Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech

Goto down 
+24
evetka
Lucy86
Soniq
lenkka
janka410
Fay
all_feeling
helps
Silvia
Kaja
janicag
Klenotka
Zizi
lentilka
Kristine
Ettie
cleo
Sarinka
wiktoriano
Anwiel
Samabel
dion-fortune
Lirael
Chrystelle
28 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorSpráva
janicag
Winchester
Winchester
janicag


Počet príspevkov : 1301
Age : 37
Bydlisko : Spišská Nová Ves
Nálada : ...sick and tired...
Registration date : 23.08.2008

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 4 Empty24.04.09 1:08

Ja uz cely vecer prepocitavam a odpocitavam...ze kolko a ako? Mne uz dneska fakt sibe VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 4 404917 VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 4 99937
Takze by sme fakt sli spolu ak sa podari? 603 VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 4 854585
Návrat hore Goto down
http://community.livejournal.com/sa_tvojih_usana/
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 4 Empty24.04.09 1:09

Tiež sa už dve hodiny vytešujem. Laughing Laughing A dúfam, že budú aj nejaký hostia čo prídu.. Laughing Laughing Keď tam bude, len nejaká Julie tak ma .....!!!
Návrat hore Goto down
janicag
Winchester
Winchester
janicag


Počet príspevkov : 1301
Age : 37
Bydlisko : Spišská Nová Ves
Nálada : ...sick and tired...
Registration date : 23.08.2008

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 4 Empty24.04.09 1:11

To by bol fajny ahem...keby tam boli len divaci a nejaky moderator - bez SPN hosti VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 4 99937
Návrat hore Goto down
http://community.livejournal.com/sa_tvojih_usana/
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 4 Empty24.04.09 1:13

Ale tak keď sa domykajú do Anglicka, snáď sa domykajú aj do Nemecka.. VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 4 316745 VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 4 316745 VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 4 284389 Ja sa tešíííím.. Ich liebe dich.. Laughing Laughing
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 4 Empty24.04.09 1:15

Tak Německo? Shocked cheers
No, do května 2010 ještě nějaký čas zbývá...třeba se zadaří. Ale z hlediska vzdálenosti by to byla skvělá šance.
Návrat hore Goto down
janicag
Winchester
Winchester
janicag


Počet príspevkov : 1301
Age : 37
Bydlisko : Spišská Nová Ves
Nálada : ...sick and tired...
Registration date : 23.08.2008

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 4 Empty24.04.09 1:16

cleo napísal:
Ale tak keď sa domykajú do Anglicka, snáď sa domykajú aj do Nemecka.. VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 4 316745 VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 4 316745 VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 4 284389 Ja sa tešíííím.. Ich liebe dich.. Laughing Laughing
Ich liebe dich auch Laughing
To fakt dufam VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 4 934194 Laughing
Návrat hore Goto down
http://community.livejournal.com/sa_tvojih_usana/
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 4 Empty24.04.09 1:17

janicag keď pôjdeš "veď vieš kam" tak to tam prebereme VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 4 284389 VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 4 284389
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 4 Empty24.04.09 7:01

aaaaaaaaaaa prosím prosím prosím VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 4 260605 VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 4 260605 VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 4 260605 nemecko by bolo super!
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 4 Empty24.04.09 11:54

Německy neumím , ale to oni taky ne, tak to nevadí. Laughing

Ale to by bylo tak super. 702
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 4 Empty24.04.09 11:58

ja nemecky viem- tak trochu Laughing akurát by som potom aj ostala v nemecku ešte zdokonaľovať nemčinu. Laughing
Návrat hore Goto down
janicag
Winchester
Winchester
janicag


Počet príspevkov : 1301
Age : 37
Bydlisko : Spišská Nová Ves
Nálada : ...sick and tired...
Registration date : 23.08.2008

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 4 Empty24.04.09 12:05

Ich verstehe ganz gut 603 VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 4 99937
Návrat hore Goto down
http://community.livejournal.com/sa_tvojih_usana/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 4 Empty24.04.09 12:23

Ich verstehe auch aber ich kann nicht sprechen. Laughing kokso to je veta Laughing totálne zle, ale nevadí Laughing
Návrat hore Goto down
janicag
Winchester
Winchester
janicag


Počet príspevkov : 1301
Age : 37
Bydlisko : Spišská Nová Ves
Nálada : ...sick and tired...
Registration date : 23.08.2008

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 4 Empty24.04.09 12:33

Presne Dion...rozumiet rozumiem ale s tym rozpravanim... 603 Laughing Miesa sa mi to s anglictinou v poslednej dobe VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 4 49896
Ale sak nejak rukami nohami sa dohovorime VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 4 673161
Návrat hore Goto down
http://community.livejournal.com/sa_tvojih_usana/
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 4 Empty24.04.09 12:47

janicag napísal:
Presne Dion...rozumiet rozumiem ale s tym rozpravanim... 603 Laughing Miesa sa mi to s anglictinou v poslednej dobe VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 4 49896
Ale sak nejak rukami nohami sa dohovorime VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 4 673161

u mna je to presne tak isto, rozumiet rozumiem v pohode (ne vsetko, ale nejak pochopim), ale hovorit.. Very Happy akurat tak Nein, danke, sprechen sie English?.. Very Happy a ked nie, tak sa este viem spytat, kolko je hodin.. Very Happy:D:D

ale rukami sa da dorozumiet (v Madarsku som iba ukazovala smer a pytala sa na mesto, ci idem dobre.. Very Happy )

ale k teme: ja sa teda 100% pridavam do toho Nemecka, akurat uz budem mat skuskove, tize to super vyslo.. Very Happy:D myslim, ze ked pojdeme viacerii, mozem vas nalozit do mojho aftaku a ideme.. Wink
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 4 Empty24.04.09 12:54

ale nejako sa dohodneme určite Laughing Laughing Laughing však slovákov je všade veľa Laughing

no a tak sem proste baby jedeme aj keby neviem čo bolo Laughing
Návrat hore Goto down
lentilka
Winchester
Winchester
lentilka


Počet príspevkov : 2175
Age : 44
Registration date : 15.04.2008

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 4 Empty24.04.09 13:03

Nemecko suuuuuuper sa tešíííííím to by bolo super a s hovorením nemám problémy by sme sa nestratili VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 4 934194 to by bolo skveléééééééééééééééééééé len aby prišli VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 4 430869 VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 4 430869
Návrat hore Goto down
helps
Pocestný duch
Pocestný duch
helps


Počet príspevkov : 78
Age : 34
Bydlisko : Czech Rep
Registration date : 23.12.2008

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 4 Empty06.05.09 22:47

cleo napísal:
Ale tak keď sa domykajú do Anglicka, snáď sa domykajú aj do Nemecka.. VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 4 316745 VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 4 316745 VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 4 284389 Ja sa tešíííím.. Ich liebe dich.. Laughing Laughing

Jde prave o to jestli pojedou pristi rok do UK. Teda plan je,ze ty cony sou hned dva vikendy za sebou, tak ze by nektery herci jeli na oba. Na druhou stranu letos si je muzem v UK uzit hlavne kvuli tomu,ze nic nenataci, tezko rict co bude pristi rok. Za UK sem ted dala dost penez, takze bych byla radsi kdyby pristi rok vyslo to nemecko Very Happy

Laughing vy resite nemcinu.. na conu se stejne bude mluvit jen anglicky a nemci anglicky rozumi Razz
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 4 Empty07.05.09 0:47

ked to vyjdde podla toho, ako Eric slubuje, tak koncia buduci rok a casu budu mat az az. myslim si, ze ked sa objavia v UK, tak do nemecka je to na skok, cakam na guestlist kvoli objednavke, do 8.6 aj tak musi byt, pretoze vtedy zacnu predavat dimond pas..
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
helps
Pocestný duch
Pocestný duch
helps


Počet príspevkov : 78
Age : 34
Bydlisko : Czech Rep
Registration date : 23.12.2008

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 4 Empty07.05.09 15:45

To je sice pravda,ze ma koncit SPN, ale oni muzou tocit film jako loni, kdy to kvuli tomu odrekli. Letos nemaji zadny filmy a leto volny,tak proto prijizdeji do UK, ale sama spolu organizerka rikala,ze at lidi pocitaji ze neprijedou. Vsak taky tohle je teprve po druhe co prijizdi Jensen na evropskej con a Jared poprve. Bylo by to super dyby prijeli, ale rovnou organizatori psali,ze at s nima lidi nepocitaji, ze je t nepravdepodobny,ze by oba zase prijeli. V USA to maji navic jen na den tak to neni takovej zabijak casu, ale tady v UK je tam budem mit od patku celej vikend - navic oni priletaji snad uz nekdy ve stredu, takze je to pro ne dost casove a asi i psychicky a fyzicky narocny Wink Jako do Nemecka bych jela rada(i kdyby tam J2 nebyli) dyby mi to vyslo nejak nacasovat se skolou a tak, ale tezko rict jesi budu moct. confused
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 4 Empty07.05.09 15:50

no ja čakám na penky za maturu a na guest listy a potom ideme, všakže cleo VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 4 284389 ja tam jensena ani jareda nepotrebujem, stačí mi slashy misha VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 4 316745 ak sa tam objaví jen alebo jay tak to bude také milé prekvapenie Wink a tiež by som chcela vidieť gabea a jima 603 no uvidíme kto nakoniec bude ako hosť 603
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 4 Empty07.05.09 15:54

jj slashy Miško mi úplne stačí...J2 by boli ako bonus... VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 4 284389
Návrat hore Goto down
janicag
Winchester
Winchester
janicag


Počet príspevkov : 1301
Age : 37
Bydlisko : Spišská Nová Ves
Nálada : ...sick and tired...
Registration date : 23.08.2008

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 4 Empty07.05.09 16:11

Presne - J2 by boli taka ceresnicka na torte, snad... ale nespolieham sa. Tiez by mi stacil aj Misha..a Jim I love you
Boze, ja uz ani nejem, nepijem..len turujem peniaze na ucet VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 4 99937
Návrat hore Goto down
http://community.livejournal.com/sa_tvojih_usana/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 4 Empty07.05.09 16:13

mi hovor Laughing ja sa len modlím, aby mi otec dal toľko, čo sľúbil inak budem musieť kompletne vybieliť účet Rolling Eyes nechcem vidieť tie študentské roky potom Laughing
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 4 Empty07.05.09 16:16

Aj ja sa modlím aby mi tatko dal viac ako sľúbil... VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 4 260605
Návrat hore Goto down
janicag
Winchester
Winchester
janicag


Počet príspevkov : 1301
Age : 37
Bydlisko : Spišská Nová Ves
Nálada : ...sick and tired...
Registration date : 23.08.2008

VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 4 Empty07.05.09 16:20

"Tatkovia nasi zlati..." VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 4 260605 VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 4 430869 Laughing
Minule mi vratili z danoveho uradu 100 EUR, "ej, cica aka som ja bola potesena..." VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 4 258431 VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 4 316745
Návrat hore Goto down
http://community.livejournal.com/sa_tvojih_usana/
Sponsored content





VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech   VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech - Stránka 4 Empty

Návrat hore Goto down
 
VŠEOBECNÁ DISKUSE o FanConech
Návrat hore 
Strana 4 z 7Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Supernatural :: Supernatural cony-
Prejdi na: