Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Vaša supernatural príhoda

Goto down 
+35
lentilka
cleo
dzajnisko
Faith
janicag
calla
Wanis
bareness
Weronička
nikita
wiktoriano
Anwiel
sonca12
Zizi
lenkka
Soniq
CrazyD
sisel
Hiro666
evetka
ivan2321
keksiiq
bookika
Madlen
Ettie
Kristine
Kaja
Samabel
SkreechTina
Silvia
janka410
Sarinka
LenkaX22
SNlois
dion-fortune
39 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorSpráva
calla
Winchester
Winchester
calla


Počet príspevkov : 1082
Age : 31
Bydlisko : Taká malá dedinka v BB kraji
Registration date : 25.06.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 8 Empty26.08.08 8:53

ti jo bareness Vaša supernatural príhoda - Stránka 8 677692 Vaša supernatural príhoda - Stránka 8 677692 ked som tvoj príspevok citala skoro som sa vyrútila... 602 602 tak to by som nechcela zazit ani v sne... No ja sa takéhoto moc bojím... affraid
Návrat hore Goto down
LenkaX22
Winchester
Winchester
LenkaX22


Počet príspevkov : 1639
Age : 39
Bydlisko : Sereď
Nálada : look at me.... i´m happy :D
Registration date : 03.12.2007

Vaša supernatural príhoda - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 8 Empty26.08.08 19:38

bareness tak tato tvoja supernatural prihoda ma brutalne vystasila doors akoze obdivujem ta,ze si to vzladla,lebo ako sa ja poznam,ja bysom sa veru pocikala od strachu affraid doors
Návrat hore Goto down
sisel
Žltočočko
Žltočočko
sisel


Počet príspevkov : 754
Age : 34
Bydlisko : Žilina
Nálada : skúškové obdobie :D
Registration date : 12.03.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 8 Empty26.08.08 19:43

moja sn prihoda- dnes sa flakam cez prestavku v robote s priatelkou pomedzi bloky polystyrenu, tak sme sa zastavili, rozpravame sa, ked zrazu pocujem suchot. pozriem a vidim nejaku hlavu. nebolo mi vsetko jedno, ved ten kolega hned vsetko vykeca lol!
Návrat hore Goto down
bareness
Pocestný duch
Pocestný duch
bareness


Počet príspevkov : 89
Age : 44
Nálada : dobrá
Registration date : 02.08.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 8 Empty27.08.08 11:49

Sarinka Ja som si prečítala čo sa ti stalo a ver mi, hned ma napadlo, že či to nebolo náhodou to iste čudo....
Každopadne dúfam, že sa to už ani jednej z nás nezopakuje. Prekvapilo ma, že sa to stalo hneď na druhy večer aj tvojmu bratovi. affraid A to presne tak isto ako tebe?? Shocked
LenkaX22 Vďaka. No, keď už bolo potom, uvažovala som ešte dlho nadtým, či to bola skutočnosť alebo sen, lebo naozaj netuším No
Návrat hore Goto down
http://martin-pyco-rausch-fans.sk
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 8 Empty27.08.08 13:38

bareness: affraid affraid affraid Preboha. To ti nezávidím. To mi pripomenulo tú epizodu 1x12 "Faith" čo tam niekto musel zomrieť aby sa ten druhý uzdravil. Hrôza. Ešte že máš akéhosi anjela, ktorý ťa vždy príde ochrániť.
doors doors doors 701
Návrat hore Goto down
bareness
Pocestný duch
Pocestný duch
bareness


Počet príspevkov : 89
Age : 44
Nálada : dobrá
Registration date : 02.08.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 8 Empty27.08.08 18:37

Zizi:Aj a si myslím, že mám pri sebe dobrého anjela, ktorý ma vždy príde ochrániť. 702
Žiaľ, ja som ešte nemala tú možnosť vidieť všetky epizódy, vlastne som videla len pár epizód na markíze a časť 1x12 som nevidela:( ,ale už sa chystám pozrieť seriál aj v origináli.Vaša supernatural príhoda - Stránka 8 170639 Potom sa k tej časti určite budem vedieť vyjadriť, či to aj mne pripomína moju príhodu. Wink Ty mi závidíš? Shocked Chcela by si niečo nadprirodzené zažiť?Vaša supernatural príhoda - Stránka 8 284389 Alebo sa ti niečo také už stalo?
Návrat hore Goto down
http://martin-pyco-rausch-fans.sk
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 8 Empty27.08.08 22:20

bareness: ja neviem, či sa to dá nazvať závidenie. Ja by som sa od strachu asi potentovala Vaša supernatural príhoda - Stránka 8 99937 Vaša supernatural príhoda - Stránka 8 99937 Vaša supernatural príhoda - Stránka 8 99937 Takže takéto niečo supernatural by som asi chcela zažiť len s vedomím, že za dverami je Dean a Sam a že ma prídu včas zachrániť.
Mne sa zatiaľ nič také extra neprihodilo - teda okrem častého zhasínania lámp keď idem okolo (Vaša supernatural príhoda - Stránka 8 999804 asi som démon ja) alebo deja vu - nič extra. Veď ja sa bojím aj keď som sama doma a nie to ešte s nejakým démonom Vaša supernatural príhoda - Stránka 8 21835 Vaša supernatural príhoda - Stránka 8 21835 Vaša supernatural príhoda - Stránka 8 21835 :shame:
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Vaša supernatural príhoda - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 8 Empty27.08.08 22:21

Zizi: tie lampy mi daco hovor Lenka uz na mna divne kuka ked dakde ideme a kolabuiju pri mne svetla 603 Vaša supernatural príhoda - Stránka 8 99937 Vaša supernatural príhoda - Stránka 8 99937 Vaša supernatural príhoda - Stránka 8 99937
Návrat hore Goto down
janicag
Winchester
Winchester
janicag


Počet príspevkov : 1301
Age : 37
Bydlisko : Spišská Nová Ves
Nálada : ...sick and tired...
Registration date : 23.08.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 8 Empty27.08.08 22:30

WOoow, tie vase prihody su fakt sila affraid by som sa...od strachu :cry: Mne sa chvalabohu zatial take nic nestalo, ale niekedy ked dopozeram SN, tak mam divne myslienky a rychlo sa zaryjem pod perinu a zavriem oci "kdyby neco.."
Ked som chodila do zakladky, tam som asi dvakrat mala pocit, takeho deja-vu, ze toto som uz prezila, taku situaciu. Neviem, kto vie co to bolo... Suspect
Návrat hore Goto down
http://community.livejournal.com/sa_tvojih_usana/
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 8 Empty27.08.08 22:34

janicag napísal:
Ked som chodila do zakladky, tam som asi dvakrat mala pocit, takeho deja-vu, ze toto som uz prezila, taku situaciu. Neviem, kto vie co to bolo...
To sú prvé príznaky Vaša supernatural príhoda - Stránka 8 316745 Vaša supernatural príhoda - Stránka 8 316745 Vaša supernatural príhoda - Stránka 8 316745 Vaša supernatural príhoda - Stránka 8 316745
Návrat hore Goto down
janicag
Winchester
Winchester
janicag


Počet príspevkov : 1301
Age : 37
Bydlisko : Spišská Nová Ves
Nálada : ...sick and tired...
Registration date : 23.08.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 8 Empty27.08.08 22:49

603 Vaša supernatural príhoda - Stránka 8 99937 Vaša supernatural príhoda - Stránka 8 99937
Návrat hore Goto down
http://community.livejournal.com/sa_tvojih_usana/
Kaja
Winchester
Winchester
Kaja


Počet príspevkov : 1232
Registration date : 07.01.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: ...............   Vaša supernatural príhoda - Stránka 8 Empty27.08.08 23:03

Fuha , deja -vu , sa mi deje dosť často takže to nepovažujem za niečo extra, ale je pravda že v poslednom čase menej ako sa predošle roky ,aj veľa ľudom v okoli a tak, ale našli sa aj takí ktorí to nevedeli pochopiť , asi preto, že sa im to ešte nestalo. I love you
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 8 Empty27.08.08 23:07

Kaja napísal:
ale našli sa aj takí ktorí to nevedeli pochopiť , asi preto, že sa im to ešte nestalo
loosri - nevedia o aký zmetený pocit prichádzajú. Mne sa to ale tiež stávalo viac v minulosti ako teraz ale tak sem-tam sa zopakuje divný pocit z poznaného Vaša supernatural príhoda - Stránka 8 316745 Vaša supernatural príhoda - Stránka 8 316745 Vaša supernatural príhoda - Stránka 8 316745
Návrat hore Goto down
Kaja
Winchester
Winchester
Kaja


Počet príspevkov : 1232
Registration date : 07.01.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: ..............   Vaša supernatural príhoda - Stránka 8 Empty27.08.08 23:23

Zizi : Tak to si napísala , super, presne tak nevedia. No čo už ja si myslím mám viac takých smiešných teorii Laughing môžem aj knihu o tom napísať - ale nechcem , 1 teoria, že tí ktorí takí pocit nemaju, si to ešte neodžili, proste že my sme tí ktorým sa to už naozaj stalo že sa nám život opakuje, s viac skusenosťami pretože sme prežili viac tých životov 2 teoria taká istá len s tým že niektore veci sa nam opakuju ako niejaký pocit z niejakeho miesta, hlasu alebo neviem z čoho a že to boli tie naše predošle ale ine životy v inej podobe na inom mieste , nie ako v teorii jedna kde boli tie isté,ako teraz. Laughing
No a mám takýchto teorii ešte veľa. Ale tieto dve sa týkaju tejto veci. 603
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 8 Empty27.08.08 23:28

Kaja: Hej hej super teórie. Tiež som niečo také počula. Že deja-vu je niečo ako spomienka na niečo čo sme zažili v minulom živote. Ale mám aj zlé odhalenie. V nejakej ázijskej krajine veria, že žena je posledná forma existencie duše, takže si tento život užime, ďalší asi nebude.

A tiež je teória, že duše ktoré sa stretli v nejakom živote sa v tom ďalšom akoby hľadali, takže by sme mali vlastne žiť stále okolo tých istých osôb 603 603 603
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 8 Empty28.08.08 2:34

citácia :
V nejakej ázijskej krajine veria, že žena je posledná forma existencie duše, takže si tento život užime, ďalší asi nebude.
tak toto mi často hovorí mama lebo ona je na takéto tajomné veci. ale hovorí že v každej forme sa duša naradí 9x takže to až tak pesimisticky neberme. a podľa dátumu narodenia sa vraj dá vypočítať koľký krát už v tej forme si. to tiež podľa mojej mami.
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 8 Empty28.08.08 8:21

to fakt?? no pani, to znie zaujimavo. tieto veci som este nikdy nepocula affraid
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
Kaja
Winchester
Winchester
Kaja


Počet príspevkov : 1232
Registration date : 07.01.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: .................   Vaša supernatural príhoda - Stránka 8 Empty29.08.08 1:10

Wow baby ste ma dostali teraz , paráda. affraid

Zizi: :cry: vieš že v tomto živote mám taký pocit že máš pravdu :cry:

( Laughing ) a teraz vážne - Sad daľší nebude , ja sa bojím.

Wiktoriano: a vieš mi to zistiť? I love you či nemáš taký vzorec, ja sa tiež zaujímam o taketo veci ale až tak hlboko sam sa nedostala, teda do Azie 601 .

Fuha ste ma teraz vyľakali, ale skvele veci inak, nedokážem už nič vážne napísať. 702
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 8 Empty29.08.08 12:38

no ja to neviem mama mi to aj hovorila ale zabudla som. ale môžem sa jej spýtať ked s nou budem ak to aj ona nezabudla lebo ona to mala od jedného jej priateľa čo je numerolog ak to zistím tak sem napíšem ak by to ešte niekoho zaujímalo
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 8 Empty29.08.08 14:15

wiktoriano jasne, spytaj sa. urcite nas to bude zaujimat
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
Kaja
Winchester
Winchester
Kaja


Počet príspevkov : 1232
Registration date : 07.01.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: ...................   Vaša supernatural príhoda - Stránka 8 Empty29.08.08 20:48

wiktoriano: To je super, boly by sme veľmi rady, myslím že to je veľmi zaujimave 704
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 8 Empty01.09.08 17:37

Teda, už naozaj neviem, či mi len tak šibe Suspect , ale: Sedím si na compe vedľa v izbe, cez dvere počujem hrať AC/DC, ktoré som si pustila a zrazu sa mi celý dom otrase od úderov zvonov z pesničky Hells Bells. Som doma len ja a možno pár pavúkov v kútoch, tak akože, kto mi mohol zapnúť tú pesničku, pričom som si 100% istá, že mala ísť iná. Doslova na veži teraz vidím, že akoby CD poskočilo a hrá odznova. Ľudkovia, už si pre mňa idú helldogs, majte sa krásne Vaša supernatural príhoda - Stránka 8 460216
Návrat hore Goto down
Kristine
Winchester
Winchester
Kristine


Počet príspevkov : 1538
Age : 35
Bydlisko : Považská Bystrica
Nálada : always great :)
Registration date : 05.01.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 8 Empty01.09.08 18:06

Tini: affraid rýchlo čarodejný prášok k dverám a oknám affraid vydrž...rýchlo zoženiem Vaša supernatural príhoda - Stránka 8 335560
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 8 Empty01.09.08 18:14

Tina fuha...tak toto je vazne divne affraid
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 8 Empty02.09.08 18:30

Baby, dnes som to všetko pochopila Vaša supernatural príhoda - Stránka 8 900747
Ono takto, mne sa ešte tak pred pár dňamim na nočnej zdalo, že vidím na kamere dievčinu v bielom (prisahám na všetko, čo mi je sväté, že nekecám) potom som mala divný sen, kde som sa zľakla, lebo tam bolo veľa krvi, no a včera tie Hells Bells od AC/DC......Odpoveďou je, že na Youtube som poznala holku, ktorá bola naozaj milá a hrali sme sa na sestri a tak, ale v poslednej dobe som na YT vôbec nechodila, až dnes som tam konečne došla a mala som od nej spred pár dní odkaz, že potrebuje som mnou hovoriť a že jej chýbam. Chcela som jej hneď odpísať, avšak nič z toho nebolo.....Zomrela pri autonehode Vaša supernatural príhoda - Stránka 8 629176 Deň po tom, ako mi napísala....
Je to zvláštny pocit....
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Vaša supernatural príhoda - Stránka 8 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 8 Empty

Návrat hore Goto down
 
Vaša supernatural príhoda
Návrat hore 
Strana 8 z 10Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Supernatural na CW
» 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester
» ABC Supernatural

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Off topic :: Spovednica-
Prejdi na: