Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Supernatural na Wikipedii

Goto down 
+18
SNlois
Samabel
evetka
LenkaX22
Silvia
janka410
Madlen
Faith
Sarinka
Kaja
SkreechTina
Soniq
CrazyD
Chrystelle
dion-fortune
dzajnisko
Anwiel
bookika
22 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 14 ... 24  Next
AutorSpráva
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 4 Empty21.07.08 21:07

Hej, tí, čo budú na CZ Wiki, hláste sa Chrys pre heslo
Faith: Myslím, že hej Wink

Tuto dávam mail pre nás všetky, kde si budeme posielať články, ktoré napíšeme, preklady, alebo si tam budeme posielať hocijaké iné info a tak. Tu to je

kód:
snfangirls@hotmail.com

Bude to naša spoločná schránka, aj pre vás, baby z CZ! Heslo je presne také isté ako som posielala heslo na wikipédiu, Chrys, písala som ti ho tiež v PM, takže tiež môžeš posielať aj toto heslo na túto schránku Wink

EDIT: Tú správu od wikipédie už ignorujte, nová mailovka je tam zaregistrovná I love you
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 4 Empty21.07.08 21:09

Já jsem se právě dostala na pískoviště a zkouším plácat bábovičky. Supernatural na Wikipedii - Stránka 4 99937 Supernatural na Wikipedii - Stránka 4 99937 Supernatural na Wikipedii - Stránka 4 99937 Supernatural na Wikipedii - Stránka 4 99937 Supernatural na Wikipedii - Stránka 4 99937 A to jako fakt nekecám, to tam vážně pro začátečníky je. Supernatural na Wikipedii - Stránka 4 170639 Supernatural na Wikipedii - Stránka 4 99937 Supernatural na Wikipedii - Stránka 4 99937 Supernatural na Wikipedii - Stránka 4 99937 Tak odtamtud se hned tak nepohnu. 603

Jo a při přečtení tohoto: Nekopírujte do Wikipedie cizí texty bez výslovného svolení autora, porušujete tím zákon č. 121/2000 Sb.! mi celkem zamrazilo, protože jsem tedy zvědavá, kdo z vás vymyslí něco z vlastní hlavy. Já na to totiž nejsem ani náhodou. No 603 Já měla spíš právě představu, že tam okopčíme nějaké informace o SN.....odkud, to už je otázka. 603
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 4 Empty21.07.08 21:11

Chrys: aj ty sa sa tam už dostala? 701 701 Šikulka. No a to infos o SN, to stačí zmeniť aspoň pár viet a už to bude niečo iné....Ale pozriem sa ti na to, aby nás náhodou ešte nezavreli Razz


Naposledy upravil SkreechTina dňa 21.07.08 21:13, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 4 Empty21.07.08 21:11

okey, tak potom to nebude nic hrozne lol!
no, Chrystelle ja by som tam aj nieco z vlastnej hlavy dala Wink
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 4 Empty21.07.08 21:12

Veď od Sarinki vypýtame súhlas nie Supernatural na Wikipedii - Stránka 4 316745
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 4 Empty21.07.08 21:13

Tak já už jsem tam hodila ten nový mail. Wink Teď bych tam asi měla skočit a potvrdit ho, ne? Supernatural na Wikipedii - Stránka 4 999804 Nebo to můžeš udělat i ty, Tina?
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 4 Empty21.07.08 21:14

Jaj, tak to od teba došlo! Jasné, idem to už hneď potvrdiť! Wink
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 4 Empty21.07.08 21:28

No čo, pokapali sme Supernatural na Wikipedii - Stránka 4 198137
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 4 Empty21.07.08 21:34

Soniq: Ale to nie je všetko Rolling Eyes

Tí, čo sa úspešne prihlásili a pohrali sa na pieskovisku, nezabudnite sa odhlásiť, oki? Hlavné je, že sme tam zaregistrovaní. Nastupuje potom druhá fáza uloh: kto bude o čom písať? Ako inšpirácia nám bude slúžiť wikipedia.com a superwiki.com (ono vlastne keď sa ten text preloží, tak aj to je článok, ktorý nemusíte náročne vymýšľať z hlavy Wink )
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 4 Empty21.07.08 21:36

No to mi je jasné ,že to nie je všetko Laughing a ako sa teda rozdelíme
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 4 Empty21.07.08 21:57

okey ja sa hlasim do teamu deana a idem nastudovat pravidla, potom sa tam aj prihlasim a mozme ist na to Wink
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 4 Empty21.07.08 22:06

super, dalsia Dean girl cheers Very Happy som tu sama za Sammyho zo SR? alebo ... kazda sme po jednom z oboch krajin? confused to je jedno.
no, treba podelit, ze co kto bude pisat, trebars, ja viem, ze budem pisat o Samovi, Tinka o Johnovi a Dion a Soniq o Deanovi, ibaze neviem,co vsetko. budeme tam rozpisovat aj casti,alebo ako?
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 4 Empty21.07.08 22:12

Faith: Ja po našom dnešnom výkone už pomalšie rozmýšľam, daj mi čas dievča Wink ešte treba počkať aj na iné baby, ktoré sa tu hlásili ku spolupráci a potom, keď budeme kompletné (jak diven to znie Razz ) tak si rozdelíme už konkrétne úlohy, pretože slovo musí mať aj Sarinka. Treba spraviť nejaký všeobecný obkec k SN a takéto veci.
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 4 Empty21.07.08 22:13

Je Dion super takže už sme 2 Dean Team no a to by aj mňa zaujímalo 601 takže až zajtra sa to bude robiť??
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 4 Empty21.07.08 22:15

jemine, prepac Tini 603 ale fakt je, ze ty vzdy vsetko tak dokonale zorganizujes Supernatural na Wikipedii - Stránka 4 214863
no to mi uniklo, mas recht, treba este pockat na zvysok a hlavne na Sarinku Supernatural na Wikipedii - Stránka 4 312566 ja uz som tak "nazhavena" ze ja by som sa pustila hned do toho Supernatural na Wikipedii - Stránka 4 316745
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 4 Empty21.07.08 22:19

Já už sem tak natěšená, abych něco spáchala Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 4 Empty21.07.08 22:36

Holky, to je dobře, že jste natěšené. Snad vám ten elán vydrží. Laughing Laughing Pochopila jsem dobře, že cokoliv napíšete vy chytré hlavy ze Sloveska Supernatural na Wikipedii - Stránka 4 214863 Supernatural na Wikipedii - Stránka 4 214863 Supernatural na Wikipedii - Stránka 4 214863 můžeme jen přeložit do češtiny a hodit tam ve stejném znění? 603 A třeba naopak? Nebo chcete, aby ty stránky byly odlišné? Shocked

Jo a já se hlásím, že si vezmu na starosti fotky. Na ty jsem odborník! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Supernatural na Wikipedii - Stránka 4 99937 Supernatural na Wikipedii - Stránka 4 99937 Tuším, že to bude asi tak vše, co pro vás, holky, budu moci udělat. Supernatural na Wikipedii - Stránka 4 99937
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 4 Empty21.07.08 22:38

No, mě by nevadily nějaký překlady a tak. Nevadí mi i něco vymyslet, prostě dejte mi úkol a já ho zvládnu!!!! (já si ale věřim co...)
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 4 Empty21.07.08 22:42

Dajte rozkazy veď zaspávam Sleep
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 4 Empty21.07.08 22:46

Sakryš, vy jste nedočkavé, jsem zvědavá, jak to zde bude vypadat (nebo spíš na SNwikipedii) za měsíc. Supernatural na Wikipedii - Stránka 4 316745

Vážně bych napřed počkala na vyjádření Sarinky a taky se mi ještě nenahlásili všichni pro hesla. Zkuste se tedy zatím mrknout na ty anglické stránky a popřemýšlet, jak bysme to mohly sestavit my. Jestli stejně nebo nějak lépe. Supernatural na Wikipedii - Stránka 4 284389 Mě vážně vůbec nenapadá, kde začít. Na tohle jsem tupec. Supernatural na Wikipedii - Stránka 4 202744 Zkuste postupně psát svoje návrhy a pak to dáme v konečné fázi nějak do kupy.
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 4 Empty21.07.08 22:48

ked ja som taka, ze ja nikdy neviem,ako zacat. ked mi niekto povie, ze co mam robit,tak uz mi to potom ide od ruky,ale ked mam proste zacat od nuly,tak je to pre mna dost tazke 603 ale tak napady nejake mam,ale su dost blbe,takze skusim este popremyslat,ale elanu mam dost Supernatural na Wikipedii - Stránka 4 312566
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 4 Empty21.07.08 22:49

A Sarinka kedy príde na fórum??
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 4 Empty21.07.08 22:49

Dobře, čekam a přemejšlim!!!
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Supernatural na Wikipedii - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 4 Empty21.07.08 22:50

Myslím, že tie stránky môžu byť podobné, že sa nemusia striktne odlišovať. Ja už som možno došla na spôsob, ako vytvárať tam ten text - jednoducho som išla na wiki.com a klikla som si na edit a tam už ten text v tom code je, takže ak sa človek na Pieskovisku s tým pohrá, niečo normálne mu aj vyjde. Takže Chrys, ak by si chcela mať na starosti obrázky, mohla by si začať zháňaním nejakých všeobecných obrázkov k Supernaturalu, ku každej season zvlášť. Problém mám s robením tej tabuľky, kde sú také stručné info, niekto by si to mohol zobrať a pohrať sa s tým nejako. Potom tu prichádza na radu samozrejme vymyslenie nejakej približnej kostry, od čoho sa budeme odpichovať a pod. Ale na všetko treba súhlas našej úžasnej Adminky, aby sme vedeli, čo všetko môžeme na wiki nahádzať Wink Toť zatiaľ vše, čo čierna diera zvaná mozog vymyslela Razz
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Wikipedii - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 4 Empty21.07.08 23:46

ja by som povedala ze na zaciatok by sme mali dat strucne info o sn, teda, kto tam hra, kto to reziruje, kto je autorom a o com to je. proste v skratke vysvetlit o co ide. potom by som tam dala opisy jednotlivych serii, myslim, ze kazdu cast osobytne netreba, len o com bola cela seria. potom by sme tam mohli dat charaktersitiku postav a aj zivotopisy hercov a kripkeho. dala by som aj samostatny odstavec o hudbe, kde by povedali, aku hudbu pocuvaju a aky je vyber piesni a podobne. spomenut by sme asi mohli aj impalu. vymenovala by som tam epizody a spomenula, kde vsade sa supernatural vysiela. myslim, ze by sme mali zacat tym strucnym info, potom by mohli nasledovat opisy serii, potom charakterstika postav, potom impala (kedze aj ona je vlastne postavou) potom herci a eric a potom hudba. na zaver by sme mohli dat, kde vsade sa vysiela... neviem, ale tak nejako by som si to predstavovala ja, samozrejme som zvedava, s cim pridete vy a co by ste tam este chceli mat Very Happy
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Supernatural na Wikipedii - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Wikipedii   Supernatural na Wikipedii - Stránka 4 Empty

Návrat hore Goto down
 
Supernatural na Wikipedii
Návrat hore 
Strana 4 z 24Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 14 ... 24  Next
 Similar topics
-
» Supernatural na CW
» 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester
» ABC Supernatural
» 02x01 In My Time Of Dying

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Supernatural-
Prejdi na: