Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 poslední boj

Goto down 
+7
Faith
tauria
Soniq
Violet
12NicolAlysska
lentilka
Mason
11 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorSpráva
Mason
Winchester
Winchester
Mason


Počet príspevkov : 1363
Age : 41
Nálada : Mnohem lepší
Registration date : 14.05.2008

poslední boj - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: poslední boj   poslední boj - Stránka 7 Empty28.03.09 18:57

čekal jsem, že s tím přijdeš, ale bude tam všechno... Very Happy
A tamto beru jako poklonu.
Návrat hore Goto down
Mason
Winchester
Winchester
Mason


Počet príspevkov : 1363
Age : 41
Nálada : Mnohem lepší
Registration date : 14.05.2008

poslední boj - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: poslední boj   poslední boj - Stránka 7 Empty05.04.09 15:18

A po delší dobe pokračujeme.

Všichni přišli k dlouhému a zřejmě taky hlubokému jezeru.
Dean se přiblížil k okraji a prst si smočil ve vodě.
Otřásl se a vrátil se k ostatním.
„Tak to ani náhodou. Je pěkně studená.“
Čekal jsi snad, že bude vyhřívaná?!“ rýpla si Bella a pak se začala svlékat.
„Brzdi trochu, co si myslíš, že děláš?!“
„No. Možná, že je to těžké pochopit, ale svlékám se,“ odvětila a po chvilce tam stále jen ve spodním prádle.
„Měli jste mi říct, že se budeme koupat, vzal bych si plavky.“
Jestli si už zapomněl, do toho Jezera musíte vstoupit, tak jak vás bůh stvořil.
„Chcete mi říct, že to s tou nahotou myslíte vážně, to se mám jako přede všemi svléknout?!“
„Jestli se stydíš, otočila bych se, ale podle Castiela tam musíme vstoupit všichni najednou, ruku v ruce.
„Tak to tedy ani náhodou. Nemůžu tam jít ve spodáren?!“
Castiel zavrtěl hlavou.
„Věř mi, že me netěší vidět tvé nahé tělo, ale, aby jste mohli omládnout, musíte být nazí, magie skrytá ve vodě, musí projít celým vaším tělem.“
„A ty se budeš koukat a křupat přitom brambůrky, co ty šmíraku?“
„Deane. Taky z toho nejsem nadšený a na rozdíl od tebe tady nemám nikoho, kdo me miluje, ale Cass má pravdu. Jestli nám ta voda pomůže, jen když budeme nazí, jsem ochotný to podstoupit, protože takhle bychom neměli nejmenší šanci,“ prohlásil Sam a svlékl se.
„Si tady připadám jak na nuda pláži,“ zavrčel Dean, ale také se svlékl.
Za chvíli už byli všichni nazí a chytli se za ruce.
Dean se raději neohlížel ani doleva ani doprava, jako naschvál si vedle něho musela stoupnout Bella, která s tím však problém neměla a pohledem přejížděla jeho tělem.
Cass si odkašlal.
„Musíte se soustředit. Jakmile vstoupíte do vody, začne voda bublat a bude se vás snažit roztrhnout, ale vy musíte vydržet, protože jestli se pustíte…,“
„Bude všechno ztracené a z nás se stanou mumie, mohl by si to zrychlit, jednak je mi zima a jednak me fakt vytáčí, že na nás civíš.“
Castiel ustoupil o krok dozadu.
„Já na vás necivím, jen vám chci říct…“
„My to chápeme. Pokud možno, chtěl bych to mít, co nejrychleji za sebou,“ přerušil ho Dean opět.
Sam po něm vrhl nesouhlasný pohled, Bella se ušklíbla a Jo mu položila hlavu na rameno.
„Nebuď na něho takový. Snaží se nám pomoct a musí přitom myslet na to, co se stalo tomu Urielovi.
„Omlouvám se. Ještě něco nám chceš říct?“ zeptal se Dean, který se snažil hledět vpřed, ale jako by ho něco táhlo k Jo, nutilo se na ní dívat, na její nahé a stále pěkné tělo.
Castiel si znovu odkašlal a upoutal tím tak jeho pozornost.
„To je všechno. Budu tu na vás čekat,“ a poté poodešel.
„Takže. Až řeknu 3, půjdeme tam všichni najednou.“
„Kdo tě učinil šéfem Deane?!“ otázala se Bella vyzývavě.
„Chceš si snad střihnout kámen, nůžky, papír?!“
„Spíš si davej pozor na své tělo, aby se náhodou nestalo něco nepříjemného, jestliže budeš na Jo nadále takhle zírat.“
Ty!“ V Deanovi vzkypěl vztek, ale zastavil ho Sam.“No tak. Už s tím přestaňte, copak nedokážeš být deane chvilku v klidu, svého si přece dosáhl, Ruby tu s námi není, čeká tam venku, vystavená možnému nebezpečí.
„No tak Same. Je to démonka, ta se o sebe postará.
„Připravte se. Až řeknu tři, všichni najednou vykročíme, všichni.“
„Zábavné. Dean Winchester je pod pantofli svého mladšího a o něco hezčího bratra,“ znovu si rýpla Bella.
„Proč jsme ji jen nenechali „mrtvou“? Blesklo Deanovi hlavou.
V dalce se ozvalo hřmění a všichni viděli z oblohy padat bílé zakrvácené peří, to nevěstilo nic dobrého.
Ve tváři Castiela to škublo, ale z§stal na svém místě a sledoval, Deane, Sama, Bellu Charlotu, Jo, jak pomalu společně vstupují do té vody.
Měl chuť jim říct, proti komu vlastně doopravdy stojí, ale zavrhl to, v tuhle chvíli to nebylo dobré, nejlepší bude, když to zjistí sami, přestože tu bylo obrovské riziko, že by je to mohlo ochromit natolik, že by to potom nedokázali.“
Cass zavrtěl hlavou. Neřekne jim to, nebude riskovat.
„Bože to studí, to je ledové.“
„Ale copak Deane snad nám není zima, chceš se snad přidat do klubu ženských a nechat tom Sama samotného?!“ vysmívala se mu Bella.
„Ignoruj jí Deane, pamatuj, že jí za žádnou cenu nesmíš pustit, ponořme se ještě trochu hlouběji.
„Tobě se to snadno řekne, ale tobě se ta Charlota určitě nesnaží dostat nohou k jistým místům.
„Deane, copak jsi nějaká fajnovka nebo ty ses snad stydíš, či snad nemáš zkušenosti se ženami, jestli chceš, něco bych tě mohla naučit.
„Drž se ode me dal!“ dean jí dupl nohou na nohu a Bella zaprskala, ale nepustili se.
Voda kolem nich začala bublat, přišlo jim, jako by do jejich těl něco naráželo, něco co se je snažilo rozdělit, ale oni se stále drželi a voda se stávala stále teplejší až docela vařící, kolem nich z vody vycházela pára, ale oni se stále drželi.
„Ted už mi není zima, kde je nějaký ten led!“ zaúpěl dean.
„Všichni se potopte a pak se pusťte!“ zakřičel Castiel, kterému na rameno dopadla další zakrvácená pírka.
„Cože?!“ nerozuměl Dean, ale to už se jak Bella tak i Jo ponořily a stáhly ho sebou.
Castiel se přiblížil ke břenu blíž k té vodě.
Doufal, že to vyjde, že se vynoří o dost mladší a připravenější.
Asi minutu se nic nedělo, na hladine byly akorát bublinky a potom se vynořila jako první Charlota.
Byla o něco mladší a její pohled byl pevný.
Vzápětí se vynořila Bella, která prskala, ale byla také o něco mladší a její kůže už nebyla tak bledá.
Castiel si oddechl, ale stále tam byli, Sam, Dean a Jo.
Po několika vteřinách se vynořil Sam, mohlo být mu tak 28, prudce oddychoval.
„Kde je dean, kde je Jo?!“
„Zkus hádat,“ Bella naznačila rukou dolu.
„Bože!“ Sam se ponořil, srdce mu prudce bušilo v obavách, že by se snad Dean s jo nedostali nad vodu, ale když viděl, jak se oba dva mladí líbají, vybuchl smíchy, což ve vodě znamenalo spoustu bublinek.
Dean se od Jo odtrhl a vymrštil hlavu nad hladinu.
„Ať jste tam dole viděli cokoliv, neměli jste to vidět.“
„Láska Ó ta láska,“ pronesla Bella a pak vystoupila z vody, přijala bez jakéhokoliv studu od Castiela ručník a zalezla si do jednoho z připravených stanů.
„Ty mi něco vyčítej Deane,“ zabručel Sam a pak také vystoupil z vody, obalil se ručníkem a odešel do prázdného stanu.
„Už tu mám jen jeden stan, ale předpokládám, že vám to nebude vadit,“ poznamenal šibalsky Cass, když Deanovi a Jo předával ručníky.
„Srandičky, ale co naděláme,“ Dean a Jo odešli do stanů.
Nedaleko nich se zahřmělo a začalo pršet, ale nebyl to obyčejný déšť, dopadaly kapky krve, krve jeho Přítele Uriela, který nechtěl čekat.
Nastala noc. Každý jí strávil jinak.
Dean ležel na spacáku a hleděl do stropu.
Čekal, až se Jo vrátí. Nikdy by to neřekl, ale on po ní toužil, chtěl jí, chtěl se s ním milovat.
Dovnitř někdo vstoupil, lehl si k němu a začal ho hladit po těle.
„Ty na to jdeš nějak zhurta.“
„Času je málo Deane, a já vím, že to chci, ale jestliže na to…,“
Dean jí umlčel polibkem. Neviděl jí sice do tváře, ale poznal jí podle hlasu. Vzápětí se milovali a bylo to vášnivé. Byli v tom nejlepším, když oblohu prořízl blesk a ozářil stan a Dean zjistil, že leží na Ruby, že to s ní právě miloval.
Odkutálel se z ní a ve tváři mel zhnusení.
„Jak si se sem dostala, kde je Jo, udělalas jí něco?!“
„Jenom klid. Tvoje láska spinká, byla nějaká unavená.“
„Ty mrcho! Cos to udělala?! Já myslel, že ti jde o Sama!“
Taky, že ano, ale tohle se muselo stát, ale neříkej mi, že se ti to nelíbilo, Ruby se smíchem zmizela.
Návrat hore Goto down
lentilka
Winchester
Winchester
lentilka


Počet príspevkov : 2175
Age : 44
Registration date : 15.04.2008

poslední boj - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: poslední boj   poslední boj - Stránka 7 Empty05.04.09 18:58

to bolo super poslední boj - Stránka 7 99937 poslední boj - Stránka 7 99937 ako sa tam vyzliekali Twisted Evil poslední boj - Stránka 7 284389 Twisted Evil a Cas ich poučoval poslední boj - Stránka 7 316745 poslední boj - Stránka 7 316745 tie Deanove hlášky poslední boj - Stránka 7 316745 poslední boj - Stránka 7 316745 ja som nemohla poslední boj - Stránka 7 316745 poslední boj - Stránka 7 316745 a potom ten záver takže odtiaľ to ich dieťa už sa teším na tú Samovu reakciu poslední boj - Stránka 7 934194 Twisted Evil bolo to super poslední boj - Stránka 7 214863 poslední boj - Stránka 7 214863 poslední boj - Stránka 7 214863 skvelé pokračovanie poslední boj - Stránka 7 104346 no a je po urielovi poslední boj - Stránka 7 312566 aspoň myslím Very Happy
Návrat hore Goto down
Mason
Winchester
Winchester
Mason


Počet príspevkov : 1363
Age : 41
Nálada : Mnohem lepší
Registration date : 14.05.2008

poslední boj - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: poslední boj   poslední boj - Stránka 7 Empty05.04.09 19:15

Lentilka. Vuči Deanovi kruté, ale je to démonka:-)
A jak se ti líbila Bella? Smile
Návrat hore Goto down
Mason
Winchester
Winchester
Mason


Počet príspevkov : 1363
Age : 41
Nálada : Mnohem lepší
Registration date : 14.05.2008

poslední boj - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: poslední boj   poslední boj - Stránka 7 Empty07.04.09 16:46

Jak si mohl, Deane?! Jak si to mohl jenom udělat?!“
„Cože? To snad nemyslíš vážně!“
„Čekal jsem od tebe všelicos, ale rozhodne ne to, že se vyspíš s Ruby, já myslel, že miluješ Jo, ale tys to celou tu dobu jen předstíral, toužil si po Ruby, proto ses mi snažil rozmluvit náš vztah…“
Dean vybuchl smíchy.
„Tohle vážně nemůžeš myslet vážně. Přísahám, Same. Ona se tam neobjevila, nevím jak, vzhledem k tomu, že Castiel tvrdil, že se sem nedostane…“
„Nezkoušej to na něho hodit. Jak si to mohl udělat?!“
„Já jsem…… já jsem čekal na Jo, měli jsme něco dojednaná a když vstoupila do stanu, myslel jsem, že je to ona, stejně voněla, mluvila jako ona, to jsem jí mel jako nejprve osahat, jestli na sobe nemá nějaké démonská znamení?!“
„Démoni nemají na těle žádné viditelné znamení,“ ozvala se pobavene Bella.
„Ty raději mlč. Sakra brácho! Přísahám ti, že já jsem s ní nespal, tedy spal, ale jenom proto, že me oblbla!“
Sam nevěřícně potřásl hlavu.
„Tomu nevěřím, proč by to dělala, jestli chtěla mít s někým sex, proč ho neměla se mnou?!“
„Třeba má Dean větší sexuální zkušenosti.“
„Mohla bys sklapnout?!“ obořili se na Bellu oba dva současně.
Řekl bych ti, že by ses jí na to měl zeptat, ale nikde jí tu nevidím.“
Sam si rukou prohrábl vlasy. Vypadal zničeně.
„Fakt me to mrzí Sammy, ale musíš mi věřit, dobrovolně bych se s ní nikdy nevyspal, ta bestie musela nějak vědět, že to zabralo, že jsme omládli.“
„Takže to byla ona, co me uspala,“ ozvala se Jo, ale na Deana se nepodívala.
„Jak to myslíš?!
„No. Byla jsem se napít a pak se vracela do našeho stanu, když tu ke me přiskočila nějaká žena a rukou se dotkla mé hlavy a já jsem usnula.
„Jsi si jistá, že to byla ona?!‘“ zeptal se tiše Sam.
„Je mi to fakt líto, ale kdo jiný by to mohl být?!“
V tu chvíli se Charlota chytla za hlavu.
„Moje hlava! Moje hlava! To je bolest! To je bolest! Jsou tady, už se sem blíží!“
„Kdo? O kom to mluvíš, co je to s tebou?!“
Charlota na Deana nereagovala, srazila Bellu k zemi.
„Au! Co to děláš?!“
„Musíme ihned všichni do jednoho kruhu,“ mezi Deanem a Samem se objevil Castiel a jeho tvář byla svraštěla starostí.
„Zrovna tebe jsem hledal.“
„Na tohle nemáme čas,“ Castiel popostrčil Bellu a jo k Samovi a Deanovi.
„Au! Hele chovej se ke me zdvořile.
„zustaňte u sebe, nikdo z vás nesmí opustit tento kruh.“
„Jaký kruh?!‘“ nechápal Dean.
„tenhle, Castiel kolem nich obkreslil nějaký kruh.
„Co se děje? No tak uklidni se.“
„Co je s ní?!“ zeptala se Jo, kterou svíral nepříjemný pocit.
„Ty o tom víš?!“ obrátil se Sam na Castiela, vděčný, že pro tuto chvíli může myslet na něho jiného.
Cass zachmuřeně přikývl.
„Uriel se jim pokusil postavit, ale oni ho zajali a mučili, prozradil jim tohle místo a i způsob, jak obejít ochranu.
„Takhle se sem dostala ta démonka?!“
„Je to možné, i když nevěřím, že by se k něčemu takovému snížila.“
„O čem to mluvíš, co o tom víš?!“
„zůstaňte všichni v tom kruhu.“
„O co tady kruci jde?!“
„Zůstaňte v tom kruhu!“
„A co ona? To jí tam necháme?!“
„Jasně, že ne,“ Dean chtěl vystoupit z kruhu, ale Cass ho ho uchopil za paži.
„Zůstaneš tady.“
„Jestli sem má někdo přijít, musí jít sem,“ Dean se mu chtěl vytrhnout, ale Cass zesílil stisk a jeho tvář potemněla.
„Zustaneš tady,“ v jeho hlasu nebyla ani stopa po určité laskavosti, se kterou až doted mluvil.
„Ok. Snad víš, co děláš,“ Dean couvl hlouběji do kruhu a třel si místo, které mu držel.
Obloha se zatáhla, někde blízko nich se ozvalo zahřmení.Charlota padla na kolena, stále se držela za hlavu, bylo na ni vidět, že trpí.
„Přece jí tam nenecháme! Ona má bolesti!“ vykřikla Jo, ale Cassův nekompromisní pohled, jí přinutil nehnout se z místa.
„Já už nechci! Já už znovu nechci, už jsem s tím skončila, už jsem s tím skončila,“ vzlykala Charlota, vzápětí se znovu zahřmělo a pak ještě jednou a poté se před očima Deana, Sama, Jo, Belly a stále více zachmuřenějšího Castiela, začaly objevovat nějací lidé.
„Mami,“ vydechla Jo a chtěla jít k ní, ale Dean jí pevně tiskl za ruku, postupně se kolem Ellen začala objevovat další a další lidi, mohlo jich tam být tak 50.
„Napadá tě něco, jak se z toho dostat?!“ zamumlal Dean ke Castielovi, ale ten ho nevnímal.
Hleděl na dva svalnaté muže, kteří mezi sebou měli Uriela, který byl od krve, mnoho krvavých šrámů, křídla značně potrhaná, ale byl naživu.
„On je naživu?!“ podivil se Dean.
Charlota se přestala třást, pomalu se zvedla a namířila si to k vysoké zahalené postave, poklekla před ní, sklonila hlavu a nakonec uctivě zašeptala.
„Přivedla sem je sem, jak sis přál, prolomila jsem ochranu, očekávám svojí odměnu.“
„Ta děvka,“ zasyčel Dean, ale neodvažoval se hnout.
„Tady je tvá odměna,“ ozvalo se zpoza kapuce.
Sam a Dean sebou trhli. Ten hlas byl mužský, byl hluboký, temný, ale zároveň takový důvěrný.
„Kde je má odměna můj pane?!“
„Zde!“ ozval se znovu ten hlas a poté položil svojí ruku na Charlotinu hlavu a ta po chvilce zavřískla a její tělo se rozpůlilo na dvě půlky.
Jo se odvrátila, ale i Deanem, Samem a Bellou to otřáslo.
„Zůstaňte na místě!“ poručil jim Castiel přiškrceným hlasem.
„Co to znamenat?! Mysleli jsme, že za tím stojí žena?!“
„Všechno je jinak. Nemohl jsem vám to říct.
„O čem to do hajzlu mluvíš?!“
Muž v kapuci se k nim přiblížil.
„Rád vás zase vidím hoši,“ promluvil a poté mu z hlavy sklouzla kapuce a Sam s Deanem hleděli na svého otce.
„Tati?!“ vydechli oba dva naráz, absolutně šokovaní.
Návrat hore Goto down
12NicolAlysska
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
12NicolAlysska


Počet príspevkov : 176
Age : 30
Bydlisko : Morava 4ever
Nálada : Když je SPN tak to jde:):)
Registration date : 13.10.2008

poslední boj - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: poslední boj   poslední boj - Stránka 7 Empty07.04.09 17:03

SUPER!!! 704 704 Cass 4ver lol! lol!
A John, jsem zvědavá co se z toho ještě vyklube.
Návrat hore Goto down
Mason
Winchester
Winchester
Mason


Počet príspevkov : 1363
Age : 41
Nálada : Mnohem lepší
Registration date : 14.05.2008

poslední boj - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: poslední boj   poslední boj - Stránka 7 Empty07.04.09 17:48

To já taky. To já taky Very Happy
Návrat hore Goto down
Mason
Winchester
Winchester
Mason


Počet príspevkov : 1363
Age : 41
Nálada : Mnohem lepší
Registration date : 14.05.2008

poslední boj - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: poslední boj   poslední boj - Stránka 7 Empty08.04.09 11:15

Je to už dlouhá doba, pojďte ke me!“ John rozevřel náruč, ale ani Sam ani Dean se nehnuli z místa.
„Jeden by řekl, že budete šťastný, že tu před vámi stojí váš otec a vy nic.
„Nevím, o co ti jde, ani nevíme, jakou hru hraješ, ale náš táta je mrtvý.“
John mlasknul.
„To od tebe není, Deane hezké. On se za tebe obětuje a ty se k němu chováš takhle?!“
„Obětoval se za me právě proto, abych mohl žít a bojovat proti takovým, jako jsi ty. Jestli nás chceš zabít, tak to zkus, ale dopředu ti radím, nepokoušej se nás zlákat na otcovu tvář!“
„Dean má pravdu. Táta je mrtvý a cokoliv nám tady předvedeš, bude jen iluze.
„To je sladké, jak bratři drží při sobe, ale pokud vím tak váš otec neumřel klasickou smrti, ani nebyl zavražděn.“
„To stačí! Dean po Johnovi hodil kamínek, ale ten k němu nedoletěl.
„Proč je tomu tak těžké uvěřit. Právě se vám tady nabízí jedinečná šance, možnost mít svého otce zpátky, být zase rodina. Není zas takový problém přivést jeho duši nazpět.“
„Neposlouchejte ho. Jen vás klame,“ ozval se tiše Castiel.
John svraštil svou tvář.
„Co o tom může vědět Anděl? Anděl, který slouží tomu svému, tomu svému, který ani není, vem si svého přítele Uriela, ten už zajisté pochopil, kdo je jeho pánem, že ano?!“ John se obrátil na Uriela, který se těm dvěma marně vzpíral.
„Táhni do pekel!“
Jeden z mužů ho udeřil do žaludku a a Uriel se bolestivě prohnul.
„Nechápu, proč jste tak nepřátelští. Chci vám jenom pomoct.
„Pomoct? Která kyselina ti rozežrala mozek?!“
„No tak Deane. Nikomu se nic nestalo. Všichni jsou šťastní, jde mi jen o to, aby mezi lidmi přestalo existovat násilí, zloba, chtivost, chamtivost, nadřazenost.“
„Jo. Ty jsi takový ten dokonalý utopista. Chci kolem sebe dokonalý svět, kde nebudou žádné vraždy, žádné násilí, ale protože to nejde běžnou cestou, jelikož existuje riziko, že by se mohl někdo dřív nebo později vzbouřit, zařídím to tak, že všem seberu duši a oni mě pak budou poslouchat a svorně bečet. Bééé! Bééé! Co náš pán poroučí! Takový svět si laskavě strč do té své mocné prdele!“
„Ty to nechápeš, Deane. Nehodlám z lidí dělat jenom pouhé loutky, chci jim jen dát šanci na změnu, přetvořit je.“
„Ty nejsi žádný stvořitel. Nemáš na něco takového právo! Lidi jsou lidi!“
„Ale ale. Sam Winchester umí mluvit.“
„Nejsem zlý, to jen vy ho ze me děláte. Já chci jen přetvořit svět, učinit ho lepším a to všechno za malou cenu.
„Ukradnutí duše považuješ za malou cenu?!“
„Není to o ukradení duše. Je to o tom, že vás mohu zbavit všech starostí, všech problému, můžete žít životem, jaký jste si vždy přáli, nebyly byste loutky, ale lidé, kteří by měli vše svou rodinu, své přátelé, své milované,“ John se zahleděl na Sama.
Dokážu jí přivést same, dokážu jí oživit, byla by úplně stejná jako předtím, byla by tu pro tebe, stejně tak vaše máma a otec, mohli byste být spolu, ničím se netrápit, copak nesníte o tom, že tohle všechno je jen děsivý sen, ze kterého se jednoho dne probudíte a zjistíte, že je všechno jinak, že neexistují démoni, upíři, vlkodlaci a jiné nestvůry.
„To musí být tedy nudný život,“ neodpustil si Dean.
„Naopak. I když to ted možná zní nudně, pokud by se něco takového stalo, vůbec by vám to nepřišlo. Přemýšlejte o tom, můžete mít všechno jen za malou cenu.“
„Tou malou cenou myslíš naší duši?!“
„Stojí to za to ne? Mít rodinu, mít přátele, spát v pohodlných postelích.“
„Neposlouchejte ho! Cokoliv řekne, všechno to jsou jenom lži!“
„Už me unavuješ Anděly. Protože je tvůj „nebeský“ život prázdný, nechceš ho dopřát ostatním nebo jim snad můžeš přivést nazpět, otce, matku, přítelkyni, můžeš jim snad nabídnout klidný, ale vyvážený život?!“
„Nic takového jim nemůžu nabídnout, ale můžu jim zaručit, že jestli se tě nepokusí zastavit, tak…,“ Cass nemohl pokračovat, jelikož ho John pohybem své ruky odmrštil do dálky.
Sam, Dean, Bella a Jo se za ním ohlédli, ale zůstali stát na místě.
„Jen hlupák by poslouchal toho Anděle. V jeho srdci je zášť. Je tu jen proto, aby mohl působit bolest, utrpení, neustále by vás posílal do nějakého boje, ale řekneme si to na rovinu, co byste měli z toho, kdybyste me zabili?“
„Ano. Všichni, kterým sem pomohl, by se vrátili ke svým životům, dělali to, co dosud, ale poděkoval by vám někdo z nich za pomoc, za záchranu, myslím, že ne a to nemluvím ani o tom, že po mé smrti zestárnete a dřív anebo později zemřete, sami, opuštění, bezmocní, ale pokud mi odevzdáte své duše, budete navždy mladí, se svojí rodinou s milujícími lidmi, oblíbení, uznávaní…“
„Tohle ti máme věřit?!“ zeptal se Dean pichlavě, ale už ne tak nepřátelsky.
John pokynul nějakému starému muži a ten k němu přistoupil, vrasčitý, klepající.
„Sledujte,“ zašeptal tiše John a pak položil své ruce na starcovu hlavu a ten začal mládnout, až před nimi nakonec stál 30 letý muž.
„Děkuji ti pane,“ pronesl muž se slzami v očích.
„Rádo se stalo.“
„Jistě si uvědomujete, že kdybych chtěl, mohl bych vás tady a hned zotročit, ale to není mým úmyslem. Zvažte mou nabídku a tu Castielovu.
On vás nabízí nebezpečný až smrtící život, neustálý boj s nadpřirozenem, arogantnost těch, kteří by vás měli chránit, pohlédl na Uriela, který vzpupne vztyčil hlavu, nečeká vás žádný dík, žádná odměna, jen dokola se opakující koloběh, musíte zabít tamtoho a pak zas jiného, nakonec to skončí tak, že budete na to příliš staří, pokud tedy dříve neuumřete, sami, opuštěný, v bolestech a přišel by vám snad někdo na pohřeb, snad ti andělé anebo ta démonka, co s tebou jen hraje, Same? Ne! Přestali byste pro ně existovat.“
„To není pravda!“ před Johnem se objevil Castiel a ve tváři mel hrdý vzdor.
„Opravdu. Vážně ti máme věřit, že by si jim přišel na pohřeb nebo s nimi trávil jejich poslední chvíle s bezmocnými, starými, slabými Dědky?!“
„No. Já…“
„Neříkáš nic, protože se ti lhaní příčí, že?!“
„O tom tohle přece není. Neexistuje ideální svět, ne za cenu přijití o duši a…,“ John na něho namířil prst a Cass zavřískl, klesl na kolena a začal bít křídly o zem.
Ani jeden z těch čtyř se nehnul. To co jim tady John říkal, se moc dobře poslouchalo a všichni začali pomalu myslet na to, že na jeho nabídku přistoupí, protože co jiného by mohli chtít, než být mladí, mít rodiče, přátelé, milující bytost.
John všechny čtyři přelétl pohledem. Nedal na sebe nic znát.
„Jste připraveni přijmout nový, šťastný život?!“
„Ano!“ odpověděla Bella. Ano!“ přidala se Jo.
Sam a Dean mlčeli. Pohlédli na svíjejícího se Castiela, jehož oči je prosily, aby to nedělali.
Odpoutali od něj své oči, podívali se na Johna, který se usmíval, a naráz řekli.
„Ano! Jsme!“
Návrat hore Goto down
12NicolAlysska
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
12NicolAlysska


Počet príspevkov : 176
Age : 30
Bydlisko : Morava 4ever
Nálada : Když je SPN tak to jde:):)
Registration date : 13.10.2008

poslední boj - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: poslední boj   poslední boj - Stránka 7 Empty08.04.09 16:19

Super, ale nazbíjej nám Casse. PLS
Návrat hore Goto down
Mason
Winchester
Winchester
Mason


Počet príspevkov : 1363
Age : 41
Nálada : Mnohem lepší
Registration date : 14.05.2008

poslední boj - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: poslední boj   poslední boj - Stránka 7 Empty08.04.09 16:53

Proč ne? Jinak tohle je poslední část tak se snad bude někomu libit. Twisted Evil

, tak„Já jsem věděl, že se rozhodnete správně,“ pochválil je John a přiblížil se k nim. Cestou nezapomněl kopnout do ležícího Castiela v jeho obličeji se zrcadlila bolest, ale nebyla to fyzická bolest.
„Uvidíte, že se vám bude tento svět líbit,“ John už byl skoro u nich, natahoval k nim ruku, chystal se jich dotknout, ale v tu chvíli se za ním objevila Ruby.
Jeden z jeho mužů sice vykřikl, ale John zareagoval příliš pozdě, Ruby mu zezadu proklela srdce.
John zakolísal a v jeho tváři se objevilo překvapení.
„Proč jste to udělali?! Nabídnul jsem vám ráj, proč ho odmítáte?!“
„Dean se k němu přiblížil.
„Nikdo rozumíš, nikdo se nebude vydávat za našeho tátu, a co se týče toho tvého světa, zůstanu raději zde a budu bojovat se všelijakou havětí, ale budu sám sebou, ne jen nějaký tvůj nástroj, rodiče to jistě pochopí.“
„Děláš chybu Deane! Mohl si mít věčné mladí!“
„Až ve staří jsem leccos pochopil,“ Dean stiskl ruku Jo.
„Same! Nedovol jim to udělat! Můžu ti vrátit Jess!“
„Necht mi Jess odpustí, ale mé srdce patří jiné.
„Nedělejte to!“ se jich pokusil dotknout, už se skoro dotýkal, ale v tom všichni trhli hlavou dozadu a jeho prsty dopadly na prázdné místo.
„Tohle je vaše největší chyba, přísahám, že jí….,“ dál už nemohl pokračovat, protože mu tam Ruby vrazila ten nuž podruhé, chladne a hluboko a poté ho pustila.
Tělo, které mělo tvář Johna Winchestera, se začalo měnit. Viděli, jak se mění v nějakého chlapa, pak v nějakou ženu, pak zas v nějakého chlapa a poté zase ženu.
„To je ona! To je ta, co me v tom dome zachránila, ale jestliže to byl on, ona nebo ono, proč to dělalo?!“
„Myslím, že to byla bytost velmi mocná, ale také velmi rozpolcená a každá její část, zřejmě uvažovala jinak.
„Takže utopistický schizofrenik?!“
„Deane! Same!“ zašeptal John, který se tam znovu objevil naposledy a pak se proměnil v práh.
„Nemůžu uvěřit, že to bylo tak jednoduché!“
Ruby se ušklíbla.
„Jednoduché to jen vypadá. Ať to bylo cokoliv, bylo to zranitelné, jako kterýkoliv člověk, ale kdybyste neodvedli jeho pozornost.“
„Znělo to tak dobře, příliš dobře na to, aby to byla pravda.
„No, ale aspoň mi mohl nejprve zařídit tu slávu,“ postěžovala si Bella.
„Bud ráda, že si z toho vyvázla takhle, vždyť si díky němu…,“Dean nedokončil, co chtěl říct, protože si všimnul, že Bella pomalu stárne, stejně tak Sam, Jo a nejspíš i on, což brzo pocítil na vlastní kůži.
„Musím se posadit,“ zašišlal a pomalu se posadil na lavičku.
„Au! Před chvíli jsem se cítil mnohem lépe.“
„Jo. To mi tedy povídej?“ Sam dopadl ztěžka vedle Deana.
„před chvíli jsem byla sexy, tak jsem tak maximálně grogy,“ Bella se posadila vedle Sama.
„Musela to tak být,“ zamumlala Jo, která se objala s Ellen a pak se slzami v očích sledovala, jak Ellen umírá a tak to bylo se všemi lidmi, kteří byli ovládnutí.
Jen Andělé nezestárli ani o minutu.
„Něco na tom, že život není fer, bude asi pravda,“ doufám, že mi někdo pomůže vstát.
„Nestežuj si Deane. Je ti osmdesát, co by za to jiní dali.
„Už jsem to řekl několikrát a ještě minimálně jednou to řeknu.
„Chtěl jsem umřít mladý nejlépe v boji proti démonům.
„Máš možnost Deane!“ Ruby se před něj postavila.
„Srandičky démonko, srandičky, raději nás dostaň domu a neopovažuj se nás strčit do starobince.“
„No. Tebe tam strčím, Sama si nechám.“
„To jako myslíš vážně? Není to nějaký démonský trik?!“
„Smrtelně,“ Ruby si sedla na Samova kolena.
„Ruby…, ne, že bych ti nebyl vděčný, ale mohla by si ze me slézt.“
„Zasmál bych se, ale bez těch zubu, by to blbe vypadalo.
„Je mi líto, že to dopadlo takhle,“ přistoupil k nim Castiel.
„No. Věř mi, že jsem s tím silně koketoval, ale jak říkám, raději život, který si řídím já i když už dlouho trvat nebude, než život, který řídí někdo jiný.“
„Díky. V jednu chvíli jsem si myslel, že me v tom necháte.“
Dean ho plácnul po křídlech.
„To bychom nikdy neudělali. Jsi Castiel náš kamarád…,“ Dean zrudnul a otočil se k Ruby.
„Mohla bys mi prosím přinést plínky?!“
Všichni až na Ruby se rozesmáli.
doufám, že se bude někomu líbit.
Návrat hore Goto down
12NicolAlysska
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
12NicolAlysska


Počet príspevkov : 176
Age : 30
Bydlisko : Morava 4ever
Nálada : Když je SPN tak to jde:):)
Registration date : 13.10.2008

poslední boj - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: poslední boj   poslední boj - Stránka 7 Empty08.04.09 18:23

Jako dobré, ale moc rychlý spád. A hodně věcí se nevysvětluje. Ale jinak dobré 603 603
Návrat hore Goto down
Mason
Winchester
Winchester
Mason


Počet príspevkov : 1363
Age : 41
Nálada : Mnohem lepší
Registration date : 14.05.2008

poslední boj - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: poslední boj   poslední boj - Stránka 7 Empty08.04.09 18:58

Jako například?
Návrat hore Goto down
12NicolAlysska
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
12NicolAlysska


Počet príspevkov : 176
Age : 30
Bydlisko : Morava 4ever
Nálada : Když je SPN tak to jde:):)
Registration date : 13.10.2008

poslední boj - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: poslední boj   poslední boj - Stránka 7 Empty08.04.09 19:14

Např. reakce . A jak se Sam dostane do tam toho.
Jako Dean v klidu potom co nechtěně zbouchnul Ruby .No já nevím.Jinak se mi tahle povídka moc líbila a patří do TOP povídek (u mě). 704
Návrat hore Goto down
Mason
Winchester
Winchester
Mason


Počet príspevkov : 1363
Age : 41
Nálada : Mnohem lepší
Registration date : 14.05.2008

poslední boj - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: poslední boj   poslední boj - Stránka 7 Empty08.04.09 19:21

Jak to, že je Dean v klidu. Vždyt si to se Samem vyříkali a co myslíš tím, A jak se Sam dostane do tam toho.
Jsem rád, že aspon někomu a děkuji za komenty. Sice pozdě, ale přece Laughing
Návrat hore Goto down
lentilka
Winchester
Winchester
lentilka


Počet príspevkov : 2175
Age : 44
Registration date : 15.04.2008

poslední boj - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: poslední boj   poslední boj - Stránka 7 Empty09.04.09 13:36

Tak to teda bolo affraid affraid affraid super ako ich Cas strčil do toho kruhu a on sám dostával na držku Shocked Shocked poslední boj - Stránka 7 430869 a ten démon či čo to bolo tá podoba ich otca to čo si dovoľuje affraid affraid a Bella tie jej hlášky fakt super poslední boj - Stránka 7 312566 poslední boj - Stránka 7 312566 to som akože teraz nepovedala poslední boj - Stránka 7 934194 no a ešte to s tým prameňom no to bolo skvelé poslední boj - Stránka 7 99937 ako sa nevynorili poslední boj - Stránka 7 99937 a to ich držanie za ruky poslední boj - Stránka 7 99937 a Ruby to čo vymýšľala nechápem prečo spala s Deanom scratch bolo to skvelé ten záver ja som nemohla ako uvažovali že sa dajú na stranu zla Shocked a ruby ho zabila affraid affraid affraid a to ako zostarli Shocked Shocked a potom tá Deanova hláška o starobinci a plienkach poslední boj - Stránka 7 99937 poslední boj - Stránka 7 99937 poslední boj - Stránka 7 99937 skvelí záver poslední boj - Stránka 7 104346 super poviedka to bola poslední boj - Stránka 7 214863 poslední boj - Stránka 7 214863 poslední boj - Stránka 7 214863
Návrat hore Goto down
astík
Crossroads demon
Crossroads demon
astík


Počet príspevkov : 491
Bydlisko : Praha
Nálada : with spn awesome
Registration date : 19.01.2012

poslední boj - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: spn   poslední boj - Stránka 7 Empty24.01.12 12:02

Mason napísal:
Asi skončim se psaním. Nemá to cenu, když to nikdo nečte a nekomentuje. Já vím, že je to dobrovolné a respektuji to, ale tuhle povídku píšu kvůli vám...

Dean se podíval na oblohu a pak se k těm dvěma otočil.
„Když už jste tady, nezapomněli jste náhodou na něco.
„Na co?“ zeptal se Castiel pobavene.
Dean ukázal rukou na oblohu.
„Tamhle to je betlémská hvězda, a pokud si dobře pamatuji, za 14 dní by se mel narodit ježíš Kristus, takže laskavě roztáhněte ty vaše křídla a leťte mu zvěstovat hodně štěstí. poslední boj - Stránka 7 49896 poslední boj - Stránka 7 49896 poslední boj - Stránka 7 49896 poslední boj - Stránka 7 49896 poslední boj - Stránka 7 49896 poslední boj - Stránka 7 49896

Nekonči a pokračuj, chci se smát poslední boj - Stránka 7 316745
Návrat hore Goto down
astík
Crossroads demon
Crossroads demon
astík


Počet príspevkov : 491
Bydlisko : Praha
Nálada : with spn awesome
Registration date : 19.01.2012

poslední boj - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: SPN   poslední boj - Stránka 7 Empty24.01.12 12:59

"Rodiče mi zřejmě zatajili, že mám dlouhé vedení" - JEŠTĚ TEĎ SE SMĚJU...
Návrat hore Goto down
Mason
Winchester
Winchester
Mason


Počet príspevkov : 1363
Age : 41
Nálada : Mnohem lepší
Registration date : 14.05.2008

poslední boj - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: poslední boj   poslední boj - Stránka 7 Empty24.01.12 13:29

Jsem rad, že se bavíš a neboj pokračuji.
Návrat hore Goto down
astík
Crossroads demon
Crossroads demon
astík


Počet príspevkov : 491
Bydlisko : Praha
Nálada : with spn awesome
Registration date : 19.01.2012

poslední boj - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Poslední boj   poslední boj - Stránka 7 Empty24.01.12 17:06

„Srandičky démonko, srandičky, raději nás dostaň domu a neopovažuj se nás strčit do starobince.“
„No. Tebe tam strčím, Sama si nechám.“
„To jako myslíš vážně? Není to nějaký démonský trik?!“
„Smrtelně,“ Ruby si sedla na Samova kolena.
„Ruby…, ne, že bych ti nebyl vděčný, ale mohla by si ze me slézt.“ poslední boj - Stránka 7 99937 poslední boj - Stránka 7 99937 poslední boj - Stránka 7 99937
„Zasmál bych se, ale bez těch zubu, by to blbe vypadalo. poslední boj - Stránka 7 99937 poslední boj - Stránka 7 99937 poslední boj - Stránka 7 99937


Suprová scénka poslední boj - Stránka 7 99937 poslední boj - Stránka 7 170639 poslední boj - Stránka 7 170639
Dean pokynul rukou.
„Prosím dámy mají přednost.“
„Tak a najednou jsem dáma.“
„No. Jak řekl Sam. Jsme teď na jedné lodi.“
„No já vím, ale stejně ti dávám přednost.
„Ne vážně Deane. Můžeš jít první.
„Ne. Ty můžeš jít první.
„Ne. Ty jdi první anebo mi snad nevěříš?“
„Tos teda uhádla. Takže ti jdi první.
„Nemám v úmyslu ti ublížit, takže můžeš jít.
„Problém je, že já ti fakt nevěřím, takže jdi.“
„Ne ty jdi!
Ne ty jdi!“
Ve dveřích se objevil zamračený Sam.
„Mohli byste s tím přestat?“
„Já nepůjdu první. Já jí prostě nevěřím.“
Sam si povzdechl.
„Fajn. Půjdu jako poslední.“
„Ne. Pojď za mnou,“ zabručel Dean a pak vstoupil dovnitř.
„Tvůj bratr má problémy,“ pousmála se Ruby a vešla dovnitř dřív, než jí v tom mohl Sam zabránit.
„Same!“ donesl se k němu Deanův výkřik.
„Tohle bude ještě na dlouho,“ zavrčel Sam podrážděně a pak také vstoupil dovnitř.

V této povídce je spousta funny scén, např. Deanovo auto, hledění si s Casem do očí,..... poslední boj - Stránka 7 92299 poslední boj - Stránka 7 49896 poslední boj - Stránka 7 49896

Prosím víc, víc, víc takových Deanových poslední boj - Stránka 7 595650 poslední boj - Stránka 7 49896



Návrat hore Goto down
Mason
Winchester
Winchester
Mason


Počet príspevkov : 1363
Age : 41
Nálada : Mnohem lepší
Registration date : 14.05.2008

poslední boj - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: poslední boj   poslední boj - Stránka 7 Empty24.01.12 17:13

Jo tahle je jedna z tech odlehčených:)a já to střídám, ale povetšinou je to o Deanovi.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





poslední boj - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: poslední boj   poslední boj - Stránka 7 Empty

Návrat hore Goto down
 
poslední boj
Návrat hore 
Strana 7 z 7Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Fanfiction :: Dokončené poviedky :: Mason-
Prejdi na: