Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Vaša supernatural príhoda

Goto down 
+35
lentilka
cleo
dzajnisko
Faith
janicag
calla
Wanis
bareness
Weronička
nikita
wiktoriano
Anwiel
sonca12
Zizi
lenkka
Soniq
CrazyD
sisel
Hiro666
evetka
ivan2321
keksiiq
bookika
Madlen
Ettie
Kristine
Kaja
Samabel
SkreechTina
Silvia
janka410
Sarinka
LenkaX22
SNlois
dion-fortune
39 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorSpráva
sisel
Žltočočko
Žltočočko
sisel


Počet príspevkov : 754
Age : 34
Bydlisko : Žilina
Nálada : skúškové obdobie :D
Registration date : 12.03.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 Empty10.07.08 19:03

tak to ja neviem.... spytaj sa toho kto vymyslel polohu mrtveho muza :-D
Návrat hore Goto down
Kaja
Winchester
Winchester
Kaja


Počet príspevkov : 1232
Registration date : 07.01.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: ...........   Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 Empty11.07.08 4:29

Ja mám tak postel v polohe mrtveho muža a nedá sa to zmeniť niet miesta

a do polohy mrtvej ženy isť nechcem Laughing
Návrat hore Goto down
CrazyD
Žltočočko
Žltočočko
CrazyD


Počet príspevkov : 995
Age : 33
Bydlisko : Gelnica
Nálada : Konecne mam DVD-cko..:D:D:D
Registration date : 19.04.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 Empty09.08.08 15:36

obcas sa mi stava, ze mam pocit, ze ma niekto sleduje alebo sa na mna pozera.a pritom tam nik nie je...
minule ked som sla spat...tak osm lezala v posteli, pocuvala radio ako vzdy a zrazu som mala pocit akby na mna niekto dychal a nebola som to ja..akoby niekto stal nadomnou...
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 Empty09.08.08 15:48

CrazyD: bŕŕŕ tak to je hnusný pocit. Ja som raz v noci zobudila, a dvere na izbe boli otvorené čo nebýva a tak som sa zľakla, že som bola ešte hodinu hore. Proste som mala pocit, že tam niekto je a zasa ich otvorí. Ďalšiu noc som zistila, že to môj neschopný brat nevie zatvárať

Ale ten dych čo opisujem - bojim bojim affraid affraid
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 Empty09.08.08 15:59

To se mi stává často, hlavně teď když sem byla sama doma. to sem se vnoci vzbouzela s pocitem, že mě někdo sleduje, nebo že sem slyšela nějakej zvuk. Vždycky sem hmátka po měči nebo noži a musela sem projít celej barák, abych pak mohla zase usnout.
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 Empty09.08.08 17:04

tak sa zapojím aj ja. ja som mala pých supernatural príhod viac al e nápíšem sem tú najstrašnejšiu tie pocity čo tu opisujete poznám stalo to aj mne, toto sa stalo pred 2 alebo 3 rokmi, v noci som počula násho psa strašne štekať pri schodch do domu. idem teda pozriem čo sa deje prišla som k psovi a začala som ho hladkať aby som ho upokojila on sa celý triasol a pozeral mi cez plece takým vystrašeným pohľadom, a aj by som odprisahala že za mnou vtedy niekto stál ale neobzrela som sa aj potom ked sa pes upokojil a nikto tak už nebol. a to som počula že psy vidia duchou takže to bolo ozaj strašidelné.
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 Empty09.08.08 18:12

wiktoriano: Okey tak ale toto znelo vážne strašidelne. Teraz sa budem pri každom štekaní obzerať. affraid affraid affraid
Návrat hore Goto down
CrazyD
Žltočočko
Žltočočko
CrazyD


Počet príspevkov : 995
Age : 33
Bydlisko : Gelnica
Nálada : Konecne mam DVD-cko..:D:D:D
Registration date : 19.04.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 Empty09.08.08 21:36

Wiktoriano to je pravda..zvierata viia veci, ktore clovek nevidi..a to, ze som mala pocit, ze na mna niekto dycha nebola jedina taka prihoda ktora sa stala...
mojej mamke sa snivalo, ked som sa narodila, ze sa jej mamka,cize moja babka,prisla na mna pozriet...ona zomrela uz velmi davno....
l einac co tu opisujete..tak klobuk dole...
Návrat hore Goto down
nikita
Crossroads demon
Crossroads demon
nikita


Počet príspevkov : 313
Age : 38
Bydlisko : za zrkadlom
Nálada : need more coffee!!!
Registration date : 08.03.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 Empty09.08.08 22:34

nooooooooooooo taaaaaak sem som sa veľmi ani nedostala, tak možno budem svojim príspevkom tak trochu odveci, ale hádam nie až tak Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 445251 ono to nie je ani nejak strašidelné alebo podobne, ale dalo by sa to nazvať aj supernatural...

tááááááááák budem sa opakovať, no čo už, s kamoškou sme na leto v Prahe a vo voľných chvíľach sme zožrali 60 epizód NAJ seriálu za 3 týždne Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 188411 . a totálne ho žerieme, ako každý iný. no a okrem chalanov sme buchnuté aj do tej nááááááááááááááááááádhernej čiernej krásky, ktorá brázdi americké cesty.
no a ako si tak chodíme po Pražulke a objavujeme všetky jej zákutia, tak sme si tak hovorili, že by nebolo odveci, keby okolo nás teraz prefrčala nejaká tá IMPALA Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 99937 a tak sme dnes na prechádzke kukli za jeden roh a "áááha aké pekné autíčko" sme zazreli. a kukneme bližšie a... "Ty kokso!!!! šak to je IMPALA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 975638 tak tu sa na to kuknite sami... (viem nie je to ročník 67, ale 59-ka s červeným interiérom tiež nie je na zahodenie Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 998745 Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 998745 Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 998745 Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 998745 Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 998745 Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 998745 Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 998745 Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 998745 Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 998745 Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 998745 Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 998745 Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 998745 Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 998745 )

Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 P8090410

prosím, pozorne sa pozrite na zadné dvere, to je rukolapný dôkaz, že si nevymýšľame a ozaj je to IMPALA

BACK IN BLACK
Návrat hore Goto down
Weronička
Winchester
Winchester
Weronička


Počet príspevkov : 2213
Age : 32
Bydlisko : momentálne ani sama netuším...
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 Empty09.08.08 23:02

waaaaaaaa affraid affraid affraid nikita to je naaaadhera....mas pravdu je to Impala je to na tych dverach napisane.. 703 ...fakt nie je na zahodenie...tomu sa hovori stastie natrafit na impalu v dnesnej dobe len tak odstavenu niekde.. cheers ...kokso aj ja chcem.... Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 202744 Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 202744 ....aj ked nie je zla ale o trosken viac sa mi lubi ta co je v SN....ale inac aj tato je super... Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 312566 Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 312566
Návrat hore Goto down
sonca12
Žltočočko
Žltočočko
sonca12


Počet príspevkov : 792
Age : 31
Bydlisko : Kúty
Nálada : BLEEEEEE nemam rada zimuu
Registration date : 10.05.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 Empty09.08.08 23:10

som teraz pri sprchovani zazila SN prihodu...som tam mala asinejakeho uchylneho ducha booo sa mi stale vrtela taa vrcha uchytka na sprachu a necela na mna voda tiect Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 99937
Návrat hore Goto down
Weronička
Winchester
Winchester
Weronička


Počet príspevkov : 2213
Age : 32
Bydlisko : momentálne ani sama netuším...
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 Empty09.08.08 23:15

Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 99937 Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 99937 Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 99937 Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 99937 sonca to aby si clovek nebol isty nicim a nikde....dokonca ani vo vani Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 316745 nic ine nam nezostava iba to ked sa pojdeme sprchovat abo kupat zobrat si zo sebou ochrancu ako je Dean alebo Sam.....to by som si uz bola ista.... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 Empty09.08.08 23:21

nikita: nebudem ti závidieť potichu. Budem ti závidieť nahlas :alien: :alien: :alien: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa affraid affraid affraid affraid affraid affraid Tak toto by sa mohlo stať aj mne. Ale nie, mňa skôr prejde pohrebák ako stretnúť Impalu(- čierna ako čierna) Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 99937 Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 99937 Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 99937


Inak za Hlohovcom smerom na Nitru je transparent a na ňom je napísané, že elektro IMPALA, takže minule som zostala kukať jak puk. Hovoríte si, že čo to tu trepem? Ja neviem, len som chcela ale nič ..... už som tíško. Mi dnes hrabe Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 99937 Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 99937
Návrat hore Goto down
Ettie
Winchester
Winchester
Ettie


Počet príspevkov : 1500
Age : 34
Bydlisko : in the arms of the angel
Nálada : falling out of a perfect dream coming out of the blue..
Registration date : 13.01.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 Empty09.08.08 23:23

CrazyD..top poznam tiez...
a inac nie len zvieratka vidia duchv,ale vravo sa ze aj male decka..

hej a...akurat zme rozmyslali s kamoskou ze si prejdeme v anglicku strasidelne domy...v;asnte o tom sme rozmyslali pred par dnami..teraz nemusime chodit nikam Very Happy
odkedy sme sami doma,sa tu neda spat...buchaju nam dvere..vsade su okna zatvorene takze ziaden prievan,dole vzdy nieco bucha,ale my sme same doma...proste nadhera Very Happy nastasite uz len 2 tyzdne to tu budem znasat...

Best wishes from LONDON Rolling Eyes

btw: nikita..jeeej Very Happy aj ja cem vidiet impalu:D:DD:Very Happy
a hej...dakde na dakej ulici tu som nasla WINCHESTER PUB Very Happy:D:D:D
Návrat hore Goto down
http://modrestuhy.blog.cz/
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 Empty09.08.08 23:54

Ettie: tak to tam máte zaujímavé ked vám tam niečo stále búcha treba zohnať tel číslo našich chlapcov a zavolať ich na pomoc nech to s tým duchom vybavia
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
nikita
Crossroads demon
Crossroads demon
nikita


Počet príspevkov : 313
Age : 38
Bydlisko : za zrkadlom
Nálada : need more coffee!!!
Registration date : 08.03.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 Empty09.08.08 23:57

nooooooo weru hmmmmm IMPALA. to už hlášky na niečo prekvapujúce dopĺňame o jednu vetu: "c-c-c, oriešky v zime a sánky v lete... ...a IMPALA v Prahe! Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 170639 Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 170639 Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 170639 Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 170639 Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 170639 Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 170639 Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 170639 Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 170639 Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 170639 Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 170639 Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 170639 Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 170639 Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 170639 Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 170639 Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 170639 Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 170639 Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 170639 Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 170639 Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 170639
aby ste sa mohli pokochať a ešte viac, a hlasnejšie, závidieť, some pictures by Detmar:
Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 P8090412 Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 P8090413 Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 P8090414 Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 P8090415
Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 P8090416 Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 P8090417 Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 P8090418 Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 P8090419
...and some pictures by me:
Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 P1140110 Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 P1140111 Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 P1140112 Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 P1140113

no a keď sa pozriete na SPZ-ku tak môžete vidieť rok výroby, ten by sme ani my nevedeli, keby tam nebol (až také macherky nie sme Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 71416 )
inak, kto by mal záujem sa na nej zviesť a vo vrecku má nazvyš 700 kč, tak nech sa páči
kód:
www.bodeguita.cz
(je tam more photos)
Návrat hore Goto down
bareness
Pocestný duch
Pocestný duch
bareness


Počet príspevkov : 89
Age : 44
Nálada : dobrá
Registration date : 02.08.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 Empty24.08.08 12:53

Dlho som uvažovala, či to sem napísať alebo nie.. Sama neviem či to bol sen alebo skutočnosť. Shocked Ale rozhodla som sa o to s vami podeliť.

Pred pár rokmi som mala dosť dlhý čas zdravotné problémy, kvôli ktorým som chodila po liečeniach. V roku 2004 som bola na liečení, kde som absolvovala desaťtýždňovú liečbu.
Bývala som sama na izbe, tak som sa vždy poobede vystrela na posteľ a trošku si pospala. A vtedy sa to začalo. Mala som zvláštny sen.
Môj sen sa odohrával vo výťahu, v ktorom som bola a videla svoj vlastný tieň, ktorý mi jasne hovoril aby som sa zobudila.
Výťah v ukrutnej rýchlosti sa rúcal dole do šachty a stále som počula a videla, ako mi môj tieň hučí do hlavy: „Zobuď sa!!! Zobuď sa!!! Lebo bude zle. Zomrieš. Zobuď sa!!! dokážeš to.“ Mala som taký chaos v hlave.

Zrazu som sa zobudila. Čudné bolo, že sa neviem pohnúť, len som ležala ako priklincovaná k posteli, ani hlavou som nevedela hýbať, len očami som hýbala. Keď som sa poobzerala po izbe, videla som na pravej strane stáť čierne už rozkladajúce sa čudo s bielymi zubami, ktoré na mňa cerilo so zlomyseľným úsmevom. Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 900747Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 707500 Zrazu sa to na mňa vrhlo a začalo mi to tlačiť hruď k posteli a ja som cítila, že nemôžem dýchať. Chcela som zakričať na sestričku Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 333351 , ale zmohla som sa len na také „őőőőőőőőőőőő „ a nič viac. Myslela som, že tu je koniec, že umriem.
Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 107729
Našťastie na chodbe bol dosť veľký hluk a to čudo zmizlo..a ja som sa už vedela aj pohnúť. Veľmi ma to vystrašilo. Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 677692

Pred dvoma rokmi sa mi stalo niečo podobné, ale to už som bola doma, vo svojom byte. Tiež som si pospala poobede a sníval sa mi divný sen, ktorý si už ale nepamätám.
Ale keď som sa zobudila, to čudo bolo v izbe a všetko sa to zopakovalo. Tentoraz to čudo vyrušil môj pes. Mala som pocit, že aj môj pes to čudo vidí, lebo štekal a vrčal presne otočený smerom k nemu a čudo vzápätí zmizlo. Pes hneď potom vyskočil na posteľ a pritúlil sa ku mne.

Neviem čo to bolo, ale poriadne ma to vydesilo. 602
Návrat hore Goto down
http://martin-pyco-rausch-fans.sk
Anonymný
Anonymný




Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 Empty24.08.08 12:56

no teda bareness affraid affraid affraid mna by asi kleplo 602 602 602
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 Empty24.08.08 12:57

affraid affraid affraid ty kokso tak toto je vážne scary doors doors doors to by ma zaujímalo, čo to čudo mohlo byt? Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 999804 Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 999804 Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 999804 žeby démon? Shocked
Návrat hore Goto down
bareness
Pocestný duch
Pocestný duch
bareness


Počet príspevkov : 89
Age : 44
Nálada : dobrá
Registration date : 02.08.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 Empty24.08.08 13:17

Pravdou je, že ja sa dodnes bojím a vôbec, bojím si pospať poobede. Aj ja som na to myslela, že či to nebol démon a či nie je mnou posadnutý. 602
Návrat hore Goto down
http://martin-pyco-rausch-fans.sk
Wanis
Pocestný duch
Pocestný duch
Wanis


Počet príspevkov : 56
Age : 33
Bydlisko : Bratislava
Nálada : 5 séria ...hurá!
Registration date : 20.06.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 Empty24.08.08 14:31

Tak teraz som v šoku ja nebudem už spať poobede bojim sa 602 602
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 Empty24.08.08 14:33

Tak to si robíš srandu, wow toto je úžasné ja neviem čo mám povedať čo do pekla to bolo?ty kks máte niekto číslo na našich Winchester boys confused
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 Empty24.08.08 15:44

Teda Bareness tak to je niečo affraid a ešte 2x to by som mala už 2 infarkty za sebou ak by sa mi to stalo, tak ti želám aby sa ti to viac nezopakovalo.
Soniq číslo Winchesterovcov? mala som pár chvíľ ked by som ho tiež potrebovala. tak aby by ho niekto mal bola by som rada keby ho sem dal. ved aj na slovensku sa dejú supernatural veci mnohé z nás s tým máme skúsenost
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
bareness
Pocestný duch
Pocestný duch
bareness


Počet príspevkov : 89
Age : 44
Nálada : dobrá
Registration date : 02.08.2008

Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 Empty24.08.08 17:45

No, já som bola z toho hotová. Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 677692 Vôbec som sa nevedela z toho spamätať.Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 11674 Rozmýšlala som či to bol fakt alebo len sen. Ale jasne si pamätám, že som bola hore v tej izbe v tej posteli, no hrozne!Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 666500 Povedala som to aj sestričke, ktorú som potom dobre vystrašila, že sa bála potom celý týždeň a nemohla spať, lebo ona tiež na takéto veci verí. A povedala mi len tolko, že si mám dávať pozor na seba. Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 377283

wiktoriano ďakujem. Wink Snaď sa to nezapakuje.
Napadlo ma, čo by sa stalo, kebyže ho (alebo skôr to čudo) nič nevyruší.... Rolling Eyes Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 968235
Návrat hore Goto down
http://martin-pyco-rausch-fans.sk
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 Empty25.08.08 22:02

Brrrr, normálne mi celú dobu, ako som si ten tvoj príspevok čítala, behali zimomriavky...úplne ti verím, bo sa mi tiež niečo podobné stalo, len sa niečo držalo za ruku a tiež som sa nemohla pohnúť a tiež neviem, či to bolo naozaj alebo len sen, bo na druhý deň sa to stalo bratovi...
Ale 2x, no to koky a hafan to videl.. affraid affraid affraid doors
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Sponsored content





Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaša supernatural príhoda   Vaša supernatural príhoda - Stránka 7 Empty

Návrat hore Goto down
 
Vaša supernatural príhoda
Návrat hore 
Strana 7 z 10Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Supernatural na CW
» 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester
» ABC Supernatural

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Off topic :: Spovednica-
Prejdi na: