Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech

Goto down 
+24
evetka
Lucy86
Soniq
lenkka
janka410
Fay
all_feeling
helps
Silvia
Kaja
janicag
Klenotka
Zizi
lentilka
Kristine
Ettie
cleo
Sarinka
wiktoriano
Anwiel
Samabel
dion-fortune
Lirael
Chrystelle
28 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorSpráva
helps
Pocestný duch
Pocestný duch
helps


Počet príspevkov : 78
Age : 34
Bydlisko : Czech Rep
Registration date : 23.12.2008

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 3 Empty29.12.08 2:26

no to by melo pac celkem ma byt letos asi 1200 listku a zatim se jich vyprodalo tedy asi tech osmset ale uz od lonskyho roku,pac nekeri si tou zamlouvali uz v kvetnu loni Wink tak toho bych se moc nebala...
Jinak neposilal,ja sem zkoukla jen tu prvni stranku co se vyplnuje kdzy to objednavas a tam to uz bude podle me proste rovnou jehjich cislo uctu nevyplnujes jen sve bo co a proste jen co tam vidis vyplnis...ale urco nepotrebujes jeho cislo uctu to vyplnit Very Happy
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 3 Empty29.12.08 2:36

No tam je to práve iba cez paypal...
Návrat hore Goto down
helps
Pocestný duch
Pocestný duch
helps


Počet príspevkov : 78
Age : 34
Bydlisko : Czech Rep
Registration date : 23.12.2008

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 3 Empty30.12.08 1:18

No ja sem tam normal videla ze to jde pres kreditku a i ten Wayne mi napsal ze to jde... jen my v CR musime mit Visa nebo master card a este jedna tam byla Smile to ti nevim proc se te to na to pta.... me se tam objevi bud prihlaseni na pay pal a nebo normal takovy udaje jako adresa cislo karty zeme atd a tak se to da pres tu kreditku.... normalne kdyz jsem jen na tech strankach conu klikla a pridat na kartu tak pak mi to tam takle vylezlo jakoby dve moznosti....bud prihlasit do toho pay palu nebp vyplnit ty udaje confused


Naposledy upravil helps dňa 30.12.08 1:23, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 3 Empty30.12.08 1:21

Tak mi to potom budeš musieť vysvetliť lebo odo mňa to pýta len heslo na paypal....nič iné tam nemám... 603 Shocked
Návrat hore Goto down
helps
Pocestný duch
Pocestný duch
helps


Počet príspevkov : 78
Age : 34
Bydlisko : Czech Rep
Registration date : 23.12.2008

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 3 Empty02.01.09 13:10

tak uz mame listky 702 neska rano sem je zakoupila:) uz asi vim co myslis taky se mi tam neska objevilo jen zalogovani do paypalu ale na levy strane mas videt obrazky tech kreditek a mas tam napsano neco jako don't have a paypal? a mas tam moznost kliknout platit kreditkou bo co a tam uz jen vyplnis udaje:)
Tak mame dva listky + dva photo shoots s Mishou.Ten bude stastnej VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 3 319161 VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 3 316745

BTW jen tak pro informaci Wayne udelal 31.12. update a psal ze uz je jen 200 listku.... a jen 10 listku na spolecne foto se vsema.. tak jen udrzet vas v obraze Wink
Návrat hore Goto down
all_feeling
Pocestný duch
Pocestný duch
all_feeling


Počet príspevkov : 111
Registration date : 09.02.2008

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 3 Empty20.01.09 15:02

Sorry ze skacem do diskusie, ale ta story z Asylum 2007 nebola az taka vazna. Jensen dokonca ani nechcel, aby tu babu vyhodili a nahneval sa, ze ju nakoniec stade viviedli.

Inak taky otraseny byt nemohol, ked ho moja kamoska videla aj s jeho "uzansymi" kamosmi brat 2 stripterky do vytahu. Jensen isiel za tou bandou a dobehoval do vytahu za nimi.


Uz dlho ma trapi, co by som asi tak mohla darovat chalanom v LAcon. Vo Viedni som videla super ciapku pre Jareda, ale nestihla som sa pre nu vratit a zatvorili mi obchod Sad

Posielala som postou dve vtipne slovenske tricka, ale viete, ako to byva....ani chyru ani slychu.

Tak by som sa chcela spytat, ci nemate nahodou nejaky originalny napad, co by som asi tak chalanom mohla podarovat?

Nieco slovenske? Nieco z ich oblubenych znaciek? Nieco na hranie alebo oblecenie?

Samozrejme, ziadne jedlo.



* Dva příspěvky pod sebou jsou proti pravidlům. Prosím, používej "edit", když chceš něco doplnit.
Díky, Chrystelle
Návrat hore Goto down
Ettie
Winchester
Winchester
Ettie


Počet príspevkov : 1500
Age : 34
Bydlisko : in the arms of the angel
Nálada : falling out of a perfect dream coming out of the blue..
Registration date : 13.01.2008

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 3 Empty20.01.09 18:22

vodka a syrove korbačiky Very Happy:D:D ale to by mozno nepreslo Very Happy lebo by sa bali ze ich ce niekto otravit Very Happy
este ma varesky napadli... potoooooooooom tie tricka..magnetky...take tie drevene pera..sak viete Very Happy a tak no :d VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 3 934194 VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 3 232827
Návrat hore Goto down
http://modrestuhy.blog.cz/
all_feeling
Pocestný duch
Pocestný duch
all_feeling


Počet príspevkov : 111
Registration date : 09.02.2008

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 3 Empty20.01.09 20:02

Hmmmm, magnetky a trika spolu s pohladnicami som uz do Vancouveru poslala.....ale tie varesky zneju super!!!!! To by bolo, keby sa chalani navzajom placali po zadkoch celoou cestou naspat do Kanady haha. Tie varechy su dobry napad
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 3 Empty26.01.09 17:42

Ja na to Asylum nakoniec nejdem, ale niekto mi písal že by chcel autogram Jensena a ja som tak trošku zabudla kto. Tak keď si to tá dotyčná prečíta nech skúsi napísať helps možno sa dá ešte dokúpiť autogram. Sorry 603 603
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 3 Empty10.04.09 16:17

ahojky!

otázka do éteru. viete aké cony sú naplánované na budúci rok a stačí si lístok kúpiť až v lete? teraz som totižto hovorila s otcom, ktorý povedal, že mi dá prachy aj ma pustí kam len chcem, ale najprv musím spraviť prímačky na výšku a zmaturovať na samé jednotky. myslím, že som schopná splniť obe jeho podmienky, problém je len ten, že prímačky aj matury mám až v máji/júni. prvú polku prachov by mi dal po maturách čiže lístky by som si vedela kúpiť až v júni... viem, že je asylum v londýne a tak... ale ja by som chcela ísť na nejaký ozaj dobrý con, kam by bola pravdepodobnosť, že prídu obaja. 603 LA týmto pádom nestíham, keďže tam tie lístky treba kupovať skôr VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 3 199226 ale by som chcela vedieť, či mi neviete odporučiť nejaký iný con?
Návrat hore Goto down
all_feeling
Pocestný duch
Pocestný duch
all_feeling


Počet príspevkov : 111
Registration date : 09.02.2008

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 3 Empty10.04.09 18:01

Mam insider info, ze akurat davaju na Creation stranku LA con 2010!!!!!!

Mala som totiz debatu s Leticiou (Creation) ohladne sedenia a ona mi napisala, ze sa mam rozhodnut rychlo, lebo uz pripravuju spustit predaj na LA con 2010.

Pre info - bude to 28-30 marca 2010 v Hoteli Marriott pri LAX, takze opat tam, kde aj tento rok Smile

Cajakte predaj v najblizsich dnoch.....ratam s pondelkom.
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 3 Empty10.04.09 19:32

bože ja chcem VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 3 80513 do čerta. to mi otec ešte money nedá VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 3 80513

all_feeling: a tak ty by si teda o nejakom cone nevedela? taký, čo tie lístky ozaj stačí v lete kúpiť 603
Návrat hore Goto down
all_feeling
Pocestný duch
Pocestný duch
all_feeling


Počet príspevkov : 111
Registration date : 09.02.2008

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 3 Empty10.04.09 19:46

Uf, neviem.........

nechajme sa prekvapit!
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 3 Empty10.04.09 20:51

tak nič Rolling Eyes budem sa musieť asi tiež uspokojiť s asylum vo veľkej británií, ale možno by mi potom ešte ostali prachy na výlet do kanady VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 3 999804 žeby som si zaletela do vancouvru 603
Návrat hore Goto down
all_feeling
Pocestný duch
Pocestný duch
all_feeling


Počet príspevkov : 111
Registration date : 09.02.2008

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 3 Empty10.04.09 21:38

Listky na Asylum 2010 sa zacnu predavat uz na tomto Asylume a pochybujem, ze budu k dispozicii, ako to skonci.....teda aspon tie najdrahsie a najlepsie sa urcite bypredaju uz tam.

Napr. na LA con uz listky skor ako do radu G ani nedostanete......vsetko su to rezervacie, ktore uz boli urobene na tomto cone.

No a Vancouver je strasne drahe mesto......bohuzial prilis drahe na to, aby tam clovek ostal dlhsie, ako len na con. A len na con a potom hned domov by som urcite nechcela ist a bola by som nahnevana, ze nemozem vidiet mesto. Taktiez, ak 6.sezona nebude, bude naozaj tazke pre chalanov sa dostavit do Vancouvru, mozno budu mat ine pracovne povinnosti.

Ja osobne myslim ze LA con je najspolahlivejsi, co sa tyka ucasti, lebo vtedy sa este stale nataca a Jensen tam zije.
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 3 Empty10.04.09 22:15

no ja uvidíme ako to bude v lete, čo bude v predaji a aká bude ponuka. potom sa rozhodnem Wink to už money nebudú problém 603
Návrat hore Goto down
helps
Pocestný duch
Pocestný duch
helps


Počet príspevkov : 78
Age : 34
Bydlisko : Czech Rep
Registration date : 23.12.2008

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 3 Empty12.04.09 11:04

citácia :
LA týmto pádom nestíham, keďže tam tie lístky treba kupovať skôr ale by som chcela vedieť, či mi neviete odporučiť nejaký iný con?

Asylum bývá v květnu,ted tam jedu to ti asi nevyjde... Ale já bych bejt tebou zkusila Chicago con... bejva myslím nekdy v rijnu/listopadu... na nej bys snad listky sehnala jeste... A ten se mi stejne libi ze vsech conu nejvic Wink Do něj bych šla sama dybych měla prostředky a čas... LA con je urcite taky super,uz proto ze je v LA, ale prave bejva v breznu a to ti nejak casove nevychazi...
Návrat hore Goto down
all_feeling
Pocestný duch
Pocestný duch
all_feeling


Počet príspevkov : 111
Registration date : 09.02.2008

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 3 Empty12.04.09 11:09

dion - listky aj na LA con si nemusis kupovat hned. Kupit si ich mozes aj neskor, ale davaj pozor, aby nevypredali GOLD tickets. Totiz, to by si nemohla ist na J2 ranajky a ani sobotnajsiu desset party, pretoze tie su vylucne len pre zlate vstupenky.
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 3 Empty12.04.09 12:24

no veď ale ja tie prachy budem mať až dosť neskoro, takže tie zlaté lístky mi určite nevyjdu Sad

chicago pozriem Wink ono aj tak sa to jedná až o cony budúci rok, takže v podstate mám ešte trocha času 603 vďaka za pomoc a rady VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 3 891817
Návrat hore Goto down
helps
Pocestný duch
Pocestný duch
helps


Počet príspevkov : 78
Age : 34
Bydlisko : Czech Rep
Registration date : 23.12.2008

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 3 Empty12.04.09 12:39

jo ja sem pochopila,že mluvíš až o příštím roku,ale když to chceš až po maturitě a přijímačkách,tak to tak jako tak LA nepůjde,když je už v březnu... CHicago by ti časově mohlo vyhovovat a co sem četla reviews a koukala na videa Chicago bylo vždycky super. Jen ale nevím,jak říká all_feelings,jak to je s těma lístkama. Předpokládám,že to organizuje všechno ta táž skupina a těžko říct jestli by byli gold tickets na to Chicago ještě v červnu confused jak říkám bývá to kolem října/listopadu... kdyby neměli gold tickets a jesi je to stejný,jak říká all_feelings i u CHicaga - čili,že bys neměla přístup k těm desert party atd. tak to bych skoro možna pak už ten pul rok počkala na LA con na 2011... ale jinak myslím,že Chicago je super,co sem četla,tak všichni si to skvěle užili Wink ale to myslim,že každý con,kam se rozhodneš jet...
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 3 Empty24.04.09 0:43

Con v Nemecku....aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ľudia, sen sa stal skutočnosťou... VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 3 258431 VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 3 170639 VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 3 325299

citácia :
Hi Guys
Amid all the chaos of Paypal we are pleased to annouce a new event for May 2010.

After much demand from our attendees from Europe we are pleased to annouce:

Asylum E.U: No Rest for the Wicked.

This will be taking place on the 21st - 23rd May 2010 in Germany, Europe.

We will be annoucing the venue and further details soon.

Best Wishes

Rogue Events Team

kód:
http://community.livejournal.com/dean_sam/8377694.html
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
janicag
Winchester
Winchester
janicag


Počet príspevkov : 1301
Age : 37
Bydlisko : Spišská Nová Ves
Nálada : ...sick and tired...
Registration date : 23.08.2008

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 3 Empty24.04.09 0:48

Sari: ja tu uz vyšilujem asi dve hodiny VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 3 258431 VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 3 316745 VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 3 258431 VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 3 316745
Návrat hore Goto down
http://community.livejournal.com/sa_tvojih_usana/
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 3 Empty24.04.09 0:49

Ideme, ta ne? VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 3 284389 kokšo, bližšie to už ani nebude...takto za rohom... VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 3 258431
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
janicag
Winchester
Winchester
janicag


Počet príspevkov : 1301
Age : 37
Bydlisko : Spišská Nová Ves
Nálada : ...sick and tired...
Registration date : 23.08.2008

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 3 Empty24.04.09 0:52

Musime...zajtra rozhovor na seriozno s otcom, chudak Laughing VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 3 430869
To tam aj dopľujme prinajhorsom VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 3 99937
VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 3 170639
Návrat hore Goto down
http://community.livejournal.com/sa_tvojih_usana/
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 3 Empty24.04.09 0:59

Po Dunaji a následne prejdeme na inú rieku alebo nejako.. VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 3 316745 VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 3 316745 Ja to rodičom len oznámim, brániť mi nebudú, len musím cez leto zohnať financie... Twisted Evil
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Sponsored content





VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 3 Empty

Návrat hore Goto down
 
VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech
Návrat hore 
Strana 3 z 7Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Supernatural :: Supernatural cony-
Prejdi na: