Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech

Goto down 
+24
evetka
Lucy86
Soniq
lenkka
janka410
Fay
all_feeling
helps
Silvia
Kaja
janicag
Klenotka
Zizi
lentilka
Kristine
Ettie
cleo
Sarinka
wiktoriano
Anwiel
Samabel
dion-fortune
Lirael
Chrystelle
28 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorSpráva
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 2 Empty19.12.08 10:54

No ja som síce na žiadnom cone nebola, ale čo viem, tak sa platí za tie fotky, čo fotí fotograf. No tie také že fanúšik a niekto, čo sa potom dávajú aj podpísať (chápeme sa) a za normálne, keď napr. chytíš Jensena sa určite neplatí. Veď proste sú aj určité náklady na toho fotografa a tiež na vyvolanie fotiek (nikto to nespraví zadarmo len pre vaše krásne očká Very Happy ), aby vám ich mohli na druhý deň podpísať (alebo ako to chodí) - to by nám vedela objasniť asi Klenotka VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 2 934194

PS: Ak by som sa raz rozhodla, že idem na con, tak nech radšej týždeň/dva nejem, ale bez (aj keď drahej) fotky by som neodišla VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 2 934194 Laughing
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 2 Empty19.12.08 14:51

No na tu fotku mi čarbať nikto nebude!! VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 2 316745 Na autogram dostaneme zvlášť fotky...ale musím počkať do januára kým to zaplatíme...stále nejaké problémy... VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 2 202744 VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 2 202744 VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 2 202744
Návrat hore Goto down
helps
Pocestný duch
Pocestný duch
helps


Počet príspevkov : 78
Age : 34
Bydlisko : Czech Rep
Registration date : 23.12.2008

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 2 Empty23.12.08 2:11

Ahojte^

Objevila sem ze tu mate takou mensi fanouskovskou zakladnu a jelikoz se chystam s kamoskou na con v Asylu,tak me napadlo se optat,kdo tam jeste z Cech bo ze Slovenska jede?^ My tam jedeme s kamaradkou a mame tam mit uz dalsi kamosku z GB,ktera nas vyzvedne a pak tam maji byt snad este dalsi dve kamaradky... Ty teda zname online:)

Jedem skoro na 100%,jedine co by se mohlo stat ze by pres Vanoce vyprodali listky,ale to snad ne Very Happy Sice me taky ceka maturita tyden pred odjezdem,lol ale to uz se poresi... Takovy zazitek si nemuzu nechat ujit^
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 2 Empty23.12.08 2:21

Ja tam idem...teda dúfam...lístky kupujem v januári...keď budú...inak foto s Jensenom už je vypredané...ale vraj sa dá kupiť ešte priamo na mieste... Sad
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 2 Empty23.12.08 9:53

helps, tak to ti závidím, že ťa pustili, lebo mne povedali, že hoci mám po mature, mám pred prímačkami, takže smola Sad

no prajem vám nech vám to vyjde a poriadne si to užijete Wink

tie fotky a autogramy sú fakt drahé Suspect ale myslím, že niektoré lístky to už majú v cene. teda jeden autogram a jednu fotku a potom len ak chceš viac, tak sa pripláca. myslím, že tie ceny sú tak robené preto, aby ti tam potom ľudia nepýtali 10autogramov a nezdržiavali. teda aspoň mne to dáva logiku, ak by to bolo preto. ale ak to nemáš v lístku a všetko si máš platiť ešte navyše, tak sry, ale to je fakt moc. ja SN milujem a som ochotná obetovať dosť peňazí, ale zase na niečo čo zato stojí. za nejaký zdrap papiera toľko prachov nedám. aj keď by na ňom bol jensenov podpis. to je proste moc. no za tú fotku s ním by som si teda zaplatila 603

ja len dúfam, že sa dostanem na výšku, lebo ak nie a zmeškala som toto kvôli sprostým prímačkam, tak sa asi obesím Laughing

inak vitaj helps! VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 2 23107
Návrat hore Goto down
helps
Pocestný duch
Pocestný duch
helps


Počet príspevkov : 78
Age : 34
Bydlisko : Czech Rep
Registration date : 23.12.2008

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 2 Empty23.12.08 13:22

citácia :
Ja tam idem...teda dúfam...lístky kupujem v januári...keď budú...inak foto s Jensenom už je vypredané...ale vraj sa dá kupiť ešte priamo na mieste... Sad

Super,tak to bysme se tam mohli potkat Smile My teda nebudem bydlet v Hiltonu pac na to fakt nemame a kamaradka uz planuje jak nas vsudyma protahne a myslim ze toho budem mit dost,ale urcite by se nejakej cas nasel.Planujem odlet uz ve ctvrtek a navrat v pondeli... Jinak listky taky budem kupovad v lednu tak doufam ze jeste vydrzi.. Ty fotky s Jensenem nas hrozne mrzeli,ale tak co nadelame no... Rikali sme si ze budem se holt o ne prat na miste...Je pravda ze sou dost drahe na nase ta s Jensenem vyjde asi 750kc ale tak dyz uz dame ty penize za to tam bejt... Smile Plus my sme si vsechno vyhledali dost levne takze letenky a hotel kterej pro nas kamaradka nasla sou za rozumnou cenu.Takze premyslime nad photoshootem s obema s Mishou i Jensenem^^

citácia :
helps, tak to ti závidím, že ťa pustili, lebo mne povedali, že hoci mám po mature, mám pred prímačkami, takže smola Sad

No maturita problem neni,hlavne ze je to az po ni.. Kdyby to bylo pred ni,tak bych do toho asi nesla... No a prijimacky mam z ajiny a z toho z ceho maturuju,tak to snad secko nejak dam Smile Ono asi pomohlo,ze sem predtim planovala vylet do USA,coz by vyslo draho jako blazen,takze pak maminka jeste rada souhlasila ze pojedu na con,i kdyz vubec nechape jak muzu chtit utracet za to potkat "naky" herce Laughing No a navic to neni jen kvuli hercum,ale mame si tam uzit sppolu s tema lidma,ktery znam pres net^^

citácia :
no prajem vám nech vám to vyjde a poriadne si to užijete Wink

diky diky,urcite to bude stat za to Very Happy notebook sebou sice asi neberu,ale nejake zpravy vam sem pak muzu hodit Wink

citácia :
tie fotky a autogramy sú fakt drahé Suspect ale myslím, že niektoré lístky to už majú v cene. teda jeden autogram a jednu fotku a potom len ak chceš viac, tak sa pripláca. myslím, že tie ceny sú tak robené preto, aby ti tam potom ľudia nepýtali 10autogramov a nezdržiavali. teda aspoň mne to dáva logiku, ak by to bolo preto. ale ak to nemáš v lístku a všetko si máš platiť ešte navyše, tak sry, ale to je fakt moc. ja SN milujem a som ochotná obetovať dosť peňazí, ale zase na niečo čo zato stojí. za nejaký zdrap papiera toľko prachov nedám. aj keď by na ňom bol jensenov podpis. to je proste moc. no za tú fotku s ním by som si teda zaplatila 603

Jj i snad ten posledni balicek,ktery tam zbyl ma autogramy ode vsech - One free autograph from each guest- tak z toho chapu ze to je v cene,ale nevim,ja tomu moc nerozumim^^ a nektery ty lepsi balicky meli v sobe i ty fotky,ktery si jako muzou dat podepsat...

citácia :
ja len dúfam, že sa dostanem na výšku, lebo ak nie a zmeškala som toto kvôli sprostým prímačkam, tak sa asi obesím Laughing

to ja doufam ze to zvladnu i s conem Very Happy

citácia :
inak vitaj helps!

kuju ^^
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 2 Empty23.12.08 13:33

helps: no ja mám prímačky tiež z toho istého, z čoho maturujem, ale našim dosť záleží na vzdelaní a tak nechcú nič riskovať. no čo už Rolling Eyes

ja som sa zaprisahala, že budúci rok som na každom cone aký bude Laughing minimálne jeden si doma vybojujem. to už proste musím ísť.

no a tak dúfam, že ti aj to USA potom niekedy vyjde. rozhodne to tiež stojí za to Wink

k autogramom. tak ja myslím, že od každého by si mala mať autogram ak je to tak tam takto napísané. potom to pls odfoťte a ja si to vytlačím Laughing a budem mať autogram tiež Laughing

no a držím palce na prímačkach. kam ideš?
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 2 Empty23.12.08 13:37

helps napísal:


Super,tak to bysme se tam mohli potkat Smile My teda nebudem bydlet v Hiltonu pac na to fakt nemame a kamaradka uz planuje jak nas vsudyma protahne a myslim ze toho budem mit dost,ale urcite by se nejakej cas nasel.Planujem odlet uz ve ctvrtek a navrat v pondeli... Jinak listky taky budem kupovad v lednu tak doufam ze jeste vydrzi.. Ty fotky s Jensenem nas hrozne mrzeli,ale tak co nadelame no... Rikali sme si ze budem se holt o ne prat na miste...Je pravda ze sou dost drahe na nase ta s Jensenem vyjde asi 750kc ale tak dyz uz dame ty penize za to tam bejt... Smile Plus my sme si vsechno vyhledali dost levne takze letenky a hotel kterej pro nas kamaradka nasla sou za rozumnou cenu.Takze premyslime nad photoshootem s obema s Mishou i Jensenem

Aj my ideme vo štvrtok a odchádzame v pondelok Laughing A tiež asi nebudeme v tom Hiltone ale u kamarátky...dúfam že tie lístky ešte budú inak ma porazí..a Jensena si niekde odchytíme...ja sa aj pobijem mne je to jedno však ma tam nikto nepozná VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 2 316745 len potom na youtube tie videa... VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 2 316745 VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 2 316745
Návrat hore Goto down
helps
Pocestný duch
Pocestný duch
helps


Počet príspevkov : 78
Age : 34
Bydlisko : Czech Rep
Registration date : 23.12.2008

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 2 Empty23.12.08 14:20

citácia :
Aj my ideme vo štvrtok a odchádzame v pondelok Laughing A tiež asi nebudeme v tom Hiltone ale u kamarátky...dúfam že tie lístky ešte budú inak ma porazí..a Jensena si niekde odchytíme...ja sa aj pobijem mne je to jedno však ma tam nikto nepozná len potom na youtube tie videa...

Very Happy Tak super,to se tam nekde musime srazit ^^ No o tom tyjo radsi nemluvit... Ja se z toho jinak asi zblaznim,jestli nebudou... Ja se neska chystam psat Waynovi(jeden z poradatelu) kvuli tomu ze nemame paypal tak se ho chi zeptat,jak presne to funguje s tou normalni bankovni kartou.. a pri te prilezitosti se optam taky jestli je jeste dost listku atd Smile To by me fakt dostalo...No jasne,my sme puvodne planovali unos Jensena,ale nejak nam to prekazili takovym plakatkem,ktery udelali poradatele te akce Laughing Bylo to hodne vtipny ty veci co nesmime s Jensenem delat... Vsak jo,to my se budem taky rvat jak kone Laughing Jej,tj videa na youtube a takle se svadela bitva o posledni listky na foceni s Jensenem Laughing

citácia :
helps: no ja mám prímačky tiež z toho istého, z čoho maturujem, ale našim dosť záleží na vzdelaní a tak nechcú nič riskovať. no čo už Rolling Eyes

jj to znam... jako mamka na jednu stranu taky furt vyvadi at se nezabyvam nakym conem porad a radsi se ucim Smile ona taky hodne skolu hroti,ale jak rikam vzhledem k tomu,ze je to az po mature mi to proslo.

citácia :
ja som sa zaprisahala, že budúci rok som na každom cone aký bude Laughing minimálne jeden si doma vybojujem. to už proste musím ísť.

Ja bych urco jela pristi rok taky,kdyby to letos vse bylo ok,jako ze snad bude Smile akorat se hrozne bojim,ze treba uz moc conu nebude kdyz uz bude nejspis posledni serie Sad ale minimalne ten pristi rok by to snad melo este byt... myslim ten 2010... ale zas je blbe ze do Asyla,kluci nejezdi pokazdy... jeden rok tam nebyl ani jeden... ale zas verim,ze je to super i tak s ostatnima^

citácia :
no a tak dúfam, že ti aj to USA potom niekedy vyjde. rozhodne to tiež stojí za to Wink

jj,USA to je muj velkej sen.... ale holt taky mnohem drazsi nez celej con v UK.... ale tak treba casem nasetrim na USA taky Smile

citácia :
k autogramom. tak ja myslím, že od každého by si mala mať autogram ak je to tak tam takto napísané. potom to pls odfoťte a ja si to vytlačím Laughing a budem mať autogram tiež Laughing

no snad jo... doufam... kdyby to bylo od kazdyho jeden autogram zadarmo tak super... me by to stacilo Smile jako ze chces vyfotit ten autogram? Very Happy to klidne muzu no...^^

citácia :
no a držím palce na prímačkach. kam ideš?

Chci jit na zapadoceskou univerzitu na mezinarodni vztahy - teritorialni stdia - obor britska a americka studia bo tak nejak Smile
Nebude to nic lehkyho se tam dostat,ale tak uvidim no... dekuju taky budu drzet palce Wink
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 2 Empty23.12.08 14:38

helps napísal:


Very Happy Tak super,to se tam nekde musime srazit ^^ No o tom tyjo radsi nemluvit... Ja se z toho jinak asi zblaznim,jestli nebudou... Ja se neska chystam psat Waynovi(jeden z poradatelu) kvuli tomu ze nemame paypal tak se ho chi zeptat,jak presne to funguje s tou normalni bankovni kartou.. a pri te prilezitosti se optam taky jestli je jeste dost listku atd Smile To by me fakt dostalo...No jasne,my sme puvodne planovali unos Jensena,ale nejak nam to prekazili takovym plakatkem,ktery udelali poradatele te akce Laughing Bylo to hodne vtipny ty veci co nesmime s Jensenem delat... Vsak jo,to my se budem taky rvat jak kone Laughing Jej,tj videa na youtube a takle se svadela bitva o posledni listky na foceni s Jensenem Laughing

Potom mi daj prosím ťa vedieť čo ti napísal aj o tom platení a tých lístkoch...btw keby mi to kamoška odriekla môžem sa k Vám navtírať?
Laughing VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 2 260605 A ja som mala v pláne uniesť Mishu...a aký plagát?
Návrat hore Goto down
helps
Pocestný duch
Pocestný duch
helps


Počet príspevkov : 78
Age : 34
Bydlisko : Czech Rep
Registration date : 23.12.2008

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 2 Empty23.12.08 15:09

citácia :
Potom mi daj prosím ťa vedieť čo ti napísal aj o tom platení a tých lístkoch...btw keby mi to kamoška odriekla môžem sa k Vám navtírať?
Laughing A ja som mala v pláne uniesť Mishu...a aký plagát?

Jj,dam ti vedet co napsal... Pujdu mu napsat za chvili Wink
Jasne to by nam vubec nevadilo Smile Jen nevim jak daleko od nas budete mit ubytovani atd,ale jinak by ses k nam urco mohla pridat Smile
Laughing Je to hruza,ja sem rikala,ty nam uplne znicili nase plany zmetci Very Happy Clovek si planuje unest Jensena a oni nam to zakazou....
Je to spis takovej plakatek pro usmani,ale stejne.... Very Happy
kód:
http://img.photobucket.com/albums/v466/jlearner/Asylum%202009/hands.jpg



*Odkazy, které nesouvisí se stránkou supernatural.cinemaview.sk, vkládej do "Code", viz.: Pravidla.
Díky, Chrystelle.
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 2 Empty23.12.08 15:35

helps
Mne sa práve podarilo aktivovať paypal VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 2 325299 VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 2 325299 Tak keby kamoška začala štrajkovať tak by som ti napísala 603 603 A ten plagát platí len pre Jensena takže Mishu môžem uniesť VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 2 316745 VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 2 316745 Bože nemôžem s toho plagátu VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 2 316745 žiadne lízanie, pričuchovanie VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 2 316745 VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 2 316745 ani slintať nemôžme? VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 2 316745 sklenenú stenu medzi nás a Jensena VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 2 316745
Návrat hore Goto down
helps
Pocestný duch
Pocestný duch
helps


Počet príspevkov : 78
Age : 34
Bydlisko : Czech Rep
Registration date : 23.12.2008

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 2 Empty23.12.08 16:02

Tak to gratuluju Very Happy Ja sem Waynov prave napsala mail Smile Jelikoz to jde i mimo paypal jen s kreditkou tak je mi to jedno Very Happy Jen sem se ho musela zeptat na par detailu... Tez sem mu napsala kolik maji tak jeste listku a jesi este v lednu budou,ze sme hrozne nervozni Laughing
Jasne,ale i kdyby ste jeli spolu,tak bysme se mohli nekde srazit Wink Ja uz sem si myslela,ze budem s kamoskou jediny,kdo razi takle odsus na con^

To je pravda na Mishu a jeho unos jeste zadnej zakaz vydanej nebyl Laughing A jelikoz je jeste mensi nez Jensen, tak by to melo jit lip zrealizovat VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 2 316745
JJ,ten plakat je vostrej... VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 2 316745 to me dostalo co sechno nemuzeme s Jensenem delat.... na druhou stranu proto chci photoshoot ptz tam by nam naky to objeti a mackani melo projit VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 2 316745 Tak nam nezbyde nez se prat o listky Very Happy
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 2 Empty23.12.08 16:08

Tak mi prosím daj potom vedieť aj ja by som to radšej platila bez paypalu Wink a jasne určite sa tam stretneme...aspoň tam nebudeme tiež samé..a budete letieť priamo do B alebo do Londýna? ja letenky začnem riešiť keď budem mať zaplatený vstup a fotku s Mishom... VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 2 934194
Návrat hore Goto down
helps
Pocestný duch
Pocestný duch
helps


Počet príspevkov : 78
Age : 34
Bydlisko : Czech Rep
Registration date : 23.12.2008

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 2 Empty23.12.08 16:32

Jj,dam ti vedet... Smile

No jasne.... Nas tam sice aspn banda o peti uz bude,ale aspon nekdo kdo nam rozumi duby ste se k nam pridali Very Happy
My poletime primo Praha-Birmingham.... Nejprve sme to nemohli vubec nikde najit prime lety,ale nakonec sme to nejak vykutily... Ona to teda neni ceska aerolinka ale to uz je jedno^
To my sme to museli resit hned abysme vubec vedeli jestli na to financne dosahnem pac nekde ty letenky sou drahe jak blazen... Smile
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 2 Empty23.12.08 16:51

jj myslím že ryanair lieta priamo s Prahy...kamoška je z čiech a tak pojdeme z Prahy, takže sa asi stretneme už na letisku Laughing Laughing
Návrat hore Goto down
helps
Pocestný duch
Pocestný duch
helps


Počet príspevkov : 78
Age : 34
Bydlisko : Czech Rep
Registration date : 23.12.2008

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 2 Empty23.12.08 17:38

Fakt? Very Happy Tak to je super to se tam opravdu asi potkame Smile Coz o to letenky,to je jeste cas,pochybuju ze by byli uz hned pryc,ale ty listky na con mi delaji starosti... to se musi resit jako prvni,jak si psala... Ja jen ze sme proste uz zjistovali jaky mame spoje atd Smile

Koukala sem ze letaji i z Bratislavy snad...^
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 2 Empty23.12.08 19:55

No aspoň bude sranda už v lietadle VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 2 316745 dúfam že to všetko vyjde a domov prídem bez monoklov VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 2 316745 VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 2 316745 a s fotkami s Mishom aj Jensenom...v lepšom prípade s omráčeným Mishom v kufri VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 2 316745
Návrat hore Goto down
helps
Pocestný duch
Pocestný duch
helps


Počet príspevkov : 78
Age : 34
Bydlisko : Czech Rep
Registration date : 23.12.2008

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 2 Empty24.12.08 11:58

sem cetla review od jedny fanynky z Asyla z roku 07 a tyjo uplne me vysoklo ze psala ze nakej fanousek/fanousci napadli Jensena a ze pak byl takej vyplasenej celej vikend Shocked
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 2 Empty24.12.08 12:14

mne sa zdá, že tá baba písala o tej fanúšičke, čo na jensena raz skočila nie? ale to už vieme dávno, že sa to stalo. tuším stále niekde na schodoch či balkóne či kde a odtiaľ sa naňho vrhla. bodyguardi ju potom chceli vyhodiť, ale jensen povedal, že je to ok a šiel sa upokojiť do svojej izby alebo čoho a preto chvíľu meškal na jeho panel. o tomto sa už dlho hovorilo a myslím, že sa to stalo na asyle, takže asi narážala na toto tá baba, nie?
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 2 Empty24.12.08 12:22

Waw no chudák, ale zlaté bolo, že ju nakoniec nenechal vyraziť. Jaaj čo si oni na tých conoch musia vytrpieť. Veď mi by sme boli na nich také zlaté. Keď ich cleo privezie, tak sa tu budú mať ako v raji. Nikto na nich skákať nebude toho sa báť nemusia a aj sa nasmejú na tej našej angličtine (teda mojej určite) Laughing Laughing Proste a keď sa im páčiť nebude (to sa nestane) tak môžu ísť kľudne domov
Návrat hore Goto down
helps
Pocestný duch
Pocestný duch
helps


Počet príspevkov : 78
Age : 34
Bydlisko : Czech Rep
Registration date : 23.12.2008

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 2 Empty24.12.08 13:30

O tom napadeni,jedno z toho asi vazne myslela nevim... tady mate citaci primo od ni Smile

citácia :
By the time the autos were over, it was time for Jensen’s stage talk. He was a little late coming on, and we later found out some crazed fan girl had attacked the poor guy a couple of times.

a druha zminka o tom napadeni:

citácia :
It was really weird, standing in line for about twenty minutes just looking at him and waiting for our turn. He was pretty quiet, but I think he might have still be a little freaked by the fans after the crazed fan girl attack from hell earlier

Kdyz to tak ctu,tak mas pravdu,to bude to o cem mluvis Wink Ja sem to teda nikdy predtim neslysela a dovedu si predstavit jak byl chudak vyplasenej Smile ale je zlaty,ze ji fakt nechal u sebe....

A jeste jednu vec,ktera bude zajimat predevsim tebe Cleo,kdyz do Asyla taky jedes Laughing citace z photoshoots,ktera me fakt pobavila Very Happy(musime sehnat ty listky Razz,btw):

citácia :
After calming from my first embarrassment, it was Jensen photo shoot time!The queue moved pretty quickly and all I could think of once I walked into the room was how much taller he looked in person (and incredibly hot, but we won’t go there.) Jensen said Hi, asked how I was and then put his arm around me for the picture to be taken! Yeah, I was pretty much melting, but I did manage to wrap my arm around him too. The moment only lasted a few seconds, but I’ll treasure it for a lifetime! He had this little goatie beard almost, and stubble…I love him like that! The man is just so totally cool. Next along came my workmate Linda, who I am now insanely jealous of! Linda politely asked Jensen for a kiss, and he said sure! I may never talk to Linda again hehehehe…

Neni dokonalej? VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 2 177401 To me dostalo,tyjo....

Edit:
Nemáte někdo tušení kteří guests budou letos na conu budou delat "coffee lounge"? Myslím také to povídání si s herci jen v menší místnosti asi s 20 až 25 lidma.... Smile Ne že bych si malovala,že bych měla takový štěstí to vyhrát,ale.... VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 2 934194
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 2 Empty27.12.08 16:53

práve som čítala že na Asyle chcú Mishu prehovoriť aby sa obliekol do kostýmu zajačika Shocked Laughing Chudák Misha...ale rada si to pozriem VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 2 316745 VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 2 284389
helps Už ti odpísal ten Wayne? A budete sa aj vy fotiť s Mishom?
Návrat hore Goto down
helps
Pocestný duch
Pocestný duch
helps


Počet príspevkov : 78
Age : 34
Bydlisko : Czech Rep
Registration date : 23.12.2008

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 2 Empty28.12.08 22:21

coze? kde si to cetla? Laughing tak to si ale nedovedu vubec predstavit Shocked VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 2 316745

Jj,zrovna neska odepsal... ne ze by se nejak rozepisoval,jen napsal ze to jde,zeto muzu zaplatit jen kartou,ze pak mi postou prijdou nake papiry a ty sebou musim vzit na con a podle nich mi daji to co sem platila,ty listky atd...
Jj a samozrejme Mishulu uz si nenechame ujit VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 2 284389 Smile alespon fotku s nim... ale porad doufam,ze to nejak zmaknem sehnat listky i na Jensena^

Jo a zapomnela sem rikal ze v lednu ty listky jeste budou ze jich je 400 jeste.... takze tak no Wink
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 2 Empty28.12.08 23:48

No tak snáď vydržia ešte do januára... Shocked ja som hrozné zvedavá na tu organizáciu tam...veď uvidíme...a poslal ti čislo účtu?
Návrat hore Goto down
Sponsored content





VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech
Návrat hore 
Strana 2 z 7Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Supernatural :: Supernatural cony-
Prejdi na: