Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!

Goto down 
+26
SkreechTina
kattie
Husitka
Ellen
wiktoriano
Anwiel
Ewis
Dzowika4
calla
Faith
Kacena222
Fazulina
Soniq
CrazyD
Kaja
bookika
Sarinka
Kristine
dantík
Madlen
Silvia
dion-fortune
Samabel
janka410
SNlois
Chrystelle
30 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorSpráva
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 Empty14.07.08 17:12

Chrystelle tak to mas uplnu pravdu Smile ja niekedy premyslam z cesty, ale nechcem si pripustat nejake tie smutne myslienky, pretoze potom ma chyti depka a premyslam uz naozaj nad vsetkym, splietam rozne konspiracie...no hroza 603
tie sceny z 3x16 sa mi pacili.. Dean mal v tom aute bozsky pohlad, az mi naskocili zimomriavky (no to mne dost casto pri SN), ale ten pohlad ma dostal.
a pokial ide o Samove vlasy...neviem ako vy, ale mne sa pacil, ked v 1x17 - Hell house sedeli v tej restike ci co to bolo a strielali si zo seba, co Dean potahoval tu hovadinu, co vydavala ten rehot a Sam mu dal na pivo lepidlo a zacal sa smiat na plne hrdlo a potom to on potiahol. vtedy 1.) ma ocaril jeho smiech, normalne som sa takmer zamilovala (nakoniec som vsak zostala pri Deanovi) a 2.) ocarili ma jeho vlasky 702
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
calla
Winchester
Winchester
calla


Počet príspevkov : 1082
Age : 31
Bydlisko : Taká malá dedinka v BB kraji
Registration date : 25.06.2008

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 Empty14.07.08 17:26

Faith to je bohovska cast...jedna z mojich naoblubenejsich.... Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 177401 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 177401 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 177401
ale v každej casti sa nieco najde... study study
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 Empty14.07.08 17:36

calla u mna detto Very Happy ja som si az teraz vsimla, ze presne tu scenu mas v podpise. ja som magor Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 99937 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 99937 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 99937 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 99937 az sa hanbim a pritom som si uz skor vsimla, ze mas pekne obrazky v podpise 603 no tak presne tu scenu som myslela! tam sa mi pacia Samove vlasy 702
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
calla
Winchester
Winchester
calla


Počet príspevkov : 1082
Age : 31
Bydlisko : Taká malá dedinka v BB kraji
Registration date : 25.06.2008

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 Empty14.07.08 17:40

Faithneva ja mne sa stane....a to dost casto... 603 603
dakujem za obrazky... :sunny:
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 Empty14.07.08 17:44

603 603 603 Very Happy Very Happy Very Happy
no a spat k Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 335560 mne sa strasne pacia tie chvilky, ked si jeden z druheho utahuju. proste v 1x17 to bolo uzasne. take to surodenecke natahovanie. to sa mi paci. a ked ide do tuheho, tak Dean vzdy nieco zapoti, aby "rozviril vzduch" Very Happy
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
calla
Winchester
Winchester
calla


Počet príspevkov : 1082
Age : 31
Bydlisko : Taká malá dedinka v BB kraji
Registration date : 25.06.2008

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 Empty14.07.08 17:49

suhlasim....ja iba cakem ked Dean otvori usta co vtipneho z neho vyleti... Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 170639 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 170639 a ked sa to dostane von nezdržim sa a Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 99937 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 99937 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 99937 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 99937
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 Empty14.07.08 17:58

presne Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 316745 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 316745 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 316745 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 316745 a ked zacne "nechces sa mi vyplakat na ramene?" ja vtedy nemozem Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 316745 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 316745 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 316745
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
calla
Winchester
Winchester
calla


Počet príspevkov : 1082
Age : 31
Bydlisko : Taká malá dedinka v BB kraji
Registration date : 25.06.2008

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 Empty14.07.08 18:04

alebo "pracuj dalej sparky" to som nemohla.... Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 99937 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 99937
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 Empty14.07.08 22:53

Fazulina napísal:
mě teda neustále dojímá jen to pomyšlení, že se mají tak rádi a ví, že dean umře, přesně v určitou hodinu, to musí být strašně vyčerpávající pocit a řekla bych, že spíš pro Sama, nevím, jak bych se s něčím takovým vyrovnala já...

No přesně...nad tím jsem taky často přemýšlela. Že vlastně ví přesnou hodinu a den a teď nastává dilema, co je "důležitější" nebo spíš co má větší smysl. Jestli bez ustání hledat řešení, jak z toho ven nebo si ten zbývající čas raději užít nějak příjemněji, asi jako si to představoval Dean. Rolling Eyes Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 132752 Laughing A to si myslím, že muselo být hrozně těžké pro oba...Dean se bál jít do pekla a ze začátku si to nechtěl připustit, že k tomu nakonec dojde...ale jak se čas krátil, docházelo mu, že tam opravdu půjde a musel s pravdou ven - prostě měl plné kalhoty. Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 568939 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 568939 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 568939
No a na druhé straně Sam, který nechtěl ani pomyslet na to, že by se mu ho nepodařilo zachránit, ale vnitřně ho zžíralo kruté tušení, že se mu to asi nejspíš nepodaří. Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 568939 Nedovedu si vůbec představit, co asi prožíval, já sama nevím, co bych dělala.... už jen ten pocit, že Dean obětoval svůj život kvůli němu a pokud v tom pekle opravdu skončí, sám asi netušil, jak se s tím vyrovná....respektive si byl jistý, že se s tím nevyrovná. Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 568939 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 568939 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 568939 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 629176

Fazulina napísal:
Deanovy chvilky, kdy se Samovi svěřuje s pocity, jsou skvělé a strašně mám ráda tu scénu, jak mu na konci jednoho dílu vysvětluje, jak má opravit auto... Sam to prostě mlčky přijal a neprotestoval, prostě se tak trochu smířil s pocitem, že Dean fakt odejde.

Tahle scéna na mě působila zvláštně.... ono to tak vypadalo, jakože to přijal, smířil se s tím (trošku). Ale řekla bych, že ve skutečnosti si to nikdy nechtěl připustit ani náhodou. Prostě pořád doufal, že se mu podaří ho zachránit. Ale tím, že přijal ten klíč a začal opravovat Impalu, chtěl možná zkusit, jestli by to opravdu dokázal....zůstat bez Deana a poradit si bez něj sám. Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 994403 Jak čas plynul, sami jsme se mohli přesvědčit, že by se mu to tak snadno nepodařilo, vlastně bych řekla, že vůbec. Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 460216 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 364896
Návrat hore Goto down
Fazulina
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
Fazulina


Počet príspevkov : 183
Age : 49
Registration date : 31.05.2008

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 Empty15.07.08 8:12

No, to máš pravdu. Nechtěla jsem říct, že pro Deana by to bylo jednoduché, žít s vědomím, že v určitý den půjde do pekla, spíš bych řekla, že pro Sama to bylo, no, prostě mnohem těžší ještě s tím, že Dean se vlastně obětoval za něj. Dean si to asi uvědomoval, protože musel přece vědět, že se Sam cítí přesně tak, jak se cítil on, když zjistil, že za něj se obětoval jejich táta... Akorát Sam dostal tu šanci s tím nějak bojovat, Dean byl postaven před hotovou věc... Kdo ví, jak by se Dean choval, kdyby to bylo jinak, kdyby měl rok, aby zachránil otce před peklem...

Ale řekla bych, že Dean, ačkoliv měl strach a samozřejmě nechtěl jít do pekla, byl tak jakoby napůl spokojený sám se sebou, že tím zachránil bratra... Pro něj měl jeho vlastní život mnohem menší cenu..., ne že by mu nezálěželo na životě, to ne, ale...., mno nevím jak to popsat..., řekla bych, že prostě jako ceý život následoval v činech otce, že udělal to stejné jako on, že mu to dávalo sílu se s tím vyrovnat.

Ten jejich vztah je prostě úžasný .... Občas si říkám, jestli nejsem padlá na hlavu, když si připouštím nějaký seriál, převážná většina mého okolí by se mi asi vysmála (vždyť je to jen seriál a ještě k tomu o nadpřirozených věcech...), ale tohle mě prostě nenechá lhostejnou:-).

Sam to určitě nepřipustil, v té scéně s opravou auta, to ne, ale řekla bych, že tak trochu nad tím uvažoval a možná chtěl Deanovi trochu ulehčit v tom, že on se asi bojí nechat Sama na světě samotnýho... jak říkáš, že to dokáže...
Návrat hore Goto down
calla
Winchester
Winchester
calla


Počet príspevkov : 1082
Age : 31
Bydlisko : Taká malá dedinka v BB kraji
Registration date : 25.06.2008

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 Empty15.07.08 8:43

mna dostala k slzam ta cas kde bad:519: Dean povedal skutocnemu, že všetko čo má rád nie je jeho...Hudbu, ktorú počúva, Auto, ktoré zdedil po otcovi...proste nic do ich rodinného podniku nedal on..všetko prevzal od niekoho..tým mu dal najavo, že je vlastne nanič...ale jedine co ma je Sam...pre ktorého žil...sice som to nevidela ale precitala som si to...a už len to spôsobilo Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 199226 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 199226
proste Dean celý život žil len pre Sama a teraz ked sa zanho obetoval... Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 71416 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 71416 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 71416
muselo to byt strasne tažke...a naozaj ich obdivujem za to že vo svojej praci dokazali vydržat až do konca...ked prave ta praca spôsobila Deanovu smrť... Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 80513 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 80513
fazulina
citácia :
Ale řekla bych, že Dean, ačkoliv měl strach a samozřejmě nechtěl jít do pekla, byl tak jakoby napůl spokojený sám se sebou, že tím zachránil bratra
Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 618406 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 618406 zasah do čierneho...ale bol aj smutny že ho opusta a necha ho samého...
ved Sam v prvej serii....to bolo akoby otec a syn...Sam taky neskuseny a Dean zufaly za otca... Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 260605
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 Empty15.07.08 8:55

Fazulina, no, Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 999804 já právě pořád nevím, co je horší....ono se to sice jeví jako dobrá/lepší šance, než dostal John... Ale když se nad tím zamyslím, tak nevím, jestli na tom byli Dean se Samem nějak o moc lépe, když měli, narozdíl od Johnovy smlouvy, ten rok. Přijde mi to, že se stejně celý rok Sam trápil výčitkami a jen se prostě o rok odložilo nevyhnutelné....což samozřejmě bylo skvělé, že ten rok ještě mohli prožít spolu - to je jasné. Já to teď myslím z toho pohledu Sama. Jak jsi psala, že měl šanci s tím bojovat, narozdíl od Deana. Jak teď vidíme, šanci měl, bojoval, ale nakonec prohrál. Což si myslím, že pro něj teď bude mnohem horší a nebude se s tím chtít smířit, že ho takhle zklamal, přestože mu slíbil, že do pekla prostě nepůjde, že to nedovolí. Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 199226 To si právě myslím, že bude teď nést hůře, než když by byl postavený před hotovou věc, jako tehdy s jejich tátou. Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 199226 Já nevím, ono to asi zní blbě, možná ani ostatní nepochopí jak to myslím, ale mě to tak přijde, že to možná opravdu teď pro sama bude horší, když si promítne všechny ty sliby co Deanovi dal a nakonec ho viděl, jak ho roztrhal ten zasr*** čokl. Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 202744 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 80513 Tohoto byli u táty ušetřeni a to si myslím, že je taky docela rozdíl. Stačí si vzpomenout, jak reagoval Dean na to, když viděl Sama umírat...a to co teď musel vidět Sam, se na něm prostě musí podepsat ještě mnohem víc, než ....já nevím, fakt blbě se mi to popisuje, snad někdo pochopí, jak to myslím. Prostě se na mě ten poslední díl docela podepsal. Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 968235

A že byl Dean spokojený sám se sebou...to je pravda, řekl to v 3x01. Ale platilo to jen asi tak do poloviny roku. Pak začal sílit jeho strach a přestože byl pořád rád a spokojený, že Sama zachránil, nakonec přiznal, že do pekla jít nechce, že z toho má hrozný strach - už jen proto, jak mu to peklo všichni vylíčili. Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 677692 Uvědomil si, že jeho život má opravdu cenu, že stojí za to žíct, že si zaslouží žít. Takže tím bych řekla, že se mnohé změnilo - on se změnil. A to mu zase tu cestu do pekla hodně, hodně ztížilo....ale především ten strach, protože nevěděl, do čeho vlastně jde, jen věděl, že to bude strašné. Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 71416 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 71416

Fazulina napísal:
Ten jejich vztah je prostě úžasný .... Občas si říkám, jestli nejsem padlá na hlavu, když si připouštím nějaký seriál, převážná většina mého okolí by se mi asi vysmála (vždyť je to jen seriál a ještě k tomu o nadpřirozených věcech...), ale tohle mě prostě nenechá lhostejnou:-).

Tady mi úplně mluvíš z duše!!!! Laughing Kdybys věděla, jak já ten jejich vztah prožívám.... 603 To prostě ani není normální, vživotě jsem žádný seriál takhle nežrala. Však už jsem to tady psala mockrát. Ten jejich vztah a vůbec celý jejich osud, je něco tak úžasného, že to prostě nejde, zůstat lhostejný..... 702 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 177401 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 71416
Návrat hore Goto down
Fazulina
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
Fazulina


Počet príspevkov : 183
Age : 49
Registration date : 31.05.2008

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 Empty15.07.08 9:11

No jo, máš pravdu, je fakt, že se celý rok Sam trápil (Dean taky) a nakonec jim to nepomohlo... Jinak, řekla bych, že Dean začal mít doopravdy strach z pekla poté, co se dozvěděl, co by se z něj mohlo stát. Že se stane něčím, proti čemu celý život bojuje...

Na mě se poslední díl taky podepsal. To roztrhání pekelným psem bylo dost strašné, upřímně jsem z toho byla dost vedle, pořád jsem čekala, že na poslední chvíli se něco stane, že se Dean zachrání, ale ono ne... ale líbí se mi to, proč pořád nějaká krkolomná zachraňování, o to je to teď zajímavější...

Jinak chápu, co tím chceš říct.... Sam to teď bude mít hodně těžké, jsem vážně zvědavá, co nám přinese 4. sezóna.... Fakt mám úplně husí kůži z té představy, jak se bratři shledjí... Co budou dělat? Jak to bude? Jak se dostane Dean z pekla? Jak se budou k sobě chovat? Upřímně doufám, že Sam nezahořkne, i když by k tomu měl plné právo... Šmarjáááááá, to zase bude noční můra, čekat každý týden na nový díl:-).

Jsem ráda, že ten seriál žere takhle i někdo jinej... :-)... Mám to neustále v hlavě a každý den si pustím aspoň jednu epizodu... takový večerníček... No, koncem července jedu na 3 týdny na dovolenou, kde budu totálně bez moderních technologií, jem zvědavá, jak to přečkám:-)... Mno, aspoň jsem si na cestu koupila dvě knížky s příběhem Supernatural...
Návrat hore Goto down
calla
Winchester
Winchester
calla


Počet príspevkov : 1082
Age : 31
Bydlisko : Taká malá dedinka v BB kraji
Registration date : 25.06.2008

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 Empty15.07.08 9:37

Fazulina a Chrystelle pani baby vy ste sa ale rozrecnili...ja nemam co dodať...vsetky moje pocity ste vystihli... cheers cheers
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 Empty17.07.08 9:08

Tak teď trochu odbočím od naší rozsáhlé diskuse Laughing , protože tenhle článek mě fakt dostal. Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 316745 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 316745

CW Fashion Rules: Always Wear Lots of Layers -- No Matter How Hot Your Bod
kód:
http://weblogs.wgntv.com/network/cwsource/2008/07/cw_fashion_rules_always_wear_l.html#more

Tak konečně se mi někdo vysvětlil, proč chodí bráškové tak navlečení. Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 555452 Musím uznat, že mají ve všem pravdu. 603 Jejich zdraví je přednější, než naše choutky očumovat jejich úžasná těla. 603 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 316745 No, ale aspoň na pokojích by si občas mohli trochu odložit. To by jim snad nic neudělalo. Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 886945
Ovšem nejlepší je vysvětlení, že čím víc toho máte na sobě, tím méně musíte tahat v tašce. Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 99937 Což je svatá pravda. Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 99937 Prostě bráškové jsou praktičtí. Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 673161 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 177401 Laughing
Návrat hore Goto down
Fazulina
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
Fazulina


Počet príspevkov : 183
Age : 49
Registration date : 31.05.2008

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 Empty17.07.08 9:20

Ty jo, vidíš, já jsem si kolikrát říkala, že tam musí být hrozná zima, když mají pravidelně na sobě tričko, košili, mikinu a bundu:-), ale tenhle článeček mě fakt dostal, hlavně ty doplňky .... např. naparáděný laptop:-)...

Mno, mě se jinak strašně líbí, jak chodí oblíkaní, to je vyloženě můj styl, obleky jim sice taky sluší, ale tenhle mírně ležérní napůl sportovní styl mě fakt bere, zvlášť, když jsou v n něm oděná, cituji: "dvě nejrozkošnější těla, která můžeme vidět v televizi." (s čímž se ztotožňuji:-)).

"Thank god the layers are there, or disaster would ensue. Keep America safe by keeping your bodies covered. " Myslím, že Američani zapomněli, že by ta věta měla znít takto: Keep all the world safe by keeping your bodies covered:-))).
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 Empty17.07.08 9:52

Jo, to máš pravdu. Ale to by nebyli Američani, aby to nezúžili jen na sebe. Rolling Eyes Laughing

A mně se taky jejich styl oblékání líbí (i když bez oblečení je to ještě lepší Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 99937 ) a samozřejmě mi také mluví z duše tou větou: dvě nejrozkošnější těla, která můžeme vidět v televizi. Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 998745 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 284389
Ten popis jejich oblečení (včetně doplňků), to se jim fakt povedlo. O tomhle jsme debatili mockrát s Jankou, tak jsem ráda, že se tomu konečně věnují i tam a že nám tímto vlastně odpověděli na naše otázky. Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 316745
A mimo jiné se mi hrozně líbí tato věta: Thank god the layers are there, or disaster would ensue. Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 316745
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 Empty17.07.08 11:38

boze tak ten clanok bol super Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 316745 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 316745 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 316745 velmi pekne to napisali podla mna. Ako krasne vysvetlili preco toho tolko nosia a este ten koniec, ked spomenuli vsetky tie sceny, kedy boli menej obleceny.... drool ozaj parada... pacilo sa mi to Wink a tie ich narazky na to, aky su sexy Laughing Laughing Laughing no neda mi ine len samozrejme suhlasit Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 998745 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 998745 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 998745 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 998745 heh ale tak dufam, ze bude aj par motelovych scen s nimi v trenkach alebo uterakoch Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 284389
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 Empty17.07.08 13:48

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 99937 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 99937 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 99937 ten clanok je uplne uzasny. tak som sa na nom nasmiala Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 99937 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 99937 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 99937 svata pravda vsetko Very Happy
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 Empty17.07.08 14:22

dion-fortune napísal:
heh ale tak dufam, ze bude aj par motelovych scen s nimi v trenkach alebo uterakoch Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 284389

Já taky. Ale na druhou stranu, když si přestavím, jak teď vypadá Jared, nevím, jestli bych podobnou scénu, jako byla v 1x17, vůbec přežila.... drool drool drool Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 87642 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 87642 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 87642
Návrat hore Goto down
calla
Winchester
Winchester
calla


Počet príspevkov : 1082
Age : 31
Bydlisko : Taká malá dedinka v BB kraji
Registration date : 25.06.2008

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 Empty17.07.08 14:28

take sceny neprežijem..sak infarktujem už len ked su obleceny.... Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 87642 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 87642 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 87642 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 87642
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 Empty17.07.08 14:33

tak ja by som prezila, len ci moj televizor oslintany Wink
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
calla
Winchester
Winchester
calla


Počet príspevkov : 1082
Age : 31
Bydlisko : Taká malá dedinka v BB kraji
Registration date : 25.06.2008

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 Empty17.07.08 14:40

Faith ejha...moja klavesnica je na tom podobne... 603
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 Empty17.07.08 14:44

aha.ved mas pravdu. ja by som to sledovala na PC, nie na telke Very Happy
ked si predstavim na nasom LCD takeho Sammyho ako v 1x17... no veru, nie je mi vsetko jedno affraid
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 Empty17.07.08 14:49

Já když si vpomenu na epizodu 3x11, když ukázali Sama jak si trhá to tričko (kdo neviděl 3.sérii, musí si počkat, víc nebudu spoilerovat Laughing ), tak jsem málem spadla z křesla. affraid Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 87642 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 87642 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 998745 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 998745 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 316745
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 4 Empty

Návrat hore Goto down
 
Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!
Návrat hore 
Strana 4 z 7Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Torturing!Dean Fan Club - pozor SPOILERY!
» Whumping!Cas Fan Club - pozor SPOILERY!
» Evil!Sam Fan Club - pozor SPOILERY!
» Castiel Angel - pozor SPOILERY!

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Postavy :: Sam a Dean-
Prejdi na: