Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech

Goto down 
+24
evetka
Lucy86
Soniq
lenkka
janka410
Fay
all_feeling
helps
Silvia
Kaja
janicag
Klenotka
Zizi
lentilka
Kristine
Ettie
cleo
Sarinka
wiktoriano
Anwiel
Samabel
dion-fortune
Lirael
Chrystelle
28 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorSpráva
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech Empty
OdoslaťPredmet: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech Empty18.10.08 19:59

Založila jsem tento topic, abyste zde mohli probírat vše kolem conů.
Pokud budete mít nějaký dotaz nebo chuť reagovat na některý z budoucích conů, případně sdělit svoje soukromé plány o cestě na některý ze SN conů, pište prosím sem a ne do topicu
SN kde, kdy nebo nejbližší FanCon.... Tam bychom chtěli od příštího roku uchovat pouze informace o následujích conech, aby byly přehledně za sebou a nemusely se neustále zpětně vyhledávat či připomínat. Wink

Nebudu sem přesouvat všechno, pouze poslední diskuse ke conům v roce 2009. Takže pokračovat už můžete zde. I když má tento topic v názvu všeobecnou diskusi, nepleťte si to, prosím, s Off topic diskusí a držte se tématu o conech.
Díky.
Cool
Návrat hore Goto down
Lirael
Pocestný duch
Pocestný duch
Lirael


Počet príspevkov : 99
Age : 35
Bydlisko : Jedna bohem i ďáblem zapomenutá vesnička v Jeseníkách
Nálada : Totálně vygumová od učení...
Registration date : 25.10.2008

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech Empty28.10.08 22:33

Neplánujete někdo náhodou udělat nějakou SN línii na některém z conů v ČR nebo SK?
Návrat hore Goto down
http://rabbits-and-mirrors.blog.cz/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech Empty09.11.08 16:32

cleo napísal:
Asylum, May 29-31, 2009
Takže v máji sa bude konať ďalšie Asylum a učasť potvrdili:

Charles Malik Whitfield (FBI Agent Victor Henricksen), Amy Gumenick (Mary Winchester), Samantha Smith (Mary Winchester), Gabriel Tigerman (Andrew Gallagher), Fredric Lehne (The Yellow-Eyed Demon) and Richard Speight Jr. (The Trickster) a Misha Collins (Castiel)

Cena je 90 Libier na cely vikend a koná sa to v NEC Complex v Birmingham-e.

Ja by som aj išla ak by niekto išiel so mnou..tak keby niekto chcel isť nech mi napiše... Wink
no ja som chcela, ale nepustili ma, lebo v tom období bude mať pred sebou prímačky na vs VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech 568939 VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech 202744 no nič, držím palce, aby sa to aspoň vám podarilo, cena je fakt super.
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech Empty09.11.08 16:53

Kdyby mě letos nečekala matura a přijímačky na VŠ ... a matura mi vychází akorát na 5.měsíc..., tak bych se klidně přihlásila... nějak bych to zařídila, abych mohla jet... ale takhle. Rolling Eyes
Tak příště dámy. VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech 260605
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech Empty09.11.08 16:59

Já sem na tom úplně stejně a navíc jestli mě vezmou na vejšku, tak chci na místě složit školný aspoň na půl roku, protože se to sakra vyplatí. Ale příště by se tam moh konat další meet... VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech 96421
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech Empty09.11.08 17:09

ja by som tiež išla veľmi rada a čo budem robiť koncom mája zatiaľ netuším. ale ako sa poznám určite nebudem môcť alebo nebude čas VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech 202744 Cleo ale tebe držím palce aby ti to vyšlo. to by bol úžasný zážitok 702
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech Empty18.11.08 21:58

Ou, aj Miško tam bude...sakriš...ja by som aj šla, ale po prvé, neviem, či akurát nebudeme mať skúškové a za druhé 90 libier? No neviem, kde by som ich nabrala...to je 3300 sk a vtedy už budeme mať euráče, čiže cca 108 euro... affraid no nie je šanca, plus cesta tam a späť, ubytovanie...nehrozí...peniaze viac potrebujem na školu...ale sakra, šla by som... Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech Empty22.11.08 23:36

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech 87642 VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech 87642 Práve sme sa dohodli s kamoškou že teda pôjdeme...naštastie som není hysterka tak snaď tam neskolabujem... VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech 316745 VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech 316745
Návrat hore Goto down
Ettie
Winchester
Winchester
Ettie


Počet príspevkov : 1500
Age : 34
Bydlisko : in the arms of the angel
Nálada : falling out of a perfect dream coming out of the blue..
Registration date : 13.01.2008

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech Empty23.11.08 11:08

Shocked juuuuuuuuuuuuu cleo VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech 460216 dakto sa bude mať Very Happy jaaaaaak ti fajne Sad
bodaj by fakt sa mtury pototo a prijmacky Sad to nenni fer Sad
Very Happy tez nechapem Very Happy preco tie cony nerobia cez prazdniny do kelu Sad tez tam moli ist miuleho roku abo toto leto:( jooooooooooj VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech 202744 VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech 202744 VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech 202744
Návrat hore Goto down
http://modrestuhy.blog.cz/
Kristine
Winchester
Winchester
Kristine


Počet príspevkov : 1538
Age : 35
Bydlisko : Považská Bystrica
Nálada : always great :)
Registration date : 05.01.2008

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech Empty23.11.08 13:19

jeeeeeee, Cleo to je vážne super Wink bože, dievča, ty sa mááááš Twisted Evil ja by som tiež chcela ísť, ale tie prachy a zrejme skúškové a vôbec VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech 202744 VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech 202744 VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech 202744
no ale tak ty si to tam riadne uži aj za nás cheers a foť a toč a...no veď vieš, čo potrebujeme Laughing Razz
Návrat hore Goto down
lentilka
Winchester
Winchester
lentilka


Počet príspevkov : 2175
Age : 44
Registration date : 15.04.2008

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech Empty23.11.08 13:42

cleo závidím strašne závidím, VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech 202744 VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech 202744 prosím strašne veľa fotiek a všetko zapisuj a potom podaj správu 702 702 a uži si to aj za nás VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech 319161 tak to je perfektné všetko info z prvej ruky VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech 170639 VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech 170639 VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech 170639
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech Empty23.11.08 13:47

Mám taký nápad. Čo takto im poslať nejaký Česko-slovenský darček. No, ale to by musela cleo súhlasiť, že sa pre nás stane tetou poštárkou Wink 603 A samozrejme musíme niečo poriadne vymyslieť Wink

PS: inak som zelená závisťou, ale tak no money, no funny a rodičia ma v takýchto veciach odmietli financovať No 702 702
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech Empty23.11.08 13:52

Ale jasne kludne budem poštárka...keď sa pred nimi teda vykoktám (lebo len im dačo strčiť do ruky že NA by mi asi neprešlo) VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech 316745
hlavne pred Mishom..snaď sa mu pri fotení nezložím k nohám...a berem si ntb a v hoteli je wifi takže foto a videa budu hneď... VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech 284389
Zatial ideme na 95% ale tak dúfam... VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech 260605 že už nič do toho nepríde...
Návrat hore Goto down
Klenotka
Pocestný duch
Pocestný duch
Klenotka


Počet príspevkov : 61
Age : 41
Registration date : 06.11.2008

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech Empty23.11.08 14:22

Já jedu na jeden con do Londýna v lednu a na FedCon v květnu Sad Takže asi nezbudou peníze. Ale SN con je v pořadí - dlouhém pořadí. Sad Možná tak za rok nebo dva, až budu venku z vysoké.
Návrat hore Goto down
http://www.sga-project.com/
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech Empty14.12.08 14:18

janicag napísal:
cleo napísal:
Asylum, May 29-31, 2009
Takže v máji sa bude konať ďalšie Asylum a učasť potvrdili:

Charles Malik Whitfield (FBI Agent Victor Henricksen), Amy Gumenick (Mary Winchester), Samantha Smith (Mary Winchester), Gabriel Tigerman (Andrew Gallagher), Fredric Lehne (The Yellow-Eyed Demon) and Richard Speight Jr. (The Trickster) a Misha Collins (Castiel)

Prave som nasla novinku, ze poslednym hostom bude Jensen affraid 602
kód:
http://www.rogueevent.co.uk/asylum/index.html
affraid affraid affraid ja odpadnem...Jensen a Misha...nádych, výdych, nádych, výdych... VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech 87642 VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech 87642 VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech 87642
Návrat hore Goto down
janicag
Winchester
Winchester
janicag


Počet príspevkov : 1301
Age : 37
Bydlisko : Spišská Nová Ves
Nálada : ...sick and tired...
Registration date : 23.08.2008

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech Empty14.12.08 14:21

Aj ja... 602 Laughing

Boze, ja by som taka rada isla s tebou VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech 854585 Laughing

Len vyhrat v loterii mi ostava... VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech 202744
Návrat hore Goto down
http://community.livejournal.com/sa_tvojih_usana/
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech Empty17.12.08 13:16

Takže ideme na 100% ja tomu neverím ešte....Jensen a Misha... VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech 258431 VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech 258431 ubytko už máme vybavené už len letenky kúpiť....

edit/ keby ste chcela niektorá autogram dajte mi vedieť môžem si objednať viac autogramov...Jensenov stojí 20 libier a ostatný 10 libier Wink
Návrat hore Goto down
Ettie
Winchester
Winchester
Ettie


Počet príspevkov : 1500
Age : 34
Bydlisko : in the arms of the angel
Nálada : falling out of a perfect dream coming out of the blue..
Registration date : 13.01.2008

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech Empty17.12.08 17:47

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech 460216 peco tak fela? Sad

tak si to tam potom uzite
VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech 364896
Návrat hore Goto down
http://modrestuhy.blog.cz/
Kaja
Winchester
Winchester
Kaja


Počet príspevkov : 1232
Registration date : 07.01.2008

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech Empty
OdoslaťPredmet: ................   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech Empty17.12.08 22:51

Oni su v poriadku, že 20 libier, Rolling Eyes alebo je ten autogram

pozlatený Laughing potom by som sa nečudovala
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech Empty17.12.08 22:57

no to ja ako fakt priveľa aj ked neviem kolko je 20 libier na koruny.
no oni si asi myslia že Jensen za to stojí Very Happy ale ked je len autogram tak ani nie
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech Empty17.12.08 23:04

Je to asi 660 Sk ale ja to už mám v lístku toto je extra príplatok VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech 71174 a nemám slov na ceny fotiek...2 700 sk za fotku so všetkými, 500 za fotku s Mishom a 1000 za fotku s Jensenom...ale tie sú zatial vypredané VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech 71416 VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech 71416
Návrat hore Goto down
Silvia
Winchester
Winchester
Silvia


Počet príspevkov : 1268
Bydlisko : Bardejov
Nálada : FINALLY!!! Adié žltočočko,vitaj Winchester!
Registration date : 30.11.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech Empty18.12.08 18:18

predsa len tu na Slovensku to sú dosť veľké peniaze,ale tam možno nie Question Question
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech Empty18.12.08 19:20

Preboha, tie ceny za fotky sú nehorázne... Shocked i keď za tú spoločnú by som tie tri litre obetovala... Twisted Evil
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech Empty18.12.08 19:27

Já bych to taky objetovala Twisted Evil , jen nevím, jak by mi to prošlo u rodiny, kdyby zjistili, že vypláznu tolik peněz za nějakou fotku s chlápkama, které ani neznají, místo toho, abych si koupila kuchyňský robot, který už potřebuji jako sůl. 601
Jinak se mi to zdá takové...ehm...divné. 603 Že si prostě účtují za fotku. Já vím, je to business, ale stejně je to takové zvláštní, vydělávat na fanoušcích a ještě tak nehorázně. confused
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech Empty18.12.08 19:36

Presne to isté aj mňa napadlo, že si účtujú za fotku, no je to také divné, ale tak čo no... confused myslím, že Kripkoš sa na jednom cone fotil ostošesť s fanúšikmi a nič za to nechcel...(that is why i love him... VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech 430869 702 Very Happy ) i keď na druhú stranu ma teraz napadlo, že aj za fotku, keď sa fotíš v škole ako trieda musíš platiť, i keď nie toľko, samozrejme... lol!
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Sponsored content





VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech Empty

Návrat hore Goto down
 
VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech
Návrat hore 
Strana 1 z 7Choď na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Supernatural :: Supernatural cony-
Prejdi na: