Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody

Goto down 
+38
Night Angel
tauria
Lucy86
Laskonka
str8tking
mummy
kattie
Husitka
janka410
SNlois
kaja666
Dzowika4
Soniq
cleo
janicag
Klenotka
lentilka
calla
Faith
Madlen
Mystic
lenkka
Zizi
Anwiel
sisel
CrazyD
bookika
funny
Kristine
Hiro666
nikita
Kaja
Samabel
dion-fortune
Sarinka
Silvia
Weronička
SkreechTina
42 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Next
AutorSpráva
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 5 Empty16.10.08 12:05

Neviem, či okrem Anwiel sa tu nachádza aj pár priaznivcov Manga (poprípade Anime) ale myslím, že nebude zlé, ak by som sem hodila pár review z niektorých, čo som čítala Wink
Ako prvé by som rada spomenula Chobits. Vďaka tomuto prvému príbehu som sa zamilovala do úžasného sveta mangy. Na tému "roboti a ľudia" bolo veľa spracovaní, a podobný nádych má aj tento príbeh, kde človek nájde všetko: smiech, plač, strach, lásku, ... Je to dlhšia poviedka o vzťahoch človeka k človeku, človeka k persoconu (tak sa nazývajú moderné roboty, skoro dokonalé ako človek) a dokonca aj persocona k persoconu. Páči sa mi, že aj okrem nevinného humoru, na ktorom sa milo pousmejete, vás príbeh donúti sa zamyslieť nad otázkami, ktoré trápia okrem hlavného hrdinu aj vedľajšie postavy. Zaujímavosťou je aj "manga v mange", kde s čítaním mangy v príbehu sa dokážete viacej preniesť do pocitov danej postavy. Čo poteší oko "laika" je detailné grafické spracovanie úplné všetkého I love you Je to od produkcie 4 talentovaných dám pod značkou CLAMP, takže tam by sa iné asi nedalo očakávať. Jednoducho si aj človek neznalý tohoto obrázkového sveta chtiac-nechtiac Chobits obľúbi.
Predvčerom som úspešne našla preloženú mangu Bitter Virgin a pečítala som ju na jeden šup (má len 4 volume). Bolo to možno z prvého pohľadu jednoduchá love-story, ale popravde by som nečakala, že sa to tak pekne skončí. Celým dejom sa nesie téma materstvo, potrat a bohužiaľ aj sexuálne násilie. Je to situované do prostredia strednej školy a neviem, ako to popísať, ale niečo vás na tom zaujme, že s napätím čítate ďalej. Vyrovnávanie sa so stratou, skrytou láskou, dôverou a iných pocitov, pohnú nie len postavami ale aj vami. Po grafickej stránke to trošku "pokulháva", ale to hlavné (pocity) sú zobrazené krásne.
Manga Uta-kata je...ťažko sa mi to popisuje, lebo by som hneď povedala asi pointu Razz ale je to príbeh o priateľstve a o jednom nezabudnuteľnom lete v živote jedného dievčatka (no, má 14, ale príbeh aj vykreslenie dávajú dojem, že je mladšia Razz ) Môže sa stať, že niektorý by po prvej volume prestali čítať, lebo je to akoby naoko otrepaný príbeh, avšak realita je trošku iná. Je to ako "Alica v ríši divov" a "Snehová kráľovná" dokopy, ale poňatá z trošku iného pohľadu Wink Pri tomto by som si dovolila povedať, že anime je spracované lepšie, za to pri mange by ste po prečítaní boli trošku zmätení. Ale to je len môj názor 603

Ak vás to zaujalo a chceli by ste si niečo prečítať, môžete tu:

kód:
http://www.onemanga.com/

alebo tu:

kód:
http://mangacesky.wz.cz/

Záleží na šťastí a na náhode, ktorý príbeh si zvolíte, je ich mnoho a na výber je dosť, len nájsť to pravé orechové 603
Návrat hore Goto down
nikita
Crossroads demon
Crossroads demon
nikita


Počet príspevkov : 313
Age : 38
Bydlisko : za zrkadlom
Nálada : need more coffee!!!
Registration date : 08.03.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 5 Empty22.10.08 19:13

včera som dočítala druhú časť knižky s dvoma krátkymi románmi od fínskeho autora Mika Waltari: Plavovláska/Už nikdy nebude zítra. Plavovlásku som už spomínala, kdesi predtým. teda presne tú Už nikdy nebude zítra. a poviem, vám, že aj tento románik (fakt nie je dlhý) je úžasný. to ozaj odporúčam prečítať každému. je to veľmi stručne o tomto:
- příběh milostného trojuhelníku, náhle zasaženého tragédií...
a hádam o nemožno povedať viac, lebo by vás to len ukrátilo o skvelý čitateľský zážitok. poviem len, že je písaný z mužského pohľadu a hlavná postava je zamilovaná, nepovedala by som že typickým ale skôr reálnym spôsobom...
jednoznačne a prosto Ú-Ž-A-S-N-É!!!!!!!!
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 5 Empty23.10.08 0:41

No to musím niekde zohnať, lebo rada by som sa pozrela na tieto stránky života aj z iného pohľadu Wink
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 5 Empty23.10.08 10:48

Odkaz dračích jazdcov 3 - Brisingr
Neviem, či to bude niekoho zaujímať, ale keďže sú tu aj fanynky príbehu Eragona, tak sem hodím tento odkaz. Začalo sa pracovať na preklade tretej knihy Brisingr. Preložené sú už 2 kapitoly Wink
kód:
http://brisingr.wbs.cz/

Ak je niekto zdatný v angličtine, tu sa dá stiahnuť kniha v PDF
kód:
http://www.4shared.com/file/64981542/40b0b44e/Christopher_Paolini_-_book_3_-_Brisingr.html
Návrat hore Goto down
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 5 Empty23.10.08 17:36

Zizi, tak to je dobrá zpráva, na třetí díl se moc těším Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 5 258431
Jinak po shlédnutí filmu Bathory jsem se pustila do čtení knížky Čachtická pani a to dokonce po slovensky Razz Jsem teprve na začátku, ale jak se zdá, tak knížka nebude čachtickou paní obhajovat jako film...
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
lentilka
Winchester
Winchester
lentilka


Počet príspevkov : 2175
Age : 43
Registration date : 15.04.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 5 Empty06.11.08 19:56

Vav aj vy čítate vela a vynikajúce knihy Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 5 258431 nie len ja som taká uletená Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 5 261136
Brawna mám aj ja prečítaného celého a najviac sa my páčil Bod zlomu a Anjeli a démoni Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 5 312566
pri Davinciho kode som rada že som najprv čítala knihu bola prepracovanejšia ako film
medzi mojich naj autorov patrý jednoznačne JOHN Irving Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 5 430869
a hlavne Hotel New Hampshire, Modlidba za Owena Mayniha a Svet podla Garpa čítala som ich asi desat krát Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 5 177401
Návrat hore Goto down
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 5 Empty13.11.08 14:44

Dneska jsem dočetla Čachtickou paní od Joža Nižnánského a to ve slovenštině Smile Jak jsem očekávala, tak film, který jsem viděla o prázdninách byl vlastně takovou její obhajobou, tak knížka byla psána stylem, že opravdu vraždila a mučila děvčata. Ze začátku jsem si nebyla jistá, jestli mě knížka zaujme, protože jsem na trochu jinačí druh literatury, ale ke konci jsem už skoro nemohla od ní odtrhnout oči Razz
Jen taková menší otázečka ohledně dvou slovíček, které se mi vryly do paměti a nějak nevím, co si pod nimi představit 603 Co je to župan a podžupan? Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 5 999804
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
lentilka
Winchester
Winchester
lentilka


Počet príspevkov : 2175
Age : 43
Registration date : 15.04.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 5 Empty13.11.08 15:07

Madlen Co je to župan a podžupan?

V tom období bolo slovensko rozdelené na časti ktoré sa volali župy,
takže župan bol ničo ako starosta tej časti a podžupan jeho zástupca,

aspoň tak si to pamätám zo školy scratch čo už bolo dávno pradávno Very Happy


Naposledy upravil lentilka dňa 13.11.08 17:26, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 5 Empty13.11.08 15:13

lentilka, díky za vysvětlení Very Happy Já si pod tím slovem dokázala jen představit jen župan, co přes sebe přehodím, když vyjdu z koupelny po sprše lol!
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
lentilka
Winchester
Winchester
lentilka


Počet príspevkov : 2175
Age : 43
Registration date : 15.04.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 5 Empty13.11.08 17:30

MADLEN

Nemáš začo som rada že som ti pomohla Very Happy
Návrat hore Goto down
Weronička
Winchester
Winchester
Weronička


Počet príspevkov : 2213
Age : 32
Bydlisko : momentálne ani sama netuším...
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 5 Empty16.11.08 15:51

Takze ja som si precitala na Vase odporucania knihu Anjeli a Demoni od Dana Browna 702 .....inac VELMI KRASNE DAKUJEM Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 5 214863 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 5 214863 .. dostala sa mi do ruk cez jednu sestrinu kamartaku(hladala som ju aj v nasom knihkupectve ale samozrejme ju tam nemali Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad )no a po precitani musim skonstatovat ze je to paradna kniha,...nemohla som sa od nej odtrhnut....a ten koniec ze affraid affraid affraid affraid
no proste sa uz nemozem dockat na filmove spracovanie tejtoknihy a sa mi tak zda ze som niekde citala ze ma byt uz buduci rok... Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 5 170639 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 5 170639 no proste parada Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 5 325299 702
takze kto este vaha ci si ju ma precitat alebo nie tak Vam ju uz aj ja mozem odporucit Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 5 312566 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 5 312566
Návrat hore Goto down
calla
Winchester
Winchester
calla


Počet príspevkov : 1082
Age : 31
Bydlisko : Taká malá dedinka v BB kraji
Registration date : 25.06.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 5 Empty19.11.08 20:03

Ja som zabudla spomenúť, že milujem sériu Denník princeznej. To sú také úžasné knihy, ktoré človeka rozveselia. Akurát som dočítala dalsie pokračovanie kde mala Mia depku a stále som sa smiala. Neviem pochopiť ako to autorka robí. Milujem jej štýl 702 Nikdy som nemala rada denníkový štýl písania ale tento jediný som si zamilovala Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 5 430869 Má to úžasný dej a každým pokračovaním ma dokáže prekvapiť Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 5 177401
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 5 Empty20.11.08 19:55

tak denníky som aj ja kedysi čítala 603 len som sa už v tom stratila :shame: posledne som tuším čítala tú časť ako šla niekam stavať tie domy Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 5 999804 už si ani nepamätám Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 5 316745

no ale tak ja som už dlhšiu dobu túžila po nejakej novej knihe a vždy keď som mala čas, tak som v obchodnom centre odbehla do kníhkupectva či brlohu, no bohužiaľ som nemala nikdy čas pozornejšie čítať obsahy kníh a skôr som len pátrala po niečom známom. ako po novej knihe obľúbeného autora alebo po niečom, o čom som už počula. už dávnejšie ma zaujala twilight sága, ktorú tu spomínala samabel, ale u nás som ju nikde nevidela No na nete som našla len anglické vydanie a úprimne mám pocit, že po anglicky čítam viac než dosť a ešte mám doma nedočítané PS I love you- viem, shame on me :shame: -takže som po ďalšej anj literatúre nejako extra netúžila. našla som aj českú verziu, ale opäť mám pocit, že mám doma českých kníh viac než dosť a už mi chýbala slovenčina. tak keď som sa v stredu po autoškole vybrala čakať segru do nášho shopping centre zase som sa pobrala do brlohu. ani som nečakala, že tam niečo nájdem, skôr som chcela zabiť čas, ale ešte som len vošla dnu, hneď som ich zbadala. dve krásne veľké knihy.už z diaľky ma zaujali, tak som k nim podišla a prisahám, že mi spadla sánka. boli tam. súmrak a nov z twilight ságy od stephenie meyerovej v slovenčine! ešte som rýchlo zbehla do dolného kníhkupectvá či ich tam nebudú mať lacnejšie, ale bohužiaľ. našla som tam všetky tri diely v čestine a keďže sa poznám na chvíľu som zaváhala či si nemám rovno kúpiť všetky, ale slovenské verzie mali pevnú väzbu a už mi fakt chýbala materinská reč, takže som si to vyšprintovala späť do brlohu, kde som len vošla, zobrala súmrak aj nov a hrdo si to razila k pokladni. keďže som predtým mala narodky, mala som so sebou aj peniaze a tak som sa včera doma krásne usadila do kresielka a pustila sa do čítania.

no musím povedať, OMG! práve som dočítala druhú časť a už sa neviem dočkať trojky! musím povedať, že prvý diel nemal chybu. to som len civela, že Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 5 806497 veľmi sa mi páčil príbeh belly a edwarda. proste ma to úplne pohltilo! fakt sa mi to sakramensky páčilo. proste dobrí upíri, to je presne pre mňa Twisted Evil ja som večný zástanca upírov 603 celý prvý diel nemal chybu. vrelo odporúčam.

no a druhý... no nebolo to zlé Laughing ale chýbal mi edward. bez neho to bolo proste nebolo ono. samozrejme jacob tiež nebol zlý, ale bol príliš mladý, takže ja som v podstate celú dobu čakala na zjavenie môjho milovaného úpira- a že som sa načakala Laughing ale tak nakoniec sa objavil a príbeh bol hneď aspoň tak zaujímavý ako v prvej knihe. samozrejme aj ten päť riadkový torturing, kedy si edwarda podala tá jane bol pre mňa veľmi pútavý Twisted Evil Laughing v podstate aj ten začiatok, kedy sa opisovali pocity belly bol zaujímavý, len to na môj vkus autorka moc prehnala. keby o tom zapísala polku knihy, fajn-ale trištvrte? miestami ma to potom začalo nudiť :shame: ale tak situáciu zachraňovali vlkolaci a tie šialenosti, čo bella stvárala a JEHO hlas Laughing koniec nemal chybu. odporúčam aj tento diel Wink pri tom konci som fakt nedýchala. teraz sa len modlím, aby som čoskoro narazila na trojku, inak ma trafí Laughing ja som vedela, že to prečítam rekordne rýchlo a mám si kúpiť všetky diely naraz Laughing Laughing Laughing ale no čo... slovenčina sa mi čítala fakt dobre. predsa len je to doba odkedy som posledne čítala knihu v sjl 603
Návrat hore Goto down
Kaja
Winchester
Winchester
Kaja


Počet príspevkov : 1232
Registration date : 07.01.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: ................   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 5 Empty20.11.08 23:00

Ten twilight ma dosť pokúša. Neviem čo sa stalo, ale už pár dni sa to okolo mňa točí. Najprv som si pár ukážiek o tom všimla v časopisoch. Nečítala som to, pretože aj tak by som z toho nič nemala. Potom som všade na rôzných stránkach videla, obrázok práve tej dvojice ako reklamu , hlavne na USA stránkach a pod. a tuším že aj Soundtrack k tomu je momentálne najpredávanaješí album v USA. Teraz je už na 3 mieste ale zmenilo sa to len od včera. No to bolo tuším včera pred týždnom som si náhodou pozerala hudobný klip k tomuto filmu ale s tým že som nevedela o čo ide. No a dnes som náhodou si predsa tu ukážku prečítala, a zaujalo ma to ale či si to kúpim je otázne, lebo sa mi nechce čitať, ale v kinách to bude v januári takže si to v kine rada pozriem lol! no a teraz prídem tu a aj tu sa o tom hovorí, zaujimavé 704
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 5 Empty24.11.08 19:10

tak ja som dočítala už aj trojku v anj a wow Shocked to bola dobrá časť. možno aj taká dobrá ako jednotka Laughing Laughing Laughing eclipse sa mi fakt páčilo. Mám za sebou aj prvú časť Breaking Dawn a to bolo teda celkom zaujímavé, len ehm Bela je
Spoiler:
to ma trochu šoklo, no som zvedavá ako sa to vyvinie. Laughing
Návrat hore Goto down
Klenotka
Pocestný duch
Pocestný duch
Klenotka


Počet príspevkov : 61
Age : 41
Registration date : 06.11.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 5 Empty24.11.08 19:45

Twilight bude něco, čemu se asi vyhnu obloukem Very Happy Celé to šílenství kolem toho se mi moc nelíbí.
Já jsem teď dočetla životopis Ketařiny Veliké a mám tu nějakou četbu ke zkouškám, ale jestli mi zbude čas, tak bych si ráda konečně přečetla Americkou tragédii. Kdysi jsem ji začala číst a nějak jsem ji nedočetla, tak bych to ráda napravila.
Návrat hore Goto down
http://www.sga-project.com/
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 5 Empty24.11.08 19:51

Taky bych si ráda něco přečetla, ale jediný na co mam teď čas, tak sou maturitní otázky a už asi tejden čtu povídky od Kulhánka. Vážně nevim, kd vzít čas na nějakou pořádnou knížku.
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 5 Empty24.11.08 20:33

ja mam teraz, bohuzial, cas len na povinnu literaturu do skoly a literaturu na socku,ktora musi byt hotova do vianocnych prazdnin (WTF?? Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 5 449740 ) ale inak Twilight mam dostat na meniny, objednavala mama z martinusa a objednala som si to v anglictine, takze sa na to strasne tesim lol!
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 5 Empty24.11.08 20:46

O povinný četbě mi ani nemluv, to mam mít do ledna hotový a nepřečetla sem snad nic. Jednoduše to budu dělat tak, že si přečtu obsahy děl na netu a pak to dam dohromady svejma slovama...
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 5 Empty24.11.08 21:24

Anwiel pokial sa to inak neda a nie je cas, tak toto je naozaj jedina way Wink pri tolkom mnozstve ucenia sa na matury sa ani necudujem
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 5 Empty24.11.08 21:29

No, já bych se aspoň pokusila, ale když nám profesorka na češtinu zadala asi 60 knížek, tak sem si řekla, že to nedam a prostě si jenom stáhnu ty obsahy.
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 5 Empty24.11.08 21:32

dion:
Spoiler:
Já. díl právě dočítám... akorát ten konec mi jde pomaleji... nějak vždycky odběhnu k něčemu jinému. lol!
Návrat hore Goto down
Kaja
Winchester
Winchester
Kaja


Počet príspevkov : 1232
Registration date : 07.01.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: .................   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 5 Empty24.11.08 21:48

Dion pekne si to zvládla, prečítať toľko ja sa teším hlavne na to v kine, práve mi vyšlo, že som Edward v teste, z tej ukážky ktoru som si prečítala som sa ako tak niečo dozvedela o ňom, ale celkovo som zvedavá. Laughing Som mala takého tušáka, že mi to výjde.

Je okolo toho naozaj obrovský boom niekedy to mnohokrát preháňaju, ťažko povedať, v USA ked niečo začne tak - poriadne. Wink
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 5 Empty25.11.08 10:06

no tak práveže okolo mňa nikto twilight nejako extra nepozná, takže nechápem aký boom Laughing Laughing Laughing viem, že v amerike je to hit, ale tak myslím, že aj oprávnené. prvý a tretí diel totálne rocks a aj druhý bol v podstate fajn. z tohto štvrtého mám zatiaľ také zmiešané pocity 603 a na film sa tiež teším. zase si ponadávam, ako to domrvili Laughing Laughing Laughing

povinná literatúra.... no omg. to si nechávam na druhý pol rok, len niečo som teraz čítala a väčšinou si to čítam na nete, lebo do knižnice sa mi nechce 603 hlavne, keď je vonku toľko snehu, že ani autá z garáže nevyjdú Rolling Eyes

no, ale tak ja všeobecne čítam veľmi rýchlo, takže raz za čas si aj tento rok proste spravím pauzu a prečítam niečo. veď súmrak aj nov, som dostala v stredu poobede a v štvrtok poobede, boli obe knihy prečítané 603
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 5 Empty25.11.08 12:59

Jo, ta čtvrtá je taková... no taky z ní mám rozporuplné pocity. Ale přijde, že je plná nejrůznějších sexuálních narážek...a to jako hodně. Laughing
Zvlášť tam později,
Spoiler:
. To se pak otřásá úplně všechno Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 5 316745
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 5 Empty

Návrat hore Goto down
 
Kniha - kamarátka do pohody i nepohody
Návrat hore 
Strana 5 z 20Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Off topic :: Čo nás baví-
Prejdi na: