Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 06x20 The Man Who Would Be King

Goto down 
+10
Nemix
bohdy
mummy
Eviik
Maky
Hiro666
Ellen
JMMM
Panthera
frency
14 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorSpráva
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x20 The Man Who Would Be King   06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 3 Empty02.05.11 21:11

OMG... Máme tu další clipík, jen pro silné povahy.

"Please. I'm begging you, Castiel. Just kill the Winchesters."

"Just find purgatory, if you don't, we'll both die again and again, utill the end of time..." affraid

kód:
http://www.youtube.com/watch?v=qr2dMRi0ydQ
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x20 The Man Who Would Be King   06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 3 Empty02.05.11 21:44


what the Hell...

tak jo, shrnme si to - je to cele komplikovanejsi nez valka v Nebi a at dela Cas cokoli, jde mu o krk - just tell, he is in the big troubles! A pokud se muze dej serioalu tocit okolo zachrany Samovi duse nebo Deana nebo cehokoli- proc bysme nemohli venovat Casovi stejnou peci? Je to dulezita ppostava a v zadne ze serii mu jeste neslo o krk - v tom slyslum ze by se kolem toho tocil dej... jestli to Sera vede sem, tak jsme ji mozna trosku krivdili... Deane, zachran Case...! co se deje a proc nevim, nechci uz spekulovat, ale - rozhodne me potesilo to, ze se zda, ze Cas nechce byt pan Nebe - mozna se jen snazi prezit..

druha uzsna vec - Castiel se o bratrz stara... je jejich pritel - je, je, je.. a ja doufam ze to Deanovi dojde...

A - pokud jde o ten Deanovuv zlomeny pohled - ale no tak.. jak rekla Ellen, tak Dean vzdy prehrava - ma to v roli.. tyhle zranene pohledy hazi casto, jde li o Sama - ted ho hold hodi kvuli Casovi... nevime, proc se tvari zranene - ale, nedrzi v ruce zbran a to je pozitivni, no ne? Smile a ted zrovna nemam naladu litovat Deana, protoze je mi lito Case...

mam zrovna optimistickou naladu - do dalsiho spoileru....
Návrat hore Goto down
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x20 The Man Who Would Be King   06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 3 Empty02.05.11 21:46


jezis, to je preklepu, omlovam se - anglicka klavesnice me vytaci Smile
Návrat hore Goto down
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x20 The Man Who Would Be King   06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 3 Empty02.05.11 21:58


hm, nebudu schopna podivat se na ten klip poradne se zvukem az do vecera - jeste par hodin a nic neni slyset, jen par vet - aspon problizne ale vim, o co jde... pokud bude mit nekdo sanci, mohl by sem prosim napsat, co presne Cas a Crowley rikaji? Nebo to budu ja, kdo umre znovu a znvu a znovu, nez budu do vecera schopna podivat se na to i se zvukem...
Návrat hore Goto down
Ellen
Žltočočko
Žltočočko
Ellen


Počet príspevkov : 694
Age : 54
Bydlisko : SR
Nálada : hope never dies...
Registration date : 23.03.2008

06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x20 The Man Who Would Be King   06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 3 Empty02.05.11 22:00

Maky napísal:
PS: Já neměla na mysli tuhle alternativní realitu - moje chyba, špatně vyjádřeno - ale alternativní budoucnost (díl 5x04)- tam se Dean zachoval jako hajzl, no ne?
Jáj, tak to máš pravdu. Úplne som na to zabudla. Asi to bude tým, že tá budúcnosť aj tak nikdy nenastala a tak som Deanovo správanie vymazala z pamäte. Ale bol tam skutočne hnusný a nielen ku Casovi. Ako dobre, že to bolo iba alternatívne.

Panthera: tvoju predstavu, že ten ktorý zapíchne (zomrie) bude Crowley celkom beriem. Radšej on, ako Cas, či Bobby. Wink

Ohľadom Castiela ma napadlo, že je to tak trocha Deanova zásluha, že sa z neho stal taký "adrenalínový vôl". Zdá sa totiž, že Cas v Deanovej spoločnosti pobudol dlhšie než je zdravé a veľa od neho pochytil. Bol to predsa Dean, ktorý ho pobádal k tomu aby porušil pravidlá a vzopäl sa príkazom zhora. Nejak sa mu to asi zapáčilo a teraz porušuje ďalšie a ďalšie pravidlá. Vidím to však tak, že Cas ešte stále dá na Deana, ktorý by to mohol využiť a pomôcť mu, aby sa Castiel spamätal.

A rozhodne neverím, že by Dean Castiela niekedy zabil. Aj keby sa Cas zmenil na nepoznanie, Dean by ho so svojou vlastnou tvrdohlavosťou snažil zachrániť, rovnako ako by to urobil pre Sama, či Bobbyho. Preto sa nebojím, že by ho Dean odpísal, ale bojím sa aby sa Castielovi jeho vylomeniny nakoniec nevypomstili. A fakt si neviem predstaviť, čo okrem smrti, sa môže anjelovi, ako Castiel, stať. Takže sa o Casa začínam naozaj báť.
Návrat hore Goto down
Polgara
Pocestný duch
Pocestný duch
Polgara


Počet príspevkov : 90
Bydlisko : nejzápadnější západ ČR
Nálada : úplně andělská....
Registration date : 27.07.2010

06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x20 The Man Who Would Be King   06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 3 Empty02.05.11 22:05

Takže jsem si přečetla všechny komenty, myšlenky, spoilery, nápady dohromady a prošla jsem si tolika emocema najednou, že to snad nevydýchám 06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 3 934194

Tak ze začátku jsem se málem svalila ze židle, jak jsem se smála a k tomu bych snad ještě přidala, že by ještě Dean mohl zjistit, že je převlečená ženská a ještě v přechodu a tím by se daly vysvětlit některé jeho nálady a pohledy 06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 3 99937

Pak se už přidával úžas, chvilkové okamžiky pozitivity a pak jsem se taky dlouhou dobu utápěla v depresi - no ale, když jsem si tím vším prošla, tak se opět dostavil můj neutuchající optimismus a já jsem na svojem....já prostě nevěřím, že je Cass zlý a celou dobu hraje na druhou stranu...je mi jasné, že je Sera úchylná a vcelku to nemá v hlavě v pořádku, ale toto si snad nedovolí ani ona a navíc taky věřím tomu, že to Kripke ukočíruje v nějakých slušných mezích 06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 3 999804 ...i když občas mívám záchvaty strachu, že to půjde do kytek a Castiel pod kytky 06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 3 132491

Ve své podstatě ale souhlasím s Ellen a s Pantherou a stejně nám nezbývá nic jiného než trpně čekat 06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 3 284389

PS: S Deanem máte pravdu, s jeho pohledy bych si tak velké starosti nedělala a doufám, že slovo přítel pro něj znamená to samé jako bratr...navrch - zrovna ON by neměl soudit Casse, když se mu to hodilo do krámu, tak taky spolupracoval s Crowleym Twisted Evil
Návrat hore Goto down
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x20 The Man Who Would Be King   06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 3 Empty02.05.11 22:14

Ellen:

Alternativni Dean - nestalo se to, ale BYL to Dean...jasne, lze rict, ze vdzy zalezi na rozhodnuti cloveka a Dean se rozhodl tuhle budoucnost neuskutecnit... ale BYL to Dean... ted se ale zapletam do filozoficke uvahy, kterou tady rozebirat nechci - totiz, co z cloveka dela osobnost a co z nej dela to, co je - to, co je potencialne, nebo jeho rozhodnuti, a co se pocita?... totez ted lze aplikovat na Case...

to je napad - Crowleyho smrt by byla neocekavana - to sedi, to jo... a je to fanousky oblibena postava...

ani ja si nemyslim, ze by Dean Case zabil - ale jsem zmatena ze vsech nazoru tady, ale muj nazr je ne - i kdyz je to v rukach Sery.. ale muj Dean by Case nikdy nezabil - to by odporovalo vsemu, co Dean je.. a tady se dostavam k necemu, nad cim uz dlouho uvazuju - co pro Deana Cas znemana? Protoze ani v jedne z epizod nam tvurci nedali jasnou odpoved - co Cas pro Deana znamena - je spojenec, pritel, rodina, nejlepsi pritel, pomocnik... a hlavne - nikdy jsme nemeli sanci videt, co by Dean pro Case udelal, takze my nevime, kam by Dean az zasel pri Casovo zachrane - my se domnivame a vyvozujeme.. my vime, ze Dean by udelal vse pro Sama a pro Bobbyho, ale nevim,e co je ochotny udelat pro case - bude ho chtit zachranit?.. pokud ne - neni jeho nejlepsi pritel, protoze prayele se vzajemne zachranuji.. v tehle epizode mozna knecne dostaneme odpoved na to, co pro Deana cas znamena - zda JE jeho pritel... Cas je pritel Deana, protoze ho zachranil uz mockrat a i ted v tom novem traikeru bratry chrani... co je pro Deana Cas - to uvidime... ja bych si moc prala, aby Dean Case chtel zachranit - v opacnem pripade vime, ze Cas pro Deana neznamena tolik...

vse zalezi na Deanovi.. vite, jak to myslim? Vse zalezi na tom, zda se Dean od Case odvarti nebo zda mu naopak pomuze - protoze to by udelala pritel...

a souhlasim s tim, ze to, co Cas je z nej udelal Dean.. vsechny pochybnosti a lidkost zasadil do hlavy Casovi Dean.. nemuze ho ted odkopnout jako nechtene stene!!

Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x20 The Man Who Would Be King   06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 3 Empty02.05.11 22:37

Jak mi tu stále do budky hlodá smyčka...

"If you kill them I just will bring them back AGAIN." takže už JE někdy oživoval sám?


Co když svět řídí sám osud, všechno je dané a Cas s Crowleym vědí, že umřou a tak se to snaží zastavit?

Když už jsme u toho killování, Sam prý udělá něco, co bychom nečekali. Třeba Castiel hodí Deana do očistce a buďto ho při záchraně zabijou nebo ho oddělá Sam...
Zastřelte mě, protože mi začalo na stará kolena přeskakovat jak náctileté slintavce.

06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 3 Casstop
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
Nemix
Winchester
Winchester
Nemix


Počet príspevkov : 1137
Age : 39
Bydlisko : Praha
Nálada : ...s TFW jde všechno líp...
Registration date : 04.02.2010

06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x20 The Man Who Would Be King   06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 3 Empty02.05.11 22:42

teda holky a DOST - přestaňtě už nad tím polemizovat - já mám pak potřebu si to číst a upadám tak do čím dál větší deprese.....je mi smutno, jsem naštvaná a mám vraždící choutky.....spoilery mě doslova a do písmene trhají zevnitř - toto prostě nějak nemůžu rozdýchat...
a to je před náma ještě celých 5 dnů ....

a Panthero - jestli nepřestaneš s těma obrázka a videama, tak zabiju aspon tebe a tak si ulevím 06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 3 934194 06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 3 934194 06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 3 934194
Návrat hore Goto down
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x20 The Man Who Would Be King   06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 3 Empty02.05.11 22:42

Vsichni zesilime... ze vseho, co uz jsme tu vymyslely, by bylo mozne nadelat miliony alterntivnich scenaru - jsem unavena spekulacemi, ale nemuzu si pomoc... bojim se, ale uz nemam silu se bat - ale nemuzu si pomoc.... z fora se do patku stane zombieland...!

ja hlasuju proto vsechny je zabit - Bobby zabije Crowleyho, Samovi preskoci a zabije Bobbyho, Cas zabije Sama a Dean se nastve a zabije Case a pak zabije sam sebe... a fanousci zabiji Seru...!

idealni - takhle to bude v poradku...
Návrat hore Goto down
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x20 The Man Who Would Be King   06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 3 Empty02.05.11 22:45


.. a uz se vrazdime i tady navzajem.. nadchazi temna doba peti dnu...!

Návrat hore Goto down
Nemix
Winchester
Winchester
Nemix


Počet príspevkov : 1137
Age : 39
Bydlisko : Praha
Nálada : ...s TFW jde všechno líp...
Registration date : 04.02.2010

06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x20 The Man Who Would Be King   06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 3 Empty02.05.11 22:46

Maky: tak toto je nejlepší myšlenka, kterou jsem za poslední dobu četla .....

a všichni zkončíme na cvokárně a bude nám dobře Razz Razz Razz Razz
Návrat hore Goto down
Ellen
Žltočočko
Žltočočko
Ellen


Počet príspevkov : 694
Age : 54
Bydlisko : SR
Nálada : hope never dies...
Registration date : 23.03.2008

06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x20 The Man Who Would Be King   06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 3 Empty02.05.11 22:48

A teraz čakám, ktorá z vás tu pastne obrázok, ako všetky pobehujeme v nemocničných košeliach po cvokárni s názvom "Sanatorium Supernatural". 06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 3 284389
Návrat hore Goto down
Polgara
Pocestný duch
Pocestný duch
Polgara


Počet príspevkov : 90
Bydlisko : nejzápadnější západ ČR
Nálada : úplně andělská....
Registration date : 27.07.2010

06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x20 The Man Who Would Be King   06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 3 Empty02.05.11 22:48

ja hlasuju proto vsechny je zabit - Bobby zabije Crowleyho, Samovi preskoci a zabije Bobbyho, Cas zabije Sama a Dean se nastve a zabije Case a pak zabije sam sebe... a fanousci zabiji Seru...!

idealni - takhle to bude v poradku...[/quote]



a pak všichni obživnou a hezky si u kulatého stolu o tom popovídají 06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 3 99937 06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 3 99937 06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 3 99937 ..... ovšem kromě Sery, fans odvedou svou práci pořádně 06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 3 316745 06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 3 316745 06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 3 316745
Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x20 The Man Who Would Be King   06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 3 Empty02.05.11 22:50

Maky napísal:

ja hlasuju proto vsechny je zabit - Bobby zabije Crowleyho, Samovi preskoci a zabije Bobbyho, Cas zabije Sama a Dean se nastve a zabije Case a pak zabije sam sebe... a fanousci zabiji Seru...!

Klidně i v tomto pořadí. Twisted Evil

Nebo Bobek krouhne Králíka, Samovi rupne v kokosu, oddělá Bobka, Kobliha to nerozdýchá, zakroutí kejhákem Samovi i Deanovi a konečná scéna při západu slunce - Smrťák sejme Kobliha, seskládá je poeticky na jednu hromadu a půjde na pizzu...
A Séru, tu si podáme ručně, jen co si naspoříme na cestu do Kanady. 06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 3 316745

Jdu se pokusit spát a zítra se tvářit, že vím, co dělám... 06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 3 202744
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
Nemix
Winchester
Winchester
Nemix


Počet príspevkov : 1137
Age : 39
Bydlisko : Praha
Nálada : ...s TFW jde všechno líp...
Registration date : 04.02.2010

06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x20 The Man Who Would Be King   06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 3 Empty02.05.11 22:53

Panthera napísal:
Maky napísal:

ja hlasuju proto vsechny je zabit - Bobby zabije Crowleyho, Samovi preskoci a zabije Bobbyho, Cas zabije Sama a Dean se nastve a zabije Case a pak zabije sam sebe... a fanousci zabiji Seru...!

Nebo Bobek krouhne Králíka, Samovi rupne v kokosu, oddělá Bobka, Kobliha to nerozdýchá, zakroutí kejhákem Samovi i Deanovi a konečná scéna při západu slunce - Smrťák sejme Kobliha, seskládá je poeticky na jednu hromadu a půjde na pizzu...
A Séru, tu si podáme ručně, jen co si naspoříme na cestu do Kanady. 06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 3 316745

anebo tak.....obě varianty jsou přípustné..... 06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 3 934194 06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 3 934194 06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 3 934194

a až killnem Seru, tak chci horní palandu Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Návrat hore Goto down
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 39
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x20 The Man Who Would Be King   06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 3 Empty02.05.11 22:54

Tak Panthera to vystihla úplně nejlíp, tak poeticky... už vidím Smrťáka na lavičce s pizzou v ruce při západu slunce... a když už jsme u té vyvražďovačky, tak nám chybí ještě jeden... však víme, KOHO Smrťák přežije, že 06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 3 934194
Návrat hore Goto down
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x20 The Man Who Would Be King   06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 3 Empty02.05.11 23:04

Kdyz uz jednou v te Kanade sem, beru to na sebe - ja tam skocim a jednu do ni nasiju... a odvezu si odtud vycpaneho Castiela, a Deana.. jo, necham si je pekne vypreparovat, jako zviratka!...

a tohle pekne prosim dela se slusnymi lidmi serial!
Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x20 The Man Who Would Be King   06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 3 Empty02.05.11 23:09

Ráda pošlu podporu. Rozsápej ji za nás za všechny. Very Happy
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x20 The Man Who Would Be King   06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 3 Empty02.05.11 23:12

AMEN... !

Where, the Hell, are you Chuck! - na zemi se deji hrozne veci, Sera dela mess - vtluc jim vsem do hlavy rozum...
Návrat hore Goto down
Nemix
Winchester
Winchester
Nemix


Počet príspevkov : 1137
Age : 39
Bydlisko : Praha
Nálada : ...s TFW jde všechno líp...
Registration date : 04.02.2010

06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x20 The Man Who Would Be King   06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 3 Empty02.05.11 23:14

Maky: taková velká oběť - toho si vážím - ale o jedno tě prosím, snaž se, aby Sera u toho zabití hooooooodně ale opravdu hodně trpěla Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

máš mou plnou podporu - alespoň psychickou 701

PS: toto si číst opravdu nějaký psychiatr, tak to máme všichni fakt spočítané affraid

PSS: Chuck na to na všechno kašle......a dává si kokosovej drink.....
Návrat hore Goto down
Ver
Pocestný duch
Pocestný duch
Ver


Počet príspevkov : 120
Age : 38
Bydlisko : Brno
Nálada : záleží na mnoha faktorech
Registration date : 18.05.2010

06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x20 The Man Who Would Be King   06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 3 Empty03.05.11 15:28

Panthera napísal:

"Please. I'm begging you, Castiel. Just kill the Winchesters."
"Just find purgatory, if you don't, we'll both die again and again, utill the end of time..." affraid

kód:
http://www.youtube.com/watch?v=qr2dMRi0ydQ

Ooooouuuukej....děkuji Vám velice, fans, protože jsme si říkala, že se nenechám do napjatého šílenství kolem "záhady bad-Cass" zatáhnout a budu se jen těšit, že i když nás Sera se...e, tak se jí podařilo nás všechny pěkně napnout. Exclamation
A ouuuuha, co se nestalo po přečtení všech spekulací a teoriíí - no jasně, jsem v tom šílenství s Vámi (vnitřně křicím hlasem asi jako Crowley v ukázce od Panthery)!!! Mad affraid

Takže...dýchám, zhluboka...a sumarizuju. 06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 3 999804 Co víme, s jistotou? Vrátím se trošku na začátek:
- motiv celé série byl "nevěř nikomu", že?
- není to ani tak o Samově duši, ale o všech duších, když je to takový zdroj energie a i Smrťák se zmínil o jejich ceně
- fandom šetří na vraždu Sery 06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 3 43228 lol!


ou a ještě - někdo tu psal, že je to na Deanovi, zda Cassovi pomůže nebo se od něj odvrátí - myslím si, že Deanův charakter (byť je to někdy ufňukanec ufňukaná 06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 3 71416 ) je věrný (dobře,prosím nikdo teď nepiště výčet barových holek, ju? Smile ), věrný přítel, bratr, syn...nezrazuje, i když by někdy zatraceně chtěl. Jasně, řekl Samovi, že by ho lovil, ALE...stejně si to za ním nakonec našpacíroval přímo k Lucíkově bráně, takže je celkem jasné, že i když třeba bude zničený (ta fotka mě vnitřně drásá, jasně - nic nového, ale stejně..:-() a bude se chtít na Casse vykašlat, tak to nakonec nedokáže. Otázkou je, jestli bude ještě koho zachraňovat.

(Nebylo někde ve spoilech, že se má Chuck ještě objevit? )

P.S: rezervujte mi bílou polstrovanou místnost někde poblíž, ju? Ať aspoň ve svěrací kazajce vykřikujeme bláznivé věty tipu "Bring him back" atd. společně. 06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 3 92299

Závěrem - přesto si nemyslím, že je Cass vyloženě "evil", ale v podstatě je na tu "občanskou válku" vážně sám, asi i vnitřně rozpolcený a tak dělá co může...v celém seriálu vlastně všichni dělají jen to co můžou a obvykle to nekončí dobře (Dean zachrání Sama = vypustí YED armádu, Sam jde zabít Lilith = vypustí Lucíka...)

Jooo...a jsem to jenom já, kdo miluje Crowelyho, když je z něj malý rozlobený muž?
Návrat hore Goto down
Eviik
Pocestný duch
Pocestný duch



Počet príspevkov : 99
Age : 29
Bydlisko : Sokolov
Registration date : 15.01.2011

06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x20 The Man Who Would Be King   06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 3 Empty03.05.11 18:21

Ježiši, pár hodin tu nejsem a nestačím se divit, co se tady děje,Very Happy
Osobně to vidím, že podle toho, kdo koho, za jakým pitomým účelem pozabíjí a jaké budou, nebo nebudou následky, buďto zabiju Seru, nebo jí pošlu kytky (o čemž velice pochybuji, leda že by nějak solidně tenhle blázinec ukončila, ačkoli to začínám brát jako doela srandovní věc, jak nad tím polovina lidí šílí a polovina se raduje Very Happy). Nebo pošlu kytky tomu, kdo to udělá za mě, jelikož lístky do Kanady se asi už docala prodraží....

Suma sumárum:
6. season -
Dean - neempatický, sobecký kretén,
Sammy - "chudák" co si nepamatuje co celý rok dělal, jelikož byla duše jinde než tělo....,
Crowley - mrtvý - nemrtvý,
Castiel - zachraňuje nebe - za jakou cenu ?
Matka - rádoby nepřemožitelné stvoření, které pak zemřelo téměř lusknutím prstu ? - promiňte, čekala jsem trochu víc, když se o tom tolik mluvilo
seriál - skáče z jedné reality do druhé a střílí vlastní štáb - pro svou záchranu a přilákání fanoušků je schopný upsat se Crowleymu
diváci - pár se jich nadšeně raduje, že seriál stále žije - zbytek si rve vlasy a šetří na vraždu Sery ?

Co takhle zamíchat do koktejlu ještě třeba někoho z předchozích sérií, kdo umřel, ať je to už totální blázinec cheers

PS:
Magořím jen já ?! Very Happy confused (klidně to řekněte, pochopím to...)
Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x20 The Man Who Would Be King   06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 3 Empty03.05.11 18:39

Eviik napísal:
Co takhle zamíchat do koktejlu ještě třeba někoho z předchozích sérií, kdo umřel, ať je to už totální blázinec cheers
PS:
Magořím jen já ?! Very Happy confused (klidně to řekněte, pochopím to...)

Plánoval se návrat tatíka Johníka, ale scénáristi to prý smetli ze stolu. Toho bych třeba ráda viděla, ale co už. Tuším by se měl mihnout Čaký, ale jelikož zdroje jsou zatím stále jakési pochybné a fandomem to cloumá jak při tajfunu, tak nemá smysl nad tím spekulovat. Very Happy

Ano, dle měřítek "normálních" bych měla patřit do blázince a vzteky okusovat polstrování v bílé cele, ale co, mám ráda svůj dreamyworld, tak mi okolí může leda škrábat záda. Tedy až na Séru, z té bych v tuto chvíli udělala medailonky ani by nemrkla.

Kdo by mohl zkapat krom Králíka, no, Bobka nechejme, ten tam patří, Baltyho by byla škoda a žádná ženská, co by mohla pojít, už tam není... Tedy až na Lisu, ehm, trochu klišé... (Králíček tuhej a z Koblížka člobrdík - do prčic, to už nebude wing!kink, bude chodit stále v baloňáku? Uá... Takhle nedočkavá jsem nebyla ani na první polibek)
To je ale dilema... Vidím to tak, že půjdu v onen den po streamu a o reklamách budu mít hysterické záchvaty.


Naposledy upravil Panthera dňa 03.05.11 18:42, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 39
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x20 The Man Who Would Be King   06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 3 Empty03.05.11 18:41

Eviik: Skvěle jsi to shrnula 06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 3 316745 Tu kytku tomu, kdo odstřelí Seru, taky pošlu 06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 3 328356 levnější, než let do Kanady Very Happy Ta smrt Matky mě taky překvapila. Přišlo mi to až moc jednoduché na to, jak se to celou dobu řešilo 06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 3 999804 A na závěr... MAGOŘÍME VŠICHNI!!!!! 06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 3 49896 06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 3 49896 06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 3 49896
Návrat hore Goto down
Sponsored content





06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x20 The Man Who Would Be King   06x20 The Man Who Would Be King - Stránka 3 Empty

Návrat hore Goto down
 
06x20 The Man Who Would Be King
Návrat hore 
Strana 3 z 4Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» 06x20 The Man Who Would Be King
» 06x20 The Man Who Would Be King
» 09x21 King of the Damned
» 9x21 King of the Damned

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Spoilery :: Šiesta séria-
Prejdi na: