Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 06x20 The Man Who Would Be King

Goto down 
+10
Nemix
bohdy
mummy
Eviik
Maky
Hiro666
Ellen
JMMM
Panthera
frency
14 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorSpráva
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x20 The Man Who Would Be King   06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 Empty01.05.11 11:14

Cas bude tuhý, jak nikdo druhý? Leda zkapou oba dva, toť můj momentální názor.
Crowley - King of Hell vs. Cas - "King of Heaven" (Raphael bude ten hodný a pak bude z Kobliha sekaná)
Logicky vzato, nemůžeme porušit rovnováhu sil.
Spolupráce, za vyšším cílem? Koho jsi Casi zachraňoval, pro Deana nebo Sama to asi nebylo, pěstuješ si snad jejich dvě spešl duše? Takže Tvoje pohnutky jsou neobhajitelné, tudíž k čertu s Tebou. Deana to vnitřně leda rozerve a pochybuju, že by to někdy odpustil, pokud vůbec...
Nač se vytvářela jistá vazba Dean a Cas? Aby to Sera mohla s přehledem sobě vlastním zruinovat.
Navíc jsem momentálně tak plačtivě vytočená, že bych byla proto, aby tam naběhl Smrťák a všechno to vykosil. Sedmička - New Begining...
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
Nemix
Winchester
Winchester
Nemix


Počet príspevkov : 1137
Age : 39
Bydlisko : Praha
Nálada : ...s TFW jde všechno líp...
Registration date : 04.02.2010

06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x20 The Man Who Would Be King   06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 Empty01.05.11 11:42

Panthera napísal:
aby tam naběhl Smrťák a všechno to vykosil. Sedmička - New Begining...
teď jsi na to kápla - AMEN........
Návrat hore Goto down
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 39
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x20 The Man Who Would Be King   06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 Empty01.05.11 12:42

Taky řešení Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Návrat hore Goto down
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x20 The Man Who Would Be King   06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 Empty01.05.11 19:20


a ješě předtím, než všichni zkapou, dovíme se, že všichni lhali a my jsme od začátku seriálu vedle - Castiel lhal - všechno, co jsme od začátku série viděli byla blamáž.. jsme hloupí fanouškové! Hm, možná nás Castel lakoval od začátku čtvrté série - v resprospektivním podání tohohle dílu uvidíme, e všechno, co říkal nebo dělal, bylo jinak.. a když už jsme u té pravdy, tak John a Marry vlastn nejsou mrtví a Dean a Sam nejsou jejich děti.. a Jo a Ellen taky zastírali smrt a celou dobu jsou na straně zla... a Dean vlastně nemá Sama vůbec rád a všechno pro něj od začátku seriálu dělá proto, že mu Crowley v závěru slíbil velký kus jablečného koláče, když bude hodný zodpovědný bratr... prima - a je to - fanoušek je idiot a scénáristi taky!
Návrat hore Goto down
Nemix
Winchester
Winchester
Nemix


Počet príspevkov : 1137
Age : 39
Bydlisko : Praha
Nálada : ...s TFW jde všechno líp...
Registration date : 04.02.2010

06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x20 The Man Who Would Be King   06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 Empty01.05.11 19:47

Maky napísal:

a ješě předtím, než všichni zkapou, dovíme se, že všichni lhali a my jsme od začátku seriálu vedle - Castiel lhal - všechno, co jsme od začátku série viděli byla blamáž.. jsme hloupí fanouškové! Hm, možná nás Castel lakoval od začátku čtvrté série - v resprospektivním podání tohohle dílu uvidíme, e všechno, co říkal nebo dělal, bylo jinak.. a když už jsme u té pravdy, tak John a Marry vlastn nejsou mrtví a Dean a Sam nejsou jejich děti.. a Jo a Ellen taky zastírali smrt a celou dobu jsou na straně zla... a Dean vlastně nemá Sama vůbec rád a všechno pro něj od začátku seriálu dělá proto, že mu Crowley v závěru slíbil velký kus jablečného koláče, když bude hodný zodpovědný bratr... prima - a je to - fanoušek je idiot a scénáristi taky!

Maky: musím tě citovat celou 06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 214863 06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 214863 06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 214863 toto se ti tak povedlo 06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 99937 06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 99937 válím se smíchy a padám pod stůl - to je výborná úvaha - tímto jsi to zabila 06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 316745 06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 316745 06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 316745 jenom aby to fakt nebyla pravda - já už bych se nedivila ničemu affraid
Návrat hore Goto down
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 39
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x20 The Man Who Would Be King   06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 Empty01.05.11 19:50

Anebo se Dean probudí a zjistí, že vše od první série se mu jen zdálo, Sam si žije v pohodě s Jess, jemu je stále lehce přes dvacet a stále loví, YED ještě neulovil, stále ho hledá a andělé neexistují.......... aneb Dallas 21. století 06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 812801
Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x20 The Man Who Would Be King   06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 Empty01.05.11 20:28

To bude Vítr z Hor...
Sam je Deanova sestra, Cas je otec, Johník byla vlastně matinka, Maruše byla náhodná kolemjdoucí a všechno je to jedna mystifikacemi protkaná telekravina...
Tohle jste holky zcela a doslova zabily. Přirovnala bych to ke slušnému kopání před smrtí. Seře se musí nechat i jedna věc, dokáže na kravinu navnadit tak, že by člověk nejraději upadl do komatu a nechal se probrat až v pátek po půlnoci, protože má budku plnou myšlenek, který mu v práci budou jen překážet. 06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 99937
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
Nemix
Winchester
Winchester
Nemix


Počet príspevkov : 1137
Age : 39
Bydlisko : Praha
Nálada : ...s TFW jde všechno líp...
Registration date : 04.02.2010

06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x20 The Man Who Would Be King   06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 Empty01.05.11 20:31

už toho nechte, prosím - umírám smíchy 06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 316745 06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 316745 06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 316745 06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 316745 06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 316745 06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 316745 06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 316745 06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 316745 ¨
a víte co, všechny tyto konce bych měla raději než to, čím se nás snaží Sera nakrmit.....
Návrat hore Goto down
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 39
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x20 The Man Who Would Be King   06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 Empty01.05.11 20:35

Panthera: Teď jsi to zabila 06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 316745 06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 316745 06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 316745 Ale máš pravdu... já budu do soboty ráno nepoužitelná a nebudu myslet na nic jiného 06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 202744 06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 202744 06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 202744
Návrat hore Goto down
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x20 The Man Who Would Be King   06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 Empty01.05.11 21:20


A víte, co bude úpln nejhorší?.... až tenhle díl skončí otevřeně a my se vlastně nic nedovíme a budeme muset na odpovědi čekat až na dvacátého května na finále...

sakra - a ted mám pocit, že jsem tu vcelku dobrou atmosféru tady zase zabila - ale já si nemůžu pomoc...

vít, co z nás bude dvacátého května, pokud se tohle vážně vyplní? Zombíci... prootože já nedovedu myslet na nic jiného než na "problém Cas" - a to bych měla pracovat i na věcech do školy a normálně fungovat - ha, ha...
Návrat hore Goto down
Ellen
Žltočočko
Žltočočko
Ellen


Počet príspevkov : 694
Age : 54
Bydlisko : SR
Nálada : hope never dies...
Registration date : 23.03.2008

06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x20 The Man Who Would Be King   06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 Empty02.05.11 6:15

Tú epizódu ešte neodvysielali a vy ste už stihli vykosiť všetky postavy, vymysleli tie najneuveriteľnejšie scenáre a zároveň prešli bez zastávky celým depresívnym procesom. Ja z vás naozaj nemôžem. Laughing Laughing

Uvidíte, že nakoniec sa nesplní ani jedna vaša predpoveď. Sera si nemôže dovoliť naozaj zničiť Casov charakter, ale baloňák mu asi predsa len trochu pokrčí. To sa predsa dá vyžehliť, nie? No a Dean bude zase hysteričiť, veď ho poznáte. Vždy keď ide o neho, musí prehábať. Sam bude zase ticho, lebo bude iba rád, že tentoraz nie je on v Deanovom zameriavači. A čo Castiel tají? Stavím sa, že to bude nejaká prkotina, ktorú Dean nafúkne až do neba. Laughing

Ale zaujal ma Makyn návrh, či Castiel nebol spolčený s Crowleyom ohľadom Samovej duše. Ak náhodou aj áno, tak skôr tak, že Crowley mu mohol sľúbiť, že vyslobodí Sama z pekla ak mu Castiel nebude brániť využiť bratov na hľadanie očistca. Kým Crowley sa chcel stať kráľom očistca, Cas mal možno zálusk na nové duše z očistca, ktoré by mu pomohli vyhrať vojnu v nebi. Cas pritom nemusel vedieť, že Crowley privedie Sama z pekla bez duše. A keď sa to už stalo... čo už. Radšej polovičný Sam, ako žiaden, no nie? Veď aj tak to nakoniec napravil tým, že Crowleyho zabil.
Ak by toto všetko bola pravda, viem si predstaviť, že by to Dean tak ľahko neprežul, ale Castielov charakter by to až tak veľmi nepoškodilo. Čo myslíte?
Návrat hore Goto down
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x20 The Man Who Would Be King   06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 Empty02.05.11 7:54

Ellen: No, já myslím, že tě miluju, vážně Smile... potřebuji si totiž občas přečíst i pozitní předpověd a to se Tobě povedlo - všechno, všechno, co jsi napsala si myslím taky a určitě už jsem to taky někam psala.. já v zásadě zastávám tentýž názor - ale občas propadám depresím... asi tak - chvíli mi přijde logické, že vše je tak, jak ty píšeš a za chvíli se splaším a podlehnu panice... a myslím si, že tak to bude prostě pokračovat až do pátku... so, where are my pills?! :-)

Hm, já Casovi odpustím vše, protože ani mně nepřipadá nic z toho, co dělá vysloveně špatně - snaží se jen vyhrát válku.. ale bojím se toho, jak moc byl nebo nebyl zpletený do té věci se Samovou duší - doufám v nejlepší, ale Sera nás může ještě pěkně dojebat..

líbí se mi ale Tvůj nápad s tím, že Castiel by mohl použít duše z očistce a proto Crowleymu pomáhá - možná to tak nebude, ale rozhodně je to zajímavá myšlenka Smile

.. mám ale pocit, že Sera si na nás vymyslí něco neuvěřitelného a něco, čím nás naštve a já vážně doufám, že Cas nevyváděl se Samovou duší žádné kotrmelce - já mu odpustím, Dean ale ne.. i když by měl - on sám nechal Case zabít v alternativní realitě, protože to posloužilo "vyššímu dobru"...
Návrat hore Goto down
Ellen
Žltočočko
Žltočočko
Ellen


Počet príspevkov : 694
Age : 54
Bydlisko : SR
Nálada : hope never dies...
Registration date : 23.03.2008

06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x20 The Man Who Would Be King   06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 Empty02.05.11 8:15

Maky napísal:
Ellen: No, já myslím, že tě miluju, vážně Smile
Také vyznanie, aj keď je od dievčaťa, vždy dobre padne,ďakujem. Very Happy

Panike ešte nepodliehaj, prežili sme apokalypsu, prežijeme aj Castielovu pubertu. Každý raz musí nakoniec dospieť, nie? Aj "decko v baloňáku" to dokáže. Laughing Dovtedy majte pevné nervy.
Ja sa zatiaľ neplaším aj vďaka tomu, že dôverujem Kripkemu, že Seru dokáže ustriehnuť. Wink

P.S. Dean nenechal v alternatívnej realite umrieť Casa, ale herca, ktorý Casa iba hral. A v tom je rozdiel.

Wink
Návrat hore Goto down
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x20 The Man Who Would Be King   06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 Empty02.05.11 8:33

Nemáš zač :-)

Já si stejně nemyslím, že se můžu bát ještě víc, takže, zůstávám v rámci možností pozitivní.

PS: Já neměla na mysli tuhle alternativní realitu - moje chyba, špatně vyjádřeno - ale alternativní budoucnost (díl 5x04)- tam se Dean zachoval jako hajzl, no ne? Jasně, byl to jiný Dean - byl unavený a chtěl zachránit svět... hm, není náhodou Cas unavený a nechce náhodou zachránit Nebe?... řekla bych, že Cas není horší, i kdyby se rozhodl oběovat Samovu duši, než Dean v té budoucnosti...
Návrat hore Goto down
Eviik
Pocestný duch
Pocestný duch



Počet príspevkov : 99
Age : 29
Bydlisko : Sokolov
Registration date : 15.01.2011

06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x20 The Man Who Would Be King   06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 Empty02.05.11 14:39

Ježiši, tak čtu vaše názory a nějak mi přijde, že nejen já (což už pár lidí - tedy vcelku dost - tvrdilo) mám zarezervované nějaké to místečko v blázinci Very Happy (neberte to zle)

No rozhodně jsem zvědavá, jak to dopadne a hlavou se mi výří nejrůznější teorie, od těch celkem přijatelných až po ty ztřeštěné Very Happy

Na jednu stranu se neuvěřitelně bojím posledního dílu, na druhou stranu jsem tak hrozně zvědavá a napnutá, že se to slovy ani nedá popsat.

Buď budu truchlit, nebo slavit, spíš to ale vidím na neuvěřitelně protažený výraz děsu a údivu a toho, že nás na 95% budou napínat přes prázdniny.
Návrat hore Goto down
mummy
Diabolský admin
Diabolský admin
mummy


Počet príspevkov : 525
Age : 36
Registration date : 15.02.2009

06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x20 The Man Who Would Be King   06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 Empty02.05.11 15:48

Eviik, je potvrdené, že 6.séria sa skončí otvorene, takže napínať nás budú celé leto na 100%


Naposledy upravil mummy dňa 02.05.11 17:28, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
http://forgotten.delicate-flower.com
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 39
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x20 The Man Who Would Be King   06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 Empty02.05.11 16:42

COŽE???!!! affraid affraid affraid Skončí to otevřené???!!! To nééééé!!!!! 06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 202744 06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 202744 06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 202744 To zase budu přemýšlet celé prázdniny o tom, co bude dál Suspect
Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x20 The Man Who Would Be King   06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 Empty02.05.11 17:52

No, zatím bych nejásala, kdo ví, jakou má Seruše představu o otevřenosti. Tipovala bych to na to, že Dean a Cas budou na opačných stranách barikády. (to aby vysoce na... fandom)
A pak...
Pozor spoil
kód:
...v prvním díle sedmičky, kde se má Kobliha ještě objevit,
ho Dean sejme.

Opraven tag.


Naposledy upravil Panthera dňa 02.05.11 19:07, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 39
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x20 The Man Who Would Be King   06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 Empty02.05.11 18:01

Panthera: Holka, neděs mě!!! 06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 71416 Stále se snažím nepřipouštět si, že by mohli být Dean a Cas proti sobě 06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 199226
Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x20 The Man Who Would Be King   06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 Empty02.05.11 18:27

No, já celý den přemýšlela v práci a tak zpocenou klávesnici jsem dlouho neměla. (raději nemyslím na to, jestli jsem za dnešek někde neudělala botu, páč by z každé malé chybky byl pr... jak dělo)

Neděsím, připadám si jak balónek, co se neustále odráží od zdí.

Co máme ve hře?
Crowley - má snad Castiela něčím v hrsti? Proč s ním Cas spolupracuje? Duše jsou logická odpověď. Může on být onou třešničkou na dortu, kterou nakonec chlapáci s výrazem uspokojení rozdrtí mezi zuby?
Možnost zabití: 8/10 fandom to přežije bez úhony (už jednou pohoda)
Raphael - jaké jsou jeho vize? Touží opravdu jen po likvidaci lidského pokolení nebo má nějaký jiný cíl?
Možnost zabití: 10/10 fandom to zřejmě i uvítá
Castiel - nezdál se být až tak egoisticky založený, co jsem si to srovnála s minulým dílem, tak mi teď svým chováním připadal jako adrenalinem nadopovaný vůl. Ve stylu, nes... mě Deane a jdem tu lemru Evovskou rozprášit. Může někdo takto přehrávat nebo co způsobí, že se "člověk - anděl" takto otočí a půjde za svým cílem? Někdo tu zmiňoval, že pro vyšší dobro to není překážka. Osobně nesnáším tyto ani Sophiiny volby. Jasné je, že Cas bude hrát o čas s tím, že přece myslel na dobrou věc a ve stylu - když se kácí les, létají třísky - jednoduše jednal tak, jak uznal za vhodné. To se nám Sera snaží naservírovat, že láska a přátelství je vždy to správné, i když se jde přes krev? Hm...
Možnost zabití: 5/10 ve vlastní hlavě a myšlenkách tě Séro roztrhám, že by tě ani Gabi nedal dohromady
Asi bych měla přestat pososávat ten Shiraz nebo zblbnu úplně.
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x20 The Man Who Would Be King   06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 Empty02.05.11 18:45

Panthera: Mam srdecni zastavu... kde jsi ten spoiler prosimte nasla? Nemusi to byt pravda, ne? je to duveryhodny spoiler, nebo, nebo... muze to byt bota, no ne? A je to zastreli, nebo streli?... idkud je ten spoiler? Je to jiste, mam zastavu...
Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x20 The Man Who Would Be King   06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 Empty02.05.11 18:49

Maky: Dýchej, spoil je jen ta první část věty. Špatně jsem to otagovala. Wink
Že ho sejme, je jen moje domněnka.
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x20 The Man Who Would Be King   06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 Empty02.05.11 18:59

Panthera: Asi jsem umrela a pak se zase narodila... vite co? Ja asi koncim - tohle uz je moc - jestli neprestanu cist spoilery, tak to tady se mnou sekne... ale dobry, dycham Smile a z takove male chybicky jsem malem dostla infarkt!
Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x20 The Man Who Would Be King   06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 Empty02.05.11 19:06

Můj infarktový stav pochází spíš odsud. Už jsou HQ proma a Dean je na té fotce tak zničený... a krom fotky, kde se Koblih řehtá, tak na téhle vypadá taky out... 602

06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 TH6x20still7 06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 TH6x20still8

EDIT:
Ještě jsem vyhrabala detail:
...we'll hear a couple of moments from Castiel's childhood... affraid Jak se asi rodí andělé...
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 39
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x20 The Man Who Would Be King   06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 Empty02.05.11 20:24

Ten Deanův pohled mi vážně trhá žíly 06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 80513 06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 364896 06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 199226 06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 629176 06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 11674 06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 994403 06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 676501
Návrat hore Goto down
Sponsored content





06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x20 The Man Who Would Be King   06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
06x20 The Man Who Would Be King
Návrat hore 
Strana 2 z 4Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» 06x20 The Man Who Would Be King
» 06x20 The Man Who Would Be King
» 09x21 King of the Damned
» 9x21 King of the Damned

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Spoilery :: Šiesta séria-
Prejdi na: