Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Supernatural shops

Goto down 
+26
Fay
mummy
Hiro666
Husitka
wiktoriano
Anwiel
Zizi
Faith
SkreechTina
nikita
Soniq
Fazulina
bookika
dion-fortune
Weronička
Ettie
funny
Silvia
Chrystelle
LenkaX22
Madlen
Sarinka
janka410
Samabel
Kaja
SNlois
30 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorSpráva
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Supernatural shops - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural shops   Supernatural shops - Stránka 7 Empty09.09.08 19:19

fajn tak ja sa hneď hlasím na tie prvé dve, teda The Official Companion Season 1 a The Official Companion Season 2 Very Happy bože ja sa tešíííím Supernatural shops - Stránka 7 325299
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Supernatural shops - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural shops   Supernatural shops - Stránka 7 Empty09.09.08 19:28

Tiež si tie dve určite objednám a potom postupne aj ostatné....nie si sama, dion...keď mi odpísala, tak som tri metre do vzduchu skákala.. Supernatural shops - Stránka 7 170639 Supernatural shops - Stránka 7 170639
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Supernatural shops - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural shops   Supernatural shops - Stránka 7 Empty09.09.08 19:31

ani sa ti necudujem Sarinka. Vsak to je ako splnenie sna (v podstate aj je) konecne niekto, kto je schopny to zaslat zo Slovenska. S tym boli dost problemy, nie?
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Supernatural shops - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural shops   Supernatural shops - Stránka 7 Empty09.09.08 19:46

Áno, Faith, to bol kameň úrazu, v podstate tieto knihy mali len v Česku a sem ich neposlajú alebo len za nejaký brutálny príplatok a ani martinus ich tiež nemá v ponuke, no oni ich vedia bez problémov zohnať, čiže to je snáď jediné kníhkupectvo, kde sa dajú zohnať... cheers cheers a s tým snom súhlasím...si ten mesiac bude nechty kúsať, kým mi prídu.. Laughing
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural shops - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural shops   Supernatural shops - Stránka 7 Empty09.09.08 19:51

Dotaz... když by se ty knížky poslaly hromadně a eventuelně jste vyprosili nějakou slevu, mohla bych si to taky obednat s vámi... knížky by se předali pak na srazu. Protože posílat to zvlášť poštou by se nevyplatilo a do srazu by to mělo přijít. Ale kdyby s tím měli být problémy, tak to nechce a já to objednám přes nějaké to české, jen, že janka s tím má ty problémy a takhle kdyby to bylo o fous levnější... ta knížka takhle vyjde na v podstatě stejné peníze jako u nás. Supernatural shops - Stránka 7 999804 Supernatural shops - Stránka 7 999804 Supernatural shops - Stránka 7 999804 Jen přemýším, jestli je to blbost, zastavte mě. Supernatural shops - Stránka 7 999804
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Supernatural shops - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural shops   Supernatural shops - Stránka 7 Empty09.09.08 19:52

sarinka: ako si za to platila? ja sa pokúšam kreditkou za iné, ktoré som si objednala a nechce mi to ísť Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Supernatural shops - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural shops   Supernatural shops - Stránka 7 Empty09.09.08 19:55

Kľudne Samabel, prípadne sa tej tety môžem spýtať, na koľko vyjde poštovné do ČR, na Slovensko to je okolo 70 korún aj s balným, no neviem, či ak to je vyššia objednávka, či by ho nemohli zrušiť, že... Supernatural shops - Stránka 7 284389
Ja sa jej ohľadom toho ešte popýtam a ak by to nebolo výhodné, môžeme to tak spraviť.. Wink
Dion, ja som to platila na pošte... Wink

Info o poštovnom:
kód:
http://www.martinus.sk/?uMod=other&uTyp=doc&uDoc=postovne

Spôsob platby:
kód:
http://www.martinus.sk/?uMod=other&uTyp=doc&uDoc=platby
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Supernatural shops - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural shops   Supernatural shops - Stránka 7 Empty09.09.08 20:03

Sarinka tak to bolo fakt na zabitie. Martinus je ale fakt spolahlivy, takze sa ani nedivim, ze nakoniec to vyslo s nim. mam s nim len dobre skusenosti a tie ceny,co su tam sa naozaj oplatia a este aj sposob, akym jednaju so zakaznikom sa mi strasne paci.
Dion ja som platila kreditkou a normalne mi to slo. uz si si nieco objednala a poslali ti o tom informacie, ze to mas zaplatit??
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural shops - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural shops   Supernatural shops - Stránka 7 Empty09.09.08 20:07

Sarinka: To je přesně to, o čem jsem mluvila... poštovné ze Slovenska do ČR nebo obráceně je zbytečně vysoké. Právě proto jsem zmínila ten meet... jinak je pro mě jednodušší objednat si to někde u nás a modlit se, aby mi to doručili...
Víš co, já u nás prohledám ještě nějaká jiná internetová knihkupectví a když najdu něco lepšího, tak to zkusím tam... tohle mě napado totiž jako z jedna možných variant - to vyvednutí na meetu.
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Supernatural shops - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural shops   Supernatural shops - Stránka 7 Empty09.09.08 20:10

faith: no lebo ja mám visa kartu od slovenskej sporitelne a tak mi to u nich nevzalo, lebo tam podporuju len tatra banku Rolling Eyes ale tak uz som im napísala a som zvedava, že čo odpišu. zatial som si objednala duchovia medzi nami a ps i love you Laughing Laughing Laughing už sa tešiiiim Supernatural shops - Stránka 7 325299

a tieto si teda nejako spolocne objednáme, áno?
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Supernatural shops - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural shops   Supernatural shops - Stránka 7 Empty09.09.08 20:17

Dion aha, tak to preto. Laughing
Duchovia? kto to napisal? inak, P.S. I love you som si objednavala aj ja. Dnes mi dosla a je to bohovska kniha, chvalim Supernatural shops - Stránka 7 312566 pekne hruba, co ma tesi,lebo milujem hrube knihy. Som si myslela sice, ze bude v tvrdom obale, ale nejak velmi to neriesim Wink
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Supernatural shops - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural shops   Supernatural shops - Stránka 7 Empty09.09.08 20:19

no od hazel m. denningovej Wink som ju spomínala v zbohom poviedke a riešili sme ju aj v off topicu a tá kniha ma proste zaujala Rolling Eyes som sa ju snažila zohnať už asi mesiac Very Happy a na ps I love you sa teším tiež Supernatural shops - Stránka 7 325299
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Supernatural shops - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural shops   Supernatural shops - Stránka 7 Empty09.09.08 20:27

uz viem, ktoru myslis Very Happy sa mi to nevybavilo. Tak ked ju budes mat precitanu,tak daj vediet,ake to bolo Wink
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Supernatural shops - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural shops   Supernatural shops - Stránka 7 Empty10.09.08 0:49

To vážne? Duchovia medzi nami? To mám tiež objednané...a každú chvíľu by mi mala prísť.. lol!
Inak cez internet baking, tam je aj visa, cez to si neskúšala? Keď si objednávaš, tak tam je to tuším na výber. Ja moc týmto veciam neverím, takže radšej platím cez poštu.
Čo sa týka hromadného objednávania, tak som za...vytvorím potom aj sekciu na to, že kto všetko chce a čo a ešte sa tej tety chcem spýtať, či ich aj normálne potom zaradia do ponuky, bo to sa naraz všetky objednať nedajú... Supernatural shops - Stránka 7 87642
Samabel, jasnačka, ak nič nenájdeš, tak nie je o čom.. Wink
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Silvia
Winchester
Winchester
Silvia


Počet príspevkov : 1268
Bydlisko : Bardejov
Nálada : FINALLY!!! Adié žltočočko,vitaj Winchester!
Registration date : 30.11.2007

Supernatural shops - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural shops   Supernatural shops - Stránka 7 Empty10.09.08 15:24

Sarinka díky díky díky díky díky díky díky obrovské ĎAKUJEM toto je najúžasnejšia správa hneď po tom ako som sa dozvedela,že Sn bude pokračovať 4 sériou už aj bežím na tu stránku sa zaregistrovať. Supernatural shops - Stránka 7 891817 Supernatural shops - Stránka 7 891817 Supernatural shops - Stránka 7 92299 Supernatural shops - Stránka 7 92299 Supernatural shops - Stránka 7 92299 Supernatural shops - Stránka 7 92299 Supernatural shops - Stránka 7 92299 Supernatural shops - Stránka 7 92299 Supernatural shops - Stránka 7 92299 Supernatural shops - Stránka 7 92299 Supernatural shops - Stránka 7 92299 Supernatural shops - Stránka 7 92299
Návrat hore Goto down
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

Supernatural shops - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural shops   Supernatural shops - Stránka 7 Empty10.09.08 15:36

Samabel pokud něco najdeš, dej mě prosím vědět. Já dodnes nemám ani jednu tu knížku No No A pokud se něco nenajde tady u nás,tak já jdu s váma do toho a meet to potom jistí Supernatural shops - Stránka 7 284389 Supernatural shops - Stránka 7 284389
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Supernatural shops - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural shops   Supernatural shops - Stránka 7 Empty10.09.08 23:25

Silvia, oni to žiaľ, nemajú ešte v ponuke na ich webe, takže sa to dá zrejme len cez tú tetu objednať...takže ak máš o nejaké záujem, daj vedieť, ja jej ešte napíšem, že ako to bude a tak... Wink
Btw, čítali ste niekto Súmrak od Stephenie Meyerovej? Všetci to vychvaľujú do nebies a vyzerá to sľubne...
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Silvia
Winchester
Winchester
Silvia


Počet príspevkov : 1268
Bydlisko : Bardejov
Nálada : FINALLY!!! Adié žltočočko,vitaj Winchester!
Registration date : 30.11.2007

Supernatural shops - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural shops   Supernatural shops - Stránka 7 Empty11.09.08 14:11

Sarinka to by som bola veľmi rada ja by som pre začiatok mala zaujem o Supernatural season 2 ani neviem prečo práve najprv dvojku,ale odkedy som sa o nej dozvedela veľmi po nej prahnem.Btv neviem tá stránka posiela rôznymi cestami platba vopred alebo dobierka takže rada by som vedieť akoby to bolo možné nemám totiž dobré skúsenosti s posielaním peňazí bez tovaru -kreditka a spol.(vďaka istej nemenovanej Supernatural shops - Stránka 7 71174 banditskej spoločnosti)
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural shops - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural shops   Supernatural shops - Stránka 7 Empty31.10.08 20:19

Tohle nemá chybu Laughing Twisted Evil
Supernatural shops - Stránka 7 Img0038vv8.thSupernatural shops - Stránka 7 Thpix
Že by námět na hlášku na nějaké triko v budoucnu Supernatural shops - Stránka 7 284389 ... u mě tahle hláška rozhodně platí. Supernatural shops - Stránka 7 583517
Návrat hore Goto down
Weronička
Winchester
Winchester
Weronička


Počet príspevkov : 2213
Age : 32
Bydlisko : momentálne ani sama netuším...
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

Supernatural shops - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural shops   Supernatural shops - Stránka 7 Empty31.10.08 21:12

Samabel woooow Supernatural shops - Stránka 7 170639 ...no to je nieco....mohli by sme si dat take urobit....aj keby to boli tielka vyzera to fajne...zeby nejaka "specialna" objednavka??...jjaaaa take chceeeem.... 703 603
Návrat hore Goto down
SNlois
Winchester
Winchester
SNlois


Počet príspevkov : 3035
Age : 32
Bydlisko : Jablonec nad Nisou
Nálada : po každe epizodě na Bohnice a tady na foru na prášky na uklidnění...:D
Registration date : 11.12.2007

Supernatural shops - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural shops   Supernatural shops - Stránka 7 Empty31.10.08 21:45

no já bych se třeba ani nezlobil dát tuhle hlášku na zadní stranu ke Castiellovu triku..i když většina souhlasit nebude...stejně je to paráda Supernatural shops - Stránka 7 325299 Supernatural shops - Stránka 7 325299 Supernatural shops - Stránka 7 316745
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Supernatural shops - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural shops   Supernatural shops - Stránka 7 Empty01.11.08 10:06

Supernatural shops - Stránka 7 49896 Supernatural shops - Stránka 7 49896 tá hláška je úžasná a myslím, že asi ja pravdivá Supernatural shops - Stránka 7 49896 - no čo žeby tričko na letný meet? Supernatural shops - Stránka 7 284389 Supernatural shops - Stránka 7 284389
Návrat hore Goto down
SNlois
Winchester
Winchester
SNlois


Počet príspevkov : 3035
Age : 32
Bydlisko : Jablonec nad Nisou
Nálada : po každe epizodě na Bohnice a tady na foru na prášky na uklidnění...:D
Registration date : 11.12.2007

Supernatural shops - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural shops   Supernatural shops - Stránka 7 Empty02.11.08 17:53

já se asi zblázním Supernatural shops - Stránka 7 99937 Supernatural shops - Stránka 7 99937 tak toto je gol..jdeme do toho holky? Supernatural shops - Stránka 7 99937 Supernatural shops - Stránka 7 99937 just kidding ale tedy je to fakt perfektní Supernatural shops - Stránka 7 99937

your own EMF meter

kód:

http://www.amazon.com/dp/B000ZH7G1E?smid=A3T7DP7IJ54S2Q&tag=nextag-ce-tier1-delta-20&linkCode=asn
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Supernatural shops - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural shops   Supernatural shops - Stránka 7 Empty02.11.08 17:59

Tak tohle musim 100% mít!!! Nedokážu si představit, že bych bez tohohle dál žila... Supernatural shops - Stránka 7 99937
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural shops - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural shops   Supernatural shops - Stránka 7 Empty02.11.08 18:16

Výhodná koupě Laughing ... ale já bych raději ten, co sestavil Dean. Ano, přesně ten, co vypadal jako rozbitý walkman Laughing ... aspoň by to bylo originální.
Na druhou stranu si myslím, že kdo si koupí tohle, tak je originální až až.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Supernatural shops - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural shops   Supernatural shops - Stránka 7 Empty

Návrat hore Goto down
 
Supernatural shops
Návrat hore 
Strana 7 z 10Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Supernatural na CW
» 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester
» ABC Supernatural
» 02x01 In My Time Of Dying
» Ako ste sa k Supernaturalu dostali?

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Supernatural :: Supernatural produkty-
Prejdi na: