Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Vaša supernatural príhoda

Goto down 
+35
lentilka
cleo
dzajnisko
Faith
janicag
calla
Wanis
bareness
Weronička
nikita
wiktoriano
Anwiel
sonca12
Zizi
lenkka
Soniq
CrazyD
sisel
Hiro666
evetka
ivan2321
keksiiq
bookika
Madlen
Ettie
Kristine
Kaja
Samabel
SkreechTina
Silvia
janka410
Sarinka
LenkaX22
SNlois
dion-fortune
39 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorSpráva
SNlois
Winchester
Winchester
SNlois


Počet príspevkov : 3035
Age : 32
Bydlisko : Jablonec nad Nisou
Nálada : po každe epizodě na Bohnice a tady na foru na prášky na uklidnění...:D
Registration date : 11.12.2007

Vaša supernatural príhoda - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 2 Empty29.01.08 20:19

Vaša supernatural príhoda - Stránka 2 99937 Vaša supernatural príhoda - Stránka 2 99937 Vaša supernatural príhoda - Stránka 2 99937 ok odvolávám ty pozemštane..vždyt to byl taký lehký winchestrovský humor....tak koukám že někdo tu po večeru nemá smysl pro humor Vaša supernatural príhoda - Stránka 2 99937 Vaša supernatural príhoda - Stránka 2 99937 Vaša supernatural príhoda - Stránka 2 99937 Vaša supernatural príhoda - Stránka 2 99937 Vaša supernatural príhoda - Stránka 2 99937
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Vaša supernatural príhoda - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 2 Empty29.01.08 20:23

Že rašiť ďalšie, no ja skapem.. Vaša supernatural príhoda - Stránka 2 316745 Vaša supernatural príhoda - Stránka 2 49896 Vaša supernatural príhoda - Stránka 2 99937 No čo ty vieš, Samabel, možno máš ozaj pevnú hlavu, ktorú nejaký pohár nemôže skoliť.. Vaša supernatural príhoda - Stránka 2 284389
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Vaša supernatural príhoda - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 2 Empty29.01.08 20:28

nojo, třeba mě ten šok z nárazu tolik poznamenal, že si na něj nemamatuju...je to ten posttraumatický stres.....jo určitě Vaša supernatural príhoda - Stránka 2 99937 Vaša supernatural príhoda - Stránka 2 99937 Vaša supernatural príhoda - Stránka 2 99937 Vaša supernatural príhoda - Stránka 2 99937
Návrat hore Goto down
Kaja
Winchester
Winchester
Kaja


Počet príspevkov : 1232
Registration date : 07.01.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 2 Empty29.01.08 21:37

Ja som nezažila asi možno ani nič nadprirodzené,niekedy sa mi prihodia hocijaké nevysvetlitelné veci ale nie až takéto mystické raz som mala telepatiu nebola to strašidelná prihoda skôr nevysvetlitelná takže to sem asi nepatrí.Len sa priznám že som v noci namesačná a hocikedy sa mi stane,že sa ocitnem na čudných miestach už som raz aj chcela aj vyskočiť vraj z okna ale našťastie bolo zatvorené. Wink
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 2 Empty29.01.08 22:00

Kaji, v poho, ja som v kartach predpovedala smrt a o 2 dni sa tak stalo, pricom asi 3 mesiace som s dotycnou osobou nebola v kontakte, mala som 2 vizie a vdaka jednej som zachranila zivot mojej rodine a vyhli sa buracke......Asi som fakt carovnym mechom udreta:) A co sa tyka namesacnosti, zatial len ropravam zo sna, ale este vyherne cisla z loterie som nehovorila, takze tato sfera je mi zamknuta:) :alien:
Návrat hore Goto down
LenkaX22
Winchester
Winchester
LenkaX22


Počet príspevkov : 1639
Age : 39
Bydlisko : Sereď
Nálada : look at me.... i´m happy :D
Registration date : 03.12.2007

Vaša supernatural príhoda - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 2 Empty30.01.08 19:13

na zaciatku som vam slubila,ze sa tu este zastavim a napisem este daco "supernaturalovske" .. i ked neviem,neviem...niekomu to tak pripadat nemusi..

nooo... moja sesternica mava strasne zvlastne sny a dost casto sa jej aj plnia, raz sa jej snivalo,ze bola s kamoskami vonku v meste,isli na bus a ked cakali na zastavke,tak pri nich zastalo auto,v ktorom boli 3 chalani,ktori ich chceli zviest. nasadli k nim a skoncilo to tak,ze ich znasilnili,dalej si z toho sna nepamatala a ani ho nejako nepovazovala za dolezity...len do vtedy,ked skutocne neboli v meste a skutocne nestali presne na tej istej zastavke ako v sne... a ked pri nich zastalo to auto,presne rovnake ako zo sna a este v nom boli aj 3 chalani,tak sa jej rozsvietilo, no baby chceli ist,ale ona ich zastavila,auto odislo... a ked im povedala,co videla vo sne a co by sa bolo byvalo stalo,tak im nebolo prave do smiechu ...no a ona bola z toho uplne v soku..

the end
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 2 Empty30.01.08 19:31

WOW affraid keby som mala taku kamosku, dakujem jej do konca zivota Vaša supernatural príhoda - Stránka 2 868694 nastastie moje sny sa neplnia, to by teda bolo.....

Vaša supernatural príhoda - Stránka 2 Banner
Návrat hore Goto down
Kaja
Winchester
Winchester
Kaja


Počet príspevkov : 1232
Registration date : 07.01.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 2 Empty30.01.08 22:15

SkreechTina: Wav niežeby to bolo super (vlastne aj je,len myslím tu smutnú udalosť) čo sa stalo ale určite si tym
´čarovným mechom udretá´ a tie vízie to je už dosť vážne,ale môžeš byť veľmi rada,že si mala práve tu jednu,Vdaka ktorej si zachránila rodinu.
Vaša supernatural príhoda - Stránka 2 312566 A hovorenie zo sna to aj ja a vraj dosť často,ale ani to nie je nič príjemne ked Ti nechcu doma rozprávať čo si hovorila :shame: .Ked si len predstavím ake blbosti tarám zo sna.Ešte dobre,že sa mi s Deanom a Samom ešte nesnívalo,to by bol prípad. Vaša supernatural príhoda - Stránka 2 99937

Lenka - Wav tak toto je WOW affraid
Návrat hore Goto down
SNlois
Winchester
Winchester
SNlois


Počet príspevkov : 3035
Age : 32
Bydlisko : Jablonec nad Nisou
Nálada : po každe epizodě na Bohnice a tady na foru na prášky na uklidnění...:D
Registration date : 11.12.2007

Vaša supernatural príhoda - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 2 Empty31.01.08 9:38

Lenka: WoW no WOW..hej tak toto je dost drsný..hej toto fakt jak říká Tina mít takovou kámošku tak jí děkuju do konce žiota..hej toto je hustý fakt se mi líbí to prolínání reality a nadpřirozena...juhu Vaša supernatural príhoda - Stránka 2 170639 Vaša supernatural príhoda - Stránka 2 170639
Návrat hore Goto down
LenkaX22
Winchester
Winchester
LenkaX22


Počet príspevkov : 1639
Age : 39
Bydlisko : Sereď
Nálada : look at me.... i´m happy :D
Registration date : 03.12.2007

Vaša supernatural príhoda - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 2 Empty31.01.08 9:41

noo veru poviem vam,ze to bol sok aj pre mna,ked mi to rozpravala affraid affraid ..a myslim,ze aj pre nu,lebo bola z toho dost vyklepana...ale zasa na druhej strane povedala,ze je rada,ze tie sny mava,a ze ju podvedomie casto upzornuje na kadeco,aspon sa tomu moze v realnom zivote vyhnut..
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Vaša supernatural príhoda - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 2 Empty31.01.08 14:36

hm ja a moje sny-no o tom som uz rozpravala, nie? mne sa sny teda este nespnili, skor sa mi stalo, ze ked som bola mala sa mi snivalo o tovarni na cokoladu a prisaham, ze az na par malinkych odlisnosti to bolo presne ako charlie a tovaren na cokoladu, takze to ma dalo vtedy, akoze uplne. no to mohla byt tiez aj nahoda, vsak? inam mam sny v ramci moznosti normalne. mne sa skor plnia tzv. predtuchy ak to tak mozem nazvat. ja nemam vizie, ani nic podobne, skor akoby som mala stastie. no su take drobnosti, neviem ako kamoska za mnou pride, ze ma noveho frajera a jej len tak trepnem, ze meno ma na m, vsak? ona hej marek a pri tom som to nemala ako vediet, a ani som nevedela, ze sa tak vola, proste mi to len tak napadlo. tiez za kazdym ked sa v noci zobudim tak je bud tri tri rano alebo styri styri a pod....proste vzdy tie iste cisla. no alebo ked cakame na autobus tak poviem, ze bude meskat 5 minut a on tak ozaj meska.....no su to len takze stastne nahody, ale aj tak ma to obcas pekne dava.

este k tej namesacnosti no ja som mala namesacne obdobie, ktore trvalo asi dva tyzdne alebo tak a odvtedy nastastie nie som namesacna, ale to si pametam, ze som sa napr. zobudila v kuchyni na stole, no skoro ma vystrelo od smiechu....ja som vsak zazila to co dean tusim nazval mimotelesna skusenost alebo tak nejako. proste mala som 4 roky a bola som fakt velmi chora, no lekari nevedli prist na to co mi je. nakoniec dospeli k zaveru, ze asi slepak, ale stale si neboli isty, ci ma maju operovat, kvoli tomu, ze som bola fakt este mala, no nakoniec sa rozhodli ma teda otvorit. uprimne povedane som mala stastie, lebo moje slepe crevo bolo na tom tak zle, ze keby tu operaciu odlozili co i len o den, tak mohlo prasknut. no po operacii som prestala dychat, a zase som raz mala stastie, ze si toho sestra, ktora ma mala odviest na izbu vsimla, viete, ze som tak trocha modra Very Happy no a zavolala lekara a oni ma hned napojili spat na ten pristroj co monitoruje aj srdce no a hned ako ma na to napojili, tak mi srdce zlyhalo asi tak na tri sekundy, lebo oni mi hned dali kyslik a ja som sa hned sama chytila aj na dychanie aj na srdce, takze asi tak. no vela si z toho nepametam, kedze ma pred operaciou samozrejme uspali, ale viem, ze som videla jasne biele svetlo. ono to moze zniet ako klise, ale ja som sa nacitila nejako inak to nie, len som na velmi kratky cas (ktory by som odhadla na take tri sekundy) videla ozaj velmi jasne svetlo. je mozne, ze to bolo len z liekov alebo, ze sa mi to len snivalo alebo so, ako vravim, mala som len styri, takze uplne presne si to vsetko uz nepametam, ale aj tak si rada myslim, ze to biele svetlo malo hlbsi vyznam, mozno aj preto verim v boha, neviem.

no a este k tine, no mat taku kamosku, no teda, to uz je co povedat. to mne jedna baba co sedela vedla mna na dejaku v amerike povedala, ze vidi auru okolo ludi, nieco ako svetlo nad ich hlavami, ze vie aky su.no uprimne ja som jej velmi neverila,neviem, ale podla mna len chcela byt zaujimava. oki zase raz giganticky prispevok, ach jaj
Návrat hore Goto down
SNlois
Winchester
Winchester
SNlois


Počet príspevkov : 3035
Age : 32
Bydlisko : Jablonec nad Nisou
Nálada : po každe epizodě na Bohnice a tady na foru na prášky na uklidnění...:D
Registration date : 11.12.2007

Vaša supernatural príhoda - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 2 Empty31.01.08 14:43

hej dion sice giganticky ale rozhodně ne nudný..toto je velmi zajímavý to co si tu sem napsala..hmmm hej fakt hodně zajímavý..bíle světlo..to se mi líbí..ted mi to dává i hlubší význam....taky totiž ráda věřím na takéto ty věci, kterým nikdo nevěří....třeba i na santu věřím doted..já si prostě nikdy nepřestanu myslet že tam někde na severním polu opravdu existuje.... santa santa
ale jako chudák..slepák..no jako co bychom dělali kdyby prasknul..to by sme tě tu neměli..a to jako že ne!!! Vaša supernatural príhoda - Stránka 2 202744 Vaša supernatural príhoda - Stránka 2 202744
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Vaša supernatural príhoda - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 2 Empty31.01.08 14:46

diki a no mas pravdu v tom, ze ak by praskol....no ehm asi by nebola ziadna d-f, ale som rada, ze som vas prispevkom neunudila na smrt, to este pockajte, stale mam par prihod v zasobe, len nemozem dat vsetky naraz, nie? no a santa, no ja verim v anjelov, duchov i boha, ale s tym, ze santa nie je som sa uz davno zmierila Very Happy
Návrat hore Goto down
SNlois
Winchester
Winchester
SNlois


Počet príspevkov : 3035
Age : 32
Bydlisko : Jablonec nad Nisou
Nálada : po každe epizodě na Bohnice a tady na foru na prášky na uklidnění...:D
Registration date : 11.12.2007

Vaša supernatural príhoda - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 2 Empty31.01.08 14:54

tak to já ne..a nemíním se smířit..i když mi ten hajzlik nepřines nikdy žádný dárek já v něj chci věřit a věřím..jo jinak taky věřím ve všechno co si napsala.možná i něco dalšího Vaša supernatural príhoda - Stránka 2 316745 Vaša supernatural príhoda - Stránka 2 316745 Vaša supernatural príhoda - Stránka 2 316745
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Vaša supernatural príhoda - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 2 Empty31.01.08 14:59

este v nieco viac? tak sa pochval v co este? ozaj ja by som povedala, ze verim aj v urcity druh magie, ale to uz je potom asi ozaj vsetko Very Happy nic ine my teraz nenapada Very Happy
Návrat hore Goto down
SNlois
Winchester
Winchester
SNlois


Počet príspevkov : 3035
Age : 32
Bydlisko : Jablonec nad Nisou
Nálada : po každe epizodě na Bohnice a tady na foru na prášky na uklidnění...:D
Registration date : 11.12.2007

Vaša supernatural príhoda - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 2 Empty31.01.08 15:03

no jakože když vzpomínáš toho boha tak věřím i v něco také špatné..nevím jak to nazvat..ale něco jako démon..prostě ty bad assy kteří nejsou ani tak duhové a žijí tu....jsou třeba i neviditelní jen prostě škodí..však víte co mylsím.nic jiného mě ted taky nenapadá..to já to napsala jen pro případ že bych na něco zapoměla lol! lol! lol!
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Vaša supernatural príhoda - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 2 Empty31.01.08 15:10

hm no ja si tu myslim, ze prave to zlo, su tie stratene duse, teda duchovia, aj ked samozrejme verim v tom, ze duchovia mozu byt aj dobri a ze aj su Very Happy k tym stratenym dusiam, tam si proste myslim, ze ide o ludi, ktory si nezasluzili odpocinok a preto teraz bludia po svete, ale su bezmocny a to je pre nich este vacsim trestom, proste nam nemozu ublizit Very Happy ono sa to tazko vysvetluje a bolo by to na dlho, ale asi tak Very Happy
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Vaša supernatural príhoda - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 2 Empty31.01.08 17:12

hmm, jakjá mám ráda tohle mystický téma a vechno kolem toho.......... vážně....když Kripke prosadil tvorbu SN.......to udělal nám vem nhorázně obrovskou službu....představivost funguje o sto šest Vaša supernatural príhoda - Stránka 2 258431
Návrat hore Goto down
Kaja
Winchester
Winchester
Kaja


Počet príspevkov : 1232
Registration date : 07.01.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 2 Empty31.01.08 21:01

Dion - fortune : Wav ja skoro odpadnem ,skvelé príhody,až mi prišlo zle

Vaša supernatural príhoda - Stránka 2 328356 som veľmi rada,že si mala take štastie. Vaša supernatural príhoda - Stránka 2 364896

Inak s tou aurou,su takí ludia,neviem čí to dievča klamalo mohla si to tiež

len tak vymyslieť aby bola zaujimavá že ona tiež k ním patrí,ale sú. Wink
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Vaša supernatural príhoda - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 2 Empty31.01.08 21:06

ja viem, ze su, ale ona mi skor prisla, ze sa vyzna dobre v horoskopoch a tychto veciach, ale to tam nikoho velmi netrapilo a tak si podla mna tuto cast uz domyslela, ale aj tak bola dost zaujimava a v podstate moja kamoska, sranda s nou bola, takze ja nechcem vraviet, ze bola zl clovek, co si vymysla, to nie. len to bol proste outiseder, no a to nechce byt nik, takze si to podla mna vymyslela, aj ked ktovie?a prislo ti zle z mojich pribehov? ehm no tak na tom popracujem Very Happy lol! Very Happy hm no mozno sem cez vikend par dalsich Very Happy no ale tie uz nebudu tak zaujimave, aj ked na druhu stranu, mozno aj hej Very Happy

samabel: uplne suhlasim s tym, ze kripke je super, ze to robi na baze tych legend, ja som do toho strasne zarata, takze wow wow Very Happy
Návrat hore Goto down
Kaja
Winchester
Winchester
Kaja


Počet príspevkov : 1232
Registration date : 07.01.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 2 Empty31.01.08 21:19

Dion - fortune :Jaj prepáč to si tak myslela,jasne ja chápem ,ja som tiež na také na horoskopy a tak :farao: .Aha už rozumiem,podľa mna si to určite vymyslela(aj ked len ona vie pravdu a može to aj pravda byť - nebudem sudiť :albino: ),z videnia poznám jedneho takého ktorý to naozaj vie,ale problém je to (neviem presne)ale on na tom nie je tak ako ostatní normalni ludia ktorí takuto danosť nemaju tuším,že tam su okolo toho strašne veľa fyzických ale hlavne psychických problémov.Ale ty to vieš lepšie o nej lebo ju poznáš cheers .


Nie nie myslela som to v tom zmysle že take nebezpečne životu nebezpečne,až take strašidelne mi to prišlo z toho hladiska aká dráma to bola a ako naozaj je život nevyspitatelný a spraví sa jedna vec inak a už to može dopadnuť katastrofálne Wink

Teším sa na tvoje príbehy Vaša supernatural príhoda - Stránka 2 328356
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Vaša supernatural príhoda - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 2 Empty31.01.08 21:26

no hej bolo to dost napate, ked mi to matka vravela, som jej ani nechcela verit, ale moj cely zivot je vlastne plny mnohych podivnosti ak to tak mam povedat, no a ten clovek, co ho poznas z videnia, to musi byt tiez zaujimavy, nie? ale tie problemy....no to mi je ho luto, ale ja viem, ze niekedy sa za taketo "dary" (mozno prekliatia) musi zaplatit ozaj velka dan. snad sa mu v buducnosti polepsi, ozaj mu to prajem Very Happy ja sama by som si zelala vediet nieco extra, viete ako citat z dlane alebo vyciti zlo. ta baba co som vam o nej pisala, mi povedala, ze vraj ja mam tu schopnost citat ludi, vraj tu negativnu energiu viem vycitit, len to este neviem ovladat, tieto svoje schopnosti Very Happy hm no neviem, co je na tom pravdy, ja si to osobne sama o sebe nemyslim, ale mozno v buducnosti....no ved uvidime, co sa stane Very Happy
Návrat hore Goto down
Kaja
Winchester
Winchester
Kaja


Počet príspevkov : 1232
Registration date : 07.01.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 2 Empty31.01.08 21:38

Dion:Wav tak to je perfektne.Mna ešte k tomu napadla taká možno

zaujimavá vec Laughing ,že narodila som sa presne 23:55 v noci vraj sa

vtedy rodia bosorky a je to celkovo take zvláštne ked sa povie o päť

minut dvanásť lol!

Inak ta tvoja vlastnosť je skvelá,myslím si že je to najlepšia vlastnosť aká môže byť Wink mna proste všetko take zaujíma zbožnujem mysterizone veci,veci s horoskopmi,numerologiou,astrologia,s osobnosťami človeka,charakteristiky,magia ,ezoterika a podobne veci.
cheers
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Vaša supernatural príhoda - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 2 Empty31.01.08 21:41

si mozme podat ruky kaja Very Happy ved aj moj nick je velmi vyrecny, hlavne co sa tyka mojho vztahu k magii, no a ten tvoj cas narodenia no teda Very Happy to uz hej, to znie fakt skvele, ja som sa tiez narodila vecer, ale netusim kedy presne, ale bol to piatok Very Happy
Návrat hore Goto down
Kaja
Winchester
Winchester
Kaja


Počet príspevkov : 1232
Registration date : 07.01.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 2 Empty31.01.08 22:00

Very Happy Tak to som rada , cheers ,škoda že netušíš presne , ja som

zabudla ja ešte k tomu v NEDEľu :oops: a nedeľa neznášam. Laughing

Som rada fakt že si tie ruky môžme podať ,skvele je že je tu taká tema, väčšina ludí taketo veci ani neberie vážne,celkovo z tým hľadaju výmyslí bľaboty a neviem čo všetko ale keby sa pozreli hlbšie možno by pochopili tieto veci z mojho uplne blízkeho okolia niekto sa o taketo veci nezaujíma ani nezaujímal. Wink
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Vaša supernatural príhoda - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Vaša supernatural príhoda
Návrat hore 
Strana 2 z 10Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Supernatural na CW
» 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester
» ABC Supernatural

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Off topic :: Spovednica-
Prejdi na: