Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 05x22 Swan Song

Goto down 
+23
Weronička
Anwiel
Portable.Device
majtika01
JMMM
Maky
Ettie
Fay
Ellen
nico
Ax3l
sisa41176
andy
Hiro666
Lex
evetka
cleo
Zizi
Panthera
Sarinka
Evelin
dion-fortune
Silvia
27 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorSpráva
Ettie
Winchester
Winchester
Ettie


Počet príspevkov : 1500
Age : 34
Bydlisko : in the arms of the angel
Nálada : falling out of a perfect dream coming out of the blue..
Registration date : 13.01.2008

05x22 Swan Song - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x22 Swan Song   05x22 Swan Song - Stránka 2 Empty15.05.10 9:41

inak..tiez sa pripajam k teorii je Chuck bol Boh abo niečo take... 05x22 Swan Song - Stránka 2 232827
aaaaa Bobby strelil Sama do srdca nie, to znamena ze i keby sa mu nahodou podarilo v 6 z neho lucika alebo akehokolvek oneho vyexorcizovat tak by i tak zomrel... toz... ktovie ako je to vobec s hercami v 6... len aby sa im chcelo hrať vôbec ešte....fanusikom mouzu povuedat, ze podpisali kontrakty a vsetko moze byt inak ..popravde...epka "fajn", aj som si poplakala, ale s tymi ich "hereckymi" xichtami to obcas(hlavne Jared)prehana...podla mna teda...fakt ma mrzi ze to tak skoncilo a 6.seria..hmmm.... Rolling Eyes skuknem,ale asi..neviem no...skoda skoda velka skoda confused
Návrat hore Goto down
http://modrestuhy.blog.cz/
Evelin
Nevinná obeť
Nevinná obeť
Evelin


Počet príspevkov : 18
Age : 33
Registration date : 15.03.2009

05x22 Swan Song - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x22 Swan Song   05x22 Swan Song - Stránka 2 Empty15.05.10 12:07

Mám ehm... takú otázku, prečo sa vlastne rozhodlo robiť i 6. sériu? 05x22 Swan Song - Stránka 2 934194 Laughing ...
Nuž keď som ja videla Sama pred Lisiným domom, nič iné mi neprišlo na um len to, že sa Lucík v Samschránke dostal opäť na zem. Nievem či som tam niečo nepostrehla,alebo ako, ale tým, že sa Sam podujal uzamknúť lucíka v svojom tele a dostať sa do klietky 4 prsteňov, tým si podpísal nemožnosť vrátenia sa na zem, či ako? Či by sa tam dole nejakým spôsobom vyslobodil, Lucíka nehal v klietke i s jeho telom a on sa ako duch vrátil na zem? (démona vylučujem)...
Od začiatku série, alebo už od tej časti, čo som sa chalani dozvedeli, že sú schánkami Lucifera a Michaela som čakala, že finále bude prebiehať v duchu bratovražedného boja - neba a pekla a nakoniec ani ten boj medzi Liciferom a Michaelom sa nekonal, nuž ... confused 602
A plus súhlasím Jaredove zosobnenie diabla bolo nanajvýš nepresvedčivé ...
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

05x22 Swan Song - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x22 Swan Song   05x22 Swan Song - Stránka 2 Empty15.05.10 12:21

citácia :
Od začiatku série, alebo už od tej časti, čo som sa chalani dozvedeli, že sú schánkami Lucifera a Michaela som čakala, že finále bude prebiehať v duchu bratovražedného boja - neba a pekla a nakoniec ani ten boj medzi Liciferom a Michaelom sa nekonal, nuž ...

myslím, že toto považujem za najväčšie sklamanie finálneho dielu.. aj keď to bola síce pekná predstava, že Deana vyšachujú (a tie poviedky boli napísané ppci), tak až TAKÝTO FAIL som naozaj nečakala.. ono to bola teoreticky epizóda, kde sa viac kecalo ako bola nejaká akcia.. a keď sa Adam/Michael snažil konfrontovať Sama/Lucifera, tak to bolo moc aj na mňa.. ako som povedala, malo to pár svetlých chvíľ, ale naozaj len pár.. čo je strašná škoda..

A 6.séria - napadajú ma viaceré možnosti.. A. CW je so sledovanosťou spokojná B. nemajú čím vyplniť vysielací čas C. načisto im hrablo.. volím C.. ja som úprimne sklamaná, seriál, ktorý som 4 roky milovala a bránila sa ženie nemysliteľným tempom viete kam.. Rolling Eyes Keby tú 5tku ukončili aspoň nejak dôstojne.. Budem si to musieť pozrieť znova (aj keď sa mi do toho úprimne moc nechce) a možno pochopím, čo sa na tom ľuďom tak veľmi páčilo - je toho plný net ako to bolo super a bla bla (až na pár výnimiek ktoré majú takmer rovnaký názor ako ja)..
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

05x22 Swan Song - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x22 Swan Song   05x22 Swan Song - Stránka 2 Empty15.05.10 12:51

Nechci se nikoho přímo dotknout, ale svůj názor prostě vyjádřit musím.

Když to tak vidím, mám pocit, že ti nadšení lidé nad tím vůbec nepřemýšlejí a prostě jsou na větvi už jen z toho, že byla další epizoda a k hrůze všech ostatních budou následovat další.
Co přesně se v díle řešilo, jak do sebe zapadaly detaily, jakým stylem byla přednesená a hlavně, jaký to všechno dávalo smysl jako celek, to už zjevně nevnímají. (to samé bylo s SG-1 a prokletými Orii, kterými odrovnali jeden z mých oblíbených seriálů navždy)
Taky jsem měla u některých epek zatmění, neb byl tam Koblih a já na něj mám prostě neuvěřitelnou úchylku, ale ani tohle to z mé strany už nezachránilo. Fešný herec není vše, Dean dribluje z jednoho extrému do druhého a Samovy otřesně nepřesvědčivé výkony v posledních epkách byly až do očí bijící. Působí na mě tak, že už ho to hraní v SN prostě nebaví, tak si na place z donucení odehraje své a nic víc do toho nedá.
confused
Rozplývat se nad Deanem a Lisou, když mi to nedává smysl, nebo se radovat, že Kobliha je živá, i když bych ho jako postavu viděla raději pod drnem, protože ze své pozice neměl prakticky co víc nabídnout. (to nadšení z návratu na nebesa - jen jsem kroutila hlavou) Ne, to opravdu nemůžu.
Navíc se prokousávat dohady o tom, proč byl na konci Sam - Bůh ho za zásluhy oživil, ne, děkuji. To by měl oživit i Jojo, Elenu i Pamelu, ty se taky doslova obětovaly pro druhé a co ostatní lovci, he? To by měla Elendilka pravdu a chceme zpátky i Johnyho.
606
Nebo narážky na to, že to všechno měl být pro Deana a Sama jen test, dle mého názoru hloupost. Adámek = levná vycpávka. To se narodili jen proto, aby posloužili jako pokusní králíci? Vždycky jsem věřila, že bude mít SN nějaký hlubší smysl a Kripke nám to nakonec pěkně všechno vyloží a osolí, ale kde nic není, ani smrt nebere.
05x22 Swan Song - Stránka 2 138653
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

05x22 Swan Song - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x22 Swan Song   05x22 Swan Song - Stránka 2 Empty15.05.10 13:16

Mne to cele prislo, ako parodia. Rozpucime Castiela o päť minut je jak svab opat na nohach, zabijeme Bobbyho o 5 minut mu Castiel prisroboval hlavu a na konci, oh aky sok mrtvy Sam sa v nejakej podobe vratil. Fakt su jak svaby, aj bez hlavy bezia dalej. Ja to proste nechapem, ze im to uz neni trapne furt niekoho zabijat a potom ho zase vratit, ved je to fakt smiesne. Ja si myslim, ze keby som si 40 minut hadzala lopticku do steny, tak sa viac zabavim a je v tom aj viac dramy...
Návrat hore Goto down
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

05x22 Swan Song - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x22 Swan Song   05x22 Swan Song - Stránka 2 Empty15.05.10 13:55

Po všem tom oživování už nikdo nikdy nebude brát žádnou smrt v SN vážně... nicméně, jsem ráda, že Cas přežil. Kdyby si bývali odpustili to, že ho předtím zabili, nepůsobilo by to možná už tak kýčovitě. Viz Bobby a Sam.
Technický dotaz: Cas je teď archanděl? A protože Michael vězí v díře je on tím "novým šerifem" v Nebi?
Nevím, jestli se mi líbí, že se Cas chce vrátit do Nebe. Jsem ráda, že se mu vrátila víra v Boha a taky vím, že on byl rád anděl. Narozdíl třeba od Anny, která padla dobrovolně. Cas nikdy nechtěl být člověk a tím, že není anděl trpěl, tudíž pro něj všechno dopadlo dobře. Jen si nejsem jistá tím, proč se chce racet do Nebe. Říkala jsem si, že by třeba mohl zůstat na Zemi jako anděl. Dobře, to je asi nesmysl, asi nemůže být současně anděl a současně zůstat na Zemi. Jen doufám, že se v Nebi nevrátí k tomu, co dělal předtím, tj. k plnění rozkazů. Ačkoli, jestli je archanděl, už žádným růzkazům nepdoléhá. Mohl by využít to, co se naučil od lidí a to, že se naučil pocitům a mohl by v Nebi provést menší "reformu". Jestli je to tak, dopadlo to s Casem vlastně nejlíp ze všech. Má zpět své andělské mojo, má zpět svou víru, ponechal si svobodnou víru a všechno, co se naučil a má možnost udělat v Nebo něco správného. Jen si nejsem jistá tím, jestli mu nebudou chybět některé věci, které mohl zažívat na Zemi a někteří lidé (přátelé)- ale, on se asi vážně chěl vrátit zpět do Nebe. Myslím, že nikdy nechtěl zůstat. Třeba bude učit ostatní andli svobodné vůli...

Ehm, omlouvám se za tuhle esej, jen se snažím nějak se smířit s tím, jak to s Casem dopadlo Smile
Návrat hore Goto down
Ellen
Žltočočko
Žltočočko
Ellen


Počet príspevkov : 694
Age : 53
Bydlisko : SR
Nálada : hope never dies...
Registration date : 23.03.2008

05x22 Swan Song - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x22 Swan Song   05x22 Swan Song - Stránka 2 Empty15.05.10 14:12

Fay napísal:
Sam po hektolitroch krvi..
Yes!! Keď sa napil a rozbehol na vec, musela som sa začať smiať. Mne to neprišlo dramatické, skôr komické. A to nemalo.
Fay napísal:
K záveru - Lisa/Dean ....neviem či sa to nezdá aj vám, ale toto by Dean, na ktorého pozeráme 5 sérii za nič na svete neurobil! Hlavne nie hneď!!! Šiel by sa ožrať, najskôr s Bobbym.. nech mi nikto nehovorí, že sa len tak dvihne a pôjde do fucka.. .
Hovoríš mi z duše. Dean bol aj tak celú epku slabý, akoby len do počtu. A tie jeho reči pri nakladačke, no, bola som z toho v rozpakoch. Čakala som niečo Deanovskejšie. Napríklad, že by kričal na Sama, aby sa zobudil, že to je on - jeho brat. Len nie to trápne "Je to ok." Na konci už asi nevedeli čo s Deanom, tak ho strčili k Lise ako bezprizorného.
Fay napísal:
A Sam na konci - myslím, že je v ňom buď Luci alebo iný démon?..
Tváril sa ako Lucik, tak tipujem, že je v ňom Lucifer. Podľa mňa klietka tam dole je len pre jedného a skončil tam Adam/Michael. A Lucifer vyviazol.
Evelyn napísal:
Od začiatku série, alebo už od tej časti, čo som sa chalani dozvedeli, že sú schánkami Lucifera a Michaela som čakala, že finále bude prebiehať v duchu bratovražedného boja - neba a pekla a nakoniec ani ten boj medzi Liciferom a Michaelom sa nekonal, nuž ...
Ja si myslím, že to k tomu smeruje v šiestej serii. Adam/Michael je vyradený a tak zase jediný, kto môže poraziť Lucifera je zase Dean.
Panthera napísal:
Samovy otřesně nepřesvědčivé výkony v posledních epkách byly až do očí bijící. Působí na mě tak, že už ho to hraní v SN prostě nebaví, tak si na place z donucení odehraje své a nic víc do toho nedá.
Aj na mňa tak pôsobí, ale musím sa ho trochu zastať potom, čo som si znova pozrela finálnu epku. Sam tam mal jednu svetlú chvíľku, pretože keď sa prechádzal medzi Azazelovou bandou a naťahoval si ruku, hádzal pri tom úžasné diabolské úškrny. Ak si pamätáte, Lucifer hovoril o "nadšení", keď do neho vstúpil. Bolo by fajn, to nadšenie na Samovej tvári vidieť častejšie, nemyslíte?
Maky napísal:
Technický dotaz: Cas je teď archanděl? A protože Michael vězí v díře je on tím "novým šerifem" v Nebi?
Vyzerá to tak. Veď ako Death môže zabiť Boha, prečo by Castiel nemohol byť novým archanjelom? Obávam sa, že práve tieto extrémne zásahy a zmeny postáv seriálu skôr škodia, než ho vylepšujú. Veď robiť z Deana ufňukanca (4.séria) a teraz pasívneho chlapíka (posledná epka), Bobby tiež nejak povädol, Cas raz ako človek, teraz archanjel, Adam najprv obyčajný človek, teraz Michael a nakoniec Chuck. Radšej ani nerozvádzam. Postavy a ich hlavná charakteristika by sa nemala až tak drasticky meniť, ničí to celý seriál. A je to aj môj seriál, tak to beriem dosť osobne. 603
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

05x22 Swan Song - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x22 Swan Song   05x22 Swan Song - Stránka 2 Empty15.05.10 14:23

citácia :
Postavy a ich hlavná charakteristika by sa nemala až tak drasticky meniť, ničí to celý seriál.

dá sa to spraviť aj "jemne" - viď napríklad Brooke v OTH (ktorá mi predtým liezla hooodne na nervy a teď je to najlepšia postava).. skôr ma u Deana sere tá pasivita.. kde je Dean, ktorý vlezie za Samom aj na koniec sveta, obetuje svoju dušu za svojho malého brášku?? To že bol celú 4. sériu akosi mimo by som ešte brala, kto vie, ako by sa tváril John, keby sa vrátil z pekla, ale toto bolo aj na mňa moc.. Zo skvelej postavy spravili "charakter do počtu" ako si hovorila (znova budem hovoriť o OTH, tak isto to spravili s postavom Natea, ktorá bola aktívna a super a teraz sú tam s ním 4 scény za seriál a nikomu to nevadí)..
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

05x22 Swan Song - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x22 Swan Song   05x22 Swan Song - Stránka 2 Empty15.05.10 14:24

Ellen napísal:
Na konci už asi nevedeli čo s Deanom, tak ho strčili k Lise ako bezprizorného.
Presne! Proste to bolo divne, Dean ktoreho pozname 5 rokov by toto NIKDY neurobil. Myslim, ze od 4 serie sa charakter Deana spisovatelom trochu "vymkol spod kontroly". Ja som Deana z prvych troch serii mala velmi rada, ale od polky 4 serie je to hrozne. Davali mu vacsinu priestoru a nakoniec bol ku koncu aj tak zbytocny. WTF?! Ja sa ani Jaredovi necudujem, ze nic nezahra, mna by tiez nebavilo celu seriu hrat druhe husle dokonalemu Dickovi a ku koncu si na neho ZRAZU spomenuli. By som im to kaslala...
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

05x22 Swan Song - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x22 Swan Song   05x22 Swan Song - Stránka 2 Empty15.05.10 14:38

musím v tejto kritike s vami súhlasiť. síce na poslednú epku tejto série nepozerám až tak tragicky ako vy, pripúšťam, že v mnohom máte pravdu. v poslednej dobe mi jaredove herecké výkony prídu slabšie. má svoje svetlé chvíľky, ale mám pocit, že mu Sam išiel oveľa lepšie v minulosti. neviem, kde presne nastala tá zmena, ale myslím, že zhruba okolo jeho svadby sa to začalo tak výrazne prejavovať. ja som sa na neho ako lucíka veľmi tešila, pretože démoni mu vždy išli (viď BUABS), ale toto bol veľmi slabý odvar oproti tomu, čo previedol ako Meg. pripúšťam, že občas mu to celkom šlo ako v scéne, ktorú ste spomínali, kde sa uškieral na tých démonikov, ale inak slabota No trošičku lepšie ako jeho výkony v predošlích dieloch, ale aj tak som čakala viac 603

dean... no ako to povedať. moja milovaná postava a takto dopadla 05x22 Swan Song - Stránka 2 71416 ako 4 sériu som to jeho fňukanie nejako prehrýzla a úprimne mi ani v tom čase nevadilo. až po nejakej dobe, keď sa na to spätne pozerám mi to príde príliš "out of character", ale v 5 serke to od začiatku išlo dolu vodou... v prvých epkách mi ho tak strašne znechutili, až som na neho bola alergická. no ale potom sa to vylepšilo, tak som bola ozaj rada, že som opäť mala "môjho" deana späť a oni s ním spravia toto No ako to s lisou ma fakt dorazilo... prišlo mi to ako koniec HP 7 Laughing happy ending ako z rozprávky. ešte chýbalo, aby chuck do toho zadrel, že happily ever after... Laughing

a súhlasím aj s tou zmenou postáv. to, že sa vyvíjajú a postupne menia je okey. jasné, že peklo malo deana zmeniť, že bratova smrť mala mať efekt na sama a podobne, ale takéto drastické zmeny, na ktoré ja osobne hádam ani nevidím dôvod mi prídu zbytočné a na škodu.
citácia :
Obávam sa, že práve tieto extrémne zásahy a zmeny postáv seriálu skôr škodia, než ho vylepšujú. Veď robiť z Deana ufňukanca (4.séria) a teraz pasívneho chlapíka (posledná epka), Bobby tiež nejak povädol, Cas raz ako človek, teraz archanjel, Adam najprv obyčajný človek, teraz Michael a nakoniec Chuck.
presne! nech sa dokelu rozhodnú kto má čo byť. ešte by som dodala trickstera ako gabriela, to ma tiež dorazilo Laughing

no nič. som zvedavá s čím prídu v 6 Laughing možno z nich spravia všetkých upírov Laughing
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

05x22 Swan Song - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x22 Swan Song   05x22 Swan Song - Stránka 2 Empty15.05.10 14:44

Family Guy alias D.W. alebo to ešte prípadne bude o Casperovi Samovi 05x22 Swan Song - Stránka 2 316745 ja už fakt neviem, čo si o tom myslieť. čítala som na nete hoodne názorov - keby Dean "lovil" vlastného brášku, to by ešte možno šlo Twisted Evil inak si to neviem predstaviť.. ja som sa na túto epku netešila tak ako na tie predchádzajúce.. confused
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
Ellen
Žltočočko
Žltočočko
Ellen


Počet príspevkov : 694
Age : 53
Bydlisko : SR
Nálada : hope never dies...
Registration date : 23.03.2008

05x22 Swan Song - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x22 Swan Song   05x22 Swan Song - Stránka 2 Empty15.05.10 14:54

Fay napísal:
...keby Dean "lovil" vlastného brášku, to by ešte možno šlo Twisted Evil
S malou dušičkou dúfam aspoň v to.... 05x22 Swan Song - Stránka 2 260605 602
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

05x22 Swan Song - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x22 Swan Song   05x22 Swan Song - Stránka 2 Empty15.05.10 15:00

myslím, že to nehrozí.. Sad
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
JMMM
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
JMMM


Počet príspevkov : 208
Age : 36
Bydlisko : Slovensko, Zem, Slnečná sústava, Mliečna cesta, Vesmír: Svet, kde nadprirodzeno má svoje čaro
Nálada : daždivá
Registration date : 21.11.2009

05x22 Swan Song - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x22 Swan Song   05x22 Swan Song - Stránka 2 Empty15.05.10 15:18

Zmiešané pocity. Jediné, čo môžem na začiatok povedať. Uvedomujem si, že to malo veľa, veľmi veľa chýb, ale akosi tento koniec beriem. Po dopozeraní som bola trošku sklamaná, ale ako sa nad tým ďalej zamýšľam, dáva mi to stále väčší a väčší zmysel. Najviac ma ale potešilo, že sa na konci objavil Sam, ktorý evidentne Samom nie je. Ten pohľad bol absolútne nič necítiaci, myslím, že to sa Jaredovi podarilo a začínam tak špekulovať, že ak by som ten pohľad mala priradiť, bol by to Michael, neviem confused. Čo sa mi nepáčilo najviac, bolo povýšenie Castiela, to že ho vrátili späť mi až tak nevadí (ale skvelá smrť, milujem rýchle zabitie, podobne aj Bobby), ale že ho spravili archanjelom, alebo čímsi podobným, to ma serie, nepáči sa mi to.
Budem musieť pozrieť ešte raz.
Návrat hore Goto down
Ellen
Žltočočko
Žltočočko
Ellen


Počet príspevkov : 694
Age : 53
Bydlisko : SR
Nálada : hope never dies...
Registration date : 23.03.2008

05x22 Swan Song - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x22 Swan Song   05x22 Swan Song - Stránka 2 Empty15.05.10 15:25

JMMM napísal:
Najviac ma ale potešilo, že sa na konci objavil Sam, ktorý evidentne Samom nie je. Ten pohľad bol absolútne nič necítiaci, myslím, že to sa Jaredovi podarilo a začínam tak špekulovať, že ak by som ten pohľad mala priradiť, bol by to Michael, neviem confused.
Sam/Michael? Nežartuj! Chceš aby ma kleplo?! Shocked To už by bolo ako v Priateľoch, kde každý s každým a podobne... 706
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

05x22 Swan Song - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x22 Swan Song   05x22 Swan Song - Stránka 2 Empty15.05.10 15:31

citácia :
Sam/Michael? Nežartuj! Chceš aby ma kleplo?! Shocked To už by bolo ako v Priateľoch, kde každý s každým a podobne...

ale aj mňa to napadlo, či Sam nebude nakoniec Michael.. Very Happy to už by bolo mega WTF a LOL v jednom.. najlepšie Michaela aj tak zahral Matt alias John mladší..
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
JMMM
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
JMMM


Počet príspevkov : 208
Age : 36
Bydlisko : Slovensko, Zem, Slnečná sústava, Mliečna cesta, Vesmír: Svet, kde nadprirodzeno má svoje čaro
Nálada : daždivá
Registration date : 21.11.2009

05x22 Swan Song - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x22 Swan Song   05x22 Swan Song - Stránka 2 Empty15.05.10 15:42

Fay napísal:
najlepšie Michaela aj tak zahral Matt alias John mladší..

súhlasím, súhlasím, súhlasím...herec, čo hrá Adama nemá dostatočnú charizmu, som asi mrcha, ale som bola celkom rada, keď ho v 4x19 kleplo

Ellen napísal:
To už by bolo ako v Priateľoch, kde každý s každým a podobne..

Laughing a z Deana sa stane Luciferov vessel, šiesta serka môže začať affraid
Návrat hore Goto down
majtika01
Pocestný duch
Pocestný duch
majtika01


Počet príspevkov : 50
Bydlisko : Dunajska Streda
Nálada : I'm okay my sweetheart ... :-D tik, tikt, tik...BUM
Registration date : 09.01.2010

05x22 Swan Song - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x22 Swan Song   05x22 Swan Song - Stránka 2 Empty15.05.10 17:16

Plačem plačem plačem...slzy mi tečú a neviem to zastaviť...Def Lepard...parada....milujem túto kapelu a práve v tom hlavnom zaznela. Bolo to ako znamenie. Šialené...Plačem a neviem, kedy to prejde.
A už viem, kto je BOH...pisálek od stola Chuck či ako sa volá..!!

OK - utrieť slzy a ide sa ďalej...Cítim, že toto nie je koniec, ale zase povedzme si. prečo by to malo pokračovať? Zmiešané pocity, chaos a smútok zmiešaný s nádejou, že sa s nimi ešte stretnem...!

Akosi mi fantázia prestáva fungovať a neviem si ani za mak predstaviť, aké by to malo mať pokračovanie...teda pokiaľ Sam, ktorý sa ukázal na konci je Sam, čo evidentne nebol. Ale potom, ako sa tam objavil, ako to dokázal???

Veľa otázok a odpoveď neprichádza - nechám sa prekvapiť.

Slovo na koniec...už dlho som neplakala...je to fajn pocit. Škoda že už nefajčím, išla by som si zapáliť, ale nebudem pokúšať diabla...radšej si dám dobrú neškodnú čokoládu. Ta rozhodne zaberie.

Pekný deň všetkým...END
05x22 Swan Song - Stránka 2 335560 05x22 Swan Song - Stránka 2 92299 05x22 Swan Song - Stránka 2 430869 05x22 Swan Song - Stránka 2 430869 05x22 Swan Song - Stránka 2 430869 05x22 Swan Song - Stránka 2 430869
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

05x22 Swan Song - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x22 Swan Song   05x22 Swan Song - Stránka 2 Empty15.05.10 18:58

Súhlasím s vami, Dean bol totálne mimo charakter. Hlavne som nemohla vo chvíli, keď do Sama vstúpil Lucifer a on hneď choď, choď rýchlo a div, že ho tam nesotil Laughing Dean v tejto sérii vôbec nekorešponduje s Deanom z predchádzajúcich sérií, kde by pre Sama spravil všetko a nemohol bez neho žiť. Dean z druhej série by sa tam šmaril so Samom a nie len sedel na zemi a kukal, ako Sam hodí šipku dole.
Btw, len mne pripadalo divné, ako tam Sam!Lucifer sedí potom, ako zabil všetkých tých démonov, ruky celé od krvi a rukávy čisté ako vypraté v pervolle? Laughing
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

05x22 Swan Song - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x22 Swan Song   05x22 Swan Song - Stránka 2 Empty15.05.10 19:41

Sarinka napísal:
Dean z druhej série by sa tam šmaril so Samom a nie len sedel na zemi a kukal, ako Sam hodí šipku dole.

Měl se ještě jako Aljoša zvednout a dobře mířeným kopancem ho do té díry připoslat. 05x22 Swan Song - Stránka 2 99937
Já nevím, ale já už se zcela ztotožňuji s přirovnáním zoufalé parodie. Z hororového seriálu do protipólu. 05x22 Swan Song - Stránka 2 99937
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
sisa41176
Nevinná obeť
Nevinná obeť



Počet príspevkov : 14
Registration date : 03.01.2008

05x22 Swan Song - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x22 Swan Song   05x22 Swan Song - Stránka 2 Empty16.05.10 0:34

Aky ste tu vsetci ohromni kritici a odbornici.Ludia sa po urcitych zivotnych skusenostiach menia,tak preco by sa aj Dean nemohol.Je jednoduche kritizovat ,tak sa trocha zamyslite!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

05x22 Swan Song - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x22 Swan Song   05x22 Swan Song - Stránka 2 Empty16.05.10 0:41

citácia :
Je jednoduche kritizovat ,tak sa trocha zamyslite!

je to seriál.. chválim keď sa mi niečo páči, kritizujem keď nie Smile
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
sisa41176
Nevinná obeť
Nevinná obeť



Počet príspevkov : 14
Registration date : 03.01.2008

05x22 Swan Song - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x22 Swan Song   05x22 Swan Song - Stránka 2 Empty16.05.10 0:44

Vsetko sa da chvalit a kritizovat,to zalezi od cloveka,a hlavne to ukazuje jeho charakter
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

05x22 Swan Song - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x22 Swan Song   05x22 Swan Song - Stránka 2 Empty16.05.10 0:44

a ako to ukazuje môj charakter?
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
sisa41176
Nevinná obeť
Nevinná obeť



Počet príspevkov : 14
Registration date : 03.01.2008

05x22 Swan Song - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x22 Swan Song   05x22 Swan Song - Stránka 2 Empty16.05.10 0:45

Kolko mas rokov?
Návrat hore Goto down
Sponsored content





05x22 Swan Song - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x22 Swan Song   05x22 Swan Song - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
05x22 Swan Song
Návrat hore 
Strana 2 z 5Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» 05x22 Swan Song
» 05x22 Swan Song
» 05x13 The Song Remains The Same
» 05x13 The Song Remains the Same
» 10x14 The Executioner's Song

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Piata séria-
Prejdi na: