Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody

Goto down 
+38
Night Angel
tauria
Lucy86
Laskonka
str8tking
mummy
kattie
Husitka
janka410
SNlois
kaja666
Dzowika4
Soniq
cleo
janicag
Klenotka
lentilka
calla
Faith
Madlen
Mystic
lenkka
Zizi
Anwiel
sisel
CrazyD
bookika
funny
Kristine
Hiro666
nikita
Kaja
Samabel
dion-fortune
Sarinka
Silvia
Weronička
SkreechTina
42 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 20  Next
AutorSpráva
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 6 Empty25.11.08 14:05

hej? tak to aby som si švihla s čítaním hej Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 6 316745 len ma sklamalo, že na ff.net nie je skoro žiadny torturing edward Sad toto mi nerobte, ja chcem mučeníčko 603
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 6 Empty25.11.08 15:10

No vážně... nejdrsnější jsou ty rozhovory mezi ní a Emmetem.
Když si jdou zahrát páku a vsadí se, co se stane, když vyhraje ten a nebo ten.
Spoiler:


Naposledy upravil Samabel dňa 25.11.08 20:27, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Klenotka
Pocestný duch
Pocestný duch
Klenotka


Počet príspevkov : 61
Age : 41
Registration date : 06.11.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 6 Empty25.11.08 16:35

Fanfictions už nečtu, jen píšu, a i v tom už nestíhám Sad A jen Chuck, občas Stargate a Star Trek. Knižní fanficy radši ne, i když po Abhorsence jsem byla hrozně zvědavá, jak to bylo dál, a jelikož jediné pokračování ještě nevyšlo (anglicky, ale jelikož chci mít kompletní sérii jen v jednom jazyce, tak bych si pak zase zbytek musela koupit anglicky - jsem na tohle hrozná Very Happy), tak jsem to zkoušela na ff.net v neoficiální podobě.

Znáte Neila Gaimana? Urban-fantasy, občas drsná, občas temná a někdy zase hrozně vtipná. Toho chlapa prostě miluju Very Happy
Návrat hore Goto down
http://www.sga-project.com/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 6 Empty25.11.08 17:45

samabel: wow znie to dobre Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 6 316745 a psychický torturing!!!! Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 6 170639 no bude musieť pokročiť... žeby dnes? Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 6 99937 mám voľný večer, to keď sa do toho pustím, tak to aj dočítam Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 6 99937 uvidíme....

no a toho Neila nepoznám, ale ak vravíš, že je dobrý Klenotka, tak ho omrknem až budem mať toho menej. hneď si ho aj píšem do zoznamu chcenej literatúry Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 6 316745
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 6 Empty25.11.08 20:33

Klenotka: Taky neznám, ale díky tobě možná zabrouzdám lol!
dion: No, tahle část byla dost dobrá... a potom ještě,
Spoiler:
Jako z tohohle jsem nemohla... i když teď dál je to trochu zdluhavé, ale tak už mi chybí jen kousek, tak to sand dočtu.
A na film jsem tedy zvědavá... to určitě budu nadáva, nadávat, nadávat... ale shlédnout to si dávám jako povinnost. Laughing
teď jdu číst Kulhánka... to bych neřekla,že ho můžu použít u maturity, ale bude se hodit jako regionální autor, což je super.
Návrat hore Goto down
Kaja
Winchester
Winchester
Kaja


Počet príspevkov : 1232
Registration date : 07.01.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: ...............   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 6 Empty25.11.08 22:11

Myslím medialný boom. Je to všade. Nominácie na Award v rámci soundtracku boli tiež, ja bohužiaľ si nevšímam len Slovensko, takže okolo mňa to pozna len pár ľudí a aj to vínimočne takže už len z toho som prekvapená. Nehovorím o boome na Slovensku, neuzavieram sa do škatuľky len kôli tomu že žijem na SR, bohužiaľ u nás nie je nič celkovo takže toto nie je vínimkou. santa
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 6 Empty25.11.08 22:26

samabel: bože Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 6 99937 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 6 99937 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 6 99937 to je super Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 6 99937 už to musím aj ja prečítať sakra. no a kulhánka mám všetko prečítané okrem poviedok. jeden z mojich naj sci-autorov. veď keď si vezmeš, že polka jeho kníh je tak crazy až sa čuduješ, že sa ti nad tým mozog nepozastaví, proste on píše strašne super. a tie jeho pikosekundy Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 6 99937 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 6 99937

kaja: jasné, že chápem, len ja sa až tak o ten mediálny svet nezaujímam. proste mi je to viac menej jedno, čo letí a zaujímam sa len o to, čo ma baví. no a twilight je momentálne moja druhá najväčšia závislosť, hneď po SN. 603 Edward Cullen si ma proste získal 702

čo už so mnou... som zaťažená na úpirov.
Návrat hore Goto down
Kaja
Winchester
Winchester
Kaja


Počet príspevkov : 1232
Registration date : 07.01.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: ...............   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 6 Empty25.11.08 23:07

A myslíš, že mne nie je? Ja tiež veľmi nemusím komerčne veci. Taktiež ma nezaujíma čo je in a čo nie je a preto sa o to budem len kôli tomu zaujímať, že to letí. Aj tak je to len ťažko špecifikovateľné a ak to mám povedať po slovenský tak sa neboj v tomto prípade to vôbedz nie je populárne ani nič pod. Možno ani nebude. Nebudem predsa niečo vyhadzovať len kôli tomu, že sa okolo toho spôsobilo až priveľa tlaku.Alebo to niekto zdeformoval. Teraz sa skôr robí záujem o nemediálne veci (nekomerčne, neznáme a neviem ake) u mladých takže, bohužiaľ už aj to sa kazí.Media su proste všade a ťažko sa je im vyhnúť, hlavne ked ma baví hudba a hlavne sa neškatuľkujem nikam, pretože to nie je veľmi dobre. Proste jednoducho sa tomu nedá nevyhnuť. Klikneš si na pár stránok internetových a máš to tam, dosť často to niekde vidím takže preto to sem spomínam. Taktiež reklamy na to že to bude v kinách a pod. Stačí len, že sa človek zaujíma o hudbu a jej vývin v USA a narazí na to fakt všade, takže preto ma to zaujalo, čo to je a hlavne o čom to je, kedže je to tam všade. Tiež ma zaujal príbeh , hlavna dejová linia, takže som rada. santa
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 6 Empty26.11.08 9:47

jj veď jasné, ja chápem Wink nechcela som ťa uraziť ani nič, ako som niečo také napísala, tak sry... 603

no a tak ja zase až tak moc po tých stránkach nechodím, takže som o twilighte počula len od samabel 603 ale viem, ako to v amerike chodí. Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
nikita
Crossroads demon
Crossroads demon
nikita


Počet príspevkov : 313
Age : 38
Bydlisko : za zrkadlom
Nálada : need more coffee!!!
Registration date : 08.03.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 6 Empty01.12.08 16:37

helou lidičky, mám asi blbú otázku, lebo sa tu už možno aj zjavilo, ale keďže som zabratá do čítania, čo tu vy tak mierne trochu rozoberáte a nechcem si pokaziť ten čitateľský zážitok tým, že vopred budem vedieť, čo sa stane. konkrétne hovorím o TWILIGHT SÁGE. a tak sa chcem opýtať, či náhodou niekto z vás nevie, kedy asi tak zhruba a z brucha, kedy bude do slovenčiny preložený aj ECLIPSE a BREAKING DOWN? lebo ja sa akosi nebezpečne blížim ku koncu NOV a, okrem toho, že sa od toho ledva viem odtrhnúť (SÚMRAK som dočítavala do tretej rána, hih) som nedočkavá na ostatné diely, a tiež ešte nedopísanú MIDNIGHT SUN. tak plííííííííííííííííííííííííííz ak to nejakou náhodou viete, môžeme ma vyviezť z temnoty nevedomosti??????

P.S.: v roku 2010 sa bude točiť aj film NEW MOON (to len tak by the way)
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 6 Empty01.12.08 17:08

nikita:
citácia :
Zatmenie, tretí diel Twilight ságy, by mal vyjsť v máji 2009. V tomto období vyjde aj slovenská verzia ďalšieho titulu Stephenie Meyerovej, ktorý sa v angličtine nazýva The Host. Vydanie posledného dielu Twilight ságy (Breaking Dawn) je naplánované na október - november 2009 a jeho názov by mal byť Úsvit, ale nie je to ešte potvrdené. Všetky tieto skvelé knihy vydáva TATRAN.

takže v máji by malo byť eclipse a v októbri breaking dawn.

btw ja som teda dočítala tu štvorku a myslím, že to bola najvtipnejšia kniha zo ságy zatiaľ a koniec nemal chybu! strašne napínavý!
Návrat hore Goto down
nikita
Crossroads demon
Crossroads demon
nikita


Počet príspevkov : 313
Age : 38
Bydlisko : za zrkadlom
Nálada : need more coffee!!!
Registration date : 08.03.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 6 Empty01.12.08 17:18

Ďaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakujem Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 6 214863 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 6 214863 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 6 214863 ti dobrá víla. už mám dušičku na mieste, aj keď... keď si teraz predstavím, že mám tak dlho čakať affraid Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 6 202744 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 6 629176 no čo už asi sa potom pustím do učenia na tie moje štátnice
Spoiler:
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 6 Empty01.12.08 17:21

no tak ja som sa tiež zdesila, keď som to zbadala, preto som si to stiahla v anj a kľudne dočítala Laughing ja by som proste nevydržala.

no a fakt to bola pecka. ten začiatok bol trocha zvláštny, ale potom ako sa do toho jacob riadne obul to bola pecka Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 6 316745 a emment Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 6 99937 no comment. ja som sa rehlila jak blázon. inak osobne považujem druhý diel asi za najslabší zo ságy 603 ostatné sa mi veľmi páčili. no a videla som už aj film a teda bolo to celkom fajn. od knihy to malo ďaleko, ale ak som nemyslela na to, ako by to podľa knihy malo byť, tak to bolo fakt celkom dobre spravené. 603
Návrat hore Goto down
nikita
Crossroads demon
Crossroads demon
nikita


Počet príspevkov : 313
Age : 38
Bydlisko : za zrkadlom
Nálada : need more coffee!!!
Registration date : 08.03.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 6 Empty01.12.08 17:34

no ja asi si budem do toho mája ožúvať nechty, lebo, no ja najradšej čítam knihy v sj, vtedy mám najsilnejší čitateľský zážitok (ja viem som ufo Very Happy )a okrem toho bude NOV asi moja posledná kniha, čo do konce roka prečítam (teda už čoskoro) ale potom to bude len všetko do školy a hlavne na učenie, lebo len keď si na to spomeniem už ma omínajú mrákoty a ja sa nejako musím dostať z bakalárskeho ročníka. potom to už bude v pohode (dúfam, heh).
tak hovoríš, že sa mám na čo tešiť Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 6 284389 ? no aspoň tá odmena v podobe tých dvoch kníh bude stáť za to.
inak by bol zážitok ma aj vidieť pri čítaní tých knižiek Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 6 316745 heh toto je asi prvá kniha pri ktorej som plakala myslím ten začiatok Nov. aj tak som z toho ešte trochu mimo aj keď som už na 300 plus/mínus strane a stále si hovorím že, kedy? kedy? kedy už?
hej a JAcob inak válí dance heh
aj ja som už film zkukla, ale chcem ešte raz na tom gigaplátne, aby som si to vychutnala hi
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 6 Empty01.12.08 18:13

hmm no veru, ja sa tiež musím pustiť do povinného čítania už čo nevidieť Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 6 260605 ale tak mňa ešte čaká brisingr Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 6 284389 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 6 258431

no a tak na film tiež pôjdem do kina. a máš sa veru na čo tešiť! ja som z twilightu bola tiež pomerne dosť hotová. stephanie to fakt brutal super opísala všetko. ja som tiež plakala Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 6 199226
Návrat hore Goto down
janicag
Winchester
Winchester
janicag


Počet príspevkov : 1301
Age : 37
Bydlisko : Spišská Nová Ves
Nálada : ...sick and tired...
Registration date : 23.08.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 6 Empty01.12.08 18:27

No mozte ma privitat v klube 603 Laughing Akurat som dnes hovorila otcovi, ze ak nahodou zavita Jezisko k nam 603 tak Janka by chcela Súmrak+ Nov 603 Tak snad na mna Jezisko nezabudne, ved som bola cely rok dobra..vacsinou. Laughing Videla som film v piďi verzii, ved vieme ako a odkial, ta ne? Do kina? Hmmm, neviem, nemam ist s kym No Mozno pojdem sama Laughing Zacala som citat Nov po cesky v tej PC verzii, celkom ma to zaujalo...Nie som ten typ co zerie vsetko, co zeru vsetci ostatni. Uz som pomaly zacala byt alergicka, ked som niekde na nete narazila na obrazok TWILIGHT alebo Kristen&Rob Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 6 44266 Ale nejako ma to vtiahlo, konecne by som mohla aj nieco precitat po 100 rokoch Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 6 49896 Takze tak so mnou...
Návrat hore Goto down
http://community.livejournal.com/sa_tvojih_usana/
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 6 Empty01.12.08 18:54

Mne ježiško tiež prinesie Súmrak... Wink už sa teším...
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 6 Empty01.12.08 19:03

wow super, potom budeme musieť o tom ešte poriadne pokecať Laughing Laughing Laughing mne sa totiž twilight ohromne páči 702
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 6 Empty01.12.08 19:59

Jejoo aj mne Ježiško prinesie Súmrak Very Happy už je to zajednané nemôžem sa dočkať Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 6 733500 ,keď sa pustím do čítania rozmýšlam ,že asi si tu knižku kúpim skôr lebo nevydržím do Vianoc Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 6 202744
Návrat hore Goto down
janicag
Winchester
Winchester
janicag


Počet príspevkov : 1301
Age : 37
Bydlisko : Spišská Nová Ves
Nálada : ...sick and tired...
Registration date : 23.08.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 6 Empty01.12.08 22:35

Haha...uz sme v tom.. Laughing
Návrat hore Goto down
http://community.livejournal.com/sa_tvojih_usana/
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 6 Empty02.12.08 7:06

ja mam za sebou prvu knihu zo sagy- Twilight a musim povedat, ze to bolo totalne peckove, bombove a to najlepsie!nevedela som sa od knihy odtrhnut, zamilovala som sa do Edwarda a neviem co...proste stratila som pojem o realite a tiez chcem byt upirom Laughing Laughing
ale nejako vobec nemam prehlad v tych vsetkych castiach,ja som si objednavala zatial len Twilight v originali a zvysne tri casti chcem tiez v originali, ale moja mama nejak stale robi problemy confused ale strasne sa na to tesim Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 6 258431
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 6 Empty02.12.08 12:49

Faith: Twilight sága: 1.diel Twilight, 2.diel New Moon, 3.diel Eclipse, 4.diel Breaking Dawn. Slovenské názvy: 1.diel Súmrak, 2.diel Nov, 3.diel Zatmenie, 4.diel Úsvit.

Existuje aj Twilight - The Complete Illustrated Movie Companion, čiže kniha k filmu.

Stephenie Meyers má ešte knihu The Host, ktorá však s týmto nemá nič spoločné. Niekde som čítala, že by mala vyjsť ďalšia kniha v tejto ságe, ale nie som si istá na koľko je tá informácia hodnoverná. Podľa mňa je Breaking Dawn poslednou knihou, no je možné, že vyjde kniha Twilight z pohľadu Edwarda Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 6 284389
Návrat hore Goto down
nikita
Crossroads demon
Crossroads demon
nikita


Počet príspevkov : 313
Age : 38
Bydlisko : za zrkadlom
Nálada : need more coffee!!!
Registration date : 08.03.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 6 Empty02.12.08 13:20

woohoo! dnes do 02:00 rána som dočítala aj NOV a ja z tých kníh nemôžem. ony sú proste úžasné 702 702 702 k týmto knižkám sa ešte raz mienim vrátiť cez leto, lebo teraz som to zhltla ako nič, ale chcem si to prečítať ešte raz, ja proste inak nemôžem!!!!
ešteže mám pred sebou toľko roboty, že nebudem môcť myslieť na to, že až za 6 mesiacov bude preložené pokračovanie ZATMENIE.

hej, ako hovorila dion po Breaking Down by mala vyjsť kniha MIDNIGHT SUN, čo bude Twilight z Edwardovho pohľadu. podľa Stepheninej stránky ju práve píše a hodili tam už ukážku z prvej kapitoly (ak sa nemýlim)
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 6 Empty02.12.08 15:58

Dion Shocked Shocked Shocked vrela vdaka za objasnenie. koxo, tak ked vyjde z Edwardovho pohladu,tak to bude pecka! ja uz chcem mat vsetky precitane. bodaj by dnes kamoska stihla precitat druhu cast, ze mi ju zajtra prinesie. je to proste famozne dielo
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 6 Empty02.12.08 16:55

no tak som si to overila a naozaj to vyzerá tak, že ten twilight z pohľadu edwarda bude Twisted Evil začala som čítať ten draft, čo je na stránke a wow Shocked to fakt dúfam, že to teda bude.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 6 Empty

Návrat hore Goto down
 
Kniha - kamarátka do pohody i nepohody
Návrat hore 
Strana 6 z 20Choď na stránku : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 20  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Off topic :: Čo nás baví-
Prejdi na: