Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Tiché tajemství

Goto down 
+5
Soniq
Faith
calla
wiktoriano
Mason
9 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorSpráva
Mason
Winchester
Winchester
Mason


Počet príspevkov : 1363
Age : 41
Nálada : Mnohem lepší
Registration date : 14.05.2008

Tiché tajemství - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tiché tajemství   Tiché tajemství - Stránka 7 Empty03.11.08 8:38

wiktoriano: Nemůžu zaručit, že se Dean nestane znovu démonem se vším všudy:)
Všechno se pokusím vysvětlit , objasnit. nebude to zas tak težké Laughing
Faith: Neměla na výber, ale nebyl by to pěkný páreček?:-)
Jinak jak se vám libila Deanova moc? Podotýkám, že to ještě není všechno, že démon dokáže i jiné věci...
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Tiché tajemství - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tiché tajemství   Tiché tajemství - Stránka 7 Empty03.11.08 9:13

Mason tak to je takto Deanove schopnosti sú super.tie by sa mi aj páčili ale vždy som si ako démona predstavolala Sama a u Deana mi to nejako nesedi. Dean bol vzdy ten dobry.
zase na druhej strane je to aspoň niečo nové. tak ti ten nápad schvaľujem a som zvedavá čo ešte dokáže
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
calla
Winchester
Winchester
calla


Počet príspevkov : 1082
Age : 31
Bydlisko : Taká malá dedinka v BB kraji
Registration date : 25.06.2008

Tiché tajemství - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tiché tajemství   Tiché tajemství - Stránka 7 Empty03.11.08 16:57

Tiché tajemství - Stránka 7 806497 Tiché tajemství - Stránka 7 806497 to bola bohovská časť Tiché tajemství - Stránka 7 104346 malý Samuel žije Tiché tajemství - Stránka 7 677692 Dean je znovu pri sebe Tiché tajemství - Stránka 7 170639 Všetci sú OK(až na Jo) Tiché tajemství - Stránka 7 325299 Skvelá časť Tiché tajemství - Stránka 7 214863 Tiché tajemství - Stránka 7 214863 Tak v piatok koniec? Tiché tajemství - Stránka 7 71416 No pred tým netpezlivo čakám na dalšiu časť Tiché tajemství - Stránka 7 258431
Návrat hore Goto down
Mason
Winchester
Winchester
Mason


Počet príspevkov : 1363
Age : 41
Nálada : Mnohem lepší
Registration date : 14.05.2008

Tiché tajemství - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tiché tajemství   Tiché tajemství - Stránka 7 Empty04.11.08 11:34

Už jen dve části:-)


„Nerad vás vyrušuji, ale byl bych rád, kdybyste mi něco vysvětlili.
Sam a Dean se otočili a uviděli před sebou Bobbyho.
Co se ti stalo?“ chtěl vědět Dean, když si všimnul, že má po celém tele fialové flíčky a na některých místech sedřenou kůži.
„No to bych se měl zeptat já vás,“ Bobby k nim přistoupil blíž.
„Moc se omlouvám Bobby. Nezvládl jsem to…“
Bobby, který si všiml na zemi ležící Jo, chtěl říct, že je to vidět, ale potlačil to a místo toho řekl:
„Měli jsme se s tím snažit něco udělat, ale místo toho jsem věřil povídačkám té démonky.
„Co tím myslíš?“
„Věřil jsem jí, že nám chce pomoct, ale jí šlo celou dobu jen o to, aby nás oslabila a později mohla předhodit svým démoním kumpánům.
„To co jsem udělal já, je mnohem horší,“ promluvil Dean.
„Nemohl jsi za to. Jo nebyla sama sebou,“ ozval se Sam.
Dean na něho pohlédl a nemohl si povšimnout, že je Sam nějak bledý.
„Co je s tebou? Neříkej mi, že jsem tě nějak zranil?!“
„To nic není. Chci tím říct, že…,“ Sam se zapotácel a kdyby ho Dean nezachytil, nejspíš by spadl k zemi.
Dean se rukou dotknul jeho zad a ucítil krev.
„Panebože! Co jsem ti to udělal?!“ chtěl mu vyhrnout tričko, ale Sam to odmítnul.
„To je dobré. Je to jen malé škrábnutí.“
„Malé škrábnutí?! Malé škrábnutí? Same vždyť ty máš záda rozedřené do krve!“
„To nic není!“ zopakoval Sam, ale jeho nejisté stání, bledost mluvily o něčem jiném.
„Musíme tě okamžitě dostat do nemocnice!“
„Na to není čas. Jestliže teď půjdeme do nemocnice, dovolíme Jackovi a jeho démonům, aby získali moc dalších démonů a to ani nemluvím o Lilith.
„Co je s tou malou mrchou? Podle Bobbyho je pryč. Zřejmě jí došlo, že tady jí pšenice nepokvete.
„Kvůli tomu to není. Deane ona nějak zhypnotizovala Jo a poslala jí ke me. Chtěla, aby me svedla.
„Proč by chtěla něco takového? Co by z toho měla?!“
„To já nevím, ale je jisté, že se musíme vrátit zpátky…,“Sama ty záda strašlivě pálila, hlava se mu točila stále víc a víc.
„V žádném případe. Musíme tě dostat do nemocnice!“
„ Ne! Musíme se dostat na tu louku k těm pařezům, tam kde jsem viděl tu krev:“
„Tam ale žádná krev nebyla.“
„Byla. Nevím, proč jsi jí neviděl, ale byla tam.
„Myslím, že začínáš blouznit. Musíme te dostat do nemocnice. Lilith je pryč a to je pro tuto chvíli podstatné.
„Deane. Musíme je co nejrychleji zastavit!“
„To počká! Přinejlepším se ti všichni démoni pozabíjí navzájem.
„V tom je právě ten problém Deane. Lilith nás chtěla oblbnout, zmanipulovat a vyslat nás do boje proti Jackovi.
„To by pro nás byla jistá smrt,“ zamumlal Bobby, který si víc a víc uvědomoval, co všechno mohl svojí důvěrou způsobit.
„To je blbost, ale i kdyby to tak bylo, ona je pryč!“
„To, že nezískala nás jí nezastaví. Teď když ví, že nad tebou může démon kdykoliv převzít kontrolu…?“ Sam se zachvěl a Dean si nemohl nepovšimnout, jeho zpoceného čela.
„To už by stačilo.
„Ne Deane“ než ke mne přišla Jo, našel jsem jednu starou, ale velmi obsáhlou knihu.
Moc jsem z ní nestačil přečíst, ale to co jsem zjistil, by mnohé vysvětlovalo?“ Sam mluvil tiše a nedíval se přitom na Deana, ale na Samuela, který se ho držel za ruku.
„Jak nám ta kniha pomůže s tvým stavem a s faktem, že je ve me chlupatá, všeho schopná zrůda. Která se může kdykoliv probudit?!“
„V té knize se píše jak o Jackovi tak i Lilith?“ Samovi se podlomily nohy a on si musel sednout.
„Me je jedno, co se v ní píše. Leda, že by tam bylo napsané, jak je zabít, ale to tam zřejmě není napsáno, že?!“
„Nevím. Moc daleko jsem nedošel, ale měl bys vědět…,“ Samovi se bolestí zkřivila tvář a Dean sledoval, jak mu díky tlaku začíná vytékat krev z nosu.
„Tak to by už vážně stačilo?“ Dean vytáhl mobil a chtěl zavolat záchranku, ale Sam mu s vypětím všech sil, vyrazil mobil z ruky.
„Zešílel jsi snad Same?!“
„Poslouchej me deane. V té knize se píše, že jak Lilith tak i Jack dokážou proniknout do lidské mysli a vnutit jim to, co chtějí, aby ti dotyční viděli.
„To umí kdejaká démonská verbež!“
„To ano, ale jen málokterý z nich dokáže být tak přesvědčivý.
„O čem to mluvíš? Myslíš, že kdyby tohle všechno byla jen představa, tak bych ti rozedřel záda, Bobbyho pěkně obarvil a nakonec zabil Jo? Je to snad všechno jen nějaká představa?!“
„Obávám se, že ne, ale chci tím říct, že se Jackovi nějakým způsobem podařilo propojit realitou s představou.
Myslel jsis, že já jsem démon, že to já jsem ho přijal dobrovolně, ale byl jsi to. Viděl jsi, jak někdo otvírá pekelnou bránu a byl jsi to ty. Zdálo se ti o zavraždění Jo a bohužel se tak i stalo a nakonec můj syn.
Jack ti vnutil představu, že je to démonské dítě a všechno bylo tak přesvědčivé, že jsi tomu uvěřil a je to pochopitelné. Nikdo z nás by něčemu takovému nedokázal čelit.
Dean potřásl hlavou, ale rozum mu napovídal, že to co říká Sam, může být pravda.
„Dobře. Takže tvůj syn je normální a tys nikdy nespal s démonkou?!“
„No. Víš tohle je trochu složitější…“
„Jak to myslíš složitější.
„Myslím, že bys ho měl nechat na chvilku odpočinout?“ ozvalo se blízko něho.
„Dean se otočil a spatřil před sebou ženu, která se nápadné podobala Deiře.
„Co tady chceš?!“
„Chtěla bych pomoct tvému bratrovi.
„Jeho se nikdy nedotkneš, démonko!“
Deira se malinko pousmála.
„Chápu, že je to pro tebe těžké, potom všem, čím jsi prošel, ale já nejsem démonka.
„No jasně. Zmizni, než si tě poddám!“
„Tolik toužíš po mé smrti, že bys nechal vykrvácet svého bratra a tentokrát navždy?“
„Jsem si jistý, že ho stihnu zachránit, hned potom co tě zabiju.
„Deane Deane. Pojď ke me Samueli.“
„Samueli nikam nechoď!“ Dean se ho pokusil zastavit, ale Samuel ho obešel a postavil se vedle Deiry.
„Bude tatínek zase v pořádku?“
„Zcela určitě, tedy za předpokladu, že me nebude chtít strýček Dean zabít.
„Co jsi zač?!“
„Radím ti, abys ustoupil Deane Winchestere.
„A ty potom uneseš Samuela, co?!“
„Nemám za potřebí unášet svého syna, ale ty svého bratra připravuješ o drahocenné minuty.“
„Pojď sem Deane,“ Bobby ho stáhnul dozadu.
„Copak ty jí věříš Bobby?! Už zase?
„Mlč a dívej se!“
Dean otevřel ústa, ale nic z nich nevyšlo, protože jeho oči sledovaly, co se dělo před nimi.
Samuel uchopil Deiru za ruku a celou místnost vzápětí ozářilo bilé světlo.
Dean si musel zakrýt oči, a když je zas otevřel , spatřil před sebou ženu v bílých šatech s křídly.
„Ty jsi… jsi…?“
„Anděl Deane Winchestere!“
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Tiché tajemství - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tiché tajemství   Tiché tajemství - Stránka 7 Empty04.11.08 14:36

anjel?????????? affraid affraid co to ma znamenat?? a ako to, ze sa tak napadne podoba na Deiru? a ona vyliecila mojho Sammyho?? confused
akoze...ten Jack je vadny, take predstavy tu a tam vnucovat. Dokonca Jo na to musela doplatit Evil or Very Mad
a to uz len dve casti?? fish
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
Mason
Winchester
Winchester
Mason


Počet príspevkov : 1363
Age : 41
Nálada : Mnohem lepší
Registration date : 14.05.2008

Tiché tajemství - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tiché tajemství   Tiché tajemství - Stránka 7 Empty04.11.08 15:09

Faith: To ohledne podobnosti se dozvíš další části.Stejne jako jestli bude Sam zase zdravý
Ano Sam se miloval s Andelem, proto taky mohl Samuel pomoct Deanovi. a Jack je velmi mocný démon a nehodlá jen tak vzdát Deanovi temné půlky a ano už jen dve části.
Návrat hore Goto down
calla
Winchester
Winchester
calla


Počet príspevkov : 1082
Age : 31
Bydlisko : Taká malá dedinka v BB kraji
Registration date : 25.06.2008

Tiché tajemství - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tiché tajemství   Tiché tajemství - Stránka 7 Empty04.11.08 19:17

Mna ta posledná veta totálne odrovnala affraid 602 anjel? Tiché tajemství - Stránka 7 214863 Torturing!Sam bol super Tiché tajemství - Stránka 7 312566 Tiché tajemství - Stránka 7 214863 702 celá časť bola super. Tiché tajemství - Stránka 7 104346 Tak predsa dve? Tiché tajemství - Stránka 7 71416 Tiché tajemství - Stránka 7 177401 Neviem sa dočkať Tiché tajemství - Stránka 7 170639
Návrat hore Goto down
Mason
Winchester
Winchester
Mason


Počet príspevkov : 1363
Age : 41
Nálada : Mnohem lepší
Registration date : 14.05.2008

Tiché tajemství - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tiché tajemství   Tiché tajemství - Stránka 7 Empty05.11.08 10:16

Mám dotaz: nasledující čast bude mít asi 5,6 stranek a me zajimá, jestli to sem mám postnout najednou a nebo rozdělit?
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Tiché tajemství - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tiché tajemství   Tiché tajemství - Stránka 7 Empty05.11.08 10:36

fuha...tazka otazka...daj to spolu confused Very Happy
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
Mason
Winchester
Winchester
Mason


Počet príspevkov : 1363
Age : 41
Nálada : Mnohem lepší
Registration date : 14.05.2008

Tiché tajemství - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tiché tajemství   Tiché tajemství - Stránka 7 Empty05.11.08 10:42

Dobře. Pokud to pojme. Nevím kolik stranek se sem může postnout.
Připravte se na vaší nejhorší noční můru Twisted Evil
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Tiché tajemství - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tiché tajemství   Tiché tajemství - Stránka 7 Empty05.11.08 10:55

ved ked, tak to rozdelis do viacerych priespevkov Wink
ale to nie je posledna cast, vsak?? :cry:
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
Mason
Winchester
Winchester
Mason


Počet príspevkov : 1363
Age : 41
Nálada : Mnohem lepší
Registration date : 14.05.2008

Tiché tajemství - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tiché tajemství   Tiché tajemství - Stránka 7 Empty05.11.08 11:06

Pak by me nasledovat ješte jedna. Nevím jestli vás to poteší, ale už mám námět na další povídku:)
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Tiché tajemství - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tiché tajemství   Tiché tajemství - Stránka 7 Empty05.11.08 11:12

no samozrejme, ze to potesi Twisted Evil
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Tiché tajemství - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tiché tajemství   Tiché tajemství - Stránka 7 Empty05.11.08 11:37

práve som prečítala posledné pokračko a zase to bolo úžasné 704 to ako bolo Samovi zle si opísal úžasne. a anjel? ty mi tu spôsobuješ samé šoky. Shocked
a k dalšej časti tých 5-6 strán bude asi priveľa na čítanie ale aj tak môžeš dať naraz do dvoch príspevkov nejako tozvládnem. už sa teším.
a dalšia poviedka? to super správa tvoje poviedky sa mi veľmi páčia
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
Mason
Winchester
Winchester
Mason


Počet príspevkov : 1363
Age : 41
Nálada : Mnohem lepší
Registration date : 14.05.2008

Tiché tajemství - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tiché tajemství   Tiché tajemství - Stránka 7 Empty05.11.08 11:41

Bude to sice nezavislá povídka, ale svým způsobem bude odkazovat na tyhle tři.
Jinak moc děkuji a teší me, že neustále překvapuji:)
Tak já to asi rozdělím. Ještě uvidím, jak mi to půjde.
Návrat hore Goto down
Mason
Winchester
Winchester
Mason


Počet príspevkov : 1363
Age : 41
Nálada : Mnohem lepší
Registration date : 14.05.2008

Tiché tajemství - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tiché tajemství   Tiché tajemství - Stránka 7 Empty05.11.08 16:23

Cast první

Ty jsi Anděl? Jako ten, co lítá po nebesích?“
„Takhle bych to sice nenazvala, ale jsem jedna z bílých Andělu.“
„Oni jsou i Černí, modří, růžový?“
„Klidně si ze me utahuj Deane, ale abys nakonec nezjistil, že tvé vtípky, zabily tvého bratra.
Dean uraženě sešpulil rty, ale musel uznat, že má pravdu.
„Dokážeš mu pomoct?“
„Jistě, že ano, ale něco za něco.“
„To jako myslíš vážně? On tady umírá a ty se me jako snažíš vydírat?!
Tohle, že má být ta čistá andělská láska.“
„Nepřekrucuj to Deane. Víš stejně dobře jako já, co máš udělat.“
„Tak na to zapomeň. Nejsem šílenec.
„Nic jiného ti nezbývá. Chceš zachránit Sama, Bobbyho, celý svět?“
„Jasně, že chci, ale za tuto cenu. Podruhé bych to už nemusel…“
„Ta žena se mu zahleděla do očí a Dean vzápětí uslyšel ve své hlavě.
„Musíš to udělat deane. Jestli to neuděláš, prohrajete.“
„Ne! Nikdy se už tím nestanu!“
„Pak sice tvého bratra vyléčím, ale bude to absolutně k ničemu, protože ho Lilith nebo Jack časem zabijou- To si vážně myslíš, že se jim můžeš postavit jako člověk? Tohle není jeden démon, kterého si můžete chytit a pokusit se ho dostat z lidského těla.
Tam venku na té pláni jich budou stovky! Stovky deane a i když se budou vraždit navzájem, nepochybuji o tom, že si rádi podají tzv. Lovce.“
„My jsme lovci!“ vybuchl dean nahlas.
„Je to jen na tobě Deane, ale jestli budeš bojovat jen jako člověk, nemáte proti nim sebemenší šanci.
„A co mi zaručí, že nademnou nepřevezme úplnou kontrolu a nepřidá se k nim a nebo hůř, nezabije Sama a Bobbyho.
„Musíš dokázat, že je tvá vůle silnější.“
„Ne! Už nikdy. Podruhé bych to nemusel zvládnout!“
„je to tvoje definitivní slovo Deane Winchestere?“ Ta žena mluvila sice klidným hlasem, ale Dean přesto nemohl v jejím hlase nepostřehnout jistou dávku rozhořčení.
„Já je porazím. Nějak si s nimi poradíme, ale teď bys mohla pomoct Samovi.
„pomůžu mu, ale podruhé už nebudu moc přijít.
„Proč? Máš snad strach? Ví o tom, že jsi anděl?“
„Jistě. Něco takového jsem nemohla utajit.“
„Odkdy Anděle spí s lidmi? Já myslel, že pro vás jsme my jen něco jako nižší forma života.“
„Tohle nikdo nikdy netvrdil. Naše těla se spojila, protože…,“ žena zmlkla.
„Já vám prostě nemůžu pomoct a ani nikdy z ostatních. Budete jenom vy tři lidé proti několika stovkám démonů.
„Ne! My to zvládneme, ale chtěl bych vědět, proč vypadáš jako deira, tedy pokud vůbec existuje.“
Ženina tvář posmutněla.
„Ano. Existuje a ne není démon,“ když viděla, jak Dean vítezslavně otvírá ústa.
Ten je zase zklamaně zavřel.
„Copak je mrtvá?“
„Přála bych si to,“ zašeptala ta žena a pak se přemístila k Samovi.
„Lisrael, proč si sem přišla?“ zašeptal slabě Sam.
„Nemluv. Musíš si teď odpočinout,“ zašeptala Lisrael a pak mu ho obrátila na břicho a vzápětí mu něžně položila své ruce na rozedřená záda.
„Zavři oči Deane.“
„Myslím, že to nebude nutné.
„zavři oči!“ její slova zněla nekompromisně a tak Dean uposlechl.
„Co chceš dělat Lisrael?“ Samův hlas byl tišší a tišší.
„Pssst. Nemluv Sammy,“ požádala ho Lisrael a pak začala cosi mumlat.
Dean, který mel stále zavřené oči, ten jazyk nepoznal.
Chvíli se nic nedělo, ale pak najednou celou místnost obklopilo neproniknutelné světlo, ozval se pronikavý výkřik a nakonec to světlo zmizelo.
„Můžu už je otevřít?“
„Ještě ne.
„Pojď se mnou Same. Připoj se ke mně a Samuelovi.“
„To nejde. Já jsem jen člověk.“
„Mohu to zařídit. Jen tady nezůstavej. Když se jim postavíte, zemřete, když se jim vyhnete, zemřete. Tady na zemi tě nečeká nic dobrého. Pojď se mnou Same.
Máš šanci se stát jedním z nás.“
Sam, který se cítil zase silný a zdraví pohlédl na Deana, který už o několikáté zopakoval svojí otázku ohledne otevření očí.
„Nejde to. Promiň mi to Lisrael. Dean je můj bratr, a jestli mám zemřít za dobrou věc, jsem na to připraven.
„Same. Nechci o tebe přijít a Samuel nechce přijít o otce.
„Ještě nejsme mrtví, ještě nás démoni nedostali.
„Nemáte proti nim šanci! Bude to hrdinská, ale zbytečná smrt!“
„Jsem rozhodnutý. Jestli to přežiju, najdu způsob, jak být s tebou a se Samuelem, ale teď je mé místo tady.“
„Budeme na tebe čekat?“ pošeptala mu do ucha a potom i se Samuelem zmizela.
„tak co? Už můžu ti oči otevřít?!“
„Jo. Už je můžeš otevřít.“
„Jsi v pořádku Same?“ chtěl vědět Bobby.
Sam slabě přikývl.
„Tak ona tě přece jen vyléčila,“ Dean Sama objal.
Pak od Sama odstoupil.
„Kde je Samuel? Ona ho vzala?!“
„Bude s ní v bezpečí.“
„Jo. Nejspíš ano. Co budeme dělat teď.
Ani Sam ani Bobby mu nestačili odpovědět, protože se ozvalo naléhavé zabušení.
Obezřetně si připravili zbraně.
„Kdo je tam?!“
„Tady Will a Thomas. Tohle musíte videt!“
Sam pohlédl na Deana a ten zas na Bobbyho.
„Jaké je týdenní heslo?“
„Co je to za blbost?“
„Jestli jste opravdu Will a Bill budete to vědět.
„Proboha, ale tak jo. Slepice na paprice. Pustíte nás tedy dovnitř?“
Bobby otevřel a dovnitř padli dva asi čtyřicetiletí muži.
„Tam venku na té louce je hotové peklo?“ promluvili oba dva naráz.
„My víme. Jdeme se k ním připojit.“
Oba dva muži na ně vytřeštili oči.
„Copak jste se úplně zbláznili? Jsou to démoni a jsou jich stovky!“
„Kolik jich tam je?“ zajímalo Bobbyho.
„Na každé straně nejméně tři stovky a všechno to nejsou jen lidé a vy tam přesto chcete jít?!“
„Já jsem je přivedl, já je pošlu zpátky,“ promluvil Dean a jeho oči vyjadřovaly tvrdost.
„Same, Bobby. Přece mu něco takového nedovolíte? Byla by to sebevražda!“
„My jdeme s ním. Jednou provždy to musí skončit. Bud my nebo oni.
„Vy jste snad museli zešílet. Co si myslíte, že proti nim zmůžete?
Jsou tam nejhorší zplozenci pekla!“
„To nás má odradit?? Jsme lovci a lovíme přesně takové šmejdy i když většinou mají lidskou tvář.“
„Tohle je ale čirá sebevražda!“
„Nikdo vás do ničeho nenutí. Je to na vás.
Will se podíval na Billa a oba dva zavrtěli hlavami.
„Ano. Jsme lovci, ale ne šílenci. Je nám to líto, hodně štěstí,“ a pak odešli.
„Tak jsme na to my tři. Škoda, že tu není táta.
Bobby je oba dva objal.
„At už kdekoliv, jistě je na vás hrdý!“
Návrat hore Goto down
Ettie
Winchester
Winchester
Ettie


Počet príspevkov : 1500
Age : 34
Bydlisko : in the arms of the angel
Nálada : falling out of a perfect dream coming out of the blue..
Registration date : 13.01.2008

Tiché tajemství - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tiché tajemství   Tiché tajemství - Stránka 7 Empty05.11.08 18:24

Shocked juuuuuuuuuuuuuuuuj Smile pekne pokracko Tiché tajemství - Stránka 7 430869 rychlo rychlo dalsie pls lol! 704 dance
Návrat hore Goto down
http://modrestuhy.blog.cz/
calla
Winchester
Winchester
calla


Počet príspevkov : 1082
Age : 31
Bydlisko : Taká malá dedinka v BB kraji
Registration date : 25.06.2008

Tiché tajemství - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tiché tajemství   Tiché tajemství - Stránka 7 Empty05.11.08 19:24

affraid affraid to bolo krásne pokracovanie 702 Sammy je znovu na nohách a idú bojovať dance Jej ja sa tak teším na to čo si pre nás pripravil. Tiché tajemství - Stránka 7 170639 a to objatie na konci Tiché tajemství - Stránka 7 214863 Tiché tajemství - Stránka 7 214863 No nádhera Tiché tajemství - Stránka 7 430869 Tiché tajemství - Stránka 7 177401 ďalšia poviedka? Tiché tajemství - Stránka 7 325299 jej super. Som zvedavá o čom bude. Teším sa 704 704 Tiché tajemství - Stránka 7 258431 Tiché tajemství - Stránka 7 258431
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Tiché tajemství - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tiché tajemství   Tiché tajemství - Stránka 7 Empty05.11.08 19:57

Tiché tajemství - Stránka 7 806497 Ty koky tak to bolo krásne Shocked skutočne dojímavé Sad to ,keď Sama vyliečil ten Anjel a prosila ho ,aby išiel s ňou a pripojil sa k nim a strašne ma dojala ,ked povedal ,že on musí zostať so svojim bratom bolo tu vidieť to bratské puto,ktoré tak veľmi milujem 702 Tiché tajemství - Stránka 7 430869 Tiché tajemství - Stránka 7 214863 Tiché tajemství - Stránka 7 214863 a potom ten boj páni tak tam musí byť riadne bordel 602 Twisted Evil a ,že tí najhorší démoni oni asi fakt nemajú šancu omg No Tiché tajemství - Stránka 7 568939 Tiché tajemství - Stránka 7 568939 a to ,keď Dean povedal ,že on tam ide a Sam a Bobby povedali ,že idú tiež tak to bolo prekrásne Tiché tajemství - Stránka 7 177401 Tiché tajemství - Stránka 7 104346 a potom ,keď povedali ,že keby tu bol otec a Bobby ich objal ,že by bol John na nich pyšný tak to už som mala pusu otvorenú a oči vyvalené na dlážke Tiché tajemství - Stránka 7 806497 Tiché tajemství - Stránka 7 214863 Tiché tajemství - Stránka 7 214863 Tiché tajemství - Stránka 7 430869 Tiché tajemství - Stránka 7 430869 702 pretože to bolo ohromujúce Tiché tajemství - Stránka 7 104346 úplne skvelá časť taká nádherná Tiché tajemství - Stránka 7 199226 Tiché tajemství - Stránka 7 177401 Tiché tajemství - Stránka 7 71416 a už len tá jedna mne bude smutno za touto poviedkou Tiché tajemství - Stránka 7 460216 dúfam ,že napíšeš aj ďalšiu Tiché tajemství - Stránka 7 284389 Tiché tajemství - Stránka 7 260605 Tiché tajemství - Stránka 7 260605 už sa teším na finálnu časť Tiché tajemství - Stránka 7 258431 Tiché tajemství - Stránka 7 325299 Twisted Evil no zároveň som aj smutná ,že už je to posledná :cry:
Návrat hore Goto down
Mason
Winchester
Winchester
Mason


Počet príspevkov : 1363
Age : 41
Nálada : Mnohem lepší
Registration date : 14.05.2008

Tiché tajemství - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tiché tajemství   Tiché tajemství - Stránka 7 Empty05.11.08 20:41

Budou ješte dve. Boj a pak konec. I me bude smutno. napsal jsem za půl roku 250 stranek.
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Tiché tajemství - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tiché tajemství   Tiché tajemství - Stránka 7 Empty05.11.08 21:06

Jéé ešte dve to ma potešilo Tiché tajemství - Stránka 7 170639 Tiché tajemství - Stránka 7 325299 fúúha 250 ty brdo Shocked to je pekné Smile vidíš aký si dobrý Tiché tajemství - Stránka 7 104346
Návrat hore Goto down
Mason
Winchester
Winchester
Mason


Počet príspevkov : 1363
Age : 41
Nálada : Mnohem lepší
Registration date : 14.05.2008

Tiché tajemství - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tiché tajemství   Tiché tajemství - Stránka 7 Empty05.11.08 22:03

Tak nakonec budou asi tři. Doufám, že nevadí, ale zítra vstavam v pět ráno a chci se trochu vyspat. Upozornení. Je to docela nechutné.

„Nedaleko domu, ve kterém byli Sam, Dean a Bobby se nacházela rozlehlá pláň, po které bylo rozseto několika vykotlaných pařezu.
Obvykla byla opuštěná, ale dnes v tuto chvíli byla plná bytostí. Byli tu lidé, ale i tvorové, které nebylo dobré popisovat. Všichni měli v očích jas a každý hleděl na každého.
U jedné asi 300 členné skupiny stála Lilith. Ačkoliv byla v těle dítěte, její oči stejně jako její tvář, vyjadřovaly moc.
Naproti ní stal jack v uhlazeném smokinku a zatím stálo něco kolem čtyř stovek pekelných nestvůr.
„Dávám ti šanci vzdát se a zemřít rychle a téměř bezbolestně.
„Tohle si nech pro někoho jiného, třeba pro Deane. Ať koukám, jak koukám nikde ho nevidím.“
„Přiznávám, že vše nevyšlo tak jak mělo, ale Dean svůj učel splnil. Naplnil to, pro co byl vybrán, ale ty jsi jak se zdá tak trochu zklamala. Myslela sis, že bys je mohla donutit navzájem se zabít anebo je nechat zemřít tady, ale ani jedno se ti nepovedlo.
Vlastně bych řekl, že jsi úplně zklamala.
Lilith cosi zaprskala.
„Mohla být si na straně vítěze. Měla si šanci, ale odmítlas jí.
„Je jen jediný démon, který bude ovládat zemi a to jsem já,“ zasyčela Lilith a pak dala pokyn a lidé, ve kterých byli démoni se jen velmi neochotně posunuli dopředu.
„Pohnete sebou! Musíme je všechny zničit!“ zakřičela Lilith, ale sama se dopředu nikterak nehrnula.
Nakonec byli její démoni k Jackovým tak blízko, že na ně zaútočily, ale vzhledem k tomu, že na Lilithine straně byli povětšinou jen „Lidští“ démoni a na Jackove ty největší pekelné stvůry, byl to velmi nerovný boj.
Kdykoliv se nějaký lidský démon pokusil zaútočit, probodnout nějakou pekelnou stvůru, ta mu nedala nejmenší šanci a bud tomu dotyčnému utrhla nohy, ruce, hlavu nebo mu zlámala vaz. Sem tam se několika démonům v lidských tělech podařilo umlátit pekelnou stvůru, ale Lilithiných démonů kvapem ubývalo a Jack měl jen malé ztráty a až doposud nezasahoval.
To Lilith už musela použít všechnu svojí moc, aby se ubránila, v několika následcích vteřinách rozčtvrtila tři démonské bytosti a i když se to snažila nedat najevo, její moc slábla a byla jen otázkou času, kdy její tělo roztrhají a též bylo zřejmé, že řady jejich příznivců, ubývají rychleji a rychleji.
Jack stál opodál a jen se usmíval.
„Tvůj čas se blíží Lilith. Už velmi brzo získám tvojí sílu.“
„To si jen myslíš!“ zasípala Lilith a jen s velkou námahou odrazila další démoní útok.
„Však ty už dlouho nevydržíš.“

Zatímco se na pláni takto zuřivě bojovalo, Dean, Sam a Bobby se k ní teprve blížili.
Už zdálky to viděli a jejich rozhodnutý, zapojit se do bitvy sláblo, ale už se nešlo vrátit.
Sam povzbudivě poklepal Deanovi na ramene a ten mu to oplatil.
Čím k té pláni byli blíž, tím víc musel Dean myslet na slova Lisrael.
„Jako člověk je nemůžeš porazit. Jako člověk je nemůžeš porazit!“
„Já jsem já! Já jsem já,“ opakoval si tiše.
„Co je Deane?“
„Nic. Jen si tak mumlám pro sebe, to me uklidňuje.“
Samův pohled sice vyjadřoval jistá pochybnost, ale už o tom nemluvili.
Předtím než vstoupili na tu plán a zapojili se do toho masakru, spatřili před sebou ležet dve zuhelnatělé postavy.
Nemuseli dlouho přemýšlet. Bylo jim hned jasné, čí to jsou mrtvoly.
„Měli zůstat s námi. Možná by měli o něco větší šanci.“
„Deane!“ Napomenul ho Sam.
„Co je? Vždyť je to pravda.
„Ticho?“ přerušil je Bobby.
„Co je?“ zeptali se oba dva polohlasně.
Bobby ukázal před sebe a Sam a Dean spatřili jak se po zemi váli desítky mužů a žen a někteří z nich neměli nohu, jiný zase ruku, další byl bez očí a ze všech pařezů stékala krev.
Dean si vzpomněl, jak o tom Sam mluvil, když jeli do tohohle města a on mu nevěřil.
„Promiň!“ zamumlal k němu.
„Já sám to nechápu a děsím se toho,“ odvětil Sam a nemohl se ubránit zamrazení.
„Tamhle je ta malá mrcha a zdá se, že je v obložení, ale pochybuji, že jí ti démoni, co mimochodem vypadají, jako kdyby se jim kvůli slunci po tváři rozlil makeup chtějí provolat slávu.
Bobby se na něho podíval, ale nic neřekl. Zalovil v kapse a pak vytáhl dvě postříbřené dýky. Byly stejné jako ta, co měl Dean.
„Já myslel, že je jen jedna.
„Pár jsme jich s Johnem před pár lety vyrobili, ale doufali jsme, že je nebudeme muset použít.“
„A kdy si nám o tom jako chtěl říct?“
„Právě v tuhle chvíli,“ Bobby jednu dýku podal Samovi a druhou si nechal.
„Bože můj. Ještě, že jsem nic nejedl.“
„Tak jo. Jdeme pár démonům pocuchat žlázy,“ zamumlal Dean a pevně uchopil dýku.
„Jdeme do toho,“ potvrdil Sam a snažil se, aby se mu netřásl hlas.
„Za Johna a všechny ostatní Lovce,“ zašeptal Bobby.
Dean přiskočil k Lilith a jedním jediným pohybem, provrtal démonovi, který se sápal po Lilith srdce a démon se sesul k zemi a začala z něho vytékat zelená lepkavá tekutina.
Sam na něho neuvěřitelně chladne, podřízl dalšího démona, který se mu snažil dostat ke krku a Bobby ten dalšího tou dýkou doslova rozříznul.
Lilith celá rudá a na pokraji sil, na ně nechápavě zírala.
„Proč jste tady? Já jsem vás chtěla využít. Přišli jste me zabít?!“
„Víš, že jo, ale řekli jsme, že je nejprve potřeba vyřídit jedno zasviněného démona, který me donutil přijmout démona a zabít Jo!“
„Jo je ale moje práce,“ Lilith sama ani neveděla proč to říká.
„Hele. Ty malá démonko. Nepokoušej svoje štestí,“ zavrčel Dean a pak podřizl krk dalšímu lidskému démonovi. Pravdou ovšem bylo, že u Jacka převožovali zplozenci pekla a ty nešlo zabít tak snadno.
Dean si z tváře setřel krev.
„Kolik nám jich ještě zbývá?“
„Mám dojem, že ještě dobrá dvoustovka.
„Tak to máme tak 50 na každého,“ jakmile to dořekl Lilith se zřitila k zemi.
„Tak jo. Na jednoho skoro sedmdesát, všehoschopných a velmi silných pekelných monster. To bude řezničina,“ Deanovi zaplály oči, ale on to dokázal potlačit dřív, než si toho Sam nebo Bobby stačili všimnout.
„Musím to dokázat! Musím bojovat jako člověk!“ mumlal tiše a pak už se plně soustředil na ohyzdného chlupatého démona, které mu po těle stékala nějaká tekutiny.
„Ty jsi mi teda krasavec,“ pomyslel si,“ a pak ten démon zautočil.
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Tiché tajemství - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tiché tajemství   Tiché tajemství - Stránka 7 Empty06.11.08 7:21

Dean nikdy nestraca zmysel pre humor, to na nom milujem 601
juuuj, a Sammy nesiel, chcel bojovat a zvitazit, to je moj milacik 702
inak super opisany boj... ten Jack je teda trieda affraid koxo a dalsie dve dyky affraid juuuuj, paradicka,ale ze sa v Deanovi prebudil ten demon?? affraid co to co to?? paradne pokracka Mason, sa mi to paci Tiché tajemství - Stránka 7 258431
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Tiché tajemství - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tiché tajemství   Tiché tajemství - Stránka 7 Empty06.11.08 15:51

Shocked Jee ešte tri a ešte sa aj pýtaš ,že či nevadí ved ja som celá happy z toho dance 704 Tiché tajemství - Stránka 7 170639 ...No tak toto bola ,že giganticky skvelá časť Tiché tajemství - Stránka 7 104346 Tiché tajemství - Stránka 7 677692 Tiché tajemství - Stránka 7 214863
veru aj mne sa páči ,že Dean nikdy nestratí zmysel pre humor aj v tých najťahších situáciach Tiché tajemství - Stránka 7 430869 Tiché tajemství - Stránka 7 430869 tak ten rozhovor bol úžasný medzi Lilith a Jackom ,že jej moc bude jeho normálne ,že chudera Lilith ,ale nie neni mi jej lúto takej hhhh Tiché tajemství - Stránka 7 449740 Tiché tajemství - Stránka 7 487389 Tiché tajemství - Stránka 7 332617 ..no a potom naši boys išli do boja tak to bola pecka ja asi skapem bože sa bojím o nich Tiché tajemství - Stránka 7 199226 Tiché tajemství - Stránka 7 568939 Tiché tajemství - Stránka 7 87642 teda ,ale dobre tích démonov začali masakrova no nie pekne im dávajú Tiché tajemství - Stránka 7 284389 Twisted Evil len tak dalej chlapci Tiché tajemství - Stránka 7 43228 a Lilith už hned námietky ,že čo tam robia no nech ide kdesik Tiché tajemství - Stránka 7 986581 Tiché tajemství - Stránka 7 812801 dúfam ,že jej dobre nakopú prdel heh Tiché tajemství - Stránka 7 107729 brilantná časť Tiché tajemství - Stránka 7 104346 Tiché tajemství - Stránka 7 469569 Tiché tajemství - Stránka 7 103511 Tiché tajemství - Stránka 7 312566 Tiché tajemství - Stránka 7 949816 a už sa teším na ďalšiu a akože nech je čo najskôr ok Tiché tajemství - Stránka 7 325299 Tiché tajemství - Stránka 7 260605 Tiché tajemství - Stránka 7 319161
Návrat hore Goto down
Mason
Winchester
Winchester
Mason


Počet príspevkov : 1363
Age : 41
Nálada : Mnohem lepší
Registration date : 14.05.2008

Tiché tajemství - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tiché tajemství   Tiché tajemství - Stránka 7 Empty06.11.08 16:29

Asi až zítra. Dnes jsem byl na konzultaci ohledne mé operace.
Jo. Jdou do nich drsne, ale démonů je stále příliš.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Tiché tajemství - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tiché tajemství   Tiché tajemství - Stránka 7 Empty

Návrat hore Goto down
 
Tiché tajemství
Návrat hore 
Strana 7 z 8Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Fanfiction :: Dokončené poviedky :: Mason-
Prejdi na: