Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Vaša supernatural príhoda

Goto down 
+35
lentilka
cleo
dzajnisko
Faith
janicag
calla
Wanis
bareness
Weronička
nikita
wiktoriano
Anwiel
sonca12
Zizi
lenkka
Soniq
CrazyD
sisel
Hiro666
evetka
ivan2321
keksiiq
bookika
Madlen
Ettie
Kristine
Kaja
Samabel
SkreechTina
Silvia
janka410
Sarinka
LenkaX22
SNlois
dion-fortune
39 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorSpráva
ivan2321
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
ivan2321


Počet príspevkov : 290
Age : 42
Bydlisko : Sereď
Nálada : v pohode
Registration date : 16.12.2007

Vaša supernatural príhoda - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 5 Empty02.05.08 16:35

inak to s tou postavou,to mi aj kamoska hovorila,uz neviem kolko tomu je,asi tak 2-3 mesiace,vazne neviem,tiez sa v noci zobudila a ze videla muzsku postavu ako stoji v izbe a potom presla do druhej miestnosti cez stenu .... brrrr....odvtedy k nim chodim len cez den...nikdy neviete ... a to maju byt č.13

Lenka máš od Magdy povolenie na jej autorské práva? Vaša supernatural príhoda - Stránka 5 999804 Laughing
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 5 Empty02.05.08 23:57

affraid Fúúúú, teda, ja našťastie postavy nestretávam, to by ma už fakticky kleplo, a to riadne, dosť už mi dáva zabrať ten malý duchatý parchant, čo šmejdí v našej obývačke pri malého hračkách....
Supernatural príhody ma sprevádzajú skoro furt, ale to keby som tu už vypísala ešte ďalšie veci, čo sa udiali v okolí cintorína oproti môjmu balkónu, už by som mala isté miesto v Bohuniciach Vaša supernatural príhoda - Stránka 5 316745
Jediné, čo si naozaj neželám stretnúť, je veľmi, ale veľmi nasraný duch, čo nemôže nájsť pokoj Vaša supernatural príhoda - Stránka 5 583517
Návrat hore Goto down
ivan2321
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
ivan2321


Počet príspevkov : 290
Age : 42
Bydlisko : Sereď
Nálada : v pohode
Registration date : 16.12.2007

Vaša supernatural príhoda - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 5 Empty03.05.08 13:35

SkreechTina:to ti verím ani ja by som nechcel stretnúť poriadne nasratého ducha. affraid
Návrat hore Goto down
Ettie
Winchester
Winchester
Ettie


Počet príspevkov : 1500
Age : 34
Bydlisko : in the arms of the angel
Nálada : falling out of a perfect dream coming out of the blue..
Registration date : 13.01.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 5 Empty10.05.08 11:02

kód:
http://www.aktuality.sk/bulvar/koktejl/kniha-najstrasidelnejsie-miesta-v-britanii
Wink
Návrat hore Goto down
http://modrestuhy.blog.cz/
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Vaša supernatural príhoda - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 5 Empty10.05.08 16:06

Tá kniha môže byť zaujímavá... Shocked
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Anonymný
Anonymný




Vaša supernatural príhoda - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 5 Empty10.05.08 20:36

no ja som aj chcela daco napisat ale vidim ze niekto moje prihody pozna a jednu sem hodil Laughing Laughing ...vsaaak LenkaX22 Wink Laughing
Návrat hore Goto down
Ettie
Winchester
Winchester
Ettie


Počet príspevkov : 1500
Age : 34
Bydlisko : in the arms of the angel
Nálada : falling out of a perfect dream coming out of the blue..
Registration date : 13.01.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 5 Empty10.05.08 20:57

theeeeeeeeda Very Happy dako vas tu vela so serede Very Happy Smile Vaša supernatural príhoda - Stránka 5 348507 biiiiiig family Wink Vaša supernatural príhoda - Stránka 5 316745 Vaša supernatural príhoda - Stránka 5 328356
Návrat hore Goto down
http://modrestuhy.blog.cz/
Anonymný
Anonymný




Vaša supernatural príhoda - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 5 Empty18.05.08 22:48

Vcera som pozerala videjka co tu na ne mate hodene linky....no ja sa nebojim len tak hocicoho ale tak toto affraid ... a preto som sa rozhodla ze sem hodim aj ja par mojich prihod .... to ze sa mi v noci prechadza akasi postava po izbe uz netreba to za mna spomenula LenkaX22 Very Happy takze:
Raz som sedela v izbe ... nasi boli v robote a ja si zvycajne zatvaram dvere na izbe ale teraz som si ich neviem preco nezavrela ... a pocula som ako sa niekto prechadza po kuchyni ... nemala som ani odvahu tam ist kuknut ... neskor som daco potrebovala v kupelni tak som teda sla do kupelne ... privrela som dvere a pocula ako dakto ide po chodbe smerom ku kupelni ... no ja som tam len stala nalepena na pracke ze a co teraz ... tak som po chvili nabrala odvahu otvorila dvere a tam nikto ... je fakt ze u nas ked som aj sama doma taky pocit teda vobec nemam ... mama mi donedavna neverila ale pri tom co sa u nas deje nazor zmenila
Pravidelne nam miznu veci, taniere misky, mame okuliare ... nikto ich nestratil, nerozbil ani nepozical ... tak sme to brali ze ok, co uz ... ale ked nam zmizol noz nebolo nam vsetko jedno ...
Alebo raz v noci som sa zobudila a pocula som akoby sa mi tu vykecavali dake dve baby ajked viem ze tu nikde ziadne nebyvaju ... tak som zazala svetlo a v tom momente to stichlo ... som nechapala .... myslela som si ze to bude z vonku tak som vysla z postele a pozrela z okna ci nahodou niekto nieje na ulici ale bola prazdna (co by som cakala o jednej alebo dvoch rano) ... tak som si znovu lahla a zhasla svetlo a v tom momente sa zacali rozpravat znova tak som znovu zazla svetlo a zasa to iste ... hrobove ticho ...... no jo ta nasa 13-ka byt Vaša supernatural príhoda - Stránka 5 886945
Fuha ale som sa rozpisala Shocked Laughing Laughing
Návrat hore Goto down
evetka
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
evetka


Počet príspevkov : 206
Age : 35
Bydlisko : Ostrava
Registration date : 02.05.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 5 Empty18.05.08 23:00

LittleDevil panejo tak teď jsem opravdu z tvého příspěvku totálně v... dupce doors že já blb si čtu takové věci večer, sama a po tmě... tak tohle zažít, tak už si hledám asi nějaký podnájem, nebo by mě taky kleplo a situace by byla vyřešena. každopádně zítra, až bude vídno, tak si musím přečíst všechny vaše příhody Wink
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Vaša supernatural príhoda - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 5 Empty18.05.08 23:03

evetka: heh no ja si tu uz pomaly zvykam...co mi ine zostava Laughing Laughing
Návrat hore Goto down
evetka
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
evetka


Počet príspevkov : 206
Age : 35
Bydlisko : Ostrava
Registration date : 02.05.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 5 Empty18.05.08 23:11

LittleDevil to tě obdivuju. já bych si asi nezvykla, jako že by to bylo pak stylem "co to je? aaaale, zase nám tu po bytě krade nějaký duch" tak to by byla moje konečná 602 já sice zbožňuju horory, všeljaké strašidelné příběhy apod., ale něco jiného je se na to koukat v tv nebo to jen slyšet z vyprávění a něco jiného je to zažít (a to bych teda vážně nechtěla). takže pevné nervy a hlavně se z toho nezbláznit Laughing
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Vaša supernatural príhoda - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 5 Empty18.05.08 23:14

evetka: ja uz to berem normalne mne to uz ani divne nepride ...to bude asi otazka zvyku fakt Laughing Laughing ale aj tak vdaka za podporu Wink
Návrat hore Goto down
ivan2321
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
ivan2321


Počet príspevkov : 290
Age : 42
Bydlisko : Sereď
Nálada : v pohode
Registration date : 16.12.2007

Vaša supernatural príhoda - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 5 Empty18.05.08 23:16

V piatok večer som si bol vziať k LittleDevil najnovšiu časť a keď som od nej odchádzal tak so zažil to čo ešte nikdy v živote.Ked som višiel s jej bytu tak sa vo vchode zhaslo svetlo.Tažilo sa mi zažnúť si svetlo a tak som si povedal že pôjdem po tme.Ľavou rukou som sa chytil zábradlia a tom som pocítil ako keby ma chytila dáka ruka za pravé rameno.Od stachu som nemal ani odvahu pozrieť čo ma to drží ale pustilo ma to hneď ako som zišiel zo schodou.Brrrrrrrrr doors Vaša supernatural príhoda - Stránka 5 666500 affraid
Návrat hore Goto down
keksiiq
Crossroads demon
Crossroads demon
keksiiq


Počet príspevkov : 344
Age : 34
Registration date : 27.02.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 5 Empty18.05.08 23:17

ivan2321 omg tak to ti nezavidim ja by som uz skolabovala affraid
Návrat hore Goto down
ivan2321
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
ivan2321


Počet príspevkov : 290
Age : 42
Bydlisko : Sereď
Nálada : v pohode
Registration date : 16.12.2007

Vaša supernatural príhoda - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 5 Empty18.05.08 23:19

veru nebolo mi všetko jedno affraid
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Vaša supernatural príhoda - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 5 Empty18.05.08 23:20

ivan2321: to vies cislo 13 robi divy Vaša supernatural príhoda - Stránka 5 284389 Vaša supernatural príhoda - Stránka 5 316745
Návrat hore Goto down
ivan2321
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
ivan2321


Počet príspevkov : 290
Age : 42
Bydlisko : Sereď
Nálada : v pohode
Registration date : 16.12.2007

Vaša supernatural príhoda - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 5 Empty18.05.08 23:22

LittleDevil:teraz už verím že tam máš duchou
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Vaša supernatural príhoda - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 5 Empty18.05.08 23:23

ivan2321: ty si si myslel ze si z vas robim srandu? Shocked Laughing
Návrat hore Goto down
ivan2321
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
ivan2321


Počet príspevkov : 290
Age : 42
Bydlisko : Sereď
Nálada : v pohode
Registration date : 16.12.2007

Vaša supernatural príhoda - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 5 Empty18.05.08 23:28

LittleDevil:do teraz som to bral ako vtip
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Vaša supernatural príhoda - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 5 Empty18.05.08 23:30

ivan2321: aha no tak to ti velmi pekne dakujem ja som tu zazivala soky a ty si sa smal faaaj Vaša supernatural príhoda - Stránka 5 71416 Vaša supernatural príhoda - Stránka 5 316745 Vaša supernatural príhoda - Stránka 5 316745 Vaša supernatural príhoda - Stránka 5 316745
Návrat hore Goto down
ivan2321
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
ivan2321


Počet príspevkov : 290
Age : 42
Bydlisko : Sereď
Nálada : v pohode
Registration date : 16.12.2007

Vaša supernatural príhoda - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 5 Empty18.05.08 23:32

už chápem tvoje pociti
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Vaša supernatural príhoda - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 5 Empty18.05.08 23:35

ivan2321: az teraz .... ty si si fakt myslel ze haluzim ... ajked berem ani mama mi neverila kukala na mna ako na dakeho cvoka Vaša supernatural príhoda - Stránka 5 862204
Návrat hore Goto down
ivan2321
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
ivan2321


Počet príspevkov : 290
Age : 42
Bydlisko : Sereď
Nálada : v pohode
Registration date : 16.12.2007

Vaša supernatural príhoda - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 5 Empty18.05.08 23:39

to muselo vyzerať haluzne
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Vaša supernatural príhoda - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 5 Empty18.05.08 23:42

ivan2321: sak ked som sa jej pytala ci niekedy nema pocit ked je sama doma ze vlastne sama neni a ona uplne kludne ze nie...ze preco tak som jej povedala no a tak divne na mna kukla Laughing
Návrat hore Goto down
ivan2321
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
ivan2321


Počet príspevkov : 290
Age : 42
Bydlisko : Sereď
Nálada : v pohode
Registration date : 16.12.2007

Vaša supernatural príhoda - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 5 Empty18.05.08 23:48

ani sa jej nedivím
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Vaša supernatural príhoda - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 5 Empty

Návrat hore Goto down
 
Vaša supernatural príhoda
Návrat hore 
Strana 5 z 10Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Supernatural na CW
» 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester
» ABC Supernatural

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Off topic :: Spovednica-
Prejdi na: