Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Zrození by MASON

Goto down 
+10
milleniumfalcon
Soniq
dion-fortune
Mason
keksiiq
SkreechTina
Madlen
Anwiel
bookika
Ettie
14 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorSpráva
Mason
Winchester
Winchester
Mason


Počet príspevkov : 1363
Age : 41
Nálada : Mnohem lepší
Registration date : 14.05.2008

Zrození by MASON - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: all   Zrození by MASON - Stránka 2 Empty15.05.08 14:19

Doufám, že si Deanovo utrpení řádne vychutnáte:-)
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Zrození by MASON - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrození by MASON   Zrození by MASON - Stránka 2 Empty15.05.08 14:41

mason: no to si teda vychutnavam Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

ale co dopekla malo znamenat to s tou demonkou a johnom???? akoze fajn, ze si posluchol a dievca sa drzi od brothers, ale JOHN????? come on!!! you have to be kidding me.... toto ma zabije tato poviedka Zrození by MASON - Stránka 2 87642 Zrození by MASON - Stránka 2 87642 Zrození by MASON - Stránka 2 87642

jednoznacne sa mi ale cast velmi pacila Zrození by MASON - Stránka 2 104346 a utrpenie deana no jeeej Zrození by MASON - Stránka 2 430869 Zrození by MASON - Stránka 2 430869 Zrození by MASON - Stránka 2 430869 akoze krasna poviedka ozaj 704 704 704 velmi krasne dakujem za jej pisanie a za tuto cast plnu torturing dean Zrození by MASON - Stránka 2 92299 Zrození by MASON - Stránka 2 92299 Zrození by MASON - Stránka 2 92299
Návrat hore Goto down
Mason
Winchester
Winchester
Mason


Počet príspevkov : 1363
Age : 41
Nálada : Mnohem lepší
Registration date : 14.05.2008

Zrození by MASON - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrození by MASON   Zrození by MASON - Stránka 2 Empty15.05.08 14:59

Nekdo mi tady vyhrožoval, že nesmí být jejich milenka, ale o otci nepadlo ani slovo:-)
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Zrození by MASON - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrození by MASON   Zrození by MASON - Stránka 2 Empty15.05.08 15:19

no hej najblizsie sa poucim Zrození by MASON - Stránka 2 316745 ale tak okey, no ... johna este prezijem... vzdy lepsie ako dean alebo sam Very Happy
Návrat hore Goto down
Mason
Winchester
Winchester
Mason


Počet príspevkov : 1363
Age : 41
Nálada : Mnohem lepší
Registration date : 14.05.2008

Zrození by MASON - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrození by MASON   Zrození by MASON - Stránka 2 Empty15.05.08 15:25

Ještě není všem dnům konec:)
Jinak se chci zeptat: na tomhle foru jsou jen povídky o Supernatural a nebo se sem můžou dávat i jiné?
Ps: ted jdu trýznit Sama Very Happy
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Zrození by MASON - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrození by MASON   Zrození by MASON - Stránka 2 Empty15.05.08 16:13

Teda Mason ty si ma teraz totálne dostal bolo to úplne bombastické perfektnéé strašne skveléé hrozne sa mi to páči len tak pokračuj super super super wowwowowow to bola šupa Zrození by MASON - Stránka 2 949816 Zrození by MASON - Stránka 2 949816 Zrození by MASON - Stránka 2 949816 Zrození by MASON - Stránka 2 949816 Zrození by MASON - Stránka 2 214863 Zrození by MASON - Stránka 2 214863 Zrození by MASON - Stránka 2 214863 Zrození by MASON - Stránka 2 325299 Zrození by MASON - Stránka 2 325299 Zrození by MASON - Stránka 2 325299 Zrození by MASON - Stránka 2 325299 je to napínavé tak čo najrýchlejšie dalšiu časť mooc diiik Zrození by MASON - Stránka 2 92299 Zrození by MASON - Stránka 2 92299 Zrození by MASON - Stránka 2 104346 Zrození by MASON - Stránka 2 104346 Zrození by MASON - Stránka 2 104346 Zrození by MASON - Stránka 2 104346 Zrození by MASON - Stránka 2 469569 Zrození by MASON - Stránka 2 469569 Zrození by MASON - Stránka 2 170639 Zrození by MASON - Stránka 2 170639 Zrození by MASON - Stránka 2 325299 Zrození by MASON - Stránka 2 325299 704 704
Návrat hore Goto down
Mason
Winchester
Winchester
Mason


Počet príspevkov : 1363
Age : 41
Nálada : Mnohem lepší
Registration date : 14.05.2008

Zrození by MASON - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: doufám, že tam nebudou nějaké hrozné hrubky:)   Zrození by MASON - Stránka 2 Empty15.05.08 16:31

Plameny se už dotýkaly Samových nohou. Každou chvilku to vypadalo, že na Samovy začne hořet oblečení a pak nebude návratu.
Nezdálo se, že by se měl Sam v nejbližších vteřinách probrat.
Spíše to vypadalo, že je otázkou jestli se dřív neudusí kouřem, který mu pronikal pootevřenými ústy.
Doktor, kvůli kterému Sam do toho pokoje přišel, se držel u zdi.
Oči měl hrůzou rozšířené, tvář bledou a rty popraskané.
Věděl, že on sám nikoho nepřivolá, že tu nejspíš umře, vzhledem k tomu, že ten chlap, co se přišel a tak divně se ho vyptával, teď leží na zemi v bezvědomí, skoro zadušený.
Nechápal, proč se ho ten chlap ptal na to, jestli zvracel nebo jestli viděl tu ženu.
Popravdě si ani nevzpomínal, že by tady toho chlapa viděl a že měl na lidi skvělou paměť.
Pamatoval si moc dobře, jak mu vrchní sestra tvrdila, že potřebuje pomoct s jedním pacientem, který je v téhle místnosti.
Neměl důvod jí nevěřit, vždyť spolu pracovali přes dvacet let.
Teď už ovšem věděl, že to byla chyba.
Jakmile do toho pokoje vstoupil, dveře se zavřely a k němu ihned přiskočili dva statní chlapi a přitiskli ho ke zdi a ta sestra k němu přišla a nožem, mu vyrvala u úst jazyk. Bylo to nepředstavitelně bolestné, ale ona se tvářila, jako by jí to dělalo potěšení, jako by to byla její každodenní práce.
Nechtěl pomyslet na to, co dalšího by mu udělali, kdyby se tam neobjevila ta žena, kterou ukazoval Samovy.
Prostě se tam objevila, i když byly dveře zavřené a donutila všechny tři, aby odešli.
Pak se k němu otočila a řekla mu, že ho sama nemůže pustit, ale že prý přijde někdo, kdo ho odtud určitě dostane.
Doktor se ušklíbnul.
Jestli to měl být ten, co teď leží na podlaze, tak mu vskutku pomohl.
Nechápal, co se to tu děje, jak se v tom pokoji mohl prostě zničehonic objevit oheň a možná, že to ani chápat nechtěl.
Jestli má umřít, tak rozhodne, neumře jako první. Sám nevěděl proč, ale přál si, aby se plameny spokojily se Samovým tělem a jemu dali pokoj.
Jak tam ale tak stal, měl stále víc a víc vtíravější pocit, že by to tak nechat neměl, že se ho ten chlap snažil zachránit, že ta sestra ho sem dostala a ne ten muž.
Prudce zavrtěl hlavou, ale ten pocit nezmizel.
Bylo to, jako kdyby k němu někdo promlouval, tichým, ale vytrvalým hlasem, který mu neustále našeptával: zachraň ho! Zachraň ho!“
Přišlo mu, že je to nějaký mladý ženský hlas, který nikdy neslyšel, ale které k němu promlouval tak intenzivně.
Plameny začaly olizovat Samovy boty, a co nevidět přeskočí na nohy.
I kdyby ho snad chtěl zachránit, jako, že nechtěl, proč by taky měl chtít, proč by k někomu takovému, měl, riskoval svůj život?
Byl jazyka, mel značně popálené ruce, ale s tím se dneska dalo žít.
Když už skoro sám sebe přesvědčil, že bude lepší zůstat na místě, ozval se ten hlas znovu a ještě intenzivněji.
Zakryl si uši, potřásl hlavou, ale nebylo mu to nic platné, ten hlas tam pořád byl a neustále opakoval:
„pomož mu! Pomož mu!“
Tak tedy dobře! Vykřikl v duchu.
V tom se k němu doneslo slabé zasténání, které naznačovalo, že je Sam stále ještě naživu a že se pomalu probouzí, ale zřejmě ne natolik, aby se včas zachránil.
„Proraž ty Dveře!“ ozval se znovu ten hlas.
Když viděl ty šlehající plameny, rozhodně zavrtěl hlavou.
„Ty to dokážeš! Musíš to dokázat!“ nabádal ho ten hlas.
Nebyl jsi tím tak jistý, ale jestli to neudělá, tak mu ten hlas nedá pokoj a to se nedalo vydržet.
Naposledy pohledl na ty do výše šlehající plameny, zavřel oči a pak se rozeběhl, jak nejrychleji dokázal.
Cítil ten žár, jak mu začíná hořet oblečení, ale nezpomalil, i přes zjevný fakt, že mu oheň osmahnul tvář, ale on měl oči stále zavřené a nakonec se mu podařilo ty dveře prolomit.
Jakmile vylomené dveře dopadly na zem, plameny zmizeli.
K tomu doktorovi se začali sbíhat lidé.
„Co se stalo, proč jste vylomil ty dveře, co je to tam za muže, dojdete ihned pro nosítka.“
Doktor otevřel ústa a čekal, že z nich vyjde zase nějaký pazvuk, ale k jeho nesmírnému údivu, normálně promluvil:
„Ty dveře se zasekli a ten chlap, ukázal na ležícího sama, který se pomalu probíral, v té místnosti kouřil, ačkoliv jsem mu to výslovně zakázal.
Klidně mě však ignoroval a po dokouření zahodil zápalek a nestaral se o možná rizika.
Pokusil sem se tomu zabránit, jenže ta rozpálená cigareta, dopadla na o kus dál ležící papír a ten vzal tak rychle, že jsem tomu nemohl zabránit.“
„Proč jste nevolal o pomoc,“ chtěl vědět jeden z doktorů, kterého ta historka příliš nepřesvědčila.
„Nemohl se. Když vypukl požár, ten chlap se začal chovat jako blázen, snažil se me praštit, ale já jsem se nedal a podařilo se mi ho omráčit.
Má sice na sobe lékařský plášť, ale podle me žádným lékařem není.“
„Myslíte si, že je pacientem některého z ústavu, pro duševně choré a myslí si, že je nějaký význačný doktor?“
„Je to možné. Tady ve městě je ještě jeden ústav, ve kterém své klienty příliš nehlídají a to ani nemluvím o tom, že se me ptal, jestli nezvracím hnědou tekutinu a jestli neznám nějakou ženu, která je podle me již několik let mrtvá.“
Doktoři a sestry pohlédli na Sama, který otevřel oči.
Byl trochu zmatený a chvilku mu trvalo, než se zorientoval.
„Co se stalo?“ chtěl vědět, mezi záchvaty kašle.
„Zajistěte ho dřív, než vám zase uteče,“ ozval se doktor, který stále nemohl uvěřit tomu, že může mluvit.
Tři zřízenci na nic nečekali, přiskočili k Samovi a strhli ho k zemi.
„Co to děláte? Zbláznil i jste se?!“
„Jen klid. Chvilku si odpočinete a pak vás vrátíme tam, odkud jste utekl.“
„Já jsem ale přece odnikud neutekl! Pusťte me k sakru!“
„Jenom klid. Chceme vám pomoc.“
Sam si všimnul chlapa, který s nim byl v té místnosti.
„Řeknete jim, že jsem vám chtěl pomoct!“
„Píchnete mu sedativa a umístěte ho ho na pokoj s ostrahou!“
„Cože? Vy mluvíte? Já nejsem blázen! Pusťte me! Já musím najít bratra!“
Sam se těm zřízencům snažil vykroutit, ale ti ho drželi pevně.
„Tohle nemůžete! Tohle musí být omyl,“ zakřičel, ale to už mu jeden z těch tří vpíchnul do ramene silnou dávku sedativ, které ho po chvilce přemohli a Sam proti své vůli usnul.
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Zrození by MASON - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrození by MASON   Zrození by MASON - Stránka 2 Empty15.05.08 16:56

Wow už tak rýchlo dalšia časť no zase to bolo úplne super moja poklona Zrození by MASON - Stránka 2 214863 Zrození by MASON - Stránka 2 104346 sa teším na dalšiu časť Zrození by MASON - Stránka 2 258431 Zrození by MASON - Stránka 2 258431
Návrat hore Goto down
milleniumfalcon
Pocestný duch
Pocestný duch
milleniumfalcon


Počet príspevkov : 55
Registration date : 30.12.2007

Zrození by MASON - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrození by MASON   Zrození by MASON - Stránka 2 Empty15.05.08 18:43

Takže nový autor, čo? Tak ťa tu vítam aj Zrození by MASON - Stránka 2 23107 ja. Poviedka je úplne totálne super, ako klobúk dolu Zrození by MASON - Stránka 2 103511 Inak, strašne sa mi páčia tie odpisy, ako napr. s tou krupicovou kašou (túším to bola tá), nemá to chybu Zrození by MASON - Stránka 2 556347 . No a k tomu týraniu Zrození by MASON - Stránka 2 335560 , kľudne môôôôôôôôôôôžeš.............

PS: teším sa na pokrčovanie, už aby tu bolo Zrození by MASON - Stránka 2 63280
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Zrození by MASON - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrození by MASON   Zrození by MASON - Stránka 2 Empty15.05.08 19:07

jeej sammy chudacik a ten debil ho tam nechcel zachranit Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad no hned by som si to s nim sla rucne strucne vybavit a este ako ho potom vyhlasil za blazna! affraid no akoze toto nie, za toto mi zaplati Zrození by MASON - Stránka 2 332617 Zrození by MASON - Stránka 2 332617 Zrození by MASON - Stránka 2 332617 takto trapit sammyho Zrození by MASON - Stránka 2 71416 no ale tak paci paci to trapenie Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil juuj presne poviedka podla mojho gusta Zrození by MASON - Stránka 2 430869 Zrození by MASON - Stránka 2 430869 Zrození by MASON - Stránka 2 430869 takze skladam opat poklonu Zrození by MASON - Stránka 2 104346 fakt krasne napisane Zrození by MASON - Stránka 2 103511 Zrození by MASON - Stránka 2 103511 Zrození by MASON - Stránka 2 103511


Naposledy upravil dion-fortune dňa 15.05.08 21:17, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Mason
Winchester
Winchester
Mason


Počet príspevkov : 1363
Age : 41
Nálada : Mnohem lepší
Registration date : 14.05.2008

Zrození by MASON - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Dion   Zrození by MASON - Stránka 2 Empty15.05.08 20:23

Jo je to pěkný zmetek:)
Návrat hore Goto down
Mason
Winchester
Winchester
Mason


Počet príspevkov : 1363
Age : 41
Nálada : Mnohem lepší
Registration date : 14.05.2008

Zrození by MASON - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: oznámení   Zrození by MASON - Stránka 2 Empty15.05.08 21:03

Velice vám dekuji za čtení a především za komentování, ani nevíte jak moc me to motivuje, ale musím vám říct, že další část, budu asi až v ponděli.
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Zrození by MASON - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrození by MASON   Zrození by MASON - Stránka 2 Empty15.05.08 21:25

Mason, ty si ma skoro zabil tým, ako Deana napadla tá skupinka ľudí a začali doňho kopať affraid affraid Kriste, takto ho týrať affraid affraid Nakoniec to bola teda Lilith, ale je to riadna malá sviňa, mor na ňu! Zrození by MASON - Stránka 2 812801 Zrození by MASON - Stránka 2 812801 A potom to, že John mal milenku...WTF?!?!?!?!?? Že som sa neozvala skôr, myslím, že to platí všeobecne, že D/S/J sú nedotknuteľní Zrození by MASON - Stránka 2 198137 Ale no dobre, rozdýchala som to Zrození by MASON - Stránka 2 261136 A potom prišla časť, kde si začal týrať Sama a nakoniec si ho nechal v blázinci. no ty vado, ja mám na dnes dosť Zrození by MASON - Stránka 2 994403 Zrození by MASON - Stránka 2 994403 Zrození by MASON - Stránka 2 994403 Som naozaj zvedavá, ako to všetko dopadne...Najradšej by som poslala do pela všetkých tých humusákov, čo ublížili brothers!!!!Mor na nich!!!! Zrození by MASON - Stránka 2 449740 Zrození by MASON - Stránka 2 449740
Okey, uf....no, už som sa skľudnila, naozaj je to všetko zaujímavé a som rada, že tak rýchlo píšeš Zrození by MASON - Stránka 2 469569

EDIT: Čo sa týka uverejňovania ff z iných seriálov, skús sa opýtať admina alebo moderátorov, ale myslím, že odpoveď bude NIE 603


Naposledy upravil SkreechTina dňa 15.05.08 21:28, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

Zrození by MASON - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrození by MASON   Zrození by MASON - Stránka 2 Empty15.05.08 21:27

Jéé teď jsem si přečetla tři části a super! Zrození by MASON - Stránka 2 103511 Zrození by MASON - Stránka 2 103511 Zrození by MASON - Stránka 2 103511 Moc se mi to líbí! Jsem zvědavá co se dozvíme o údajné Johnově milence a chudák Sammy je pokládaní za pacienta. Darebák jeden doktorskej! On mu chce pomoc a on ho tak zradí!! Zrození by MASON - Stránka 2 812801
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
Mason
Winchester
Winchester
Mason


Počet príspevkov : 1363
Age : 41
Nálada : Mnohem lepší
Registration date : 14.05.2008

Zrození by MASON - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrození by MASON   Zrození by MASON - Stránka 2 Empty15.05.08 21:37

No jo, ale vy se tomu doktorovi divíte? Chrání si kůži byt na ukor Sama.
Návrat hore Goto down
Mason
Winchester
Winchester
Mason


Počet príspevkov : 1363
Age : 41
Nálada : Mnohem lepší
Registration date : 14.05.2008

Zrození by MASON - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrození by MASON   Zrození by MASON - Stránka 2 Empty16.05.08 15:06

Dean se snažil spát, ale moc se mu to nedařilo. Přišo mu, že s ním pořád někdo třese, jako by ho chtěl vzbudit.
Zdál se mu docela pěkný sen. Byl ve vane s pěknou hnědovláskou a…, už se to strkání nedalo déle vydržet. Sen se rozplynul a on otevřel oči.
Hned jak se jen maličko pohnul, dostavila se bolest a on si začal vzpomínat, co se vlastně za posledních několik hodin stalo.
„Au,“ vyrazil ze sebe.
„Musíme jít, Deane,“ uslyšel blízko sebe nějaký ženský hlas.
„Ty na me nemluv! Ty máš být mrtvá!“
„Přestaň s tím, Deane. Když se ti naskytne šance, klidně se o to pokus, ale my teď musíme jít.
„Já s tebou nikam nepůjdu! To, že se s tebou „kamarádil můj otec, neznamená to, že to samé bude platit i u me.
„Beztak jsem si jistý, žes ho nějak oblbla, proto si s tebou začal, ale na me si nic nedovoluj, protože já…,“ Deanova tvář zkroutila do bolestné grimasy.
„Protože já jsem momentálně naprosto k ničemu., ale neunikla ti jedna malá drobnost, Deane Winchestere?“
„ No a jaká démonko?“
„Kdybych jak ty tady tvrdíš, nějak oblbla tvého tátu, myslíš, že bych tě od těch lidí zachraňovala?“
„Myslím, že máš něco proti Lilith a já mám být něco jako tvůj triumf.“
Démonka se rozesmála.
„Jo. Jsem si jistá, že je Lilith celá zdrcená z toho, že jsem tě získala.“
„Ty pro ní nepředstavuješ žádnou hrozbu, stejně jako Sam.
„tak proč nás tedy rozdělila a snaží se nás zabít každého zvlášť?“
„Tak o tom trochu přemýšlej.
Kdybyste byli spolu, mohli byste pro ni znamenat hrozbu, ale když vás rozdělí a zajistí, abyste se k sobě nedostali, nemusí se bát, že byste jí něco udělali.“
„Ty víš, kde je Sam?!“
„To se ptáš me démonky, která oblbla tvého otce?“
„Ty mi tvrdíš, žeš nic takového neudělala.
„Démoni lžou stejně jako lidi, ale pro jednou mluvím pravdu.
„Nemůžu tomu uvěřit! Táta se zamiluje do démonky a tak nějak nám to zapomene říct.“
„A k čemu by to vedlo? Leda byste se pořád hádali a lidé by kolem vás umírali.
„Lidé umírají tak nebo tak.
„Jenže by jich umíralo mnohem víc.“
„Děláš jako by ti na tom záleželo anebo mi snad chceš namluvit, že ty nezabíjíš, neubližuješ?“
„Já zabíjím a ubližuji, ale slíbila jsem vašemu otci, že pokud bude možnost, postarám se o vás.“
„Jestli si našeho otce tak milovala, proč si ho nezachránila, proč si dovolila, aby přistoupil na tu dohodu?!“
„Tvůj otec se tak rozhodl, protože te nechtěl ztratit. Existuje práh, který nesmíme překročit.“
„To jsou jenom kecy.“
„Říkej si, co chceš, ale jestli chceš zachránit sama, měl by si jít se mnou.
„To mám jako s tebou spolupracovat? Jestli si vzpomínám, stále si mi neřekla, kde je Sam a co s ním má ta malá mrcha za lubem.“
„Je v tom ústavu jako pacient.“
„Cože?! Proč si to neřekla hned! Musíme ho odtamtud dostat!“
„Pomalu Deane pomalu. Nemysli si, že si tam jen tak nekráčíš, démoni před tebou padnou na kolena a Sama ti vydají.
„S tím ani nepočítám, ale nějak si už poradím. Nenechám ho tam!“
„Démonka si povzdechla.
„Bude to s tebou těžší, než jsem si myslela.
„Hele. Nemluv jako bys byla moje máma!“
„Já jsem tvoje máma Deane. Nevlastní, ale to není podstatné.“
„Cože? Řekni to ještě jednou?!“
„Slyšel jsi moc dobře. Já a John jsme se vzali, když tobě bylo 15 a Samovy 13.“
„To je hnusná lež! Táta by se neoženil, aniž by nám to neřekl!“
„Kdy už jsi konečně přiznáš, že vám toho otec neřekl spoustu.“
„Vím, že lžeš! Otec by se neoženil s démonkou! To by musel zešílet!“
„Láska Deane. Tu ty zřejmě neznáš.“
„To není láska! Něco takového nemůže být láska!“
„Jestli chceš, můžeš se ho na to zeptat Sám.“
„Na tohle me nedostaneš! Já znám vaše démonské triky!“
„No tak. Nezačínáš být tak trošku paranoidní? Já bych přece nebyla první démonkou, se kterou jste spolupracovali.“
„Na co jako narážíš?“
„Na Ruby. Jsem si jistá, že si na ni vzpomínáš.“
„To nebyla žádná spolupráce.“
„John věděl moc dobře, proč se vám o me nezmínil.“
„Přestaň už o něm mluvit jako by ti byl blízký!“
„Me byl, ať chceš nebo ne a myslím, že by tahle debata stačila.“
„Já myslím, že ještě ne. Nebudeš mi poroučet, co mám říkat a už vůbec ne, co mám dělat!“
„Chceš zabít Sama? Je snad pro tebe přítěží?“
„Co to…,“ Dean nedokázal najít vhodná slova.
„Tvrdíš, jak moc ti na něm záleží, jak ho máš rád, jak ho musíš chránit, ale vůbec nevidíš, co se s ním děje.“
„Mluv na rovinu!“
Kdybys nebyl tolik zahleděný do sebe, poznal bys, že ho něco trápí.“
„Já vím, že ho trápí, ale on o tom nechce mluvit a já to z něho nehodám vymlátit.“
„Možná, že by stačilo, kdybys trochu přemýšlel, ale chci vědět.
Budeš mi i nadále vyčítat, že jsem si začala něco s tvým tátou, že jsme se vzali anebo začneš řešit to, kvůli čemu jste sem přijeli.“
„Musím osvobodit Sama. Bez něho tu malou mrchu nezabiju!“
„Kvůli Lilth jste sem ale nepřijeli.“
„Přijeli jsme kvůli parku, kde se prý děje něco jiného, ale to teď není podstatné, nejdřív musíme zabít ji!“
„Tak tedy znovu.
„Bez Sama jí nezabiješ a k Samovi se momentálně nedostaneš, proto by ses měl jít podívat do toho parku.“
„To určitě. Já budu v tom parku a ona mezitím Sama zabije.“
„Ona ho nechce zabít ne teď a ani v nejbližších hodinách.“
„copak ti to řekla, že byste byly nejlepší démonský kamošky?“
„Prostě vím, jak to chodí, Deane.“
„A povíš mi to Maminko!“
Ignorovala jeho kousavý tón.
„Máš na výběr, Deane. Bud to se teď hned vydáš Sama zachránit a zemřeš anebo půjdeme do toho parku, zachráníme nevinou oběť a třeba tam zjistíme něco, co by vám eventuálně mohlo pomoct proti Lilith.
„Nepotřebuji, aby si tam šla se mnou!“
„To se pleteš. Vím zcela jistě, že ti tam budu užitečná.“
Dean sklonil hlavu a asi minutu hleděl do země.
Nakonec tu hlavu zvedl a řekl.
„Dobře půjdu do toho parku a pokusím se zjistit, kdo to tam terorizuje nevinné Kanaďany, kteří nás přivítali tak neskutečně mile, ale drž se ode me nejméně tři metry a přísahám, jestli uslyším, že mluvíš o tátovi jako o svém milenci…“
„Je to můj manžel Deane.
„Něco takového nehodlám nikdy akceptovat a…,“ Dean se náhle zarazil.
„No jenom pokračuj,“ vybídla ho.
„Doufám, že…, že… spolu nemáte dítě…“
„Ty tedy dovedeš jednoho pobavit a co když ano?“
„Vy spolu žádné dítě nemáte!“
„Přísahal by si na smrt svého bratra?“
„Vím, že žádné dítě nemáte…!“
„Když to víš, tak proč se ptáš, ale měl bys vědět, že noci byli chladné a s Johnem jsme se často a vášnivě milovali.“
„To už stačí!“
„Ty bys nechtěl třeba poloviční démonni sestřičku?“
„Dean stisknul ruce v pěst.
„Uvidíme se v tom parku synáčku, a jestli bude někdy čas, ukážu vám vaší démoni sestřičku…“
Dean po ní mrštil lahvičkou svěcené vody, ale ta jí minula.
„Dean, kterého tělo už tolik nebolelo, opřel své ruce a stěnu.
„Nevěřím, že by nám něco takového otec udělal, prostě tomu nevěřím…!“
Návrat hore Goto down
Ettie
Winchester
Winchester
Ettie


Počet príspevkov : 1500
Age : 34
Bydlisko : in the arms of the angel
Nálada : falling out of a perfect dream coming out of the blue..
Registration date : 13.01.2008

Zrození by MASON - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrození by MASON   Zrození by MASON - Stránka 2 Empty16.05.08 21:29

Zrození by MASON - Stránka 2 177401 Zrození by MASON - Stránka 2 177401 Zrození by MASON - Stránka 2 177401 Zrození by MASON - Stránka 2 177401 juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj Smile krasa Very Happy kujem moc Smile
Návrat hore Goto down
http://modrestuhy.blog.cz/
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Zrození by MASON - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrození by MASON   Zrození by MASON - Stránka 2 Empty16.05.08 21:39

Zrození by MASON - Stránka 2 104346 Zrození by MASON - Stránka 2 104346 moc pěkný!!!
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
Mason
Winchester
Winchester
Mason


Počet príspevkov : 1363
Age : 41
Nálada : Mnohem lepší
Registration date : 14.05.2008

Zrození by MASON - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrození by MASON   Zrození by MASON - Stránka 2 Empty16.05.08 21:41

Jak hodnotíte tu demonku? Líbí a nebo ne?
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Zrození by MASON - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrození by MASON   Zrození by MASON - Stránka 2 Empty16.05.08 21:47

jeej dalsia cast, skvele Zrození by MASON - Stránka 2 104346 Zrození by MASON - Stránka 2 104346 Zrození by MASON - Stránka 2 104346 ozaj super poviedka... pekne im davas zabrat Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

no a demonka ujde, ale co to ma znamenat s tym Johnom a polodemonckou sestrou???!!! affraid affraid affraid affraid akoze ja mojho johnnyho tak strasne lubkam a verim tomu, ze on bol stale mary verny a ty spravis toto? Zrození by MASON - Stránka 2 677692 Zrození by MASON - Stránka 2 677692 Zrození by MASON - Stránka 2 677692 akoze ma pomaly zabijas tymto... moj papa Winchester a takyto smilnik Zrození by MASON - Stránka 2 71416 a ze vraj laska Zrození by MASON - Stránka 2 71416 Zrození by MASON - Stránka 2 71416 Zrození by MASON - Stránka 2 71416 no nie, ja nieco take proste nepripustam
Návrat hore Goto down
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

Zrození by MASON - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrození by MASON   Zrození by MASON - Stránka 2 Empty16.05.08 21:53

Pěkně se ti povedl napsat jejich rozhovor Zrození by MASON - Stránka 2 103511 Jsem zvědavá, jak to dopadne v tom parku! Shocked
No a tak k té démonce... trochu mi už leželo v žaludku, že tvrdila, že měla něco s Johnem. Ale po jejím prohlášení v této části, že se s Johnem vzali! Zrození by MASON - Stránka 2 873139 No jako nevím... prostě mi to na Johna nesedí... možná ho mám v mysli Johna jako pana nedotknutelného a věrného Mary... Ale i když si to skusím odmyslet, tak mi prostě nesedí, že on jako lovec by si začal něco s démonkou! Ale taky je pravda, že může Deanovi schválně lhát... A já jsem zvědavá, jestli mluví pravdu nebo ne! To je můj názor na démonku... (doufám, že to bereš v pohodě)
Jinak povídka je moc pěkná s zajímavým námětem! Zrození by MASON - Stránka 2 312566 Zrození by MASON - Stránka 2 312566
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Zrození by MASON - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrození by MASON   Zrození by MASON - Stránka 2 Empty16.05.08 22:34

Ty kokso tak táto dalšia časť už fakt nemala chybu ja nemožem tie ich rozhovory som sa tu na tom rehotala juj úžasné píšeš vynikajúco hrozne sa mi to páči tešim sa na dalšiu časť Zrození by MASON - Stránka 2 103511 lol! lol! Zrození by MASON - Stránka 2 949816 Zrození by MASON - Stránka 2 949816 Zrození by MASON - Stránka 2 949816 Zrození by MASON - Stránka 2 214863 Zrození by MASON - Stránka 2 214863 Zrození by MASON - Stránka 2 214863 Zrození by MASON - Stránka 2 325299 Zrození by MASON - Stránka 2 325299 Zrození by MASON - Stránka 2 325299 Zrození by MASON - Stránka 2 99937 Zrození by MASON - Stránka 2 99937 Zrození by MASON - Stránka 2 99937 Zrození by MASON - Stránka 2 316745 Zrození by MASON - Stránka 2 104346 Zrození by MASON - Stránka 2 104346 Zrození by MASON - Stránka 2 104346 Zrození by MASON - Stránka 2 104346
Návrat hore Goto down
Mason
Winchester
Winchester
Mason


Počet príspevkov : 1363
Age : 41
Nálada : Mnohem lepší
Registration date : 14.05.2008

Zrození by MASON - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Madlen   Zrození by MASON - Stránka 2 Empty16.05.08 23:04

V pohode. Beru všechno hlavne, že je to slušnéSmile
A jinak. Myslíte, že byl John přes dvacet let sám, že se žádnou nic neměl?Smile
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Zrození by MASON - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrození by MASON   Zrození by MASON - Stránka 2 Empty16.05.08 23:11

no to ne, ale že je to rovnou takhle.
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Zrození by MASON - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrození by MASON   Zrození by MASON - Stránka 2 Empty16.05.08 23:13

mason: nejde o to, ze by nic s nikym nemal, to mozno aj hej... vsak je chlap ne? ale svadba? a este k tomu s demonkou? alebo deti? no akoze to sa mi na johnnyho nehodi No No No ale tak poviedka sa paci aj tak 702 702 702 aspon nieco nove na scene Zrození by MASON - Stránka 2 312566 Zrození by MASON - Stránka 2 312566 Zrození by MASON - Stránka 2 312566 akoze ja som johna v mojej poviedke tiez tak riadne vykreslila ako badassa najprv, ale take smilstva.... no teeeda 601 akoze podla mna toto nie je realne, ze by sa to tak stalo, ale v poviedke je celkom zaujimave ozivenie deja a tak... no proste ja to beriem ako-tak s nadhladom... vravela som, ze chalansky nazor este bude pekne zaujimavy 601 601 601
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Zrození by MASON - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zrození by MASON   Zrození by MASON - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Zrození by MASON
Návrat hore 
Strana 2 z 7Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Fanfiction :: Dokončené poviedky :: Mason-
Prejdi na: