Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Supernatural shops

Goto down 
+26
Fay
mummy
Hiro666
Husitka
wiktoriano
Anwiel
Zizi
Faith
SkreechTina
nikita
Soniq
Fazulina
bookika
dion-fortune
Weronička
Ettie
funny
Silvia
Chrystelle
LenkaX22
Madlen
Sarinka
janka410
Samabel
Kaja
SNlois
30 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorSpráva
SNlois
Winchester
Winchester
SNlois


Počet príspevkov : 3035
Age : 32
Bydlisko : Jablonec nad Nisou
Nálada : po každe epizodě na Bohnice a tady na foru na prášky na uklidnění...:D
Registration date : 11.12.2007

Supernatural shops - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural shops   Supernatural shops - Stránka 8 Empty02.11.08 18:43

já si říkám Supernatural shops - Stránka 8 99937 Supernatural shops - Stránka 8 99937 Supernatural shops - Stránka 8 99937 jako mít přebytečných 60 nebo kolik dollarů tk klidně..ale až tak odvázaná nejsem Supernatural shops - Stránka 8 99937 Supernatural shops - Stránka 8 99937 Supernatural shops - Stránka 8 99937 ale je fakt ž by to byl třeba perfektní dárek....jen pak bys chodila po bytě a všude měřila EMF..a pak si představ že by ti to na 90% svítilo... Supernatural shops - Stránka 8 99937 Supernatural shops - Stránka 8 99937 nevím co bych dělala... Supernatural shops - Stránka 8 99937 affraid affraid Supernatural shops - Stránka 8 99937
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Supernatural shops - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural shops   Supernatural shops - Stránka 8 Empty02.11.08 18:49

no tak toto by bola naozaj užitočná vec. aspoň by som vedela či sú v našom dome naozaj duchovia alebo mi len s toho supernaturalu šibe :smiling:ale fakt by som chcela radšej taký ako Deanov ten mi je sympatickejší. nepovedal raz Dean že ho vyrobil z rozbytého walkmanu: to by ma zaujímalo ako confused
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Supernatural shops - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural shops   Supernatural shops - Stránka 8 Empty03.12.08 22:00

A rýchlo objednávať... Supernatural shops - Stránka 8 284389 ja už som tak učinila, a teraz už len čakať.. Supernatural shops - Stránka 8 202744
kód:
http://www.martinus.sk/?uItem=59352
Vďaka za info, Silvi... Wink Supernatural shops - Stránka 8 430869


A ešte ak by ste hľadali inšpiráciu na darček... Wink

Supernatural shops - Stránka 8 Th_38140_164247_122_155lo
kód:
http://www.gorila.sk/product/189639
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Supernatural shops - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural shops   Supernatural shops - Stránka 8 Empty04.12.08 13:20

no tak už som sa aj ja činila Laughing Laughing Laughing dvdčka tieto už mám doma a knihu som práve objednala Supernatural shops - Stránka 8 325299
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Supernatural shops - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural shops   Supernatural shops - Stránka 8 Empty10.12.08 21:32

Martinus.sk pridal do svojej ponuky ďalšie dve knihy, pričom tretia bude dostupná 15. februára....opäť díky za info, Silvi...Wink

Supernatural: The Official Companion Season 2 (do 12. decembra majú na túto knihu zľavu 15%)
kód:
http://www.martinus.sk/?uItem=59574


Supernatural: The Official Companion Season 3
kód:
http://www.martinus.sk/?uItem=59575
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Supernatural shops - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural shops   Supernatural shops - Stránka 8 Empty11.02.09 15:56

Skvelá správa, písala som včera večer do Martinusu, či neplánujú do ponuky zaradiť aj novely súvisiace so SN a dnes mi napísali... Shocked Supernatural shops - Stránka 8 87642 Supernatural shops - Stránka 8 258431

Takže, hurá objednávať. Cena je úplne super, jedna vychádza len na 9,30 EUR...Supernatural shops - Stránka 8 170639
Supernatural: Nevermore
kód:
http://www.martinus.sk/?uItem=61849


Supernatural: Bone Key
kód:
http://www.martinus.sk/?uItem=61850

Btw, zmenila som sa o tom, že milujem toto kníhkupectvo.. 702 Very Happy a btw dva, tých noviel je viac, ja som do mailu napísala len tieto dve ako príklad, tie ostatné buď časom pridajú, ale im stačí napísať... cheers Wink
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Supernatural shops - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural shops   Supernatural shops - Stránka 8 Empty11.02.09 17:37

omg super!!! to ako budem objednávať 3 companion, tak hneď objednám aj tieto knihy Supernatural shops - Stránka 8 258431 Supernatural shops - Stránka 8 258431 Supernatural shops - Stránka 8 258431 wow. vďaka za správu Supernatural shops - Stránka 8 92299
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural shops - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural shops   Supernatural shops - Stránka 8 Empty11.02.09 21:40

Taky se těším na 3rd Companion 702
Tyhle novely už mám... akorát do Bone Key jsem se ještě neměla šanci začíst, tak jsem zvědavá, jak napínavá ta kniha bude.
Návrat hore Goto down
Husitka
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
Husitka


Počet príspevkov : 266
Age : 47
Bydlisko : In my most daring dreams...
Nálada : Všechno, jen ne normální.
Registration date : 06.02.2009

Supernatural shops - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural shops   Supernatural shops - Stránka 8 Empty14.02.09 0:33

Tak já asi budu muset okrást Burta Aframiana, nebo jak se to píše, protože bych nejradši všechno se SN tématikou - trička, skleničky, hrníčky, vojenský známky.... Ještě kdyby měli nějaký dopisní papíry a sešity s tématikou SN a byla bych totálně happy.
Návrat hore Goto down
Silvia
Winchester
Winchester
Silvia


Počet príspevkov : 1268
Bydlisko : Bardejov
Nálada : FINALLY!!! Adié žltočočko,vitaj Winchester!
Registration date : 30.11.2007

Supernatural shops - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural shops   Supernatural shops - Stránka 8 Empty24.02.09 18:07

Sarinka díky za nádhernú správu,aj ja si ešte počkám až vyjde trojka a objednám naraz,len som chcela pred nejakým časom som napísala Martinusu či neplánujú zaradiť aj Supernatural: John Winchester's Journal od Alex Irvine zatiaľ my síce jedna pani od nich odpísala 603 603
citácia :
Dobry den,
dakujeme za Vas e-mail. Momentalne sa snazime zabezpecit pre Vas
pozadovane informacie a akonahle nieco zistime, budeme Vas kontaktovat.
Dakujeme za Vasu doveru.
,ale verím,že to dobre dopadne,každopádne dám vedieť.
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Supernatural shops - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural shops   Supernatural shops - Stránka 8 Empty24.02.09 18:29

jééj aj ten journal by som brala Twisted Evil zatiaľ stále čakám na to companion 3rd, aby som mohla tie knihy spolu objednať, ale už sa tak teším Supernatural shops - Stránka 8 170639
Návrat hore Goto down
Silvia
Winchester
Winchester
Silvia


Počet príspevkov : 1268
Bydlisko : Bardejov
Nálada : FINALLY!!! Adié žltočočko,vitaj Winchester!
Registration date : 30.11.2007

Supernatural shops - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural shops   Supernatural shops - Stránka 8 Empty03.03.09 18:03

ako som sľúbila dnes mi prišla odpoveď na mail z Martinusu a mám skvelé správy: dance dance Supernatural shops - Stránka 8 170639 Supernatural shops - Stránka 8 325299
Martinus vynikajúce vydavateľstvo pridal knihu Supernatural: John Winchester's Journal do svojej ponuky objednávať môžete tu:
kód:
http://www.martinus.sk/?uItem=62506
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Supernatural shops - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural shops   Supernatural shops - Stránka 8 Empty04.03.09 22:54

Páni, oni sú fakt rýchli.. Shocked len ma pomerne dosť zarazila tá cena... Shocked no najskôr nech mi prídu tie novely a potom sa vrhnem na túto... cheers díky za info, Silvi... Wink
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Supernatural shops - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural shops   Supernatural shops - Stránka 8 Empty05.03.09 11:49

no hej cena je dosť Suspect ale aspoň je to tam.... ja stále čakám na 3 Companion a furt to predlžujú.... tak som sa na to... a objednala som si tieto 3 knihy... nevermore, bone key aj john w. journal Twisted Evil síce je to 50 eur, ale tak mne to za to stojí Twisted Evil
Návrat hore Goto down
Silvia
Winchester
Winchester
Silvia


Počet príspevkov : 1268
Bydlisko : Bardejov
Nálada : FINALLY!!! Adié žltočočko,vitaj Winchester!
Registration date : 30.11.2007

Supernatural shops - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural shops   Supernatural shops - Stránka 8 Empty05.03.09 17:14

Sarinka to aj mňa aj keď ona asi tak okolo 600 stojí všade,ztým neurobíme asi nič,ale Dobrá správa,aj mna neustále štvalo,že termím Supernatural oficial companion neustále predlžujú a napísala som im.Dnes mi odpísali,že Supernatural je možné si objednať (predobjednať)lebo vychádza 10.Takže hor sa
kód:
http://www.martinus.sk/?uItem=59575
dole síce píšu,že nieje ešte vydaná,ale po prihlásení na je naboku pridať do košíka. dance dance dance
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Supernatural shops - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural shops   Supernatural shops - Stránka 8 Empty05.03.09 17:32

jéééééj díki za info, už ju mám v košíku Supernatural shops - Stránka 8 170639
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural shops - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural shops   Supernatural shops - Stránka 8 Empty08.03.09 0:16

Za ten deník chtějí dost všude. Jako koukala jsem na to jak blázen, ale co s tím. my s tím nic nenaděláme. Rolling Eyes

Třetí OC si chci objednat přes Německo a otce - posledně se to osvědčilo. 702 cheers
Ale s tím deníkem ješě počkám.
Návrat hore Goto down
Husitka
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
Husitka


Počet príspevkov : 266
Age : 47
Bydlisko : In my most daring dreams...
Nálada : Všechno, jen ne normální.
Registration date : 06.02.2009

Supernatural shops - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural shops   Supernatural shops - Stránka 8 Empty13.03.09 21:23

Samabel a ostatní: A zkoušeli jste Amazon? Tam mívají dobré slevy oproti cenám jinde, někdy i přes 30%. Bohužel teď koruna oslabila, ale i tak by se to mohlo vyplatit. Ten deník už mám u nich na wishlistu. Wink
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural shops - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural shops   Supernatural shops - Stránka 8 Empty13.03.09 21:28

Husitka: Já si ty Companion 1 a 2 objednávala před německý Amazon.... a máš pravdu, cenově to vyjde lépe. Ale i tak mi přijde, že ten deník stojí dost. scratch
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Supernatural shops - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural shops   Supernatural shops - Stránka 8 Empty13.03.09 23:11

mne na cene nezáleží 603 hlavne, že to budem mať. už to mám objednané všetky knihy, takže len čakám na zásielku. s martinusom som spokojná, takže neriešim Supernatural shops - Stránka 8 934194 nemajú zlé ceny.

navyše neviem, ale mám pocit, že amazon nedoručuje na slovensko Supernatural shops - Stránka 8 999804
Návrat hore Goto down
Husitka
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
Husitka


Počet príspevkov : 266
Age : 47
Bydlisko : In my most daring dreams...
Nálada : Všechno, jen ne normální.
Registration date : 06.02.2009

Supernatural shops - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural shops   Supernatural shops - Stránka 8 Empty13.03.09 23:33

Samabel: S tím zkušenosti nemám, já objednávala přes americký. Cenu deníku nevím, nepamatuju si ji. 603

dion: Mně docela ano. Zatím ještě nejsem milionářka. Supernatural shops - Stránka 8 316745 Bohužel jak je to s Amazonem a doručováním na Slovensko nevím. K nám doručují bez problémů. A když řeknu, že druhá řada originál DVD Dark angel mě přišla na 600,- Kč, když tady úplně to samé vydání stálo 1800,-, tak to mluví samo za sebe.
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Supernatural shops - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural shops   Supernatural shops - Stránka 8 Empty13.03.09 23:37

no za mňa platia rodičia a zatiaľ som nemala problém Supernatural shops - Stránka 8 934194 ako mi prídu knihy, tak budem mať doma všetky knihy o SN a mám aj dvd box prvých 3 sérií.

DA ma nejako zvlášť neberie.... ale tak hej. v dvd tie rozdiely môžu byť, ale myslím, že v knihách až tak nie Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
Husitka
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
Husitka


Počet príspevkov : 266
Age : 47
Bydlisko : In my most daring dreams...
Nálada : Všechno, jen ne normální.
Registration date : 06.02.2009

Supernatural shops - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural shops   Supernatural shops - Stránka 8 Empty14.03.09 0:18

dion: No, já si musím platit sama. Wink Jak už jsem psala, mají slevy většinou kolem 30%, někdy i víc, a právě i na knihy. Každý ať si to spočítá sám. Já to uvedla jako další z možností kde objednávat.
Návrat hore Goto down
Silvia
Winchester
Winchester
Silvia


Počet príspevkov : 1268
Bydlisko : Bardejov
Nálada : FINALLY!!! Adié žltočočko,vitaj Winchester!
Registration date : 30.11.2007

Supernatural shops - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural shops   Supernatural shops - Stránka 8 Empty14.03.09 15:20

ja som na tom rovnako Husitka.A na martinus sa nemôžem sťažovať,je to skvelý internetový obchod a jediný na Slovensku,ktorý bol ochotný myslieť aj na fanúšikov tohto seriálu.Ja som z ním spokojná,je jasné,že ak chcem mať knihy musím si tie peniažky nechať,alebo usporiť v tejto dobe,ale napr.teraz ma naozaj prekvapili,len piateho som si predobjednala 3 diel knihy a včera mi poslali správu,že mi ju už odoslali,to je naozaj rekordná rýchlosť. Shocked Supernatural shops - Stránka 8 170639 Supernatural shops - Stránka 8 325299
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Supernatural shops - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural shops   Supernatural shops - Stránka 8 Empty14.03.09 15:24

čože? Shocked už ti to poslali? no wow. tak to možno aj mne čoskoro prídu. bože pls Supernatural shops - Stránka 8 260605 akonáhle mi prídu mám doma kompletku.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Supernatural shops - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural shops   Supernatural shops - Stránka 8 Empty

Návrat hore Goto down
 
Supernatural shops
Návrat hore 
Strana 8 z 10Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Supernatural na CW
» 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester
» ABC Supernatural
» 02x01 In My Time Of Dying
» Ako ste sa k Supernaturalu dostali?

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Supernatural :: Supernatural produkty-
Prejdi na: