Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Secrets & Awakening

Goto down 
+25
Fazulina
calla
Faith
Wanis
Kacena222
SNAdeline
Violet
milleniumfalcon
Kristine
SkreechTina
Anwiel
bookika
Soniq
keksiiq
sisel
LenkaX22
Madlen
Blanka
Sarinka
SNlois
janka410
Ettie
Samabel
jana7413
dion-fortune
29 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 19  Next
AutorSpráva
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

Secrets & Awakening - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 6 Empty11.04.08 22:59

Jooooooooo dion už se strááášně těším Secrets & Awakening - Stránka 6 170639 Secrets & Awakening - Stránka 6 170639 Secrets & Awakening - Stránka 6 170639 předávkování flashbacky v mém případě absolutně nehrozí 703 Tak uvidím jestli se dneska dočkám...do půlnoci tu budu určitě Twisted Evil Twisted Evil
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Secrets & Awakening - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 6 Empty11.04.08 23:52

tak fajn, je tu teda slubene pokracko a ako som uz pisala tato cast je skor vysvetlovacia....

CHAPTER 9- THE BREAK (PAUZA)


Sam sa uz ani nesnazil zabranit slzam, ktore sa mu kotulali po liciach. Nemohol pochopit ako mohol vsetko to, co videl prehliadnut. Vlastne spomienky na dni, ktore sa odohravali v kruhu sa mu vynarali pred ocami a odrazu do seba vsetko krasne zapadalo. Ako som len mohol byt tak slepy? Vycital si Sam a citil ako straca dych so vzrastajucim pocitom viny. Vzdy vedel, ze Dean by bol prenho urobil cokolvek. Ved prenho zapredal dusu! Samovi by vsak nikdy nenapadlo ako vela toho Dean prenho robil uz od utleho detstva. A otec? Ako sa k Deanovi mohol tak spravat? Sam bol zmateny, smutny a neuveritelne velmi nahnevany. Nahnevany na otca, na Desire, SEBA, na cely svet…. Vsetko to bolo tak nefer. Jeho brat si zasluzil mat detstvo, zasluzil si poznat otcovu lasku… Preco si toho len nevsimol? Preco tomu nezabranil? Preco? Sam sa zacal triast, slzy valiace sa z jeho oci a neschopny chytit dych zacal kaslat. Zvladal boj so svojou myslou, ktora sa ho prostrednictvom jeho tela snazila potrestat za toto velke zlyhanie. Avsak na vojne, ktoru vedieme samy so sebou je najhorsie to, ze ju nemozeme vyhrat. Ak raz nase telo strati chut zit aj obycajne nadychnutie sa dokaze stat tou najtazsou ulohou.

Desire bola uchvatena ako rychlo sa Sam zacal poddavat a skvelo tak naplnovat jej plan. Vidiet jeho zubozenu formu zviazanu na stolicke jej prinasalo pocit uspechu. Presne takto si to naplanovala. Vtom sa vsak miestnostou popri samovom kasli zacal rozlahat aj druhy zvuk. Desire sa zvrtla k Deanovi a skamenela.

Dean bol bledsi nez by bol clovek povedal, ze je mozne. Pot z neho tiekol v rovnakom mnozstve ako slzy zo Sama a obama rukami si zvieral hlavu akoby mu mala kazdu chvilu vybuchnut. Krce v zaludku ho vsak prinutili zviest sa popri stene a stiahnut sa do klbka na zemi. Chvel sa a bolest bola dokonca tak velka, ze uz sa nedokazal ovladnut a z jeho ust vychadzali vzdychy bolesti. Bol by aj krical, ale na krik nemal dostatok energie a v ustach mal prilis sucho.

Desire bola zhrozena. Ratala s tym, ze pre Deana to bude ozaj tazke, ale ze by ho to az takto zasiahlo? Dean bol predsa jej vyvoleny, on to mal prezit! Chvilu vahala. Nevedela ako pokracovat. Nakoniec mavla rukou ku kruhu, z ktoreho sa v tom momente hmla vytratila. Pomaly presla k Deanovi. Poklakla k nemu a rukou sa dotkla jeho pleca. Pri tomto dotyku Deanovym telom presiel dalsi krc, no trval len chvilu a potom ako skoncil sa Dean uvolnil. Pustil si hlavu, prestal sa chviet a zacal zhlboka dychat.
“Hej, uz je lepsie?” Spytala sa opatrne. Dean na nu uprel svoje kalne oci a len slabo prikyvol. Akosi mu unikala pointa toho, preco mu pomohla.

“Myslim, ze je na case dat si malu prestavku.” Povedala nakoniec a v neznamom jazyku nieco prikazala jej poskokom. Jeden z nich prikyvol a vzapeti opustil izbu.

Sam pri zacuti deanovych povzdychov spozornel. Zhlboka si vydychol, ked Desire nejakym sposobom zmiernila Deanovu bolest. Ukludnil sa natolko, ze prestal kaslat a jeho dychanie sa navratilo do normalu. Poskokovi, ktory opustil miestnost nevenoval pozornost. Netrvalo vsak dlho, kym sa vratil aj s tackou, na ktorej stal dzban vody a dva pohare.

Desire naliala do jedneho z poharov trocha vody a podala ho Deanovi. Ten na uprel zdeseny pohlad.
“Ow zlaticko, nic sa neboj. Jedu uz na dnes stacilo. Toto je len obycajna voda.” Dean nechcel prijat ponukany pohar, ale smad nakoniec zvitazil a on sa vdacne napil. Desire mu naliala este raz, no plny pohar. Aj ten Dean vypil, no viac odmietol. Mierne chladna voda posobila dobre na jeho vysusene hrdlo i usta a konecne uhasila jeho smad, no Dean si nebol isty, ci ju bude schopny udrzat vo svojom zaludku a ak ano, tak ako dlho.

Desire sa potom presunula k Samovi, ktoremu tiez ponukla pohar vody. Aj Sam sa poriadne napil. Uz si ani nepametal, kedy naposledy mu hrdlom tiekla nejaka tekutina a poslednych par hodin bolo ozaj vycerpavajucich.

Desire vsak bola momentalne plne zaujata Deanom. Skumavo si ho premeriavala a uvazovala ako dlho pockat na vyvolanie dalsieho obrazu, aby mu tym velmi neublizila. Tento muz ju zaujal uz od ich prveho stretnutia, aj ked ona bola vtedy len tichym pozorovatelom. V tom case bola vernou nasledovatelkou Azazela. Azazel bol jej ucitelom odkedy sa rozhodla vydat po cestach cireho zla. Naucil ju tajomstvam mnohych trikov a pod jeho vedenim jej schopnosti rastli neuveritelnou rychlostou. Otvarali sa jej dvere do miest, o ktorych existencii ani len nesnivala. Pametala si, ze sa citila ako Alice v risi divov. No a uz od zaciatku si tiez ziskala miesto Azazelovho oblubenca. Povazoval ju za jeho najlepsiu ziacku a ona bola neskutocne hrda. No, ked sa objavil na scene Sam vsetko sa zmenilo. Odrazu to bolo Sam sem Sam tam…. Azazel nedokazal ropravat o nicom inom. Bol nim priam posadnuty a Desire zaplavila ziarlivost voci bezvyznamnemu cloveku, ktoreho schopnosti sa s tymi, ktore ovladala ona nedali porovnavat. Navyse on ani len nestal o Azazelovu pozornost, prave naopak, bojoval proti nemu. Azazel tiez povazoval Deana za prekazku. Chcel ho odpratat z cesty a to sa Desire nepacilo. Dean sa jej totiz zapacil. Vyzorovo jej vzdialene priminal niekoho, kto jej bol kedysi velmi blizky. Navyse bola unesena silou jeho charakteru. Jej ulohou bolo sledovat bratov a ucit sa. Ziskat o nich, co najviac informacii. Nevedela, preco jej to Azazel vtedy prikazal, ale nikdy sa nad tym ozaj nezamyslala. No cim viac sa o bratoch dozvedala, tym mala vacsi pocit, ze sa Azazel pomylil. Sam ju takmer vobec neuputal, naopak Dean… Sama nevedela pomenovat pocity, ktore k nemu citila. No v den, ked jej Azazel oznamil, co Dean urobil pre svojho brata, a ze ho chce preto zabit, lebo ho uz viac nepotrebuju Desire ovladol hnev a tuzba ochranit tohto lovca. Azazel sa vybral na miesto otvorenia pekelnej brany, na ktore vsetci tak netrpezlivo cakali a ona mala byt samozrejme jeho zalohou. Desire vsak Azazela zradila. Na cintorin sice prisla, no nie kvoli tomu, aby mu pomohla, ale aby sa sama uistila, ze sa Deanovi nic nestane. Ked Dean Azazela zastrelil nemohla si pomoct, no citila sa stastne a spokojne. V ten den zacala rozvijat plan, ktory mala uz dlhu dobu vo svojej mysli, no nikdy nedufala, ze by sa mohol naplnit. Nie pokym by bol Azazel nazive. Po jeho smrti jej vsak v ceste stala len jedna vec a to dohoda, ktoru Dean uzavrel. No Azazel bola az prilis dobry ucitel a ona bola az prilis dobrou ziackou. Pomerne rychlo sa jej podarilo najst cestu k ziskaniu tej dohody a stala sa jej drzitelkou. Nebolo tazke presvedcit demonku z krizovatky ci jej sefa, od ktoreho ocakavala ovela viac, nez ako sa dockala. Uprimne myslela, ze to bude aspon trocha tazke, ze sa nebudu chciet len tak lahko vzdat duse niekoho ako je Dean Winchester. No jej meno bolo v podsveti dost zname. Vacsina demonov sa bala toho, co dokaze a navyse nikto nevedel ako ju zabit ci ju aspon zranit. To jej samozrejme davalo vela vyhod ako aj fakt, ze uz len jej pritomnost stacila na zastrasenie poniektorych demonov. Ked sa jej teda vdaka svojmu dobremu menu a par velmi zaujimavych ukazok toho, co dokaze podarilo ziskat Deanovu dohodu jej plan dovrsil ciela. A tak tu dnes stala a hladela do jeho zelenych oci, ktore ju celu pohlcovali. Nechcela si pripustit, ze by sa dokazala znova zalubit a uz vobec nie do cloveka, no uz to nedokazala popierat. Teraz si len musi dat pozor, aby si toho bratia nevsimli a nevyuzili jej citov v ich prospech.

Medzitym, na opacnom konci krajiny
Lestat bol uz vo dverach, ked mu pohlad padol na starobylu knihu na pisacom stole. Zavahal. Nakoniec knihu schmatol a rychlo ju strcil k ostatnym veciam a na to sa uz rozbehol k najblizsiemu cintorinu. Len co tam dobehol, zacal pripravovat ritual na premiestnenie. Cas ho prilis tlacil na to, aby mohol cestovat normalnym sposobom. No predtym, nez stihol ritual vykonat sa pred nim zcista jasna objavila postava.
“Nemal by si za nou ist.”
“Ja musim.”
“Jej uz nepomozes.”
“To nemozes vediet.”
“Lestat…. Nebud tvrdohlavy, ak tam pojdes budes ju musiet zabit.”
“No vzdy lepsie ako by ju mal zabit niekto iny. Ja som na vine, ze je tym, cim je. Mal som ju ochranit, davat na nu lepsi pozor…”
“Prestan sa obvinovat, nie je to tvoja chyba. Ak ju zabijes, zabijes tym aj seba. Uvedomujes si to, vsak?”
“Som tu uz par storoci myslim, ze to prezijem, vdaka za starostlivost.” Povedal Lestat sarkasticky.
“Nezmieris sa s tym Lestat. Dobre ta poznam.Ona je uz strateny pripad. Nemrhaj na nu svojim talentom.”
“Ty si ma predsa ucil, ze nadej je vzdy, ze kazdy moze byt zachraneny.”
“Aliter in theoria, aliter in praxi.” Povedal neznamy smutne.
“Ja sa teraz nevzdam a anjel smrti mi aj tak nedal na vyber. Ja ju stale milujem, co to nechapes?”
“Quod cito fit, cito perit”
“Nehovor o tom, o com nic nevies!” Lestat zacinal byt nahnevany.
“A prestan s tou latincinou. Uz to na mna nema taky efekt ako kedysi.”
“Ona je zlo, Lestat. Cire zlo!” Lestat uz stratil trpezlivost. Neznameho si velmi vazil, no on stale v Desire veril a nedovoli nikomu, aby o nej, takto hovoril, najma ak o nej nevie tolko ako on.
“Temeritas est damnare, quod nescias!” tentokrat pouzil latinsky jazyk on a neznamy cuvol. Chcel este nieco povedat, no Lestat uz vybral noz z tasky a pridrzal jeho cepel k hrdlu neznameho.
“Vade in pace.” Ticho zasepkal. Neznamy smutne sklopil zrak, zvrtol sa a zmizol tak rychlo ako sa objavil. Lestat odlozil noz a chvilu predychala rozhovor. Potom sa vsak sklonil a zacal si popod nos mrmlat akusi riekanku v laticine. Ked skoncil vzal svoju tasku a podisiel k miestu, na ktorom vykonal ritual. Zavrel oci a cakal, kym sa ucinok ritualu prejavi.

Pozn.a.: Aliter in theoria, aliter in praxi- Inak v uceni, inak v skutocnosti.
Quod cito fit, cito perit- Co rychlo vznika, rychlo zanika.
Temeritas est damnare, quod nescias- Je nerozumne odsudzovat to, co nepoznas.
Vade in pace.- Chod v pokoji.


Naposledy upravil dion-fortune dňa 29.04.08 14:48, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

Secrets & Awakening - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 6 Empty12.04.08 0:09

Secrets & Awakening - Stránka 6 87642 Secrets & Awakening - Stránka 6 87642 Secrets & Awakening - Stránka 6 87642 Desire zamilovaná do Deana Secrets & Awakening - Stránka 6 677692 Secrets & Awakening - Stránka 6 677692 ...chudáček Dean,tak tam zase trpí v bolestech Secrets & Awakening - Stránka 6 71416 ...no to bys nebyla ty dion,co? Secrets & Awakening - Stránka 6 284389 Secrets & Awakening - Stránka 6 284389 ....a můj Sammy Secrets & Awakening - Stránka 6 568939 Secrets & Awakening - Stránka 6 460216 jak se chudáček trápí kvůli Deanovi Secrets & Awakening - Stránka 6 71416 ....to nemám vůbec ráda že tak trpí No Secrets & Awakening - Stránka 6 364896
Opět skvělá,parádní,úžasná,super část Secrets & Awakening - Stránka 6 214863 Secrets & Awakening - Stránka 6 214863 Secrets & Awakening - Stránka 6 214863 Secrets & Awakening - Stránka 6 214863 Secrets & Awakening - Stránka 6 214863 fakt tuhle povídku miluju víc a víc Secrets & Awakening - Stránka 6 430869 Secrets & Awakening - Stránka 6 430869 Secrets & Awakening - Stránka 6 104346 No jak já teď přežiju do další části Secrets & Awakening - Stránka 6 202744 Secrets & Awakening - Stránka 6 202744
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Secrets & Awakening - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 6 Empty12.04.08 0:16

janka: no hej trosicku som to aj skomplikovala v tejto casti vsakze? 601 ale inak to s tou laskou na to si davaj bacha, pretoze to este tiez nie je upne uzavreta kapitola.

demoni predsa nedokazu milovat, no ona nebola vzdy demonom, vsak? Secrets & Awakening - Stránka 6 284389 no aj tak to este neberte ako istu vec. Secrets & Awakening - Stránka 6 284389 ktovie, co sa moze stat Very Happy

a inak dakujem krasne, som ozaj rada, ze sa ti to pac a to s tym mucenim deana, no :shame: ved si to krasne napisala, ze ano pozname sa Secrets & Awakening - Stránka 6 316745 proste si nemozem pomoct a prepac toho sama Secrets & Awakening - Stránka 6 71416 ono to ozaj bude len horsie a horsie doors ach jaj
Návrat hore Goto down
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

Secrets & Awakening - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 6 Empty12.04.08 0:19

dion-fortune napísal:
prepac toho sama Secrets & Awakening - Stránka 6 71416 ono to ozaj bude len horsie a horsie doors ach jaj

affraid affraid affraid už zase Secrets & Awakening - Stránka 6 87642 Secrets & Awakening - Stránka 6 87642 Secrets & Awakening - Stránka 6 87642 já se z toho zblázním Secrets & Awakening - Stránka 6 71416 .... no a jinak teda jsem fakt strašně moc zvědavá co všechno máš ještě naplánované Secrets & Awakening - Stránka 6 999804 ...teda ty tvoje náznaky co jsi ted napsala .....no já se tááák těším Secrets & Awakening - Stránka 6 258431 Secrets & Awakening - Stránka 6 258431 Secrets & Awakening - Stránka 6 258431
Vážně je to jedna z mojich nejoblíbenějších povídek ....i když mě v ní trápíš Sammyho Twisted Evil Twisted Evil
Návrat hore Goto down
keksiiq
Crossroads demon
Crossroads demon
keksiiq


Počet príspevkov : 344
Age : 34
Registration date : 27.02.2008

Secrets & Awakening - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 6 Empty12.04.08 0:34

Páni ja vážne s tohoto nemôžem..Secrets & Awakening - Stránka 6 677692 Takže Desire sa nam zalúbila do Deana..Ach jaj..A to mučenie teda ma s tým privedieš do hrobu Secrets & Awakening - Stránka 6 284389 Chudák Sam..No som velmi zvedavá,čo chystáš nabudúce..Klobúk dolu dievča máš talent Secrets & Awakening - Stránka 6 469569 Teším sa na pokračko Secrets & Awakening - Stránka 6 49896
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Secrets & Awakening - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 6 Empty12.04.08 0:35

janka: na par zaujimavych momentov tu este bude a mozno aj sokov Secrets & Awakening - Stránka 6 284389 to vies, treba prekvapovat a udrzovat citatelov napatych. jedna vec sa objasni, no druha sa tym musi skomplikovat, chapes Secrets & Awakening - Stránka 6 316745 boze ja uz trepem Secrets & Awakening - Stránka 6 316745 no a sammy, no ach jaj, ty ma budes ozaj este velmi nenavidiet Secrets & Awakening - Stránka 6 71416 no ale, co sa da robit....

jedna z oblubenych poviedok, ha? no teeeeda to by som nepovedala Secrets & Awakening - Stránka 6 177401 a budem sa teda snazit, aby sa pacila aj nadalej.

tato cast bola taka mucnejsia, ale v dalsej by to uz zase malo nabehnut a myslim, ze pride aj prve prekvapenie v jednej postave, ktora sa na scene objavi a hlavne v tom, ako sa na scene objavi Secrets & Awakening - Stránka 6 707500 no som si ista, ze tym budete nadseny Secrets & Awakening - Stránka 6 284389

keksiiq: no jej dakujem Secrets & Awakening - Stránka 6 469569 a pozeram, ze to s desire a deanom ste necakali, no heh tak aspon v niecom som prekvapila Very Happy
Návrat hore Goto down
keksiiq
Crossroads demon
Crossroads demon
keksiiq


Počet príspevkov : 344
Age : 34
Registration date : 27.02.2008

Secrets & Awakening - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 6 Empty12.04.08 0:40

Veru veru prekvapila..No a teraz nás budeš napínať čo??
Jaj už len s toho čo nám tu píšeš sa neviem dočkať 706
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Secrets & Awakening - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 6 Empty12.04.08 0:43

keksiiq: si pis Secrets & Awakening - Stránka 6 316745 toto je krasa pisania poviedky, ktoru uz mas uplne premyslenu Secrets & Awakening - Stránka 6 316745 ked ty vies, co sa ides sta a mozes ostatnych takto krasne trapit.... boze som ja ale zla Secrets & Awakening - Stránka 6 707500 ale tak snad vas to teda potesi, malo byt Secrets & Awakening - Stránka 6 316745 len som zvedava, co poviete na tu suvislost s lestatom Secrets & Awakening - Stránka 6 999804 juuj a zase som jedina, ktora vie o com hovorim Secrets & Awakening - Stránka 6 316745 uz som radsej ticho, lebo vsetko prezradim dopredu s tou mojou velkou hubou
Návrat hore Goto down
keksiiq
Crossroads demon
Crossroads demon
keksiiq


Počet príspevkov : 344
Age : 34
Registration date : 27.02.2008

Secrets & Awakening - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 6 Empty12.04.08 0:47

Ty si mi ale potvorka..ale je dobre to ako pises..a napinas...kokos a naznacujes a potom clovek nevie ako vydrzat 601
Kuna sak to cakanie....Vieš co to je? 603 601
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Secrets & Awakening - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 6 Empty12.04.08 0:50

keksiiq: ale no vsak len tyzden, to nie je az tak dlha doba 603 a pokracka su celkom rozsiahle, nie? 603 no tak mne sa skor proste neda... aj ked ktovie, mozno tento vikend, ale velke nadeje by som do toho nevkladala. ako som povedala este niekedy na zaciatku: vsetko ma svoj cas.... tak si pekne pockajte Very Happy no ale uz mam aj nazov novej casti Very Happy pocuj ty ma tak hecujes, ze normalne sa dam do pisania este teraz Secrets & Awakening - Stránka 6 99937
Návrat hore Goto down
keksiiq
Crossroads demon
Crossroads demon
keksiiq


Počet príspevkov : 344
Age : 34
Registration date : 27.02.2008

Secrets & Awakening - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 6 Empty12.04.08 0:54

ale nieeeee ved ja to nemyslim zle to urcite nie 702
Len fakt je to zaujimave a dobre citanie Very Happy
Urcite sa nemusis nahanat Secrets & Awakening - Stránka 6 886945
Návrat hore Goto down
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

Secrets & Awakening - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 6 Empty12.04.08 0:57

Secrets & Awakening - Stránka 6 260605 Secrets & Awakening - Stránka 6 260605 Secrets & Awakening - Stránka 6 260605 Secrets & Awakening - Stránka 6 260605 Secrets & Awakening - Stránka 6 260605 Secrets & Awakening - Stránka 6 260605 Secrets & Awakening - Stránka 6 260605 Secrets & Awakening - Stránka 6 260605 Secrets & Awakening - Stránka 6 260605 ano,ano,ano,ano....další část prosííííííííím Secrets & Awakening - Stránka 6 260605 Secrets & Awakening - Stránka 6 260605 Secrets & Awakening - Stránka 6 260605 Secrets & Awakening - Stránka 6 260605
Ale teda ty tvoje náznaky....už se zase hrozně bojím doors
citácia :
prve prekvapenie v jednej postave, ktora sa na scene objavi a hlavne v tom, ako sa na scene objavi no som si ista, ze tym budete nadseny
.....no tak tohle teda Secrets & Awakening - Stránka 6 999804 Secrets & Awakening - Stránka 6 999804 Secrets & Awakening - Stránka 6 999804 ....kdo by to mohl být Secrets & Awakening - Stránka 6 999804 ...teda ty jsi ale Evil...takhle naznačovat, takhle nás napínat Secrets & Awakening - Stránka 6 707500 Secrets & Awakening - Stránka 6 707500 Secrets & Awakening - Stránka 6 707500
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Secrets & Awakening - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 6 Empty12.04.08 0:57

ale ved tak jasne, ja chapem Very Happy a heh ja viem, som si o tom predsa sama koledovala tym svojim provokovanim 601 inak by ma zaujimalo, co si teda myslite napr. o lestatovi? lebo on je tam takou ehm kontroverznou postavou, tak vies, nech viem, co mam svoje plany s nim zmenit alebo nie Very Happy

heh uz aj janka prosika co, no boze mna trafi z vas Very Happy uvidime ako vyda s casom Wink

a evil? ha? no to si pis!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Secrets & Awakening - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 6 Empty12.04.08 10:56

WOWOWOWOWOWWOWOWOWOWOWOWOWWOWOWOWOWOW!!!!!!!!!
Tak to bolo mne už dochádzajú slová vážne to bolo také úžasné že neviem ako to mám vyjadriť slovmi démonka zamilovaná do Deana super nápad tak to bude ešte len zaujimavé chudák Sammy ĎAKUJEMĎAKUJEMĎAKUJEM za túto poviedku ja ju úplne milujem zbožnujem a neviem čo všetko ešte Secrets & Awakening - Stránka 6 430869 Secrets & Awakening - Stránka 6 430869 Secrets & Awakening - Stránka 6 430869 Secrets & Awakening - Stránka 6 430869 Secrets & Awakening - Stránka 6 430869 Secrets & Awakening - Stránka 6 214863 Secrets & Awakening - Stránka 6 214863 Secrets & Awakening - Stránka 6 214863 Secrets & Awakening - Stránka 6 949816 Secrets & Awakening - Stránka 6 949816 Secrets & Awakening - Stránka 6 949816 Secrets & Awakening - Stránka 6 949816 Secrets & Awakening - Stránka 6 325299 Secrets & Awakening - Stránka 6 325299 Secrets & Awakening - Stránka 6 325299 Secrets & Awakening - Stránka 6 325299 Secrets & Awakening - Stránka 6 170639 Secrets & Awakening - Stránka 6 170639 Secrets & Awakening - Stránka 6 170639 Secrets & Awakening - Stránka 6 891817 Secrets & Awakening - Stránka 6 891817 Secrets & Awakening - Stránka 6 891817 Secrets & Awakening - Stránka 6 891817 Secrets & Awakening - Stránka 6 104346 Secrets & Awakening - Stránka 6 104346 Secrets & Awakening - Stránka 6 104346 Secrets & Awakening - Stránka 6 104346 Secrets & Awakening - Stránka 6 104346 Secrets & Awakening - Stránka 6 104346
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Secrets & Awakening - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 6 Empty12.04.08 11:20

ilovejensensam: jej dakujem krasne (hlavne za tie super smile tam dole Secrets & Awakening - Stránka 6 284389 ) som nesmierne rada, ze sa vam poviedka paci Secrets & Awakening - Stránka 6 258431 Secrets & Awakening - Stránka 6 49896 Secrets & Awakening - Stránka 6 258431 Secrets & Awakening - Stránka 6 49896 Secrets & Awakening - Stránka 6 258431

a tiez ma tesi, ako ste zobrali to s desire Secrets & Awakening - Stránka 6 170639 to som ozaj necakala Very Happy
Návrat hore Goto down
bookika
Winchester
Winchester
bookika


Počet príspevkov : 1748
Age : 31
Bydlisko : Košice
Registration date : 05.12.2007

Secrets & Awakening - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 6 Empty12.04.08 12:04

skvele to rozvyjas dion Secrets & Awakening - Stránka 6 214863 Secrets & Awakening - Stránka 6 214863 Secrets & Awakening - Stránka 6 214863 nedockavostou a napatim som uz cela bez seba Secrets & Awakening - Stránka 6 312566 Secrets & Awakening - Stránka 6 312566

skutocne dobra poviedka Secrets & Awakening - Stránka 6 733500 Secrets & Awakening - Stránka 6 733500 Secrets & Awakening - Stránka 6 325299 Secrets & Awakening - Stránka 6 325299 Secrets & Awakening - Stránka 6 170639 Secrets & Awakening - Stránka 6 104346 Secrets & Awakening - Stránka 6 104346
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/chicazd
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Secrets & Awakening - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 6 Empty12.04.08 12:12

bookika: dakujem krasne Secrets & Awakening - Stránka 6 170639 snad sa mi to bude darit aj nadalej tak pekne to rozvijat Very Happy heh mam este par planov... uvidime, ktore nakoniec zrealizujem podla toho ako na iste veci zareagujete Very Happy
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Secrets & Awakening - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 6 Empty12.04.08 12:38

jéé, tak jsem se k tomu pokráčku konečně dostala Very Happy

jupíííí, ty scény s brášky... Secrets & Awakening - Stránka 6 71416 Secrets & Awakening - Stránka 6 71416 Secrets & Awakening - Stránka 6 71416 Desiryny pocity k Deanovi a její plány s ním affraid
no, ale co budu říkat.... skvělý...bylo to řečeno už mnohokrát a musím se tak vyjídřit zase- moje krevní skupina...... myslím, že víc, to rozvádět nemusím, vždyť ty víš, o čem vlastně melu 603 603 603 601

a Lestat je taky dobrý maník...
no prostě......těším se na příští týden Secrets & Awakening - Stránka 6 170639 Secrets & Awakening - Stránka 6 170639 Secrets & Awakening - Stránka 6 170639 Secrets & Awakening - Stránka 6 170639 Secrets & Awakening - Stránka 6 325299
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Secrets & Awakening - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 6 Empty12.04.08 12:57

samabel: no hej presne viem o com hovoris Secrets & Awakening - Stránka 6 316745 Secrets & Awakening - Stránka 6 316745 Secrets & Awakening - Stránka 6 316745 boze my sme uz ozaj stratene pripady v tomto smere Secrets & Awakening - Stránka 6 99937 Secrets & Awakening - Stránka 6 99937 Secrets & Awakening - Stránka 6 99937 ale ked ja si neviem pomoct, ono ma to priam prosi, aby som to tak napisala Very Happy no a vdaka za pekne slova Secrets & Awakening - Stránka 6 469569 Secrets & Awakening - Stránka 6 469569 Secrets & Awakening - Stránka 6 469569 som rada, ze sa paci, a ze je to tvoja krvna skupina Secrets & Awakening - Stránka 6 316745 aspon nie som sama, kora je evil Secrets & Awakening - Stránka 6 707500
Návrat hore Goto down
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

Secrets & Awakening - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 6 Empty13.04.08 18:29

Secrets & Awakening - Stránka 6 170639 Secrets & Awakening - Stránka 6 170639 Jsem tak ráda, že jsem se konečně dostala k přečtění!! Secrets & Awakening - Stránka 6 325299 dion skvělé trochu vysvětlovací pokračování!! Moc se ti povedlo. Secrets & Awakening - Stránka 6 949816 Secrets & Awakening - Stránka 6 312566 Tentokrát jsem ho četla docela v klidu, ne jak posledně, kdy jsem z toho nemohla odtrhnout oči a hltala každé další slovo!!! S pocity Desire vůči Deanovi jsi mě docela překvapila, toto jsem vážně nečekala! affraid Jenom jsem čekala trochu víc Sammyho pocitů... ale vím, že se jich ještě dočkám až až, což? Twisted Evil Jsem ráda, že jsi trochu poodhalila postavu Desire! Jsem moc zvědavá, jak se to ještě kolem ní a Deana vyvine! 704 704
Jo a Lestat, nad ním už přemýšlím delší dobu. Musím se přiznat, že ten film, ve kterém se tato postava objevila, jsem neviděla a tak čekám, až se o něm dozvím ještě víc. Zatím ho tipuju tak, že by eventuálně mohl bratrům i pomoc... Secrets & Awakening - Stránka 6 999804
Jako obvykle skvělé pokračování Secrets & Awakening - Stránka 6 104346 a nemůžu se dočkat další části!!!
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Secrets & Awakening - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 6 Empty15.04.08 19:58

madlen: jeeej diki moc 603 603 603 no a samovych pocitov si teda uzijete az to pekne nebude.... 601 601 601 no a lestat... v nasledujucej casti zohra velmi dolezitu ulohu a opat sa nieco nove, dozviete, no nie prilis Secrets & Awakening - Stránka 6 707500 Desire si uz ziadala trocha obajsnenia, takze asi tak a ozaj som rada, ze vas tie jej pocity, tak prekvapili, lebo to som aj chcela, ale nebola som si ista, ci to velmi vyjde...

no kedze prave makam na dalsej casti a za chvilu bude hotova, hodim vam sem spoilerik

Spoiler:
Návrat hore Goto down
bookika
Winchester
Winchester
bookika


Počet príspevkov : 1748
Age : 31
Bydlisko : Košice
Registration date : 05.12.2007

Secrets & Awakening - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 6 Empty15.04.08 20:12

thanks Secrets & Awakening - Stránka 6 258431 Secrets & Awakening - Stránka 6 258431 uz sa tesim Secrets & Awakening - Stránka 6 258431
dufam ze ta osoba je ta osoba na ktoru myslim Secrets & Awakening - Stránka 6 316745 Secrets & Awakening - Stránka 6 316745
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/chicazd
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Secrets & Awakening - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 6 Empty15.04.08 20:24

CHAPTER 10- OLD FRIEND (STARY PRIATEL)


Mierne chladny vietor rozfukaval koruny stromov obklopujucich cintorin a Lestat uprene hladel na oblohu. Zacinalo sa pomaly stmievat a horizont hyril tymi najroznejsimi farbami. Bolo fascinujuce sledovat ako sa den menil na noc….. V tom sa vsak okolo Lestata rozviril prach a on zavrel oci. Ritual prave zacinal fungovat a on sa zhlboka nadychol. Prichadzala hodina pravdy. Vtom vietor zosilnel a zem sa zatriasla. Lestat zmizol v malom tornade a ostalo po nom len rozvirene listie…

O kratku chvilu, zahrada luxusnej vily
Monumentalne kamenne sochy zobrazujuce krvilacne selmy, ktore zdobili rozsiahlu zahradu jednej z najluxsusnejsich vil v okoli, sa zachveli pri prudkom naraste sily vetra. Uprostred komplexu fontan, kvetinovych zahonov a susosi sa objavil vir prachu, z ktoreho vystupila vysoka postava blondaveho muza. Lestat sa neobtazoval rozhladnutim po okoli. Pohlad mu okamzite padol na honostne obydlie stojace pred nim. Urobil k nemu par krokov, ked ho neznama sila odhotila do vzduchu. Postavil sa a na tvari mal mierny uskrn. Neocakaval, ze by Desire bola tak neopatrna a nechala by svoj dom bez magickej ochrany. Mohla byt jednym z najobavnejsich demonov, no to neznamena, ze nema svoje slabe miesta. Lestat sa opat mierne usmial. O ano, Desire bola zranitelna, len nikto nevedel, kde je jej achilova pata. Nikto okrem neho. Lestat otvoril svoju tasku a vybral z nej starodavnu dyku. Rychlo nieco zamrlal a na to sa nou porezal. Akonahle bola dyka pokryta jeho krvou urobil nou rez do vzduchu. Potom sa prestrcil cez dieru, ktora bola viditelna len jeho oku a pokracoval vo svojej ceste k vile. Pred zadnym vchodom za zarazil a pozrel na talisman vysiaci nad dvermi. “Sikovna…”pomyslel si. “No nie dost.” Talizman mal Desire ochranit pred necakanymi hostami. Fungoval by na vacsinu tvorov, pretoze pochadzal z magickeho ritual. Chybickou krasy vsak bolo, ze islo o pokrvny ritual, co znamena, ze do domu nesmel vstupit nikto, kto nema rovnaku krv ako jeho majitel. No jeho krv bola rovanaka nez Desirina… “Na to ocividne zabudla…” pichlo Lestata pri srdci. Poslednykrat sa nadychol a vstupil dnu…

Medzitym, podzemie luxusnej vily
Desire sa ustarostene pozerala na bratov. Obaja boli vycerpany a ledva pri zmysloch. “Potrebuju oddych.” Pripustila si Desire. Vedela vsak, ze ani jeden by nebol schopny spanku v tomto momente a tak sa im opat rozhodla pomoct nadprirodzenou cestou. Spojila k sebe jej dlane a mykla hlavou. Na to sa podzemim zacala sirit biela para. Akonahle sa jej bratia nadychli ich oci sa zavreli a oni upadli do spanku bez snov, ktory tak velmi potrebovali.
“Dobru noc Sam a Dean Winchestrovci.” Pousmiala sa Desire.

Medzitym, v luxusnej vile
Vsade bolo ticho. Lestat vsak vycitil jej pritomnost a vydal sa preto k dveram, ktore viedli do suterenu. Nemal z toho dobry pocit a hned ako nazrel do miestnosti, z ktorej vychadzalo slabe svetlo vedel, ze sa jeho obavy naplnili. Na zemi uvidel dvoch mladych muzov, ktorych nespoznal. Bolest vsak bola evidentna na ich tvarach. Zavahal. Nevedel, co dalej. Na to uvidel bielu paru a na vysledok jej ucinku tiez nemusel cakat dlho. Ked Desire povedala:
“Dobru noc Sam a Dean Winchestrovci.” Otocil sa a bleskovo sa vratil spat do zahrady, kde pripravil vsetko porebne na zopakovanie ritualu. Ti dvaja boli lovci a on nie je dost hlupy na to, aby zachranil niekoho, kto mu pojde po krku hned ako sa dozvie, co je. No o tychto dvoch uz raz pocul. U jedneho zo svojich starych priatelov, ktoreho nevidel uz par rokov. Lestatovi bolo pri vysloveni ich mien okamzite jasne, co musi urobit dalej. Hned ako skoncil s recitovanim napato cakal na rozvirenie prachu. Nastastie nemusel cakat dlho a pocitil zname trhnutie jeho telom, ked sa zacalo premiestnovanie.

Medzitym, podzemie luxusnej vily
Desire sa rohodla nechat bratov osamote a dopriat si trochu odpocinku aj pre seba. Svojich poskokov vsak pre istotu nechala strazit jej vzacne ulovky. Ked vsak vysla z miestnosti vo vzduchu zacitila nedavnu pritomnost niekoko, o kom si myslela, ze je uz davno mrtvy. Ztuhla. Vyslovila len jedno slovo takmer nepocutitelnym hlasom, predtym nez sa poponahlala hore.
“Lestat…”

O malu chvilu, South Dakota
Stary lovec prechadzal niektore zo svojich knih, ked sa ozvalo klopanie na dvere. Obozretne siahol po zbrani a pomalym krokom presiel k dveram. Kto by to len mohol v tak neskoru vecernu hodinu? Cudoval sa. Opatrne otvoril dvere pripraveny zasiahnut, no od prekvapenia mu az padla celust. Pred jeho dvermi nestal nikto iny, nez slavny upir Lestat, ktoreho uz dobrych par rokov nevidel. Neveriacky nanho pozeral a rozmyslal, co ho sem priviedlo.
“Hm ahoj, pod dalej. Je nebezpecna doba a ja nechcem, aby ma niekto videl v spolocnosti veci, ktoru lovim.” Povedal rychlo stary lovec a odstupil sa z cesty. Lestat vosiel dnu a len sa skumavo pozrel na muza:
“Veci?” spytal sa.
“Prepac, ja len…. Vsak vies. Je fajn, znova ta vidiet” mrmlal lovec a na to objal Lestata.
“Co ta za mnou privadza?” odvazil sa konecne opytat.
“Aj ja ta rad vidim, stary priatel. A co ma sem privadza? Nuz rad by som vedel, co mi vies povedat o bratoch Winchestrovych.” Pri tychto slovach lovcova tvar stvrdla.
“Preco to chces vediet?”
“Mam svoje dovody.” Vyhybavo odpovedal Lestat.
“Poznam ich uz od malicka, su mi ako vlastni synovia” Toto Lestata prekvapilo. Ospravedlnujuco sa na lovca pozrel. Rozmyslal ci mu ma zlu spravu povedat teraz alebo pockat. Nakoniec dospel k zaveru, ze lepsie bude, ak mu o nich povie vsetko, co vie a on mu potom prezradi ich sucasny stav.
“Bol by som ti velmi vdacny, ak by si sa so mnou podelil o niektore tvoje spomienky, Bobby…” oslovil lovca menom a ten hoci nemal dobry pocit z tejto prosby, rozhodol sa Lestatovi vyhoviet. Koniec koncov stale bol jeho dlznikom….


pozn.a.
bookika: tak co? je to ta osoba, na ktoru si myslela?

heh no a idem teda napisat, o com bude pribeh dalej. budu dve linie flashbackov-jedna bude ta, ktoru uz pozname, teda spomienky, ktore bude vyvolavat Desire a druha budu spomienky Bobbyho na bratov, ktore bude hovorit lestatovi-je mozne, ze sa aj dozviete preco mieril bobby na johna puskou Secrets & Awakening - Stránka 6 284389 co sa bratskej flashback linii tyka, tak zacnem s narazkami na pilot, no vratim sa potom spat a to konkretne k dvom rokom, ktore boli bratia odluceny... tiez vas upozornujem dopredu, ze toto JE possible death fic.

no a este na vysvetlenie:
lestat ma rovnaku krv ako desire, pretoze ju zmenil na upira v minulosti a spravil z nej tak vlastne svoju dceru v istom zmysle....


Naposledy upravil dion-fortune dňa 29.04.08 14:48, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

Secrets & Awakening - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 6 Empty15.04.08 20:44

Moc pěkné pokračování... 704 Secrets & Awakening - Stránka 6 949816 Sice se netýkalo přímo bratrů ale to vůbec nevadí!! Jsem moc zvědavá na další díl s flashbacky a taky odkud Bobby Lestata zná.... Secrets & Awakening - Stránka 6 999804
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
Sponsored content





Secrets & Awakening - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 6 Empty

Návrat hore Goto down
 
Secrets & Awakening
Návrat hore 
Strana 6 z 19Choď na stránku : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 19  Next
 Similar topics
-
» AWAKENING THE SOUL

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Fanfiction :: Rozpísané poviedky-
Prejdi na: