Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 05x01 Sympathy for the Devil

Goto down 
+11
Samabel
janka410
Chrystelle
Sarinka
pipo
Anwiel
dzajnisko
SkreechTina
janicag
dion-fortune
Hiro666
15 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorSpráva
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x01 Sympathy for the Devil   05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 3 Empty13.09.09 13:18

Zizi, ony nevyzněly agresivně, ony byly agresivní. A já jsem právě nepochopila proč. Když tady celé roky zdůrazňujeme, aby si lidi netahali na fóra osobní problémy takovým způsobem, že ubližují ostatním. To se netýká jen tohoto fóra, ale všeobecně celého internetu. Nikdo není zvědavý číst bezdůvodně útočné příspěvky, dokonce sprosté. Takových situací si v životě užijeme až až, na fóra se lidi většinou chodí bavit, aby právě od takovýchto lidí a situací unikli. Jediné, čeho těmito úlety lidi dosáhnou je, že si o nich ostatní udělají důkladný obrázek a ne moc lichotivý.
Tohle je přijatelné u malých dětí, že když se jim něco nedaří nebo nelíbí, začnou se vztekat a nehledí přitom nalevo napravo. Ale dospělý člověk by měl dokázat své emoce trochu ovládat a držet se na uzdě. Protože kdyby každý člověk, který zrovna prožívá nějaké těžké období, kašlal na ostatní, nadával druhým sprostě jako dlaždič a kdoví co ještě, jak by to na světě vypadalo? Myslím, že nestačí všechny naše výbuchy pokaždé omlouvat tím, že jsem zrovna neměl svůj den. Existují jetě taky pravidla slušného chování a ty by se měly dodržovat pokud možno i v krizových chvílích. Samozřejmě jsou vyjímečné situace, ale to tady snad nemusím ani zmiňovat, protože tahle se mezi ně rozhodně počítat nedá.
Návrat hore Goto down
 
05x01 Sympathy for the Devil
Návrat hore 
Strana 3 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» 05x01 Sympathy for the Devil
» 05x01 Sympathy for the Devil
» 05x20 The Devil You Know
» 05x20 The Devil You Know

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Titulky-
Prejdi na: