Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Aké iné seriály sledujete?

Goto down 
+27
Panthera
JMMM
stuch_sammy!
niki-morgan
Kika
janča
lenkka
J-girl1
str8tking
SkreechTina
sisel
dzajnisko
Weronička
Chrystelle
Samabel
janka410
mummy
Night Angel
Zizi
Hiro666
EngieB
Sarinka
cleo
dion-fortune
kaja666
Portable.Device
Fay
31 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 16 ... 31  Next
AutorSpráva
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 2 Empty17.08.09 0:20

Being Human ani mna moc nebavilo, videla som asi tri casti...ale to Demons bolo horsie...to som bola, ze WTF?? A Merlin, uz v septembri? Wow to by bolo super, ale nema ho tiez BBC??? Lebo oni daju official vyhlasenie o premiere tak tyzden dopredu...ach neznasam ich momentalne....
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 2 Empty17.08.09 9:37

Demons som radšej ani nevidela a ako vidím, dobre som urobila. No hej, BBC má všetky dobré seriály, je to v zadku, ale tam nie je Russell, takže môžeme byť v kľude, snáď.... Aké iné seriály sledujete? - Stránka 2 934194 i keď čo viem, BBC si ho ospevuje a sľubuje už aj tretiu sérku, že sa mu vo svete darí a tak....
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 2 Empty17.08.09 12:57

Sari jak som ti vcera pisala dufam fakt, ze Russell sa nedostane k Merlinovi on by bol schopny fakt zabit aj jeho a strcit si tam znova tu svoju Eve...ved raz uz tam bola...bleeeeh....jemu by mali davat robit take serialy ako Harper's Island atd...Demons ani nepozeraj... Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 2 Empty18.08.09 11:26

Hiro: máš na úvodnú epizódu (myslím Pilot 1x00) titulky? lebo na ostatné som zohnala confused
Návrat hore Goto down
Hiro666
Crossroads demon
Crossroads demon
Hiro666


Počet príspevkov : 562
Age : 36
Bydlisko : Michalovce
Nálada : good
Registration date : 28.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 2 Empty18.08.09 14:47

Zizi epizodu 1x00 nemam .

Inac serial Reaper je oficialne zruseny . Aké iné seriály sledujete? - Stránka 2 555452
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 2 Empty18.08.09 15:20

Hiro: Aha okey tak dík nevadí Laughing (som to dala ťahať z torrentov, tak sa mi ťahá aj tá 1x00, ale čítala som, že to čo je v nej povedané sa všetko dozviem v 1x01 Laughing ) Tak som zvedavá Very Happy
Návrat hore Goto down
Night Angel
Žltočočko
Žltočočko
Night Angel


Počet príspevkov : 627
Age : 30
Bydlisko : Praha
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 2 Empty25.08.09 19:44

Nemůžete mi někdo poraadit? Teď jsem se dívala na seriály (jenom na serialzone bo jinak by mi to trvalo dlouho...) a přijde mi, že všechny seriál jsou stejný... Pár jsem si vybrala, že bych možná mohla zkusit, ale nvm nvm... Můžete mi někdo říct jaký jsou tyhle seriály?

True Blood, The Mighty Boosh, Fringe, Pushing Daisies, Primeval
Návrat hore Goto down
http://night-angel.ic.cz/
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 2 Empty25.08.09 20:42

True Blood - mne sa to teda moc nepáčilo, má to svetlé chvílky, ale stále som sa neprinútila na druhú sériu.. segra to ale žere, možno to nie je také zlé..
Pushing Dasies - zvládla som dva diely, napálila a vymazala, takže neviem.. Very Happy
nič iné som teda nevidela, na Primeval a Fringe počúvam samú chválu, možno sa k tomu nejak prekopem..

ja som začala sledovať One Tree Hill a myslím, že tak 2 sérky kým odídem na dovču zvládnem, hehe.. Very Happy

odporúčam Blackpool - má to len 6 dielov a je tam spievajúci David Tennant.. Aké iné seriály sledujete? - Stránka 2 430869 Aké iné seriály sledujete? - Stránka 2 430869
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
Night Angel
Žltočočko
Žltočočko
Night Angel


Počet príspevkov : 627
Age : 30
Bydlisko : Praha
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 2 Empty25.08.09 20:52

Díky za radu, myslím, že ten Blackpool si stáhnu
Návrat hore Goto down
http://night-angel.ic.cz/
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 2 Empty25.08.09 21:08

Fringe je dobry serial, mne sa paci musim ho dopozerat...je to nieco ako Akty X, ale trochu inak... Wink
Návrat hore Goto down
Hiro666
Crossroads demon
Crossroads demon
Hiro666


Počet príspevkov : 562
Age : 36
Bydlisko : Michalovce
Nálada : good
Registration date : 28.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 2 Empty25.08.09 21:37

Fay : Ja ty silne odporucam si pozriet druhu seriu True Blood podla mna je ovela lepsia ako ta prva .
Cleo : Ja som z Fringe videl asi tak 3 casti a najpr ma to nebavilo . Ale aj tak som neskor rozhodol ze si stiahnem zvysok a dopozeram tento serial.
Uz som mal celu seriu stiahnutu ,ale co sa nestalo pokazil za mi pocitac (nastiastie uz ma davno novy ) ALe aj tak sa mi to uz nehce stahovat.
Na druhej strane som, cital ze tento serial kupila Markiza tak tam si to asi pozriem
Návrat hore Goto down
mummy
Diabolský admin
Diabolský admin
mummy


Počet príspevkov : 525
Age : 35
Registration date : 15.02.2009

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 2 Empty25.08.09 22:17

Pushing Daisies bolo tiež celkom dobré, vtipné, hlavne dosť farebné, aj ma to celkom bavilo
Návrat hore Goto down
http://forgotten.delicate-flower.com
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 2 Empty25.08.09 22:41

Ja som si dnes stiahla seriál Sanctuary. Po prvé preto, že moje SG duše mi ho odporučili a po druhé preto, že som to už dávnejšie mala v pláne. Hrá tam veľa hercov, ktorých poznám či už z SG-1 alebo SGA a tak som hrozne zvedavá. Zajtra sa do toho pustím Very Happy 702
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 2 Empty25.08.09 22:53

Night Angel napísal:
Díky za radu, myslím, že ten Blackpool si stáhnu

Viva Gambling a old songs v štýle Elvisa.. je to skvelé.. Very Happy
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 2 Empty25.08.09 22:59

Pushing Daisies bol a je jeden z mojich najobľúbenejších seriálov. Bol úplne úžasne spravený a mal strašne krásnu kúzelnú atmosféru a tiež Emerson rulez. Laughing
Z Fringe som videla prvý diel asi do polky, bo ma to vôbec nebavilo.
Sto ľudí, sto chutí... Wink
Inak odporúčam seriál Greek, dosť dobrý seriál.
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Night Angel
Žltočočko
Žltočočko
Night Angel


Počet príspevkov : 627
Age : 30
Bydlisko : Praha
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 2 Empty26.08.09 0:26

Zizi napísal:
Ja som si dnes stiahla seriál Sanctuary. Po prvé preto, že moje SG duše mi ho odporučili a po druhé preto, že som to už dávnejšie mala v pláne. Hrá tam veľa hercov, ktorých poznám či už z SG-1 alebo SGA a tak som hrozne zvedavá. Zajtra sa do toho pustím

Já jsem viděla první díl (možná i druhý už si nejsem jistá) ale nijak mě to nenadchlo. Je tam holka, která si myslí, že je nejlepší ze všech a Amanda si zase myslí, že všechno ví nejlíp ze všech + Alastair, kterej je prý hrozně špatnej
Návrat hore Goto down
http://night-angel.ic.cz/
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 2 Empty26.08.09 0:55

Sarinka napísal:

Inak odporúčam seriál Greek, dosť dobrý seriál.

Jesus f*cking Christ na to som uplne zabudla, zasekla som sa na druhej serii....este, ze ta maaaam Aké iné seriály sledujete? - Stránka 2 430869 Laughing Laughing

Este by som doporucila serialy The Mentalist (nie Mental, ale aj ten vyzera celkom good) a serial CASTLE...ten je uzasny.... Aké iné seriály sledujete? - Stránka 2 430869 Aké iné seriály sledujete? - Stránka 2 430869

Sanctuary som videla polku dielu ani uz neviem preco som to nedopozerala... Aké iné seriály sledujete? - Stránka 2 999804
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 2 Empty26.08.09 1:02

pripájam sa k odporúčaniu na castle, mentalist, aj mental je dobrý, LEVERAGE!!!! a to je tak asi všetko. ja nejako seriály moc nestíham, mám čo robiť s anime Aké iné seriály sledujete? - Stránka 2 99937 inak toto vám môžem vrelo odporučiť, že pokiaľ náhodou máte dosť hraných vecí, kľudne skúste japonskú animáciu. neoľutujete 702
Návrat hore Goto down
Hiro666
Crossroads demon
Crossroads demon
Hiro666


Počet príspevkov : 562
Age : 36
Bydlisko : Michalovce
Nálada : good
Registration date : 28.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 2 Empty26.08.09 9:00

Tak isto aj ja odporucam serialy Castle a The Mentalist .
Zo serialu Sanctuary som videl 2 diely . A sa mi vobec nepacil
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 2 Empty26.08.09 14:30

Áno DION, správne - LEVERAGE!!!!
upoznornenie - veľmi závislosť-tvorné... a Chris Kane sa dostane pod kožu každému (ja som v tom už roky vďaka jednej osôbke 702 )
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 2 Empty26.08.09 16:16

Anoooo...musím jen souhlasit...LEVERAGE 702 a Chris Kane Aké iné seriály sledujete? - Stránka 2 430869 ještě nemám celej zkouklej,ale rozhodně doporučuju Aké iné seriály sledujete? - Stránka 2 312566
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 2 Empty26.08.09 16:30

ja som teda na OTH maraton a úprimne, prekonáva očakávania.. aj keď som sa toho zo začiatku desila, Chad je úžasný (ok, moj dvojdňový skrat už prestáva byť vtipný), brutálne zvraty, ach yo.. pomaly ale isto sa blížim ku koncu 1. série a vrhám sa na ďalšiu.. to bude ťažký odchod na dovolenku.. len sa desím 3. a 4. (v 4. k tomu všetkému vyzerá Chad ako úplný idiot), ale zase Naley si užijem na plno (asi hlavne kvôli tomu som to začala pozerať, heh, cross videá)..
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 2 Empty26.08.09 17:06

nj chris je totálne úžasný 702 ja som najprv milovala jeho hudbu a keď som zistila, že hrá v leverage, tak som to hneď začala pozerať a omg 702 mne chýbajú asi 2 diely do konca, ale som moc preanimovaná mmt, tak nestíham dokukať 603 chystám sa ale na všetko s chrisom Twisted Evil totálne som si ho zamilovala Aké iné seriály sledujete? - Stránka 2 430869

ale aj aldis sa mi tam páčil 603

čo sa oth týka, tak to mám prvú serku pozretú a mne sa to teda páčilo Twisted Evil z druhej som videla len prvý diel, ale tiež je to jeden zo seriálov, ktoré plánujem dopozerať.... aj keď ani boh netuší, že kedy Laughing

podľa mňa chad je super hot v oth Aké iné seriály sledujete? - Stránka 2 103511 ale aj james Twisted Evil haley je jedna z mojich naj postáv 702 peyton ani brooke ma nejako nenadchli Aké iné seriály sledujete? - Stránka 2 934194 ale som zvedavá na danneel Laughing tá časť, čo sme na chate pozerali nemala chybu Aké iné seriály sledujete? - Stránka 2 99937
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 2 Empty26.08.09 18:06

dion: konečne niekto, kto so mnou ohľadom Chada súhlasíí... fakt je tam turbo HOT (ja sa stále nechápem), nikdy som si nemyslela, že to niekedy napíšem, ale po prvom dieli čumím pomaly len na ňho.. bohužial viem, že sa ten jeho hot guy look zhorší (v tej 4. sérii je otrasný Aké iné seriály sledujete? - Stránka 2 1319 ), tak si ho užívam.. haley je supeeeer, bože, I love her.. ja mám teda rada aj Payton, Keitha
Spoiler:
Brooke je mrcha ako sa patrí
Spoiler:
s Nathanom som mala zo začiatku problém (argh, som myslela, že zožerem televízor vždy, keď sa tam objavil, chvala bohu sa uvedomil a skrotol (I love Naley 702 ). A DON (son of a bitch) je asi najhoršia postava, ktorú som kedy videla.. kua, ja mám z neho normálne koprivku, keď nahodí ten svoj úškrn v spojení s tým otrasným účesom, ide ma rozhodiť, normálne si musím po niektorých dieloch dať pauzu, lebo by som to DVDčko rozlámala... Very Happy a vraj ten herec čo ho hrá je the best show man čo sa gagov týka.. tak uvidííme, ako sa to celé vyvine.. Jake ma milo prekvapil
Spoiler:
jednoducho namotávka jak hovado.. ja na Eltu teda moc zvedavá niesom, podľa toho čo sme kukali na chate je to druhá Brooke a na to nervy nemám -momentálne (aj keď aj Brooke má svoje fakticky svetlé chvílky Cool )
a ešte mi je strašne nesympatický Whitey, aj keď za to môže skôr ten herec, ako postava.. no a Deb, hmm... som strašne zvedavá, čo za tajomstvo schováva.. LOL..
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 2 Empty26.08.09 18:17

no ja akože tiež nechápem, pretože chada moc nemusím- iba vo ff Laughing ale v oth ma teda riadne dostal drool a tiež som len pozerala, že mi asi hrabe, keď slintám nad chadom Aké iné seriály sledujete? - Stránka 2 99937

keitha mám aj ja rada Twisted Evil ten je cool Aké iné seriály sledujete? - Stránka 2 934194 ako mne peyton ani brooke nevadia, ale ich postavy ma nejako špeciál nezaujali. skrátka preferujem haley lol! tá rocks na plnej čiare Aké iné seriály sledujete? - Stránka 2 430869 ale aj peyton a brooke majú svoje svetlé chvíľky, to je pravda Twisted Evil

no nathan mi na začiatku mierne liezol na nervy, ale presne ako píšeš, ako sa dal dokopy s Haley, tak drool neviem, ale začínam mať jeho postavu strašne moc rada. a ešte ak vezmeš, že čo všetko sa deje potom u neho doma a to s jeho otcom... no sila.

Dana neznášam od prvého momentu, čo som zbadala jeho kischt. to je proste hrôza. ja ho fakt nenávidím Aké iné seriály sledujete? - Stránka 2 555452 a to, čo mal ten infarkt či čo, tak som len dúfala, že otrčí kopytá a on nie Aké iné seriály sledujete? - Stránka 2 555452 ale tak zase na druhú stranu je fajn tam mať takého dobrého SOBa Aké iné seriály sledujete? - Stránka 2 132752

Jake je tiež zlatíčko Aké iné seriály sledujete? - Stránka 2 430869 s tým deckom ma dostal 702

akože ja tiež nie som na eltu zvedavá v pravom zmysle tohto slova, ale teším sa až sa dostanem k fackovacej časti lol! plus je tam poriadna bitch, že? takže aspoň budem môcť kľudne nadávať 601

whitey? to je kerý? Aké iné seriály sledujete? - Stránka 2 999804 som to už hroooozne dlho nepozerala 603 ale soundtrack má oth bohový Twisted Evil to je ďalšia vec, čo ma total dostala 702

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 2 934194 Aké iné seriály sledujete? - Stránka 2 934194 Aké iné seriály sledujete? - Stránka 2 934194
I don't want to be anything other than what I've been trying to be lately
All I have to do is think of me and I have peace of mind
I'm tired of looking 'round rooms wondering what I gotta do
Or who I'm supposed to be
I don't want to be anything other than me
Aké iné seriály sledujete? - Stránka 2 934194 Aké iné seriály sledujete? - Stránka 2 934194 Aké iné seriály sledujete? - Stránka 2 934194
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Aké iné seriály sledujete? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Aké iné seriály sledujete?
Návrat hore 
Strana 2 z 31Choď na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 16 ... 31  Next
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Off topic :: Čo nás baví-
Prejdi na: