Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 KAPITOLA III - Codex Gigas

Goto down 
+2
Madlen
nikita
6 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorSpráva
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

KAPITOLA III - Codex Gigas - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: KAPITOLA III - Codex Gigas   KAPITOLA III - Codex Gigas - Stránka 3 Empty18.11.08 17:31

pekný koniec. 704 tiež som nečakala že Vincent len tak ľahko ujde. ale aspon sú všetci traja v poriadku.
tak som zvedavá čo bude dalej ked nás tu na to tak dlho pripravuješ.
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
calla
Winchester
Winchester
calla


Počet príspevkov : 1082
Age : 31
Bydlisko : Taká malá dedinka v BB kraji
Registration date : 25.06.2008

KAPITOLA III - Codex Gigas - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: KAPITOLA III - Codex Gigas   KAPITOLA III - Codex Gigas - Stránka 3 Empty18.11.08 19:03

Súhlasím s babami super zakončenie. Torturing!Dean bol super 702 Waw...tie Angeline strely na Vincenta. Tak to bolo niečo. Chudák chlapec Twisted Evil 602 Ale tak mu treba. KAPITOLA III - Codex Gigas - Stránka 3 487389 Páčilo sa mi, že tam bola aj Danielle KAPITOLA III - Codex Gigas - Stránka 3 312566 Skvelá poviedka. Teším sa na dalšiu KAPITOLA III - Codex Gigas - Stránka 3 170639 KAPITOLA III - Codex Gigas - Stránka 3 104346
Návrat hore Goto down
nikita
Crossroads demon
Crossroads demon
nikita


Počet príspevkov : 313
Age : 38
Bydlisko : za zrkadlom
Nálada : need more coffee!!!
Registration date : 08.03.2008

KAPITOLA III - Codex Gigas - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: KAPITOLA III - Codex Gigas   KAPITOLA III - Codex Gigas - Stránka 3 Empty18.11.08 20:52

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej, ďakujem vám ženušky. ste ma vážne strašne potešili. no hej trochen prekvapivý koniec, ale s Vincentom sa ešte stretneme a budete prekvapené ako sa to celé vyvŕbi hehe Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
dnes som sa dozvedela jednu fantastickú správu (no lepší týždeň si ani neviem predstaviť) a síce, že zajtra mi v škole odpadli 2 hodiny, čo znamená, že HURÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!! cheers cheers cheers bounce bounce bounce
a cítim, že ma chytá slina, tak uvidíme-uvidíme možno už čoskoro...
Návrat hore Goto down
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

KAPITOLA III - Codex Gigas - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: KAPITOLA III - Codex Gigas   KAPITOLA III - Codex Gigas - Stránka 3 Empty07.04.12 11:21

Nikita: Tak jsem v průběhu dvou dnů přečetla všechny tři povídky a wow KAPITOLA III - Codex Gigas - Stránka 3 806497 Je to bomba!!! Akorát si říkám, kde je ta 4. část... k ní jsi se nakonec asi nedostala, co? Ale je to škoda. Vážně píšeš naprosto super, ten popis je skvělý, ale i tak je ještě spousta nevyřčených otázek, tak doufám, že se někdy dočkám pokračování. Díky za skvělý zážitek KAPITOLA III - Codex Gigas - Stránka 3 430869
Návrat hore Goto down
Sponsored content





KAPITOLA III - Codex Gigas - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: KAPITOLA III - Codex Gigas   KAPITOLA III - Codex Gigas - Stránka 3 Empty

Návrat hore Goto down
 
KAPITOLA III - Codex Gigas
Návrat hore 
Strana 3 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Crossover SPN/Buffy - Den D
» KAPITOLA I - Angela

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Fanfiction :: Dokončené poviedky :: Nikita-
Prejdi na: