Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!

Goto down 
+26
SkreechTina
kattie
Husitka
Ellen
wiktoriano
Anwiel
Ewis
Dzowika4
calla
Faith
Kacena222
Fazulina
Soniq
CrazyD
Kaja
bookika
Sarinka
Kristine
dantík
Madlen
Silvia
dion-fortune
Samabel
janka410
SNlois
Chrystelle
30 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorSpráva
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 Empty12.10.08 10:27

samabel: to si dobre napísala. ja som vždy považovala Dean aj za otcovskú postavu v Samovom živote. Neviem, ale stále som si myslela, že v podstate ho aj on vychoval. A preto, presne ako píšeš, chápem, že Sammy chcel odísť. Fakt to pre neho muselo byť divné.

K vývoju ich vzťahu: Nuž ja myslím, že v každej sérií sa našlo neskutočne veľa skvelých bratských momentov. Viem, že museli prejsť dlhú cestu až si dokázali byť tak blízky ako si nakoniec boli v tretej sérií, no práve preto nemyslím, že začínajú znova od začiatku. Len sú si neistý ako reagovať na toho druhého. 4 mesiace je dlhá doba a ak uvážime čím všetkým Sam prešiel, je len normálne, že sa zmenil. Musel sa spoliehať len sám na seba, už sa nemal komu vyrozprávať, ani sa zdôveriť, proste jeho brat bol preč. No a teraz je dorazu späť. Nemôže len tak prepnúť spínačom a byť tam, kde predtým. Potrebuje čas, kým si dokáže zvyknúť na to, že Dean je späť. Navyše mu tá jeho démonska krv pridáva na starostiach, takže chudák nevie, čo skôr robiť a na čo sa viac sústrediť.

Pre Deana to bolo v podstate ľahšie, keďže si nepamätá takmer nič a je to akoby sa vrátil k bratovi, ktorého opustil. No pomaly si začína uvedomovať, že Sam už nie je celkom Sam. Že sa proste zmenil a preto je aj on neistý a snaží sa spoznať tohto nového Sama, pochopiť ho. Pomaly sa mu však vracajú spomienky na peklo a k tomu ho ešte hecuje castiel, že musí zastaviť Sama, no tiež to nemá najľahšie...

Ellen: to si dobre vystihla. ja si tiež myslím v podstate to isté Wink

ešte by som chcela povedať, že sa mi páči ako sa ich vzťah mení, lebo je to opäť niečo nové a vzrušujúce. ja verím, že kripke vie čo robí a nakoniec budú bratia opäť spolu tak ako predtým, ale to neznamená, že nebudú v istom momente stáť proti sebe. a nezáleží na tom, ako strašne zbožňujem bratské momenty, vidieť ich na malú chvíľu bojovať proti sebe by bolo strašne cool.
Návrat hore Goto down
Ellen
Žltočočko
Žltočočko
Ellen


Počet príspevkov : 694
Age : 53
Bydlisko : SR
Nálada : hope never dies...
Registration date : 23.03.2008

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 Empty14.10.08 0:36

dion-fortune napísal:
...nezáleží na tom, ako strašne zbožňujem bratské momenty, vidieť ich na malú chvíľu bojovať proti sebe by bolo strašne cool.
Tak vidieť to, bola by som v siedmom nebi! 702
Bez ohľadu, aké "démonské" schopnosti Sam má, v bratovi by mal aj tak silného konkurenta. A ktovie, čo si zo sebou priniesol Dean z pekla. Mne totiž neschádza celkom z mysle tá scéna, keď sa Dean vrátil z pekla a na tej benzínke sa zapol TV akoby sám od seba. Poviete si, že to preto, že Castiell na neho hovoril, ale mne sa to nezdá, alebo žeby áno?
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 Empty14.10.08 12:33

Ellen, podle mě se ta televize zapnula jen díky Castielovi, Dean s tím neměl nic společného. To by bylo už docela přehnané, kdyby i Dean měl nějaké schopnosti. Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 141995 Laughing

Ježiš, já bych se tak ráda zapojila do vaší diskuse ohledně Deanovy "otcovské" role, ale nemám momentálně vůbec čas se nad tím hlouběji zamyslet a něco k tomu napsat. Mě to tak štve! Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 202744 Protože tohle téma je velice zajímavé. Tak se k tomu snad ještě vrátím později. Twisted Evil
Jen musím opět zareagovat na další promo fotky, které zrovna chystám do galerie. Při pohledu na tu první jsem si totiž opět uvědomila, jak hrozně moc miluju na těch dvou to, jak jsou každý úplně jiný. Miluju, když se Sam chová vzorně, zatímco Dean dělá pravý opak. Laughing A tahle fotka mi to připomněla...jak se měli pomodlit v tom kostele a Sam tak bez váhání učinil (nebo aspoň zavřel oči, aby to tak vypadalo Laughing ), zatímco Dean seděl jak dřevo a hleděl před sebe. Já z této scény prostě nemůžu. Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 99937 A ještě jak do něj musel Sam drcnout...a ten Deanův pohled... Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 99937 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 99937
Mě se tohle na nich vážně strašně líbí, jak se navzájem doplňují. Sam dohlíží, aby se chovali oba pokud možno civilizovaně Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 316745 a Dean se zase občas postará o nějakou tu zábavu, aby Sam nezapomněl na to, že i to je v životě potřeba. Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 316745
A ještě mi to připomnělo scénu z 4x01, když měli zavřít oči při té seanci a opět jediný Dean s tím měl ze začátku "problém". Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 99937

No a pak ta druhá fotka..... 702 702 ....to je prostě nádhera, vidět je takhle vedle sebe při "modlení". To se hned tak nevidí. Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 284389 Laughing

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 Th_80093_SN107-A-0059_122_627lo Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 Th_80103_SN107-A-0062_122_363lo
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 Empty14.10.08 13:50

Tým si mi pripomenula úžasné momenti Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 430869 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 430869 ano preste v 4x01 ja som z neho nemohla ,keď tak nakúkal a tak Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 316745 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 316745 a to modlenie to nemalo chybu Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 99937 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 99937 proste oni sú úžasný a strašne ich preto milujem Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 891817 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 891817 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 891817 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 430869 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 430869 no a ešte k tomu ,že by bolo super keby naši bratia proti sebe bojovali tak myslím ,že na to Dean nepotrebuje žiadne schopnosti lebo aspoň mu dá Sammy dobre na hubu a z toho vznikne úžasný torturing!Dean he to by bolo dobré nie Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 170639 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 170639 mne osobne sa viac schopnosti hodia k Sammymu proste jemu to sekne a Dean nech radšej krváca alebo čo to zas sekne jemu Twisted Evil
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 Empty16.10.08 18:43

Jak se dokáží doplňovat, to mám na těch postavách taky strašně moc ráda.
Co je samozřejmost pro Sama, není už tak jednoduché pro Deana, ale Samovi nikdy nepřijde trapné, když má bráškovi pomoct, aby se to naučil... viz modlení Laughing I když to Deanovi nepůjde nikdy.
Je hezké, jak Dean je nejistý v takových těch , no všednějších věcech a taky, že i když je hodně ovlivněn nadpřirozeným světem, tak různé seance a zaklnání a zaříkání jdou stejně tak trochu mimo něj a neprovádí takové věci rád, protože se zkrátka cítí divně. Narozdíl od Sama, který je víc bezprostřední, co se toho všeho týče.
Dean v kostele je taky kapitola sama o sobě... a nejlepší je, když ze sebe dělá kněze. Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 284389
Řekla bych, že on právě tím, jak je už od malička zvyknutý na život lovce a ví o nadpřirozenu už od malička, tak kdyby si plně připustil toho boha a modlil se a prováděl ty seance s klidem, tak by si připadal jako ještě větší "freak" ... což je zajímavé, protože co má potom říkat Sam.
Jenže Dean to bere podle svých hodnot a podle svého žebříčku, který mu pomáhá rozlišovat mezi tím, co pro něj podivnost je a co je normální.
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: 222   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 Empty15.02.09 11:37

Přesunuto z topicu "Sam Winchester"

Chrystelle napísal:
A jinak, jelikož teď nemám čas, tak opravdu tentokrát jen stručně Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 202744 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 316745 , vám bohužel musím říct, spoilery nespoilery, tato série zcela určitě neskončí happy endem. No No No

Sad ja som to vedela Sad kriste... idem si prečítať spoilery, kašlem na to

no a tak jasné, že nebol iba sladký, ale na mňa bol príliš sladký, chápeš? Laughing
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 Empty15.02.09 11:44

Chjo, ale já nechci, aby to skončilo opravdu špatně!!! Chápete, už toho bylo dost!!! První série skončila tou nehodou a jelikož jsem nevěděla, že je i druhýá, tak jsem si řikala, že je to tvrdý...A následovala dvojka, kde hned na začátku umřel Papa W. ( Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 460216 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 460216 ) a končí smrtí/oživením Sammyho a dohodou Deana... Trojka tim, že je Dean roztrhanej na kousky. A tohle by mělo skončit tak, že Dean s tim nebezkym kecalem zneškodněji Sama??!! Nebo naopak Ne, ne, ne!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Kripke taky musí myslet na náš psychický stav!!!! Sad Já vážně nechci aby to skončilo moc blbě!!! Neřikam, že bych chtěla nějakej happy end, ale ... No raději končim, nebo se zbláznim a vy ze mě taky...
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 Empty15.02.09 11:47

Já jsem taky doufala, že by to mohlo skončit nějak slušně, ale podle toho, jak pořád vyhrožují s cliffhangerem, už se vzdávám nadějí. No No Podle mě to skončí tak, že nebudeme vědět, který z těch dvou přežil a naopak. Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 968235 Možná budou vypadat jako mrtví oba dva. Rozhodně nečekám, že si nakoneci padnou do náruče. Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 994403

dion, jasně že tě chápu s tím "sladký". Laughing A ty spoilery nečti, nebo tě mrksne. Laughing Laughing
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 Empty15.02.09 11:55

no ja som sa už do spoilerov pustila, lebo nemôžem odolať Laughing skrátka radšej nech ma mrskne teraz ako mám mať potom infarkt...

no a tak ja tiež nechcem happy end alá hp7, ale proste aspoň niečo optimisticky ladené... aj keď obaja mŕtvi sa mne celkom pozdáva... len nech sa nezabijú navzájom... ale keby akože spolu padli v boji, to sa ešte dá zvládnuť. síce bude revať ešte mesiac po odvysielaní finálnej časti ak by to takto skončilo, no aspoň je tam tá myšlienka, že odišli spolu... ak sa to skončí nejakým akože poriadnym fight medzi nimi, tak 602
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 Empty15.02.09 11:56

No, taky se bojim, že to skončí nějak podobně, ale jestli tomu tak opravdu bude, tak já se du oběsit... To by se vážně nedalo vydržet!!!! Evil or Very Mad Už mi z toho vážně hrabe a to jsou jenom spokulace!!! Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 21835
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
Husitka
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
Husitka


Počet príspevkov : 266
Age : 47
Bydlisko : In my most daring dreams...
Nálada : Všechno, jen ne normální.
Registration date : 06.02.2009

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 Empty15.02.09 12:05

Mno nic, já odcházím do svého "šťastného" koutku. *sedne si do rohu a začne se kymácet dopředu a dozadu*
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 Empty15.02.09 12:12

dion, právě že bych si spíš tipla, že sice možná padnou v boji, ale každý na jiné straně, takže rozhodně ne bok po boku. No A pokud zemřou, tak "vlastními rukami". Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 568939
Návrat hore Goto down
Husitka
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
Husitka


Počet príspevkov : 266
Age : 47
Bydlisko : In my most daring dreams...
Nálada : Všechno, jen ne normální.
Registration date : 06.02.2009

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 Empty15.02.09 12:17

Sammy Sammy Sammy Sammy Sammy Sammy Sammy Dean... Já nechci... Sad Winchestrovi nemůžou takhle skončit. Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 43228 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 43228 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 43228

Napadlo vás vůbec, že by to mohlo být naopak? Že by na temnou stranu mohl přejít Dean? Protože mně přijde, že je to až moc okatý, ta Samova proměna. Jako kdyby Kripke chtěl, abychom věřili, že to bude Sam, a pak BAM! A není to Sam, ale Dean. affraid affraid affraid
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 Empty15.02.09 13:03

Husitka, taky mě to napadlo, ale bylo by to podle mě docela uhozené. confused Nevím, neumím si představit, že by na nás z čista jasna vybalili možnost, že se Dean může z nějakého důvodu obrátit na stranu zla. Suspect U Sama je to právě pravděpodobné, protože má demonní krev. Tomu se jen těžko vzoruje, protože jak Sam řekl, nemůže ji ze sebe dostat. Sad U Deana zatím nebyl žádný náznak, že by se proti své vůli mohl ke zlu obrátit. A ve čtvrté sérii to najednou zvrtnout tímto směrem... Rolling Eyes ....no nevím nevím...ale uvidíme, třeba pro nás mají připravené něco, co bude nakonec bomba a zároveň logické.
Návrat hore Goto down
kattie
Pocestný duch
Pocestný duch
kattie


Počet príspevkov : 46
Age : 33
Bydlisko : Ostrava
Registration date : 21.02.2008

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 Empty15.02.09 13:22

Husitka, mě to taky napadlo. Pořád se spekuluje o tom, že by Sam měl přejít na temnou stranu, ale když si to tak vezmu, Dean měl v pekle k té temné straně taky docela blízko. Sice teď lituje toho, co tam prováděl, ale nedivila bych se (v SN se už nedivím téměř ničemu), kdyby si řekl „vždyť to vlastně bylo fajn a brácha stejně pořád koketuje se zlem, třeba se zase jednou potkáme,“ a přešel by na druhou stranu on.
Ne, že bych si něco takového přála, vypadalo by to po tom všem asi trochu divně, ale šok by to určitě byl. Navíc jsem spíše pro nějaký „neinfarktový“ konec, ale toho se podle všeho asi nedočkáme... Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 568939 Konec téhle série vidím vážně v černých barvách... Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 364896 No a jestli se ke všemu zabijí navzájem... Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 87642 Radši si jdu už teď sehnat nějaké hezké místo na hřbitově... Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 629176
Návrat hore Goto down
Husitka
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
Husitka


Počet príspevkov : 266
Age : 47
Bydlisko : In my most daring dreams...
Nálada : Všechno, jen ne normální.
Registration date : 06.02.2009

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 Empty15.02.09 13:36

Chrystelle: Nevím, jestli to mám ještě probírat tady, nebo radši už v "Deanovi", ale to, že Dean viděl sám sebe, jak se stal démonem, nemuselo být jen kvůli tomu, k čemu byl pak donucený v pekle. Třeba to byla vize ještě mnohem dál do budoucnosti. Třeba to udělá, aby ochránil Sama, což u Deana není vůbec nepravděpodobný. Už jednou zaprodal duši.

A u Sama mi přijde, že vůbec nejde o to, jestli v sobě démonskou krev má nebo nemá. Jak víme, že ji má? Jen proto, že mu to "ukázal" Azazel? A nejsou démoni známí tím, že si pohrávají s lidskou myslí? Nebyla to všechno jen hra, aby démoni přiměli Sama věřit, že je "špatný" a že nemá smysl proti tomu bojovat? Síla víry je neuvěřitelná. Kdyby Azazel Samovi neukázal to s tou krví, zapletl by se vůbec Sam s Ruby? Dopřával by jí sluchu, nebo by se zachoval jinak? Podle mě Sam vůbec nemusí být "předurčený" ke zlu, jen možná někdo chtěl/chce, aby tomu věřil. Kdyby to tak bylo, myslím si, že i on by měl být považován za "dicka" a dostat tu "ghost sickness", a ne jen Dean, a možná pak ještě daleko spíš než Dean. Podle mě v Samově "proměně" Samova démonská krev hraje mnohem menší roli, než například Ruby, která ho pořád nenápadně do něčeho nutí, ať už to dělá z jakéhokoli důvodu. Teď budu trochu parafrázovat Rowlingovou, ale to, jací jsme, není o našich schopnostech, ale o našich rozhodnutích. Stačí jedno špatné rozhodnutí, a Dean může přejít na "temnou" stranu, a naopak, Sam může zůstat na správné straně i s "démonskými" schopnostmi.

Já jsem se prostě naučila nevěřit, co mi Kripke tak nějak polopatě nabízí. Nevím, jak vy, ale já opravdu nečekala např. to, že Deanova siréna bude muž. Wink

kattie: No, to, co prováděl Dean v pekle, se dá srovnat s tím, co občas musí dělat voják ve válce. Prostě někdy převáží pud sebezáchovy nad morálkou. Nicméně když půjdeme do detailů, tak Dean podle mě stejně mučil hlavně duše "hříšníků", protože upřímně řečeno, kolik duší se tam dostalo jako Dean, z lásky k někomu, proto, že se pro někoho obětovali? Podle mě jich moc nebude. Ne že by si tohle nějak Dean uvědomoval, ale myslím si, že si to zase až tak moc neužíval, jak tvrdil, že sám sebe přesvědčil, že si to užíval, aby z toho nezešílel, a nebo možná pravděpodobněji byl jednoduše rád, že už nikdo nemučí jeho, a teď si jednoduše vyčítá, že byl slabý a nesnášel mučení dál, jen aby nemusel mučit a trápit jiné. V každém případě je podle mě rozdíl zabít někoho jen tak z hecu, nebo ve válce, když mi jde o krk, a takhle nějak vidím i to, co dělal Dean v pekle, takže to zase až za takový projev "temna" u Deana nepovažuju. Prostě extrémní podmínky, extrémní snaha přežít.

Podle mě prostě mají oba skoro stejnou šanci přejít na temnou stranu.
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 Empty15.02.09 13:42

Už musím zmizet od PC, takže se vyjádřím jen k té krvi.
Husitka, já jsem to psala proto, protože ohledně té krve vím něco ze spoilerů. 603 603 Laughing Takže asi tak. Podle nich to nevypadá, že by si to Azazel všechno vymyslel. 602
Návrat hore Goto down
Husitka
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
Husitka


Počet príspevkov : 266
Age : 47
Bydlisko : In my most daring dreams...
Nálada : Všechno, jen ne normální.
Registration date : 06.02.2009

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 Empty15.02.09 13:55

Chrys: Nicméně můj argument je stále platný. Kdyby o tom Sam nevěděl, zachoval by se stejně atd. atd. Je to prostě o tom, jak to, že to ví, ovlivňuje jeho chování. A ne až tolik o tom, jestli démonská krev ano, nebo ne. A i tak pořád platí, že v té jeho proměně má podle mě daleko víc prsty naše milá Ruby.

A spoilery radši ne, díky. Já jsem "spoilerphobe". Shocked 703 A díky moc za hezkou diskusi, už jsem dlouho neměla možnost si takhle super podebatovat o SN. Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 430869
Návrat hore Goto down
kattie
Pocestný duch
Pocestný duch
kattie


Počet príspevkov : 46
Age : 33
Bydlisko : Ostrava
Registration date : 21.02.2008

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 Empty15.02.09 15:13

Husitka: Nechtěla jsem říct, že by to mučení byl u Deana projev „temna“. Spíše, že přičichl k tomu, jaké to je být na té temné straně. I když samozřejmě ne zrovna dobrovolně. Jak jsi napsala, byly to extrémní podmínky...
K té krvi... Nemyslím si, že by si to Azazel vymyslel. Jestli si dobře vybavuju tak i andělé věděli o tom, co Azazel Samovi udělal, ne? scratch Ale dobrá otázka je, nakolik ho ta démonská krev ovlivňuje...
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 Empty15.02.09 16:27

Husitka nemáš za co. Very Happy My se občas umíme hezky rozpovídat a pak ty slohovky stojí za to. 603 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 934194 Laughing

S tou krví máš pravdu. Kdyby o tom nevěděl, nepřemýšlel by samozřejmě ani o rozvíjení svých schopností, pokud by ho k tomu Ruby netlačila. Všechno by tedy bylo jinak. Jenže teď jde právě o to, že ho do toho Ruby namočila a pokud ty spoilery nejsou jen výplod něčí choré mysli, bude to už právě o jeho démonské krvi a ne jen o tom, jestli to chce dělat nebo ne. Sad Nebudu vám tady psát co tím myslím, ať nespoileruji. Navíc to možná bude nakonec zase úplně jinak, spolilerům se nikdy nedá moc věřit. Navíc já osobně taky spoilery nesnáším, jen poslední dobou jsem byla u některých dílů nemile překvapená, tak už se kvůli vyzrazenému ději dopředu nečertím jako dřív. Laughing A tuhle důležitou informaci mi za tepla vyklopila Sarinka, protože z toho bylo mimo a jsem ráda, že mi to prozradila, protože se aspoň můžu už teď psychicky připravovat. Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 138653 Laughing

Vím, že třeba zrovna ty nemáš ráda mučení všeho druhu, ale já, přestože Sama i Deana hrozně miluju, se stejně neuvěřitelně těším na jejich souboj, páč tuším, že to bude na život a na smrt a jsem hrozně zvědavá, kdo nebo co nakonec zvítězí. Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 258431 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 258431 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 707500 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 707500 To je něco, na co se těším téměř celý Supernatural. 603 603 603 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 934194 Laughing Sama jsem zvědavá, co si pro nás připravili. Podle mě bude nakonec všechno úplně jinak, než bude kdokoliv z nás očekávat...i když to říkali i o konci 3. série, ale mě osobně vůbec nepřekvapila, i když jsem ze spoilerů nic nevěděla. Prostě jsem počítala s tím, že Dean zemře. confused Tak nás možná teď budou děsit a nakonec to skončí dobře. Wink


Jen mám jednu otázku...pokud by opravdu došlo na jejich souboj a jeden z nich, třeba Sam, se nedokázal ovládat nebo prostě z jakéhokoliv důvodu byl nucený toho druhého zabít, myslíte, že by ho Dean opravdu zabil? Už jsem to nakousla v topicu Deana, ale zajímá mě to i naopak. Opravdu věříte, že by se buď Dean nebo Sam v poslední chvíli zastavili a bratra nezabili, i když by věděli, že je zlý a nebezpečný? Shocked Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 999804
Návrat hore Goto down
Husitka
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
Husitka


Počet príspevkov : 266
Age : 47
Bydlisko : In my most daring dreams...
Nálada : Všechno, jen ne normální.
Registration date : 06.02.2009

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 Empty15.02.09 16:52

kattie: To určitě, ale vzhledem k tomu, jak si to vyčítá, tak si myslím, že si to prostě nemohl užívat tak, jak se snažil tvrdit.

S těmi anděly máš pravdu, spíš mě to napadlo jako možnost. A rozhodně si pořád myslím, že u Sama hraje větší roli to, že ví, a ne to, že má démonskou krev. Totiž on byl schopný odolat útoku Lilith, a mně přijde, že je Lilith daleko silnější démon než Azazel, takže proč by nedokázal odolat jeho krvi? Spíš tam prostě hraje roli to, že se cítí "nakažený".

Chrys: Já vím, že budu jak kolovrátek, ale mně prostě nesedí ta možnost "Nelze s tím bojovat." Mně přijde, že si Kripke dost hraje s motivem "Se vším se dá bojovat.", např. to, jak Dean se Samem nedovolili andělům vyhladit to městečko a jak Castiel nakonec řekl, že neví, jestli Dean uspěl, nebo zklamal, protože jeho rozkazy zněly: Udělat, co udělá Dean. Mně se to prostě jevilo, jako že Dean uspěl tím, že nedovolil andělům to městečko zničit. 603 Ono to totiž vypadá, že Samovy schopnosti by mohly být zatraceně silné, když dokázal odolat Lilith, ani nevěděl jak. Možná, že právě to je, co démoni potřebují, aby Sam začal schopnosti používat a narušil tak určitou rovnováhu sil?

A mučení a souboje je trošku něco jiného, aspoň pro mě. Konečný souboj mezi Deanem a Samem mě na jednu stranu zajímá, na druhou ho prostě nechci, protože chci, aby zůstali stát při sobě. 603

Co se týká konce třetí řady, tak já jsem i tušila, že to přijde, mě spíš dostalo, jak drsný to bylo. Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 71416 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 364896 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 568939

Pokud mám být upřímná, tak teď v téhle chvíli věřím, že Sam by dokázal zabít Deana s tím, jakou má teď povahu. U Deana spíš čekám, že by se nechal zabít, aby nemusel zabít Sama. Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 71416
Návrat hore Goto down
kattie
Pocestný duch
Pocestný duch
kattie


Počet príspevkov : 46
Age : 33
Bydlisko : Ostrava
Registration date : 21.02.2008

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 Empty15.02.09 18:10

Nevím jestli by Dean dokázal zabít Sama. Já mám pořád před očima ten jejich závěrečný rozhovor ve 2x14, jak Dean Samovi říká, že poslední věc, kterou udělá, bude to, že ho zachrání...Sice se jejich vztahy od té doby dost změnily, ale stejně mám takový pocit, že Dean by nedokázal bratra zabít (i když malý zoubek pochybnosti ve mně hlodá... 603 )
To, že by Sam zabil Deana... Podle toho, jak se teď chová, mi přijde, že je to pravděpodobnější, ale musel by to být hodně, ale hodně velký fight.
Pořád tak nějak doufám, že v nich zůstane dost bratrství na to, aby se nakonec dokázali nějakým způsobem ovládnout...ať už se bude dít cokoliv. Smile
Návrat hore Goto down
Husitka
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
Husitka


Počet príspevkov : 266
Age : 47
Bydlisko : In my most daring dreams...
Nálada : Všechno, jen ne normální.
Registration date : 06.02.2009

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 Empty15.02.09 19:08

Taky doufám, kattie.
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 Empty15.02.09 19:17

Husitka, to já nedokážu říct, jestli se se vším dá bojovat. Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 999804 Protože nevíme, jak to vlastně s tou krví u Sama je. Respektive, jestli opravdu je možnost, že je "poloviční démon" a tedy nakolik ho může ovlivnit. To určují scénáristé, takže pokud napíšou, že nelze "volání krve" odolat, tak to tak prostě brát musíme. confused Ale jak jsem řekla, nemá smysl tady o tom debatit, protože nevíte co já ze spoilerů, takže jsem ovlivněná. Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 934194 Laughing Necháme se překvapit. Twisted Evil

Ale jinak máš pravdu a pokud nejde o nadpřirozeno (tedy nějakou magii či podobné záležitosti, např. Siréna tad.), bojovat se dá se vším. Ale jak jsi mohla vidět v posledním díle, někdy s tím, co se s nimi děje prostě bojovat nemůžou. Sad A z toho mám právě strach ve finále. Že se ocitnou v podobné situaci a už nebude žádný Bobby, aby je zachránil. 602

A ohledně toho zabití...já vážně nevím.... scratch Nevěřím v žádném případě tomu, že by Sam z vlastní vůle Deana zabil, tak jako tomu věříte vy. To by on nikdy neudělal, pokud by ho okolnosti nedonutili. Evil or Very Mad Ona si totiž většina lidí tak nějak zvykla Sama presentovat jako toho z bratrů, který není ochotný udělat pro rodinu vše, narozdíl od Deana. Ale to je podle mě nesmysl. Evil or Very Mad To, jaký byl Sam v 1. sérii už dááááávno není pravda a tehdy byly prostě jiné okolnosti - Sam nepokládal za nezbytné zahodit celý svůj život jen proto, že si to jeho otec přál. Suspect Což se mu nedivím a za což ho i sám Dean obdivuje. Takže nechápu, proč mu to pořád všichni zazlívají. Vždy, když bylo potřeba ochránit někoho z rodiny, Sam ani na chvíli nezaváhal a nikdy by ani na Deana ani na otce nedal dopustit. Proto nevěřím, že by se pro Deana obětoval méně, než Dean pro něj. Vždyť se chtěl taky upsat, chtěl jít do pekla místo něj, když tam Dean byl. To, že Dean byl první v pořadí v záchraně svého bratra obětováním vlastní duše, přece neznamená, že Sam by neudělal to samé. Hlavně pak ve třetí sérii bylo vidět, jak moc mu na něm záleží. Možná se na něj zlobil, že se objetoval a udělal mu tím to samé, jako Deanovi John, ale podle mě by v jeho situaci udělal úplně to samé. Sice vím, že Sam působí silnějším dojmem - že se dokáže smířit se ztrátou Deana, ale prostě jsme ho v té situaci neviděli, tak nemůžeme vědět, jak by to nakonec bylo. confused

Takže podle mě, pokud by opravdu nenastaly vážné okolnosti, Deana by nezabil. To samé platí opačně a těmi vážnými okolnostmi myslím třeba i možnost, že by třeba Dean držel Sama v šachu a věděl by, že Sam je čisté zlo a pokud Deana zabije, bude pak na zemi vládnout rukou teroru. Nevím, ale nechce se mi věřit, že by to Dean připustil. Sice je to jeho bratr, ale byl by už třeba "zlo". Já nevím, ono je to těžké, možná by se vážně raději nechal zabít a představa je to víc než "romantická" 702 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 568939 603 Laughing Laughing , ale na druhou stranu, pokud proti sobě mají bojovat, musí k tomu být nějaký důvod. Kdyby Dean věděl, že Sama nezabije, pak nemá smysl, aby začínal jakýkoliv boj a bránil se. Mohl by se nechat zabít rovnou a neriskovat, že ho při boji "nechtěně" opravdu zabije. confused Takže nějaký ten smysl pro "dobrou věc", v sobě musejí mít oba. Jen jde o to, CO nakonec ta "dobrá věc" bude. Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 87642
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 Empty15.02.09 19:52

Ja úplne súhlasím s Chrys , pretože sme mohli vidieť aj v 4 sérii , keď boli flashbacky ako sa Sam veľmi snažil Dean z pekla dostať ,ako sa trápil , no a proste to všetko jednoducho oni sa majú rovnako radi a obaja by neuniesli stratu toho druhého a podľa mňa sú ich vzťahy čím ďalej tým hlbšie aj keď teraz to bolo také domotané s tým utajovaním schopností a tak , no a keď príde k tomu boju tak podla môjho názoru Dean bude ovládaný dobrom čiže anjelmi a tak a Sammy zlom a proste myslím , že toto vyvolá ten ich súboj jednoducho každý stojí na inej strane ,ale keď tu už hovoríme ,kto zabije koho tak malinko dúfam , že nikto nikoho No alebo možno , že sa navzájom nejako dokilujú a bude confused ,ale stavím sa , že to skončí buď niekoho smrťou respektíve vážnym zranením alebo tak , no alebo sa spamätajú a budú v pohode ,ale Lucifer povstane a to už je zase niečo iné Rolling Eyes no ale musím priznať , že sa na tento súboj strašne teším úplne to bude vzrúšo , no a zároveň sa bojím a mám z toho nervy to zase bude adrenalín 602 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 87642 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 87642 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 677692
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 6 Empty

Návrat hore Goto down
 
Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!
Návrat hore 
Strana 6 z 7Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Torturing!Dean Fan Club - pozor SPOILERY!
» Whumping!Cas Fan Club - pozor SPOILERY!
» Evil!Sam Fan Club - pozor SPOILERY!
» Castiel Angel - pozor SPOILERY!

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Postavy :: Sam a Dean-
Prejdi na: