Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody

Goto down 
+38
Night Angel
tauria
Lucy86
Laskonka
str8tking
mummy
kattie
Husitka
janka410
SNlois
kaja666
Dzowika4
Soniq
cleo
janicag
Klenotka
lentilka
calla
Faith
Madlen
Mystic
lenkka
Zizi
Anwiel
sisel
CrazyD
bookika
funny
Kristine
Hiro666
nikita
Kaja
Samabel
dion-fortune
Sarinka
Silvia
Weronička
SkreechTina
42 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 20  Next
AutorSpráva
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 4 Empty09.09.08 19:15

Písala som to aj do SN shopu, takže sa tam môžeme združiť a nejako ich hromadne objednať, možno nám dajú aj zľavu.. Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 4 284389
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Kristine
Winchester
Winchester
Kristine


Počet príspevkov : 1538
Age : 34
Bydlisko : Považská Bystrica
Nálada : always great :)
Registration date : 05.01.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 4 Empty09.09.08 19:38

Samabel, Faith: you´re welcome lol!

no ja by som si tie knihy tiež rada objednala, ale myslím, že bude trochu problém s peniazmi Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 4 202744 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 4 202744 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 4 202744 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 4 202744 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 4 202744 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 4 80513 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 4 80513 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 4 80513 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 4 80513 teraz šetrím na meet, tak neviem či mi to výde Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 4 202744 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 4 202744 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 4 202744 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 4 202744
bože, to je des, ja tie knihy tak chceeeeem Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 4 202744 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 4 202744 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 4 202744 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 4 568939 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 4 568939 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 4 568939
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 4 Empty09.09.08 19:44

Sarinka na to som aj ja myslela Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 4 284389
Kristine nieco mi hovor... ja som uz minula takmer vsetky prachy z vyplaty a odlozila som si na meet a teraz toto Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 4 202744 ale ja nieco vyhrabem,aj keby som ich mala vycucat zo vzduchu
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 4 Empty09.09.08 19:51

Tiež teraz šetrím na mobil, no pre SN všetko.. Twisted Evil Twisted Evil odopriem si tento mesiac kozmetiku alebo čo..no tie knihy MUSÍM MAŤ... cheers cheers
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Kristine
Winchester
Winchester
Kristine


Počet príspevkov : 1538
Age : 34
Bydlisko : Považská Bystrica
Nálada : always great :)
Registration date : 05.01.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 4 Empty09.09.08 19:56

no to ja na tom budem musieť tiež zapracovať Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil len dúfam, že mi to výde Rolling Eyes Rolling Eyes no asi bude musieť.. Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 4 207306 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 4 707500
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 4 Empty09.09.08 20:05

jasne Very Happy drzime sa hesla, ze pre SN vsetko. Zit sa da aj bez inych veci,ale bez tohto nie (sice sa da,ale dost tazko).
Kristine poobehavaj celu rodinu,povedz, ze potrebujes, niekto sa isto chyti.tak to zvyknem ja robievat 603
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 4 Empty09.09.08 20:07

tak ja s týmto problém nemám 603 otec mi každý mesiac dáva na kartu prachy, ktoré aj tak nemíňam, takže tam mám pekne našetrené a v hotovosti ešte mám asi 2000, no a meet mi naši zaplatia Wink to som si už vybavila, že darček k vianociam Laughing
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 4 Empty09.09.08 20:19

ja mam meniny tyzden pred meetom, takze tam to neriesim,pretoze ak nebudu prachy, tak jednoducho poviem, ze na meniny chcem pralen prachy na meet. mne davaju priebezne kazdy tyzden rodicia, starki, ale ja to vzdy miniem 603 nie naraz,ale ked sa nazbera, tak trebars na knihy,alebo na nejaku vacsiu vec, ktoru potrebujem Wink
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
nikita
Crossroads demon
Crossroads demon
nikita


Počet príspevkov : 313
Age : 38
Bydlisko : za zrkadlom
Nálada : need more coffee!!!
Registration date : 08.03.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 4 Empty15.09.08 21:30

Len pred dvomi dňami sa mi do rúk dostala malinkatá útlučká knižočka, inak ju ani nazvať nemôžem. Požičal mi ju strýko, aby som si ju prečítala, že sa mi môže zapáčiť, lebo jeho veľmi oslovila. A tak sa s vami podelím so svojim čitateľským zážitkom. Toto dielko nemá ani 70 strán, ale je v ňom napísané viac ako v 500-stranovom románe. ja som ju prečítala behom hodinky. Je to Alessandro Baricco: Hodváb. A je to neskutočne čarovný, okúzľujúci, magický a éterický príbeh. Aspoň na mňa tak pôsobil. Je jednoducho krásny. Ako má ujo napísané vo venovaní, je to knižka plná pokoja, ticha, krásy, čistoty a lásky! Zaujímavé a zároveň ohromujúce na nej je, že autor dokázal pomocou pár slov opísať veľkolepé veci obyčajného života a snáď preto pôsobí toto dielko tak ľahko a vzdušne, ako šum lístia v pokojné letné popoludnie. Je to naozaj prenádherný príbeh a vrelo ho odporúčam každému, či snáď každej citlivej duši. Určite sa zapáči. A aby som vás aj nejako naň navnadila, prepisujem vám sem zadnú stránku, slová samotného autora:

Toto nie je román. A ani poviedka. Toto je príbeh. Na jeho začiatku je muž, ktorý ide z jedného konca sveta na druhý; končí sa jazerom za veterného dňa. Muž sa volá Hervé Joncour. Jazero – nevie sa. Dalo by sa povedať, že je to príbeh lásky. Ale keby išlo len o lásku, nestálo by za to vyrozprávať ho. Sú v ňom túžby a sú v ňom aj bôle, veľmi dobre vieš o čo ide, ale skutočné slovo, ktorým by si to pomenoval, nenachádzaš. Napokon, tak či onak, to slovo nie je láska. (Toto je prastará záležitosť. Keď nemáš slovo na pomenovanie vecí, jednoducho použiješ príbeh. Tak to funguje. Už celé storočia.)
Všetky príbehy majú svoju hudbu. Tento má hudbu bielu. Je dôležité povedať to, pretože biela hudba je zvláštna, občas ťa vyvedie z miery: hrá sa ticho a tancuje sa na ňu pomaly. Keď ju hrajú dobre, je to, ako keby si počul hrať tíšinu, a pri pohľade na tých, čo na ňu božsky tancujú, máš pocit, že sú nehybný. Biela hudba je čertovsky ťažká vecička.
Viac ani niet čo dodať. Možno bude lepšie upresniť, že ide príbeh z 19. storočia: len preto, aby nikto nečakal lietadlá, automatické práčky a psychologické poradne. Nič také. Možno inokedy.



*pri najbližšej príležitosti si ju zaobstarám do mojej knižnice*
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 4 Empty23.09.08 21:01

Znáte někdo Stephanie Meyerovou a její knížku Stmívání?
V pátek se mi dostala do ruky a za neděli jsem jí měla přečtenou... je to úžasné počtení 702
Hlavní hrdinka Bella Swanová je obyčejná dívka, která se zamiluje do upíra Very Happy Edward... a teda, jak ho ta spisovatelka popisuje 702
vůbec celý ten vývoj jejich vztahu a pak taková ta dobrodružná zápletka Twisted Evil
Jsem úplně unešená, je to vážně skvělé počtení a určitě vám to doporučuju.
Má to 4 díly... poslední vyšel nedávno v angličtině.
Dneska jsem si od kamarádky vyprosila 2. a 3. díl a nemůžu se od toho odtrhnout. Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 4 806497 702 study
Podle mě je to tak kouzelně popsaný a ty jejich rozhovory jsou brilantně napsané. Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 4 103511 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 4 103511
... navíc upíři... Twisted Evil Twisted Evil je zajímavé, jak je tam vykresluje.
Opravdu vřele doporučuji těm, co tuhl spisovatelku neznají a těm co jí znají... no, není na škodu jí připomenout. lol!
Na sklonku roku by měl být dokonce v kinech i film podle první knihy Twilight. Což o to, na knihy to mít nebude, ale proč si ho taky neshlédnout. 702 Very Happy
Návrat hore Goto down
nikita
Crossroads demon
Crossroads demon
nikita


Počet príspevkov : 313
Age : 38
Bydlisko : za zrkadlom
Nálada : need more coffee!!!
Registration date : 08.03.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 4 Empty23.09.08 21:29

hej, hej, už som o nej počula, lebo práve v týchto mesiacoch vychádza aj v slovenskom preklade (teda ten prvý diel). no ako ja mam pocit, že by som si tú knižku kúpila už len kvôli tým obalom všetkých 4 dielov. tie sú také úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúchvatné, ja z nich nemôžem. no a že je to o upíroch... no och joj 702 702 702 702 702 702 702 moje malé srdiečko posadnuté obludkami zaplesalo, keď som si prečítala o čom to je Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 4 430869 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 4 430869 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 4 430869 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 4 430869
takže ja sa stopercentne chystám pri najbližšom útoku na kníhkupectvo schmatnúť jeden výtlačok hih Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ... hmmmmm ale to by asi chcelo väčšiu poličku na knihy, čoooo? scratch scratch no nič, tak to asi spravím ako Rory v Gilmorkách a knihy, ktoré už nebudem mať kam dávať, pôjdu pod postel do perináku... (kým nebude vlastná izba a veeeeeeeeeľa voľného miesta heh)
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 4 Empty23.09.08 21:37

To musím jen souhlasit. Obálky jsou úchvatné... líbí se mi i ty naše české, i když americké mi přijdou ještě lepší 702
tady jsou oficiální stránky
kód:
http://www.stepheniemeyer.com/
a tady ty obálky
kód:
http://www.stepheniemeyer.com/twilightseries.html
Návrat hore Goto down
nikita
Crossroads demon
Crossroads demon
nikita


Počet príspevkov : 313
Age : 38
Bydlisko : za zrkadlom
Nálada : need more coffee!!!
Registration date : 08.03.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 4 Empty23.09.08 21:43

jop jop. ale inak ona ná aj inú knihu, ktorá sa volá The host a tiež to vyzerá zaujímavo.no len hold nie je to ešte preložené (ani CZ ani SK)
tu si môžete prečítať o čom to zhruba je (je to anglicky):

kód:
http://www.martinus.sk/?uItem=48895
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 4 Empty23.09.08 22:12

O Twilight som dlho uvažovala, či si ju objednať, bo všetci vravia, že prvý diel je skvelý a potom kvalita upadá a že posledný je hrôza, tak neviem... confused
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 4 Empty24.09.08 22:16

Tak Twilight opravdu doporučuju moooooc. 702
Dneska jsem dočetla tu druhou knížku a třeba kamarádka (vlastně dvě se zase shodly, že nejvíc se jim líbí první, třetí a pak druhý) no, mně osobně se moc líbil i ten druhý...uznávám, že první je určitě lepší, ale on ten druhý je o něco jiných problémech, co musí hlavní hrdinka řešit, takže se to nedá až tolik porovnávat... měřítko je maličko jiné. Každopádně já nebyla zklamaná ani druhým dílem.
Návrat hore Goto down
bookika
Winchester
Winchester
bookika


Počet príspevkov : 1748
Age : 31
Bydlisko : Košice
Registration date : 05.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 4 Empty06.10.08 21:25

cez prazdniny som citala jedine fantasy a to uplne vestko Laughing Laughing zacal som tym, ze som si kupila Slmarillion a hurinove deti od tolkiena a boli to dve genialne dielka, rovnako ako cely tolkien.V silmarillione som sa najprv stracala v mnozstve postav a udalosti, ale nakoniec sa mi to strasne zapacilo 702
dalej som precitala odkaz dracich jazdcov, lebo ma na to nahovorila sesterka a ku podiu to bolo fajn, zhltla som obe knihy za 3 dni lol! a ked som sa dozvedela ze tretia u nas vyde az v marci tak som ostala 602 anglicka uz vysla, ale zatial som nenasla ziaden poriadny spoiler a ten by sa veru zisiel Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 4 202744 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 4 202744
precitala som si aj Temne hmoty a musim priznat ze prva knizka, zlaty kompas mi trvala strasne dlho 603 pretoze ma nijak nezaujala a tak som citala len par kapitol denne, ale ked to uz zacalo byt zaujimave, dokoncila som naraz vsetky tri lol! a ja si myslim ze o tejto trilogii sa da povedat hocico, len nie to ze je to kniha pre deti. samozrejme okrem faktu, ze hlavni hrdinovia su deti. Pullman proste vytvoril dalsi krasny svet, kt. toho vela ponuka.
Spoiler:

a este mam naplanovane diela od Ursuly K. Le Guinovej:Kroniky zapadneho pobrezia (dary, hlasy, sily) a carodeja zememori, dalej parfum, a samozrejme twilight lol!
dufam ze to pri uceni stihnem aspon do vianoc Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 4 284389
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/chicazd
calla
Winchester
Winchester
calla


Počet príspevkov : 1082
Age : 31
Bydlisko : Taká malá dedinka v BB kraji
Registration date : 25.06.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 4 Empty06.10.08 21:35

Bookika odkaz dračích jazcov...OMG to sú skvelé knihy 702 702 to fakt až v marci? 602 do kronik zapadneho pobrezia som sa aj ja chcela pustit ale nevedela som ktorá kniha je prvá confused Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 4 316745 a naposledy som prečítala Túto noc nezaspím od Jaroslavi Kuchtovej...velmi dobrá kniha Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 4 319161 a chystam sa kúpiť Punkovú princeznú od Dominiky Ponechalovej
Temné Hmoty som čítala stááásne dávno..asi v case ked este neboli na svete...Magický nôž a Jantárový Dalekohľad... 702 dalšie skvelé knihy Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 4 430869


Naposledy upravil calla dňa 16.10.08 13:33, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 4 Empty06.10.08 21:47

no temné hmoty a odkaz dračích jazdcov mám poctivo prečítaný Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil a veľmi sa mi všetky knihy páčili 603 ja ich veľmi odporúčam Twisted Evil
Návrat hore Goto down
lenkka
Winchester
Winchester
lenkka


Počet príspevkov : 2352
Age : 36
Bydlisko : kdekoľvek s mojim supermanom
Nálada : predsvadobná
Registration date : 06.07.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 4 Empty07.10.08 19:02

No baby ja si mylsim ze tuto knizku ste citali ale napisem to sem.
Kniha Anjeli a Demoni od autora Dany Browna. Som precitala za 3 dni. Bolo to super moc ma ta kniha chytila. Je to skor zamerane na krestanstvo. Vsetko sa odohrava vo vatikane pocas volby papeza. no nic viac uz nenapisem radcsej si precitajte Wink Wink Wink
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 4 Empty07.10.08 19:12

Anděle a démony jsem taky četla... je to vlatně kniha, na kterou navazuje Šifra mistra Leonarda... ale Andělé a démoni se mi líbili mnohem víc... je tam víc věcí ohledně křesťanství a vůbec, ale ta knížka mi přišla taková víc do hloubky a zážitek ze čtení byl mnohonásobně lepší. Very Happy

Odkaz dračích jezdců také doporučuji... a milovnící torturing si hlavně ve druhém díle přijdou na své Twisted Evil Twisted Evil 603
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 4 Empty07.10.08 19:21

no ja mám do dana browna prečítané všetko 603 a anjelov a démonov samozrejme tiež, dokonca aj v anj aj v sjl ich mám doma Laughing a je to moja naj kniha od neho 603 a prečítala som ju asi za päť hodín Laughing Laughing
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 4 Empty07.10.08 21:06

Dočítala som ďalšie dielko z pera J. Lyndseyovej - Diabol, čo ju skrotil a musím povedať, že aj keď mám túto autorku rada, týmto dielom ma moc nezískala. Bolo som u nej zvyknutá na akoby vtiahnutie do deja, čo bol okolo, napr. aké storočie a vládca vtedy bol a pod veci. Tu mi to prišlo ako jeden z tých lacných LoveStory príbehov na 2 hodiny 603 No, niekedy sa pisateľská múza nepodarí...
Návrat hore Goto down
Kaja
Winchester
Winchester
Kaja


Počet príspevkov : 1232
Registration date : 07.01.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: ..................   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 4 Empty07.10.08 22:13

Aj ja som čítala Anjeli a Demoni a to je už čo povedať. Laughing
Návrat hore Goto down
bookika
Winchester
Winchester
bookika


Počet príspevkov : 1748
Age : 31
Bydlisko : Košice
Registration date : 05.12.2007

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 4 Empty08.10.08 8:14

skreechtina: naozaj? ja som sa na to uz chystala, lebo som si precitala zatial vsetky co u nas vysli Twisted Evil ale aj tak si to precitam Laughing najradsej mam vsak maloryovcov Very Happy
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/chicazd
nikita
Crossroads demon
Crossroads demon
nikita


Počet príspevkov : 313
Age : 38
Bydlisko : za zrkadlom
Nálada : need more coffee!!!
Registration date : 08.03.2008

Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 4 Empty13.10.08 18:37

práve som zistila, že 6.11.2008 vychádza SLOVENSKÝ PREKLAD knihy Stephenie Meyer New Moon teda ho preložili ako Nov drool 702 702 702 702 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 4 258431 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 4 258431 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 4 258431 Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 4 258431 asi budem čo nevidieť objednávať hihih

zdroj: martinus.sk
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kniha - kamarátka do pohody i nepohody   Kniha - kamarátka do pohody i nepohody - Stránka 4 Empty

Návrat hore Goto down
 
Kniha - kamarátka do pohody i nepohody
Návrat hore 
Strana 4 z 20Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 20  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Off topic :: Čo nás baví-
Prejdi na: