Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Supernatural na Markíze

Goto down 
+35
inga
funny
Dzowika4
kaja666
janka410
Madlen
lentilka
SNlois
cleo
KACICKA
bareness
SkreechTina
pipo
LenkaX22
Weronička
Chrystelle
Ewis
janicag
Samabel
Soniq
Kacena222
Zizi
sonca12
wiktoriano
calla
Kristine
Ellen
lenkka
Sarinka
CrazyD
Anwiel
Mystic
Faith
Kaja
dion-fortune
39 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
AutorSpráva
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Supernatural na Markíze - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze - Stránka 13 Empty09.01.09 1:43

Dnes čo to pozerám s maminou, tak už aj ona hovorí, že ten dabing je nejaký moc prisladký a až moc slovanský Supernatural na Markíze - Stránka 13 316745
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Supernatural na Markíze - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze - Stránka 13 Empty09.01.09 2:05

aj ja sa na to pozeram ale už sa tým dabingom nerozčulujem, je to fakt hrôza z temtoty No no radšej sa smejem na tých somarinách čo trepú Supernatural na Markíze - Stránka 13 934194
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
Kaja
Winchester
Winchester
Kaja


Počet príspevkov : 1232
Registration date : 07.01.2008

Supernatural na Markíze - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: ............   Supernatural na Markíze - Stránka 13 Empty09.01.09 20:12

Včera som nemohla z jednej veci. Laughing Na dabingu. Ale absolutne si nedokážem spomenúť v ktorej časti z tých dvoch to bolo a ani presne čo, len viem, že asi Dean povedal Samovi v ženskom rode, alebo Sam Deanovi niečo. Netuším čo to bolo či to bola otázka, alebo oznamovacia veta alebo čo, ale doberanie medzi nimi to určite nebolo Laughing
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Supernatural na Markíze - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze - Stránka 13 Empty14.01.09 11:25

Kaja: Je to možné, bo to som si všimla aj pri iných epkách I love you Chybička se vloudila Supernatural na Markíze - Stránka 13 934194

Inak včera pri epke 1x06 bol tam ten povestný Marin dabing, keď Dean vletel do tej kaluže s vodou "Do p...i!" a iné, slovanské neslušné nadávky 601 To bola asi jedná epka, kde sa tak odviazali, bo potom to bolo ako vždy pri Hookman-ovi
Návrat hore Goto down
janicag
Winchester
Winchester
janicag


Počet príspevkov : 1301
Age : 37
Bydlisko : Spišská Nová Ves
Nálada : ...sick and tired...
Registration date : 23.08.2008

Supernatural na Markíze - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze - Stránka 13 Empty14.01.09 12:17

Dik Tina...som si myslela ze sa mi sniva, ved uz aj bolo dost neskoro Sleep Laughing ...presne jak tam vletel do tej kaluze a ja ze :"Co to povedal?" affraid Mohlo by to byt aj castejsie Twisted Evil Laughing Normalne som sa rehotala o jednej v noci Supernatural na Markíze - Stránka 13 99937
Ako pozname Maru, tak to bolo prvy aj asi posledny raz fish
Návrat hore Goto down
http://community.livejournal.com/sa_tvojih_usana/
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Supernatural na Markíze - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze - Stránka 13 Empty14.01.09 12:39

tak to povedal? ja som toto nejako prepočula affraid a to som bola pri plnom vedomí. teda jediná poriadna nadávka a ja ju zmeškám no ale tie somariny čo v týchto dvoch častiach natrepali ani nekomentujem nevedela som či sa smiať alebo nadávať.
edit: teraz som si pozrela čo povedal v originály a povedal "god come on" a ked to preložili že "do pi.." tak to fakt môže len mara Supernatural na Markíze - Stránka 13 99937
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
janicag
Winchester
Winchester
janicag


Počet príspevkov : 1301
Age : 37
Bydlisko : Spišská Nová Ves
Nálada : ...sick and tired...
Registration date : 23.08.2008

Supernatural na Markíze - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze - Stránka 13 Empty14.01.09 12:47

Presne, tam kde su nadavky, tak daju take jemne verzie alebo ziadne a tam kde nie su, si ich domyslia Supernatural na Markíze - Stránka 13 71174 Supernatural na Markíze - Stránka 13 99937
Návrat hore Goto down
http://community.livejournal.com/sa_tvojih_usana/
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Markíze - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze - Stránka 13 Empty14.01.09 13:07

wiktoriano napísal:

edit: teraz som si pozrela čo povedal v originály a povedal "god come on" a ked to preložili že "do pi.." tak to fakt môže len mara Supernatural na Markíze - Stránka 13 99937

No přesně na tomhle jsem se chlámala pěkně dlouho už loni, když jsem to od Sarinky slyšela. Supernatural na Markíze - Stránka 13 99937 Supernatural na Markíze - Stránka 13 99937 Jako tohle je síla. Hodilo by se tamkoliv jinam, kde Dean řekne to svoje son-of-a-bitch, ale tohle??? Supernatural na Markíze - Stránka 13 99937 Supernatural na Markíze - Stránka 13 316745
Návrat hore Goto down
Kaja
Winchester
Winchester
Kaja


Počet príspevkov : 1232
Registration date : 07.01.2008

Supernatural na Markíze - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: .............   Supernatural na Markíze - Stránka 13 Empty15.01.09 20:45

Tie časti ktore boli teraz cez týždeň som si dala nahrávať. Som veľmi zvedavá, na ne. Oni to až príiš prehnali, okrem toho, že to ide cez týždeň tak len tie dni, ktore su pre divákov najnaročnejšie a v strede týždna. Napr. taký piatok, ked je väčšina ľudí o takom čase ešte hore, tak vtedy nič. Cez týždeň je to aj na mňa moc. Ale to je jedno lebo mi to pripadá, ako keby mali v zmluve, že ten seriál musia odvysielať toľkokrát a až tak sa ho zbaviť. Komisara Rexa musia asi 100 krát ešte vysielať. Laughing

Pve dva diely úplne na Markize prvé, som mala pocit ako keby prišlo niečo nove, úplna pecka - ved aj je, ale vyzeralo to ešte vtedy ako dobrá reklama pre SN i dobrý čas, i deň bol zo začiatku. A potom to išlo dole vodou. Kedže mám okolo seba plno panelákov, vždy sa pozerám kto čo pozerá, Laughing ale ešte sa mi nestalo, žeby niekto pozeral SN, ale to sa ani nečudujem. Možno úplne na začiatku vtedy ešte áno, ved ten vysielací čas nebol až taký. A ešte Hrozba z Temnoty, to museli takto prekladať? Laughing Ine štaty si pekne zanechali pôvodne názvy len preložené v ich reči až na vínimky. Keby to bolo doslovne preložené u nás, tak by nenastavovali problémy v tom, čo je to za serial atd.., a už len ten názov ma dosť nízku výpovednu hodnotu, a na zapamätanie je naozaj dosť blbý. Laughing
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Supernatural na Markíze - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze - Stránka 13 Empty05.02.09 0:26

Mara ma už štve Supernatural na Markíze - Stránka 13 449740 Ako obyčajne som si myslela, že kol jednej ráno dajú SN, ale miesto toho som 2x skoro omdlela pri nejakom chabom filme, alebo pri nejakom úbohom erotickom filme a až PO tomto dali SN Supernatural na Markíze - Stránka 13 677692 Akože to čo už má byť? Supernatural na Markíze - Stránka 13 873139
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Supernatural na Markíze - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze - Stránka 13 Empty05.02.09 4:02

no oni teraz dávajú SN až niekedy okolo tretej ráno. ešte aj o pol hodinu neskôr ako v programe Supernatural na Markíze - Stránka 13 202744 Supernatural na Markíze - Stránka 13 202744 no ja sa vždy dovtedy vyspím tak som videla všetky časti. zajtra ide posledná konečne lebo je to fakt hrôza. Tina bud rada že to nepozeráš lebo ten dabing. to radšej už ani nekomentujem No a ako dopadol chudák John No
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
inga
Nevinná obeť
Nevinná obeť
inga


Počet príspevkov : 6
Age : 34
Bydlisko : Vranov/Trnava
Registration date : 10.02.2009

Supernatural na Markíze - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Ehm   Supernatural na Markíze - Stránka 13 Empty12.02.09 17:00

Možno som divná ale mne sa ten dabing páči Supernatural na Markíze - Stránka 13 934194 603 603 samozrejme namá na originál ale aj tak Supernatural na Markíze - Stránka 13 886945
Návrat hore Goto down
http://mojerecepty.sk
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Supernatural na Markíze - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze - Stránka 13 Empty31.08.09 0:08

inga: Ale v pohodičke Wink

Ono ten dabing sa niekedy miestami dá, ale je to naozaj len NIEKEDY..... neskutočne ma aj doteraz irituje Samov hlav na Mare, nepasuje mi k nemu Evil or Very Mad ale čo už človek narobí? Niektoré hlasy sa podaria, niektoré nie confused

EDIT:
Ahojky all, potrebovala by som, ak by niekto vedel, kedy skončila druhá séria vysielania na Mare, je to kvôli SVK wiki. Spomínam si, že sa vysielanie prerušilo, ale môžem sa mýliť, tak ak by niekto vedel presnejšie info, bola by som vďačná Wink
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Markíze - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze - Stránka 13 Empty31.08.09 0:25

Tina, myslím, že to má všechno Sarinka vypsané na stránce - v Epizodách. Wink
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Supernatural na Markíze - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze - Stránka 13 Empty31.08.09 0:36

Chrys: Jaj, jasné, diki moc Wink idem to hneď kuknúť a doplniť do našej wiki Wink
Návrat hore Goto down
Hiro666
Crossroads demon
Crossroads demon
Hiro666


Počet príspevkov : 562
Age : 36
Bydlisko : Michalovce
Nálada : good
Registration date : 28.12.2007

Supernatural na Markíze - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze - Stránka 13 Empty21.06.10 16:22

kód:
http://medialne.blog.etrend.sk/serialove/2010/06/21/hrozba-z-temnoty-opat-na-markize-v-hlbokej-noci/
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Supernatural na Markíze - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze - Stránka 13 Empty21.06.10 17:01

Vďaka za info, Hiro, posuniem aj na fejsbúk Wink
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Hiro666
Crossroads demon
Crossroads demon
Hiro666


Počet príspevkov : 562
Age : 36
Bydlisko : Michalovce
Nálada : good
Registration date : 28.12.2007

Supernatural na Markíze - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze - Stránka 13 Empty22.06.10 12:30

kód:
http://medialne.blog.etrend.sk/serialove/2010/06/22/markiza-nakupovala-ma-uplne-vsetky-casti-supernatural/
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

Supernatural na Markíze - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze - Stránka 13 Empty22.06.10 12:35

LOOOL, bude nadabovaný Castiel Supernatural na Markíze - Stránka 13 316745
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
dzajnisko
Diabolský admin
Diabolský admin
dzajnisko


Počet príspevkov : 1205
Age : 33
Bydlisko : Martin
Nálada : ako aj dobrá, dalo by sa povedať :)
Registration date : 19.04.2008

Supernatural na Markíze - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze - Stránka 13 Empty22.06.10 14:21

Supernatural na Markíze - Stránka 13 99937 Supernatural na Markíze - Stránka 13 99937 Supernatural na Markíze - Stránka 13 99937 však akurát včera som si robila srandu na FB, že by som chcela vedieť, kto by daboval Castiela a Crowleyho Supernatural na Markíze - Stránka 13 99937 oni ma vyslyšali Supernatural na Markíze - Stránka 13 99937
keď poviem, že chcem vedieť, ako by sa mi v garáži vynímalo vlastné čierne novučičké BMW, aj to mi splnia? Supernatural na Markíze - Stránka 13 886945
Návrat hore Goto down
http://neumannova.tumblr.com
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

Supernatural na Markíze - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze - Stránka 13 Empty22.06.10 14:27

citácia :
keď poviem, že chcem vedieť, ako by sa mi v garáži vynímalo vlastné čierne novučičké BMW, aj to mi splnia?

želaj si aj pre mňa jedno, dobre? Very Happy aj keď ja nepotrebujem BMW, uspokojím sa aj s novou Ibizou, prípadne Volvíčkom Supernatural na Markíze - Stránka 13 316745 Supernatural na Markíze - Stránka 13 886945
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
dzajnisko
Diabolský admin
Diabolský admin
dzajnisko


Počet príspevkov : 1205
Age : 33
Bydlisko : Martin
Nálada : ako aj dobrá, dalo by sa povedať :)
Registration date : 19.04.2008

Supernatural na Markíze - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze - Stránka 13 Empty22.06.10 14:54

nie je problém Very Happy
Návrat hore Goto down
http://neumannova.tumblr.com
majtika01
Pocestný duch
Pocestný duch
majtika01


Počet príspevkov : 50
Bydlisko : Dunajska Streda
Nálada : I'm okay my sweetheart ... :-D tik, tikt, tik...BUM
Registration date : 09.01.2010

Supernatural na Markíze - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze - Stránka 13 Empty23.06.10 9:24

kód:
http://medialne.blog.etrend.sk/serialove/2010/06/22/markiza-nakupovala-ma-uplne-vsetky-casti-supernatural/
No tesim sa, ale netesim sa na jednu vec...PRECO TAAAAK V NOCIIIII

Kurnik, to nemozu vysielat pred polonocou? Kto sa im na to bude pozerat tak neskoro? To uz vacsina je zalomena, ako sviste a sledovanost bude nulova. Aky ma problem Markiza to dat na normalny vysielaci cas? Asi im napisem velky protest, nech sa ZOBUDIA. Jak som sa vytesila, ze bude vsetkych 5 serii ( i ked Markiza to chce vysielat od druhej serie ) nadabovanych a vysielanych, tak som sa totalne nasrala na ten super debilny, zdebilneny cas, ktory urcili. To neni az taky hrozny HORROR, ze to nemozu vysielat v normalnejsom case. Su horsie horrory, ktore by som z TV totalne vypustila, lebo nie su horrory, ako horrory. Ze ano.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Supernatural na Markíze - Stránka 13 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze   Supernatural na Markíze - Stránka 13 Empty

Návrat hore Goto down
 
Supernatural na Markíze
Návrat hore 
Strana 13 z 13Choď na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
 Similar topics
-
» Supernatural na CW - archiv 1
» Supernatural na CW
» 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Supernatural :: Supernatural v TV-
Prejdi na: