Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 HELP: Otázky a odpovědi

Goto down 
+47
Terrik
dom.volno
mysteryRonny
Panthera
kaja666
Fay
Marion0889
Weronička
str8tking
Hiro666
Lirael
cleo
lentilka
janicag
Mystic
wilicek
evetka
dzajnisko
CrazyD
Faith
renáta
calla
nikita
jenny
wiktoriano
Anwiel
sisel
Zizi
bookika
Soniq
Ettie
Hannah
jana7413
Silvia
Kaja
evelyn27
Madlen
Night Angel
funny
janka410
SkreechTina
dion-fortune
Samabel
Sarinka
LenkaX22
SNlois
Chrystelle
51 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25  Next
AutorSpráva
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 24 Empty24.06.10 20:03

samabel: aj mne to občas robilo, ale potom sa to samo vyriešilo. ti to trvá už dlhšie alebo len teraz? lebo pokiaľ je to len "chvíľková" záležitosť, by som pár dní počkala a ak sa to nespraví, tak to potom skús riešiť zmenou prehliadávača alebo tak. ja úprimne neviem, prečo mi to občas vypisovalo toto a prečo mi to potom prestalo vypisovať confused
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 24 Empty24.06.10 21:16

No, je to tak nějakou dobu... tak 14 dní... nevím přesně, ne všechny dny jsem zkoušela lézt na Rapid a nic jsem tam teď stahovat nepotřebovala... krom jedné věci, která se naštěstí dala stáhnout i jinde. confused

Ale teď jsem to schválně zkoušela znovu, když jsem ještě jednou zkusila odmazat ty Cookies, i když mi to přišlo zbytečný, když jsem to dneska odpoledne znovu zkoušela... a už to jde. Teď jen doufám, že to vydrží. confused bounce HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 24 807248 HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 24 807248
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 24 Empty01.08.10 22:38

Mám drobnou prosbu. Kdybyste někdo někde našel Ducktales aka Příběhy z Kačerova ... multidabing aj/cz od 40. dílu výše a hodil byste mi na to odkaz, byla bych moc vděčná. HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 24 260605 HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 24 469569
Nějak to nemůžu najít... a na warforech to zrovna hledat nechci, kvůli registraci, protože ani nevím na jakém a normálně na ně vůbec nechodím. HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 24 999804
Návrat hore Goto down
mysteryRonny
Nevinná obeť
Nevinná obeť
mysteryRonny


Počet príspevkov : 11
Registration date : 05.03.2010

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 24 Empty31.08.10 10:23

ahojte ľudkovia....v prvom rade táto stránka...toto fórum je geniálne....vždy tu nájdem to čo potrebujem..a veľa krát aj veci naviac...a za to ďakujem...STE ÚŽASNÝ.. HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 24 104346 ....no a teraz prečo sem lezem Very Happy Very Happy ...mám jeden problém doma...hrozne pomalý internet....sťahovanie väčšich súborov som vzdala...a pozeranie online je pre mňa len sen....som sa chcela spýtať či by sa náhodou nenašiel niekto kto by mi bol ochotný napáliť a poslať všetkých päť sérií Supernaturalu....najlepšie v originály s titulkami...konečne by som si ho mohla pozrieť kedykoľvek a plnohodnotne sa zapájať do diskusii lebo mnohokrát by som aj chcela ale netuším o čom je reč...a ja supernatural vážne milujem... ak by sa niekto taký našiel tak mu budem hroooozne vďačná...Very Happy
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 24 Empty18.10.10 20:19

HELP: prosím každého, kto by mi vedel poradiť, kde môžem nájsť nejaké stanoviská, názory alebo niečo podobné na Zmluvu o Európskej únií v lisabonskom znení. môže to byť v slovenčine, češtine alebo angličtine. ďakujem vopred každému. Smile

Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 24 Empty19.10.10 7:50

dion ja som našla na nete iba uplné znenie Zmluvy o EU ... neviem či ti to pomôže Sad je to v pdfku Smile
Návrat hore Goto down
mysteryRonny
Nevinná obeť
Nevinná obeť
mysteryRonny


Počet príspevkov : 11
Registration date : 05.03.2010

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 24 Empty18.11.10 13:24

ludkoviaaa.....neviete náhodou kde sa dajú stiahnuť cd od Louden Swain??...ak hej tak by ste mi poslali linky???...neviem to akosi nikde nájsť...ďakujeeem...Very Happy
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 24 Empty18.11.10 13:28

vieš mi napísať aj názov CD? lebo podla interpreta mi nič nenašlo dakujem Smile
Návrat hore Goto down
mysteryRonny
Nevinná obeť
Nevinná obeť
mysteryRonny


Počet príspevkov : 11
Registration date : 05.03.2010

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 24 Empty18.11.10 13:37

no oni sú 4 cd a názvy sú...." A brand new hurt" , "SUIT AND TIE" , "OVERACHIEVER" , "ABLE-LEGGED HEROES"....ako oni su dosť neznámi ale sú riadne dobrý
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 24 Empty18.11.10 13:38

našla som ich na YT a sú dobrý Smile .... ale CD som nikde nevedela nájsť Sad skúsim trochu popátrať Smile
Návrat hore Goto down
mysteryRonny
Nevinná obeť
Nevinná obeť
mysteryRonny


Počet príspevkov : 11
Registration date : 05.03.2010

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 24 Empty18.11.10 13:59

žee..Very Happy...a sa mi riadne páči že spevák je Rob ...teda Chuck... HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 24 430869 ..ja ho mám veľmi rada....noo veď ani ja som nič nevedela nájsť...a ďakujeem...Very Happy
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 24 Empty18.11.10 14:08

možno práve tým, že nie sú slávny, tak ich albumy nenájdeš Sad hej hej ja som pozerala že aha toho poznám Very Happy Very Happy Smile
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 24 Empty18.11.10 14:38

mysteryRonny: napíšem ti pm Smile
Návrat hore Goto down
mysteryRonny
Nevinná obeť
Nevinná obeť
mysteryRonny


Počet príspevkov : 11
Registration date : 05.03.2010

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 24 Empty18.11.10 15:06

saatu: noo ved ale je to škoda...možno ich neskor dade najdem..Very Happy

dion-fortune: dakujeem..Very Happy
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 24 Empty18.11.10 17:03

v pohode, nemáš zač Wink chceš teda ten program, či si nejako poradíš sama? Laughing a tá pesnička je inak ozaj dobrá 702
Návrat hore Goto down
mysteryRonny
Nevinná obeť
Nevinná obeť
mysteryRonny


Počet príspevkov : 11
Registration date : 05.03.2010

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 24 Empty18.11.10 19:09

a tak mohla by si mi ho hodiť ak budeš taká zlatá...Very Happy...mne sa hneď ako som ju počula zapáčila...a spievajúci chuck 702 ...a teraz mi hrá ako budíček...hneď sa mi lepšie vstáva.Very Happy
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 24 Empty18.11.10 19:32

tento to je:
kód:
http://www.dvdvideosoft.com/

funkcie na youtube sú tieto:
Free YouTube Download
Free YouTube to MP3 Converter
Free YouTube to iPod Converter
Free YouTube to iPhone Converter
Free YouTube to DVD Converter
Free YouTube Uploader

ale stiahni si to celé ako balík, tam máš tých funkcií viac Wink - hore to zelené Laughing ja tento balík programov milujem, je tam všetko pokope HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 24 430869
Návrat hore Goto down
mysteryRonny
Nevinná obeť
Nevinná obeť
mysteryRonny


Počet príspevkov : 11
Registration date : 05.03.2010

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 24 Empty18.11.10 19:39

ďakujem krásne..Very Happy..už sťahujem....Very Happy:D
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 24 Empty20.11.10 13:59

mysteryRonny:

Podarilo sa mi zohnať 7 pesničiek od nich. Síce to nie je veľa, ale je to maximum, čo som našla, tak ak máš záujem Wink tak tu:
kód:
http://www.multiupload.com/3A20IUUCX1
Návrat hore Goto down
mysteryRonny
Nevinná obeť
Nevinná obeť
mysteryRonny


Počet príspevkov : 11
Registration date : 05.03.2010

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 24 Empty20.11.10 14:08

ZIZI: jeeeeeeeej... Shocked ..to je super...ďakujem ...sedem je super...ja soom našla dve..Very Happy:D....takže za sedem som veľmi vďačná..Very Happy
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 24 Empty20.11.10 14:23

mysteryRonny: tak som rada Wink a nemáš začo HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 24 348507
Návrat hore Goto down
dom.volno
Nevinná obeť
Nevinná obeť



Počet príspevkov : 1
Registration date : 15.07.2008

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: otazka   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 24 Empty15.12.10 11:24

prosim nema nahodou niekto obrazok=pozadie tecucej lesnej rieky, aky ste mohli vidiet v spn 6x01 niekde okolo 8 minuty? vdaka
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 24 Empty11.02.11 19:49

Mám dotaz ohledně PS2...
aby bylo jasno, nikdy předtím jsem jí doma neměla, ani u nikoho jiného jsem na tom nehrála hry, ale teď se mi to dostalo do ruky, tak se ptám, když si stáhnu na to hru, co je v ISO, to to stačí potom jen vypálit na DVD nebo je ještě něco potřeba? study
Moc se v tom nevyznám a nechce se mi sálodlouze tápat, takže kdyby někdo věděl a poradil by, či mě ujistil, že to tak stačí, budu moc ráda. HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 24 328356
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 24 Empty12.02.11 11:39

citácia :
Súbor ISO, označovaný aj ako obraz disku, je samostatný súbor, ktorý predstavuje kópiu celého údajového disku CD alebo DVD. Keď napálite disk CD alebo DVD zo súboru ISO, nový disk bude obsahovať rovnaké priečinky, súbory a vlastnosti ako pôvodný disk.
Takže áno stačí ti ISO súbor len vypáliť. Wink

PS: brat mi ale povedal, že ak nemáš PS2 nachipovanú, teda ak nemáš nejaký chip, tak ti nemusí prehrať napaľované CD/DVD (tomu, ale fakt bližšie nerozumiem). Držím palce 603
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 24 Empty12.02.11 18:01

Zizi: Děkuju. HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 24 325299 HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 24 328356 HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 24 328356
No, tak snad to půjde... kdoví, já to fakt vidím od včera prvně. Laughing 603 Laughing Není úplně nové, i když skoro jo.
To jsem zvědavá, jak bych něco takovýho pak sháněla. Shocked Laughing Laughing Shánět u nás hry na ps2 originálně v japonštině... cha, to bych chtěla vidět. HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 24 807248
Návrat hore Goto down
Sponsored content





HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HELP: Otázky a odpovědi   HELP: Otázky a odpovědi - Stránka 24 Empty

Návrat hore Goto down
 
HELP: Otázky a odpovědi
Návrat hore 
Strana 24 z 25Choď na stránku : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Off topic-
Prejdi na: