Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Supernatural na Wikipedii

Goto down 
+18
SNlois
Samabel
evetka
LenkaX22
Silvia
janka410
Madlen
Faith
Sarinka
Kaja
SkreechTina
Soniq
CrazyD
Chrystelle
dion-fortune
dzajnisko
Anwiel
bookika
22 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 13 ... 24  Next
AutorSpráva
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 2 Empty21.07.08 13:22

Mohli by sme si urobiť rozdelenie, kto bude o čom písať, a potom by mal byť niekto, kto by to vše skontroloval po tej gramatickej, štylistickej stránke, výber z tých najlepších obrázkov a potom by sme začali obohacovať Wikipédiu Supernaturalom. Ja len mierne poznamenávam, že vytváram John - Team 603 Keď budeme vedieť, kto má koľko členov, bude nasledovať rozdelenie úloh a taj ďalej a tak ďalej.

Je to len návrh, nemusíte s ním súhlasiť, ale ak chceme niečo robiť, mali by sme s niečím začať (Sarinka dobre vie, koľko nám dalo zabrať, než sme sa dopracovali k tomu, že bez zoznamu sa ani nepohneme Wink )
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 2 Empty21.07.08 13:34

Souhlasím, já bez seznamu taky nedám ani ránu (Sambel by mohla vyprávět Laughing ). Ale u mě vyvstává jeden zásadní problém. Opravdu nemám nejmenší představu, jak celou tu stránku sestavit...jestli se "inspirovat" tou americkou.... 603 Takže ani netuším, co všechno by tam mělo být. Supernatural na Wikipedii - Stránka 2 207306

A ještě jeden dotaz! Bude to ve Slovenštině nebo v Češtině? Nebo obojí? Shocked Question Supernatural na Wikipedii - Stránka 2 999804
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 2 Empty21.07.08 13:38

Supernatural na Wikipedii - Stránka 2 769418 No to s tým jazykom je dobrá poznámka.....No, neviem, vážne si ma teraz dostala, že neviem.
Čo sa týka inšpirácie, tak z tej wiki a aj superwiki by sme sa mohli inšpirovať.
No do kelu, ale to s tým jazykom je naozaj dobrá otázka Supernatural na Wikipedii - Stránka 2 769418
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 2 Empty21.07.08 13:45

ja som tu az teraz zavitala,ale musim povedat, ze je to skvely napad Supernatural na Wikipedii - Stránka 2 312566 ak by trebalo, pocitajte so mnou, pomozem s cimkolvek Very Happy
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 2 Empty21.07.08 13:47

Když se tu baví o tom jazyku, tak já bych to dala klidně ve slovenštině i češtině... mě se to tak líbí i na tý naší společný povídce, jak se to tak pěkně prolíná...
Ovšem co se týče vzhledu a dalších věcí, tak nevím. Ale bylo by to fajn.
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 2 Empty21.07.08 13:49

ale to sa tam da vsetko akoze takto dotvorit? vzhlad,temicka,vsetko??
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 2 Empty21.07.08 14:17

Teda, keď so pozriete všetky tie zásady a pravidlá, už sa mi z toho točí hlava. Stále som ale nikde nenašla, ohľade jazyka, v ktorom sa majú články uverejňovať. bounce bounce
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 2 Empty21.07.08 15:15

ja vam tiez helpnem ak bude treba a co sa vzhladu tyka, tak to by to ozaj trebalo nejako vyriesit, ale jazyk by som nechala kludne ceskoslovensky Very Happy
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 2 Empty21.07.08 15:17

no tak ten jazyk suhlasim s Dion ved tomu kazdy rozumie, aj jednemu, aj druhemu Very Happy
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 2 Empty21.07.08 15:38

Skúsim tam napísať, potom by som sem hodila odpoveď, čo mi na to tí mudrlanti odpísali Wink
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 2 Empty21.07.08 16:31

No, já bych to taky brala v obouch jazycích a co se týče designu...no, já sem si nedávno řikala, že bych si zase jeden vytvořila ve stylu SN a nějak mi to nejde jako dřív, ale ráda kdyžtak pomůžu.
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 2 Empty21.07.08 17:32

Jééé holky máte super nápad Supernatural na Wikipedii - Stránka 2 214863 Supernatural na Wikipedii - Stránka 2 214863 Supernatural na Wikipedii - Stránka 2 214863 já taky ráda pomůžu....ráda se zapojím, to je jasný Supernatural na Wikipedii - Stránka 2 312566 Supernatural na Wikipedii - Stránka 2 312566 a taky bych to nechala v československzm jazyku ....prostě každýmu jak zobák narostl ....sorry, nechci někoho urazit Supernatural na Wikipedii - Stránka 2 886945 Supernatural na Wikipedii - Stránka 2 886945
Fakt super nápad Supernatural na Wikipedii - Stránka 2 949816
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 2 Empty21.07.08 18:44

Takže dievčence, toto je odpoveď od ING. týpka z wikipédie.sk:

citácia :
Ahoj,

existuju viacere jazykove verzie Wikipedie a je okrem inych aj slovenska a ceska verzia. Clanky v cestine musia na cesku cerziu a v slovencine na slovensku verziu wikipedie.

Temu rozbehnut mozete, vo wikipedii existuje aj vela stranok o serialoch, filmoch, hercoch, reziseroch apod.

Maros

Takže suma sumárum, na wik.sk musia byť články len po slovensky, na wik.cz musia byť len po česky. Tak tu mi jedine napadá, rozbehnúť na oboch wikipédiách články so Supernaturalom. Budeme si články navzájom prekladať, čo vy na to?
Ak sa nájde aspoň pár (cca 10 ľudí) ktorí sa porozdeľujú a zadajú sa úlohy a budú pripravení s perom v ruke, založila by som tam konto, pod ktorým budeme pracovať. Neviem, či budete chcieť založiť aj pšeci mail na to, alebo nebude vadiť, ak tam bude mail jednej z nás, kam budú prípadné upomienky alebo upozornenia chodiť. Tak isto by som to urobila aj na českej wikipédii. Loginy a heslá by som následne rozposlala všetkým, ktorý sa budú na práci podielať. Wink
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 2 Empty21.07.08 18:51

perfis Tina!
ja si myslim, ze nebude problem,ked sa rozdelime a cesi budu pisat cesky na cesku verziu a slovaci na slovensku verziu a navzajom si to nejako budeme prekladat...alebo ja neviem...
v kazdom pripade, hlasim sa do "zboru". treba sa dohodnut a mozme sa do toho pustit,som pripravena hocikedy Very Happy
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 2 Empty21.07.08 19:20

okey super, tak podme na to Very Happy ja sa hlasim, ze chcem pomoct Very Happy na wiki sn predsa musime mat Very Happy a to aj na ceskej aj slovenskej Very Happy
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 2 Empty21.07.08 19:26

no...takze ako zacneme??? Laughing
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 2 Empty21.07.08 19:38

Ok, já se taky hlásím, ale předem upozorňuji, že já jsem na tohle šutr a musíte mě pokaždé nakopnout. Laughing Laughing Jinak nevím, co mám dělat. Laughing Já toho mám totiž dost i tady na foru, takže na nějaké dlouhé přemýšlení nemám čas. No Ale pokud na mě budete mít konkrétní prosbu/práci, tak se budu snažit vyhovět, pokud to bude v mých silách. Cool

Ovšem distancuji se od překladu do češtiny, protože s gramatikou se moc nekamarádím, leda bysme tam trhli ostudu. 603 Laughing Laughing Pokud se najde víc lidí z Čech, třeba bysme to po sobě mohly navzájem kontrolovat. Přecejen máte tu výhodu, že jste ještě ve škole a neměli jste 10 let na to, abyste všechno zapomněly. Supernatural na Wikipedii - Stránka 2 316745
Ale už se těším, až se tam SN konečně objeví. Supernatural na Wikipedii - Stránka 2 258431 I kdyby jen jedna věta.

Jo a ohledně toho mailu, to je dobrý nápad...jen mě ještě napadlo... Když jsem chtěla začít tvořit téma, tak mi vyjela hláška, že moje IP adresa bude zaznamená v historii editací této stránky. Supernatural na Wikipedii - Stránka 2 999804 Tak nevím, jestli nebude nějaký problém ohledně toho jednoho hesla. Když ho bude používat víc lidí. A taky nevím, jak by to fungovalo, kdybysme třeba na té stránce náhodou editovaly dvě ve stejnou dobu (a jde to vůbec?), jak by pak to heslo fungovalo nebo nefungovalo... Supernatural na Wikipedii - Stránka 2 999804 Supernatural na Wikipedii - Stránka 2 999804 Supernatural na Wikipedii - Stránka 2 999804
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 2 Empty21.07.08 19:40

Tak tu sa to hezky rozbieha takže ide sa robiť alebo už sa to robí Supernatural na Wikipedii - Stránka 2 284389
Návrat hore Goto down
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 2 Empty21.07.08 19:41

No já jdu taky do toho ....to je jasnačka Supernatural na Wikipedii - Stránka 2 325299 Supernatural na Wikipedii - Stránka 2 325299 řekněte mě co mám dělat a já jdu na to Supernatural na Wikipedii - Stránka 2 284389
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 2 Empty21.07.08 19:42

Dobrej nápad s tim kontrolováním po sobě. Já co se týče pravopisu, tak si s nim na svojí stránce moc starosti nedělam a co nevim, tak nějak okecam, přesně jako ve škole.
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
Anonymný
Anonymný




Supernatural na Wikipedii - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 2 Empty21.07.08 19:44

aj jaa bych tiez pomohla neviem sice ako ale preco nie 603 Laughing Laughing Laughing
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 2 Empty21.07.08 19:46

Samozrejme všetci radi pomôžeme len dajte rozkazy a ideme ..a to kontrolovanie po sebe my sme tu všetci taký odborníci na pravopis takže žiadny problém Laughing
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 2 Empty21.07.08 19:47

Holky, všechny čekáte na rozkazy, ale problém právě je, že není nikdo, kdo by je dával. Supernatural na Wikipedii - Stránka 2 316745
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 2 Empty21.07.08 19:52

Já bych to nenazvala rozkazem ,ale chtělo by to zjistit, jak to bude s tim přihlašovánim více osob a pak se rozhodnout, jak by stránka měla vypadat.
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 2 Empty21.07.08 19:55

ja budem velmi rada kontrolovat gramatiku, ale iba pri slovenskych veciach Laughing to je asi logicke Very Happy
no,tak podla mna, teda aspon mne tu chyba Tina, ktora by porozdavala ulohy Wink
no a samozrejme treba vytvorit ten ucit a aj to,ako bude stranka vyzerat. to je samozrejme... no tak sa treba do toho opriet Laughing
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
Sponsored content





Supernatural na Wikipedii - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Supernatural na Wikipedii
Návrat hore 
Strana 2 z 24Choď na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 13 ... 24  Next
 Similar topics
-
» Supernatural na CW
» 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester
» ABC Supernatural
» 02x01 In My Time Of Dying

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Supernatural-
Prejdi na: