Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!

Goto down 
+26
SkreechTina
kattie
Husitka
Ellen
wiktoriano
Anwiel
Ewis
Dzowika4
calla
Faith
Kacena222
Fazulina
Soniq
CrazyD
Kaja
bookika
Sarinka
Kristine
dantík
Madlen
Silvia
dion-fortune
Samabel
janka410
SNlois
Chrystelle
30 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorSpráva
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 Empty02.04.08 11:13

Tak to souhlasím, Sarinka. Opravdu by to bylo možné po delším odloučení, navíc pokud by oba usilovně toho druhého hledali. To by se opravdu nakonec mohli s úlevou obejmout, až by se zase setkali. 702
Jiná situace by opět byla, kdyby se na delší dobu odloučili a jeden z nich by si zase z nějakého důvodu nic nepamatoval. To už by mě fakt naštvalo. Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 44266 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 49896 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 49896 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 49896 Ježiš, teď jsem si to jejich společné objětí představila a já už ho chciiiiiiii! Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 202744 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 202744 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 202744 603 To by byla paráda! Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 258431 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 170639 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 316745

V tom pilotním díle to bylo vážně o něčem jiném. Sice se dlouho neviděli, ale ten vztah mezi nimi byl v tu dobu na bodu mrazu, řekla bych. Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 868694 Takže teď, po všech těch letech, co byli odkázaní jeden na druhého a zjistili, že vlastně žijí jen jeden pro druhého, už opravdu stačí vědomí, že toho druhého ztratili a objetí je nadosah. Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 258431 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 284389 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 284389 603 Laughing
Návrat hore Goto down
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 Empty02.04.08 11:22

To by byla taková nádhera kdyby jsme se konečně dočkali objetí od obou 702 702 ....třeba to má pro nás Kripke připravené ....doufám Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 260605 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 260605 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 260605 Když už tady o tom mluvíme,našla jsem tenhle banner na SN.Tv Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 177401 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 177401 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 430869 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 430869 ...přesně o čem ted mluvíme Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 177401
Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 Brotherstj4ue8.th
Já se jenom bojím,aby nás to vzájemné jejich objetí nečekalo v situaci,kdy budeme totálně hotové kvůli Deanovi...víte o čem mluvím Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 568939 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 568939 ...a v tomhle případě to bude teda velkej nápor na nervy Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 199226 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 199226 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 199226
Návrat hore Goto down
bookika
Winchester
Winchester
bookika


Počet príspevkov : 1748
Age : 31
Bydlisko : Košice
Registration date : 05.12.2007

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 Empty02.04.08 11:34

krasny 702 702 702
myslim ze niekto tu na fore mal nieco podobne Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 999804 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 999804
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/chicazd
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 Empty02.04.08 18:08

vzájemné objetí.....janko, jak o tom tahle mluvíš.....ajaj, ta představa té jedné určité situace, kdy by se o mohlo přihodit.....to mě děsí 602 602 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 568939 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 568939 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 80513
Návrat hore Goto down
Kristine
Winchester
Winchester
Kristine


Počet príspevkov : 1538
Age : 35
Bydlisko : Považská Bystrica
Nálada : always great :)
Registration date : 05.01.2008

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 Empty03.04.08 19:39

ja mám taký nepríjemný pociť, že to objatie by mohlo prísť v Deanov posledný deň... Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 202744 teda ak to bude spravené tak, že to stihnú fakt len tak-tak...myslím, že ak už nebude čas a stále na nič neprídu tak by mohlo byť objatie...viete, myslím rozlúčkové Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 71416 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 71416 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 71416 to by som asi ale neprežila Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 87642 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 87642 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 87642 keď si predstavím tú scénu...ako sa Dean lúči so Sammym, dáva mu posledné rady... Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 568939 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 568939 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 568939 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 568939 to dúfam nie...
ja samozrejme pevne verím, že Deana z toho dostanú...ale ak to bude naozaj na poslednú chvílu.. Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 71416 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 71416
no to je moja teória... Sad 603
Návrat hore Goto down
Kaja
Winchester
Winchester
Kaja


Počet príspevkov : 1232
Registration date : 07.01.2008

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: ........   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 Empty03.04.08 20:44

Ale vy to tu spojlerujete Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 99937 .

Sarinka: Dakujem Very Happy za vyvsetlenie a objasnenie ,fakt veľka škoda že som ešte len na prvej serii Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 99937 Vdaka Markíze som sa vrátila na uplny začiatok o 80% som sa obratila na sever. affraid Wav to fakt? Som si ani neuvedomila,fakt to nestačí ani tri-krát pozrieť.Myslím tie krvacajúce oči.Viem viem že mal,ale on ich pekne tajil ale Sam ich omylom zreklamoval ,bohužiaľ,pretože asi ani nemal inu možnosť a práve to že Dean už vie že ma tajomstvo ,sa celá reakcia mení.Sam zatiaľ teda neviem ako to máte vy všetci ale ja som v prvej seriii ,tak Sam ani netuší že vôbedz niejake tajomstvo ma lebo ho nezreklamoval omylom Dean ,a ja som strašne zvedavá viem sa predstaviť na mieste Deana ja by som mu nedala ani minutu pokoj to by som bola radšej keby mi o tom ani nepovedal v náznakoch lol!
Návrat hore Goto down
CrazyD
Žltočočko
Žltočočko
CrazyD


Počet príspevkov : 995
Age : 33
Bydlisko : Gelnica
Nálada : Konecne mam DVD-cko..:D:D:D
Registration date : 19.04.2008

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: to poznam....   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 Empty03.05.08 14:14

Co sa da napisat k tejto teme???
to ich doberanie je normalka...ja to zo segrou robim bezne.... Very Happy aspon viem, ze ma ma rada... Very Happy ich vztah je podla mna nic nezvycajne....od malicka boli spolu a este viac ich spojilo to co robia...da sa povedat, ze ich vztah je koli tomu jedinecny...lebo povedzte mi ktory otec uci svojich synov vyrabat strieborne gulky...???ale zavazi aj to, ze niekolko krat si navzajom zachranili zivoty...a to je uz co povedat....
Dean sa prejavuje ako starsi surodenec...urob to, urob tamto...alebo chod po to a este po to...
ale paci sa mi , ze su odlišní...sam je ten emocionalny a dean je ten taky klasicky tvrdas, ktory vsetko dusi v sebe a ked ide o city tak povie, ze ho nic netrapy....
obcas mam pocit, ze si naozaj zacina mysliet o Sammym, ze je gay...tak ako v jednej casti...neviem v akej mu povedal : Want you by more gay???

tak to je asi vsetko k ich vztahu....
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 Empty03.05.08 15:25

Ach vy ste tu všetko vlastne napísali ja to neviem popísať napr.ako ste niektorý písali ,že sa to začalo vyrovnávať ,ale ja jednoducho s Deana niečo také vyžaruje čím ma v každom diely úplne pohlcuje strašne milujem ich rozhovory aj teraz v tej poslednej 3.14 tam ten koniec nemal chybu 702 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 430869 Oni dvaja jednoducho pre tú rodinu žijú a nevedia si predstaviť ,že by ten jeden neexistoval to je skutočne nádherné Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 177401 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 177401 A teraz ja všetko prežívam so Sammym lebo viem ako sa cíti mám skúsenosť nepeknú Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 71416 Ked si predstavíte ,že keby vlastne nelovili tak by takýto vzťah ani nemali to bolo ukázané aj v 2.20 ich vzťah sa každou epizódou len zväčšuje a to je na tom také skvelé som velmi zvedavá ako tú dohodu vyriešia(dúfam ,že ju vyriešia Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 87642 )The End
Návrat hore Goto down
Fazulina
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
Fazulina


Počet príspevkov : 183
Age : 49
Registration date : 31.05.2008

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 Empty04.06.08 10:47

Ahojte, tak jsem si to tu přečetla a musím souhlasit. Na tomto seriálu mě bere hlavně ten bratrský vztah, jinde jsem tohle neviděla. Nutí to člověka přemýšlet. Mě to strašně dostalo. Líbí se mi, jak jsou bratři rozdílní a přitom se mají tak strašně rádi. Mým favoritem je Dean, líbí se mi jak povahově, tak fyzicky, navíc je mi bližší i věkově. K Samovi mám vztah jako k mladšímu bratrovi, dala bych za něj ruku do ohně :-). Víte, co mě nejvíc dostalo? Jak v tom díle, kde se sam zamiloval do dívky, která se měnila do vlkodlaka a pak ji šel zastřelit, Dean dělal drsňáka, ale jak se Sam otočil, tak mu skanula slza... Ježiš, já jsem u toho brečela, až jsem nemohla.
Mám slabost pro takové typy, kdy na povrch lehkomyslný, věčný srandista, který se snaží, aby si okolí myslelo, jak je v pohodě, má uvnitř tolik citu... A s těma holkama? Myslím, že kdyby Dean potkal nějakou, kterou by miloval, pak by to byl ten nejlepší partner. Bohužel asi má pocit, že při jeho stylu života nemá nárok na trvalý vztah (což má asi pravdu, musel by mít asi ženu, která by dělala to samé, ale tu nenajde...). To bylo hezky vidět u té epizody s tím malým klukem... Docela mě mrzelo, že nebyl jeho. Ale to nešlo, protože by to scénáristi museli nějak zaonačit, postava jako Dean by asi o syna měla zájem a chtěl by být s ním.
Sam je miláček, ve třetí sérii jsem bytostně cítila, jak ho uvnitř bolí, že Dean za něj obětoval život. Řeknu Vám do poslední chvíle jsem doufala, že něco vymyslí, ale jak Lilith otevřela ty dveře a vběhli pekelní psi... No seděla jsem u toho jak přimrazená. A to hodně realistické rozthání Deana mi trhalo srdce... Ach jo. Miluju jejich jízdy autem a ty motely, prostě tenhle příběh je fakt něco, co budu ještě dlouho rozdýchávat. A v neposlední řadě se mi líbí hlasy obou hrdinů, mají je hluboké a sexy...
Včera jsem viděla poprvé ten díl, kdy Džin uvrhl Deana do alternativního světa, kde byla naživu jejich matka a Sam byl zasnoubený a Dean měl taky partnerku a bylo mi ho srašně líto, když zjistil, že s bratrem nemají tak vřelý vztah jako v realitě. No, prožívám to všechno s nimi a strašně se těším na 4. sérii...
Hodně mě těší, že mám před sebou ještě první sérii, k té jsem se ještě nedostala, protože je těžké ji někde stáhnout, ale už na tom pracuju.
No, musela jsem si tady trochu vylít srdce se spřízněnými dušemi...:-).
Návrat hore Goto down
Kacena222
Žltočočko
Žltočočko
Kacena222


Počet príspevkov : 608
Bydlisko : xyz
Registration date : 19.04.2008

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 Empty05.06.08 20:56

ahooj ludkovia Very Happy musim povedať, že k tejto téme ste povedali už asik šeck o cheers ja to len zhrniem: Smile aj mne sa na tomto serialy veelmi paači vzťah ich dvoch ako bratov Very Happy to ako sa majuu veeelmi radi,i ked to často nedavaju najavo..no vlastne tým svojim rýpanim aj aano Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 673161 to ako sa Dean neustale snaži ochranit svojho mladšieho bračekaa..ale ani Sammy nezaostavaa..hlavne v 3.serii,ked sa pokúša zachraniť Deanov život...proste naadhera Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 71416 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 71416 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 71416 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 71416 ja už viaac nemaam slov Very Happy
Návrat hore Goto down
Fazulina
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
Fazulina


Počet príspevkov : 183
Age : 49
Registration date : 31.05.2008

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 Empty06.06.08 8:06

No, já bych právě řekla, že to, že se mají rádi, dávají najevo pořád, neustále, nepřetržitě... Vždyť to z nich přímo čiší... Ona slova jsou jedna věc, ale činy jiná. Třeba včera jsem se dívala na epizodu 1x07 a Sam řekl bratrovi, že by za něj obětoval život (což zazní v seriálu nejmíň 100x:-)), ale to je to, o čem mluvím. Jejich úšasný vztah je kořením seriálu a proto ho máme tak rády:-).
Návrat hore Goto down
Kacena222
Žltočočko
Žltočočko
Kacena222


Počet príspevkov : 608
Bydlisko : xyz
Registration date : 19.04.2008

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 Empty06.06.08 17:26

no šak to heej.. šíri sa to s nic a to už dosť intenzivne Very Happy to máš pravdu.. ale v 1.serii, si to až tak často nehovorili Smile až v druhej sa naam viaac rozhybali Laughing ale inaak mááš uuplnu pravdu.. aj pre ten ich vzťah zbožňujeme SUPERNATURAL lol!
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 Empty13.07.08 21:45

Zabte mě někdo a pokud možno rychle. Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 132752 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 202744 Já fakt nejsem normální! Pořád si pochvaluju, jak je super, že nám Sammy dospěl (zmužněl Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 284389 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 998745 ), že se teď "obrátily jejich role" a Sam se spíš stará o Deana....no a jak tak koukám na klipy, najednou se mi zastesklo po tom rebelantském mladíkovi z 1. série, kterého se snažil Dean udržet u rodiny. Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 202744 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 202744
Ježiš, to je hrozný se mnou. Úplně mě silně zamrzelo, že už se to nikdy nevrátí... Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 80513 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 460216 Teď už mi prostě tolik nepřipadá, že by Sam potřeboval Deanovu ochranu (asi je to tím, že je nejen o hlavu větší, ale už pomalu působí dojmem, že má momentálně i větší sílu, nezabíjejte mě 603 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 316745 )....nejdřív jsem si to nemohla vynachválit a zrazu na mě padla taková melancholie....jak říkám, zabte mě, kecám blbosti a ještě víc se mi jich honí v hlavě. Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 207306 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 71174 603 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 99937
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 Empty13.07.08 21:49

Chrystelle Smile na taketo veci som ja nikdy nepomyslala. len som kedysi premyslala, ze ako sa obaja zmenili od tej prvej serie... ale mas pravdu, Sammy je uz "velky" a musi sa postarat vlastne teraz on o Deana... teda, vies ako to myslim. ked mne je ich tak hrozne luto, ze si museli prejst tym, cim si presli. pricom Sammy mohol mat taky uzasny zivot...skoda je to :cry:
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 Empty13.07.08 22:00

no fajn ja musim samozrejme na toto zareagovat, lebo ako velka fanynka protective!deana, ktory sa nam musel o Sammyho stale starat ma nastvalo to, ze uz sa nema velmi o koho starat.... ale tak zase mam teraz Sama tak rada ako nikdy (vobedz to nesuvisi s tym, ako odrazu uzasne vyzera Laughing ) mne sa hrozne paci, ked ma niekto 'schopnosti' no a Samove vizie boli uzasne... a na to, co moze prist v 4 serke sa velmi tesim Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 325299 akozeja myslim, ze ten bratsky vztah tam bude stale o tom, ze Dean sa bude snazit Sama chranit, i ked to uz nebude asi tak vidno... no a v 3 serke sme konecne mali moznost vidiet aj Deana zranitelneho a odkazaneho na pomoc... kazdy hrdina ma predsa svoje chvilky, kedy potrebuje pomoct a mna tesi, ze ako plynie cas charaktery nasich oblubenych postav dospievaju... proste to robi ten serial realnejsim. neviem, ale ak by stale boli rovnaki, asi by to nebolo ono... tiez mi velmi chyba nas maly Sammy, ktory sa nebal hadat a bol takym tym spravnym rebelom, ale noveho dospeleho Sama, ktory sa neboji ukazat, co v nom je si tiez poriadne vychutnavam Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 998745 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 998745 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 998745

o mne je vseobecne zname, ze som deangirl, ale Sam si ma naozaj v 3 serii dostal.Mozno to bolo prave tym ako sa zmenil, ja neviem... ale hoci mi nas Sammy ozaj chyba, nie som ista, ci by som ho chcela spat. Ved potom vsetko, co prezili, by to proste nebolo ono. a musim povedat, ze ma tesi, ze konecne akceptuje svoj osud lovca... predtym tym dost zranoval deana, ked proste bolo vidiet, ze stale chce normalny zivot ( a ano ohromne mi chyba toto torturing dean emocionalnym sposobom a chcem spat Sammyho, ktory by mu povedal, ze chce ist spat do skoly a Dean by mal slzicky v ociac... aaaa boze ) no proste som rada, ze nasi boys uz zmuzneli, i ked si rada obcas melancholicky zaspominam.
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 Empty13.07.08 22:11

Dion to si krasne napisala Very Happy
aj ja som si Sammyho nejako v tretej serii viac oblubila... ale tak mas pravdu, ze to robi serial realnejsim. a je to samozrejme, ze sa menia. ved je to vlastne "realny" pribeh o dvoch bratoch, ktori riesia tieto veci a nadobudaju skusenosti, niekedy az privelmi krute... takze... Wink
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 Empty13.07.08 22:18

dion-fortune napísal:
ale tak zase mam teraz Sama tak rada ako nikdy (vobedz to nesuvisi s tym, ako odrazu uzasne vyzera Laughing )

Tady jsem vybuchla smíchy. Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 99937 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 99937 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 99937 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 99937 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 99937
Jé, ty ses zase hezky rozepsala. Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 177401 Very Happy No však já říkám, zabte mě. Protože nevím, co to do mě vjelo...je mi jasné, že se to vrátit už nikdy nemůže. Prostě co bylo, bylo. Ale jsem ráda, že nejsem jediná, komu ty "chvilky" chybí. 702 Teď je to trošku o něčem jiném a taky mi to až do teď plně vyhovovalo, jakým směrem se to ubírá. Jen při sledování těch klipů, když vidím toho vysmátého Sammyho z 1. série, to jejich pošťuchování a neustálé Deanovo ochraňování a zachraňování... 702 702 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 170639 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 170639 Né, že by se to teď nějak rapidně změnilo, to ne...snad chápete, jak to myslím. Wink
Ještě že mám seriál pořád k dispozici a když mě podobné chvilky přepadnou, můžu si pustit hezky celou 1. sérii znovu. Twisted Evil Laughing

Faith
, to máš dobré, že jsi nad něčím takovým nikdy nepřemýšlela...já mám někdy pocit, že snad není jediná věc v SN, o které bych už někdy nepřemýšlela. 603 603 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 316745 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 71174
A samozřejmě je mi taky hrozně líto, čím vším museli projít...to mě asi přitahuje na celém seriálu nejvíc.... Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 430869 čím vším prošli, jeden vedle druhého a jak je to oba poznamenalo Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 71416 . Ale to ze všeho nejkrásnější - jak je to oba sblížilo. Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 177401 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 177401 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 177401 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 177401 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 177401 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 177401 Takže na druhou stranu jsem ráda, že si tím vším prošli, protože jinak by to všechno dopadlo úplně jinak a nevím nevím, jestli by byl Dean spokojený, kam by se to celé ubíralo.... No Sad
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 Empty13.07.08 22:34

Chrys: heh no to vies, ty vzdy nahodis taku uzasnu temu a ja sa jednoducho rozpisem.... no a k tomu, kde si vybuchla smiechom, akoze ehm no... budme realisti Sam je ozaj sexy v 3 serke drool drool drool niezeby v 2 nebol, ale v 1 mam iba take tie svoje momenty, ale inak sa mi tam az tak velmi nepacil (zeby tie viditelne kratsie vlasy za to mohli? Suspect )

ale inak neboj si uuuplne normalna, lebo aj ja som nad tymto rozmyslala Laughing Laughing Laughing ono pri sn ja stale nad niecim premyslam podobne ako ty Laughing Laughing Laughing inak by ma zaujimalo, ci nam niekedy ukazu nieco z tych dvoch rokov, ked boli oddeleni Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 999804 mne tam totiz stale vrta v hlave ta veta, co povedal Sam v IMTOD, ze We just started to be brothers AGAIN. a tak by som chcela vidiet ako to prezivali.... ach ale toho sa asi nedockam, co? Rolling Eyes

inak este sa vratim k teme na chvilu, lebo som si tak vedomila, ze aj v Deanovi je vlastne vidiet rozdiel i ked nie az taky ako v Samovi. Ved si vezmite, ze predtym by sa mu nikdy nezveril, ze je vystraseny alebo tak. proste pochybujem, ze by prijal jeho pomoc a teraz ako som len zirala Shocked ze akosi sa rozhovoril o svojich pocitoch
Návrat hore Goto down
Fazulina
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
Fazulina


Počet príspevkov : 183
Age : 49
Registration date : 31.05.2008

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 Empty14.07.08 8:30

Holky, vy mi mluvíte z duše. Moc se mi ten jejich vývpj líbí, Sam ve 3. sérii byl úžasnej (nehledě na to, že měl skvělé vlasy, mě se tenhle účes líbi mnohem víc, než když je měl tak do čela:-)). Jak psala Dion-Fortune, já jsem totálně Deangirl (ten výraz je úžasnej:-)), ale Sammy mě taky dostal, teda on mě dostal už v epizodě Heart, kdy při té milostné scéně vypadal neuvěřitelně sexy, vůbec jsem ho nepoznávala:-).

Mno, ale k jejich vztahu. Přesně jak píšete, Sam se ve 3. sérii začal stávat Deanem, mě teda neustále dojímá jen to pomyšlení, že se mají tak rádi a ví, že dean umře, přesně v určitou hodinu, to musí být strašně vyčerpávající pocit a řekla bych, že spíš pro Sama, nevím, jak bych se s něčím takovým vyrovnala já... Deanovy chvilky, kdy se Samovi svěřuje s pocity, jsou skvělé a strašně mám ráda tu scénu, jak mu na konci jednoho dílu vysvětluje, jak má opravit auto... Sam to prostě mlčky přijal a neprotestoval, prostě se tak trochu smířil s pocitem, že Dean fakt odejde.

Ach jo, je mi po nich smutno, už se taaak těším na 18.9....
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 Empty14.07.08 8:35

Tak mne sa Sam až tak moc nepáčil v 1.sérii potom tá 2. to už bolo trochu lepšie a v 3. ma úplne dostal tie jeho pohľady, úsmevy a tak ,ale Dean stále o trošičku vyhráva čiže aj ja som Deangirl 603 Dion vieš o tom ,že ja som doteraz nevedela čo si či Samgirl alebo Deangirl Laughing no dobre idem sa vyjadriť 1. séria boli tam občasné hádky ,ale Dean sa tam už začal prejavovať napr. 1x11 bola tam hádka ,ale potom tam mali ten krásny telefonát ,ktorý ma dojal Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 177401 to bol príklad z 1 sérii...Ďalej tu máme 2. tá bola fakt super ,ale 2x4 som nechápala prečo Dean odmietal ísť na ten cintorín kde bola pochovaná Mary zrejme si to nechcel pripomínať alebo čo ..no a 3. séria tak tam ich láska vybuchla Dean sa tam tiež zmenil ,že sa začal dosť zdôverovať Samovi a Sammy si ma tu úplne získal všetkým sa nám preukázal a mimochodom bol hrozne sexy Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 430869 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 430869 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 430869 síce ja milujem horory a na tomto seriály by som to mala žrať ,ale ja na tomto seriály najviac milujem ich lásku tu rodinnú lásku no všetko je to úžasné a teším sa ,ako sa o bude vyvíjať v 4. sérii Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 325299
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 Empty14.07.08 12:47

Soniq: ty si nevedela, co som? affraid no paani, to moze byt Chrys spokojna, ako dobre maskujem svoje deanostvo a vydavam sa aj za sam girl Laughing Laughing Laughing Laughing heh ono mna si Sam ziskal aj v prvej serke v niektorych epkach, ale tam sa mi nepacili jeho vlasy 603 603 603 teraz je to uz lepsie 702

ja musim povedat, ze som fakt hotova z toho, kolko bratskych momentov bolo v 3 serke, strasne som si ich vsetky uzivala Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 430869 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 430869 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 430869 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 430869 tiez sa mi pacilo ako dean najprv vsetko bral na lahku vahu a potom ako sa ozaj zacal bat.... juuj to bolo skvele Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 71416 no a chudacik sammy mal v tejto serii tie NAJ momenty Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 199226 napr. ked vo fresh blood povedal deanovi, ako k nemu vzdy vzhiadal, tak ja som myslela, ze sa roztopim Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 430869 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 430869 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 430869

Fazulina: aj mne je smutno Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 71416 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 71416 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 71416 a tiez sa ohromne tesim na 4 serku, hlavne ked si predstavim, co nas caka Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 568939 aaccch toto ma zabije...

inak tie momenty, co ste spominali, tak presne tie ma dostali Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 284389 a Sam v Hearth bol ozaj skvely drool to som len civela, ze Shocked paaaani Very Happy
Návrat hore Goto down
calla
Winchester
Winchester
calla


Počet príspevkov : 1082
Age : 31
Bydlisko : Taká malá dedinka v BB kraji
Registration date : 25.06.2008

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 Empty14.07.08 12:53

dion-fortune mne sa Samove vlasy pacili v prvej serii...ale v druhej to k nemu pasovalo...presne ako si povedala dospel a tak aj jeho vlasy..už nenosil ofinu...teraz to mal ako pravy hrdina.... 702 702 702
suhlasim Dean sa chvilu hral ako nezlomny že ma vsetko čav...ale potom to akoby konecne pochopil a na to som cakala... cheers cheers
Návrat hore Goto down
Fazulina
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
Fazulina


Počet príspevkov : 183
Age : 49
Registration date : 31.05.2008

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 Empty14.07.08 13:02

Jojo, bratské momenty mě vždycky dostanou. Mě přijde děsně přitažlivé, jak Dean vždycky všechno skrývá... Třeba miluju ten jeho pohled, když v posledním díle (3x16) zpívají se Samem v autě Bon Jovi a jak se sam rozezpívá, Dean pak hodí takovej pohled, z kterýho jsem celkem vedle... A ten smutnej úsměv na Sama na konci, jak slyší pekelné psy... no nemám slov. V jeho pohledu je vše:-).
Návrat hore Goto down
calla
Winchester
Winchester
calla


Počet príspevkov : 1082
Age : 31
Bydlisko : Taká malá dedinka v BB kraji
Registration date : 25.06.2008

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 Empty14.07.08 13:12

fazulina presne on nepotrebuje slova..staci sa len pozriet... 702 702 702 702 702 702 702
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 Empty14.07.08 13:15

No vážne som to netušila ja som si myslela ,že si Samgirl vôbec neviem prečo, proste som si to do hlavy vsugerovala Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 71174 bože ten úsmev mi nepripomínajte Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 568939 Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 568939
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!   Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY! - Stránka 3 Empty

Návrat hore Goto down
 
Dean & Sam as brothers - pozor SPOILERY!
Návrat hore 
Strana 3 z 7Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Torturing!Dean Fan Club - pozor SPOILERY!
» Whumping!Cas Fan Club - pozor SPOILERY!
» Evil!Sam Fan Club - pozor SPOILERY!
» Castiel Angel - pozor SPOILERY!

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Postavy :: Sam a Dean-
Prejdi na: