Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!

Goto down 
+26
SkreechTina
kattie
Husitka
Ellen
wiktoriano
Anwiel
Ewis
Dzowika4
calla
Faith
Kacena222
Fazulina
Soniq
CrazyD
Kaja
bookika
Sarinka
Kristine
dantík
Madlen
Silvia
dion-fortune
Samabel
janka410
SNlois
Chrystelle
30 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorSpráva
Husitka
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
Husitka


Počet príspevkov : 266
Age : 47
Bydlisko : In my most daring dreams...
Nálada : Všechno, jen ne normální.
Registration date : 06.02.2009

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 7 Empty15.02.09 20:37

Já mu nic nezazlívám, Chrys, jediné, co jsem řekla, bylo, že v SOUČASNÉ situaci, jak se věci mají TEĎ, si myslím, že Sam by to možná dokázal, kdyby to bylo z nějakého důvodu třeba, zatímco Dean nejspíš (ještě?) asi ne.

Co se týče té sirény, tak já prostě věřím, že by to nějak dopadlo, i kdyby se Bobby neobjevil. Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 7 934194

A trochu bych se hádala, že jsme neviděli Sama v situaci bez Deana (Mystery Spot, poslední smrt, když si myslel, že už je to nevratné; viděli jsme tři měsíce Samova života bez Deana, a moc se mi nelíbilo, co to s ním udělalo), takže si myslím, že ani Sam by to bez Deana prostě nezvládal.
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 7 Empty15.02.09 21:19

Husitka, né, to já jsem nemyslela přímo tebe, že mu to zazlíváš. Já jsem mluvila tak nějak všeobecně, protože z mnoha debat tohle vyplívalo. Jsem zase okecávala něco, co nesouviselo přesně s "naším" tématem. Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 7 934194 Laughing Já vím, že teď je Sam "jiný", ale i tak si myslím, že by Deanovi nedokázal ublížit. No (kromě situací, které jsem předtím uvedla) Pořád ho miluje nade všechno, i když to teď možná dává méně najevo.

No a jak píšeš o tom Mystery spotu, to jsme se taky špatně pochopily. 603 Já jsem měla na mysli situaci, kdy by Dean zemřel podobně jako v 2x21 Sam a Sam by musel řešit na místě jeho ztrátu. V 3x11 totiž byla zcela odlišná situace. Tam zasahoval Trickster a proto se Sam po Deanově smrti upnul na to, že najde Trickstera a Deana zachrání. Ale to není, to samé. Protože tehdy by ho zachránil (a takyže "zachránil") způsobem, který by Deanovi nijak neublížil. Kdežto Dean tou dohodou Samovi velice ublížil a myslím, že se to na Samavi dost podepsalo. A pořád podepisuje - má výčitky. Proto není jisté, jak by tehdy (teď opravdu mluvím JEN o situaci, že by jako první zemřel Dean, nikoliv až po Samově smrti!) Sam reagoval. Jestli by taky odmítnul Deana pohřbít a bez váhání by za něj upsal duši, přestože věděl, jak moc se Dean zlobil a byl zničený z toho, že to udělal už jeho otec. Tuhle situaci jsme prostě neviděli a nikdy neuvidíme. A vážně si netroufám tvrdit na 100%, jestli by to Sam udělal, jestli by zaprodal kvůli němu svou duši. Ne proto, že by se dokázal narozdíl od Deana smířit s životem bez něj, ale právě proto, že v tomto by byl třeba méně sobecký, než Dean. Možná by se přece jen zamyslel nad tím, jak by to Deana zlomilo, kdyby zjistil, že i jeho bratr půjde kvůli tomu do pekla. Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 7 568939 To by byla podle mě jeho konečná. 602 A Sam si toho je určitě vědomý nebo aspoň tehdy byl. Takže buď by se naučil časem žít bez něj (no, žít...víme jak to bylo v Mystery spotu, ale tam byla opravdu zvláštní situace, kdy ze sebe udělal "chladnokrevného člověka", protože se soutředil jen na Deanovu záchranu) a nebo by to skončil taky. Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 7 11674 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 7 568939
Návrat hore Goto down
Husitka
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
Husitka


Počet príspevkov : 266
Age : 47
Bydlisko : In my most daring dreams...
Nálada : Všechno, jen ne normální.
Registration date : 06.02.2009

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 7 Empty15.02.09 21:45

Chrys: Já to, co Dean udělal, jako sobectví nevidím. Hloupost, to ano. Sobectví ne. I když ano, víme, jak se to Deanovi nelíbilo, když přišel na to, jak to bylo s otcem. Ale zase když přišel na to, proč zaprodal duši Evan (myslím, že tak se jmenoval ten, co zaprodal duši kvůli nemocné manželce), tak ho chápal. Takže ano, John zranil Deana, a Dean Sama, ale ani John, ani Dean nebyli vyloženě sobečtí, když zaprodali duši. John pravděpodobně věděl, že Sam by to nezvládl bez Deana (zvlášť kvůli tomu, co pak John řekl Deanovi), a Dean věděl, že by to nezvládl bez Sama. Chápu, jak to myslíš s tím sobectvím, ale já bych to tak nenazvala.

Teď mě tak napadá jiné téma... Že se mi vůbec nelíbí ta ohnivá "pazucha", co údajně Castiel zanechal Deanovi na paži. Oheň a anděl? To mi nějak nejde dohromady. Suspect Nevěřím mu ani zbla. Suspect Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 7 812801
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 7 Empty21.07.09 7:58

Husitka: Tak ono sa sem tam opisovalo (teraz nie priamo v SN, ale iných filmoch a knihách), že Anjeli majú ohnivé meče, ale veľmi sa do tejto terminológie nevyznám, ale ak by sme to mali brať z pohľadu, že prečo to má Dean na tom pleci, tak možno je to aj tým, ako ho ťahal z Pekla confused Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 7 934194
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 7 Empty21.07.09 12:30

Ja vám neviem, ale ja si nemyslím, že by sa Dean zachoval sebecky, viem ako to myslíte a to slovo sebeckosť to podľa mňa nevystihuje. Je pravda, že zapredal dušu za Sama pretože bez neho nedokázal žiť a že v tom boli aj tie sebecké zámery, ale nejako som ho proste chápala. Veď on to myslel dobre a vlastne mal to v povahe, radšej daruje život a stratí ten svoj ako keby mal zomrieť niekto iní. Možno to bolo sebecké z tej strany, že nebol schopný trpieť zo straty a preto sa rozhodol zapredať dušu a zniesť ten pocit, že on zomrie a bude trpieť niekto iný - nie Dean konal síce impulzívne, ale ako sám- pred koncom 3 série pozoroval ako sa Sam zúfalo snaží ho zachrániť a ako trpí pri myšlienke, že nemôže pomôcť- povedal, že on nikdy nechcel Samovi ublížiť. Trpel pri pohľade na to ako Sam trpí, ale jednoducho vedel, že aj tak urobil správnu vec, pretože Sam dokáže ísť ďalej a bojovať, že ak má niekto z Winchestrovcov šancu prežiť, tak je to práve Sam, pretože on bol až priveľmi pripútaný k rodine a jednoducho by to nedokázal. Nedokázal by ďalej zachraňovať nevinných, nemal by na to silu. Vzal by si fľašku a zaliezol by niekam do stodoly. A Sam chcel predsa tiež zapredať svoju dušu, nedokázal sa Deana vzdať. Nedokázal ho spáliť ako otca, jednoducho sa zaprisahal, že nájde spôsob ako ho vrátiť. To, že ho pochoval a nosil jeho prívesok sa mi páčilo, pretože potreboval cítiť podporu. Potreboval mať nádej, že ho ešte raz uvidí. A podarilo sa.
To puto, ktoré ich spája je veľmi silné. Možno ich sem-tam rozdelí nejaká nadprirodzená sila ako tá siréna, možno sa sem-tam ako každý iný človek pohádajú, ale vždy to končí rovnako. Vždy je tu jeden pre druhého a to je pointa. Nech už ktokoľvek z nich doslova pose*rie čokoľvek - veria si a pomáhajú, pretože na to správny súrodenci sú.
Návrat hore Goto down
JMMM
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
JMMM


Počet príspevkov : 208
Age : 36
Bydlisko : Slovensko, Zem, Slnečná sústava, Mliečna cesta, Vesmír: Svet, kde nadprirodzeno má svoje čaro
Nálada : daždivá
Registration date : 21.11.2009

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 7 Empty28.11.09 12:25

Toto pridávam pre všetky milovníčky slashu (aj keď ja k nim nepatrím). Možno ste to už videli, ja som na to narazila len teraz, hneď som si na vás spomenula 703.
Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 7 2873310929_0e7d73272c
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 7 Empty28.11.09 15:52

Pre budúcnosť, keď budeš dávať obrázky, tak použi zmenšeninu, hoci tento nie je taký veľký, ale pôsobí to dosť rušivo a myslím, že sem sa ten obrázok nehodí, keďže sa tu rieši ich vzťah ako bratov a nie čosi viac... Wink
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
JMMM
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
JMMM


Počet príspevkov : 208
Age : 36
Bydlisko : Slovensko, Zem, Slnečná sústava, Mliečna cesta, Vesmír: Svet, kde nadprirodzeno má svoje čaro
Nálada : daždivá
Registration date : 21.11.2009

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 7 Empty28.11.09 18:03

No hej, ja len, že som natrafila na tento obrázok a chcela som ho pridať. Myslím (síce som neopozerala celé fórum), že toto je asi jediný topic, kam som to mohla strčiť. Však Sam and Dean. Sorry confused
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 7 Empty28.11.09 20:10

JMMM, v topicích o postavách ze seriálu se debatuje o konkrétních postavách, nikoliv o obrázcích. Proto máme pro fotky a obrázky určené zvláštní topicy. Jelikož jsi tu asi nová, tak se tady asi ještě neorientuješ. Už jsme zde tuhle problematiku řešili mockrát, takže se mi to teď nechce celé znovu vypisovat, protože nemám dost času, ale aspoň tedy ve zkratce:
Do témat o postavách dáváme pouze skutečné fotky/záběry (tedy žádné manipy a fotomontáže, které by mátly některé fanoušky!) ze seriálu, pokud chceme probrat danou scénu a podobně. Jinak je pro oficiální fotky Jareda a Jensena (Sama a Deana), když se chceme o nějakou novou podělit s ostatními, určen topic Fotky Jareda a Jensena - společné.
Všechny ostatní obrázky - manipy, avatary/icons, wallpapery a podobně - dáváme do sekce Multimédia - Jeeeej - obrázky. Tam se může dát jakýkoliv obrázek, který má nějakou souvislost se SN a nejsme si třeba jisti, kam ho dát. Takže i tenhle tvůj, mimochodem úžasný 702 Laughing , obrázek patří tam. Wink

Snad jsi mě trochu pochopila a budeš se tím v budoucnu řídit. Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 7 92299 Pokud ti něco přesto není jasné, tak se ptej. Wink
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 7 Empty28.11.09 20:23

ja by som ten obrázok, nad ktorým sa rozplývam 702 zaradila sem:
https://supernatural.canadaboard.net/forum-f40/topic-t768.htm
keďže to je miesto, kde by sa mali dávať všetky veci týkajúce sa slashu, keďže hold mnohým ľuďom to stále vadí a nechceme ich predsa pohoršovať, že nie? Laughing

inak oceňujem snahu Wink obrázok je super drool
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 7 Empty28.11.09 20:28

Jo, to je fakt dion, to by bylo úplně nejrozumnější. Laughing Laughing Sice se tam nelíbají nebo něco (věčná škoda) Laughing , ale víme, jak to na některé jedince působí, že. Mně už to přijde naprosto běžné a samozřejmé. 601 Už jen proto, že tam vlastně není Sam ale Jared.
Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 7 Empty28.11.09 20:41

Zvlášť pěkné je, že si ho předtím, než ho ohne, ještě nenápadně plácne. Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 7 99937
Fay: ta wincestka, co jsi mi posílala, tak se u stejné autorky koukni na drabble, který popisuje, co po tomto podpisu následovalo v zákulisí. Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 7 49896
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 7 Empty28.11.09 21:45

panthera: po akom podpise? neviem čo konkrétne myslíš.. a poslala som ti ich hoodne, myslíš felis? 702
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 7 Empty28.11.09 22:03

"Breaking the Rules" od ilikecrystals. Wink

Pardon za OT. Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 7 934194
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 7 Empty28.11.09 22:20

citácia :
který popisuje, co po tomto podpisu následovalo v zákulisí.

ktorý ale podpis myslíš?
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 7 Empty28.11.09 22:26

Fay napísal:
ktorý ale podpis myslíš?
Po Koblihově podškrabu na Jaredových zádech. Cool
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
JMMM
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
JMMM


Počet príspevkov : 208
Age : 36
Bydlisko : Slovensko, Zem, Slnečná sústava, Mliečna cesta, Vesmír: Svet, kde nadprirodzeno má svoje čaro
Nálada : daždivá
Registration date : 21.11.2009

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 7 Empty29.11.09 11:06

No, ešte raz sorry, ale máte pravdu, ešte sa tu až tak neorientujem Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 7 934194. Ďakujem za inštruktáž 603, posnažím sa nebyť off topic vackrát.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 7 Empty

Návrat hore Goto down
 
Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!
Návrat hore 
Strana 7 z 7Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» Torturing!Dean Fan Club - pozor SPOILERY!
» Whumping!Cas Fan Club - pozor SPOILERY!
» Evil!Sam Fan Club - pozor SPOILERY!
» Castiel Angel - pozor SPOILERY!

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Postavy :: Sam a Dean-
Prejdi na: