by se mělo postupovat pokud možno popořadě, já osobně bych zatímm nevytvářela žádné nové stránky či články, když ještě nemáme to základní - tedy:
- dokončené popisy epizod pro 4. sérii

- dějovou linii pro 4. sérii

- Kolt

- Roadhouse

- a taky by se pomalu mělo začít i s popisy epizod 5. série

Což mi připomíná, že tam musím konečně doplnit i toho Castiela. Supernatural na Wikipedii - Stránka 22 934194

A pak by se měl kompletně dokončit Sam s Deanem....tuším i John se má nějak upravovat. Všechno ostatní bych zatím odložila, protože nejsou lidi. Supernatural na Wikipedii - Stránka 22 807248

btw, oni mají na anglické wiki Castiela mezi hlavními postavami? affraid affraid Mám ho tam taky hodit? Shocked
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 22 Empty01.09.09 19:58

Chrystelle: Takže se mám vrhnout na nějaké ty korektury, jo?
Mám třeba upravit ty popisy epizod, co tam teď hodila Tina? Dát do co cz a okorekturovat to, jo?
Nebo si myslíš, že by něco jiného mělo mít přednost?
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

Supernatural na Wikipedii - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 22 Empty01.09.09 20:03

Chrys: ten colt vam poslem ked pridem domov a dam to nejak poriadne dokopy ked chces, ja to mam spravene, len tam musim nejak podohadzovat obrazky.. taktiez zbrane v SN, impalu, vsetko z prednasok z tohtorocneho FF
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 22 Empty01.09.09 20:10

Jo, Samabel, myslím, že první by bodly ty epizody. Supernatural na Wikipedii - Stránka 22 214863

Fay, to bys byla zlatá. Supernatural na Wikipedii - Stránka 22 854585
Návrat hore Goto down
evetka
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
evetka


Počet príspevkov : 206
Age : 35
Bydlisko : Ostrava
Registration date : 02.05.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 22 Empty01.09.09 20:13

Holky ty epizody, co na cz wikipedii chyběly, jsem už měla přeložené v pc, ale nějak jsem na to zapomněla 603 takže kdybyste to náááhodou chtěly, i když už se do toho asi pustila Samabel, tak tady to je:

JUMP THE SHARK

Devatenáctiletý chlapec jménem Adam se ve snaze najít Johna Winchestera ozve Samovi a Deanovi. Tvrdí totiž, že je jeho syn. Dean a Sam se rozhodnou s Adamem setkat a předpokládají, že se jedná pouze o démona, snažícího se vlákat je do pasti. Naneštěstí se ukáže, že John je opravdu otcem onoho chlapce a Adam bratrům začne vyprávět o svém obyčejném dětství, což Deana rozzuří.

THE RAPTURE

Castiel se Deanovi zjeví ve snu a tvrdí, že mu potřebuje sdělit něco důležitého, ale musí se setkat někde v soukromí. Dean a Sam tedy Castiela hledají, jenže namísto něj objeví Jimmyho, Castielovu lidskou schránku. Zatímco Jimmy má na svou andělskou minulost jen velmi neurčité vzpomínky a chce se vrátit zpět ke své rodině a normálnímu životu, Dean a Sam se velmi obávají o jeho bezpečí.

WHEN THE LEVEE BREAKS

Dean a Bobby zamknou Sama v Bobbyho úkrytu v naději, že se dostane ze své závislosti na démonské krvi. Avšak poté, co Bobby zjistí, že je prolamováno stále více pečetí, poradí Deanovi, aby Sama pustili a společně tak odvrátili hrozbu blížící se apokalypsy. Dean ale nesouhlasí a hledá pomoc u Castiela. Nakonec dochází k velké konfrontaci mezi bratry.

LUCIFER RISING

Apokalypsa se blíží a Sam a Dean se na souboj připravují každý po svém. Sam se spojí s Ruby s cílem konečně zabít Lilith, zatímco Castiel a Zachariach upozorní Deana, že nastal čas, aby splnil svůj úkol a pomohl tak zastavit Lucifera.

Spoiler:
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 22 Empty01.09.09 20:20

Ok, tak já se tedy teď vrhnu na ty popisy epizod 4.série, co nám ještě chybí. Wink
A mám to jasné. Laughing lol!
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 22 Empty01.09.09 21:04

Súhlasím s Chrys, málo ľudí je na to, mne sa podarilo na to nahovoriť dokopy asi len 2 osoby zatiaľ. Potom v maily, ak budú aj zvyšné opisy na 4 sériu, hodím komplet opisy v slovenčine do mailu.

Chrys: Ohľade toho Cassa, to by sa tam rovno medzi hlavné postav ymohla šupnúť Ruby, Bobby, John, atď.... ja som to dala do vedľajších, lebo predsa len, bráškovia sú tam každý diel 603

Btw, tie zbrane, aké boli, to by sa určite niekde zužitkovalo, len nemám tucha, kam by sme to šupli a ešte jedna vec, dali by sme tam ešte na hlavnú stránku aj tie zaujímavosti, zo Sarinkinej stránky? Supernatural na Wikipedii - Stránka 22 934194 603

Samabel, Fay, evetka a aj ostatným, diki za pomoc!

EDIT:
Muhahiho Twisted Evil Milý moderátor nám na svk wiki napísal, že upozornil aj ostatných, že na článku o Deanovi pilne pracujeme a že nech nám tam už nikto nedáva tú id---- blbú šablónu o krátkosti článku, takže Dean je zachránený 603
Návrat hore Goto down
evetka
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
evetka


Počet príspevkov : 206
Age : 35
Bydlisko : Ostrava
Registration date : 02.05.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 22 Empty01.09.09 22:05

mám takový dotaz - ten Kolt a Roadhouse: pokud se to nikomu nechce dělat, nestačilo by to přeložit z aj nebo nj? do toho bych se klidně pustila, ale jestli má někdo svůj vlastní textík, tak se do toho samozřejmě plést nebudu, nechci do toho vnášet zmatky Wink
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 22 Empty01.09.09 22:14

evetka: Kolt bude článok od Fay v najbližšej dobe, ale ak by si našla niečo o Roadhouse alebo aj o Bobbyho vrakovisku, bolo by super Wink

Zizi: Ci bláho, mega článok Shocked Sem tam by som opravila slovosled v niektorých vetách, pri niektorých slovách už aj viem, kde asi dám zvýraznenie a jedna vec, napísala by si mi, ako by si asi rozdelila jeho charakteristiku na každú sériu? 603
Návrat hore Goto down
evetka
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
evetka


Počet príspevkov : 206
Age : 35
Bydlisko : Ostrava
Registration date : 02.05.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 22 Empty01.09.09 23:12

tak tady dávám Roadhouse a Bobbyho vrakoviště - ale u něj jsem zůstala celkem v šoku, protože jsem našla, že změnil adresu a dům z první série není tentýž Shocked no asi jsem jediná taková pomalejší, co to nepostřehla 603

ROADHOUSE

Poprvé se motorest Roadhouse objevuje v epizodě „Everybody loves a clown“ a jeho majitelkou je Ellen Harvelle, jejíž dcera Jo zde pracuje jako barmanka. Není náhodou, že je motorest vyhledáván mezi lovci, neboť samotná rodina Harvellových má své zkušenosti s démony i jinými nadpřirozenými silami. Ellenin manžel byl přítelem Johna Winchestera, který, jak se později ukáže, byl také zodpovědný za smrt svého kolegy. Mezi stálé obyvatele motorestu se neřadí jen Ellen s dcerou, ale také Ash, podivín a génius v jedné osobě.
V závěru druhé série, v epizodě „All hell breaks loose, Part 1“, se do motorestu po naléhavém hovoru od Ashe vydává Dean spolu s Bobbym, avšak po příjezdu naleznou pouze spáleniště. Zkázu motorestu nemá na svědomí nikdo jiný, než samotný Azazel, resp. jeho přívrženci. V další epizodě, „All hell breaks loose, Part 2“ pak vychází najevo, že Ellen přežila, neboť v tu dobu byla ve městě, ale naneštěstí všichni lovci včetně Ashe uhořeli.
Eric Kripke, autor seriálu, uvedl, že celou myšlenku motorestu „Roadhouse“ nesnášel, což logicky vedlo k rozhodnutí motorest zničit a říká: „Jednoduše je to road show, tudíž nelze mít domov. Takže… spalte ho!“

!!!! Podle něm. wikipedie k Roadhousu E. Kripke řekl: „Jednoduše se nehodí do seriálu, jehož děj se odehrává na cestách“

Tak si vyberte Wink


SINGER SALVAGE YARD

Vlastníkem a provozovatelem vrakoviště, s nímž se poprvé setkáváme v epizodě „Devil's Trap“ a kde se svého času ocitla také Impala, je Bobby Singer. Toto místo však bratrům sloužilo také jako útočiště ve chvíli, kdy byli pronásledování démonem jménem Meg.
Od epizody „Born under a bad sign“ pobývá Bobby v Lawrence County, tedy v Jižní Dakotě. V epizodě „Dream a little dream of me“ se ale vracíme zpět do Bobbyho původního domu a ukazuje se, že v blíže neurčeném období, kdy Bobby ještě nebyl lovcem, vypadal jak exteriér, tak interiér domu mnohem útulněji. Dokonce místo, kde se nacházelo vrakoviště, bylo původně polem. To vše platilo pouze do doby, než Bobbyho manželka zemřela. Od té chvíle přestal lpět na vzezření domu a zaplnil jej obrovským množstvím pastí a knih o okultismu. Prodal dokonce velkou část svého pozemku a na malém kousku půdy, který si ponechal, si zřídil vrakoviště.
Ve 4. epizodě 4. série, nazvané „Are you there God? It's me, Dean Winchester“, se spolu s bratry dozvídáme, že se v Bobbyho novém domě nachází speciální úkryt proti démonům, který je chráněn železnými zdmi pokrytými solí a na podlaze i stropě je nakresleno několik ďáblových pastí. Místnost je tedy kompletně nepřístupná nejen démonům, ale také duchům a mnoha dalším nadpřirozeným bytostem. Tento úkryt používá Bobby a bratři ve chvílích, kdy potřebují v klidu přemýšlet a plánovat, přičemž je nutná absolutní ochrana před démony.
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 22 Empty03.09.09 12:45

Tina, k tomu Castielovi.....mě právě zarazilo, že anglická wiki ho má v těch hlavních rolích. Shocked Tam by snad měly být informace nejpřesnější, ne? Nepočítají ho už tam náhodou tvůrci? Mezi hlavní postavy. Supernatural na Wikipedii - Stránka 22 999804
Zatím ho dám do vedlejších, ale ráda bych to měla stejně jako na en wiki, tak tohle mě zaráží. Supernatural na Wikipedii - Stránka 22 868694

Tý jo, tady toho přibylo. Shocked Supernatural na Wikipedii - Stránka 22 103511 Já se na samostanou stránku Sama a Deana vrhnu až to bude všechno kompletní a do laděné do všech detailů, abych se vyhnula podobným problémům, jako jste měli na sk wiki. Napřed dodělám tu úvodní stranu a pak se uvidí.

evetka, to jsi odněkud přeložila doslova? Já jen, že v pokud ano, tak by to chtělo trošičku poupravit, aby z toho nakonec byl "náš" výtvor 603 Laughing a neměli jsme problém s autorskými právy, jako vždy. Supernatural na Wikipedii - Stránka 22 202744


Edit:

Tak jsem se pořádně podívala na toho Castiela a oni ho tam mají napsaného v hlavní roli od roku 2009. Shocked Aktualizovali to před pár dny. Takže asi je teď vážně počítán jako hlavní role spolu se Samem a Deanem. Bela a Ruby už tam nehrají, takže ti se tam napsat nemůžou, jak uváděla Tina. A u toho Case mají uvedené, že se tam objevoval i v roce 2008. Z čehož jsem usoudila, že se od tohoto roku asi vážně za tu hlavní roli nepovažuje. Nemyslíte? Shocked A němci ho tam taky mají. Tak ho asi taky zatím hodím do těch hlavních rolích.
Jo a ještě jsem si všimla, že vám na sk wiki chybí Mary-Samantha a u toho Castiela máte rok 2009 místo 2008. A také Jo-Alona
Spoiler:
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 22 Empty03.09.09 13:32

Chrys jj Castiel je od 5 sezony s Deanom a Samom hlavna postava...Miško to hovoril aj na conoch Wink
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 22 Empty03.09.09 14:28

Chrys: Diki za upozornenie Wink Dnes večer sa na to pozriem a opravím to. A ohľade tej wiki, tam bol problém v tom, že asi pôvodný autor toho článku, čo som tam vymazala, sa na svk wiki urazil a robil nám tieto problémy, ale ako som písala, napríklad Sam nemá nič, ale je tam tá šablóna Pracuje sa, a nikto sa odvtedy toho ani nerýpol.

Ale to s tým Cassom.... Ja neviem, aj keby ste ma zabili, proste je mi to divné, skôr ho dám ako medzi prvé hlavné postavy vo vedľajších rolách..... Ale tak možno po čase by som ho presunula aj vyššie, len vážne, ide mi o to, že 3 sezóny ho nebolo a tieto 2 ho bude 603
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 22 Empty03.09.09 14:41

cleo, díky za potvrzení. cheers Supernatural na Wikipedii - Stránka 22 214863 Já jsem ho tam dala rovnou, když je to skutečnost. Pokud ho tak berou tvůrci, nemá smysl ho sesunovat na české wiki někam níž. Wink

Jen bych potřebovala poradit, jak to tam mám doplnit...aby to bylo jako na en wiki - že v hlavní roli je od 2009, ale vystupoval tam předtím i v roce 2008. Oni tam mají previously recurring 2008-2009. Tak jak to mám napsat u nás? Supernatural na Wikipedii - Stránka 22 999804 Nebo tam má nechat to jak to tam mám teď. Prostě od roku 2008 do teď? Supernatural na Wikipedii - Stránka 22 999804
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 22 Empty03.09.09 14:52

chrys aj cw ho berie ako hlavneho uz
kód:
http://img209.imagevenue.com/aAfkjfp01fo1i-6265/loc106/20796_10247055_123_106lo.jpg
takze by to bolo zle, keby bol vedlajsia postava a neviem a napis to asi tak ako to maju oni... confused
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 22 Empty03.09.09 16:06

Mám takú otázočku predtým než sa pustím do niečoho čo je možno už dávno napísané.
Aké postavy ešte nie sú vôbec napísané - lebo keď klikám na sk wiki tak tam nie je nikto ani Bobby, ani Ruby proste nič a tak sa chcem spýtať, či už sú, len čakajú na odobrenie a uverejnenie alebo nie sú vôbec.
Stačil by zoznam toho čo nie je vôbec - dík Wink Prípadne toho čo je ak je kratší Very Happy

Fíha tak Cas je hlavná postava? No vidíte, čo sa človek nedozvie Laughing
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 22 Empty03.09.09 18:03

Já nevím o nikom, že by měl něco rozdělané, takže podle mě se můžeš pustit do kterékoliv postavy, kdybys chtěla, Zizi. Tuším, že pouze Panthera psala, že by helpla s Castielem.
U nás na české wiki máme jen Azazela trošku popsaného. A taky Lucifera. Jinak všechny postavy, kromě Johna a rozepsaného Sama s Deanem, chybTeď přemýšlím, jestli někdy někdo psal něco o Bobbym. Supernatural na Wikipedii - Stránka 22 999804
Asi bude lepší, když se tady napřed ozvou případní pomocníci, kteří mají něco rozdělané a pak teprve má smysl sestavovat seznam co není. Protože já fakt nemám tucha, jestli mám přesné informace.


Naposledy upravil Chrystelle dňa 03.09.09 18:05, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 22 Empty03.09.09 18:05

Okie-dokie Chrys
v úkolech je Anna a Mary Wink a tak ja sa pozriem na nejaké tie postavy čo sú na anj wiki, keď čosi bude, tak prihodím 703
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 22 Empty03.09.09 18:06

Jj, Annu a Mary jsem viděla, ty jsem tady ani nezmiňovala, když jsi dělala ty, tudíž o nich víš. Laughing Supernatural na Wikipedii - Stránka 22 103511
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 22 Empty03.09.09 18:12

LOL sorry ja som dnes mimo z nedostatku spánku. Supernatural na Wikipedii - Stránka 22 99937 Supernatural na Wikipedii - Stránka 22 99937
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 22 Empty03.09.09 19:37

Baby, mohli by sme to urobiť tak, že napríklad, Hlavné postavy sú Dean a Sam, to hádam súhlasíme, a mohli by sme urobiť kolonku "Hlavné vedľajšie postavy", kde by bol Cass, Bobby, Ruby a možno aj Lucifer, ale to je len možno a potom by bola čisto kolonka len pre vedľajšie postavy. Pls, neberte to tak, že sa chcem vzpierať tomu, čo Kripke sám povedal, len sa predsa povedalo, že seriál je o bratoch+ďalších postavách, ktoré postupom času naberajú na svojej dôležitosti. Verte mi, aj ten hore, že Cassa mám rada, len ak by to mal čítať niekto "nestranný", tak nebude chápať, kto kde prečo načo začo confused Neviem, čo vy na to? confused Nebolo by to rozumnejšie? Nemusme mať všetko podľa aj wiki 603
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Supernatural na Wikipedii - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 22 Empty

Návrat hore Goto down
 
Supernatural na Wikipedii
Návrat hore 
Strana 22 z 24Choď na stránku : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24  Next
 Similar topics
-
» 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester
» ABC Supernatural
» 02x01 In My Time Of Dying
» Ako ste sa k Supernaturalu dostali?

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Supernatural-
Prejdi na: