Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!

Goto down 
+26
SkreechTina
kattie
Husitka
Ellen
wiktoriano
Anwiel
Ewis
Dzowika4
calla
Faith
Kacena222
Fazulina
Soniq
CrazyD
Kaja
bookika
Sarinka
Kristine
dantík
Madlen
Silvia
dion-fortune
Samabel
janka410
SNlois
Chrystelle
30 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorSpráva
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 Empty17.07.08 14:53

ty myslis to na konci? a to potom s tou gulkou? Wink 702
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 Empty17.07.08 15:05

No jasně.... škoda že to bylo zrovna při takové nechutné příležitosti. Suspect Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 677692 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 968235
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 Empty17.07.08 15:11

nj, to teda bolo.ale ta scena sa mi pacila. vlastne sa mi pacilo cele to, ked sa stalo,to co sa stalo a on robil to, co robil... tiez nechcem spoilerovat pre tych,ktori to este nevideli Smile a este sa mi pacilo, s akou vervou to robil. ze chcel najst toho bastarda a bolest mu nerobila velky problem. proste to bral normalne, mal tam gulku, tak si ju vybral. ten jeho vyraz tvare prost...uf Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 579569
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 Empty17.07.08 15:23

Chrystelle napísal:
Já když si vpomenu na epizodu 3x11, když ukázali Sama jak si trhá to tričko (kdo neviděl 3.sérii, musí si počkat, víc nebudu spoilerovat Laughing ), tak jsem málem spadla z křesla. affraid Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 87642 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 87642 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 998745 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 998745 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 316745

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 87642 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 87642 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 87642 No ani nemluv Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 998745 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 998745 a je mě úplně jedno v jaké situaci to bylo Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 998745 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 998745 a ted jsi mě to tak krásně připoměla,že se jdu hned kouknout Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 170639

Jinak teda Chrys pozoruješ, jak krásně tím článkem reagovali na všechno,co jsme vždycky probíraly Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 284389 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 284389 Já když to četla,tak jsem se super bavila u toho Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 284389 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 316745
Ale tak aspoň víc scén v tričku...... oba v tričku Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 260605 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 260605 no není to nádhera když koukám třeba na Sammyho v mém banneru 702 702 702 to obeplé tričko kolem jeho svalnatých ruk 702 603 no nic ....bezpečnější bude toho asi nechat ....nevím kam bych se mohla s mýma myšlenkama dostat Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 666500
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 Empty29.07.08 13:17

Koukám, že jste se pořádně rozepsali, co se týče jejich pocitů... no, já musím souhlasit... když srovnám roztomilého klučinu Sama z 1.řady se Samem z dalších řad, tak mi někdy vážně přijde trochu škoda, že už není tak uličnický... ale zase beru, že se ten charakter vyvíjí a to jde Kripkemu moc dobře. Very Happy

Jinak, také se přidávám k té skupině, která o tom jejich vztahu neustále přemýšlí a připadá jí prostě úžasný, takže vážně holky...nejste v tom sami a mě to hned tak nepřejde. 702

a ten článek o oblečení Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 316745 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 316745 aspoˇn, že se snaží oslňovat argumenty, když už nám je navlíkají do takových vrstev hadrů Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 316745
Návrat hore Goto down
Dzowika4
Crossroads demon
Crossroads demon
Dzowika4


Počet príspevkov : 464
Age : 30
Bydlisko : Martin
Nálada : je mi viac než fajn :D:D:D:D
Registration date : 23.08.2008

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 Empty27.08.08 21:50

Takze mne sa strasne paci bratska laska Sama a Deana ako sa vyvija postupne....v prve serii na zaciatku to az take silne medzi nimi nebolo ale postupom casu sa Sam a Dean strasne zblizili ze bez seba nespravia ani krok a to sa mi na tom vlastne strasne paci....a to ked Sammy zomre na konci 2.serii a Dean tam pri mon sedi a rozprava sa s nim...a proste ked plackal ku tomu to boo strasne zlate ale aj dojimaveee....nedalo sa pritom neplakat Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 71416 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 71416 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 71416 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 71416 ...a ked Dean za brata sa dohodol s Demonom tak to urobil velkuuu obetu...lebo slubil ze sa o neho bude starat aj tak urobil:1725: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 71416

nezniesol pocit ze zlihal a to bolo od neho strasne pekne.....proste tyto bratia sa maju strasne radi a neviem si predstavit ze budu bez seba....

to sa ani nedaa....ale tak zatial co Dean zije stale dava pozor na Sammyho aby sa mu nieco stalo s tym by sa nevedel zmierit....Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 71416 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 71416

Su medzi nimi hadky ci smiesne ci vazne ale vzdy si odpustia a su opät spolu....a vlasne bez seba si zivot newedia predstavit

je to proste genialnee ich laska bratska Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 335560
Návrat hore Goto down
Ewis
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
Ewis


Počet príspevkov : 193
Age : 31
Bydlisko : Martin
Nálada : Taká supernaturálska!!!
Registration date : 24.08.2008

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 Empty28.08.08 9:10

Dzowika4 : Úplne s tebou súhlasím...Ale vydíš, keď Dean potreboval pomoc od Sammyho v prvej série, tak sa Sam na Deana nevykašlal a išiel mu pomôcť aj keď sa tak dlho nevydeli...Bolo to od neho veľmi pekné...king king king... No to dokazuje aj to že Dean mal tak rád Sama že si kvôli nemu vymenil dušu s diablom..Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 449740 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 449740 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 449740....A to kvôli tomu že sa DEan cítil za to že Sammy zomrel vynní..smútny príbeh...Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 199226 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 199226 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 199226
Návrat hore Goto down
Dzowika4
Crossroads demon
Crossroads demon
Dzowika4


Počet príspevkov : 464
Age : 30
Bydlisko : Martin
Nálada : je mi viac než fajn :D:D:D:D
Registration date : 23.08.2008

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 Empty28.08.08 10:00

Ewis
wed jasneee oni sa mali staaale radi ....ale postupom casu je ta laska bratska este vecsia ako bola....to spozorujes v epizodach ked to pozeras....mne sa strasne paci ten pribeh SN
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 Empty08.10.08 20:48

Dala jsem to upozornění na spoilery už i sem, protože počítám, že za chvíli zde budeme probírat především jejich vztah ve 4. sérii.

dion-fortune napísal:
mám tiež pocit, že je rád, že nie je sám na to všetko a za samovu spoločnosť je veľmi vďačný. podľa mňa tá jeho sebecká časť, ktorá je veľmi maličká, to takto chcela. proste, aby spolu bojovali proti zlu a zachraňovali ľudské životy.

Já už se musím přesunout sem, protože se potřebuji vyjádřit k oběma. Laughing Zaujalo mně, co jsi napsala, protože podle mě je v tomto Dean ne maličko, ale docela dost sobecký. A to se mi na něm právě líbí. 603 Na jednu stranu mě štvalo, že to Samovi udělal - že uzavřel tu dohodu, i když věděl, jak tím bude Sam trpět, ale na druhou stranu je tahle jeho sobeckost zlatá a vyjímečná. Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 430869 Vždyť on vlastně kromě otce a Sama nikdy nikoho neměl (matku nepočítám, mám na mysli spíš pozdější věk). Kvůli jejich způsobu života si nemohl dovolit kamarády a tak se samozřejmě o to víc upnul na rodinu. Nikdo mu to nemůže zazlívat. A i když se snažil před tím Sama co nejdéle ochránit, na druhou stranu při první příležitosti ho do toho znovu zatáhnul. Jen aby byli spolu. A může se mu někdo divit? Vždyť Sam byl jediný, kdo znal historii jejich rodiny, včetně jejich současného "povolání". Jediný člověk, kterému se svěřil (Cassie), ho kvůli tomu opustil. A protože víme dobře, jak náročný je tenhle život lovce, hlavně taky po psychické stránce, bylo pro něj mnohem snažší, když to mohl konečně sdílet s někým dalším, tedy se svým bratrem.

Já jsem se nedávno dívala na několik dílů 2. série a žasla jsem nad tím, jaký pokrok Sam udělal od první série. Přesně jak jsi psala, dion, Sam mě taky tehdy štval, protože prostě nechtěl pochopit, proč ho Dean tak potřebuje a že lovení je prostě jejich osud, nejde se toho jen tak zříct, skončit s tím. A pak když člověk sleduje, jak už se do toho oba angažují, to je prostě balzám na duši. 702 Pro jednoho by tenhle způsob života byl ještě víc neúnosný. Pokud vůbec...

dion-fortune napísal:
Ja verím, že pre Deana bola jeho práca veľmi dôležitá, že ju považoval za svoj odkaz a myslím, že naozaj chcel aj Sama, aby to cítil rovnako a bol súčasťou "rodinnej firmy."
To souhlasím. Jak jsem psala, této práce se prostě nemůže člověk jen tak vzdát. Když ví, kolik lidí zachránili a kolik by jich mohlo zemřít, kdyby přestali pomáhat. Otec je to všechno naučil, učili i jeden druhého, proto chtěl, aby Sam pokračoval. Mně by třeba zajímalo, jak to teď bude s Deanem, když ho vlastně zachránil anděl a má pro něj nějaký úkol....neznamená to, že je vlastně tak trochu nesmrtelný? Shocked Vždyť kdyby při nějaké práci zemřel a oni ho opravdu tolik potřebují, museli by ho zase oživit, ne? Shocked No, to já už tak přemýšlím nad blbostmi. 603 Laughing
Ale taky by mě zajímalo, jak to teď bude Sam prožívat, když má vlastně bratra zpět, přestože si myslel, že už způsob není. Co kdyby Dean zase umřel? Podle mě by se Sammy asi zbláznil, protože by opět hledal nějaký způsob, když teď ví, že minule "nehledal dost usilovně". confused Sad
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 Empty09.10.08 13:10

Já se taky zapojím... tohle miluju.
Mně Dean taky přijde sobecký, co se týče toho, jak se snaží udržet Sama za každou cenu ve své blízkosti, ale jak psala Chrys... co jiného mu zbývá? A žádá vlastně tak moc? Vždyť jediní co chce, je mít osobu, které se může svěřit, která ví, v jakém světě žije a která ho za to nebude odsuzovat a považovat za šílence.
Sam se v tohle nikdy nemůže cítit jako Dean, protože jako malého se ho Dean snažil ochraňovat před světem lovců co nejvíc... a byl mnohem starší než Dean, když s dozvěděl, že venku jsou příšery a vlastně se dozvěděl celou pravdu o tom, jak žijí a co otec dělá. Což mu vlastně dalo jiný pohled na věc a on si neuvědomoval, že být lovcem je zkrátka něco, co se s vámi nese po celý život. Vždyť jde už jen o každý jediný lidský život, který zachránili. Řekla bych, že právě i díky okolnostem, kdy se dozvěděl tuhle pravdu se později rozhodl, že zkusí od toho utéct... zkrátka s tím nebyl sázaný tolik let jako otec a Dean a tak si myslel, že když toho nechá, už bude mít navždy pokoj. A tady byl sobecký zase on. Myslím si, že otce dost vinil za to, do jakého stylu života ho s bratrem vtáhnul, ale byl ještě moc mladý, aby si plně uvědomil, že víc než sebe a otce raní svým odchodem Deana.
Protože Dean neměl takový zájem o opuštění života lovce, uvědomoval si, že nemůže ohrozit nevinné životy, takže se ani nepokoušel najít si přátele a jediná blízká osoba, se kterou si mohl popovídat o všedních problémech a svých pocitech, tedy se svým bratrem, ho opustila. Otec na něj byl vždy tvrdý a myslím, že i když se hodně snažil, nikdy nedokázal dát svému synovi opravdu najevo, že ho miluje a že pro něj chce jen to nejlepší. (Teď nepočítám poslední díly s Johnem)
A když se bráškové znovu setkali a začali si k sobě hledat cestu, tak Dean poznal, že celou dobu měl pravdu a že jeho bratr je opravdu jediná osoba, které se může otevřít. (Aspoň tak moc, jak je on sám schopný... víme, že to pro něj i tak není nic jednoduchého a jsou věci, o kterých mluvit nedokáže)... a pak je najednou Sam mrtvý a Dean si uvědomuje, uvědomuje si celou svou bytostí, že Sam ho bude vinit, že uzavřel dohodu, že se na něj bude dívat svým zlomeným pohledem a Dean ví, že to bude bolet, ale stejně tu dohodu uzavře, protože zkrátka musí být sobecký. Potřebuje, aby tu pro něj byl aspoň někdo, protože ví, že jinak se zlomí a všechnu tu tíhu pocitů neunese.
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 Empty09.10.08 14:49

no ja súhlasím 603 a ty by som ukončila príspevok Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 99937

ale nie... ja myslím, že Dean si fakt uvedomoval, čo sa stane až ú dohodu uzavrie a preto tak veľmi chcel, aby sa o tom Sam nikdy nedozvedel... no náhoda je blbec a Sam sa to teda bohužiaľ dozvedel dosť rýchlo, no to sa mi páčila tá veta v Magnificent Seven, že potom všetkom, čo pre túto rodinu urobil si zaslúži byť sebecký aspoň teraz. Pretože hoci sa ozaj snažil brata zatiahnuť späť do biznisu a podobne, myslím, že ak by Sam naozaj chcel odísť, nechal by ho...

ja ale Sama absolútne chápem. Za prvé bol príliš malý, keď im zomrela mama, takže si ju vôbec nepamätal, nechápal aké to je žiť inak...nechápal, čo johna tak ženie. hoci vedel, že je to kvôli mame, kým mu nezomrela jessica, nemohol tomu naozaj pochopiť. a opäť to bol dean, ktorý o tom všetko tam vonku vedel snáď hneď od začiatku, teda od veku 4 rokov a to je už teda fakt čo povedať. Sammy mal koľko 7-8 keď sa to dozvedel? Navyše sa Sammy nemusel takmer o nič starať. Myslím, že to bol Dean, kto dbal na to, aby mali čo jesť a podobne-samozrejme aj John. Tiež, keď mal Sam nočnú moru, Dean ho podľa mňa vedel utíšiť, ale kto tam bol pre Deana ak bol otec na love? Myslím, že ako Sammy rástol postupne sa aj viac venoval Deanovi, no v čase, kedy to Dean podľa mňa najviac potreboval, teda keď otec začal loviť,tak bol Sam ešte príliš malý, aby mohol niečo urobiť... No a teda častým sťahovaním a podobne začal pomaly lov nenávidieť. On predsa nemal žiaden dôvod loviť ak sa to tak vezme... No a preto sa upol na školu a chcel zdrhnúť. Musím povedať, že toto mu nevyčítam. Akokoľvek veľmi tým Deana ranil, chápem ho, že to musel urobiť. V prvej sérií ma ale naštval v tom shadow asi najviac, keď deanovi povedal, že nechce aby tie veci boli tak, ako boli predtým, akokeby fakt nechcel, aby boli rodina. A to už bolo potom ako videl Dean takmer zomrieť, potom ako videl, že naozaj zachraňujú životy a potom, čo sa mu Dean zdôveril ako veľmi to chce. myslím, že tak nahnevaná na sama som nebola ešte pre nič ako som bola vtedy. ale tak opäť ho dokážem čiastočne pochopiť.

čo sa toho, čo napísala chrys týka, tak je tu taký menši spoiler, nič extra, tak neviem, či to riskneš alebo nie, ale:
Spoiler:
to či by ho fakt oživili neviem... myslím, že možno aj áno, pokiaľ by teda nedokončil svoju prácu alebo by bolo jasné, že ju nedokáže dokončiť...
Návrat hore Goto down
Fazulina
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
Fazulina


Počet príspevkov : 183
Age : 49
Registration date : 31.05.2008

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 Empty09.10.08 15:03

dion-fortune napísal:
no ja súhlasím 603 a ty by som ukončila príspevok Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 99937

ale nie... ja myslím, že Dean si fakt uvedomoval, čo sa stane až ú dohodu uzavrie a preto tak veľmi chcel, aby sa o tom Sam nikdy nedozvedel... no náhoda je blbec a Sam sa to teda bohužiaľ dozvedel dosť rýchlo, no to sa mi páčila tá veta v Magnificent Seven, že potom všetkom, čo pre túto rodinu urobil si zaslúži byť sebecký aspoň teraz. Pretože hoci sa ozaj snažil brata zatiahnuť späť do biznisu a podobne, myslím, že ak by Sam naozaj chcel odísť, nechal by ho...

Tohle mi celkem vrtalo hlavou, jak chtěl Dean docílit toho, aby se Sam nedozvěděl o dohodě? Bylo jasné, že se to dozví hned. Ne náhodou, sám by přišel na to, že byl mrtvý a znovu ožil, i kdyby mu to neřekl ten černej kluk (už si nepamatuju jeho jméno). Při první příležitosti by mu to vmetl do tváře nějakej démon, nebo by na to přišel sám, tak jako Dean na to přišel u jejich otce... A v tomto se projevilo to sobectví Deana týkající se jeho vztahu k bratrovi, na němž je tak závislý, že i když přesně věděl, jak se Sam bude cítit (protože se tak sám cítil), stejně do toho šel. Byl by do toho šel i za cenu toho, že Sam s ním už nepromluví, naštve se, odejde, či cokoliv, jen aby žil (Sam by to samozřejmě neudělal).

Mě teď docela drásá nervy, že ten jejich vztah trpí... Jsou si tak blízko, ale přitom tak vzdálení. Je mezi nima jakoby taková propast... Jeden pro druhého by umřel, ale tají před sebou tak závažné věci, Sam asi teď víc, díky těm jeho schopnostem, ale stejně myslím, že kdyby to Deanovi řekl, že by udělal líp, i když jeho první reakce by asi byla dost negativní... stejně bude, až se to dozví od někoho jinýho... a bude si o to víc myslet kdovíco, když to Sam před ním tají... Ach jo, už se nemůžu dočkat zítřka, co nového bude, úplně vidím, jak se spolu hádají, jak Dean vidí Sama dělat kejkle s Ruby.. (to si jen představuju, to není spoiler, nevím, o čem ta epizoda bude:-)))...
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 Empty09.10.08 15:20

no ja si práveže myslím, že on naivne veril, že sa to Sam nedozvie 603 veď aj deanovi to v podstate trvalo dosť dlho kým prišiel na to, čo sa stalo s otcom a u ňho to teda bolo dosť jasné.... proste on bol na tom fakt zle a hneď ako sa zázračne vylieči otec padne mŕtvy Suspect tu mohol Sama kľudne oklamať, že ho Bobby dal dokopy a ak by zomrel až za rok nebolo by to tak nápadné... No myslím, že rátal aj s tým, že sa to Sam môže dozvedieť a opustiť ho, no stále lepšie ako by mal ostať mŕtvy a tak to riskol.

Mne sa nová dynamika v ich vzťahu veľmi páči. Pripúšťam, že ich vzťah predtým bol lepší a ja som ho milovala taký, aký bol, ale práve pre toto je ten seriál lepší ako tie ostatné... on sa neopakuje stále dokola, ale prichádza stále s niečim novým. myslím, že obaja bratia majú pred sebou perné chvíle, no na konci ich vzťah bude snáď ešte pevnejší ako na začiatku... aspoň ja v to verím.

Inak si tiež myslím, že by Sam mal povedať Deanovi pravdu o jeho schopnostiach... no ale tak čo už... oni sa asi fakt nikdy nenaučia, že všetky tajomstvá raz vyjdu najavo...
Návrat hore Goto down
Fazulina
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
Fazulina


Počet príspevkov : 183
Age : 49
Registration date : 31.05.2008

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 Empty09.10.08 15:41

Mě se právě vývoj jejich vztahu taky líbí. To, že to není prostě růžové, že i když se mají tak rádi, stále něco mezi mini je. Opravdu se celkem těším na tu chvíli, kdy se bude muset Dean rozhodovat mezi bratrem a dobrem. Nebo že budou stát proti sobě... pro nás to znamená víc Torturing!Deana a víc EvilSama, takže oba fankluby si přijdou na své ne?:-))). Nicméně taky myslím, že se tím jejich vztah ještě víc upevní... (nedávno jsem četla jednu knihu, Poutník, co je o bratrech poutnících, jejichž otec byl též poutník, zemřel a bratři zůstali sami, velmi podobný příběh, taky fantasy..., mno, ale tam to pokračuje tak, že jeden z bratrů přejde na tu temnou stranu... , právě čtu druhý díl, tak třeba ještě není všemu konec:-))). Ne že bych chtěla, aby Sam přešel na temnou stranu, spíš myslím, že má náběh k tomu, aby proti zlu bojoval ještě větším zlem, tj. využije špatně svých schopností?... Připomíná mi to Pána prstenů, kdy si Gandalf odmítl vzít prsten, protože se bál, že by ho využil špatně k boji proti zlu... Mno, asi už zabíhám úplně jinam, jak mi myšlenky plynou:-)))
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 Empty09.10.08 15:48

Když Dean uzavíral dohodu, podle mě zas až tolik nemyslel na následky. Jediné, co ho opravdu zajímalo bylo, aby Sama oživil. Neříkám, že ho to vůbec netrklo, ale spíš to raději vytěsnil z paměti, aby ho to nerozptylovalo.
Taky určitě věřil, že třeba náhodou se to Sam nedozví nebo mezitím přijde na způsob, jak mu to sdělit. A pak to bylo venku a já za to byla vděčná, protože kdyby to oddaloval, bylo by to pro něj ještě horší... a pro Sama nakonec taky.
Jejich vztah- jediné, co snad k tomu můžu říct je, že Kripke si vážně zaslouží můj obdiv- ve třetí sezóně bylo úchvatné, jak se sblížili, ale stejně si vemte, že jsou věci, které přes ústa dostat ani jede z nich nedokázal. Jenže to je dobře, protože každý z nás má něco, co nechce ostatním říct ne z důvodu, aby je uchránil, ale protože si chce něco nechat jen a jen pro sebe. U nich to má bohužel většinou funkci... když to neví, je to tak pro něj lepší.
A teď jsem jak na nožích. Jenže kdo by se divil, že Deanovi se nechce mluvit o andělech... a přiznejme si, ani to od něj nečekáme... a už vůbec nemůžeme čekat, že by sám od sebe začal mluvit o pekle a tom, co se mu tam stalo... aspoň v tomhle Samovi nelhal. Vzpomínky se mu začaly vybavovat až později. Jsem hrozně zvědavá, co nám ještě z pekla ukážou, protože už je ty jeho vyděšené oči mi stačí a běhá mi mráz po zádech.
A Samovi se taky zrovna nedivím, že se mu nechce říkat nic o tom, co dělat poslední 4 měsíce. Nejen, že byl taky psychicky úplně na dně, ale protože si to vybíjel i na věcech, na kterých neměl. Pak je tady ta věc s jeho schopnostmi.
Je zvláštní do jaké roviny se jejich vztah dostal... udělali by pro sebe cokoliv, ale jako by se teď báli i jeden druhého.
Návrat hore Goto down
Fazulina
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
Fazulina


Počet príspevkov : 183
Age : 49
Registration date : 31.05.2008

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 Empty09.10.08 15:55

Tak tos napsala přesně, jako by se jeden druhýho báli, vidíš, hledala jsem správná slova, jak to vyjádřit a tohle je ono...
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 Empty09.10.08 16:01

Jsem ráda, že jsem byla nápomocná.
Ale vážně, jakoby se teď snažili odhanout, jaký krok ten druhý udělá. Jsou víc ostražitější. Myslím, že i když Sam ví, že Dean je Dean a naopak, tak se pořád snaží na něm najít něco, co by mu tenhle fakt vyvrátilo.
4 měsíce a slovo důvěra ztratilo svůj původní význam.
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 Empty09.10.08 16:22

no wow, super napísané samabel Very Happy

a opäť som na rade ja. takže ten nápad s tým, že by Sam bojoval proti zlu ešte väčším zlom sa mne osobne veľmi páči 603 neviem, ale rada by som to videla v SN.

k tomu, prečo si pred sebou veci taja. Nuž samozrejme každý občas potrebuje mať aj niečo iba pre seba a keďže spolu posledné tri roky boli takmer nepretržite nebolo toho veľa, čo by dokázali jeden pred druhým zatajiť. K Samovi by som povedala asi toľko, že sa bojí povedať Deanovi pravdu. Jednak preto, že vie ako sa k tomu Dean stavia a tiež preto, že sa bojí ako teda zareaguje. tiež si myslím, že sa za to aj hanbí. Hoci to považuje za dobrú vec a chce pokračovať, nie je si istý, tým čo robí a keďže ho dean naozaj prosil na "smrteľnej posteli" aby to nerobil, tak myslím, že cíti akoby Dean zradil....K Deanovi... No takto, ja myslím, že Sama zbytočne nechce trápiť. Pôvodne si fakt nič nepamätal a teraz toho tiež nie je práve veľa. Navyše pozná svojho brata a vie, že Sam sa už aj tak dosť obviňuje, že ho nedokázal zachrániť. Ak by mu ešte povedal, čo všetko tam zažil... no neviem, ale myslím, že by to na Sama bolo fakt moc a Dean to dobre vie. Taktiež ak by som ja bol na jeho mieste, asi by sa mi veľmi o niečom takom nechcelo rozprávať... Anjeli? No tam má Dean podľa mňa ešte stále pochybnosti, kto alebo čo vlastne Castiel a aké ma záujmy. Podľa mňa mu stále neverí a nechce Sama zaťažovať, kým si nebude istý.
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 Empty09.10.08 18:53

Pardon, že sem lezu rušit vaši debatu fotkami 603 Laughing , ale zrovna jsem procházela následující epizodu, co budu dávat do galerie a okamžitě mě zaujaly tyhle dvě fotky. Protože to je vlastně jedna z věcí, co v SN miluju a v ostatních seriálech mi chybí. Jak se o sebe bráchové starají. 702 Konkrétně v této scéně mě zaujalo, stejně jako v mnoha dalších, že napřed jde Sam zkontrolovat Deana, jestli je v pořádku, zatímco vedle visí "civilista". Laughing A na té druhé fotce se mi hrozně líbí, jak přidržuje Deanovi ruce, zatímco on očividně trpí bolestí. Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 71416 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 177401 Ono to v seriálu není moc vidět, protože je tam tma, ale tady na té fotce to zachytili skvěle. Ono je vlastně hodně v těchto situacích vidět, jak moc jednomu na druhém záleží, třebaže se popichují a občas si ani nechtějí nahlas přiznat, kolik jeden pro druhého ve skutečnosti znamenají. A jsem ráda, že postupně to z nich vypadlo a přiznali se k tomu. Ale o to víc mě teď trápí, že je to zase všechno v kelu a začínají od začátku. Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 80513 Na jednu stranu je prima, že se bude zase "něco dít" Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 284389 , ale na druhou stranu se toho "dění" děsím. Sad

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 Th_71296_SN102-A-0006_122_844lo Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 Th_71302_SN102-A-0007_122_811lo
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 Empty09.10.08 19:00

affraid bože to čo mi robíš!!! vieš ako hrozitánsky milujem, keď je Dean zranený a Sam sa o ňho musí starať a ty mi sem hodíš takéto fotky!!! chceš mi spôsobiť infarkt?! každopádne sú to super duper fotky. som z nich úplne hotová.

mne sa tiež straaašne páči, keď sa o seba starajú Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 430869 to je proste jedna z mojich NAJ vecí na SN. a ja si nemyslím, že je to všetko v keli... len je to trocha divné momentálne... každopádne som zvedavá ako sa ten ich vzťah teda nakoniec vyvinie.
Návrat hore Goto down
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 Empty11.10.08 21:33

Chrys ....to jsou přesně ty záběry a scény,která tak strašně miluju Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 430869 starost jeden o druhého. Dean zraněný a Sammy starostlivě pomáhá Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 430869 nádhera 702
Ta druhá fotka je taky úžasná.... ten "civilista" (čti koza jedna co se tam pletla Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 555452 ) co vedle visí...co s ním Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 132752 hlavně bráška jestli je OK Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 177401 No nádhera. Já vážně tyhle scény strašně miluju a pokaždé si ji užívám. Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 430869
Když si vzpomenu,jak dlouho jim trvalo než si k sobě našli tu cestu ....pak to bylo tak úžasný 702 a teď se zase tak odcizují Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 568939 mě to tak štve Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 80513
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 Empty11.10.08 21:35

Souhlasim, Chrys!!! Tyhle momenty sou ty nejlepší!!! Chci, aby to tak zase bylo, aby sme se hezky mohli koukat na tu krásnou kombinaci torturing!Dean a Protecting!Sammy!!! Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 430869 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 430869
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 Empty11.10.08 21:56

Chrys: naozaj krásne fotky. aj ked tá epka nepatrím k mojim naj ale ten koniec stojí za to už len kvôli tej scéne.
702 pripájam sa k tým čo sa im páči ked sa Sam o Deana stará aj ked rovnako milujem aj to ked sa Dean stará o svojho malého brata. no ich vzťah sa určite zlepší ved v 4x04 sme si opäť prišli na svoje čo sa bratských momentov týka a dúfam že potom to už bude len lepšie. teda ak Sam zo svojimi schopnostami naozaj skončil a už nebude Deanovi klamať lebo ja nemám rada ked si klamu alebo majú pred sebou tajomstvá to potom ich vzťah iba ničí. no a čo si myslím že bude dalej radšej nejdem rozvádzať lebo by to bol spoiler.
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 Empty11.10.08 23:00

Zrovna jsem přemýšlela o tom, kolik bratrských momentů jsme měli možnost vidět zvlášť v jednotlivých sériích a tedy jak velká míra popisující jejich outo jako bratrů nám byla odhalena.
Díky tomu mě napadla spousta dalších věcí.
Vlastně když si všechno, co se jim kdy přihodilo vezmu pěkně popořadě, najednou mi došlo, jak moc musí Dean působit nejen jako bratr, ale i jako otec... třeba i to byla jedna z věcí, proč Sam chtěl ze života lovců utéct... chtěl normální rodinu a klaciského modelu rodiny nemohl dosáhnout už jen z toho důvodu, že u nich doma to nefungovalo úplně jako - otec a dva synové, ale otec, otec a bratr, a pak Sammy... to pro něj muselo být podle mě dost matoucí... zvlášť, když nikdy nepoznal, jaké je to mít matku.
A myslím, že napříc sezónami mu vážně dělalo dost velké problémy, než se naučil to všechno skloubit... prostě to má všechno pořád v sobě.
Vývoj jejich vztahu je obdivuhodný a vážně doufám, že Kripke pro nás má připravenou spoustu situací, ve kterých se jejich vztah bude dál měnit, protože to se mi na tom líbí.
Návrat hore Goto down
Ellen
Žltočočko
Žltočočko
Ellen


Počet príspevkov : 694
Age : 53
Bydlisko : SR
Nálada : hope never dies...
Registration date : 23.03.2008

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 Empty12.10.08 1:45

Ja som rozmýšľala prečo sa Dean a Sam akoby navzájom seba báli.

U Sama je to teraz jasnejšie, bál sa, ako sa Dean bude pozerať na využívanie jeho schopností a teraz má o jeden dôvod naviac sa báť a to, že by ho mohol Dean opustiť, ak v tom bude Sam pokračovať. Sam totiž vyzeral byť dosť zaskočený, keď v 4x04 videl Deana baliť sa. Preto mu trvalo kým zareagoval. A to ani nehovorím, ako mu Dean povedal, že keby ho nepoznal, tak by po ňom šiel. Mne by to teda na obavách len pridalo.

Dean sa desí Samových schopností hlavne preto, lebo keby im Sam podľahol, nezostalo by mu na výber nič iné, ako Sama zastaviť. To znamená, že by nakoniec musel splniť otcovu prosbu pred smrťou. Myslím, že nič viac Deana nedesí ako práve toto. Lebo vie, že by Samovi nedokázal naozaj ublížiť a už tobôž ho zabiť. Ja len dúfam, že Dean nebude raz ľutovať, že Sama pomocou dohody vrátil medzi živých. Sam totiž mohol umrieť v podstate ako nevinný človek, ale ktovie čo ho čaká teraz.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 5 Empty

Návrat hore Goto down
 
Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!
Návrat hore 
Strana 5 z 7Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Torturing!Dean Fan Club - pozor SPOILERY!
» Whumping!Cas Fan Club - pozor SPOILERY!
» Evil!Sam Fan Club - pozor SPOILERY!
» Castiel Angel - pozor SPOILERY!

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Postavy :: Sam a Dean-
Prejdi na: