Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Vaša supernatural príhoda

Goto down 
+35
lentilka
cleo
dzajnisko
Faith
janicag
calla
Wanis
bareness
Weronička
nikita
wiktoriano
Anwiel
sonca12
Zizi
lenkka
Soniq
CrazyD
sisel
Hiro666
evetka
ivan2321
keksiiq
bookika
Madlen
Ettie
Kristine
Kaja
Samabel
SkreechTina
Silvia
janka410
Sarinka
LenkaX22
SNlois
dion-fortune
39 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorSpráva
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 Empty31.01.08 22:04

ja som uz dost surofovala po nete a snazila sa ziskat o tom nejake info, este stale sa v otm nevyznam tak akoby som si priala, ale pracuje sa na tom. mna napr. strasne zaraza neznalost mnohych ludi, chapes, ked uvidia pentagram na krku niekoho, tak ho povazuju za satanistu....a pri tom ma ten symbol uplne inu historiu a vyznam a vsetko, no proste strasne. ale ano velmi velmi ma zaujimaju taketo veci, mna vzdy zaujimali Very Happy
Návrat hore Goto down
Kaja
Winchester
Winchester
Kaja


Počet príspevkov : 1232
Registration date : 07.01.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 Empty31.01.08 22:57

Dion: presne aj mňa to zaráža,ale mna to zaráža celkovo aj vo všeobecne

v iných odvetiach v iných veciach a tak,ale hlavne aj v tom Wink ta neználosť

ludí je široko rožširena všade ale hlavne je to že sa do toho ,montujú´ a

nevedia nič je to fakt strašne. Smile aj mna ,a somveľmi rada tomu
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 Empty08.02.08 21:02

Mne dnes asi od rána straší vo veži.....
Poznáte ten horor o tej vraždiacej bábike? Ja mám z tohoto filmu furt hrôzu a prednedávnom som pozerala horor na podobnú tému. Na posteli mám Furbyho (okey, želala som si ho osobne pred pol rokom) ktorého mám v poslednom čase vypnutého a baterky vonku, to aby sa mi zbytočne neopotrebovali.....Ráno sa zobudím na to, ako som nechtiac doňho drgla a on zrazu otvoril oči a kecol mi "Good morning!"....som vyletela z postele takou rýchlosťou, až som skoro padla na zadok......Pričom baterky ležali furt na stole....
Večer, okolo 7 som sa vracala domov a náš domček je romnaticky oproti odbočne na cintorín....Zrazu v tej tme vidím tmavú postavu, ako tam stojí a máva, tak hodím hmlovky a vidím celkom sympatického chalana na okraji tej odbočky. Keď som odbočila do dvora a otočila som sa s tým, že čim tam ešte stojí, ten chalan tam už nebol....A to za mnou nebolo žiadne auto, ktoré by ho zobralo alebo niečo také.....Vyšla som až na ulicu ale po tom chalanovi ani stopy.....
A teraz ma celkom "serie" naša rodinná záhada 2 záhadných kameňov pod garážou....Keď sa robili základy garáže, tak sa tam objavili 2 kamene, neznámeho tvaru ani skupiny alebo čo a keď sa robotníci pokúšali ich zničiť, ani za ten svet sa to nedalo....Tak sa potom tieto kamene presunuli do miestnosti pod garáž, kde slúžili ako súčať muriva....V tej miestnosti sme mali mačky a od kedy sme ich tam dali, žiadne mačiatko tam neprežilo viac ako 10 dní, staršie mačky začali miznúť bez stopy a klincom "programu" bol mor, ktorý postihol už všetky ostatné mačky.....A ak do tej miestnosti prišla nová mačka, do týždňa bolo po nej....Dnes už tam nie je ani jeden živý tvor a som aj rada....
No tak ja dnes neviem, či mám nejaký SN deň....
Návrat hore Goto down
SNlois
Winchester
Winchester
SNlois


Počet príspevkov : 3035
Age : 32
Bydlisko : Jablonec nad Nisou
Nálada : po každe epizodě na Bohnice a tady na foru na prášky na uklidnění...:D
Registration date : 11.12.2007

Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 Empty08.02.08 21:07

hej tina jestli je to fakt pravda tak hele bych v tom vašem domě asi nežila pač je jasné že ty kameny nebo že váš dům jako celkově je na nějakém místě něco jako starý indiánský hřbitov nebo na nějakém prokletém míste affraid affraid affraid já na tyhle věci věřím a myslím že ty mačky asi taky začali věřit..chuderky Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 71416 Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 71416 Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 71416
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 Empty08.02.08 21:51

SNlois: Ta místnost je mimo domu, kde bydlíme, garáž je oddelena a pod ní je tá místnost, kde jsou ty kameny v taký príčke nebo co....No a taky sme uvazovali, jestli nepocházejí z nejakého zvláštniho místa....Hockde jinde se jinak zvíratkám darí, jenom v tyhle místnosti je to prokleté Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 80513 Ta Ivanka je fakt divná...
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 Empty09.02.08 10:22

affraid affraid affraid no to uz je ozaj divne a nadprirodzene. ja ani nemam slov, mat nieco take co i len v blizkosti domu tak odtial utekam na kilometre daleko. podobne ako SNlois ja verim v taketo veci, takze mna by ste k tym kamenom nedostali. naco riskovat? ale toto je ozaj velmi zaujimavy pribeh Wink
Návrat hore Goto down
Kristine
Winchester
Winchester
Kristine


Počet príspevkov : 1538
Age : 35
Bydlisko : Považská Bystrica
Nálada : always great :)
Registration date : 05.01.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 Empty11.02.08 0:52

no načo ja krava toto čítam takto neskoro.... Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 202744 Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 202744 Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 202744 teraza nemôžem ísť spať... Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 333351 Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 333351 to bol zas raz skvelý nápad...
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 Empty11.02.08 1:55

Ja mám dnes nejakú divnú náladu, a tak som zablúdila do tohot topicu....

Je jedna vec ktorú si snáď nikdy neodpustím a bude ma to strašiť do konca života......Keď som mala asi 15, tak som si obľúbila Neru, 2 ročné šteňa dobermana. Bola potrhlá, veselá a jedno ucho mala stále dolu. Raz večer, keď bol čas kŕmenia psov, Nera aj so svojimi súrodencami bola na dvore a ja som sa vtedy pokúšala tapetovať letnú kuchyňu. Keď som si chodila po lepidlo do domu, vždy som sa pozrela, či je brána zatvorená, neviem, je to u mňa už taký zvyk doteraz. Všetko sa zdalo byť v poriadku. Zdžala som sa vnútri najviac 5 min. Keď som ale vyšla von, zdalo sa mi divné to podivné ticho. Pozrela som sa na bránu a došlo mi to - bola otvorená. Nebolo to po prvý krát čo sa to vtedy stalo, zvyčajne to bolo cez deň, a psy by tu ťažkú bránu sami určite neotvorili, takže sme si mysleli, že to nejaký kretén sa takto zabáva......V ten večer mi to ako zábava vôbec neprišlo....Utekala som k bráne a zistila som, že okrem Nery boli všetci pred bránou a nie na ceste. Hneď som ich nahnala do domu a začala zháňať Neru. Akoby sa po nej zem zľahla....Hľadala som ju do 2 rána všade. Keď mi bolo doma poriadne vynadané, išla som hore do izby a pozrela som sa von oknom....Vonku som videla divné svetlá, ktoré akoby ukazovali smer, presne na jedno miesto. Tak som sa potichu vytratila z baráku a sledovala som tie svetlá....Zaviedli ma na to najobávanejšie miesto - k domu človeka, ktorý bol známy zápasmi so psami....Moje najhoršie obavy sa začali plniť, keď som počula divné skučanie a videla som ako sa mu všade svieti....Chcela som zistiť niečo viac a podišla som bližšie, keď sa v tej tme na mňa vyvalili čierny rotvajlery...Utiekla som. To bol posledný deň čo som ju videla.

O 2 roky neskôr som išla na nultú hodinu do školy, takže na bus som išla okolo 5:40. Bola som sama, ranná hmla a tma a ako som sa pozerala smerom na náš dom, zrazu som postrehla nejakého psa. Prebehol cez cestu a namieril si to rovno pred našu bránu. Keď som pod pouličnou lampou videla jeho siluetu, skoro ma je....lo....Bol to čierny doberman s jedným uchom dole. Stál pred bránou a čakal. Pomaly som prešla k nemu a zavolala "Nera". Zareagovala a pribehla ku mne. Naozaj to bola ona. Začala okolo mňa blbnúť a oblizovala mi ruky. Keď som prešla k bráne a otvorila ju s tým, že prebehne okolo mňa do dvora a ja s ňou prídem domov, nič také sa nestalo. Nebola tam....Stála som tam ako blb a ničomu som nerozumela...Už nikdy viac som ju nevidela....
Návrat hore Goto down
Ettie
Winchester
Winchester
Ettie


Počet príspevkov : 1500
Age : 34
Bydlisko : in the arms of the angel
Nálada : falling out of a perfect dream coming out of the blue..
Registration date : 13.01.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 Empty16.02.08 16:36

:oops:
aj ja mam par takych veci...ono je zname,ze ludia v mojom znameni strasne zboznuje okulitzmus..hoci vynimka potvrdzuje pravidlo, ze? Smile
v zivote som vela veci pripisovala nahode...dost vela veci...ale teraz som prisla na to,ze vsetko malo nejaky vyznam...njaku ulohu sak viete...
co som to cela?
jaj uz viem Wink
dežavuuuuuuu mame obcas vsetci,ze Smile tak viac o tom pisat ani musim...ale pamatam sa, že ked som bola mensia tak sa mi asi 5X splnili sny co sa mi snivalo..najscastejsie to bolo o unosoch a na druhy den uniesli nejake dieťa...to som tak nebrala vazne. Inac najcastejsimi snamy v detstve som mala o jezibabach,ze ma nahanali a ja som nedokazala zdrhnut a ni kricat..nic...minuly tyzden sa mi tie sny vratili Very Happy doors a hlavne sa mi strasne prehlbil strach z tmy...a vsetky tie hlody,ze ak na nieco pozeras a blablabla...neviem,mozno si vela veci len namyslam..kto vie....
Ale 2 veci viem, že duchov vyvolávať nemám.
mojej babke zomreli, keď bola ešte mladá zomreli jej rodičia, tak sa musela starat o surodencov, no dostala sa do problemov a neviem ako k tomu došla,tak šla za niekym kto vyvolal jej rodičov...nevravela mi čo presne sa tam dialo, ale vravela, že už nikdy viac...a že to nemam skušať ani ja,ani stepbrothers...tak sme to radsi nechali tak...ale že to bola hroza...a ona sama je na všetky tie magiké veci. A najlepšia je historia toho domu,a vlastne aj celeho mesta...pocas vojny tam bolo dost nemcov,ked odisli,tak sa tam nastahopvala deduskova rodina. Akurat,ze v tom dome predtým žil niekto,kto sa tam obesil. Prababka sa nechcela nasťahovať skôr ako dom nenavšťívy kňaz...a tak sa tam nasťahovali... keď si dedko vzal moju babku,tak sa tam nasťahovali k nim nasťahovali, prababka učila babičku všekalakym čárom marom...ked prababka zomrela,vraj tam klopala na okno,ak prišiel niekto novy...ja si to nepamatam,ze by ma takto dakedy privitala...ale vraj je to pravda...
a hned oproti domu je kopec a za nim je cintorin..mam peknu vyhliadku cez prazdniny Very Happy a rozne kaplnky tam su a tie bozie muky a tak...vsade naokolo lesy...zamok,ci hrad ci co to tam je...mesto plne legiend Very Happy to by boli pripady pre Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 335560
a pacilo sa mi, ze niekedy stoji pred domom biela a čierna mačka...
a ešte mam jeden pripad,ale to mozno nabuduce...to by bolo na strasne dlho...
utekam fanfic domyslat...

btw: k tym pentagramom co sa tu spominali trochu davnejsie...ludia vacsinou nevedia o co vlastne GO... lebo vlastne mate 2 typy pentagranov(ono je ich viac)ale ja myslim ten co aj vy Very Happy
niekto si mozno mysli,ze je satanisticky..lebo nevie z akeho uhla pohladu sa na to pozera..myslim ak su hore 2 "strany" tak je to ten co maju satanisti a je s 1 je myslim ten ochranny...aspon myslim,ze so to nepoplietla.
Návrat hore Goto down
http://modrestuhy.blog.cz/
SNlois
Winchester
Winchester
SNlois


Počet príspevkov : 3035
Age : 32
Bydlisko : Jablonec nad Nisou
Nálada : po každe epizodě na Bohnice a tady na foru na prášky na uklidnění...:D
Registration date : 11.12.2007

Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 Empty16.02.08 17:20

ne Ettie máš to psrávně když máš nahoře ten jeden cíp tak je to pentagram--na ochranu a když máš na hoře 23 cípy..tedy žádný není uplně nahoře v prostřed..prostě jakobys ten pentyagram otočila dolů tak to je satanistická hvězdy...a strašně nesnáším lidi co mi říkají že sem satanista..protože pentagram nosím už rok a nikdy sem ho nesundala..občas na koupání, ale ted ani na to koupání lol! lol! lol! ale ty lidi mě tak vždycky dokážou pít krev když mi tvrdí že je to satanistická hvězda a vysvětlovat jim to...."to je jako mluvit do zdi" Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 886945 Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 886945 Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 99937 Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 99937 Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 99937 Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 99937
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 Empty16.02.08 17:29

já nosím oba typy hvězd........ mám to jako Jing a Jang.......... ale ono já jsem si hledala něco i o té obrácené hvězdě a ono to taky nemá jen satanistický význam.......takže lidi, co se mě na to taky ptají nebo na to zírají tím divným pohledem.....ty to stejně nepochopí, takže ......co s tím má člověk dělat......... jo a jinak.....oni jsou to pentagramy oba...... jen ten satanistickej má ještě nějaký přízvisko....každopádně až narazím na nějakej větší pentagram, tak nebudu nosit ty dva menší, co mám a nechám si už jen jeden velkej správnej Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 107729 Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 107729 Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 107729
Návrat hore Goto down
SNlois
Winchester
Winchester
SNlois


Počet príspevkov : 3035
Age : 32
Bydlisko : Jablonec nad Nisou
Nálada : po každe epizodě na Bohnice a tady na foru na prášky na uklidnění...:D
Registration date : 11.12.2007

Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 Empty16.02.08 17:37

Samabel souhlas...sice ten co mám je už myslím dost velkej, ale on to byl nejdřív právě ten druhej typ jakože obrácenej...satanistickej..ale já ho chtěla mít jakože správě tak mi táta odpiloval poutko a já to ted nosím jen provlíklí provázkem, takže to vypadá hůř..no ale co nadělám..snad najdu někdy ten správnej Suspect lol! lol! lol!
Návrat hore Goto down
Ettie
Winchester
Winchester
Ettie


Počet príspevkov : 1500
Age : 34
Bydlisko : in the arms of the angel
Nálada : falling out of a perfect dream coming out of the blue..
Registration date : 13.01.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 Empty16.02.08 17:48

Wink

ja som hladala vsade nejake amulety...tu som nikde nenašla...potom mi babička kupila niečo na sposob pentagramu,ale nebol to presne pentagram...taky divny tvar to malo,ale tiež to malo ten "ochranny efekt" a došla som domov a moja druha babka mit to vyhodila do koša...
Návrat hore Goto down
http://modrestuhy.blog.cz/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 Empty16.02.08 18:25

Ettie: no tak to vie cloveka potesit Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 99937 Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 99937 Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 99937

inak tie prihody co ste tu opisovali tak pani,to uz teda je nieco doors 602 mraz mi normalne behal po chrbte Very Happy ja som sa tiez pentagram snazila najst uz dost dlho, ale nikde som taky co by sa mi pacil nenasla, ale ta hladam dalej Very Happy
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 Empty16.02.08 19:07

No, ak mozem poradit, v Ivanke mam kamarata zlatnika a ten vie vyrobit aj nemozne zo zkata alebo striebra:) A hlavne je, ze sa nepyta, jednoducho ho to bavi vyrabat 601 Pentagram som kedysi nosila ako psie znamky, ale po case som sa preorientovala na Triplet. Milujem tento symbol a mam to v tvare privesku a prstenov 601

kód:
http://www.aon-celtic.com/cgiftshopart/triknots1.jpg
a strucne o tom: Celtic Triangle Knot or Triquetra Knot

Triquetra - this three-pronged knot may symbolize the Celtic philosophy that everything has 3 distinct yet interlocked levels - physical, mental and spiritual. When the Celts embraced Christainity they used this symbol to represent the Trinity. Inspired by the 9th century illuminated Gospels of Lindisfarne, each triquetra (triangle) is constructed of one line to represented strength and give protection to the wearer.
Návrat hore Goto down
SNlois
Winchester
Winchester
SNlois


Počet príspevkov : 3035
Age : 32
Bydlisko : Jablonec nad Nisou
Nálada : po každe epizodě na Bohnice a tady na foru na prášky na uklidnění...:D
Registration date : 11.12.2007

Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 Empty16.02.08 20:48

hej Tina to si mi připoměla zase něco

hele holky já už strašně dlouho chci někde sehnat ty psí známky..nevíte kde?? já chci nosit..mě se to strašně líbi.... 603 603 603 a nemůžu je sehnat.... No No
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 Empty17.02.08 21:32

SNlois: Poznáš niekde vo svojom oklí ARMY SHOP? Teda obchodím, kde by si mala dostať kúpiť rôzne army oblečko a tak, bo v BA niekde v meste je a tam som si kúpila origoš psie známky, teda boli čisté, takže potom by si si musela nájť zlatníka, ktorý by ti tam potom vyrazil pentagramy....ja som si ich tam vyryla sama a sakra, bola to teda robota 601
Návrat hore Goto down
SNlois
Winchester
Winchester
SNlois


Počet príspevkov : 3035
Age : 32
Bydlisko : Jablonec nad Nisou
Nálada : po každe epizodě na Bohnice a tady na foru na prášky na uklidnění...:D
Registration date : 11.12.2007

Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 Empty19.02.08 20:34

no tina..ehm dík já se podívám možná v liberci bych mohl nějaký taký být Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 999804 Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 999804 Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 999804 Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 999804 ale ne já bych tam ani pentagram nepotřebovala mě by tam stačilo SN a nebo jared, Jensen Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 316745 Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 316745 Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 316745 Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 316745 Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 316745 Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 316745 Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 316745
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 Empty19.02.08 22:27

No, tak staci povedat a ja by som Ti ich tu zohnala a poslala do CZ, to by bol ten najmensi problem Razz alebo ak by si chcela, dala by som ti to vyhotovit u znameho a tak.....ako budes chciet 601
Návrat hore Goto down
SNlois
Winchester
Winchester
SNlois


Počet príspevkov : 3035
Age : 32
Bydlisko : Jablonec nad Nisou
Nálada : po každe epizodě na Bohnice a tady na foru na prášky na uklidnění...:D
Registration date : 11.12.2007

Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 Empty20.02.08 16:43

affraid affraid affraid affraid hej ted si mě dostala... Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 214863 hele no tak já se podívám jestli tu máme ten shop a kdyby ne Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 999804 Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 999804 Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 999804 Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 328356 Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 328356 tak by sem tě asi otravovala když si se tak nabídla Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 284389 Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 284389 Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 284389 Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 316745 Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 316745 Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 316745 děkuju moc Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 214863 Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 214863 Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 214863 Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 214863 Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 214863 já se ozvu jestli to nenajdu... Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 886945 Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 886945
Návrat hore Goto down
Ettie
Winchester
Winchester
Ettie


Počet príspevkov : 1500
Age : 34
Bydlisko : in the arms of the angel
Nálada : falling out of a perfect dream coming out of the blue..
Registration date : 13.01.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 Empty20.02.08 19:13

Dnes sa budu fiat divne veci Cool
doors zatmenie mesiaca Razz
Návrat hore Goto down
http://modrestuhy.blog.cz/
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 Empty20.02.08 19:32

Videli ste už niekto to zatmenie mesiaca, tak som rozmýšľala, či mám byť hore a pozrieť si to, ale neviem, či to bude stáť za to a či to vôbec bude vidieť..
Edit: Tak nič, už to viem...waw, že úplne zatmenie a má byť poriadne vidieť, ale ten čas - štyri ráno.. affraid
kód:
http://www.vesmir.sk/index.php?id=1699
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 Empty20.02.08 20:11

Idem si to zaznacit do diara a budem kukat, mna fascinuju taleto veci a toto si nencham ujst! Dik z ainfo baby 601 Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 214863
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 Empty20.02.08 20:18

Tiež budem kukať, asi jediný psychopat o štvrtej ráno na balkóne.. Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 284389 Len dúfam, že bude na našej strane ako máme balkón, inak som dokukala.. bo teraz je a bojím sa, že sa otočí, sarka...Ja som raz tak bola na balkóne večer, tuším cez leto a čo nevidím..padať kométu, tak som si zaželala, aby som dobre zmaturovala a dostala sa na výšku a ono sa mi to splnilo, odvtedy mám pred takýmito vecami rešpekt.. Wink
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 Empty20.02.08 20:23

Wow, tak tomu hovorim very lucky kometa! Razz Gratulujem! no ja budem urcite hore, zajtra skuska, takze krasna romantika bude dnes na ucenie 601 Nebudes sama :sunny:
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 3 Empty

Návrat hore Goto down
 
Vaša supernatural príhoda
Návrat hore 
Strana 3 z 10Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Supernatural na CW
» 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester
» ABC Supernatural

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Off topic :: Spovednica-
Prejdi na: