Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 05x22 Swan Song

Goto down 
+23
Weronička
Anwiel
Portable.Device
majtika01
JMMM
Maky
Ettie
Fay
Ellen
nico
Ax3l
sisa41176
andy
Hiro666
Lex
evetka
cleo
Zizi
Panthera
Sarinka
Evelin
dion-fortune
Silvia
27 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorSpráva
Portable.Device
Crossroads demon
Crossroads demon
Portable.Device


Počet príspevkov : 301
Registration date : 19.07.2009

05x22 Swan Song - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x22 Swan Song   05x22 Swan Song - Stránka 4 Empty16.05.10 2:38

citácia :
sa opovažuješ tu vyjadrovať svoj názor, počkaj tak 20 rokov a potom dačo napíš
Very Happy je pravda že pokud se tenhle seriál bude ubírat tímhle směrem, tak za 20 let si u sezony číslo 25 příjemně popovídáme o Deanových hemeroidech a Sammyho problémech s prostatou Laughing
citácia :
nevie pripustiť, že supernatural proste nie je dokonalý..
Velká většina z nás, milujeme seriály. Prostě je máme rádi a postupem času jsme se staly jejich milovníky. Jenže jsou to jenom seriály. A právě takováhle vyjádření mají lidé, kteří nedošli tam kam mnozí fanoušci dojdou. Ke kráse multifandomu, která rozbíjí sveřepé vynášení jednoho seriálu do nebe. Protože je jasné že ne vždycky se to povede. Ne každá sezona je perlou.
Ťunťové kteří tohle nejsou shopni pochopit jsou mi bohužel k smíchu Smile.

citácia :
A si predstav, ze napises "Pacila sa mi scena" s co ja viem "Chuckom" a niekto ti napise "Čo sa ti na tom mohlo pacit???!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Za 10 rokov sa ti to pacit nebude!!!!!!!!"
Cool vzhledem k padavosti pevných disků to tu epizodu nikdo nebude mít na disku. A na Amazonu to po deseti letech budou přidávat k rohlíkům Smile
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

05x22 Swan Song - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x22 Swan Song   05x22 Swan Song - Stránka 4 Empty16.05.10 2:53

porty 05x22 Swan Song - Stránka 4 316745 05x22 Swan Song - Stránka 4 316745 05x22 Swan Song - Stránka 4 316745

Btw napriklad nadavala som aj na finale 4 seriie doctora who a dala som sancu 5 serii, ktora je nahodou super (na moje obrovske prekvapenie), ale SN ma proste 5 seriou nepresvedcil, tak snad je moja vec, ci to budem dalej pozerat alebo nie.

citácia :
A na Amazonu to po deseti letech budou přidávat k rohlíkům
Alebo k praciemu prasku, ako Barrowman Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

05x22 Swan Song - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x22 Swan Song   05x22 Swan Song - Stránka 4 Empty16.05.10 10:34

sisa41176 napísal:
Aky ste tu vsetci ohromni kritici a odbornici.Ludia sa po urcitych zivotnych skusenostiach menia,tak preco by sa aj Dean nemohol.Je jednoduche kritizovat ,tak sa trocha zamyslite!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

05x22 Swan Song - Stránka 4 99937 Já Ti nevím, když jsem si přečetla tento Tvůj příspěvek, tak jsem se musela ohromě smát. V několika následujících píšeš cosi o věku a zkušenostech, nechci Ti brát iluze, ale dle stylu vyjadřování, gramatiky a dalších niancí, dle kterých většinou tipuji osobnost, tak by sis měla projet SN pěkně od série jedna, postupně až k sérii pět (pořádně, kdy nebudeš obdivovat jen Samův pevnej zadek a Deanův výraz v obličeji) a pak soudit a někomu radit něco o zamýšlení se apod. 05x22 Swan Song - Stránka 4 99937

Víceméně plný souhlas s Portem o multifandomu. 05x22 Swan Song - Stránka 4 319161
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

05x22 Swan Song - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x22 Swan Song   05x22 Swan Song - Stránka 4 Empty16.05.10 12:02

Lidi, já bych za jiných okolností buď napsala něco ne moc hezkého o téhle epce, nebo bych asi nenapsala vůbec, ale musím přiznat, že jsem mile překvapena, když se v tomhle topicu můžu tak úžasně pobavit.... 05x22 Swan Song - Stránka 4 99937 05x22 Swan Song - Stránka 4 316745 Už jenom záplava jistého interpunkčního znaménka, které má zřejmě jistá osoba v oblibě je dosti k smíchu.

citácia :
je pravda že pokud se tenhle seriál bude ubírat tímhle směrem, tak za 20 let si u sezony číslo 25 příjemně popovídáme o Deanových hemeroidech a Sammyho problémech s prostatou

Už se těším!! 05x22 Swan Song - Stránka 4 319161
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

05x22 Swan Song - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x22 Swan Song   05x22 Swan Song - Stránka 4 Empty16.05.10 12:28

ja z vás nemôžem 05x22 Swan Song - Stránka 4 99937 05x22 Swan Song - Stránka 4 99937 05x22 Swan Song - Stránka 4 99937 vy vážne čo poviete, tak to sú všetko perly 05x22 Swan Song - Stránka 4 99937 05x22 Swan Song - Stránka 4 99937 05x22 Swan Song - Stránka 4 99937

sari: hej, ja tiež neberiem ak sa niekomu finále páčilo, však na pár vecí aj mne, ale tiež sa mi veľmi nepáčil ten štýl akým to bolo podané.... 603

ja osobne sa za multifandomistku zrovna nepovažujem, čo sa seriálov týka. mám síce veľa seriálov, ktoré milujem a pozerám, ale nedá sa to porovnať s mojím "maniačením" na supernaturale. no ja som sa našla v anime, mange, doramách a podobne, takže možno hlavne to mi pomohlo sa na supernatural pozerať trocha "triezvejšie". je to seriál, ktorý navždy ostane v mojom srdci a budem si ho zastávať, ale nič na tomto svete nie je dokonalé a viem pripustiť ak to v sn pokašlú 603

citácia :
A si predstav, ze napises "Pacila sa mi scena" s co ja viem "Chuckom" a niekto ti napise "Čo sa ti na tom mohlo pacit???!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Za 10 rokov sa ti to pacit nebude!!!!!!!!"

toto ma dorazilo 05x22 Swan Song - Stránka 4 99937 05x22 Swan Song - Stránka 4 99937 05x22 Swan Song - Stránka 4 99937
Návrat hore Goto down
majtika01
Pocestný duch
Pocestný duch
majtika01


Počet príspevkov : 50
Bydlisko : Dunajska Streda
Nálada : I'm okay my sweetheart ... :-D tik, tikt, tik...BUM
Registration date : 09.01.2010

05x22 Swan Song - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x22 Swan Song   05x22 Swan Song - Stránka 4 Empty16.05.10 13:11

citácia :
Já Ti nevím, když jsem si přečetla tento Tvůj příspěvek, tak jsem se musela ohromě smát. V několika následujících píšeš cosi o věku a zkušenostech, nechci Ti brát iluze, ale dle stylu vyjadřování, gramatiky a dalších niancí, dle kterých většinou tipuji osobnost, tak by sis měla projet SN pěkně od série jedna, postupně až k sérii pět (pořádně, kdy nebudeš obdivovat jen Samův pevnej zadek a Deanův výraz v obličeji) a pak soudit a někomu radit něco o zamýšlení se apod.

Velky suhlas....treba si ti pozriet a potom to vsetci pochopia.
Na Samov Pevny Zadok - No coment... 05x22 Swan Song - Stránka 4 99937 koho by nevzrusoval 05x22 Swan Song - Stránka 4 998745 ???
Na Deanove vyraziky a xichtiky . . . kto by ich nemiloval, ale...???? Niekedy vsetkeho vela skodi...inac.... 05x22 Swan Song - Stránka 4 891817

Ja som to tu uz spomenula...revala som pri poslednej epke, ako želva...no a...ale neviem, ci by som davala sesktu...aj tu by som opomenula...VSETKEHO VELA SKODI.

A samosebou.....nejaky koniec musel prist...aj ked....hmmm skoda, ze ten sexi pevny zadok sladkeho Sama musel skoncit v pekle.
No ale uznajte, ako pekelnik je naaaramne hriesne krasny...kto by mu odolal? 05x22 Swan Song - Stránka 4 707500

Inac len tak z mitilogie....o LUCIFEROVI sa hovori, ako o najkrajsom, najinteligentnejšom a najoblubenejsom ANJELOVI, len to, ze bol tvrdohlavy a vzdy iny, ako ostatny, tak preto padol, lebo chcel ist svojou cestou a to sa jeho otcovi Stvoritelovi nepacilo...Nekonal tak, ako on chcel. ( hovori sa tomu, neskakal tak, ako Boh piskal ).
Mam doma Satansku Bibliu a o nom sa tam pise, ako o svojraznom Anjelovi, ktory tuzil po svojom Svete a sposobe vlady na ludstvom. Ale to je na dlhe rozpravanie.
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

05x22 Swan Song - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x22 Swan Song   05x22 Swan Song - Stránka 4 Empty16.05.10 13:15

citácia :
koho by nevzrusoval

neuveríš, ale mňa ee.. 05x22 Swan Song - Stránka 4 934194

citácia :

Ale to je na dlhe rozpravanie.

alebo - Festival Fantazie 2010, SupernaturalCON 3. - 4.7.2010, prednáška o Anjeloch Smile))
Ale práve z tej knihy by som si príklad nebrala (nemyslím to teraz kvôli tomu názvu, ja viem presne o ktorej hovoríš, ale sú lepšie spracované knihy čo sa venujú tejto tématike)
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
majtika01
Pocestný duch
Pocestný duch
majtika01


Počet príspevkov : 50
Bydlisko : Dunajska Streda
Nálada : I'm okay my sweetheart ... :-D tik, tikt, tik...BUM
Registration date : 09.01.2010

05x22 Swan Song - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x22 Swan Song   05x22 Swan Song - Stránka 4 Empty16.05.10 13:25

citácia :
sú lepšie spracované knihy čo sa venujú tejto tématike

JU - nadhoď, ktoré?
Zoženiem, prečítam, zhodnotím.
Pravdu povediac - nééé že by som extra fandila Satanovi, ale v niektorých veciach mu poslednú dobu dávam za pravdu.
PánBičkár nie som, ani za toho oného...fuj tajbl...mám na to svoj názor.
Ale mám doma Bibliu, Sybilu ze Sáby a Satanskú Bibliu, pekne vedľa seba, ale určite rada prijmem aj iné čítaničko o tejto tématike.

Čo sa týka Samovho zadku...nuž, tak málo ho ukazovali, že o jeho pevnosti neviem posúdiť...len sa o tom veľa hovorilo....tot vsjo...! Malý ho ukázať bez trenek, potom by som vedela posúdiť lepšie.
Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

05x22 Swan Song - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x22 Swan Song   05x22 Swan Song - Stránka 4 Empty16.05.10 13:32

Abych vám tu neudělala přednášku s předstihem, to byste mě v zubech vynesli. 05x22 Swan Song - Stránka 4 99937
Chtěl jít svojí cestou, no, když bychom vzali Henocha jako bernou minci, tak chtěl prostě jen smilnit s lidskými samičkami a plodit obříky, aby postupně zlikvidoval Boží dílko. 05x22 Swan Song - Stránka 4 99937

P.S.: majtika01 - když všechno, tak k Bibli (samozřejmostí je vydání včetně deuterokanonických knih), by měly být v knihovně prvořadě židovské pseudoepigrafy, apokryfní spisy a když všechno, tak nejen starozákonní, ale i novozákonní apokalypsy atd.
Na Satana je pěkný životopis od Kellyho, i když tam má pár věcí, co nesedí, ale dá se považovat za dobrou knihu k tématu.
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

05x22 Swan Song - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x22 Swan Song   05x22 Swan Song - Stránka 4 Empty16.05.10 13:36

dobre spracovaná je knižka Lucifer a Lilit od Jozefa Veselého (je to taká tenká knížočka), Satan - životopis od H.A.Kellyho a jedna skvelá (ale dosť ťažko sa číta, ešte ju nemám dočítanú celú) ktorá sa teda viac venuje mytológii Diabla - Obecné dejiny Ďábla - Gerald Messadie

EDIT:
citácia :
Abych vám tu neudělala přednášku s předstihem, to byste mě v zubech vynesli.

ani to neskúšaj!! Evil or Very Mad
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
majtika01
Pocestný duch
Pocestný duch
majtika01


Počet príspevkov : 50
Bydlisko : Dunajska Streda
Nálada : I'm okay my sweetheart ... :-D tik, tikt, tik...BUM
Registration date : 09.01.2010

05x22 Swan Song - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x22 Swan Song   05x22 Swan Song - Stránka 4 Empty16.05.10 13:50

Dikes moc, hned to idem pozriet na webe, ci sa to da niekde zohnat....!
Návrat hore Goto down
andy
Pocestný duch
Pocestný duch
andy


Počet príspevkov : 55
Age : 45
Bydlisko : bratislava
Nálada : v ocakavani lepsich zajtrajskov
Registration date : 06.11.2008

05x22 Swan Song - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x22 Swan Song   05x22 Swan Song - Stránka 4 Empty16.05.10 15:09

este k debate o zarytych fanusikoch:

som fakt velky fanusik a vela inych serialov nepozeram, supernatural mal pre mna specialny vyznam.
Z poslednej epizody som trochu sklamana, mohlo to byt velkolepejsie, mohli byt obaja bojovnejsi (s tym pasivnym Deanom mate pravdu, mohlo to byt na styl Kirka, ze bezvychodiskove situacie odmieta), ale vcelku sa dala.
Sklamanie vyplyva asi aj z toho, ze je to ako koniec jednej ery. Skoncila ta sloboda, pri ktorej jazdili krajinou a vsetko dokazali. Lenze bolo by divne, keby to robili 10 serii, take postavy by boli uz smiesne, keby sa nikde neposunuli.
Z Deana sa stal otec rodiny a to je ok. Trochu je na tom divne, ze Lisa asi nemala ziadny intimny zivot, iba 8 rokov cakala, kedy jej Dean zaklope na dvere. Ale potrebovali to rychlo vyriesit, nemohol s niekym zacat chodit a potom mat o par rokov svadbu a dieta, lebo by im do toho casovo nezapadla dalsia seria. V tomto smere by to bolo uveritelnejsie, keby to bol naozaj posledny diel a bolo by tam povedane, co sa stalo o par rokov.
Je mozne, ze im to nebude fungovat, na konci vyzeral Dean nejaky zamysleny.
Sama sa potrebovali tiez nejako zbavit, takze nebude Deanovym susedom a nebudu spolu opekat cez vikendy. Mozno budu v dalsich dieloch ako Randal a Hopkirk a budu sa snazit vybavit pre Sama odpocinutie duse.
Casova premena aj Chuckova sa mi pacili, to bolo podla mna uplne super.
Urcite budem pozerat aj siestu seriu, len sa trosku bojim, aby ta seria serial uplne neznicila, hlavne ked Kripke tam nebude. Ale stale si mozem pustit stare dobre diely.
Návrat hore Goto down
Ellen
Žltočočko
Žltočočko
Ellen


Počet príspevkov : 694
Age : 53
Bydlisko : SR
Nálada : hope never dies...
Registration date : 23.03.2008

05x22 Swan Song - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x22 Swan Song   05x22 Swan Song - Stránka 4 Empty16.05.10 17:09

Mňa dostal do kolien tento Sarinkin komentár:
Sarinka napísal:
...Hlavne som nemohla vo chvíli, keď do Sama vstúpil Lucifer a on hneď choď, choď rýchlo a div, že ho tam nesotil Laughing ....Dean z druhej série by sa tam šmaril so Samom a nie len sedel na zemi a kukal, ako Sam hodí šipku dole.
Nemám slov. 05x22 Swan Song - Stránka 4 316745 05x22 Swan Song - Stránka 4 316745
Návrat hore Goto down
Weronička
Winchester
Winchester
Weronička


Počet príspevkov : 2213
Age : 32
Bydlisko : momentálne ani sama netuším...
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

05x22 Swan Song - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x22 Swan Song   05x22 Swan Song - Stránka 4 Empty16.05.10 21:45

No ja som sa sem az teraz dostala no musim na toto nieco napisat Laughing Ako dost aj mna sklamali ako cakala som nieco viac nieco lepsie ale tak co zo zaciatku s ami to aj pozdavalo ale aj sa to nejak kazilo a auz ked prilo k tomu ako zabil lucik Casa tak to som mala dost 05x22 Swan Song - Stránka 4 99937 05x22 Swan Song - Stránka 4 99937 uz som s amusela velmo smiat 05x22 Swan Song - Stránka 4 99937
Chuck s ami pozdaval a ten koniec jak sa vyparil tak na to som zvedava a j ten pribeh Impaly bol fajny a flashbacky boli super 05x22 Swan Song - Stránka 4 430869 05x22 Swan Song - Stránka 4 430869
A na Sama som zvedava nechapem to teraz ako co sa stalo ked mu hento kazal urobit aon si zrazu stoji pred okienkom domu a hadze puppy eyes... ako neviem no scratch
A uz ani neviem co tam bolo take no celkove mohlo to byt aj ovela lepsie ale zase na druhej strane som zvedava ze ako to je so Samom a aj s Chuckom Smile

Slash poznámka asi tak sa to ma robit Laughing este som to takto nepisala Laughing
Spoiler:
Návrat hore Goto down
majtika01
Pocestný duch
Pocestný duch
majtika01


Počet príspevkov : 50
Bydlisko : Dunajska Streda
Nálada : I'm okay my sweetheart ... :-D tik, tikt, tik...BUM
Registration date : 09.01.2010

05x22 Swan Song - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x22 Swan Song   05x22 Swan Song - Stránka 4 Empty17.05.10 7:48

KAIN and ABEL...Tak to malo skončiť...a to som aj akosi očakávala...Možno nie priamo smrť jedného z nich, lebo to by som bulila ešte do dnešného rána...ale istý konečný BOJ, ktorý bol už tisícky rokov predurčený.

kód:
http://static.artbible.info/large/kain_abel.jpg
Návrat hore Goto down
Portable.Device
Crossroads demon
Crossroads demon
Portable.Device


Počet príspevkov : 301
Registration date : 19.07.2009

05x22 Swan Song - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x22 Swan Song   05x22 Swan Song - Stránka 4 Empty17.05.10 9:02

Very Happy divím se že lidé protestují proti slashi, protože klasická malba co poslala majtika, tak nějak mluví za všechno Laughing Twisted Evil

Pátá sezona si podle mě ukousla příliš epický koláč. A přestože to zpočátku vypadalo že to Kripke zvládne, nestalo se tak. Škoda že tvůrci v US prostě seriál roztahují na 22 epizod, když si spočtete ty příběhové vyjde vás zase něco kolem těch 13 - 15. Méně je někdy více.

Jsou to drobnůstky, ale docela se jim povedlo celou sérii slušně zakopat. No a co se týče toho cliffu na konci? Tak mám pocit že si někdo ze štábu pustil rerun Buffy... Laughing
(postava je špatná, pak dobrá, obětuje se za lepší svět, je vzkříšena...)
Návrat hore Goto down
sisa41176
Nevinná obeť
Nevinná obeť



Počet príspevkov : 14
Registration date : 03.01.2008

05x22 Swan Song - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x22 Swan Song   05x22 Swan Song - Stránka 4 Empty17.05.10 14:45

Takze len tolko,poniektori nevedia citat a vytrhuju z viet len slovicka a vykricniky,a potom im unika vyznam viet.Prajem pekny den!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

05x22 Swan Song - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x22 Swan Song   05x22 Swan Song - Stránka 4 Empty17.05.10 14:53

citácia :
Takze len tolko,poniektori nevedia citat a vytrhuju z viet len slovicka a vykricniky,a potom im unika vyznam viet.

myslíš význam viet typu - o 10 rokov sa môžeme porozprávať o našich životných situáciach? pretože niekedy nie je až tak dôležité, čo je napísané, ale skôr ako to je podané (veľa krát som niečo napísala a bolo to pochopené inak, ako to bolo myslené).
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

05x22 Swan Song - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x22 Swan Song   05x22 Swan Song - Stránka 4 Empty17.05.10 14:59

sisa: z tvojich viet sa moc sloviciek vytrhnut neda, mas tam viac vykricnikov, ako slov...a aj tích par slov za vela nestoji...
Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

05x22 Swan Song - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x22 Swan Song   05x22 Swan Song - Stránka 4 Empty17.05.10 15:12

Vy mě tu překonvertujete na parodie. 05x22 Swan Song - Stránka 4 99937
Osobně už mi to připadá, že se tu chodí vyplknout malé dítě, které není schopné ani standardní argumentace a jak už tu někdo dříve psal, tak si ofenzivním postojem zjevně něco kompenzuje.

Milá siso41176, děkuji, po přečtení dalšího Tvého příspěvku jsi mi ze dne, který byl šedivě monotónní udělala den hnedle lepší, ani tam ten přehršel interpunkčních znamének být nemusel. Zvlášť, když Tvé *perly* jsou ve většině případů citovány celé a nikdo v nich krom uraženého ega nic víc nevidí. Smiř se s faktem, že ani rozkazem nedonutíš lidi k tomu, aby s Tebou souhlasili v něčem, co se jim jednoduše osobně nelíbí. 05x22 Swan Song - Stránka 4 583517
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

05x22 Swan Song - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x22 Swan Song   05x22 Swan Song - Stránka 4 Empty17.05.10 15:22

Sisa: Jaj, holka, tobě by měl někdo ten vykřičník sebrat... Neni to už úchylka??
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
andy
Pocestný duch
Pocestný duch
andy


Počet príspevkov : 55
Age : 45
Bydlisko : bratislava
Nálada : v ocakavani lepsich zajtrajskov
Registration date : 06.11.2008

05x22 Swan Song - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x22 Swan Song   05x22 Swan Song - Stránka 4 Empty17.05.10 16:51

Sisa, ved si svoj nazor v podstate ani nenapisala, len si skritizovala ostatnych za ich nazory. Laughing
Návrat hore Goto down
Hedka
Nevinná obeť
Nevinná obeť
Hedka


Počet príspevkov : 10
Age : 36
Bydlisko : dedinka na Záhorí
Nálada : Supernatural... keď som tu zabúdam na realitu :o)
Registration date : 25.01.2009

05x22 Swan Song - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x22 Swan Song   05x22 Swan Song - Stránka 4 Empty17.05.10 17:34

Aj ja sa chcem vyjadrit k poslednej casti (som tu nebola uz celu vecnost). Tiez ma dost sklamala, vlastne cela seria, ale pozrela som si kazdu cast uz len kvoli tomu, lebo som verny fan a ked som to uz pozerala tolko rokov chcela vediet ako to cele dopadne. No ale zdalo sa mi to dost "vlazne". Tiez som cakala nejaky boj, nejaku poriadnu akciu a nic. Taky asi jediny sok nastal az vtedy, ked Sam, teda Lucifer zabil Bobbyho... to ma hned napadlo- kto preboha bude hrat v dalsej serii?!

Ked uz teda bude aj dalsia seria, tak ja si ju urcite pozriem, alebo aspon zacnem pozerat, pevne verim, ze dej bude pokracovat po nejakom dlhsom (hodne dlhsom) case a nebude to take nudne, depresivne,... Mne sa jednoducho pacili tie prve serie a v tejto poslednej casti hlavne tie flashbacky... to boli stare dobre casy 702 a Carry on my wayward son - moja srdcovka Very Happy

Neviem ako vam, ale mne sa moc ten navrat k Lise nepacil. Mne to pripadalo, ze to bolo len preto, aby nakoniec Dean neostat sam...

A potom este v tej predposlednej casti (tusim to bolo v nej) ako tam dali vsuvku s tymi lovcami duchov- ci ako si to hovorili, to bolo k comu dobre? Aky to malo zmysel? Neviem ci mi nieco uniklo, alebo to bolo fakt uplne odveci...

A nakoniec Bobbyho dusa, co s nou? Ci uz nic. Zomrel, ozil a hotovo?

Takze tak. Pevne verim, ze dalsia seria bude uplne o niecom inom Cool .
Mam rada serialy a okrem tohoto pozeram aj ine, ale tomuto som uz venovala tolko casu, ze by mi bolo luto nepozriet si ho do uplneho konca, tak dufam, ze to bude za to stat.
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

05x22 Swan Song - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x22 Swan Song   05x22 Swan Song - Stránka 4 Empty17.05.10 18:00

ale no nechajte jej tie vykričníky, aj ja mám tendenciu za každou vetou písať smajlíka, aj keď nepíšem nič vtipné Laughing

sisa: prepáč, že sme si s teba takto spravili srandu, ale občas sme proste "zlí" a je fakt, že hoci to možno zle nemyslíš (a túto možnosť treba zobrať na vedomie, keďže sami najlepšie vieme koľko nedorozumení tu bolo kvôli tomu, že sme sa nepochopili) ten štýl, ktorým píšeš príspevky vadí aj mne. príde mi to akoby ma poučovala učiteľka v škole, čo si mám a čo nemám myslieť, a že ona má vždy pravdu, aj keď nemá. takže možno by nebolo zlé sa zamyslieť aj nad tým, čo ti ľudia napísali (lebo viditeľne to nie je jeden človek, ktorému to vadí, ale viac) a posnažiť sa vyjadriť svoj názor trocha rozvitejšie, nie len pár vetami s kopou vykričníkov, lebo potom ozaj môže veľmi rýchlo dôjsť k omylu. a to, že ťa chýtame za slovíčka... no neviem za čo iné ťa máme chytať, za vykričníky? Laughing a že to vytrhujeme z kontextu... no ja osobne v tvojom príspevku žiadny hlbší kontext nevidím, že by som z neho mohla niečo vytrhnúť 603 prepáč, ale toť môj názor.
Návrat hore Goto down
Portable.Device
Crossroads demon
Crossroads demon
Portable.Device


Počet príspevkov : 301
Registration date : 19.07.2009

05x22 Swan Song - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x22 Swan Song   05x22 Swan Song - Stránka 4 Empty17.05.10 22:27

citácia :
Milá siso41176, děkuji, po přečtení dalšího Tvého příspěvku jsi mi ze dne, který byl šedivě monotónní udělala den hnedle lepší, ani tam ten přehršel interpunkčních znamének být nemusel. Zvlášť, když Tvé *perly* jsou ve většině případů citovány celé a nikdo v nich krom uraženého ega nic víc nevidí. Smiř se s faktem, že ani rozkazem nedonutíš lidi k tomu, aby s Tebou souhlasili v něčem, co se jim jednoduše osobně nelíbí.
Plně podepisuji co tu napsala Panterka... Smile
citácia :
no neviem za čo iné ťa máme chytať, za vykričníky?
Cool protože jich tam bylo téměř více než písmenek Laughing
citácia :
prepáč, že sme si s teba takto spravili srandu, ale občas sme proste "zlí"
V tomhle případě bych to neviděl tak že jsme na chuděru zlí. Ale prosté sehnutí hlavy, když je někdo nesmyslně kritizován, tady bohužel málokdo svede Laughing
Návrat hore Goto down
Sponsored content





05x22 Swan Song - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x22 Swan Song   05x22 Swan Song - Stránka 4 Empty

Návrat hore Goto down
 
05x22 Swan Song
Návrat hore 
Strana 4 z 5Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» 05x22 Swan Song
» 05x22 Swan Song
» 05x13 The Song Remains The Same
» 05x13 The Song Remains the Same
» 10x14 The Executioner's Song

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Piata séria-
Prejdi na: