Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Secrets & Awakening

Goto down 
+25
Fazulina
calla
Faith
Wanis
Kacena222
SNAdeline
Violet
milleniumfalcon
Kristine
SkreechTina
Anwiel
bookika
Soniq
keksiiq
sisel
LenkaX22
Madlen
Blanka
Sarinka
SNlois
janka410
Ettie
Samabel
jana7413
dion-fortune
29 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 19  Next
AutorSpráva
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

Secrets & Awakening - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 4 Empty24.03.08 21:31

Secrets & Awakening - Stránka 4 568939 Secrets & Awakening - Stránka 4 199226 Secrets & Awakening - Stránka 4 199226 ježíííš dion ty jsi mě teda dala Secrets & Awakening - Stránka 4 364896 ...teda to byl flashback Secrets & Awakening - Stránka 4 87642 musím říct,že fakt to je síla...chudáček Dean,všechno vezme na sebe,jenom aby chránil Sammyho Secrets & Awakening - Stránka 4 199226 ...ty jo a vážně jsem Johna v ten okamžik nenáviděla Secrets & Awakening - Stránka 4 900747
Perfektní pokráčko,opravdu Secrets & Awakening - Stránka 4 214863 Secrets & Awakening - Stránka 4 214863 moc se těším na další část,strašně moc ...prosíííím co nejdřív Secrets & Awakening - Stránka 4 260605 Secrets & Awakening - Stránka 4 260605
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Secrets & Awakening - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 4 Empty24.03.08 21:32

jupí....konečně pokráčko!!!..... Secrets & Awakening - Stránka 4 170639 Secrets & Awakening - Stránka 4 170639 Secrets & Awakening - Stránka 4 170639

...a krásný.... moc se mi to líbilo...Protective Dean od malička.....no krása Secrets & Awakening - Stránka 4 170639 Secrets & Awakening - Stránka 4 430869 Secrets & Awakening - Stránka 4 430869 Secrets & Awakening - Stránka 4 214863 Secrets & Awakening - Stránka 4 214863 Secrets & Awakening - Stránka 4 214863
... úžasný...jsem zvědavá na další.... Secrets & Awakening - Stránka 4 312566 Secrets & Awakening - Stránka 4 312566
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Secrets & Awakening - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 4 Empty24.03.08 21:39

ettie: no ano ja mam upirov velmi rada a lestata specialne Secrets & Awakening - Stránka 4 284389 Secrets & Awakening - Stránka 4 284389 Secrets & Awakening - Stránka 4 284389 je to taka vedlajsia linia poviedky, ale neboj urcite ju este trocha rozviniem a dam mu nejaky priestor predstavit sa poriadne Very Happy

janka, samabel: wow, tak to je super, ze sa vam to paci, a ze po mne nehadzete kamene... myslim, ze som to trochu prehnala, ale tak je to supernatural poviedka, takze si to mozem dovolit Very Happy
Návrat hore Goto down
Ettie
Winchester
Winchester
Ettie


Počet príspevkov : 1500
Age : 34
Bydlisko : in the arms of the angel
Nálada : falling out of a perfect dream coming out of the blue..
Registration date : 13.01.2008

Secrets & Awakening - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 4 Empty24.03.08 21:49

ale,ze nebude lestat zly?ze im nebude ubliovat,ze,ze????? Rolling Eyes
btw:john mi pripomenul mojho father..miestami... 706
EDIT: a lestat sa mi viac pacil s ciernymi vlaskami Smile v kralovnej prekliatych..ak ste to dakto videli Very Happy hoci..ani prevedenie ale Pitt to nebolo az take zle Very Happy 702 ale na nasich boys to nema Smile
Návrat hore Goto down
http://modrestuhy.blog.cz/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Secrets & Awakening - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 4 Empty24.03.08 21:53

ettie: ti pripomenul otca affraid no teda, to mi je luto Secrets & Awakening - Stránka 4 71416 Secrets & Awakening - Stránka 4 71416 Secrets & Awakening - Stránka 4 71416

a co sa lestat tyka, no ehm hlavnym bad assom je Desire... neprezradim ti takto dopredu o akej dohode som to hovorila, ale on by im nemal ublizit (zatial) myslim, ze jeho postava este bude tajuplna po istu dobu, ale postupne vam ho budem pekne odhalovat. kto je, preco je v tomto pribehu, co dokaze.... no ved tak este nie som ani v polke poviedky, takze priestor sa urcite este najde Very Happy
Návrat hore Goto down
Ettie
Winchester
Winchester
Ettie


Počet príspevkov : 1500
Age : 34
Bydlisko : in the arms of the angel
Nálada : falling out of a perfect dream coming out of the blue..
Registration date : 13.01.2008

Secrets & Awakening - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 4 Empty24.03.08 22:03

dion...netrap hlavu Wink ja som zvyknuta ked ho raz za cas vidim...
Secrets & Awakening - Stránka 4 312566 a straaaaaaaaasne sa tesim na pokracka... Secrets & Awakening - Stránka 4 170639 tak velmi a este viac Smile Secrets & Awakening - Stránka 4 214863
Návrat hore Goto down
http://modrestuhy.blog.cz/
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Secrets & Awakening - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 4 Empty25.03.08 0:05

Ježiš... affraid ten flashback, musím sa priznať, že keby Kripke z Johna spravil toto, asi by som mu to neodpustila, bol hrdina a ako hrdina aj zomrel..super pokračovanie...malý Deano ochraňoval bračeka už od malička, krásne.. Secrets & Awakening - Stránka 4 214863
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
SNlois
Winchester
Winchester
SNlois


Počet príspevkov : 3035
Age : 32
Bydlisko : Jablonec nad Nisou
Nálada : po každe epizodě na Bohnice a tady na foru na prášky na uklidnění...:D
Registration date : 11.12.2007

Secrets & Awakening - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 4 Empty25.03.08 17:41

affraid affraid affraid ty kráso ten flashback..no tam to mě jebně 602 602 too bylo neskutečný o chudinka Dean chránil Sammyho Secrets & Awakening - Stránka 4 71416 Secrets & Awakening - Stránka 4 71416 Secrets & Awakening - Stránka 4 71416 a toto jako John přehnal Secrets & Awakening - Stránka 4 71174 Secrets & Awakening - Stránka 4 332617 Secrets & Awakening - Stránka 4 332617 Secrets & Awakening - Stránka 4 332617 Secrets & Awakening - Stránka 4 332617 to bolo naádherné prosím brzo pokráčko to e protě superrrrrrrrrrrrrrr Secrets & Awakening - Stránka 4 49896 Secrets & Awakening - Stránka 4 49896 Secrets & Awakening - Stránka 4 49896 Secrets & Awakening - Stránka 4 49896 Secrets & Awakening - Stránka 4 199226 Secrets & Awakening - Stránka 4 199226

ježiš uplně sem viděla před očima deanův vyaz a to jak spadnul na zem a všechno..no nádheraaa Secrets & Awakening - Stránka 4 214863 Secrets & Awakening - Stránka 4 214863 Secrets & Awakening - Stránka 4 214863 Secrets & Awakening - Stránka 4 214863
Návrat hore Goto down
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

Secrets & Awakening - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 4 Empty25.03.08 20:41

Krása!! Secrets & Awakening - Stránka 4 214863 Secrets & Awakening - Stránka 4 214863 Já u toho skoro ani nedýchala a ten flashback Secrets & Awakening - Stránka 4 71416 Secrets & Awakening - Stránka 4 71416 jsem měla slzičky v očích, jak jsem ho četla. Moc krásně napsané. 704 704 Johna jsem v tu chvíli neměla vůbec ráda, i když zase muselo to být pro něj těžké, když Mary zemřela za takový tajemných okolností.
Chudáček Sammy, jak ten teď vezme tuto bratrovu vzpomínku... Secrets & Awakening - Stránka 4 199226
Prosím brzo pokračování, už se na něj moc těším!! Secrets & Awakening - Stránka 4 258431
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Secrets & Awakening - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 4 Empty25.03.08 20:43

tak este raz dikes dievcence, ozaj mam nesmiernu radost, ze tu poviedku citate Secrets & Awakening - Stránka 4 170639 pokracovanie bude asi koncom tyzdna.... snad
Návrat hore Goto down
keksiiq
Crossroads demon
Crossroads demon
keksiiq


Počet príspevkov : 344
Age : 34
Registration date : 27.02.2008

Secrets & Awakening - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 4 Empty26.03.08 17:00

Uf sa teším..ach jaj to že udrel Deana bolo smutné,ako sa John zachoval Secrets & Awakening - Stránka 4 71416 ..Inak super teším sa na pokračko a Lestat no som zvedavá Secrets & Awakening - Stránka 4 284389
Návrat hore Goto down
LenkaX22
Winchester
Winchester
LenkaX22


Počet príspevkov : 1639
Age : 39
Bydlisko : Sereď
Nálada : look at me.... i´m happy :D
Registration date : 03.12.2007

Secrets & Awakening - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 4 Empty27.03.08 15:26

no waaaaaaaaw Secrets & Awakening - Stránka 4 806497 ..fakt nemam slov...dion ty si majstro slova Secrets & Awakening - Stránka 4 104346 ..vazne...velmi sa mi paci tvoja poviedka...paradne flashbacky normalne sa mi to premietalo pred ocami Secrets & Awakening - Stránka 4 170639 Secrets & Awakening - Stránka 4 170639 .. joooj paradicka a ten Lestat je zaujimava postava,som zvedava,co sa z neho este vykluje a co vsetko ma za lubom a taji aaa atd Suspect Suspect ..chudacik dean,zasa si dost vytrpi.. no a john ma tiez dost nastval,ako sa zachoval k deanovi ... please rychlo sem hod pokracko,uz som strasne zvedava,co bude dalej...diiikes.. Secrets & Awakening - Stránka 4 214863
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Secrets & Awakening - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 4 Empty29.03.08 21:09

keksiiq, LenkaX22: vdaka za mile slova, ozaj som milo prekvapena, kolkych vas to chytilo Secrets & Awakening - Stránka 4 258431 Secrets & Awakening - Stránka 4 258431 Secrets & Awakening - Stránka 4 258431

no kedze uz mam premyslenu dalsiu cast a prave na nej makam, pridavam aj spoiler Very Happy

Spoiler:

tak dnes len tak kratsie a ja idem teda makat Wink zajtra mam vela roboty do skoly a tak by som to rada hodila este dnes to pokracko, ale nic neslubujem.
Návrat hore Goto down
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

Secrets & Awakening - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 4 Empty29.03.08 21:14

Jůůůj už se těším!! Secrets & Awakening - Stránka 4 170639 Secrets & Awakening - Stránka 4 170639 Jsem moc zvědavá, jak to máš vymyšlené!!! Doufám, že se ti to povede tady hodit ještě dneska!
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

Secrets & Awakening - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 4 Empty29.03.08 21:30

Secrets & Awakening - Stránka 4 260605 Secrets & Awakening - Stránka 4 260605 Secrets & Awakening - Stránka 4 260605 at je to dneska,at je to dneska Secrets & Awakening - Stránka 4 260605 Secrets & Awakening - Stránka 4 260605
Já se tááák těším dion Secrets & Awakening - Stránka 4 170639 Secrets & Awakening - Stránka 4 170639 Secrets & Awakening - Stránka 4 170639 Secrets & Awakening - Stránka 4 170639 Secrets & Awakening - Stránka 4 170639 Secrets & Awakening - Stránka 4 170639 Secrets & Awakening - Stránka 4 170639
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Secrets & Awakening - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 4 Empty29.03.08 22:34

Ten spoiler... Shocked veľmi s teším na pokračovanie.. Secrets & Awakening - Stránka 4 170639
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Secrets & Awakening - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 4 Empty29.03.08 23:16

CHAPTER 7- MISTAKES (CHYBY)


Niekedy hlboko v noci, podzemie luxusnej vily
Sam neveriacky hladel na obraz. To predsa nie je mozne, John by nikdy… Jediny pohlad na bratovu tvar ho vsak utvrdil vtom, ze sa stalo presne tak, ako to prave videl. Sam bol zhrozeny a zaroven sokovany. Dean sa prenho obetoval uz vtedy, ked bol este len tak maly… Preco to urobil? Ako to mohol urobit? Bol predsa este len dieta… Sam pocitil vinu za to, ze jeho brat opat kvoli nemu trpel a to este netusil, ako vela…

V Deanovi sa opat burili emocie. Preco mu to vsetko musi pripominat? Akoby nestacilo, ze si to uz raz prezil. Najviac ho vsak hnevalo, ze to vsetko videl aj Sam. Mal dobre dovody, pre ktore Samovi tajil niektore veci a teraz citil, ze mu ich vsetky Desire ukaze. Nielenze si bol isty, ze Sama to velmi rani, ale tiez sa bal toho, ako brat zareaguje. Urcite si bude mysliet, ze mu mal o nich povedat a nie to vsetko dusit v sebe. Zacne mu to vycitat a Dean si ozaj nebol isty, ci potom vsetkom, co este uvidi bude schopny zniest viac vycitiek…

Obaja bratia boli ponoreny do svojich myslienok, z ktorych ich opat vytrhla Desire.
“Ak si si myslel, ze ta Dean vzdy tak velmi ochranoval iba preto, co sa stalo vasej mame a preto, ze mu to do hlavy vtlkal tvoj otec, tak vidis ako velmi si sa mylil. Tvoj brat ta miloval laskou vacsou nez si dokazes predstavit uz odkedy sa dozvedel, ze prides na svet a do dnesneho dna tato laska este vzrastla. Nikto mu nemusel hovorit, ze na teba ma davat poroz, on to vedel aj sam. On sa vsak nestaral len o teba. Tvoj otec obcas ozaj velmi tazko zvladal smrt Mary a jeho pracu, no a vtedy tam prenho vzdy bol Dean. Netusis, co vsetko tvoj brat musel robit, ze nie? Najhorsie na tom vsak bolo, ze John sit oho nikdy nevazil. Nidy nedokazal tvojmu bratovi podakovat, ci ho pochvalit. Avsak v kritizovani vynikal. Za kazdym, ked Dean urobil nejaku chybu, tak ho John potrestal a obcas ozaj dost kruto. Vsetko to malo koren v tom, co si prave videl. Tvoj otec Deanovi uveril vsetko, co mu povedal a zacal ho vinit za smrt Mary. Avsak stale to bol jeho syn, ktoreho mal v hlbke duse rad a tak si hladal ospravedlnenia, za svoje ciny. Teraz nevies o com hovorim, ale za chvilu pochopis.” Otocila sa od Sama a pozrela na Deana.

“Prepac, ale tento marathon bude pre teba asi trocha narocny. Nemam tolko casu, aby sme sa mohli vykecavat po kazdej spomienke, takze teraz tvojmu bratovi ukazem hned par vybranych naraz. Viem, ze uz aj tak si v pomerne dost velkej agonii. Ten jed je ozaj svinstvo a este vsetko, to co sa deje okolo teba. To posledne, co potrebujes su nahle a prudke bolesti hlavy, ja viem. Ak by bola ina cesta ver, ze by som ta od nich usetrila, ale bohuzial. Ozaj ma to mrzi, ale toto bude boliet. A velmi.”

18. November, 1986; Baxter, Iowa
Dalsie vyrocie smrti Mary Winchestrovej a pre Johna to znamenalo len jedine- vypit tolko alkoholu, kolko sa len bude dat. Kazdy rok, odkedy zomrela sa v tento den vybral do baru, kde zotrval niekolko hodin. Ked zacal mat pocit, ze ak vypije este jeden pohar, tak ho vlastne nohy domov neunesu, vstal a kupil si este flasku ci dve, ktore vypil, ked sa dotackal do izby. Dean bol na to pripraveny. Vedel, ze sa to opat stane. Ubezpecil sa, ze Sam stale spi a potom nenapadne cakal, kym otec nestrati vedomie. Az sa tak stalo vysiel z izby a pozbieral prazdne flasky okolo svojha otca. Sedadlo, na ktore sa otec zvalil, spolu s Johnom odtlacil do kutu miestnosti, co mu dalo pekne zabrat. Cely spoteny este zobral deku, ktoru prehodil cez svojho otca a pobral sa do kuchyne. Boli tri hodiny rano. Dean nahlas zivol a dal sa do pripravy kavy a hovadzieho vyvaru. Otec bude rano potrebovat nieco na tu opicu. Ked skoncil siel do kupelne a ubezpecil sa, ze maju dost cistych uterakov, o ktorych tiez vedel, ze ich bude potrebovat. Na to schmatol vedro a polozil ho k otcovemu sedadlu. Ked bol konecne pripraveny na rano, vratil sa k Sammymu a na par hodin si este lahol. Ked sa jeho brat zobudil doniesol mu ranajky do postele a povedal, ze na otca lezie chripka a on nechce, aby sa aj Sam nakazil a preto musi ostat cely den v izbe. Sam bol trocha mrzuty, ale posluchol a cely den sa poslusne hral. Dean bol s nim tak casto, ako len mohol. Cely den behal od otca, ktoreho pridrziaval, ked zvracal, nosily mu navlhcene uteraky a kavu k bratovi, s ktorym sa hral rozne hry a snazil sa odputat jeho pozornost od toho, co sa dialo vo vedlajsej miestnosti.
Takto sa to opakovalo po niekolko rokov.

15. Maj, 1988; Salt Lake City, Utah
John otvoril dvere a ak by ho Dean nezachytil spadol by priamo na zem. Cely bol zakrvaveny a mal pocit, ze ma aj par kosti zlomenych. Stratil pomerne vela krvi a mal pocit, ze za chvilu strati aj vedomie. Vtom zacul hlas jeho prvorodeneho syna:
“To nic oci, to bude v poriadku, uvidis.”
Dean mu pomohol na postel vo vedlajsej miestnosti a okamzite vybral lekarnicku, ktoru uz mal prichystanu. Opatrne otcovi zvliekol koselu a pustil sa do osetrovania. Rany mu vycistil alkoholom aj svatenou vodou a tie, ktore boli hlbsie zasil. Ruky sa mu tentokrat triasli uz len malicko. Poslednou dobou mal so zasivanim dobru prax. Na to skontroloval kosti a zistil, ze jedna je asi zlomena. Vzal obvaz a poriadne otca zviazal. Skontroloval ci si otec zobral tabletky proti bolesti a donutil ho este vypit pohar vody. Ked skoncil vratil sa spat k Sammymu a pokusil sa zaspat, co sa mu velmi nepodarilo. Zacinal mat stale vacsie a vacsie problemy so spanim.

Fourt Douglas, Wisconsin
John nemohol uverit vlastnym usiam. Dean odisiel a nechal tam Sama sameho. Vzblkol v nom hnev. Najprv oboch svojich synov odviezol k Jimmovi a sam sa vydal po strige, ale rychlo zistil, z eta je uz davno prec. Vratil sa preto k Jimmovi a vyzdvihol Deana so slovami, ze mu chce nieco ukazat. Vratil sa spolu s nim spat do motela, v ktorom ostali predtym a dal si dole remen z opasku, ktory Deana zacal mlatit.
“Robim to len preto, aby si si zapametal, co sa tu stalo, a ze sa to uz nikdy viac nebude opakovat! Skoro kvoli tebe Sama zabili! Uz nikdy viac ho nenechas osamote, jasne?!” Vrieskal na Deana a udieral ho stale dokola, az kym to uz jeho syn nevydrzal a zacal kricat od bolesti. Vtedy sa zarazil a prestal. Nechal ho chvilu plakat na zemi a potom vstal a povrchne mu osetril rany. Vzdy, ked Dean urobil chybu postural sa o tom, aby si ju pametal.

Medzitym, na opacnom konci krajiny
Lestat sa vratil do svojho domu a okamzite si zacal balit veci na cestu. Vacsina z nich boli zbrane a vzdy, ked nejaku vkladal do tasky triasli sa mu ruky. Pomyslenie na to, ze by ju musel zabit ho desila. Nikdy, by si nepomyslel, ze sa dokaze az tak zmenit. Pametal si, ked sa s nou stretol po prvykrat. Bola vtedy iba male vystrasene dievcatko. To on ju naucil ako vyuzit jej vtedajsie sily a pomstit smrt matky. Teraz sa pytal sam seba, ci neurobil chybu…

Rok 1661, Skotsko
Lestat z dialky sledoval ako upalili dalsiu z udajnych carodejnic a len neveriacky pokrutil hlavou. Pohlad mu padol na male dievcatko, ktore vyzeralo smutne a vystrasene. Lestat si uvedomil, ze prave sleduje zomierat svoju mamu a dievcatka mu prislo luto.To ho vsak prekvapilo, ked namiesto toho, aby sa zlomilo, ked sa ceremonia chylila ku koncu, sa v jeho ociach objavil hnev a odhodlanie. Pozoroval ho, ako opustilo dav a rozhodol sa ho prenasledovat. Ked sa priblizil blizsie, vycitil silu vychadzaujucu z dievcatka. “Takze sa im konecne podarilo chytit aj ozajstnu carodejnicu. Zaujimave…” Pomyslel si Lestat.
“Hej, ty! Pockaj!”
Dievcatko sa nechapavo otocilo a upriamilo svoje velke oci na neznameho muza.
“Ahoj, som Lestat a mrzi ma, co sa stalo tvojej mame, ale mozno by som vedel o sposobe, ako jej smrt pomstit, co povies?”
Zrenicky oci maleho dievcatka sa rozsirili a na to opatrne prikyvla hlavou a na tvari sa jej objavil usmev.

Sucasnost

Lestat hladel na svoju uz dobalenu tasku a kladol si otazky, co by bolo inak ak by sa za nou v ten den nevybral. Kolko ludi mohlo byt stale nazive? Kolko ich mohol usetrit od trapenia? Lestat bol vsak v prvom rade sebec a preto ho najviac trapila ina otazka. Kolko bolesti a problemov mohol usetrit sam sebe, ak by za nou vtedy nesiel…

pozn. autora: maraton flashbackov este bude pokracovat, ale dnes som uz unavena, takze aj dalsia cast bude podobna tejto. inak nie je to tak dlhe ako obycajne moje pokracka su, ale tak malo by stacit, takto vecer Very Happy


Naposledy upravil dion-fortune dňa 29.04.08 14:46, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

Secrets & Awakening - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 4 Empty29.03.08 23:36

Skvělé dion!! Secrets & Awakening - Stránka 4 214863 Secrets & Awakening - Stránka 4 214863 Moc super!! Secrets & Awakening - Stránka 4 949816 Secrets & Awakening - Stránka 4 949816 Strašně se mi to líbí!!! Ale chudáček Dean! Secrets & Awakening - Stránka 4 71416 Secrets & Awakening - Stránka 4 71416 Co on si musel jako malý zažít... Secrets & Awakening - Stránka 4 364896
Secrets & Awakening - Stránka 4 430869 Secrets & Awakening - Stránka 4 430869 Je to skvělá povídka!!! 704 704 Už se nemůžu dočkat dalšího pokráčka!!
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

Secrets & Awakening - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 4 Empty29.03.08 23:43

Secrets & Awakening - Stránka 4 199226 Secrets & Awakening - Stránka 4 199226 dion....teda jo Secrets & Awakening - Stránka 4 199226 Secrets & Awakening - Stránka 4 199226 chudáček Dean....no jak mě je ho líto Secrets & Awakening - Stránka 4 364896 Ty flashbacky jsou úžasný a zároveň děsivé Secrets & Awakening - Stránka 4 71416
Ale povídka je to super Secrets & Awakening - Stránka 4 312566 Secrets & Awakening - Stránka 4 949816 skvělá Secrets & Awakening - Stránka 4 214863 Secrets & Awakening - Stránka 4 214863 Secrets & Awakening - Stránka 4 177401 Secrets & Awakening - Stránka 4 177401 a já se strašně moc těším na další část. Fakt strašně moc a tak škemrám a prosím o co nejkratší přestávku do další části Secrets & Awakening - Stránka 4 260605 Secrets & Awakening - Stránka 4 260605 Secrets & Awakening - Stránka 4 260605
Návrat hore Goto down
keksiiq
Crossroads demon
Crossroads demon
keksiiq


Počet príspevkov : 344
Age : 34
Registration date : 27.02.2008

Secrets & Awakening - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 4 Empty30.03.08 0:13

Naozaj užasné..Chudák Dean Secrets & Awakening - Stránka 4 71416 Secrets & Awakening - Stránka 4 71416 .Skvele píšešSecrets & Awakening - Stránka 4 469569 a naozaj sa brutálne teším na pokračko je to zaujímavé Secrets & Awakening - Stránka 4 49896
Návrat hore Goto down
Ettie
Winchester
Winchester
Ettie


Počet príspevkov : 1500
Age : 34
Bydlisko : in the arms of the angel
Nálada : falling out of a perfect dream coming out of the blue..
Registration date : 13.01.2008

Secrets & Awakening - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 4 Empty30.03.08 10:26

Secrets & Awakening - Stránka 4 214863 Secrets & Awakening - Stránka 4 214863 Secrets & Awakening - Stránka 4 312566 Secrets & Awakening - Stránka 4 312566 Secrets & Awakening - Stránka 4 949816 Secrets & Awakening - Stránka 4 949816 Secrets & Awakening - Stránka 4 170639 Secrets & Awakening - Stránka 4 170639 Secrets & Awakening - Stránka 4 325299 Secrets & Awakening - Stránka 4 325299 lestat Secrets & Awakening - Stránka 4 177401 603 super pokracko! a co sa týka nasich brothers... 701 Secrets & Awakening - Stránka 4 199226 chudaciska...pekne napisane Smile
Návrat hore Goto down
http://modrestuhy.blog.cz/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Secrets & Awakening - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 4 Empty30.03.08 10:34

Secrets & Awakening - Stránka 4 258431 Secrets & Awakening - Stránka 4 258431 Secrets & Awakening - Stránka 4 258431 Secrets & Awakening - Stránka 4 258431 dakujeeeeeeeeeeeem Secrets & Awakening - Stránka 4 49896 Secrets & Awakening - Stránka 4 49896 Secrets & Awakening - Stránka 4 49896 Secrets & Awakening - Stránka 4 49896 ozaj som cela v tranze, ako sa vam to paci Very Happy pokracko bude asi koncom tyzdna.... uvidim ako na tom budem s casom Secrets & Awakening - Stránka 4 469569
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Secrets & Awakening - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 4 Empty30.03.08 18:00

No ty brdo konečne som to všetko prečitala som sa od toho nemohla odtrhnúť nechcem nikoho uraziť ,ale toto je tá najlepšia poviedky akú som čítala je perfektná napínavá všetko čo tam má byť ja nemám slov toto sa ti naozaj strašne podarilo wow ,ale nevie či vydržím kym tu nebude dalšia časť kedy bude???? Secrets & Awakening - Stránka 4 949816 Secrets & Awakening - Stránka 4 949816 Secrets & Awakening - Stránka 4 949816 Secrets & Awakening - Stránka 4 949816 Secrets & Awakening - Stránka 4 891817 Secrets & Awakening - Stránka 4 891817 Secrets & Awakening - Stránka 4 325299 Secrets & Awakening - Stránka 4 325299 Secrets & Awakening - Stránka 4 325299 Secrets & Awakening - Stránka 4 170639 Secrets & Awakening - Stránka 4 170639 Secrets & Awakening - Stránka 4 170639 Secrets & Awakening - Stránka 4 806497 Secrets & Awakening - Stránka 4 806497 Secrets & Awakening - Stránka 4 430869 Secrets & Awakening - Stránka 4 430869 Secrets & Awakening - Stránka 4 430869 Secrets & Awakening - Stránka 4 214863 Secrets & Awakening - Stránka 4 214863 Secrets & Awakening - Stránka 4 214863 Secrets & Awakening - Stránka 4 104346 Secrets & Awakening - Stránka 4 104346
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Secrets & Awakening - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 4 Empty30.03.08 18:02

Jaj, teraz som si prečítala ,že pokračovanie bude koncom týždňa to je super už sa nemôžem dočkať Secrets & Awakening - Stránka 4 258431 Secrets & Awakening - Stránka 4 202744
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Secrets & Awakening - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 4 Empty30.03.08 18:03

nádherné pokraování....moc se mi to líbí...jak to popisuješ a tak vůbec
nemůžu se dočkat další části.... Secrets & Awakening - Stránka 4 312566 Secrets & Awakening - Stránka 4 214863 Secrets & Awakening - Stránka 4 214863
Secrets & Awakening - Stránka 4 170639 Secrets & Awakening - Stránka 4 170639

..teda ale chudáček Dean Secrets & Awakening - Stránka 4 71416
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Secrets & Awakening - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Secrets & Awakening   Secrets & Awakening - Stránka 4 Empty

Návrat hore Goto down
 
Secrets & Awakening
Návrat hore 
Strana 4 z 19Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 19  Next
 Similar topics
-
» AWAKENING THE SOUL

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Fanfiction :: Rozpísané poviedky-
Prejdi na: