Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Sila krvi

Goto down 
+7
tauria
Soniq
str8tking
Ellen
lentilka
Ettie
wiktoriano
11 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorSpráva
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Sila krvi - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sila krvi   Sila krvi - Stránka 2 Empty27.03.09 11:34

Čo? už je koniec? Shocked Shocked Práve vtedy keď sammy je na tom v najhoršom Sila krvi - Stránka 2 202744 Sila krvi - Stránka 2 202744 Sila krvi - Stránka 2 202744
Inač super wiktoriano. Tak predssa sa oplatilo čakať na pokračko. 704 704 704 Tá démonka bola super a Dean ako ju tam provokoval a práve to schytá sam.
Chceš zabiť Sama? lebo keď áno tak to bude super. Nič v zlom len by Dean mal výčitky svedomia, že on zato môže že Sammy je ako na tom. No dobre to len taká teória. 601 601
Tak do motela išli predsa. A Dean tam plakal a Ja som si myslel, že už Sama dáš na doraz a zabiješ. 602 602 Inač super.
Bože len ma za tento koemntár neukameňujte. dance dance
Wiktoriano patrí ti za túto časť veľká poklona. Sila krvi - Stránka 2 104346
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Sila krvi - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sila krvi   Sila krvi - Stránka 2 Empty27.03.09 13:40

Ludia dakujem Shocked som rada ze sa vám to páčilo. len jeden chce aby Sam prezil a druhý aby umrel a ja neviem komu vyhoviem. confused ale nie. nebojte ja viem veľmi dobre čo urobím a uvazujem ze napíšem ešte jednu čast cez víkend nech vám nenapínam Wink
Sonig som rada ze sa ti alex páči. som zvedavá čo povieš dalej ked tam bude aj osobne.
Lentilka viem ze to bolo trochu drsné. ale tak sa mi to hodilo. mrzí ma ze som ti spôsobila šoky.
Str8king tie tvoje teorie ako vzdy. hádam si nemyslíš ze ho tak ľahko zabijem. aj ked u mna je uz pomaly mozné všetko Twisted Evil Twisted Evil
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Sila krvi - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sila krvi   Sila krvi - Stránka 2 Empty27.03.09 13:44

Tak teraz si sa prezradila
citácia :
ze ho tak ľahko zabijem.
tak ho určite zabiješ, ale mne to nevadí. Aj ho potráp trošken. 601
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Sila krvi - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sila krvi   Sila krvi - Stránka 2 Empty27.03.09 13:46

ale čo ty vieš to ešte nič neprezrádza Wink ale neboj sa potrápim ich oboch kým to pôjde. torturing forever Twisted Evil Twisted Evil
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Sila krvi - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sila krvi   Sila krvi - Stránka 2 Empty01.04.09 7:00

tak som napísala počkračko sice som si nemyslela ze tento týzden niečo stihnem ale nejako ma kopla múza a tak... Sila krvi - Stránka 2 934194 dúfam ze som to neprehnala a nepopísala a nejaké sprostosti čo by v skutočnosti neboli mozné ale chcela som ich oboch poriadne potrápit Twisted Evil a inak som normálna. Teda aspon dúfam 603 tak som zvedavá čo na to poviete...

Part 5

O niekoľko minút Dean zaparkoval pred motelom. Pozrel sa do spätného zrkadla a čistou vreckovkou si zotrel krv z tváre a z rúk. Potom vystúpil a obišiel auto aby sa dostal k Samovi. Vyzliekol si bundu, potom veľmi opatrne vyzliekol bundu aj Samovi a obliekol mu svoju. jeho bunda bola tmavo modrej farby, takže na nej nebolo vidieť krv. Hodil Samovu zakrvavenú bundu na zadné sedadlo a vzal si odtiaľ tašku z ich vecami. Dal do nej ešte lekárničku zo všetkým, čo bude potrebovať na ošetrenie Samovho zranenia a prehodil si ju cez plece. Potom sa vrátil k Samovi. Vzal jeho tvár do dlaní a prihovoril sa mu.
„Hej Sammy vnímaš ma?“
Sam mu neodpovedal len otvoril oči a pozrel sa na neho. Dean to bral ako áno a pokračoval
„Dobre ma počúvaj. musíš sa snažiť aby si pôsobil čo najviac v poriadku, aby nás z motela nevyhodili alebo nezavolali políciu. Rozumieš mi?“
Sam slabo prikývol.
„Ok, tak poďme. Zvládneš to.“ Povedal Dean trochu sa usmial, akoby mu tým chcel dodať silu a pomohol mu vystúpiť zamkol auto a síce Sama musel celou cestou podopierať podarilo sa mu dostať sa do ich izby bez problémov. chlap na recepcii sa na nich síce podozrivo pozeral, ale Dean mu vysvetlil, že Sam len zjedol niečo čo mu uškodilo a bude v poriadku.

Dean uložil Sama na posteľ. Znepokojovalo ho, že toľko krváca. Sadol si k nemu a jednou rukou mu pritlačil ranu. Dúfal že to aspoň trochu pomôže. Potom si vzal mobil a znovu zavolal Bobbymu.
„už som v moteli.“ Oznámil mu.
„to je dobre. Ja som na ceste, do dvoch hodín tam budem.“ Povedal mu Bobby a potom sa opýtal. „a čo Sam?“
„Stále rovnako. Povedz mi čo robit kým prídeš.“
„Ok, počúvaj ma. Musíš mu to aspoň zbežne ošetriť. Poriadne mu prezri ranu. Potom ju vydezinfikuj aby nedostal nejakú infekciu a potom mu to zaši.“
„čože? Mám to zašiť.“ Prekvapil sa Dean
„Áno. máš s tým problém? Ešte si to nerobil?“
„Ale hej robil. ja len... bojím sa, že mu tým priťažím.“
„len mu to pomôže. Kým bude rana otvorená môže vykrvácať.“
„A ak to urobím, nemôže potom vykrvácať vnútorne.“
„dopekla Dean. nešpekuluj toľko len urob čo ti hovorím.“ Vykríkol na neho Bobby. Dean počul v jeho hlase, že je tiež poriadne rozrušený tak súhlasil
„A máš pri sebe nejaké antibiotiká? A prášky proti bolesti?“ opýtal sa potom Bobby.
„áno v lekárničke by nejaké mali byt.“
„Tak mu ich daj. Ak aspoň trochu vníma. Mal by ich dokázať prehltnúť. A dávaj pozor či nemá horúčku a tak podobne. Skrátka ho nespusti z očí. Prídem najrýchlejšie ako môžem, ale zatiaľ to určite zvládneš aj sám.“ Bobby mu dal posledné inštrukcie a potom zlozil. Dean sa pozrel do Samovej bledej tváre. Keby nevidel, že dýcha myslel by si že je už mŕtvy. Pustil ho vstal vzal si tašku a hrabal sa v lekárničke, kým nenašiel to čo hľadal potom šiel do kúpelne a napustil za pohár vody. Vrátil sa k Samovi, sadol si vedľa neho a podoprel mu hlavu.
„Sam.“ Oslovil ho. Sam opäť otvoril oči. Dean mu opatrne vložil do úst tabletky a podal mu pohár vody.
„Prehltni to, bude ti lepšie.“ povedal mu potichu. Sam vypil pár dúškov vody potom si opäť ľahol. Dean polozil pohár na stolík a potom mu rozopol košeľu a vyhrnul tričko a dal dole krvou presiaknuté obväzy, aby mu prezrel ranu. Na pohľad to vôbec nevyzeralo dobre ale mal pocit že už krváca menej. Mal na pamäti Bobbyho slová a aj sám videl, že ranu treba zašiť. Vzal si teraz teda ihlu, nit a niečo na dezinfekciu a potom začal zo šitím.
Keď ihla prešla Samovou kožou mykol sa a zavzdychal.
„len pokoj. Nehýb sa. Viem, že to, bolí ale musíš to vydržať Sammy.“ upokojoval ho Dean a pokračoval.
Sam bol úplne vyčerpaný. Všetko čo sa s ním dialo bolo zahmlené. Cítil bolesť ale už nemal silu na to aby kričal alebo to dal nejako inak najavo.
Keď Dean dokončil posledný steh, vydezinfikoval Samovu ranu a napevno ju obviazal čistými obväzmi. Dúfal, že teraz už nebude krvácať.
„Tak hotovo. Nebolo to až také zlé, však?“ prihovoril sa nahodil ten najpokojnejší úsmev ako vtedy vôbec dokázal. Sam však už vôbec nereagoval. Dean sa
na neho pozrel. Mal až neprirodzene bielu tvár. Oči mal zatvorené. Na čele kvapky potu. Vôbec sa nehýbal a vyzeralo to akoby ani nedýchal. Pôsobil ako mŕtvy a navyše bol aj studený.
„Sammy, prosím ta, nerob mi to prosím. Braček, ostaň som mnou. nemôžeš umrieť. Prosím ta Sammy no tak“ kričal na neho Dean zo slzami v očiach a hlas sa mu pri každom slove stále viac triasol. Chytil ho za ramená a mierne ním zatriasol.
„preber sa. No tak nerob mi to!“
Sam konečne otvoril oči a potichu prehovoril
„Dean je to so mnou veľmi zlé však?“
Dean pokrútil hlavou, rukou si zotrel slzy
„Nie, ty to zvládneš, nie je to až také zlé. Zase budeš v poriadku.“ presviedčal jeho a rovnako
aj sám seba,
„neklam mi. Je mi veľmi zle a cítim, že možno zomriem.“
„nie, ty nezomrieš Sammy, nehovor tak.“
„ale aj predsa... tak chcem... chcem aby si mi sľúbil, že znovu neurobíš nejakú hlúposť. Musíš žiť ďalej aj keby bezo mňa máš prečo žiť.“ Prosil ho Sam. Pôsobilo to ako by sa s ním lúčil ale Dean to odmietal počúvať
„tak dosť!“ Vykríkol Dean pritom ako sa snažil potláčal slzy. Samove slová ho neuveriteľne boleli, rovnako ako predstava života bez neho.
„Sam ty neumieraš. Možno to vyzerá vážne, ale nie je to nič čo by si nezvládol. Len oddychuj postarám sa o teba. Dostanem ta z toho.“ Povedal mu čo najviac presvedčivo. Sam sa pokúsil o úsmev a potom tvrdo zaspal.

Dean pri ňom sedel viac bez hodinu a dával pozor na každý jeden nádych. Až kým sa neozvalo zaklopanie. Dean sa postavil a prešiel ku dverám. skôr ako sa stihol niečo opýtať ozvalo sa
„Dean to som ja. otvor!“
Dean ani na sekundu nezaváhal a otvoril.
„ďakujem že si prišiel Bobby, pod dnu.“ Prihovoril sa mu.
„pravdaže som prišiel ste ako moji synovia nemohol som vás v tom nechať.“ Odpovedal mu Bobby a vošiel pozrel smerom na posteľ kde ležal Sam starostlivo pozakrývaný všetkými dekami ktoré Dean našiel, aby ho trochu zohrial, keď sa v spánku triasol od zimy a opýtal sa „tak ako mu je?“
„tak pred hodinou aj niečo zaspal. Dal mu lieky ako si hovoril tak je mu asi lepšie, ale má horúčku a tiež mu bola zima.“ Oboznámil ho situáciou Dean.
„to je pri takom zranený normálne.“ Odpovedal mu Bobby. „už nekrváca?“
„Našťastie nie. aj keď krvi už stratil viac než dosť.“ Dean ukázal na všetky zakrvavené obväzy, ktoré ešte nestihol vyhodiť.
„Môžem sa mu na to pozrieť?“
„Samozrejme. Preto na teba čakám. Urobil som všetko čo som vedel.“
Bobby prešiel k Samovi odkryl ho a poriadne mu prezrel zranenie. Dean celý čas stál za nám a pozoroval ho.
„tak čo myslíš? dostane sa s toho?“ opýtal sa nedočkavo. Bobby sa otočil a pozrel Deanovi do očí a neprehovoril.
„Bobby desíš ma. No tak povedz niečo.“ Naliehal na neho Dean
„Ja neviem, či to zvládne Dean. nevyzerá to dobre. spravil si všetko čo sa dalo. Ranu si mu zašil a zranenie nevyzerá až tak vážne, ale myslím že stratil až príliš veľa krvi na to, aby dokázal bojovať. Je mi to ľúto Dean ale nemôžem mu pomôcť.“
Dean sa neudržal a nahlas sa rozplakal
„to nie! Bobby musíme ho zachrániť. Nedovolím aby znovu zomrel! musí sa dať ešte niečo urobiť.“
„no niečo by sa dalo.“ Povedal po chvíli Bobby. „ak by dostal transfúziu, mal by oveľa vyššiu šancu, že sa s toho dostane.“
„on sa s toho dostane. Nemôže zomrieť. To nedopustím aj keby som mal íst znovu do pekla“
„Dean takto nehovor. Urobím všetko, aby sa Sam uzdravil ale na niečo také ani nepomysli.“ Zvýšil na neho hlas Bobby.
„dobre, dobre, tak tá transfúzia ako hovoríš, je to jediná možnosť?“
„áno. nič iné my nenapadá.“
„ok, tak to urobíme. Sme bratia a máme rovnakú krv. Dám mu svoju.“ Navrhol Dean a tváril sa akoby to už vyriešil Bobby ho však hneď schladil.
„teoreticky áno, mohol by si. ale by sa dalo len v nemocnici a keď to odmietaš...“ potom sa zastavil uprostred vety. Vedel čo má Dean v úmysle.
„Nie na to ani nepomysli. Nemáme tu potrebné vybavenie.“ Povedal mu prísne.
„Otec dokázal urobiť transfúziu určite to zvládneš aj ty. Veď všetko čo vedel sa naučil od teba.“
„áno, možno by som to zvládol, ale ako som povedal nemáme tu potrebné vybavenie a ani podmienky.“
„ak ti zoženiem všetko čo potrebuješ urobíš to?“
Bobby chvíľu váhal ale keď videl Deanove zúfalstvo a zároveň odhodlanie nakoniec prikývol
„dobre, urobím to. je to síce úplne šialenstvo ale urobím to. ale ako chceš zohnať...“
„to nechceš vedieť Bobby.“ povedal Dean záhadne vzal si bundu kľúče od Impaly a od dverí mu na neho ešte zakričal
„daj pozor na Sama. Vrátim sa najskôr ako to pôjde.“

Tbc. Sila krvi - Stránka 2 934194
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
Ettie
Winchester
Winchester
Ettie


Počet príspevkov : 1500
Age : 34
Bydlisko : in the arms of the angel
Nálada : falling out of a perfect dream coming out of the blue..
Registration date : 13.01.2008

Sila krvi - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sila krvi   Sila krvi - Stránka 2 Empty01.04.09 9:05

bounce jeeeeeeeeeeeeej budu si darovat krv 704 i ja idem darovat krv dance a chudatko sam..ale to prezije, lebo sammy je silny.) Sila krvi - Stránka 2 949816 Sila krvi - Stránka 2 312566 Sila krvi - Stránka 2 214863 Sila krvi - Stránka 2 214863 Sila krvi - Stránka 2 214863 pokracko ak sa bude dat ryyyyyyyyyyyychlo Sila krvi - Stránka 2 733500
Návrat hore Goto down
http://modrestuhy.blog.cz/
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Sila krvi - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sila krvi   Sila krvi - Stránka 2 Empty01.04.09 20:45

Ettie diki Sila krvi - Stránka 2 92299 no Dean urobí pre Sama všetko tak prečo nie aj toto Twisted Evil ešte uvidím ze ako a kedy sa mi podarí napísat pokračko ale posnazím sa Laughing
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
lentilka
Winchester
Winchester
lentilka


Počet príspevkov : 2175
Age : 44
Registration date : 15.04.2008

Sila krvi - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sila krvi   Sila krvi - Stránka 2 Empty02.04.09 12:12

Wiki tak ten začiatok chudák sam ešte aj predstierať musel že j v poriadku a potom v tej izbe Shocked Shocked Shocked to bolo strašné ako trpel a Dean ako mu to zašíval affraid affraid affraid skvelp si to napísala som si to úplne predstavovala affraid Shocked affraid na a to ako sa od deana to bolo hrozné Sila krvi - Stránka 2 71416 Sila krvi - Stránka 2 71416 Sila krvi - Stránka 2 71416 ale som si to užívala treba k tomu dodať Sila krvi - Stránka 2 934194 ten tourting bol skvelí Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil a keď tam nabehol boby že mu nevie pomôcť affraid affraid to nie dúfam že tá infúzia pomôže Sila krvi - Stránka 2 430869 super skvelé pokračovanie skladám poklonu Sila krvi - Stránka 2 104346
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Sila krvi - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sila krvi   Sila krvi - Stránka 2 Empty02.04.09 23:39

Lentilka som rada ze sa ti to páči lebo mna teraz nejako baví trápit Sama a popritom aj Deana tak v tom mienim v tejto poviedke aj pokračovat Twisted Evil Twisted Evil
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Sila krvi - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sila krvi   Sila krvi - Stránka 2 Empty09.04.09 8:10

tak som konečne dopísala dalšiu čast. bolo to pre mna dost tazké písat tak dúfam ze som nepopísala nezmysli ale aspon som sa konečne niekam pohla Sila krvi - Stránka 2 934194

Part 6

Asi o hodinu neskôr sa Dean vrátil do motela. Bobby okamžite stal zo stoličky pri Samovej postele a prišiel k nemu.
„Konečne si tu chlapče mal som o teba strach.“ Prihovoril sa mu. Dean sa trochu usmial a povedala mu
„o mňa nemusíš mat strach to ja som sa celý čas bál o Sama.“ Prešiel k Samovej posteli a opýtala sa:
„Ako mu je?“
„stále rovnako, ale hlavné je že žije.“ Odpovedal Bobby a snažil sa ho trochu povzbudiť
„a čo prebral sa za ten čas aspoň na chvíľu?“
„nie. občas niečo zamrmlal, ale inak nič.“
Dean si vzdychol podal Bobbymu tašku a rezignovane si sadol na druhú posteľ a povedal „okej, mám všetko čo potrebujeme, tak to urobme čo najskôr.“
Prešlo pár minút kým Bobby všetko pripravil. Keď sa pozrel na Deana. Pôsobil tak nervózne, že už chýbalo, aby si začal obhrýzať nechty a dosť zbledol.
„Dean čo je s tebou? Si v poriadku?“ opýtal sa ho po chvíľu, keď to nemohol ignorovať .
„Hej som, ja len neznášam injekcie.“ Odpovedal mu Dean. potom sa trochu usmial a dodal
„ale neboj sa zvládnem to. neskolabujem tu.“
„Nemusíš to robiť.“
„Musím. Sám si povedal, že je to jediná možnosť ako mu pomôcť. Je to môj brat pre neho urobím všetko.“
„A si si tým naozaj istý? Vieš veľmi dobre, že nie som lekár a navyše v takýchto podmienkach..“ presviedčal ho Bobby, stále sa mu ten nápad s transfúziou zdal šialený. Dean ho však prerušil, kým stihol dopovedať.
„Bez dlhých rečí Bobby. urob to. nech to mám čo najskôr za sebou.“
„Dobre. tak si sadni vedľa Sama a vyhrň si rukáv.“ Povedal Bobby nakoniec, keď videl, že je pevne rozhodnutý.
Dean urobil ako mu Bobby kázal. Bobby potom prišiel k nemu a keď ho chytil za ruku prihovoril sa mu.
„Dean.“
„Áno.“
„upokoj sa, a prestaň sa triasť, lebo keď budeš taký napätý, netrafím ti žilu.“
„okej, len to urob a rýchlo.“ Precedil cez zuby Dean a silno zavrel oči a čakal.
„snaž sa byt pokojný, za pár minút bude to všetkom. Len nehýb rukou a aj keď je to nepríjemné, nevytrhni si to.“ Upokojoval ho Bobby. potom vzal Samovu ruku a napojil na transfúziu aj jeho.
Sam sa trochu mykol a otvoril oči.
„čo.. čo.. sa deje.. Bobby?“ opýtal sa stále slabým hlasom keď uvidel pri sebe Bobbyho.
„len pokoj, všetko je v poriadku, nepohni rukou.“ Povedal mu Bobby potichu
Sam sa pozrel na Deana sediaceho vedľa neho na jeho ruku a rovnako aj na svoju. Videl ako cez hadičku prechádza Deanova krv do jeho žíl. Trochu sa usmial, pošepkal Deanovi. „ďakujem.“ A opäť upadol do hlbokého spánku,
„nemáš za čo Sammy, vieš že sa o teba vždy postarám.“ Odpovedal mu Dean aj keď Sam ho už nevnímal.
„čo sa stalo?“ opýtal sa Bobbyho trochu vyľakane.
„nič. len zase zaspal je príliš slabý, aby mohol byt dlhšiu dobu pri vedomí.“ Objasnil mu Bobby a potom sa ho opýtal.
„a ty si v poriadku? Si skoro viac bledý ako Sam.“
„hej, hej, zvládnem to.“ odpovedal Dean a uprene sa pozeral na Sama. Len on mu dával silu aby to vydržal, tak ako vedomie, že to robí pre neho.

„si si istý že to stačí? Dám mu viac krvi ak treba.“ Opýtal sa Dean o niekoľko minút neskôr keď skončili.
„to stačí. a ak by som ti vzal ešte viac krvi ublížilo by ti to a mne stačí starať sa o jedného zraneného.“ Odpovedal mu Bobby a usmial sa. Dean mu úsmev opätoval ale len nasilu.
„Teraz by si mal niečo zjest.“
„Nie. teraz nemôžem mám s toho všetkého úplne stiahnutý žalúdok.“ Povedal Dean. čo bolo jeden z mála prípadov, keď odmietol jedlo. Ale aj tak myšlienka na jedlo, bola v tej chvíľu až úplne posledná.
„Dean môže ti príst zle. práve si daroval krv, musíš niečo zjest.“ Naliehal na neho Bobby.
„hej. možno neskôr. Pomôže mu to? Teraz sa už s toho dostane. Však?“
naliehal na Bobbyho a chcel dostať odpoveď.
„Nepredbiehaj Dean, to sa dozvieme až za niekoľko hodín alebo až ráno.“
„Bobby ja chcem vedieť, či to prežije.“
„áno, určite to zvládne, Sam je silný a tvoja krv mu pomôže“ Odpovedal Bobby aj keď on sám si tým nebol istý, ale vedel, že Dean to potreboval počuť, tak to povedal, aj keď vedel povedať, že bude v poriadku v tej chvíli bolo ešte predčasné.

Najbližších niekoľko hodín dávali obaja na Sama pozor až neskoro do noci. Sam pokojne spal, ani sa nemykol, a síce mal stále horúčku, už mal zdravšiu farbu a zdalo sa že mu transfúzia pomohla.
„budem na neho dávať pozor celú noc, k chceš môžeš spať v mojej posteli dnes ju nebudem potrebovať.“ Navrhol Dean Bobbymu, keď videl, že už je unavený.
„to netreba. predtým ako som za tebou prišiel prenajal som si jednu menšiu izbu tu hneď vedľa tejto.“ Odmietol Bobby. „ale ešte ostanem pri Samovi.“
„pokojne chod spať, a na neho dám pozor.“
„ty by si si tiež mal oddýchnuť. Vieš po tej transfúzii, potrebuješ nabrať sily.“
„Je mi dobre. dám pozor na Sama. Pokojne chod spať, prešiel si sem dlhú cestu a celé hodiny sa o Sama staral. Teraz to už zvládnem.“ Presviedčal ho Dean. Bobby teda nakoniec súhlasil. „Dobre. moja izba je hneď oproti cez chodbu. Ak by niečo, príď kedykoľvek. a skoro ráno ho prídem skontrolovať.“
Potom čo Bobby odišiel Dean sedel ešte celé hodiny pri Samovej posteli. Dával mu obklady aby mu znížil horúčku a sledoval každý nádych, každý aj ten najmenší pohyb, len to mu dávalo nádej že to prežije, ale stále ostával aj strach. strach s toho že ho stratí.
Ako tam sedel, od jedného momentu sa nemohol zbaviť pocitu, že tam je niekto cudzí. Síce nikoho nevidel, vedel že tam niekto je.
„Hej! Prestaň sa skrývať aj tak viem, že si tu! kto do pekla si a čo chceš?“ prihovoril sa neznámemu nahnevane a bol pripravený na útok.
„Tak si to ujasnime...“ ozval sa za Deanovým, chrbtom dobre známi hlas. Dean okamžite vyskočil zo stoličky a otočil sa. Vtedy už hľadel do Castielových modrých očí. Ten sa na sa ani nepohol a pokračoval
„Ja nie som z pekla a bol som tam len raz a aj to len preto, aby som odtiaľ vytiahol teba.“
„čo tu chceš?! teraz nemám náladu na tie tvoje anjelske rečičky!“ skríkol na neho Dean
„Mrzí ma, že ta ruším v tejto situácii ale potrebujem tvoju pomoc.“ Povedal Castiel vážnym hlasom
„vážne? A kde si bol keď som ja potreboval tvoju pomoc? Kde si bol keď Sam umieral? kde si bol keď sme boli v tom prekliatom dome?!“
„Dean, už som ti to raz povedal, ale poviem ti to znovu. Nie som tu aby som ti sedel na pleci a nie som ani strážnym anjelom tvojho brata. Pozri, mrzí ma čo sa mu stalo ale nemohol som tomu zabrániť.“
„okej. Tam ma teda teraz neotravuj a vypadni si hľadať pomoc niekde inde.“
„Dean, toto je vážne. Musíme ochrániť jednu veľmi dôležitú pečať a musí to byt hneď teraz nemôžeme strácať čas. potrebujem aby si šiel so mnou.“ vysvetľoval Castiel stále pokojným hlasom.
„Nemôžem odísť. Nie teraz. nenechám tu Sama v takom vážnom stave.“ Odmietol Dean odhodlane.
„nebude to na dlho. Vieš čo všetko je v hre, a ty to chceš obetovať, preto aby si sedel pri Samovi a sledoval ako spí.“
„Nikam nejdem. To je moje posledné slovo.“
„dobre. ako chceš.“ Prehovoril záhadne Castiel. Deanovi tým nahnal strach. Nevedel čo od neho čakať, pretože určite nemal v pláne odísť.
Castiel prišiel k Samovej posteli a položil mu ruku na brucho. Sam aj keď pred tým pokojne spal sa začal metať v kŕčoch.
„čo to robíš? Prosím ťa neubližuj mu. Dobre pôjdem s tebou len mu neubližuj.“ Zúfalo ho prosil Dean ale Castiel pokračoval a vôbec nereagoval na jeho prosby.

tbc...
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
lentilka
Winchester
Winchester
lentilka


Počet príspevkov : 2175
Age : 44
Registration date : 15.04.2008

Sila krvi - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sila krvi   Sila krvi - Stránka 2 Empty09.04.09 13:04

wiki super Sila krvi - Stránka 2 214863 Sila krvi - Stránka 2 214863 Sila krvi - Stránka 2 214863 to s tou transfúziou to bolo také dobré Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil chudák dean kto by povedal že sa bojí takej malej ihly Very Happy Sila krvi - Stránka 2 934194 Sila krvi - Stránka 2 99937 a Sam sa prebral aj keď na chvíľu to je skvelé nech sa len drží Sila krvi - Stránka 2 312566 Sila krvi - Stránka 2 312566 Sila krvi - Stránka 2 312566 strašne sa mi páčil dean chudák ešte kolko krvi by mu bol dal asi aj všetku keby vedel že to pomôže Sila krvi - Stránka 2 430869 Sila krvi - Stránka 2 430869 Sila krvi - Stránka 2 430869 a kao nechcel jesť no to sa často nevidí Shocked Shocked a ten záver čo to castiel stvára affraid affraid affraid čo mu to vyvádza lieči ho alebo mu ubližuje Question Evil or Very Mad ak ho nelieči nech vypadne a nechá ich na pokoji Evil or Very Mad Evil or Very Mad skvelé Sila krvi - Stránka 2 214863 Sila krvi - Stránka 2 214863 pokračovanie Sila krvi - Stránka 2 104346 teším sa hrozne na ďalšie Sila krvi - Stránka 2 170639 Sila krvi - Stránka 2 170639 dúfam že bude rýchlo Sila krvi - Stránka 2 312566
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Sila krvi - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sila krvi   Sila krvi - Stránka 2 Empty09.04.09 22:54

Tak konečne som dobral posledné dve pokračká a musím povedať, že to je strašne moc zaujímavé a perfektné. Shocked Shocked Shocked Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Na začiatok ako sa Dean snažil dostať sama do motela bolo super. Ako sa tam vyhováral na nejaké jedlo. Sila krvi - Stránka 2 312566 Sila krvi - Stránka 2 312566 Sila krvi - Stránka 2 312566
No a potom ako mu zašíval ranu a všetko a Bobby mu cez telefón dával inštrukcie. Sila krvi - Stránka 2 312566 Sila krvi - Stránka 2 312566 Sila krvi - Stránka 2 312566 Sila krvi - Stránka 2 949816 Sila krvi - Stránka 2 949816 Sila krvi - Stránka 2 949816 No akeď došiel a že nevie mu pomôcť a ja že WTF. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Ale nakoniec predsa len vymyslel. Však Bobby je Bobby že? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
No a keď Dean išiel kradnúť. Sila krvi - Stránka 2 312566 Sila krvi - Stránka 2 312566 len škoda, že si nenapísala, že odkiaľ to všetko má. Ale nevadí.
A keď sa vrátil a presviedčal, že hygiana a všetko. No Dean ako super bráška ho ignoroval. Sila krvi - Stránka 2 312566 Sila krvi - Stránka 2 312566 Sila krvi - Stránka 2 312566
No a keď zbledol na pomyslenie ihly. Sila krvi - Stránka 2 99937 Sila krvi - Stránka 2 99937 Sila krvi - Stránka 2 99937 tak to sa mi páčilo. A Sam mu ešte aj poďakoval. No milé. Sila krvi - Stránka 2 430869 Sila krvi - Stránka 2 430869 Sila krvi - Stránka 2 430869
No a nakoniec Castiel. Sila krvi - Stránka 2 806497 Sila krvi - Stránka 2 806497 Sila krvi - Stránka 2 806497 No WTF. Shocked Shocked Shocked To čo má byť? To čo mu urobí. Shocked Shocked Shocked len nech mu dá svätý pokoj a ide si tú pečať zachrániť sám. A dean hneď, že mu pomôže a tak. No dúfam, že ho nezabiješ aj keby som nebol proti 603 603 603

A nakoniec. Patrí ti za tieto famózne časti samozrejme poklona Sila krvi - Stránka 2 104346 Sila krvi - Stránka 2 104346
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Sila krvi - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sila krvi   Sila krvi - Stránka 2 Empty09.04.09 23:06

Lentilka iste ze by mu dal aj všetku krv keby bolo treba Twisted Evil
Str8king no mohla som napísat aj ako šiel kradnút len sa mi to nechcelo zbytočne rozpisovat no by zase bolo na stranu. Sila krvi - Stránka 2 934194
a Deanov strach z ihiel to som som si nemohla odpustit. ved on je taký zlatý ked sa niečoho bojí Sila krvi - Stránka 2 99937 asi ho budem strašit pravidelne Sila krvi - Stránka 2 99937
no a Castiel tú pečat nemôze zachránit sám inak by neotravoval.
len neviem čo más stále s tým zabíjaním bratov. ja ich mám radšej zivých Laughing
polovicu pokračka uz mám napísanu tak zajtra by mohlo byt.
a diki za komenty
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Sila krvi - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sila krvi   Sila krvi - Stránka 2 Empty10.04.09 18:20

tak tu je slubené pokračko. dúfam ze som nič dôlezité nezavinecháa ked som to napísala tak na rýchlo Sila krvi - Stránka 2 934194

Part 7

Castiel sústredene držal ruku na Samovej rane, ignoroval to ako sa metal aj Deanov krik, aby prestal. Plne a sústredil na to čo robil. Keď sa Dean už chystal odtrhnúť ho od Sama. Sam sa upokojil a ďalej pokojne spal. Castiel odložil ruku starostlivo ho prikryl a pozrel na Deana. Videl v jeho tvári nenávisť.
„čo si mu tu urobil? ak si ho zabil tak prisahám že...“ kričal Dean a pribehol k Samovi aby skontroloval či dýcha.
Castiel sa trochu usmial.
„nie som taký zlý ako si o mne myslíš. vôbec som mu neublížil. Práve naopak. tvoj brat mal vysokú horúčku a vnútorné krvácanie o ktorom ste ani nevedeli. Neprežil by do rána.“
„čože?“ Pozrel na neho šokovane Dean. videl ako sa Samova hruď pokojne dvíhala pri každom nádychu a keď mu položil ruku na čelo, už nebol taký horúci ako predtým. nemusel použiť teplomer aby vedel, že už nemá horúčku.
„čo si urobil? vyliečil si ho?“ opýtal sa Castiela
„áno, ale nie celkom. Urobil som všetko čo bolo mojich silách. Už nie v ohrození života. viac pre neho nemôžem urobiť. Teraz ho nechaj spať a zajtra keď sa zobudí bude síce slabý, ale bude mu oveľa lepšie.“
„A prečo si ho nevyliečil úplne?“
„To nemôžem Dean.“
„Aha zase kvôli nejakým sprostým pravidlám z hora?“
„Nie, nemám takú moc aby som uzdravil démona.“
„Sam nie je žiadny démon!“ vykríkol Dean.
„ja viem, že nie je, ale nie je čistokrvný človek. Skoro vykrvácal ale aj tak má stále démonskú krv a to mi bráni vyliečiť ho úplne.“ Po Castielovom vysvetlení sa Dean upokojil sa začal sa cítiť previnilo za to ako sa správal a to mu Cas chcel len pomôcť.
„Cas, ja neviem čo povedať. Prepáč mi čo som si myslel.“ Ospravedlnil sa mu. Castiel sa na neho pozrel trochu smutne ale zároveň aj s pochopením.
„veľmi mi neveríš, to mi je jasné. a asi to nevyzeralo ako by som ho liečil.“
„to hej. prečo mal také kŕče?“
„to bola reakcia jeho démonskej krvi na moju anjelsku auru. Samove sa telo podvedome bránilo mojej sile. Preto som ho nemohol vyliečiť úplne a preto som ani nemohol reagovať a vysvetliť ti čo robím. Musel som vynaložiť veľkú silu a plne sa sústrediť aby som mu mohol pomôcť. Moja aura sa tiež bránila tak ako Sam.“ Vysvetľoval mu Castiel. Dean však už neostal dlhšie pokojný a opäť na neho vybehol z výčitkami.
„ty si vedel v akom bol stave? že by neprežil noc a aj tak si chcel, aby som s išiel s tebou? Ak mi povieš, že zabrániť tomu aby pečať bola prelomená je dôležitejšie ako stráviť s bratom posledné hodiny jeho života prisahám, že ti jednu vrazím.“
„Nie. taký cynik nie som. nevedel som to. nevedel som ako zle na tom bol, kým som sa ho nedotkol.“ Odpovedal Castiel. Dean nejako nereagoval iba sa pozeral raz na Sama a potom zase na Castiela. Ten po chvíli pokračoval.
„Nechaj ho spať. Teraz mu už nič nehrozí, tak so mnou môžeš ísť. je to naozaj veľmi dôležité.“ Dean sa však stále tváril odmietavo a Castiel vedel, že stále nechce odíst.
„počúvaj toto som vôbec nemusel robiť. Mohol som ta vziať aj násilím.“ Povedal mu prísnym hlasom aj keď ta sa s ním rozprával len nerád. Videl, že Dean mu zase chcel odpovedať nejakou nadávkou ale nepustil ho k slovu
„ale ja to nechcem urobiť. Namiesto toho ta presviedčam, aby si šiel a strácam tým čas ktorý ani nemám. No tak Dean nebuď tvrdohlaví... potrebujem ta.“
Tie slová Dean zaujali. A už nemohol odmietnuť
„dobre. idem, ale chcem sa vrátiť čo najskôr.“ Povedal mu nakoniec.
„ak všetko pôjde podľa plánu za hodinu môžeš byt späť. Teraz sa ma chyť.“
„čo? prečo?“
„to ti vážne musím všetko vysvetľovať?“ opýtal sa Castiel trochu podráždene, nečakal na odpoveď a chytil Deana za ruku. Keď ho pustil boli už na inom mieste.
Dean sa obzeral po okolí. Stáli pred nejakým domom všade bola tma okrem nich tam nebol nikto a nič. Očividne to bol jediný dom niekde za mestom ani nevedel v ktorom štáte.
„čo to má znamenať? Kde to sme?“ opýtal sa Dean.
„o chvíľu sa dozvieš.“ Odpovedal mu Castiel potom sa opýtal
„dal si Samovi svoju krv?“
„Prečo sa pýtaš? ty aj tak vieš všetko.“
„mýliš sa Dean. ani ja neviem všetko. tak urobil si to?“
„áno urobil. chcel som mu zachrániť život. Čo s tým máš za problém? Chcel by si aby zomrel o to ide?“ Dean opäť na Castiela zvýšil hlas a to Castiela trápilo. Napriek tomu ako sa k nemu vždy správal mal ho rád a bol s ním spojený. Pozrel sa do zeme a potichu povedal.
„To nie. ja len...“
Dean ho nenechal dopovedať a opäť a skočil mu do reči
„čo?! čo s tým máš za problém? Vytiahol si ma z pekla ale stále je to môj život a moja krv a môžem si s ňou robiť čo chcem!“
„nie tak celkom.“
„čo tým myslíš?“
„to je jedno nechajme to. nie sme tu pre to.“ Castiel okamžite vycúval tak ako vždy keď nechcel Deanovi niečo povedať.
„tak prečo tu potom sme?“ opýtal sa ho Dean
„ako som ti povedal aby sme zachránili pečať.“
„ale tu? Veď tu nič nie je.“
„V tom dome je jedna stará vzácna kniha, ktorú by Lilith mohla použiť k prelomeniu hneď niekoľkých pečatí. Potrebujem aby si tam šiel a priniesol mi ju.“
„iba preto si ma sem dotiahol? Prečo si po ňu nejdeš sám?
„nemôžem, ten dom je chráneným pred vstupom anjelov, o to sa postarali už dávnejšie. Ale ty tam môžeš íst, len mi ju prines. Chcem od teba až tak veľa?“
„dobre, chápem prečo si si ju nemohol íst vziať sám, ale prečo si potreboval mňa? veď tam môže íst hociktorý človek.“
„Skús presvedčiť nejakého človeka čo náhodou stretneš na ulici, aby sa vlámal do cudzieho domu a priniesol ti odtiaľ nejakú zvláštnu knihu.“
Dean sa na Castielovej poznámke usmial. Prvý krát za niekoľko hodín čo to nebolo nasilu. Hneď si predstavil ako by to Castiel žiadal od niekoho na ulici a prišlo mu to strašne smiešne. „prepáč ja... ale neskúšal si to však?“ opýtal sa Dean pričom sa snažil tváriť vážne.
„som rád že som ti zlepšil náladu.“ Odpovedal mu Castiel a potom pokračoval znovu vážne,
„Nie neskúšal som to. hneď som vedel, že to musíš byt ty nie len pre toto. Je na to ešte jeden dôvod.“
„aký?“
„vysvetlím ti to keď mi tú knihu prinesieš.“
„dobre a prečo to muselo byt práve teraz. nikto tu nie je nevyzerá to že by to bolo také súrne.“
„Lilithini démoni asi ešte nezistili kde tá kniha je, ale môžu to zistiť každú chvíľu. Ja som sa teraz dozvedel kde je a hneď som šiel za tebou. Tak chod už.“
„okej, tak mi povedz ako a kde ju mám nájst.“ Castiel teda opísal Deanovi miesto, kde by kniha mala byt a Dean vošiel do domu. Aj tak mu trvala niekoľko minút kým knihu našiel. Nepozeral si ju na to sa až príliš ponáhľal. Len ju vzal a šiel naspäť za Castielom.
„je to ona?“ opýtal sa ho keď mu knihu podával.
Castiel vzal knihu do rúk a prelistoval si ju.
„Áno, je. Je to skutočne ona.“
„dobre, tak som urobil čo si chcel teraz ma vráť naspať do motela.“
„hneď, vydrž ešte chvíľku.“ Povedal Castiel a potom knihu roztrhol na dve polovice. Dean bol prekvapený prečo to urobil a ešte viac keď mu jednu polovicu podal.
„vezmi si to, chcem aby si to mal ty.“
„ale prečo?“
„démoni sa ku knihe ťažšie dostanú ak bude rozdelená na dve časti a mohla by sa ti v budúcnosti hodiť.“ Oznámil mu Castiel.
Dean si prelistoval knihu. Vyzerala poriadne stará listy už boli zožltnuté ale písmená boli vidieť dosť jasne. Už predtým sa pozrel na prvú stranu na názov ale nerozumel mu. Keď si teraz časť knihy lepšie prezrel videl, že bola napísaná nejakým čudným písmom a jazykom aký dovtedy nevidel.
„ale ako by sa mi mohla hodit. Veď je písaná nejakým jazykom, ktorý nepoznám a ktorému ani Sam nebude rozumieť.“
„to je reč anjelov Dean. teraz síce ničomu čo sa tam píše nerozumieš, ale raz sa ti môže hodit. Dobre si ju odlož ja budem mat túto druhú časť.“
„ale, ak je písaná v reči anjelov ako ju chcú využiť démoni? Veď oni nepoznajú váš jazyk.“ „Väčšina z nich nie, ale sú medzi nimi aj démoni, ktorý boli kedysi anjeli.“ Vysvetlil mu Castiel Dean sa na neho zvláštne pozrel a Castiel vedel čo sa chcel opýtať a preto mu hneď odpovedal.
„Lucifer nebol jediný, kto zmenil stranu.“
„a Lilith?“
„či bola Lilith anjelom? Nie. ale v jej službách sú démoni, ktorý boli anjelmi tú knihu by jej prelozili ak by to bolo potrebné. len si to odlož ale nezabudni na ňu o nejaký čas pochopíš prečo som ti ju dal.“
„ako ju chceli použiť na prelomenie pečatí? a čo bude teraz?“
„keď démoni túto knihu nedostanú bude to síce pre nás víťazstvo ale dosť bezvýznamné pečatí je ešte veľa, tak sme ešte ani zďaleka nevyhrali len sme im to sťažili.“ Castiel dopovedal potom opäť chytil Deana za ruku a ten ani nestihol spamätať a už bol naspäť v motelovej izbe. Okamžite sa Castielovi vytrhol a bežal k Samovej posteli aby sa uistil, že nič nezmenilo. Časť knihy čo stále držal v ruke polozil na nočný stolík aby mohol Samovi skontrolovať teplotu.
„naozaj bude v poriadku?“ opýtal sa Castiela, ktorý stál za ním.
„áno. bude. Ver mi. Ja by som ti neklamal.“ Odpovedal mu Castiel,
„áno, lebo anjeli neklamú však?“
„tak nejako. A niekam tú knihu odlož nenechaj ju tak na očiach.“
„áno, hneď to urobím.“ Povedal Dean nie veľmi ochotne a otočil sa, vtedy tam už Castiel nebol.
„aspoň raz by si mohol povedať aspoň dovidenia.“ Zakričal na neho aj keď netušil či ho počuje. Odložil si časť knihy do tašky. Lepšie miesto mu nenapadlo, z motela aj tak odídu hneď ako bude Samovi lepšie. potom si opäť sadol na stoličku aby zvyšok noci dával na Sama pozor. Bol unavený a Castiel ho uistil, že Sam bude v poriadku ale nechcel spať. Nemohol by ho zase nechať bez dozoru.
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
lentilka
Winchester
Winchester
lentilka


Počet príspevkov : 2175
Age : 44
Registration date : 15.04.2008

Sila krvi - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sila krvi   Sila krvi - Stránka 2 Empty10.04.09 19:34

Wiki to bolo skvelé, Sila krvi - Stránka 2 312566 Sila krvi - Stránka 2 312566 no ako Cas bol super miláčik ako mu pomohol 702 tak to koli tej démonskej krvi sa tak metal a nebiť jeho tak do rána nevydrží Shocked Shocked a Dean no chudák Cas ako mu vôbec neverí Shocked a ešte naňho aj ziape Sila krvi - Stránka 2 71416 no a tá kniha tak to vyzerá ohromne zaujímavo sa teším na to o čo tam ide Sila krvi - Stránka 2 170639 a prečo bol ten dom chránený pred anjelmi keď to bola ich kniha scratch a Cas bol taký záhadný Shocked no som ohromne zvedavá čo to malo s tou krvou že Dean mu ju dal Shocked Sila krvi - Stránka 2 934194 skvelá časť ten príbeh sa super vyvíja Sila krvi - Stránka 2 104346 ohromne sa mi páči Sila krvi - Stránka 2 214863 Sila krvi - Stránka 2 214863 Sila krvi - Stránka 2 214863
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Sila krvi - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sila krvi   Sila krvi - Stránka 2 Empty10.04.09 20:54

No to bola celkom dobrá časť. Twisted Evil Twisted Evil Tak Castiel potreboval Deana len nato aby mu doniesol jednu knihu? Laughing Laughing Tak to som si nemyslel. 603 603
Len som zvedaví, že načo to bude v budúcnosti dobré. confused confused . A keď Cas liečil Sama bolo super. 704 704 704
Sila krvi - Stránka 2 104346 a rýchlo kcem pokračko.
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Sila krvi - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sila krvi   Sila krvi - Stránka 2 Empty10.04.09 20:57

No ty kokos fakt bombové Sila krvi - Stránka 2 806497 Shocked proste Castiel je úžasný 702 Sila krvi - Stránka 2 430869 Sila krvi - Stránka 2 430869 , keď aj Dean naňho nahúkal a tak on proste ho má rád a to ja milujem Sila krvi - Stránka 2 430869 Sila krvi - Stránka 2 430869 Sila krvi - Stránka 2 430869 Sila krvi - Stránka 2 214863 Dean a Cass forever ja ich lúbim ach sa rozpliniem 601 Sila krvi - Stránka 2 177401 Sila krvi - Stránka 2 430869 páčilo sa mi ako si napísala , keď Cass zachránil Sama to bolo krásne 704 Sila krvi - Stránka 2 214863 Sila krvi - Stránka 2 312566 Sila krvi - Stránka 2 949816 a keď sa mu Dean ospravedlňoval juj Sila krvi - Stránka 2 430869 Sila krvi - Stránka 2 214863 Sila krvi - Stránka 2 312566 Sila krvi - Stránka 2 949816 noo potom som zase vyvalovala oči úplne totálne Shocked Sila krvi - Stránka 2 806497 to ako si vymyslela to s tou knihou úžasné fakt Sila krvi - Stránka 2 104346 , že je to v reči Anjelov a ako ju Cass pretrhol a jednu časť dal Deanovi Sila krvi - Stránka 2 469569 Sila krvi - Stránka 2 214863 Sila krvi - Stránka 2 214863 a ešte keď si Dean predstavoval ,akoby Castiel išiel niekho na ulici požiadať ,aby išiel pre tu knihu a tak noo haluz Sila krvi - Stránka 2 949816 Sila krvi - Stránka 2 949816 oni sú taký zlatí 702 aaa ešte sa mi páčilo veľmi ako si vysvetlila , že Cass nemohol Sammyho vyliečiť úplne , že pretože nie je čistokrvný človek to bol úžasný nápad Sila krvi - Stránka 2 325299 proste táto poviedka je totálne perfišná Sila krvi - Stránka 2 104346 strašne som si ju oblúbila Sila krvi - Stránka 2 430869 Sila krvi - Stránka 2 430869 a moooc sa teším na ďalšiu časť Sila krvi - Stránka 2 170639 Sila krvi - Stránka 2 258431 mimochodom mohla by byť tak skoro ako táto Laughing
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Sila krvi - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sila krvi   Sila krvi - Stránka 2 Empty10.04.09 21:56

Lentilka však Cas je anjelik čo iné od neho čakat Sila krvi - Stránka 2 430869
musím priznat ze to s tou knihou som vymyslela len nedávno tak to prečo bol dom chránený mi nenapadlo 603 ale niečo vymyslím a s tou knihou mám ešte plány. Twisted Evil a tá Casova pripomienka o s tou Deanovou krvou k tomu sa tiez ešte vrátim
king to nebola len nejaká kniha Wink
Sonig Dean a Cas to je proste nádhera 702 a tá predstava ako by o to niekoho ziadal tiez som sa musela smiat Sila krvi - Stránka 2 99937 ze ho nevyliečil úplne to som dala preto aby som ho mohla ešte trochu potrápit v budúcnosti a tak Twisted Evil Twisted Evil
teraz mám v pláne napísat aj druhú poviedku ale mám 4 dni tak mozno niečo stihnem aj s tejto.
a dakujem všetkým za komentáre strašne ste ma potešili Sila krvi - Stránka 2 170639 Sila krvi - Stránka 2 170639
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
tauria
Pocestný duch
Pocestný duch
tauria


Počet príspevkov : 100
Bydlisko : česká republika
Nálada : dreaming about green-eyed angel.....
Registration date : 18.11.2008

Sila krvi - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sila krvi   Sila krvi - Stránka 2 Empty10.04.09 22:00

To je supééér!!!! Sila krvi - Stránka 2 103511 Doufám, že plánuješ brzké pokračování Sila krvi - Stránka 2 572728 Chudák Sam se z toho snad brzy dostane a Deana už nebudeš ohrožovat jehlama Sila krvi - Stránka 2 316745
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Sila krvi - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sila krvi   Sila krvi - Stránka 2 Empty10.04.09 22:14

Tauria asi ho uz ohrozovat takto nebudem, ale škoda ak by bola prilezitost by som. akoze je to dobrý torturing Sila krvi - Stránka 2 316745 Sila krvi - Stránka 2 316745
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Sila krvi - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sila krvi   Sila krvi - Stránka 2 Empty13.04.09 12:17

ja som uz tak dlho nebola v tejto sekcii a ako som vosla, tak mi hned padli oci na tuto tvoju poviedku, tak som sa do nej pustila a musim povedat, ze ma nesklamala Twisted Evil vsetko super uz od zaciatku a ked som si myslela, ze to uz ani nemoze byt lepsie, tak si tam dala Castiela a ja som bola k.o., lebo Castiel je mojou slabostou 702 a on zachranil dalsieho mojho milacika Sama 702 a Dean mu este pomohol, takze parada. len by ma zaujimalo, ci tu polovicu knihy niekedy Dean aj pouzije, ked je uz napisana v tej reci anjelov. A este ma dostalo to, ked Castiel poviedal, ze Sama nemoze uplne vyliecit, pretoze nedokáze uzdravit demona, akoze pecka. super praca wiktoriano, sa mi to veeeelmi paci 703 704
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Sila krvi - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sila krvi   Sila krvi - Stránka 2 Empty13.04.09 14:40

Faith dakujem veľmi pekne Sila krvi - Stránka 2 92299 potešilo ma ze ked si sa sem vrátila si si všimla túto poviedku a ze sa ti páči Sila krvi - Stránka 2 325299 no ako som tu uz spomínala tá knihe sa v príbehu ešte určite vyskitne no a Castiel určite tiez kedze ho mám tiez veľmi rada Sila krvi - Stránka 2 430869 a dúfam ze sa ti to bude páčit aj nadalej 603
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Sila krvi - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sila krvi   Sila krvi - Stránka 2 Empty13.04.09 20:54

wiktoriano tak to som rada, ze Castielo este bude,lebo to je moja srdcovka 702 ja si myslim, ze bude. som zvedava na dalsie pokracko Very Happy
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Sila krvi - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sila krvi   Sila krvi - Stránka 2 Empty22.04.09 21:35

ospravedľnujem sa za pauzu ale teraz vôbec nestíhsam písat preto mi to toľko trvalo Sila krvi - Stránka 2 934194 táto čast je priliš dlhá a sú tam len samé zbytočné kecy tak dúfam ze nikoho neuspím ale jednoducho to tak musi byt Laughing

Part 8

Sam otvoril oči a poobzeral sa okolo seba. Prostredie motelovej izby spoznal okamžite aj keď tam boli ešte len krátko. Chcel sa posadiť, ale hneď ako sa pohol zacítil ostrú bolesť v bruchu, v tom sa mu vybavila spomienka na to ako sa snažil bodnúť démonku ale vymklo sa tu to z rúk. Zaťal zuby síce s námahou sa posadil a oprel sa o posteľ, potom si zdvihol tričko a videl že celý trup má v obväzoch. Položil si ruku na miesto, ktoré ho bolelo najviac, zatvoril oči a v duchu zanadával, že to všetko čo si pamätá len zahmlene, je skutočnosť a nie len nejaký zlý sen. Až keď znovu otvoril oči všimol si, že Dean spí posediačky na stoličke vedľa neho.
„Dean.“ prihovoril sa mi. Dean však vôbec nereagoval. Sam sa trochu natiahol aby ho chytil za plece a opäť sa mu prihovoril.
„Hej Dean. nechcel by si si ist radšej ľahnúť do postele?“
Dean okamžite zareagoval na Samov síce len slabý dotyk a potom aj na jeho hlas. Okamžite sa strhol a otvoril oči.
„Sammy.“ oslovil ho a usmial sa. Do očí sa mu tlačili slzy, síce tentoraz to boli slzy šťastia
„ako ti je?“
Sam sa na chvíľku odmlčal a potom mu odpovedal
„Ja neviem. Myslím že lepšie. včera som mal pocit, akoby som umieral... ale teraz mi je... celkom dobre.“
„ach Sammy.“ Dean už neudržal slzy a musel Sama objať. Sam by mu chcel objatie opätovať ale nemohol, pretože mu to spôsobovalo bolesť
„Dean...“ prehovoril potichu. Dean však nereagoval akoby ho nechcel pustiť
„Dean... mohol by si.. ja... bolí ma to.“
„prepáč.“ Ospravedlnil sa Dean, keď si uvedomil, že mu ubližuje okamžite sa odtiahol.
Sam bol prekvapený týmto Deanovým správaním. Veď ho predsa objímal len zriedka. Spomenul si kedy naposledy, v ten deň keď za neho uzavrel dohodu.
„čo je to s tebou? Bolo to až také zlé? Dúfam že si zase neurobil nejakú hlúposť aby si ma zachránil.“ Opýtal sa ho a dúfal, že by dva krát neurobil to isté.
„nie, až také to nebolo. Ak sa pýtaš na to, neumrel si a neuzavrel som znovu dohodu. aj tak som stále jednou nohou v pekle, moju dušu by už nikto nechcel.“ Usmial sa Dean. presne vedel na čo Sam narážal a on by toho možno aj bol schopný, ak by sa neobjavil Castiel a Sam by do rána neprežil. Po chvíli doplnil odpoveď
„bolo to s tebou síce dosť vážne, ale z najhoršieho si vonku. O niekoľko dní budeš v poriadku.
Spomínaš si na niečo zo včera?“
„na niečo áno. viem že sme boli v tom dome... a potom ma tá démonka bodla a čo bolo potom zabil si ju?“
„na to si nepamätáš?“
„viem, že si mi vytiahol z brucha nôž a zaútočil na ňu potom už neviem.“
„potom si z posledných síl tú démonku vymietol, aj keď som ti toľko krát hovoril aby si to nerobil.“
„Ešte mi to aj vyčítaj.“ Urazil sa Sam. Nepamätal si potom čo ho bodla toho veľa, väčšinou len bolesť a tmu. Trochu ho prekvapilo, že bol ešte aj v takom stave schopný použiť svoje schopnosti a ani si to nepamätá. Nadýchol sa a pokračoval.
„No a ďalej si spomínam, že si ma vzal sem a potom si z niekým telefonoval, myslím že z Bobbym a potom... potom si mi dal svoju krv. A za to ti ďakujem, keby si to neurobil asi by som to neprežil.“
„to bolo najmenej. A keď už máš krv toho prekliateho žltoočka, môžeš mat aj moju.“ Odpovedal mu Dean a usmial sa.
Sam sa tiež zasmial aj keď chvíľu na to sa tu tvár skrivila od bolesti neprestal sa aspoň trochu usmievať
„čo ti je smiešne?“ opýtal sa ho Dean
„Nič Dean. ja len nemôžem uveriť, že si sa tak prekonal a urobil to.“
„Musel som. Bobby povedal, že transfúzia je jediná možnosť ako ti zachrániť život, a nemohol som ta nechať umrieť. Čo je na tom také neuveriteľné?“
„Ja len viem, že si vždy neznášal injekcie. Možno by sa to dalo nazvať fóbiou.“
„ty máš čo hovoriť ty sa zase bojíš klaunov.“ Bránil sa Dean potom sa len usmial a dodal
„Sammy, šiel som pre teba do pekla, nasadol som s tebou to lietadla ktoré malo spadnúť, nemyslíš že potom zvládnem aj toto ak ti tým zachránim život?“
„v poriadku, ja som sa ti nechcel vysmievať. O to viac som ti vďačný že si to urobil.“
Dean už nechcel pokračovať v tej téme vlastne ani nechcel začínať, dôvod prečo sa ho pýtal čo si pamätá, bol že chcel vedieť či si pamätá na Castiela.
„a potom? Spomínaš si na niečo z noci?“ opýtal sa ho.
„nie potom už na nič. Stalo sa za ten čas niečo?“
„nie. nie nič, len si spal a ja som na teba dával pozor.“ povedal mu Dean, keď si na Castiela nepamätal, rozhodol sa, že mu to nepovie. Nemusí vedieť že, bol na tom až tak zle. Ďalej už v rozhovore nepokračovali lebo sa ozvalo zaklopanie. Dean vstal zo stoličky tak rýchlo, že sa mu zakrútila hlava ale ignoroval to a šiel ku dverám a otvoril.
„ahoj Bobby.“ pozdravil ho.
„ahoj. Tak ako mu je?“ opýtal sa Bobby bez toho aby si všimol, že Sam je už hore.
„Je mi dobre Bobby, netráp sa.“ Odpovedal mu Sam.
Bobbyho prekvapilo, že mu odpovedal Sam. Prešiel k nemu a keď sa bližšie pozrel, videl že už vôbec nebol bledý ako včera ale mal normálnu farbu. Ani nevyzeral, že je vážne zranený. Naopak keď sa pozrel na Deana, ten bol veľmi bledý a tiež si všimol, že keď sa vracal od dverí trochu sa zatackal a musel si sadnúť na posteľ. Sama teda nechal tak a pribehol k nemu.
„Dean čo ti je? Len mi nepovedz, že si odvtedy nič nejedol.“ Prihovoril sa mu prísnym tónom aj keď tušil odpoveď.
„Nie. na to som nemal čas.“
„Chlapče čo je to s tebou? Chceš sa zničiť. Daroval si krv a potom neješ, nespíš...“ pokračoval v karhaní Bobby. Dean ho však prerušil.
„Práve som chcel íst vziať niečo na raňajky, keď si už tu.“
„Nie ostaneš tu. Pôjdem ja. ešte by si niekde po ceste odpadol.“
„Bobby no tak. cítim sa dobre.“
„aj tak. Pre istotu.“ Odbil ho Bobby a zabránil mu postaviť sa. Dean už ďalej neprotestoval aj tak to nemalo zmysel.
„Sam, a čo ty? Myslíš, že budeš schopný niečo zjest?“ opýtal sa Sama ešte pred odchodom.
„myslím, že áno. začínam byť hladný.“
„dobre. som naozaj rád, že ti je lepšie. za chvíľu spať.“

„Môžem ta už nechať chvíľku samého?“ opýtal sa Dean asi minútu potom čo Bobby odišiel „Kvôli mne aj áno. už sa cítim dobre, ale asi by si nemal vstávať.“
„hej Sammy, kto z nás je tu zranený? ty alebo ja?“ opýtal sa Dean aj napriek Samovým námietkam sa postavil a prešiel ku kúpeľni
„Potrebujem si dať sprchu.“
„dobre choď.“ Súhlasil nakoniec Sam. Vôbec nemal náladu a ani silu sa s ním hádať.
„Zostaň v posteli a nech sa deje čokoľvek neskúšaj vstávať, ak budeš niečo potrebovať zavolaj ma.“ Povedal mu Dean ešte pred tým ako odišiel
„Dean ja nie som ty. Určite nebudem chcieť vstať, ak cítim, že by som sa neudržal na nohách.“ Odbil ho Sam. Dean už chcel vojst do kúpeľne keď na neho Sam zakričal
„Počkaj ešte.“ Dean sa okamžite zastavil a otočil sa.
„kým pôjdeš môžeš mi podať moju tašku? Mala by byť na spodku v skrini.“
Dean prešiel k skrini vybral tašku a podal ju Samovi a potom vošiel do kúpeľni.
Sam sa chvíľu hrabal v taške kým nenašiel knihu, ktorú pred pár dňami začal čítať. Otvoril ju a prelistoval pár strán ale potom prestal a knihu odložil na nočný stolík. Chcel zavolať Ruby a povedať jej čo sa stalo, kým je tam sám. Pochyboval, že ho Bobby alebo Dean nechajú dlhšie samého. Znovu sa začal hrabať v taške, bol si istý, že si tam nechal mobil, včera si ho zo sebou nebral. Po chvíľke ho našiel a potom tašku položil vedľa postele.
Rýchlo našiel Rubyno číslo a zavolal jej. zdvihla to po prvom zazvoní ako keby čakala.
„Sam, si v poriadku?“ opýtala sa ho skôr ako stihol niečo povedal.
„budem, neboj sa. Už vieš čo sa mi stalo?“
„áno viem. správy sa šíria rýchlo a pred chvíľou som hovorila z vaším priateľom Bobbym.“ „hovorila si z Bobbym?“
„áno, stretla som ho keď vychádzal z motela v ktorom bývate. Neboj sa nevedel, kto som. v tejto podobe ma ešte nevidel. Len som chcela vedieť, že si poriadku.“
„ako som ti už povedal, som. len Dean ma ešte pár dní nepustí z očí tak sa nebudeme môct stretnúť.“
„To nevadí. Hlavne sa rýchlo uzdrav aby sme mohli pokračovať v našom pláne.“
Sam začul zaklopanie na dvere.
„musím končiť.“ Povedal potichu do telefónu schoval ho pod vankúš a znovu si vzal knihu.
Vtedy už vošiel do vnútra Bobby. nečakal, že mu prídu otvoriť tak zaklopal len zo slušnosti.
„kde je Dean?“ opýtal sa.
„Sprchuje sa.“
„a to si ho nechal? veď vyzeral, že každú chvíľu skolabuje.“
„možno ho studená sprcha preberie a aj tak som nemal ako zastaviť.“
Bobby prišiel k Samovi a si všimol si , že má otvorenú knihu.
„Ty čítaš?“ opýtal sa ho prekvapene.
„a čo mám robiť, keď ešte nemôžem vstať?“ Opýtal sa ho Sam.
Bobby mu na to neodpovedal a Sam ho nechal aby mu skontroloval ranu
„To je neuveriteľné.“ Poznamenal.
„čo?“
„ako sa ti zlepšil stav len za jednu noc. Čakal som, že aj keď ti Deanova krv pomôže, budeš mať ešte 1-2 dni horúčku a nebudeš veľmi pri zmysloch, ale zdá sa, že horúčku už vôbec nemáš, čítaš a dokonca si aj hladný. To vyzerá ako zázrak.“
„hej máš pravdu Bobby asi to bude zázrak.“ Ozval sa Dean, ktorý práve vyšiel s kúpeľne. Pri zmienke o zázraku sa pousmial, hneď si pomyslel na Castiela.
Bobby sa okamžite otočil a pozrel sa na Dean.
„Sadni si.“ Prikázal mu Bobby. Dean sa na neho prekvapene pozrel potom sa usmial a povedal mu
„Bobby ak ta tak veľmi baví hrať sa doktora a chceš sa o niekoho starať, staraj sa o Sama. Ja som v poriadku.“
„dobre ako chceš, ale aspoň sa konečne najedz.“ Potom mu Bobby podal mu papierové vrecko.
„k tomu ma nútiť nemusíš.“ Odpovedal mu Dean a vybral z vrecka sendvič a začal sa napchávať tak ako zvyčajne. Bobby potom podal raňajky aj Samovi a keď obaja začali jest sadol si, aby sa najedol aj on.
„keď som vychádzal z motela stretol som tam jedno dievča.“ Povedal im po chvíli.
Deanovi skoro zabehlo
„No teda Bobby, tak ty sa stále pozeráš po dievčatách?“ opýtal sa ho zo smiechom „kto by to o tebe povedal, ty starý lišiak. A čo bola pekná?“
„O to tu vôbec nejde.“ Vykríkol Bobby akoby sa ho dotkli Deanove žarty.
„okej. Tak čo bolo s tým dievčaťom?“ opýtal sa Dean už vážnejšie.
„Prihovorila sa mi. Zdalo sa mi že bola dosť nervózna, a pýtala sa ma na Samov stav. Vraj je jeho priateľka.“
Sam okamžite pochopil kto to bol ale radšej nič nepovedal.
„ako vyzerala?“ pýtal sa ďalej Dean.
„Mal som pocit že som ju už niekedy videl ale neviem kde. vyzerala ako obyčajné dievča. možno 25 rokov, dlhé tmavé vlasy, povedala, že sa volá Christie a že zo Samom spolupracovali kým si bol v pekle. Poznáš ju?“
„áno veľmi dobre ju poznám. Asi si ešte nemal tú česť, ale to je Ruby vo svojej novej podobe.“ Vysvetlil Dean dosť rozčúlene. „Do pekla s ňou! to nemôže dať pokoj aspoň kým sa Sam zotaví?!“
„Dean, nevyvádzaj hneď. Ak sa dozvedela čo sa mi stalo je pochopiteľné, že chcela vedieť či som v poriadku. záleží jej na mne čo je na tom zlé?“ zastal sa jej Sam.
„Záleží jej na tebe? Ale prosím ta Sam ešte mi povedz, že je do teba zamilovaná alebo, že si ty do nej zamilovaný.“
„Ja neviem. Neviem či by toho bola schopná a tiež neviem či som ja ešte schopný milovať, ale neboj sa nechystám sa s ňou oženiť.“
„Och tak to sa mi vážne uľavilo. Ešte to by mi chýbalo. Keď už mám brata s démonskou krvou, aby som mal ešte aj za švagrinú démonku.“
,,Stačilo chlapci nehádajte sa!“ prerušil ich Bobby.
„o čo tu vlastne ide? Sam ty máš niečo z Ruby?“
„nie, nemám. Len mi pomohla počas tých štyroch mesiacov.“
Dean okamžite vedel, že Sam klamal a opäť na neho zvýšil hlas.
„áno iste. Akoby si sa s ňou už potom nestretol.“
„Tak sme sa stretli! a čo je na tom?“ nedal sa Sam
„stačí. Neplytvajte tu energiou na hádky.“ Prerušil ich znovu Bobby. tento krát však už aj on kričal, tak obaja okamžite stíchli. Potom si Bobby uvedomil čo ešte Dean povedal.
„Dean čo si myslel démonskou krvou? Tak je to naozaj tak, že Sam má Azazelovu krv?“ opýtal sa ho. Obaja sa na neho pozreli, prekvapený jeho otázkou.
„ty o tom vieš?“ opýtali sa takmer súčasne.
„no nebol som si istý. Pátral som po tom, čo bolo s ostatými ako je Sam. Čo s nimi Azazel chcel a ako im dal tie schopnosti a jediné vysvetlenie bolo, že to muselo byt jeho krvou.“ Vysvetlil im Bobby a potom urazene dodal
„Mimochodom, mohli ste mi to povedať.“
„no... to je tak. Sam nechce aby sa to vedelo, myslel si že ho budeme vnímať ako monštrum. Nechápe, že na tom nezáleží.“ Vysvetlil mu Dean ale Sam mu skočil do reči ako by sa stále chcel hádať.
„Dean, hovoriť dokážem aj sám!“
„hej ja viem prepáč.“ Odpovedal mu Dean a potom pokračoval vo vysvetľovaní.
„To bol aj dôvod prečo som ťa zavolal a nevzal Sama do nemocnice. Neviem aká je jeho krv, či by si lekári nevšimli, že je v nej niečo zvláštne.“
„no to neviem ani ja aký je v tom rozdiel. Ale ak tak dobre prijal tvoju krv, tak sa až tak líšiť nebude.“ Doplnil ho Bobby a potom začal zvoniť telefón. Hneď si uvedomili, že to je Bobbyho. Bobby teda zdvihol a vyšiel na chodbu aby mohol nerušene telefonovať.
„Musel si mu to hneď povedať?“ opýtal sa Sam keď Bobby odišiel. Vôbec nebol rád, že Bobby už vie o jeho krvi
„No tak veď aj tak to už tušil. A je to Bobby nie nejaký Gordon on to pochopí.“
„Veď áno. nemám obavy s toho, že by šiel proti mne. Ja len... ako si povedal nechcem aby sa o tom vedelo.“
„Sam, nemáš sa za čo hanbiť. Veď ty za to nemôžeš.“ Odpovedal mu Dean a usmial sa aby ho upokojil. Vtedy sa už vrátil ho izby Bobby.
„Stalo sa niečo?“ opýtal sa ho Dean.
„Volal mi jeden priateľ, tiež lovec. Potreboval by pomoc s prípadom, ale ešte som mu nevedel povedať či prídem. Neviem či vás už môžem nechať samých.“
„Pokojne chod, ja sa o Sama postarám. Však mu je už oveľa lepšie.“ odpovedal mu Dean. Bobby ešte chvíľu váhal a potom povedal.
„Tak dobre. idem si zbaliť veci a odhlásiť sa. Ešte pred odchodom prídem.“
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
Ettie
Winchester
Winchester
Ettie


Počet príspevkov : 1500
Age : 34
Bydlisko : in the arms of the angel
Nálada : falling out of a perfect dream coming out of the blue..
Registration date : 13.01.2008

Sila krvi - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sila krvi   Sila krvi - Stránka 2 Empty22.04.09 21:50

704 704 704 dzowoooooooooooooooooo hlavne ze su fit uz vsetci Very Happy to s darovanim krvi Very Happy lol! to poznam a i mna to caka v piatok Very Happy:D Very Happy super pokracko! Very Happy i som sa nasmiala Smile a hug tam bolo Smile Sila krvi - Stránka 2 312566 Sila krvi - Stránka 2 949816 Sila krvi - Stránka 2 104346
Návrat hore Goto down
http://modrestuhy.blog.cz/
Sponsored content





Sila krvi - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sila krvi   Sila krvi - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Sila krvi
Návrat hore 
Strana 2 z 5Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Fanfiction :: Rozpísané poviedky-
Prejdi na: