Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Secrets & Awakening

Goto down 
+25
Fazulina
calla
Faith
Wanis
Kacena222
SNAdeline
Violet
milleniumfalcon
Kristine
SkreechTina
Anwiel
bookika
Soniq
keksiiq
sisel
LenkaX22
Madlen
Blanka
Sarinka
SNlois
janka410
Ettie
Samabel
jana7413
dion-fortune
29 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19  Next
AutorSpráva
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Secrets & Awakening - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 16 Empty14.06.08 11:13

keksiiq: no ja viem, ten bozk.... 603 ale proste ono sa mi to tam tak zatracene hodilo Secrets & Awakening - Stránka 16 99937 no ziadne strachy, je predsa jasne, ze desire k Samovi nic neciti, takze.... no proste ziaden romanik za tym nebude, bola to len jednorazova zalezitost Very Happy

Madlen: dakujem krasne Secrets & Awakening - Stránka 16 430869 ja viem, ze som to dost napinavo ukoncila, ale povodne to malo byt este horsie, takze mozte byt radi Secrets & Awakening - Stránka 16 316745 no a zase az tak dlha doba do dalsej casti to nebude, len nieco vyse dvoch tyzdnov Secrets & Awakening - Stránka 16 316745 no velku radost si mi urobila tym, ze sa ti ten ritual pacil, lebo nad tym som rozmyslala, ze ako to popisat, aby to nevyzeralo prilis uboho a pod... takze dakujem Secrets & Awakening - Stránka 16 92299
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Secrets & Awakening - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 16 Empty14.06.08 12:54

aaaaaaaaaa začali sa bozkávať dobre dobre akože nič som také nečítala Laughing no teda pekne si to napísala a ked sa Deira k Samovi prihovárala tak si ma zase rozplakala proste to bolo krásne Secrets & Awakening - Stránka 16 71416 Secrets & Awakening - Stránka 16 177401 Secrets & Awakening - Stránka 16 199226 a Sam bude iný to ako a ,že diabolsky úsmev Secrets & Awakening - Stránka 16 107729 to taký no to teda ešte bude ,ale inak som šťastná ,že aspoň Sammy je späť aj ked mi je hrozne smutno za Deanom chudáčik ked si predstavím,že je stále v tom pekle a stále tam trpý tak to sa nedá Secrets & Awakening - Stránka 16 568939 Secrets & Awakening - Stránka 16 568939 dúfam,že čo najskôr budeš aj o ňom písať lebo ma to zabije síce táto poviedka už ma vela krát zabila ked to tak spočítam Secrets & Awakening - Stránka 16 629176 tak ved to neuškodí Secrets & Awakening - Stránka 16 198137 ale nádherne opäť a zase čakať Secrets & Awakening - Stránka 16 202744 Secrets & Awakening - Stránka 16 202744 no ,ale na túto poviedku sa vždy čakať oplatí Secrets & Awakening - Stránka 16 284389 som zvedavá na nové postavy čo s nimi bude a tak a flashbacky no hrozne sa tešíííím no ja sa vlastne teším na všetko čo ešte chystáš Secrets & Awakening - Stránka 16 258431 Secrets & Awakening - Stránka 16 258431 ešte taká poznámočka ako si napísala,že ležala na jeho vypracovanej hrudi alebo tak niak no tak to áno Secrets & Awakening - Stránka 16 998745 Secrets & Awakening - Stránka 16 998745 Secrets & Awakening - Stránka 16 998745 perfektné Secrets & Awakening - Stránka 16 177401 Secrets & Awakening - Stránka 16 177401 Secrets & Awakening - Stránka 16 177401 Secrets & Awakening - Stránka 16 430869 Secrets & Awakening - Stránka 16 430869 Secrets & Awakening - Stránka 16 430869 Secrets & Awakening - Stránka 16 430869 Secrets & Awakening - Stránka 16 430869 Secrets & Awakening - Stránka 16 949816 Secrets & Awakening - Stránka 16 949816 Secrets & Awakening - Stránka 16 949816 Secrets & Awakening - Stránka 16 949816 Secrets & Awakening - Stránka 16 312566 Secrets & Awakening - Stránka 16 312566 Secrets & Awakening - Stránka 16 312566 Secrets & Awakening - Stránka 16 214863 Secrets & Awakening - Stránka 16 214863 Secrets & Awakening - Stránka 16 214863 Secrets & Awakening - Stránka 16 214863 Secrets & Awakening - Stránka 16 325299 Secrets & Awakening - Stránka 16 325299 Secrets & Awakening - Stránka 16 325299 Secrets & Awakening - Stránka 16 170639 Secrets & Awakening - Stránka 16 104346 Secrets & Awakening - Stránka 16 104346 Secrets & Awakening - Stránka 16 104346 Secrets & Awakening - Stránka 16 469569 Secrets & Awakening - Stránka 16 469569 Secrets & Awakening - Stránka 16 469569 Secrets & Awakening - Stránka 16 258431 Secrets & Awakening - Stránka 16 258431 Secrets & Awakening - Stránka 16 430869 Secrets & Awakening - Stránka 16 430869 704 704 704 702 702 Secrets & Awakening - Stránka 16 103511 Secrets & Awakening - Stránka 16 103511 Secrets & Awakening - Stránka 16 103511
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Secrets & Awakening - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 16 Empty14.06.08 17:55

Soniq: no ten bozk Secrets & Awakening - Stránka 16 886945 ehm ja viem, ale co uz no. no a pri samovi sa este mas na co tesit Very Happy vsak si precitaj spoiler Secrets & Awakening - Stránka 16 284389 a zase velmi krasne smajliky Secrets & Awakening - Stránka 16 92299 Secrets & Awakening - Stránka 16 92299 Secrets & Awakening - Stránka 16 92299 ozaj ma vzdy svojim komentom super potesis Secrets & Awakening - Stránka 16 891817 Secrets & Awakening - Stránka 16 891817 Secrets & Awakening - Stránka 16 891817 a najblizsia cast by uz mohla byt koncentrovana aj na deana, zavisi od toho o com sa rohzodnem pisat najskor Very Happy
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Secrets & Awakening - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 16 Empty14.06.08 20:15

Ty bláho... nějak mi dělá čím dál větší potíže stíhat čtení všech povídek tady, ale aspoň se mi podařilo dostat se k té tvojí. lol!

Přečetla jsem ty dvě zameškané části jedním dechem.... to je přesně moje krevní skupina 705 .....ale tak, my víme svoje, že...ostatně, už jsme se o tom ujišťovaly mezi sebou mnohokrát Twisted Evil Secrets & Awakening - Stránka 16 707500 Secrets & Awakening - Stránka 16 284389 Secrets & Awakening - Stránka 16 284389 Secrets & Awakening - Stránka 16 316745 Secrets & Awakening - Stránka 16 316745

Takže Sammy se nám vrátil Shocked Secrets & Awakening - Stránka 16 325299 ....no, ale podle toho konce si nejsem jistá, jestli je ten veselý smajlík výstižný....bojim, bojim....čichám nějaký průšvih Secrets & Awakening - Stránka 16 666500 doors
A Dean.... no, co na to říct Secrets & Awakening - Stránka 16 568939 Secrets & Awakening - Stránka 16 71416 Secrets & Awakening - Stránka 16 71416 Secrets & Awakening - Stránka 16 199226 ....chudáček můj Secrets & Awakening - Stránka 16 199226 Secrets & Awakening - Stránka 16 199226 ...co všechno mus zažívat. Secrets & Awakening - Stránka 16 199226

Stráááášně se těším na další část Secrets & Awakening - Stránka 16 49896 ... Secrets & Awakening - Stránka 16 104346 Secrets & Awakening - Stránka 16 891817
Návrat hore Goto down
milleniumfalcon
Pocestný duch
Pocestný duch
milleniumfalcon


Počet príspevkov : 55
Registration date : 30.12.2007

Secrets & Awakening - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 16 Empty14.06.08 22:12

WOOOW!!!!!!!!!! Super. 702 Sammy je opäť medzi nami. Som šťastím bez seba. Už sa teším na tie jeho scopnosti. Dúfam, že to bude niečo ničivé, ha ha ha... Twisted Evil
Návrat hore Goto down
Kacena222
Žltočočko
Žltočočko
Kacena222


Počet príspevkov : 608
Bydlisko : xyz
Registration date : 19.04.2008

Secrets & Awakening - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 16 Empty14.06.08 22:36

Secrets & Awakening - Stránka 16 103511 Secrets & Awakening - Stránka 16 103511 prečítala som si ten tvoj spojleer a musím povedať,že to znie veeelmi ale veelmi zaujímavo 703 703 hlavne čo sa Sammyho týka Very Happy ale i ostatné postavy bue zaujímave sledovať Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

a veru veru Very Happy bolo by dobré očistiť Johnove pošramotené meno Secrets & Awakening - Stránka 16 284389 ved predsa nemohol byť až takým zlým rodičom Secrets & Awakening - Stránka 16 261136 Secrets & Awakening - Stránka 16 261136
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Secrets & Awakening - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 16 Empty21.06.08 14:16

To je pravda..John to od tebe zatím pořádně schytává, co se obrazu rodiče týče... bylo by dobré ho taky ukázat i v tom lepším světle. lol!
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Secrets & Awakening - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 16 Empty27.06.08 21:53

takze mam dopisanu cast a prave ju idem prepisovat, zatial si ale nie som ista nazvom Rolling Eyes ale k veci... prejavia sa prve samove schopnosti- a nebojte v buducnosti budu ozaj nicive Very Happy a caka nas pomerne vela vysvetlovania... zistime ako sa vlastne desire stala demonkou a co vlastne je, proste vam ju trochu lepsie predstavim a mozte sa tesit aj na angry! sama a dokonca aj hug padne, len skoda, ze nie dean/sam.... no pozor, pozor, pre deana nam svitne nadej Very Happy
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Secrets & Awakening - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 16 Empty28.06.08 8:42

Huráá pre Deana svitne nádej Secrets & Awakening - Stránka 16 258431 Secrets & Awakening - Stránka 16 258431 teším sa hrozne už mi táto poviedka táák hrozne chýbala dúfam ,že už sa na žiadnu dovolenku nechystáš Evil or Very Mad
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Secrets & Awakening - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 16 Empty29.06.08 19:43

Tak konecne som to uz upravila do podoby, v akej sa mi to paci, takze vam dnes ponukam 5 kapitolu Very Happy
Soniq: no este uvidime, ale v najblizsej dobe by som mala byt doma Very Happy

CHAPTER 5- THE PLAN (PLAN)


Sam sa opatrne postavil a kym sa vobedz stihol spametat z toho, co sa stalo, pocitil ako ho stisli mocne ruky v tuhom objati. Jeho prvou myslienkou bolo, ze je to urcite Dean, no vtom si uvedomil, ze osoba, ktora ho objimala k nemu aj hovori. Okamzite ten hlas spoznal a srdce mu poskocilo od radosti. Bobby. Usmial sa a objatie mu srdecne opatoval.
“Tak rad ta opat vidim na nohach… Ach chlapci, do coho ste sa to zase zaplietli?”
“Aj ja ta rad vidim, Bobby.”
Odvetil Sam a pohladom presiel po ostatnych pritomnych. Videl Desire i nejakeho neznameho, ktory v nom vyvolaval cudny pocit, no na jeho prekvapenie nikde nebol Dean a to ho znepokojilo. So strachom sa pozrel na Bobbyho a trasucim hlasom sa spytal:
“Kde je Dean?” Bobby sa udivene pozrel na Desire.
“Ty si mu to nepovedala?”
“Co mi mala povedat?” spytal sa Sam, ktory zacinal panikarit.
“Mrzi ma to, ale Dean je prec.”
“Co tym myslis ‘prec’?”
Bobby len kyvol hlavou niekam zanho. Sam sa pomaly otocil a pohlad, ktory sa mu naskytol mu vyrazil dych, zlomil srdce a otupil jeho mysel. Dean tam nehybne lezal so zavretymi ocami a vyzeral tak pokojne… tak kludne… Vybuch emocii, ktory Sama zasiahol bol najsilnejsi zo vsetkych, ktore Sam zazil. (vacsinu z nich v poslednej dobe). Opat mal pocit, ze pada, ze sa topi, ze bludi v tme…Netuzil po nicom inom len sa schovat do bratovho narucia a plakat. Nechat sa znovu pohltit zialom a lutostou. Prinutil sa vsak ovladnut, lebo vedel, ze dalsi breakdown by neprezil a tentokrat uz natrvalo. No a mrtvy by Deanovi tazko pomohol. Zatlacil teda vsetok ten chaos v jeho srdci hlboko do svojho vnutra. Vedel, ze skor ci neskor to zo seba bude musiet dostat a smrt brata nanho dolahne, no teraz musel ostat silny. Teraz nebol cas na lutost, no na pomstu je casu vzdy dost. Uvedomil si Sam a zvrtol sa k Desire.
“Ty si ho zabila! Za to mi zaplatis, ty suka!” Skrikol a jeho ruka vyletela k desirinmu hrdlu, ale Lestat rychlostou obdivuhodnou aj na upira, sa postavil pred neho a nedovolil mu ublizit jej.
“Ona ho nezabila. Sam sa rozhodol odist, pretoze sa nevedel zmierit s tvojou smrtou.”
Samovi takmer vyhrkli slzy do oci, no toto bol novy Sam, ktory neplakal a ani sa tak lahko nevzdaval. Tvrdo sa svojmu oponentovi pozrel do oci, z ktorych mal Lestat len uzke strbiny a doslo mu, ze oproti nemu stoji upir. No namiesto toho, aby strachom cuvol alebo sa vydal hladat nejaku macetu, tam ostal pokojne stat a pohrdavo zazerat na tvora pred nim.
“Co tu robi ta vec?” spytal sa chladne.
Lestat si odfrkol a urazene odvetil:
“Ta vec ti zachranila zivot.” Smerom k Bobbymu este poznamenal.
“Nevravel si, ze Sam je slusny, mily a chapavy clovek? Zatial sa fakt preukazal ako stelesnenie dobrosrdecnosti.”
Bobby chcel zareagovat, lenze nestihol, lebo sa opat ozval Sam.
“Som slusny, mily a chapavy k tym, ktory si to zasluzia. A mimochodom, ak mi tu niekto zachranil zivot, tak to bola Desire. No viditelne ma to neodradilo od tuzby zabit ju. Priviedli ste ma spat do sveta, kde je moj brat mrtvy. To si naozaj myslite, ze vam budem vdacny? Ze sa budem usmievat a tvarit akoby bolo vsetko v poriadku?”
Desire, Bobby aj Lestat len ticho stali, snaziac sa najst vhodne slova.
“Ak si myslite, ze si neuvedomujem, ze Dean je v pekle, tak sa velmi mylite. Tiez viem, ze mam na tom svoj podiel viny a to dost velky. Mozno som zacal obvinovat Johna viac ako seba, mozno sa mi dokonca podarilo uniknut z vazenia, ktore som si vybudoval, ale to neznamena, ze som zabudol na to, co sa stalo predtym ako som zomrel, alebo potom, co som zomrel. Ja viem, ako velmi kvoli mne Dean trpel a stale trpi. No tiez si uvedomujem, ze za toto vsetko moze Desire. To ona nas uniesla, to ona nas mucila a to ona nas zabila!” krical na nich Sam.
Chceli ho uz parkrat prerusit, ale nedokazali to. Vsetci traja citili, ze Sam porebuje zo seba dostat aspon cast jeho emocii. Navyse proti pravde sa tazko argumentuje.
“Nechapem preco ste sa unuvali zachranit ma. Ak je pravda, co povedal ten upir a Dean naozaj zomrel, lebo nechcel zit bezo mna, co vas nuti mysliet si, ze ja budem schopny zit bez neho? A nepozeraj na mna tak prekvapene Bobby. Momentalne som totiz plny cirej nenavisti voci Johnovi a Desire, ktora ma zoziera. Stratil som najdolezitejsiu osobu v mojom zivote, zomrel som a bol som vrateny spat osobou, ktora ma zabila a navyse, ked sa ma spytala, ci sa chcem vratit, akosi sa zabudla zmienit, ze zmysel mojho zivota sa s nami ale vratit nemoze, lebo hori v pekle! Takze ak si myslis, ze taketo veci ludi nezmenia, mam pre teba novinku. Zmenia a to poriadne.”
Sam sa prestaval kontrolovat. Vsetko na neho zacinalo doliehat a ocitol sa na pokraji vybuchnutia.
“Ako mam podla vas zit s vedomim, ze moj brat je mrtvy kvoli mne. Ze je kvoli mne v pekle. Co odo mna teraz ocakavate? Ze sa len pousmejem a pojdem dalej? Alebo azda mate nejaky plan ako zachranit Deana?” Vyzyvavo na nich pozrel, no nikto nic nepovedal. Je pravda, ze ziaden konkretny plan nemali, boli skor plny vieri a nadeje. Dufali, ze spolu so Samom na nieco pridu, no ako tam tak stali, tvarou v tvar Samovi ziadajucim nejake napady, dokaz, ze ho naspat nepriviedli len-tak, bolestne si uvedomili, ze nemaju nic, o co by sa mohli opriet.
“To som si myslel.” Povedal nakoniec ticho Sam. Chvilu sa neodvazil nikto nic povedat, no potom sa Sam opat rozculil.
“Tak na co vsetci cakate? Ze z nicoho nic zacnem robit zazraky a vdaka mojim peknym ociam nam vratia Deana spat?!” Sama ubijala vlastna neschopnost a tak sa snazil odreagovat na ostatnych. Bolo mu sice luto Bobbyho, ktory si taketo spravanie pravdepodobne nezasluzil, ale utesoval sa tym, ze na zvysnych dvoch mu nezalezi a pomer 1:2 bol stale prijatelny. Bobby bol sokovany Samovym netypickym chovanim a Desire si myslela, ze uz toho urobila dost a nechcela nic viac pokazit, takze ostal jedine Lestat, aby Sama upokojil. Podisiel teda k nemu blizsie a polozil mu ruku na rameno.
“Sam…” nestihol vsak nic viac povedat, lebo sa stala zvlastna vec. Pri dotyku lestatovej ruky so samovym ramenom vyprskli z miesta stretnutia cervene iskricky a Sam sa podrazdene odtiahol.
“Ty sa ma nedotykaj!” Vsetci ostatni vsak nanho hladeli s udivom. Sam najprv nechapal, co tak necakane urobil, ze nanho vsetci zizaju, kedze si cervenych iskriciek nevsimol, no potom sa blizsie pozrel na lestatovu ruku a videl ako sa na nej vdaka upirim regeneracnym schopnostiam zahojuje slaba popalenina. Sokovane sa otocil k ostatnym s otazkou v ociach. Slova sa odhodlala chopit Desire.
“Vsetci vieme, ze mas v sebe demonsku krv…” Zacala, ale prerusil ju Bobby.
“Tak moment, co? Akoze ma v sebe demonsku krv?”
“Ach, pardon. Zabudla som. Mala som povedat, ze vsetci dolezity vieme, ze ma v sebe demonsku krv.” Odvetila trochu drzo Desire a Bobby sa uz uz chystal nieco odvrknut, ked zasiahol Lestat.
“Na toto teraz nemame cas. Proste, ked bol Sam maly Azazel mu dal vypit par kvapiek svojej krvi. Mozme teraz prosim pokracovat?” prosebne pozrel na Desire a ta prikyvla hlavou.
“Proste dolezite je, ze Sam v sebe ma demonsku krv a tak ma v sebe aj potencial robit neskutocne veci. Sam svoje schopnosti vzdy potlacal a tak nikdy nemohol vsetko svoje nadanie naplno vyuzit. Obmedzilo sa to len na vizie a pripadne ojedinele vyuzitie telekynezy. Teraz vsak, ako sam povedal, prezil nieco, co ho prinutilo zmenit sa. Ako sa v nom uvolnila nenavist voci otcovi, rovnako sa v nom mohli uvolnit aj jeho schopnosti.”
Vsetci ju pocuvali so zaujmom, ale nikto neprejavil tolko nadsenia ako ona.
“Co to nechapete? V toto sme dufali, na toto sme cakali! Teraz mozeme dostat Deana spat!”
Sam bol prvy, ktory sa ozval.
“Ako?”
Desire sa ozajstne dosiroka usmiala.
“To je predsa jasne. Konecne uskutocnim svoj plan! Pojdeme do pekla a vzoprieme sa Belialovi. Ja prevezmem vladu, a ked zasadnem na tron podsvetia, prepustim Deana.”
Po tychto slovach Sam zbledol, Bobby ocervenel a Lestat bol takmer priesvitny.
“Ty si sa zblaznila,ze?” prehovoril Bobby.
“Myslis, ze na teba bude Belial cakat sam, kym sa mu postavis? Urcite si uz zhromazdil bandu demonov. Cele peklo ocakava tvoj prichod!” pokracoval a pripojil sa k nemu aj Lestat.
“Bobby ma pravdu. Nevsimla si si ako sa v poslednej dobe vyskytuje malo paranormalnych javov a takmer ziadne demonske posadnutia? Vsetci sa pripravuju na boj.”
Desire sa vsak usmievala dalej.
“A vy si myslite, ze ja som sama? Naozaj ocakavate, ze sa chystam dopit peklo solovo? Ale no tak… To nemozete mysliet vazne. Aj ja mam predsa svoju armadu.”
Bobbymu sa vsak stale nieco na celom plane nepozdavalo.
“ A co Lilith? Budes chciet, aby sa stala vladkynou sveta a my sa jej podriadili?”
Desire sa len rozosmiala.
“Je mi uplne jedno, co sa stane s Lilith. Uzavrela som s nou len dohodu o vzajomnom neutoceni, to neznamena, ze sme teraz najlepsie kamaratky. Ak ju chcete zabit, nech sa vam paci.”
Bobbyho vsak trapila este jedna vec.
“A co Dean? Nechcela si z neho nahodou spravit tvojho krala? To ti mam uverit, ze ho len-tak prepustis?” rozhodol sa Bobby vyslovit svoje obavy nahlas.
Desire zmizol usmev z tvare a zosmutnela.
“Mas pravdu. Dean by bol skvelym kralom, no moje plany sa v tomto smere trochu zmenili.” Nachvilu pozrela na Lestat a potom pokracovala.
“Pozri, Bobby. Stale ho milujem. Klamala by som ak by som tvrdila, ze nie. No mozno som si uvedomila, ze niekto iny by bol lepsim vladcom, ze niekoho ineho milujem viac.”
Bobby vedel, ze hovori o Lestatovi a citil ako to jeho priatela znervoznuje, no on jej stale neveril.
“Si demonka, preco by som ti mal verit? Demoni klamu.”
Desire zvaznela a tichsim hlasom odpovedala.
“Vies, ako sa rodia demoni, vsak? Povedz mi, stala som sa aj ja demonkou touto cestou?”
Bobby zavahal.
“Na co narazas?”
“Vsetci demoni boli ludia a v pekle sa zmenili. Vacsina z nich to nechcela, ale nedokazala tomu zabranit. To nedokaze nikto. Par jedincov sa vsak do pekla rozhodlo vybrat dobrovolne a chceli sa stat demonmi, podobne ako ja. Aj oni podlahli caru ciernej magie, no medzi nimi a mnou je jeden obrovsky rozdiel. Oni zomreli, aby sa stali tym, co vy tak velmi nenavidite. Ja nie.”
Nastalo ticho. Opat sa vsak ozval Bobby.
“Prosim?” nechapal to. Ako sa mohla stat demonkou a nezomriet?
Tentokrat sa Desire znovu usmiala.
“Bola som carodejnica, ale stale len obycajny clovek, az kym sa zo mna v istom veku nestalo nieco ine. Tuto Lestat ma na moje poziadanie premenil, takze som sa stala upirkou. No a upiri su viac-menej nesmrtelny, vsak? Takze az som sa rozhodla nasledovat Azazela, len som si pokojne vosla do pekla, prijala do svojho vnutra demona, podriadila si ho a stala sa jednou z nich. Ja som zomrela pri premene na upira, nie na demona. To ma robi inou, odlisnou, zvlastnou… Niektori demoni vravia, ze si pametaju, ake to je byt clovekom. No ja si myslim, ze vsetky spomienky casom vyblednu a to, ze si to pametaju, nemeni nic na tom, ze oni uz ludmi nie su. Ja si nielenze pamatam, ake to je, ale cast zo mna je stale ludska. Premena na upira totiz nebola uplne kompletna. Lestat a mozno par dalsich starsich upirov su jediny, ktory dokazu cloveka premenit, no zaroven mu nechat jeho ludskost- schopnost citit. Ked som sa zmenila na demona pripustam, ze som vsetky city potlacila, no nezabila. Ja som sa stala tym, cim som uplne dobrovolne a pri zmysloch. Po celu dobu som si bola vedoma toho, co sa deje a cely proces som riadila a kontrolovala. Prebehlo to proste presne tak ako som chcela.”
Vsetci na nu udivene hladeli. O niecom takom este ani jeden z nich nepocul. Sam si odrazu nieco uvedomil.
“Takze, ty sa vies ovladat?”
Desire sa znovu rozosmiala.
“Samozrejme, ze viem. Ak by som to nedokazala, urcite by bol pocet mrtvych osob v mojom okoli vacsi. Tu a tam niekoho samozrejme pre radost zabijem, ako napriklad nedavno moju sluzku Alex, ale vacsinou na seba nepritahujem zbytocne pozornost. Nemusim zabijat, pokial nechcem. Aj ty to dokazes, Sam. Ovladnut sa. Nie je to lahke, preto to vacsina nedokaze, ale ja verim, ze ty si dost silny, aby si dokazal vyuzit svoje schopnosti bez toho, aby si presiel na temnu stranu. Navyse budes mat toho najlepsieho ucitela.”
Sam na nu vyjavene hladel.
“Takze ty ma chces naozaj ucit?”
“Samozrejme. Pravda, ak mi to dovolis… Proste ak chceme vyhrat tuto vojnu, potrebujem ta na mojej strane. No musime sa ponahlat. Cas tam dole plynie inak ako tu. Nemozme si byt isty, ako dlho tam Dean naozaj je a ak nam bude trvat prilis dlho, kym ho zachranime, nemusi to uz viac byt Dean, ak viete na co narazam.”
Sam roztrasene prikyvol.
“Tak teda rychlo zacnime!”
Lestat stal ticho v rohu miestnosti az do tejto chvile.
“Je tu ale jeden problem.”
Pozornost vsetkych sa upriamila nanho.
“Do piatich dni musis byt mrtva.” Odvetil, hladiac Desire priamo do oci a videl ako jej mizne farba z tvare.
“Alebo zomriem ja.” Ticho dodal.
Návrat hore Goto down
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

Secrets & Awakening - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 16 Empty29.06.08 21:40

602 Toto byla zabijácká část Secrets & Awakening - Stránka 16 677692 Secrets & Awakening - Stránka 16 677692 Jak jim tam Sammy nadával, tak já jen vytřeštěně hleděla na obrazovku a říkala si, že to není snad ani možný Shocked Shocked Prostě mazec! affraid Tím samozřejmě neříkám, že se mi to nelíbilo! Právě naopak! Twisted Evil Twisted Evil Moc pěkně si to všechno vymyslela a napsala! Secrets & Awakening - Stránka 16 104346 Secrets & Awakening - Stránka 16 104346 Secrets & Awakening - Stránka 16 104346 Čekání se opravdu vyplatilo! Secrets & Awakening - Stránka 16 312566 To jsem moc zvědavá na to, jak bude Sama "učit" a hlavně na to, jak vyřeší ten jeden problém! Toto byla naprosto úžasná část! Secrets & Awakening - Stránka 16 103511 Secrets & Awakening - Stránka 16 103511 Secrets & Awakening - Stránka 16 103511 Secrets & Awakening - Stránka 16 214863 Secrets & Awakening - Stránka 16 214863 Secrets & Awakening - Stránka 16 214863 Secrets & Awakening - Stránka 16 949816 Secrets & Awakening - Stránka 16 949816
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Secrets & Awakening - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 16 Empty30.06.08 0:06

jeeej diki madlen Secrets & Awakening - Stránka 16 92299 Secrets & Awakening - Stránka 16 92299 Secrets & Awakening - Stránka 16 92299 ono Sam sa nam trocha zmenil a tak som sa rozhodla nahnevat ho a ukazat co v nom je Very Happy i ked samozrejme, este ste nic nevideli Secrets & Awakening - Stránka 16 316745 aspon nie to najdolezitejsie Secrets & Awakening - Stránka 16 316745 co sa tyka problemu, tak ten sa bude riesit v nasledujucej casti, ktora bude niest nazov Complications-komplikacie. no a k 'uceniu' tak to zavisi hlavne od toho ci ten problem vyriesia a ak ano tak ako... Secrets & Awakening - Stránka 16 284389
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Secrets & Awakening - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 16 Empty30.06.08 0:51

Perfektní část!!!! 704 704 704 Přečetla sem to jednim dechem a totálně sem si užívala změněnýho Sama!!!
Secrets & Awakening - Stránka 16 104346 Secrets & Awakening - Stránka 16 104346 Secrets & Awakening - Stránka 16 104346 Secrets & Awakening - Stránka 16 104346
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
Violet
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
Violet


Počet príspevkov : 295
Nálada : :)
Registration date : 15.02.2008

Secrets & Awakening - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 16 Empty30.06.08 1:10

Ozaj perfektna cast. Len mi tam jedna taka malickost, uplne ze drobnost chybala-kde do kelu je Dean?!!! Secrets & Awakening - Stránka 16 873139 Ale neboj, viem, ze to mas podelene. Len ja som na nom zavisla 603 Inac super cheers Secrets & Awakening - Stránka 16 312566 Secrets & Awakening - Stránka 16 949816 Secrets & Awakening - Stránka 16 949816 Secrets & Awakening - Stránka 16 949816
Secrets & Awakening - Stránka 16 104346 Secrets & Awakening - Stránka 16 104346 Secrets & Awakening - Stránka 16 104346
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Secrets & Awakening - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 16 Empty30.06.08 1:47

anwiel: kujeeem Secrets & Awakening - Stránka 16 92299 Secrets & Awakening - Stránka 16 92299 Secrets & Awakening - Stránka 16 92299 nesmierne ma tesi, ze sa cast pacila Very Happy

violet: no kde je dean? heh dobra otazka Secrets & Awakening - Stránka 16 316745 Secrets & Awakening - Stránka 16 316745 Secrets & Awakening - Stránka 16 316745 a mam na nu aj odpoved- tazko povedat Secrets & Awakening - Stránka 16 316745 Secrets & Awakening - Stránka 16 316745 Secrets & Awakening - Stránka 16 316745 ale nie, deano tam este stale trci v pekle a preziva pekelne muky a v najblizsej casti by som ho uz opat chcela spomenut.... zatial sa ale viac musim sustredovat na Sama a na plan ako ho zachranit a pod... ale neboj dean bude opat v poviedke naplno. fakt bude par casti zase viac venovanych jemu....

akoze prezradim vam teraz tak big spoiler, ze koniec, ale dean bude ozaj zachraneny Wink uz som sa rozhodla, takze ziadne strachy, nezhori nam v pekle.... no a prave o tom, ako bude znasat navrat spat bude par casti... Secrets & Awakening - Stránka 16 284389 proste mozete sa tesit na kopec emocii, pretoze este musi Sam zazit ten breakdown, ktory v tejto casti odlozil Secrets & Awakening - Stránka 16 316745 a musim opisat, co mu ukazal desire, ked ho zachranila, takze bude aj na to este orientovana cast a potom, zase dean/sam reunion a co vsetko ci povedia, ako to, co prezili ovplyvi ich vztah a vzajomna konfrontacia o niektorych veciach.... navyse nam belial pri deanovi dost zamuti vodu, takze tam ozaj bude este vela prilezitosti nechat deana byt centrom pozornosti. teraz este budu este asi dve casti s jeho mensou absenciou a potom pride comeback Secrets & Awakening - Stránka 16 284389 Secrets & Awakening - Stránka 16 707500
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Secrets & Awakening - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 16 Empty30.06.08 6:59

Počkať počkať ja neviem ,ale na tomto sa smejem jak blbá "Po tychto slovach Sam zbledol, Bobby ocervenel a Lestat bol takmer priesvitny." Secrets & Awakening - Stránka 16 99937 Secrets & Awakening - Stránka 16 99937 Secrets & Awakening - Stránka 16 99937 Secrets & Awakening - Stránka 16 99937 dobre a teraz vážne to bola BOMBAAA koneeeečne ďalšia neuveriteľne úúúžasnááá časť dievča ty si macher a náš Sammy sa dobre rozbehol ,ale im dával Secrets & Awakening - Stránka 16 316745 a potom tie Samove schopnosti a ,že ho bude Desire učiť no to dopadne no a oni jako fakt pôjdu do pekla Secrets & Awakening - Stránka 16 806497 to jako vážne bože jaká super časť tebe tá dovolenka maximálne prospela môžeš chodiť častejšie ,ale na kratšie nie tak dlho ok to bolo také dobré ja som ešte teraz z toho táka v obláčikoch 702 702 som zvedavá ako dostanú toho Deana no ty ,ale dobré to bolo Secrets & Awakening - Stránka 16 103511 Secrets & Awakening - Stránka 16 103511 Secrets & Awakening - Stránka 16 103511 Secrets & Awakening - Stránka 16 103511 Secrets & Awakening - Stránka 16 430869 Secrets & Awakening - Stránka 16 430869 Secrets & Awakening - Stránka 16 430869 Secrets & Awakening - Stránka 16 430869 Secrets & Awakening - Stránka 16 430869 Secrets & Awakening - Stránka 16 312566 Secrets & Awakening - Stránka 16 312566 Secrets & Awakening - Stránka 16 312566 Secrets & Awakening - Stránka 16 949816 Secrets & Awakening - Stránka 16 949816 Secrets & Awakening - Stránka 16 949816 Secrets & Awakening - Stránka 16 214863 Secrets & Awakening - Stránka 16 214863 Secrets & Awakening - Stránka 16 214863 Secrets & Awakening - Stránka 16 170639 Secrets & Awakening - Stránka 16 170639 Secrets & Awakening - Stránka 16 177401 Secrets & Awakening - Stránka 16 177401 Secrets & Awakening - Stránka 16 177401 Secrets & Awakening - Stránka 16 177401 Secrets & Awakening - Stránka 16 469569 Secrets & Awakening - Stránka 16 469569 Secrets & Awakening - Stránka 16 469569 Secrets & Awakening - Stránka 16 104346 Secrets & Awakening - Stránka 16 104346 Secrets & Awakening - Stránka 16 104346 Secrets & Awakening - Stránka 16 104346


Naposledy upravil Soniq dňa 30.06.08 19:00, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
keksiiq
Crossroads demon
Crossroads demon
keksiiq


Počet príspevkov : 344
Age : 34
Registration date : 27.02.2008

Secrets & Awakening - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 16 Empty30.06.08 11:37

No musim sa aj ja pridat 702 Naozaj neuveritalna cast..S tym Samovim nadavanim a rozculenim si ma dostala,bola to pecka naozaj Secrets & Awakening - Stránka 16 214863 Bolo mi ho aj luto chudacika ked vravel o tom,ze co si mysleli ako bude zit sam bez Deana Secrets & Awakening - Stránka 16 71416 ..No som velmi zvedava ako to bude pokracovat?Teda vazne peklo?aaa tesim sa Secrets & Awakening - Stránka 16 707500 Secrets & Awakening - Stránka 16 49896 ..klaniam sa klaniam a tesim na pokrackoo Secrets & Awakening - Stránka 16 104346 Secrets & Awakening - Stránka 16 177401
Návrat hore Goto down
Violet
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
Violet


Počet príspevkov : 295
Nálada : :)
Registration date : 15.02.2008

Secrets & Awakening - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 16 Empty30.06.08 11:43

Tak teda dobre. Ja si nanho pockam Secrets & Awakening - Stránka 16 284389
Návrat hore Goto down
Wanis
Pocestný duch
Pocestný duch
Wanis


Počet príspevkov : 56
Age : 33
Bydlisko : Bratislava
Nálada : 5 séria ...hurá!
Registration date : 20.06.2008

Secrets & Awakening - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 16 Empty30.06.08 19:06

Teda aj ja som sa na túto poviedku vrhla musím priznať ,že som mala určite čo dohnať je vážne fantastická ja som úplne prekvapená z celého príbehu pretože je vážne úžasný no si skutočne dobrá Secrets & Awakening - Stránka 16 949816 Secrets & Awakening - Stránka 16 949816 Secrets & Awakening - Stránka 16 949816 Secrets & Awakening - Stránka 16 214863 Secrets & Awakening - Stránka 16 214863 Secrets & Awakening - Stránka 16 214863 Secrets & Awakening - Stránka 16 214863 Secrets & Awakening - Stránka 16 104346 Secrets & Awakening - Stránka 16 104346 Secrets & Awakening - Stránka 16 104346
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Secrets & Awakening - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 16 Empty30.06.08 19:23

Soniq: no jeeeeeeeej thanks 603 603 603 a pozeram, ze ta rozosmiala ta veta, no hmm Secrets & Awakening - Stránka 16 999804 to som rada i ked to vtipne byt az tak velmi nemalo Secrets & Awakening - Stránka 16 316745 ale tak cim viac sa pri tejto poviedke smejes tym lepsie, kedze vela prilezitosti na to nie je- myslim, v tejto poviedke Very Happy no a aby som odpovedala aspon na jednu z tvojich otazok- ako dostanu deana? Very Happy no povedzme, ze to bude ozaj velkolepe Secrets & Awakening - Stránka 16 707500

keksiiq: boze, taka som rada, ze sa vam to rozculenie pacilo Secrets & Awakening - Stránka 16 170639 Secrets & Awakening - Stránka 16 170639 Secrets & Awakening - Stránka 16 170639 to si ani neviete predstavit Very Happy dakujem za mile slova a odpoviem aj na tvoju otazku- naozaj peklo? no veru, naozaj peklo Secrets & Awakening - Stránka 16 707500 Secrets & Awakening - Stránka 16 707500 Secrets & Awakening - Stránka 16 707500

Violet: tak to dufam a budem sa snazit, aby to potom stalo za to s nim Wink

Wanis: jeeeeeeeeej to je krasne, ze mam noveho citatela- citatelku Very Happy dakujem pekne za pochvalu Secrets & Awakening - Stránka 16 92299 velmi si ma potesila Very Happy
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Secrets & Awakening - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 16 Empty30.06.08 19:29

Veľkolepé toto dievča ma zabije pomoooc ludia Secrets & Awakening - Stránka 16 677692 Secrets & Awakening - Stránka 16 677692
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Secrets & Awakening - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 16 Empty09.07.08 22:07

no mam pre vas zlu spravu a sice akosi mi chyba inspiracia na napisanie pokracka a tiez mam pokazeny pc a pod. takze pokracko tak skoro necakajte Rolling Eyes dufam, ze kriza prejde skoro a ja vam sem hodim dalsiu chapter....
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Secrets & Awakening - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 16 Empty11.07.08 21:19

Čože ja som asi zle čítala čoo to ne ,ako inšpirácie myslím ,že ty máš dosť comp nech sa spamätá Secrets & Awakening - Stránka 16 487389 a ty píííííííííííš Secrets & Awakening - Stránka 16 449740
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Secrets & Awakening - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 16 Empty14.07.08 22:11

a je to tu Very Happy konecne som si nasla cas a precitala celu tvoju poviedku. a musim povedat, ze ma zasiahla rovno do srdca. sice som ju citala asi tak 2hodiny a bolia ma oci z obrazovky, ale nelutujem, pretoze to bolo tak uzasne a neskutocne dobre, ze tomu nemozem uverit! priklincovala si ma k stolicke a normalne by som bola schopna precitat si tuto poviedku este raz. takze sa klaniam Secrets & Awakening - Stránka 16 104346
uplne ma dorazili tie spomienky, akym sposobom si ich opisovala. normalne si ma (opat) rozplakala. vsetko sa mi tak zivo odohravalo v hlave. to, ako si "nepekne" opisala Johna. chudacik Dean, mne je ho takto luto v tejto poviedke a Sammyho. ani si nedokazem predstavit tu nekonecnu bolest. a strasne sa mi pacilo, ako si opisala to peklo a to vsetko. proste aj tato poviedka ma hlboku myslienku a aj jej sa opat klaniam Secrets & Awakening - Stránka 16 104346
a pri kazdej kapitole, ktoru som docitala, ma napadli desiatky comentov, no teraz, ked to uz mam takto pokope v hlave si na nijaky nespominam. beriem to ako jeden velkolepy celok, ktory ma proste dostal. takze prosim ta, napis pokracovanie, pretoze sa ho uz nemozem Secrets & Awakening - Stránka 16 260605 dockat. 704 704 704 704 704 704 704 704
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Secrets & Awakening - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 16 Empty15.07.08 19:17

dakujem krasne za komenty Secrets & Awakening - Stránka 16 92299 Secrets & Awakening - Stránka 16 92299 Secrets & Awakening - Stránka 16 92299 a po pomerne dlhsej dobe vam prinasam kratke pokracko. dalsia cast bude neviem kedy, vzhladom na to, ze mam pokazeny pc... no nic, nech sa vam paci 6 cast a ospravedlnujem sa vsetkym, ktori maju radi Johna, ale ja vam slubujem, ze ho vykreslim aj pekne 603

PART 6- THE COMPLICATION (KOMPLIKACIE)


“Coze?” spytala sa sokovane Desire.
“Co tym myslis, ze jeden z nas musi zomriet ? Lestat, co si spravil?”
Sama velmi netrapilo, ze Lestat alebo Desire ma zomriet a ponoril sa do svojho vlastneho sveta. Citil, ze teraz je ta spravna chvila ist sa vysporiadat s jeho vnutornymi demonmi. Prave, ked sa im Lestat chystal vysvetlit vsetko o dohode, ktoru uzavrel, sa ozval Sam.
“Fakt dojimave, ale kedze ma cela tato situacia velmi neberie, idem si trochu prevetrat hlavu. Je mi jedno ako to vyriesite, a ktory z vas nakoniec zomrie, ale Deana zachranime. Takze ty, Desire sa priprav na to, ze ked sa vratim zaciname s trenigom.”
Na to vysiel z domu do zahrady, nechavajuc za sebou troch sokovanych spojencov. Nemal vsak cas zaoberat sa nimi. Citil ako sa mu zacinaju triast ruky a vedel, ze svoje emocie uz dlho pod kontrolou neudrzi. Zamieril k jazierku, pri ktorom mala Desire vysadene nadherne vrby. Ich dlhe konare posiate drobnymi listockami narusali pokojnu hladinu jazera a celkovy dojem bol melancholicky. Sam podisiel k lavicke, ktora bola umiestnena pod jednou obzvlast kosatou vrbou a zlomene si na nu sadol. Slzy sa mu rozkotulali po liciach a on si zaboril tvar do dlani. Opat sa mu vratili vsetky tie obrazy, ktore mu Desire ukazala. Bol z nich zmateny. Prinutili ho nenavidiet Johna celym jeho srdcom, no jeho mysel mu stale opakovala, ze John predsa nemohol byt az tak zlym otcom Deanovi, ked jeho vychoval v podstate dobre.

Medzitym sa Bobby chcel vybrat za Samom, uistit sa, ze je v poriadku, ale Desire ho zastavila.
"Daj mu cas, Bobby. Potrebuje si par veci urovnat v hlave. Neboj sa, on to zvladne. Nedopusti, aby sklamal svojho brata.”
Bobby suhlasne prikyvol. Desire mala pravdu. Sam je urcite zmateny zo vsetkeho, co sa stalo a potrebuje byt chvilu sam. Bobbyho, ale znepokojoval fakt, ze poslednykrat, ked si myslel, ze jeden z Winchestrovcov potrebuje len trochu casu osamote, tak sa velmi mylil, kedze to skoncilo uzatvorenim zmluvy s demonom. Vzdychol si a otocil sa spat k Lestatovi, ktory sa pustil do rozpravania a poslovi medzi nebom a peklom a anjelovi smrti.

Sama pred ocami tych, ktori ostali v dome chranili konare stromu a tak sa ani nesnazil maskovat svoje pocity. Spomienky sa mu v hlave premietali zavratnou rychlostou a hoci sa velmi snazil mysliet na nieco ine, nedarilo sa mu ich vytlacit z hlavy.

Sam sa v noci prebudil na zvuk kychnutia, ktory sa ozyval spoza zatvorenych dveri kupelne. Potichu k nim prisiel a spytal sa ‘Dean?’ O chvilu sa dvere otvorili a Sam zbadal bratove cervene oci a nos. ‘Si chory?’ spytal sa. ‘Nie, som v pohode.’ odvetil Dean, no vzapeti sa rozkaslal az takmer nemohol dychat. ‘Hej to vidim. Vsak Dean Winchester predsa nie je nikdy chory, ze?’ ‘Sammy, prosim.’ povedal Dean tak slabym hlasom az to Sama vydesilo. Pomohol mu preto spat do postele a rukou sa dotkol jeho cela. Dean mal definitivne teplotu a Samovi sa roztriasli ruky. ‘Dean, musime zavolat otcovi. Mas teplotu.’ ‘Sammy, otec sa ma zajtra vratit, nebudeme ho pocas lovu otravovat niecim tak nepodstatnym ako je moja teplota. Je to len nadcha, Sammy. Uvidis, ze ked sa vyspim, tak mi bude lepsie.’ Snazil sa Dean ubezpecit svojho brata. Sam nakoniec suhlasil a obaja sa pobrali do postele. John sa naozaj vratil na druhy den domov, no deanovej chorobe nevenoval velku pozornost. Az ked Dean dostal jeden velmi silny zachvat kaslu a cely ocervenel, vzal ho do nemocnice. Dean mal obojstranny zapal pluc...

John stal nad rozbitou flaskou piva a prisne hladel na svojich synov. ‘Ktory z vas to spravil?’ spytal sa prisnym hlasom a Dean sa ozval, ze on. Sammy na nho prekvapene pozrel. V skutocnosti to bol on, kto flasku rozbil a chcel sa preto priznat, no jeho brat nanho len pokrutil hlavou a tak ostal ticho. John samozrejme Deana potrestal a Sammy len so slzami ticho cakal v ich izbe, kym za nim Dean pride. Po istej dobe sa dvere otvorili a v nich stal jeho velky brat. Pomaly presiel k posteli, kde Sammy plakal a objal ho. ‘Hej, sssst, vsetko je v poriadku. Ja som v poriadku.’ Sam bratovi objatie opatoval a citil ako Deanom od bolesti z dotyku poraneneho miesta trochu myklo a tak sa rychlo ospravedlnujuco odtiahol, ale Dean si ho privinul spat na hrud a dalej sa snazil utisit jeho plac.

V celej skole sa ozvalo hlasne zvonenie oznamujuce koniec poslednej hodiny a Sam natesene vyletel von, kde nanho ako obvykle cakal Dean. ‘Dean! Hadaj co?’ ‘Co?’ spytal sa so zaujmom Dean, hoci uz tusil odpoved. ‘Dnes sme dostavali vypis nasich znamok a ja mam same A plus!’ ‘To je skvele Sammy, gratulujem!’ Odvetil Dean a tuho ho objal. Po ceste domov dokonca suhlasil, ze sa zastavia na zmrzlinu oslavit sammyho uspech. Ked sa vratili domov, cakal tam na nich John. Sam sa k nemu rozbehol a zamaval mu papierom so znamkami pred ocami. ‘Same A plus, oci!’ John sa rozosmial a syna pochvalil. Potom si vypytal deanov transcript a Sam si az teraz uvedomil, ze aj Dean predsa chodi do skoly. Dean ho vytiahol z tasky a podal ho otcovi. Ten ho so zaujmom prezrel a potom len kyvol hlavou, ze je to ok. Dean si nebadatelne povzdychol a vzal si svoj transcript spat. Neskor, ked sa siel osprchovat mu ho Sam opat vybral z tasky a sokovane pozrel na znamky. Dean mal A plus z matematiky, fyziky a telesnej, A z anglictiny a z dejepisu B plus.Ostatne mal A minuska. To boli vynikajuce znamky, no ich otec ho vobedz nepochvalil. Z jeho reakcie si Sam myslel, ze Dean dostal nejake C. Odlozil transcript spat do deanovej tasky a smutne sa pozrel na zavrete dvere kupelne.

Sam vosiel do kuchyne a sokovane sledoval, ako John ziape na Deana. ‘Oci, ja som to neurobil, prisaham. Neviem preco ma podozrievaju, ale ja som to nebol’. ‘Samozrejme... a to myslis, ze len preto, ze to vravis ti uverim?’ Dean sklopil hlavu. Tusil, ze kazdu chvilu mu otec jednu vylepi a snazil sa na to pripravit. Vtom vsak zazvonil telefon a John siel zodvihnut. Po par minutach sa vratil spat a oznamil Deanovi, ze volali zo skoly. Vraj zbavili Deana obvinenia, lebo sa ukazalo, ze to spravil akysi Matt. Sam len nastvane pozrel na otca ako sa chysta odist a ozval sa. ‘To sa mu ani neospravedlnis?’ spytal sa. ‘A za co?’ Odvetil mu John a na to uz zmizol vo dverach. Sam zatal ruky v paste ako v nom zacal pulzovat hnev na otca za to ako sa sprava k Deanovi, ale jeho brat mu len s usmevom na tvari oznamil, ze ide varit veceru a spytal sa ho, ci mu nechce pomoct. Sam sa s povzdychom otocil k bratovi a zacal mu pomahat...
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Secrets & Awakening - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 16 Empty

Návrat hore Goto down
 
Secrets & Awakening
Návrat hore 
Strana 16 z 19Choď na stránku : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19  Next
 Similar topics
-
» AWAKENING THE SOUL

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Fanfiction :: Rozpísané poviedky-
Prejdi na: