Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Vaša supernatural príhoda

Goto down 
+35
lentilka
cleo
dzajnisko
Faith
janicag
calla
Wanis
bareness
Weronička
nikita
wiktoriano
Anwiel
sonca12
Zizi
lenkka
Soniq
CrazyD
sisel
Hiro666
evetka
ivan2321
keksiiq
bookika
Madlen
Ettie
Kristine
Kaja
Samabel
SkreechTina
Silvia
janka410
Sarinka
LenkaX22
SNlois
dion-fortune
39 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorSpráva
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Vaša supernatural príhoda Empty
OdoslaťPredmet: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda Empty22.01.08 21:34

No mali sme o tom uz pokec na fore kedysi davno, ale akosi som sa nedokopala k tomu, aby som tu temu ozaj zalozila, ale dnes mam tusim topicovsku naladu, takze dufam, ze sa vam aj tento topic zapaci. ja osobne nemam velmi vela (teda skoro ziadne) zvlastne prihody a mnohe z nich mozu vyzniet aj dost trapne a niektore v podstate ani nie su supernatural.

pribeh 1:
toto sa stalo mojej starej mame. potom ako je zomrel otec isli sme mu na hrob a na cintorine sa objavil cierny pes. ja si ho pametam, ale mala som len asi 5 rokov, ked sa to stalo, takze som tomu psovi nepripisovala ziaden extra vyznam a v podstate som si ani smrt mojho pradedka velmi neuvedomovala. straka mi vsak povedala, ze na nu ten pes dost dlhu dobu pozeral pohladom presne takym aky maj moj pradedko. neviem ako si to vysvetlit, a ci si starka len nevymyslala, ale nieco na tom psovi bolo, to si aj ja matne pametam. skratka vyzeral, tak zvlastne, mysteriozne, ale ako sa vravi, mohla to byt len nahoda, vsak?

pribeh 2:
toto ma vlastne aj logicke vysvetlenie, ale aj tak to sem dam. raz v noci sme v tabore vyvolavali duchov. samozrejme mali sme aj tu taku tabulku aku mal aj sam v in my time of dying. jeden kamarat ju dostal od bratranca a myslel si, ze by bola sranda ju prvykrat vyskusat prave na vylete a tak som sa ja a par dalsich kamosov, co sme sa tam stretli rozhodli tuto prilezitost vyuzit. o pol noci sme "akoze" zarecitovali par blbosti a potom sa spytali tabulky ci je nejaky duch v miestnosti, no a ono sa to pohlo na ano, ale potom to uz neodpovedalo. som si takmer ista, ze to posunul ten moj kamos, lebo bola tma a bolo tazko roznat nieco v tma, takze ak mal magnetku pod stolom.....no ale on prisahal, ze to neurobil a ved to poznate, takze neviem, ale nemyslim, ze by toto bolo ozaj skutocne.

no a teraz ste na rade vy. stalo sa vam alebo vasim znamym nieco co si neviete vysvetlit alebo to aspon znie trocha supernaturalovsky? sem s tym. nech mame veselo a o com kecat. ked sa nam minu zasoby skutocnych pribehov, mozte sem hodit aj nieco z casakov, viem ze to v niektorych zvyklo byt, tieto "scary nadprirodzene" rubriky.
Návrat hore Goto down
SNlois
Winchester
Winchester
SNlois


Počet príspevkov : 3035
Age : 32
Bydlisko : Jablonec nad Nisou
Nálada : po každe epizodě na Bohnice a tady na foru na prášky na uklidnění...:D
Registration date : 11.12.2007

Vaša supernatural príhoda Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda Empty22.01.08 21:43

Ehm já jeden mám ale tak jakože ještě doteraz si nechci ani přiznat že to mohla být pravda..pač mě to popravdě tak jakože straší...i když sama sebe přesvědčuju že to byly zbytky noční můry prolínající se do reality temného pokoje když sem se vzbudila ale tak já sem to cítila....
no zdál se mi taky sen a vzbudila sem se a nemohla usnout a to víte dýchaní máte zvýšené a pokoj připadá taký strašidelný..no a já měla pocit jakože mi pořád něco sedí na posteli...ale tak vždycky jsem kopla nohou a peřinu načechrala ale zase po chvilce mě to tak nějak tlačilo na nohy..no jakoby tam někdo seděl a pka už sem se začala bát..no měli jste někdy pocit že něco cítíte ale nevidíte to..a já to cejtila na mojí peřině ale pak už sem se nasrala a šáhla rukou přede mě a fakt přísahám že em se něčeho dotkla..no já sem tu ruku tak urychleně vrátila pod peřinu že by ani superman nebyl rychlejší a přikryla se peřinou a asi 20 minut sem se ani nehla, nepípla, nic a pak po 20 minutách sem se uklidnila a už mě ta peřina ani netlačila no a pak..už to bylo lepší nic mě už netlačilo žádný pocit..a tak sem nějak tak usla..ale doted si to živě pamatuju..já fakt na něco šáhla a to nekecám..zní to dost divně ale já fakt nevím..tohle bylo docela strašidelný..... :shame: :shame: :shame:
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Vaša supernatural príhoda Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda Empty22.01.08 21:47

ja sa bojim uz len pri citani toho tvojho pribehu Vaša supernatural príhoda 333351 fakt dobry pribeh Very Happy a jasne, ze to nic nebolo, len nocna mora, aj ked no...nasi bratia predsa robia to co robia nie?
Návrat hore Goto down
SNlois
Winchester
Winchester
SNlois


Počet príspevkov : 3035
Age : 32
Bydlisko : Jablonec nad Nisou
Nálada : po každe epizodě na Bohnice a tady na foru na prášky na uklidnění...:D
Registration date : 11.12.2007

Vaša supernatural príhoda Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda Empty22.01.08 21:50

no právě..hej já když sem na to ted vzpomínala tak už mě zase polejval mráz po zádech..no fuj aspon už sem se odnaučila v noci na něco šahat Vaša supernatural príhoda 99937 Vaša supernatural príhoda 99937 Vaša supernatural príhoda 99937 ted už mám pro jistotu na posteli nakreslenou dáblovu past takže duchové--nas***te si Vaša supernatural príhoda 583517 Vaša supernatural príhoda 583517 hej takže už sem klidnější a ještě plakátek bratrů nad postýlkou a pentagram na krku..no myslím že sem chráněná..... Vaša supernatural príhoda 316745 Vaša supernatural príhoda 316745 Vaša supernatural príhoda 316745
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Vaša supernatural príhoda Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda Empty22.01.08 21:53

ako na nas sn vplyva co? ale tak ma tesi, ze aspon ty mozes spinkat chranena, ja som zatial odkazana len na kriz, pentagram a moju odvahu Very Happy ale tak aj na diablovej pasci popracujem, ale ta mi mala byt pri dverach a oknach a nie na posteli to ti co pomoze ak ho chytis, tam kde si aj ty? este by sme mali aj tu sol akosi zaangazovat, nie?
Návrat hore Goto down
SNlois
Winchester
Winchester
SNlois


Počet príspevkov : 3035
Age : 32
Bydlisko : Jablonec nad Nisou
Nálada : po každe epizodě na Bohnice a tady na foru na prášky na uklidnění...:D
Registration date : 11.12.2007

Vaša supernatural príhoda Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda Empty22.01.08 22:30

jj někdo by ještě měl....hm ted přemýšlím že sem to možná napsala špatně..no já tam mám nakreslený to co nakreslil sam na kufr Impali v 1x21 no myslím že to byla dáblova past .... no prostě aby se do toho kufru nemohli dostat..no a já to mám na posteli..tak taková neviditelná ochrana..jinak super topic d-f...sem zvědavá co mají v záloze ostatní lol! lol!
Návrat hore Goto down
LenkaX22
Winchester
Winchester
LenkaX22


Počet príspevkov : 1639
Age : 39
Bydlisko : Sereď
Nálada : look at me.... i´m happy :D
Registration date : 03.12.2007

Vaša supernatural príhoda Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda Empty22.01.08 22:31

teda SNlois ten tvoj pribeh,je fakt velmi strasidelny,no tazko povedat,ci to bola alebo nebola nocna mora,alebo to bolo nieco skutocne,to vies len ty... presne tak df,ved dobre vieme,co bratia robia,takze by sme sa nemali cudovat,ze take nieco existuje,ale je vzdy lepsie,ked to vidis len na monitore,ako ked sa s tym stretnes v skutocnosti...no a ja som teeda strasnaa..som si chcela tieto pribehy nechat az na rano,lenze som zvedava a tak mi treba...bojiim...dufam,ze rychlo zaspim Vaša supernatural príhoda 333351
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Vaša supernatural príhoda Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda Empty22.01.08 23:21

Kokšo, SNlois, niečo podobné sa stalo mne. Ja som nemohla zaspať a ležala som tvárou ku stene a chrbtom do izby. Zrazu som mala pocit, že mi niečo strašne tlačí na ruku, viete, akoby mi ju niečo pevne, ale bolestivo držalo, chcela som sa otočiť, no vôbec som sa nemohla pohnúť, neviem, či to bolo od strachu alebo čo...Len som kúskom oka uvidela niečo čierne, akoby to sedela na kraji postele a držalo mi to ruku. Na ten hnusný pocit nikdy nezabudnem. Od strachu mi začali stekať slzy, potom som zatvorila oči a prestalo to....Bála som sa otočiť...celú noc som sa ani nepohla, ležala na tom boku, ak keď mi už potom tŕpol...v izbe máme parkety a zopárkrát som ich cez noc počula pukať, akoby po nich niekto chodil a vtedy sme ešte nemali psa, takže som si bola istá, že to nebol on....počítala som minúty a keď už konečne začalo svitať, našla som odvahu a otočila sa...samozrejme, tam nič nebolo. Potom som to na druhý deň hovorila bratovi a ten mi po jednej noci neskôr povedal, že sa mu stalo presne to isté..navyše on spí hlavou pri dverách, takže určite do tej izby nemohol nikto prísť a tiež vravel, že bol určite hore, pretože ma počul "fuňať"...Tiež mi nadával, že sa mu to stalo, lebo o tom priveľmi premýšľal, keď som mu to povedala, no ktovie... Vaša supernatural príhoda 900747 A takéto čosi sa vraj stalo aj môjmu kamarátovi...brrr..proste, do smrti na to nezabudnem...Btw, teraz som to spomenula pred bratom, veľmi dobre si to pamätá..Vaša supernatural príhoda 284389

A ešte taká blbosť, keď som bola malá a trvalo to poriadne dlho, bála som som tmy, museli sme mať zažnuté na chodbe, neviem do kedy to tak bolo a tiež neviem, prečo...no a ešte ma kamarátka vystrašila, že keď niekto vystrčí nohy z periny, niekto ti ich odreže, ale to sú tie typické "rozprávky"...

No a kamarát raz išiel v noci na záchod a vyšiel z izby a oni hneď majú hneď oproti na konci chodby veľkú posuvnú sklenenú skriňu a vraj tam videl, akoby za ním niekto stál a keď sa otočil, nikto tam nebol..na záchod radšej nešiel potom...

Teraz ešte čosi od brata: Brat vraj strašne dávno počul, že po izbe niekto chodí, potom to odišlo do obývačky, samozrejme, bol otočený ku stene a tak sa chcel otočiť a zasa to počul v izbe, akoby to dobehlo do izby a neotočil sa...
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

Vaša supernatural príhoda Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda Empty22.01.08 23:25

Héééj nechte toho ted večer - já se tady už normálně bojim affraid Vaša supernatural príhoda 333351 Vaša supernatural príhoda 333351 Mě to nedá a musím si to přečíst a pak se bojim sedět tady u pc když tu nemám tu naši ochranářskou Vaša supernatural príhoda 335560 dvojku. Mě u toho úplně běhá mráz po zádech Vaša supernatural príhoda 333351
Návrat hore Goto down
LenkaX22
Winchester
Winchester
LenkaX22


Počet príspevkov : 1639
Age : 39
Bydlisko : Sereď
Nálada : look at me.... i´m happy :D
Registration date : 03.12.2007

Vaša supernatural príhoda Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda Empty23.01.08 9:40

No ja mam tych pribehov trosku viac, ani neviem s ktorym zacat a vlastne ci sem aj vsetky dat...tak zacnem postupne,budem sa snazit byt strucna,nech vas nenudim nejakym dlhokanskym slohom..ale upoznornujem,ze ani jeden pribeh sa nestal mne...

1. no prvy pribeh sa stal babe menom lucia,bola to suseda mojej babky..aj ona mala babku,s ktorou byvali v jednom dome. Raz v noci sa zobudila na to,ze citila na ruke nieco velmi studene,opisala to,ze ako keby to bola niecia ruka,ktora ju drzala,ked sa rano zobudili,zistili,ze jej babka do rana zomrela, povedala,ze mala pocit,ako keby sa snou prisla rozlucit..

2. moja sesternica pracovala v nemecku,ked nasa babka zomrela,mala uz aj tak sama dost zle obdobie a tak sa jej to bali povedat,ale napokon jej zavolala jej mama a povedala,ze ma pre nu zlu spravu a ona hned povedala,ze vie,ze babka zomrela a ze to je asi 2 dni dozadu,lebo ze sa s nou prisla rozlucit,ako to mohla vediet (skutocne nikto z rodiny jej to nepovedal),a akym sposobom sa s nou rozlucila,to nam nepovedala,nechcela o tom hovorit.

.... ostatne si necham na neskor...
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Vaša supernatural príhoda Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda Empty23.01.08 13:11

wow pekne strasidelne ste to tu rozbehli. ja pridam este jeden cerstvy co sa stal mojej mame, len nedavno. mala sen v ktorom videla nieco ako ducha a mala pocit akoby z nej vysaval energiu alebo nieco take, bola cela paralyzovana, nedokazala sa pohnut ani hovorit, ale vraj vedela, ze je to len sen a tak chcela, aby ju moj otec zobudil a snazila sa preto zakricat jeho meno, ale nepodarilo sa jej to, len vydavala, take divne zvuky, ale otec to pocuj a tak ju zobudil. bolo to dost divne a vravela, ze hlavne ten fakt, ze ona vedela, ze sniva, co mne osobne nedava ziaden zmysel. vediet, ze mas nocnu moru??? no tak to ma dost dalo. mne sa teda take strasidelne veci este nestali. raz som mala pocit, ze ma drzi za nohu studena ruka a odprisahala by som, ze som tam videla aj nejaku postavu, a ze som nespala, ale samu seba som presvedcila o tom, ze to bol len sen a uz sa to nikdy viac neopakovalo a navyse, to bolo len na zlomok sekundy, takze uz na to velmi nemyslim, aby som sa v noci nebala Very Happy
Návrat hore Goto down
SNlois
Winchester
Winchester
SNlois


Počet príspevkov : 3035
Age : 32
Bydlisko : Jablonec nad Nisou
Nálada : po každe epizodě na Bohnice a tady na foru na prášky na uklidnění...:D
Registration date : 11.12.2007

Vaša supernatural príhoda Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda Empty23.01.08 14:44

Hej holky koukám že o postavách sedící v noci u postele máte taky hodně příhod..hm koukám že nejsem sama..tak kdo ví jestli ti naši chalani fakt loví reálné věci...hej ale pěkné příběhy všechny Vaša supernatural príhoda 949816 Vaša supernatural príhoda 949816 Vaša supernatural príhoda 312566
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Vaša supernatural príhoda Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda Empty23.01.08 15:55

hmm, no aj mna prekvapuje kolko z nas ma podobne skusenosti, ale je pravda, ze tie postavy na posteliach su najpopularnejsie celkovo. hmm mne sa to stalo velmi rychlo asi tak pred dvoma rokmi, ale vravim, ze som samu seba presvedcila, ze to bol sen, takze nechcem ani mysliet na to, ze nebol. ale ja verim, ze mozu existovat nadprirodzene veci, asi nie az v takom rozsahu ako v SN, ale podla mna sa na tomto svete deje privela veci, na ktore proste neexistuje logicke vysvetlenie Very Happy inak sa uz tesim na dalsi pribeh, to som zvedava, kto nas vydesi dalsi Very Happy
Návrat hore Goto down
SNlois
Winchester
Winchester
SNlois


Počet príspevkov : 3035
Age : 32
Bydlisko : Jablonec nad Nisou
Nálada : po každe epizodě na Bohnice a tady na foru na prášky na uklidnění...:D
Registration date : 11.12.2007

Vaša supernatural príhoda Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda Empty24.01.08 14:33

Přesně přesně já taky věřím na nadpřirozené věci...proto mě taky SN tak bere ,ale jako fakt si asi myslím že ne v takovém rozsahu jak píše dion, ale já určitě věřim.... lol! lol!
Návrat hore Goto down
Silvia
Winchester
Winchester
Silvia


Počet príspevkov : 1268
Bydlisko : Bardejov
Nálada : FINALLY!!! Adié žltočočko,vitaj Winchester!
Registration date : 30.11.2007

Vaša supernatural príhoda Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda Empty28.01.08 23:54

Normálne mi behá mráz po chrbte z týchto príbehov Vaša supernatural príhoda 900747
Napíšem tu jeden z tých ktoré som počula.
1., ked som mala asi tak osem rokov moja babka prišla do nás na návštevu. Bývala v meste len pár km odnás a tak sa večer vracala autobusom domov, čakajúc na zastávke len pár metrov od nášho domu zbadala zrazu zvláštnu ženu oblečenú v bielych šatách,ktorá prešla bez slovka okolo nej a vošla cez bránku do starého parku.Babke sa však nezdalo,že tá žena prešla len tak bez pozdravu,najme na dedine kde sa dalo by sa povedať každý každého pozná a otočila sa za ňou.Žena však bez stopy zmizla. Vaša supernatural príhoda 900747 Čo ale vtedy naša babka vôbec netušila bolo,že miesto kam neznáma vošla bol kedysi cintorín.
Takýchto príhod,mám ešte viac,ale napíšem ich niekedy neskôr.
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Vaša supernatural príhoda Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda Empty29.01.08 2:27

ejha, citat to tak okolo 2 v noci a neviem ci prezijem cestu do izby affraid affraid Ale ak sa mozem pripojit jednym z mojich story, tak:
Boli psi, ktorych som si oblubila a ktorych som len mala rada. Mala som svojich milacikov ako 2 sestri, volali sa Tana a Tola. Boli s PP ale az po pol roku sme zistili ze maju vadu: Tola bola uplne slepa a Tana videla len obrysy. Po tejto info vzniklo medzi nami puto, ktore asi este teraz tazko vysvetlim....Tola bola vynikajuci strazny pes a ked som s nou bola vonku v noci, naucila som ju jemne chytit do papule moju ruku a kracat vedla mna. Pamatam si nasu spolocnu poslednu noc, nechcela sa odo mna pohnut a stale kontrolovala ci som pri nej, niecoho sa bala ale ja som jej nerozumela....rano som ju nasla mrtvu....Pricina smrti neznama.....2 dni som nebola schopna sa pozriet do Taninych oci, ktora nevedela, kde sa podela jej setra....Raz neskoro v noci, ked som s nou bola vonku a vsade bol pokoj som na ruke zacitila, ako mi do nej niekto nufakom naraza. Ohliadla som sa s tym, ze to bola Tana, ale ta bola na opacnom konci ako ja....stalo sa to este par krat a naposledy som ju videla...Naozaj so Tolu videla, stala oproti mne v mesacnom svetle a pozerala sa na mna....mozno bolo uz nacase dat si zbohom...mozno, neviem, odvtedy som ju uz nevidela a necitila...Tana este teraz na stare kolena sa so mnou hra ako kedysi spolu s Tolou a vzdy sa usmejem s takym spokojnym pocitom na nu a ako odpoved je jej chapajuci vyraz v ociach
Vaša supernatural príhoda 4fe46142


Naposledy upravil dňa 30.01.08 7:37, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Vaša supernatural príhoda Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda Empty29.01.08 16:20

pane jo tak to uz je dost strasidelna prihoda, ja ani nedycham ako som to precitala Very Happy
Návrat hore Goto down
SNlois
Winchester
Winchester
SNlois


Počet príspevkov : 3035
Age : 32
Bydlisko : Jablonec nad Nisou
Nálada : po každe epizodě na Bohnice a tady na foru na prášky na uklidnění...:D
Registration date : 11.12.2007

Vaša supernatural príhoda Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda Empty29.01.08 17:03

jeeej to je hezký příběh...chudinka pejsek....ale koukám že tě nechtěl jen tak opustit... Vaša supernatural príhoda 328356 Vaša supernatural príhoda 177401
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Vaša supernatural príhoda Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda Empty29.01.08 18:59

téééda, nadpřirozeno na vlastní kůži.......ne vždy to musí být příjemné, někdy ale mlže být až moc....někdy strašidelný....páni....jsem moc ráda, že se tady s takovýma příběhama svěřujete...... jo a cizí zvuky v pokoji....brrrr, to není nic příjemnýho......
....tak já taky přispěju.....sice nevím, možná za tím bude něco jinýho třeba náměsíčnost nebo tak, ale jednou jsem si večer nalila sklenici s vodou a položila jí na nejvyšší poličku a zapomněla na ní....... a pak jsem usla........ probudila mě studená a polosladká sprcha........ prostě...ležela jsem v posteli, byla jsem pořád přikrytˇ(těsně pod ramena) ruce schovaný a když jsem se jako snažila zjisit co se to děje, tak jsem zjistila, že ta sklenice mi leží na hrudníku a celý její obsah na mě....přičemž nechápu, jak bych mohla tu sklenici vzít já, když jsem ruce měla pod peřinou a jednu ještě pod sebou.......jo pokoj mám od ostatních lidí úplně na druhé straně baráku a nikdo, kdo by to popř.mohl udělat v místnosti nebyl........ zvláštní
Návrat hore Goto down
SNlois
Winchester
Winchester
SNlois


Počet príspevkov : 3035
Age : 32
Bydlisko : Jablonec nad Nisou
Nálada : po každe epizodě na Bohnice a tady na foru na prášky na uklidnění...:D
Registration date : 11.12.2007

Vaša supernatural príhoda Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda Empty29.01.08 19:52

tak toto zní asi jako ta námasíčnost ale také zajímavý..víš jako já bych se vůbec nedivila kdybys to udělala ty..to si ani neuvědomíš a děláš takové kraviny..jako já když sem jako malá šla na záchod do skříně...a v pohodě sem si ji odemkla a otevřela dveře atd..a nic si nepamatuju.. Vaša supernatural príhoda 99937 Vaša supernatural príhoda 99937 Vaša supernatural príhoda 99937 Vaša supernatural príhoda 99937 ehm..ted si říkám zdali sem toto měla raděj odkrýt ve VIP topicu Vaša supernatural príhoda 21835 Vaša supernatural príhoda 21835 Vaša supernatural príhoda 21835 Vaša supernatural príhoda 99937 Vaša supernatural príhoda 99937 Vaša supernatural príhoda 99937 Vaša supernatural príhoda 99937 Vaša supernatural príhoda 99937
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Vaša supernatural príhoda Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda Empty29.01.08 19:59

to máš fuk.....já si právě taky říkám, že to mohla být náměsíčnost, ale ty ruce mi tam nehrajou...... to bych to na sebe musela vylít dřív...... já nevím.....NO BIG DEAL lol!
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Vaša supernatural príhoda Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda Empty29.01.08 20:09

Možno si mala v noci vážne nejaký divoký sen a zhodila si to na seba a ani si to nepostrehla alebo máš viac rúk, než si myslíš..Vaša supernatural príhoda 316745
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Vaša supernatural príhoda Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda Empty29.01.08 20:12

no jelikož to bylo na polici, která byla v úrovni mé hlavy, tak pochybuju, že bych to na sebe z takové výšky shodila....to už by mě ta sklenice rovnou přizabila....taková výška Vaša supernatural príhoda 99937 Vaša supernatural príhoda 99937

víc rukou....teda, vím, že si o mě myslíte všelicos, ale ruce mám zatím opravdu jen dvě Vaša supernatural príhoda 99937 Vaša supernatural príhoda 99937 Vaša supernatural príhoda 99937
Návrat hore Goto down
SNlois
Winchester
Winchester
SNlois


Počet príspevkov : 3035
Age : 32
Bydlisko : Jablonec nad Nisou
Nálada : po každe epizodě na Bohnice a tady na foru na prášky na uklidnění...:D
Registration date : 11.12.2007

Vaša supernatural príhoda Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda Empty29.01.08 20:15

třeba ti tam vždycky přes noc začnou rašit náhradní... Vaša supernatural príhoda 132752 Vaša supernatural príhoda 71174 Vaša supernatural príhoda 71174 Vaša supernatural príhoda 316745 Vaša supernatural príhoda 316745 Vaša supernatural príhoda 316745 co ty víš... Vaša supernatural príhoda 284389 Vaša supernatural príhoda 284389
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Vaša supernatural príhoda Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda Empty29.01.08 20:17

hele jako tohle odvolej, jo Vaša supernatural príhoda 132752 Vaša supernatural príhoda 132752 Vaša supernatural príhoda 132752 Vaša supernatural príhoda 132752 ........ nebo ti je přičaruju Vaša supernatural príhoda 132752

proč asi na tebe rodiče koukají jak na mimozemšťana, co Vaša supernatural príhoda 284389 Vaša supernatural príhoda 284389 Vaša supernatural príhoda 99937 Vaša supernatural príhoda 99937 Vaša supernatural príhoda 99937 Vaša supernatural príhoda 99937
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Vaša supernatural príhoda Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda Empty

Návrat hore Goto down
 
Vaša supernatural príhoda
Návrat hore 
Strana 1 z 10Choď na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Supernatural na CW
» 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester
» ABC Supernatural

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Off topic :: Spovednica-
Prejdi na: